Skład na sezon 2014

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
harry
Trener
Posty: 4753
Rejestracja: 14 kwietnia 2003, o 11:14

Skład na sezon 2014

#1 Postautor: harry » 24 września 2013, o 08:46

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbc ... /130929849
Prezes zaczyna to i my możemy.

http://sport.itvl.pl/news/ta-ostatnia-zuzlowa-niedziela

To co mówią w wywiadach Miesiąc czy Baran będzie chyba wyznacznikiem negocjacji przed nowym sezonem. Jeździć owszem nie wykluczają ale rozmowy będą trudne dla prezesa. Tym razem chyba już nie uda się podpisać takich "łatwych" kontraktów, no chyba, że ci zawodnicy od betonów to będzie zupełnie nowe rozdanie, które nigdy o Polsce nie słyszało i tym numerze naszego klubu.

No bo prezes nie miał chyba na myśli rozmów z tym drugim składem z rundy finałowej.
Chociaż, kto go tam wie...
Jak zagwarantują na piśmie że zdobędą w każdym meczu po 10 punktów, to może się skusić.

Ja osobiście przy okazji wojaży teleżużlowych też zaciągałem języka na ten temat. Zawodnicy nie mówią nie na hasło Lublin, ale kontrakty to będą dużo grubsze jak w tym roku.
" Jak powiedział mi jeden młody dziennikarz, niektórzy ludzie są genetycznie niezdolni do tego, żeby mówić prawdę" - Jacek Gajewski

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4514
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Skład na sezon 2014

#2 Postautor: Kargolo » 24 września 2013, o 09:15

I przede wszystkim klauzula pod tytułem: "Jeśli wywalczymy rundę finałową, mamy zapewnione w niej starty." ;)

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13380
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Skład na sezon 2014

#3 Postautor: Gelo » 24 września 2013, o 09:17

Hancock, Ułamek, Jeleniewski, Miśkowiak, Woodward (B. Pedersen), Bober, Madej. Plus do tego konieczny dobry junior - jako priorytet kontraktowy w PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI - dziękuję za uwagę :)

go!
Trener
Posty: 3769
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

Re: Skład na sezon 2014

#4 Postautor: go! » 24 września 2013, o 09:32

Co ty, chciales z Toruniem i Rzeszowem o e-lige walczyc? Hola, hola ;)

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Skład na sezon 2014

#5 Postautor: jerry78 » 24 września 2013, o 09:46

harry pisze:To co mówią w wywiadach Miesiąc czy Baran będzie chyba wyznacznikiem negocjacji przed nowym sezonem. Jeździć owszem nie wykluczają ale rozmowy będą trudne dla prezesa.


Szczerze harry? Uważam, że to będą raczej trudne negocjacje dla tych zawodników, a nie dla prezesa.
Owszem Sprawka zawiódł zawodników, ale zawodnicy też zawiedli klub.
Obserwując poczynania Sprawki nie sądzę, żeby ktoś narzucał mu swoje warunki. Wręcz jestem o tym przekonany. To on będzie dysponował kasą i to on zdecyduje na czyje konto będzie ona trafiać.
Co by nie mówić, Sprawka ma niesamowitego nosa do kontraktowania zawodników i nie ważne czy podpisze na początku grudnia czy pod koniec stycznia. Ma na to całe 2 miesiące i powinien je wykorzystać jak najbardziej z korzyścią dla klubu. Ja cierpliwie czekam na 1 lutego. Jaką nie przyjmie taktykę podczas negocjacji to jego sprawa i nie powinniśmy wywierać na niego presji. Ma być rozsądnie finansowo (żeby nikt mu potem nie zarzucał, że się przeliczył) i dobrze pod względem sportowym, ale do tego trzeba cierpliwości w negocjacjach. Jeśli wszystkie umowy sponsorskie zostaną podpisane zgodnie z oczekiwaniami powinniśmy mieć bardzo fajny skład.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13380
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Skład na sezon 2014

#6 Postautor: Gelo » 24 września 2013, o 09:54

go! pisze:Co ty, chciales z Toruniem i Rzeszowem o e-lige walczyc? Hola, hola ;)

Pewnie, że chcialem - czemu nie :). Ten skład nie jest pozbawiony logiki jak sie patrzy na wywiady Colgejta np. po mistrzostwach Europy :)

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5624
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Skład na sezon 2014

#7 Postautor: niespokojny » 24 września 2013, o 10:28

1.Jeleniewski
2.Schlein
3.Kildemand/Watt/Kościecha/Jabłoński/Lindbaeck/Karlsson/Harris/Pedersen
4.Gafurow
5.Miśkowiak

i będę w miarę zadowolony 8)
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Skład na sezon 2014

#8 Postautor: $korzen$ » 24 września 2013, o 10:49

Schlein to ogorek, z reguly wyjda mu ze 3 spotkania w sezonie a reszta to mozolne ciulanie punktow, nie lubie goscia strasznie. Jestem zdecydowanie na nie. Ja powiem tylko tyle = Peter Kildemand i Peter Ljung. Do tego Jelen, Miesiac i starszy Szczepaniak/Jablonski i mozna jechac. Dlugow nie bedzie, licencja w listopadzie to chyba nikt mi nie powie, ze nas nie stac 8) 8) ?

