Motor Lublin-GKM Grudziądz - 18.08.2013 g. 19.30

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
meesha
Trener
Posty: 7584
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Motor Lublin-GKM Grudziądz - 18.08.2013 g. 19.30

#451 Postautor: meesha » 21 sierpnia 2013, o 01:17

dumbli pisze:A to jeszcze są tacy co nie wiedzą, że właśnie po to jest na siłę zerowanie długów klubu bo panowie Zające odchodzą i nie chcą nic spłacać? Oczywiście ma to swoje dobre strony bo klub który nie ma długów to łakomy kąsek ale czy to się uda? I pytanie kto dalej będzie to ciągnąć? Czy prezes i prezes honorowy znajdą frajerów na ich miejsca?

Tylko na tym forum jest co najmniej ze 20 kandydatów, którzy pokażą jak należy to robić, a co pomyśleć jeszcze o tych, których tu nie ma :lol:
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
lombard
Senior
Posty: 795
Rejestracja: 21 kwietnia 2011, o 15:44

Re: Motor Lublin-GKM Grudziądz - 18.08.2013 g. 19.30

#452 Postautor: lombard » 21 sierpnia 2013, o 08:49

Napiszę, co widzę gołym okiem. A widzę tak: Kurier lubelski robi lubelskiemu żużlowi czarny PR. Dlaczego? Po pierwsze zwietrzył sensację i na serię sensacyjnych artykulików tanim kosztem, zresztą zgodnie z wolą większości ludu (kibiców i nie kibiców) stety/niestety. Po drugie przyzwyczajeni są, że na temacie żużla można sobie pojeździć jak na łysym ośle i to kontynuują. O aferach chętniej się pisze i czyta. W tylnej części ciała mają to co klub przez lata swojego istnienia osiągnął i co rozwinął. To się nie liczy. Liczy się pożywka i igrzyska dla ludzi.
A dlaczego tak się dzieje? Cóż...sami budujemy otoczkę tego sportu i świadczymy o nim. Wszystko co mówimy i robimy dla dobra tego sportu powinno być przemyślane. Znam co najmniej kilka osób które ostatni raz na żużlu były za czasów Hansa Nielsena i kiedy dowiadywały się, że idę na żużel, stwierdzały, że to już nie jest to, że tam to złodzieje i spuścili ten klub i po co tam idę. Szok. :shock:
Teraz będzie to samo: po co idziesz jak czytałem w Kurierze...
I nie mówcie, że to Sprawka poszedł do mediów i się uzewnętrznił. To tendencyjni redaktorzy którzy myślą, że są Moniką Olejnik albo Tomaszem Lisem lecą z mikrofonikiem, żeby wyrwać jakieś zdanie lub słowo, a potem napisać na jego podstawie artykuł o jakże szumnie brzmiącym haśle! :?
Najlepiej byłoby powiedzieć nie mam nic do powiedzenia to potem byłoby że Prezes unika dziennikarzy i odpowiedzi.
A, że podpinają się do tego inni, niejednokrotnie mający jakąś tam wiedzę pantoflową to powstają wielkie teorie spiskowe. Tylko czemu to służy?
Nie jestem za Sprawką, ale rozumiem podstawy jego decyzji. Trudnych decyzji. Godnym podkreślenia jest fakt (co jest przemilczane bo jak się ma to się nie docenia), że facet uratował nam I ligę! Tak tak. Powiecie że to zawodnicy? Owszem. To zawodnicy stanęli na wysokości zadania, ale gdyby Sprawka wprowadził wcześniej wariant oszczędnościowy to byłoby pozamiatane. A zanosiło się, bo nawet po upadku Andrieja słyszało się wypowiedzi typu: ja mu nie kazałem bo wcale nie pchamy się na siłę do pierwszej czwórki.
Cieszyłem się i cieszę z wyeliminowania Ostrowa, ale cała ta afera przyćmiła jakby nie patrzeć niezły w tych warunkach wynik sportowy.
W tej sytuacji nie mam pretensji do nikogo jako tako, mam natomiast pretensję i będę miał do osób które będą działały lub się wypowiadały źle na temat klubu, źle na temat sportu żużlowego i życzyły aby lubelski żużel zniknął z mapy Polski! :mrgreen:
Dlatego też pomimo całej sympatii do naszych chłopaków którym cały sezon wiernie kibicowałem, jeżeli będą taką postawę reprezentować, nie będę mógł powiedzieć, że jestem z nimi i się cieszę.
Daniel ma wywiad z pierwszej ręki. Skoro podpisał, to widać tak być musi i powinniśmy w końcu to zrozumieć. Sprawka ucałował jego kontrakt po podpisie. Natomiast skład awizowany od początku był taki, aby chłopaki pojechali i tylko nieogarnięci tego nie widzieli. W tej sytuacji rzeszowiaki mieli okazję to wykorzystać ale to jest $ na krótką metę.
Teraz solidarnie w druga stronę powinien podpisać Karol i Paweł i to jak najszybciej aby mniej dymu było. A że pewnie tak się nie stanie, to mam mieszane uczucia czy będzie dla mnie straszne jak ich w składzie zabraknie. Swoją drogą warto przypomnieć jak jechaliście na forum po menadżerach Rafała Klimka który chciał kasę. Utalentowany chłopak zakończył karierę. Teraz jak rzeszowiaki chcą kasę to ich bronicie. Fajna odmiana. A jak myślicie? Gdyby klub winny byłby Karolowi ładną sumkę to on z miłości do was i naszego klubu nie pójdzie do Sądu aby to odzyskać? Proszę was :lol:
Najważniejsze, żeby klub przetrwał ten trudny czas i trzeba mu pomóc, bo jeśli teraz pęknie, to przez wiele lat, możemy już żużla w Lublinie nie ujrzeć. Takie są realia i powinien to zrozumieć każdy pracujący, którym szef wylicza każde 100 zł, każe zostawać po godzinach i jeszcze sobie podziękować. Prawdziwy kibic nie wylewa pomyj i swoich frustracji na klub któremu kibicuje, nawet jak przyszły tak trudne czasy jak teraz. :?

