Skład na sezon 2014

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
klops
Junior
Posty: 310
Rejestracja: 4 maja 2012, o 22:17

Re: Skład na sezon 2014

#2826 Postautor: klops » 7 lutego 2014, o 20:59

Ja bym tego tak nie łączył. Sprawka nie jest w stanie wpływać na decyzje takiej spółki jak Bogdanka, zwłaszcza że jej zaangażowanie w klub wynikało raczej z polityki, a nie z czysto marketingowych korzyści.

Prędzej bym łączył tu fakt powstania stadionu, niezłej gry GKS i zbliżającej się kampanii wyborczej :)
a czego wypociny wytłumacz mi czego.

Awatar użytkownika
Maxx
Trener
Posty: 2962
Rejestracja: 7 października 2002, o 14:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Skład na sezon 2014

#2827 Postautor: Maxx » 7 lutego 2014, o 21:10

Tak czy owak jest kibel.

henek1234
Szkółkowicz
Posty: 291
Rejestracja: 6 lipca 2011, o 21:44

Re: Skład na sezon 2014

#2828 Postautor: henek1234 » 7 lutego 2014, o 21:25

grzesiek pisze:DS: "Nie siedzimy jednak z założonymi rękami i szukamy innych sponsorów." Przez 3 lata dupska nie ruszył żeby sponsora znaleźć nagle sie obudził!

good bye panie S. (mam nadzieję)

Wolę, nawet kosztem 2 ligi żeby tego łobuza nie było w tym klubie! bo juz mi wystarczająco ŻuŻel lubelski obrzydził!


goog bye prezesie Nikodemie :(

http://www.youtube.com/watch?v=fSM41KnccgM

mechanizator
Junior
Posty: 425
Rejestracja: 9 sierpnia 2010, o 20:08

Re: Skład na sezon 2014

#2829 Postautor: mechanizator » 7 lutego 2014, o 21:44

Że tak powiem jesteśmy w czarnej dupie. I jak Żuk nie pomoże to będziemy jeździć do Krakowa i Krosna. Albo wcale. Sprawka nie odpuści bo ma stołek przyspawany do dupy i prędzej ten klub zamknie niż zrezygnuje z prezesury. A nowego sponsora i tak nie znajdzie. Skoro przez 4 lata nie zrobił nic w tym kierunku to i teraz nie zrobi.

Awatar użytkownika
Maxx
Trener
Posty: 2962
Rejestracja: 7 października 2002, o 14:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Skład na sezon 2014

#2830 Postautor: Maxx » 7 lutego 2014, o 21:55

Niestety to chyba prawda i na nic lepszego się póki co nie zanosi...

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5601
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Skład na sezon 2014

#2831 Postautor: niespokojny » 7 lutego 2014, o 22:11

Łoptymista pisze:http://www.kurierlubelski.pl/artykul/3325339,lubelski-wegiel-bogdanka-wycofuje-sie-z-zuzla-kmz-moze-nie-przystapic-do-rozgrywek,id,t.html

zal.pl


Cóż mogę teraz tylko napisać, a nie mówiłem? Tylko że wtedy grono zwolenników "zrównoważonego rozwoju" zaraz coś pierd... i starało się wyśmiać. Pisałem, że jest czas który należy wykorzystać, nie zrobiono tego i jesteśmy w czarnej dupie. I jakoś nie mam żadnej satysfakcji z tego że miałem rację.
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

dobek
Senior
Posty: 559
Rejestracja: 17 stycznia 2009, o 16:09

Re: Skład na sezon 2014

#2832 Postautor: dobek » 8 lutego 2014, o 06:29

Najbardziej mi szkoda chłopaków(zawodników) :( . Zawsze chciałem aby wiedzieli,że my czyli kibice jesteśmy z nimi na dobre i złe a tu takie g..wo ich spotkało... Ech!!