Awatar użytkownika
kilar
Trener
Posty: 3008
Rejestracja: 7 lipca 2004, o 00:29
Lokalizacja: Lublin City

Re: Skład na sezon 2014

#9 Postautor: kilar » 24 września 2013, o 10:50

Jeleniewski, Czalow, Miesiac, Baran, Lampart, Kudriaszow, Madej, Bober, Lukaszewski bo chyba nasz juz.

Aspekt finansowy kapitalny, druzyna praktycznie krajowa, to trener moze szybko zwolac trening.

Sezon latwiejszy, bo jedna druzyna tylko spada, a baraze wygra i tak 1ligowiec.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13380
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Skład na sezon 2014

#10 Postautor: Gelo » 24 września 2013, o 10:59

aspekt finansowy kapitalny, bo do ostatniej kolejki ogromna stawka czyli rozpaczliwa walka o utrzymanie z Rybnikiem :)

Ge(L)o
Trener
Posty: 3274
Rejestracja: 26 czerwca 2006, o 12:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Skład na sezon 2014

#11 Postautor: Ge(L)o » 24 września 2013, o 11:04

Lampart ? Madej ? Łukaszewski ?
Humor dopisuje :)

Z obecnego składu tylko Jeleniewski. I Kudriaszow (za "zasługi") - jako oczekujący na wejście do składu.
Reszta - solidni najemni betoniarze i czwórka nasza.

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5624
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Skład na sezon 2014

#12 Postautor: niespokojny » 24 września 2013, o 11:16

$korzen$ pisze:Schlein to ogorek, z reguly wyjda mu ze 3 spotkania w sezonie a reszta to mozolne ciulanie punktow, nie lubie goscia strasznie. Jestem zdecydowanie na nie. Ja powiem tylko tyle = Peter Kildemand i Peter Ljung. Do tego Jelen, Miesiac i starszy Szczepaniak/Jablonski i mozna jechac. Dlugow nie bedzie, licencja w listopadzie to chyba nikt mi nie powie, ze nas nie stac 8) 8) ?


Niemniej jednak połknął Jeleniewskiego na trasie co się bardzo rzadko zdarza i był najpiękniej jeżdzącym zawodnikiem w tym roku na lubelskim torze. Ja bym zaryzykował.
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

Awatar użytkownika
truskawa
Zawodowiec
Posty: 1270
Rejestracja: 17 grudnia 2008, o 00:30

Re: Skład na sezon 2014

#13 Postautor: truskawa » 24 września 2013, o 11:22

1. Karol Ząbik
2. Stanisław Burza
3. Rafał Trojanowski
4. Michał Mitko
5. Michał Łopaczewski
6. Arek Madej
7 gość

chłopaki na hasło Lublin nie mówią podobno nie, ale ostrzegają, że kontrakty będą w tym roku dużo grubsze, także Sprawka strzeż się bo nie dasz sobie rady z tymi twardymi i nieustepliwymi negocjatorami.
SPEEDWAY MOTOR LUBLIN

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4514
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Skład na sezon 2014

#14 Postautor: Kargolo » 24 września 2013, o 11:24

-Jeleniewski - od niego powinniśmy zacząć budować skład, skuteczny w tym sezonie, jest szansa że to powtórzy.
-Baran i Miesiąc - co by nie gadać obaj solidni i już się człowiek do nich przyzwyczaił.
-Kudriaszow - jako rezerwowy/walczący o skład.
-stranieri typu Kildemand/Woodward/Ljung/Harris/Nicholls.
-Puszakowski - wróciłby do nas jako druga linia.
-Łukaszewski - może dostać "warszawkę" i przyjechać na trening, jak mu zależy to może zainwestuje w sprzęt i coś tam pokaże.

-Bober - o jaaa, w końcu będziemy mieli juniora wychowanka!
-Madej - nie oszukujmy się, na więcej nas nie stać więc lepiej zostawić Arka zamiast sprawdzać jakieś wynalazki.
-jeszcze jakiś junior który jest niepotrzebny gdziekolwiek a ma chęci żeby popracować nad sobą (jak Łukaszewski kiedy do nas przychodził).

Niemniej jednak połknął Jeleniewskiego na trasie co się bardzo rzadko zdarza i był najpiękniej jeżdzącym zawodnikiem w tym roku na lubelskim torze. Ja bym zaryzykował.