Awatar użytkownika
mundzio
Senior
Posty: 971
Wiek: 38
Rejestracja: 8 kwietnia 2010, o 15:58
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Skład na sezon 2014

#2833 Postautor: mundzio » 8 lutego 2014, o 07:20

Już widzę jak ten nasz dream team wypali, widząc budżet, o ile jakikolwiek będzie.

Ale jak to, Gdańsk może być bankrutem i startować w elidze to my nie możemy zamknąć sezonu na "lekkim" minusie ? ;)

tapatalked

Zaratustra
Kadrowicz
Posty: 1523
Rejestracja: 10 marca 2005, o 10:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Skład na sezon 2014

#2834 Postautor: Zaratustra » 8 lutego 2014, o 09:27

$korzen$ pisze:K***A!! tylko to slowo cisnie mi sie na usta ale wybaczcie, no nic innego na mysl mi nie przychodzi. To jest farsa i straszna porazka tego klubu. Porazka przez brutalny nokaut. Stracilismy najwiekszego sponsora w historii tego klubu. Nikt mi nie wmowi, ze tego sie nie dalo uniknac, nikt. Jasnym jest, ze Bogdanka rezygnuje bo ma jakis konkretny powod, ktory decyduje, ze leja na nas cieplym moczem-domyslow przychodzi mi mnostwo. Za to ktos powinnien zostac powieszony za jaja.


No trzeba się spieszyć, zanim ten ktoś spakuje swoje trampki do woreczka i zmieni miejsce "przytulenia" ;)
W sumie prezes to dobry człowiek. Swoimi dotychczasowymi (nie)działaniami trochę obrzydził żużel (niektórym) kibicom, żeby teraz mniej bolało :?

Zobaczymy co się wydarzy, ale ja widzę już oczyma wyobraźni to dramatyczne przemówienie prezesa..

Zawsze spieraliśmy się tutaj, czy metoda małych kroczków jest najlepsza, czy trzeba brać szansę (sportową) za j*ja i dobijać do najlepszych.
Ja nawet byłbym za tą pierwszą metodą, ale jej po prostu nie było. Stąd frustracje kibiców.

No i zobaczcie jaką mamy sytuację. Bogdanka pomachała nam białą chusteczką, a my jesteśmy nad przepaścią. Co, dobre to, bo długów nie ma dużych, które utopiłyby nasz klub? On sam, jak statek z niedoświadczonym kapitanem "steruje" - tylko jeszcze nie wiem na co, czy : na mieliznę, czy prosto na skały.

P.S. Nie wiem, czy i jaki to miało rzeczywisty wpływ na decyzję Bogdanki, ale brak spojrzenia na rozwój szkółki (a przecież Bogdance od początku chodziło o tworzenie młodzieżowego zaplecza), a właściwie robienie sobie z niej jaj, mogło mieć wpływ na przyśpieszenie decyzji, a już na pewno dało pretekst.

Awatar użytkownika
Łoptymista
Trener
Posty: 3790
Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
Lokalizacja: Lublin

Re: Skład na sezon 2014

#2835 Postautor: Łoptymista » 8 lutego 2014, o 09:54

KMZ i metoda malych kroczkow? Bez jaj. To byla metoda stania w miejscu i wegetacji. Zarzad mial jeden cel: trwac, a to jak sie okazalo malo atrakcyjna formula dla moznego sponsora. Do tego doszly jeszcze gory wpadek i bledow natury wizerunkowej i tyle. Swego czasu udalo nam sie awansowac, szczesliwie, do I ligi i to byl maks. Pozniej bylo to samo: odpuszczanie liderow i opowiesci o stabilnosci finansowej, bajania, ze inni maja takie problemy, ze pewno nie pojada, albo lada moment wywiesza biala flage i tyle.

Drogi zarzadzie KMZ, czas popatrzec w lustro i powiedziec sobie szczerze: robicie to zle! Tak wiem, na pewno sie ze mna z calego serca nie zgodzicie, ale wali mnie to, podobnie jak was wali zuzel jako sport, zrodlo emocji, cos czym sie zyje o czym sie mowi.

Z utesknieniem czekam na trzy ekrany opowiesci o genialnych planach i wizjach wyjscia z trudnej sytuacji, ktora oczywiscie, nie jest taka trudna jak sie forumowym szkodnikom wydaje, jakie zapewne niebawem pojawia sie na Sportowych Faktach. Postaram sie nie denerwowac w czasie lektury i dobrze bawic.

henek1234
Szkółkowicz
Posty: 291
Rejestracja: 6 lipca 2011, o 21:44

Re: Skład na sezon 2014

#2836 Postautor: henek1234 » 8 lutego 2014, o 09:57

Zaratustra pisze:
$korzen$ pisze:K***A!! tylko to slowo cisnie mi sie na usta ale wybaczcie, no nic innego na mysl mi nie przychodzi. To jest farsa i straszna porazka tego klubu. Porazka przez brutalny nokaut. Stracilismy najwiekszego sponsora w historii tego klubu. Nikt mi nie wmowi, ze tego sie nie dalo uniknac, nikt. Jasnym jest, ze Bogdanka rezygnuje bo ma jakis konkretny powod, ktory decyduje, ze leja na nas cieplym moczem-domyslow przychodzi mi mnostwo. Za to ktos powinnien zostac powieszony za jaja.


No trzeba się spieszyć, zanim ten ktoś spakuje swoje trampki do woreczka i zmieni miejsce "przytulenia" ;)
W sumie prezes to dobry człowiek. Swoimi dotychczasowymi (nie)działaniami trochę obrzydził żużel (niektórym) kibicom, żeby teraz mniej bolało :?

Zobaczymy co się wydarzy, ale ja widzę już oczyma wyobraźni to dramatyczne przemówienie prezesa..

Zawsze spieraliśmy się tutaj, czy metoda małych kroczków jest najlepsza, czy trzeba brać szansę (sportową) za j*ja i dobijać do najlepszych.
Ja nawet byłbym za tą pierwszą metodą, ale jej po prostu nie było. Stąd frustracje kibiców.

No i zobaczcie jaką mamy sytuację. Bogdanka pomachała nam białą chusteczką, a my jesteśmy nad przepaścią. Co, dobre to, bo długów nie ma dużych, które utopiłyby nasz klub? On sam, jak statek z niedoświadczonym kapitanem "steruje" - tylko jeszcze nie wiem na co, czy : na mieliznę, czy prosto na skały.

P.S. Nie wiem, czy i jaki to miało rzeczywisty wpływ na decyzję Bogdanki, ale brak spojrzenia na rozwój szkółki (a przecież Bogdance od początku chodziło o tworzenie młodzieżowego zaplecza), a właściwie robienie sobie z niej jaj, mogło mieć wpływ na przyśpieszenie decyzji, a już na pewno dało pretekst.


czy oby jesteś pewien że w klubie nie ma długu !!!!!
który został wygenerowany w 2013 roku ??
czy zdobycie licencji nie obyło się na zapożyczanych pieniążkach jak pieszczotliwie o nich mówił ds. ??
jest jeszcze wiele pytań i nie wiadomych
i właśnie teraz powinien być zrobiony AUDYT taki poważny pomimo że jest to prywatny klub , ale finansowany przez naszą wspólną kasę nawet kosztem braku żużla w Lublinie w 2014 roku bo na mizierię przyjdzie max 800 osób o po 3 ciej kolejce drużyna zostanie wycofana z dużo wyższym długiem

Awatar użytkownika
tezetomaniak
Trener
Posty: 4489
Rejestracja: 12 lipca 2007, o 21:37

Re: Skład na sezon 2014

#2837 Postautor: tezetomaniak » 8 lutego 2014, o 10:09

Wiedział Jeleń co robi. A Miśkowiak dał się kolejny raz zrobić w balona.
Szkoda Woodwarda.

Kiedy symboliczne zgaszenie światła?