Poczekaj do 12 października :)

Awatar użytkownika
Jinxsior
Junior
Posty: 365
Rejestracja: 17 lutego 2004, o 15:38
Lokalizacja: Swindon/Lublin
Kontakt:

Re: Skład na sezon 2014

#15 Postautor: Jinxsior » 24 września 2013, o 11:39

1. Przemek Pawlicki
2. Daniel Jeleniewski
3. Robert Miśkowiak
4. Paweł Miesiąc
5. Janusz Kołodziej
6. Oskar Bober
7. Edward Mazur
8.........
9.........
10........
11.......
Po dwóch latach "obycia" w tej I lidze , należy chyba jechać o jak najwyższe cele. Mam nadzieje że prezes zapowie walkę o extra.
Obrazek
.GG..::2399959:...
...:speedway_jinx@wp.pl:..

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6072
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Skład na sezon 2014

#16 Postautor: grzesieck » 24 września 2013, o 11:43

o co chodzi z tym Pawlickim i Kołodziejem?
METHANOL ADVENTURE TEAM

Awatar użytkownika
Fork
Zawodowiec
Posty: 1217
Rejestracja: 13 marca 2005, o 11:40
Lokalizacja: Koziego Grodu

Re: Skład na sezon 2014

#17 Postautor: Fork » 24 września 2013, o 11:45

Może mają przyjechać w sobotę 12.X ? :roll:
trening czyni mistrza.

Awatar użytkownika
Jinxsior
Junior
Posty: 365
Rejestracja: 17 lutego 2004, o 15:38
Lokalizacja: Swindon/Lublin
Kontakt:

Re: Skład na sezon 2014

#18 Postautor: Jinxsior » 24 września 2013, o 11:49

Mi to tam rybka o jakich zawodnikach myślicie. Może to być Puszakowski, Jedrzejewski czy nawet reaktywowany Trumiński. Mi się marzy taki skład jaki napisałem czy Wam sie to podoba czy nie. A czy Pawlicki czy Kołodziej tu pojedzie to tylko kwestia za ile. Skoro Gelo widzi tu Herbiego ja widzę wyżej wymienionych zawodników. Ciao
Obrazek
.GG..::2399959:...
...:speedway_jinx@wp.pl:..

harry
Trener
Posty: 4753
Rejestracja: 14 kwietnia 2003, o 11:14

Re: Skład na sezon 2014

#19 Postautor: harry » 24 września 2013, o 11:53

jerry78 pisze:Obserwując poczynania Sprawki nie sądzę, żeby ktoś narzucał mu swoje warunki. Wręcz jestem o tym przekonany. To on będzie dysponował kasą i to on zdecyduje na czyje konto będzie ona trafiać.
Co by nie mówić, Sprawka ma niesamowitego nosa do kontraktowania zawodników i nie ważne czy podpisze na początku grudnia czy pod koniec stycznia. Ma na to całe 2 miesiące i powinien je wykorzystać jak najbardziej z korzyścią dla klubu. Ja cierpliwie czekam na 1 lutego. Jaką nie przyjmie taktykę podczas negocjacji to jego sprawa i nie powinniśmy wywierać na niego presji. Ma być rozsądnie finansowo (żeby nikt mu potem nie zarzucał, że się przeliczył) i dobrze pod względem sportowym, ale do tego trzeba cierpliwości w negocjacjach. Jeśli wszystkie umowy sponsorskie zostaną podpisane zgodnie z oczekiwaniami powinniśmy mieć bardzo fajny skład.

Wielkie dzięki. Uspokoiłeś mnie. To i ja uzbrajam się w cierpliwość i spokojnie czekam do lutego.
Jestem pod wrażeniem naszego prezesa. Rozumiem że skład co najmniej na baraże nam szykuje. Oczywiście te w górę ( no chyba że powstanie liga zawodowa to trochę lipa będzie).
Ostrzegam przed różnymi plotkami. Są celowo rozpuszczane, żeby zmylić diabli wiedzą kogo, albo żeby mieć bekę z nas. Już słyszałem że Misiek i Nichols u nas. Ale oni o tym jeszcze nie słyszeli.
" Jak powiedział mi jeden młody dziennikarz, niektórzy ludzie są genetycznie niezdolni do tego, żeby mówić prawdę" - Jacek Gajewski

Awatar użytkownika
Dobromir
Zawodowiec
Posty: 1484
Rejestracja: 16 marca 2003, o 10:46
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Skład na sezon 2014

#20 Postautor: Dobromir » 24 września 2013, o 11:55

grzesieck pisze:o co chodzi z tym Pawlickim i Kołodziejem?


Może zbieżność imion i nazwisk jakichś nowych chłopaków świeżo po licencji.