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5601
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Skład na sezon 2014

#2838 Postautor: niespokojny » 8 lutego 2014, o 10:16

O zawodnikow bym sie nie martwił. Mogą być rozchwytywani po pierwszych kolejkach, szczególnie Miskowiak.
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

Awatar użytkownika
poli
Senior
Posty: 900
Rejestracja: 2 listopada 2005, o 16:08
Kontakt:

Re: Skład na sezon 2014

#2839 Postautor: poli » 8 lutego 2014, o 10:35

miska kontrakt pokrywa sponsor :D

Awatar użytkownika
ravajas
Trener
Posty: 4024
Rejestracja: 16 listopada 2003, o 16:11
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Skład na sezon 2014

#2840 Postautor: ravajas » 8 lutego 2014, o 10:37

dobek pisze:Najbardziej mi szkoda chłopaków(zawodników) :( . Zawsze chciałem aby wiedzieli,że my czyli kibice jesteśmy z nimi na dobre i złe a tu takie g..wo ich spotkało... Ech!!
Nie widzę związku. Przecież nawet jeśli KMŻ nie wystartuje to możemy - kibice - słać zawodnikom lajki na fajsbuku. Żeby wiedzieli, że jesteśmy z nimi na dobre i złe.

;)

Gecko
Szkółkowicz
Posty: 259
Rejestracja: 13 września 2011, o 21:32

Re: Skład na sezon 2014

#2841 Postautor: Gecko » 8 lutego 2014, o 15:08

Mamy teraz pole do popisu dla grupy chcącej założyć nowy klub o której pisał Harry. Jeśli rzeczywiście mogą zapewnić środki dla klubu - niech robią spotkanie z honorowym i jasno przedstawią sytuację - wykładamy kasę a w zamian przejmujemy rządy w klubie. Po rezygnacji Bogdanki Sprawka nie ma żadnego argumentu żeby trwać na stanowisku - i nikt go nie będzie bronił - jeśli byłby smród w trakcie sezonu i powtórka z rundy finałowej 2013 to pośrednio mógłby dostać też Żuk - a przypominam że wybory za pasem.

dobek
Senior
Posty: 559
Rejestracja: 17 stycznia 2009, o 16:09

Re: Skład na sezon 2014

#2842 Postautor: dobek » 8 lutego 2014, o 17:06

ravajas pisze:
dobek pisze:Najbardziej mi szkoda chłopaków(zawodników) :( . Zawsze chciałem aby wiedzieli,że my czyli kibice jesteśmy z nimi na dobre i złe a tu takie g..wo ich spotkało... Ech!!
Nie widzę związku. Przecież nawet jeśli KMŻ nie wystartuje to możemy - kibice - słać zawodnikom lajki na fajsbuku. Żeby wiedzieli, że jesteśmy z nimi na dobre i złe.

;)
Chodziło mi o mydlenie im oczu... że jest sponsor, kasa etc...

Krzysztof
Posty: 96
Rejestracja: 30 listopada 2002, o 00:17
Lokalizacja: Lublin/Birmingham

Re: Skład na sezon 2014

#2843 Postautor: Krzysztof » 8 lutego 2014, o 19:37

Witam,

Zastanawiam się jakim budżetem będzie dysponował DS?

Może mi ktoś uzupełnić dane ?

1. Bogdanka = 0 PLN
2. Miasto = ....
3. Tyskie = ....
4. Pozostali "Główni" sponsorzy (m.in. Centrochem) = ....
5. Szacunkowy sponsoring lokalny (reklamy w programach, taxi itp) = ....
6. Bilety + programy = ....
7. Pozwolenie na handel (np. popcorn/ kiełbaska) = ....
8. Imprezy dodatkowe = ....

Domyslem się, że pozycje 5-8 są najcięższe do oszacowania.

PS. Czy ten ponić zaje... filmik na YT można odprywatnić ???

Pozdrawiam
...