NervGal
Junior
Posty: 387
Wiek: 31
Rejestracja: 22 lutego 2011, o 20:19

Re: Skład na sezon 2014

#21 Postautor: NervGal » 24 września 2013, o 11:55

Macie niektórzy mocne pomysły, Kołodziej, Pawlicki, może jeszcze Iversen albo Hampel? :D Kildemand na bank będzie w Ekstralidze, więc też nierealne.

Jak dla mnie: Jeleniewski, Miesiąc/Puzon, Krzysztof/Mirek Jabłoński (najlepiej obaj), Woodward, Miśkowiak/Lindbaeck, Bober i jakiś wypożyczony, niestety, junior. Baran i Kudriaszow jeśli już to głębooooooooka rezerwa. To taka realna opcja bez włączania się w walkę o awans, jeśli będzie lepiej to super, oby gorzej nie było. Tylko boję się, że Woodward już nie będzie chciał o nas słyszeć, skoro kolejny sezon jest traktowany jak piąte koło u wozu...

Awatar użytkownika
Dobromir
Zawodowiec
Posty: 1484
Rejestracja: 16 marca 2003, o 10:46
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Skład na sezon 2014

#22 Postautor: Dobromir » 24 września 2013, o 12:05

Ja bym zatrzymał skład z tego roku + jakiś dobry obco, bo na juniora jak pokazaly ostatnie lata nie ma co liczyć. Z kandydatów to widzę: B. Pedersen, Nicholls, Harris. Na Ułamka nie ma co liczyć, bo pewnie się załapie do Bydgoszczy albo Rzeszowa.

Czarek
Trener
Posty: 5335
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Skład na sezon 2014

#23 Postautor: Czarek » 24 września 2013, o 12:54

A ja bym poczekał do momentu gdy poznamy sytuację finansową w klubie, bo znowu możemy mieć żenujący rozdźwięk między oczekiwaniami kibiców a rzeczywistością. Tak jak w zeszłym roku, zwłaszcza gdy Bogdanka postawi 100% na piłkarzy, którzy walczą o Ekstraklasę i mają znowu wsparcie kibiców.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7554
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Skład na sezon 2014

#24 Postautor: Cooper » 24 września 2013, o 13:01

harry pisze:Ja osobiście przy okazji wojaży teleżużlowych też zaciągałem języka na ten temat. Zawodnicy nie mówią nie na hasło Lublin, ale kontrakty to będą dużo grubsze jak w tym roku.


A tam harry, w polowie wrzesnia, to wszyscy zawodnicy sa duzo "grubsi", tak jest co roku. Ja uwazam, ze po otwarciu KSM w elidze i zmniejszeniu liczby druzyn, w I lidze kluby maja komfortowa sytuacje i moga przebierac w zawodnikach. Ale to wcale nie oznacza, ze zawodnicy beda mogli przebierac w klubach. W najgorszym wypadku zostaniem z tym co mamy (ewentualnie Maciek na podmianke), a jest szansa pokusic sie o mocniejszy sklad - ale to juz sprawa dla Prezesa i jego strategii na okres transferowy.

P.S.

Ja bym zabral z Gdanska Gafurowa i Miska, no chyba, ze znajdzie sie kasa na jakiegos Harrisa, to sie nie obraze:)
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Skład na sezon 2014

#25 Postautor: jerry78 » 24 września 2013, o 13:07

harry pisze:Wielkie dzięki. Uspokoiłeś mnie. To i ja uzbrajam się w cierpliwość i spokojnie czekam do lutego.
Jestem pod wrażeniem naszego prezesa. Rozumiem że skład co najmniej na baraże nam szykuje. Oczywiście te w górę ( no chyba że powstanie liga zawodowa to trochę lipa będzie).
Ostrzegam przed różnymi plotkami. Są celowo rozpuszczane, żeby zmylić diabli wiedzą kogo, albo żeby mieć bekę z nas. Już słyszałem że Misiek i Nichols u nas. Ale oni o tym jeszcze nie słyszeli.


Te baraże to sobie sam wymyśliłeś chyba. Ze słów Jacka Ziółkowskiego wnioskuję, że skład ma być budowany z myślą o "czwórce". A o nią wcale nie będzie łatwo przy spodziewanym składzie I ligi.
Co do plotek to nie ma co ich słuchać, bo faktycznie mogą być celowo rozpuszczane różne informacje w celu zmylenia przeciwnika. Podobnie było w tamtym roku.
To chyba normalne, że Misiek i Nichols pierwsze słyszą, że są u nas, bo jeszcze nie mogą podpisywać kontraktów z nowym klubem, więc prawdę Ci powiedzieli 8) Zresztą przecież nikt do niczego się nie przyzna, więc o czym mowa.