Awatar użytkownika
GIGI
Trener
Posty: 2673
Rejestracja: 27 marca 2003, o 11:07

Re: Skład na sezon 2014

#2844 Postautor: GIGI » 8 lutego 2014, o 19:46

Tyskie to chyba więcej jak 3% nie może bo ustawa zakazuje ;)

dumbli
Szkółkowicz
Posty: 225
Rejestracja: 16 sierpnia 2004, o 22:00
Lokalizacja: lublin

Re: Skład na sezon 2014

#2845 Postautor: dumbli » 8 lutego 2014, o 20:10

Krzysztof pisze:
PS. Czy ten ponić zaje... filmik na YT można odprywatnić ???

Pozdrawiam

Musisz poprosić pana Zbigniewa Wojciechowskiego, żeby zdjął cenzurę z tego dzieła. A ponieważ jak mówią niektórzy film doprowadził go do wybuchu szału to nie liczyłbym na takie rozwiązanie. Może jak sytuacja się uspokoi to autor wrzuci jeszcze raz tą szyderę.
niespokojny napisał(a):
Sprawka to człowiek mentalnie z jakiegoś starego, skrajnego PGRu na zadupiu. Kononowicz kuźwa.

Awatar użytkownika
rieper
Junior
Posty: 390
Rejestracja: 17 września 2007, o 12:54

Re: Skład na sezon 2014

#2846 Postautor: rieper » 8 lutego 2014, o 20:13

No i grupka która ponoć chce stworzyć nowy klub doczekała się tego czego chciała. Kto do niej należy, tego nie wiemy, wiemy natomiast że sytuacja wygląda bardzo korzystnie. Ciekaw jestem czy będą chcieli zająć miejsce Sprawki i heroicznie obronią żywotność klubu, przy wsparciu prezia Żuka, czy wyraźnie odetną się od kmż-u i utworzą własny klub w drugiej lidze, wypożyczą zawodników kmż-u zapewniając im cieplarniane warunki. Jestem jeszcze ciekaw o powody, prawdziwe powody, dla których wycofała się Bogdanka. Czy nie chcą wspierać prywatnego kramu Sprawki, czy może wśród osób chcących stworzyć nowy klub jest osoba ściśle powiązana z dostarczycielem węgla?

Awatar użytkownika
poli
Senior
Posty: 900
Rejestracja: 2 listopada 2005, o 16:08
Kontakt:

Re: Skład na sezon 2014

#2847 Postautor: poli » 8 lutego 2014, o 21:18


Krzysztof
Posty: 96
Rejestracja: 30 listopada 2002, o 00:17
Lokalizacja: Lublin/Birmingham

Re: Skład na sezon 2014

#2848 Postautor: Krzysztof » 8 lutego 2014, o 21:30

dumbli pisze:
Krzysztof pisze:
PS. Czy ten ponić zaje... filmik na YT można odprywatnić ???

Pozdrawiam

Musisz poprosić pana Zbigniewa Wojciechowskiego, żeby zdjął cenzurę z tego dzieła. A ponieważ jak mówią niektórzy film doprowadził go do wybuchu szału to nie liczyłbym na takie rozwiązanie. Może jak sytuacja się uspokoi to autor wrzuci jeszcze raz tą szyderę.



A to nie było na You Tube ???
Nawet jeżeli było to mocno anty naszych włodarzy, to chyba YT jeszcze nie kontrolują ?
"...albo pedały albo żydzi (vel gudłaj)"
I myśl się narzuca...
... Wojhmann i Sprawbaum poprzez pejsbuka skontaktowali się z YT :-)

PS. Mimo wszystko szkoda tej 1-szej ligi. Zawsze jak się wpadło do LBN to miło BYŁO zobaczyć kogoś ciekawszego niż Dymy, Rempały czy Świsty....

CH... bąbki strzelił i oby tak jak ktos wcześniej pisał (cooper?) wyszło to na dobre... Dobre poprzez upadek,by powstać i zbudować coś lepszego i (wszyscy) SZKO-LE-NIE; MY-ŚLE-NIE; ZA-AN-GA-ŻO-WA-NIE !!!!

pOZDRAWIAM
...