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7501
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Motor Lublin-GKM Grudziądz - 18.08.2013 g. 19.30

#453 Postautor: Cooper » 21 sierpnia 2013, o 09:24

Masi pisze:A kogo by wstawił za brak zawodnika pod 9 i Jacka pod 12? Miał oddać walkowerem mecz? .


No mogl sciagnac Jacka i Gavende:) I wtedy Karol i Pawel by sie zdziwili 8) A skoro DS nie mial nic podpisane to sam z kata stal sie ofiara, na wlasne zyczenie.

Oczywiscie gadki Pawla i Karola, ze nic nie podpisali, bo nie mieli co to tez smiech na sali:) Caly tydzien cala Polska mowi, ze jesli pojada to za obnizone stawki, ale oni twierdza, ze pojechali za normalne? (no moze poza Pawlem, ktory jedzie za normalne, ale zaczely sie u niego oszczednosci:) )

Ehh, kabaret, a podejrzewam, ze to nie koniec, przeciez Prezes jest teraz na wysokiej fali medialnej, opowiedzial juz o zarobkach, konfliktach, dlugach, pozyczaniu kasy po rodzinie i cudownych perspektywach na przyszlosc, teraz pozostalo czekac juz tylko na to, by oglosil kto w druzynie jest gejem, a kto chodzi do burdelu (i za jakie stawki) 8)

Hela pisze:A już w niedzielę wydawało mi się, że po meczu dostanie 5 minut na spakowanie swoich rzeczy i zakończy prezesowanie.


Tez spodziewalem sie sporego dymu po meczu, ale byl raczej folklor.


lombard pisze:Napiszę, co widzę gołym okiem. A widzę tak: Kurier lubelski robi lubelskiemu żużlowi czarny PR.


100% zgody, tytuly w stylu "Kibice nawoluja do bojkotu" na podstawie jakichs postow z forum, to typowe dziennikarski robienie "czegos z niczego", zenada.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7231
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin-GKM Grudziądz - 18.08.2013 g. 19.30

#454 Postautor: istred » 21 sierpnia 2013, o 09:34

dumbli pisze:A to jeszcze są tacy co nie wiedzą, że właśnie po to jest na siłę zerowanie długów klubu bo panowie Zające odchodzą i nie chcą nic spłacać? Oczywiście ma to swoje dobre strony bo klub który nie ma długów to łakomy kąsek ale czy to się uda? I pytanie kto dalej będzie to ciągnąć? Czy prezes i prezes honorowy znajdą frajerów na ich miejsca?

To są jeszcze osoby, które wierzą w bajki o tym, że członkowie zarządu są odpowiedzialni za długi klubu?
Było wałkowane sto razy na forum, że członkowie zarządu co do zasady nie odpowiadają za długi klubu.

Awatar użytkownika
sting126
Senior
Posty: 929
Rejestracja: 3 września 2009, o 21:41

Re: Motor Lublin-GKM Grudziądz - 18.08.2013 g. 19.30

#455 Postautor: sting126 » 21 sierpnia 2013, o 09:37

A to ciekawe...

Artykułu nie widziałem i przeczytałem dopiero po Twoim poście Cooper. I widzę w nim jawne kłamstwo: "W niedzielę żużlowcy Lubelskiego Węgla KMŻ zmierzą się w fazie play-off pierwszej ligi z GKM Grudziądz. Bojkot meczu zapowiedzieli kibice „Koziołków” ze stowarzyszenia "Speedway Euphoria". W komunikacie umieszonym na Facebooku informują, że w niedzielę nie pojawią się na stadionie przy Al. Zygmuntowskich."

Podczas gdy w komunikacie napisane jest wyraźnie:

"W związku z zaistniałą sytuacją związaną z propozycją obniżenia kontraktów zawodników dotychczas reprezentujących barwy naszego zespołu, Stowarzyszenie Kibiców Lubelskiego Żużla "Speedway Euphoria" podjęło decyzje o braku dopingu oraz naszej obecności na sektorze w niedzielnym meczu przeciwko GKM Grudziądz."

Nie ma tu ani słowa o nie obecności na stadionie, ani o bojkocie meczu... Już wiem w takim razie skąd część pretensji pod adresem Stowarzyszenia.
Czas na zmiany :]

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7231
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin-GKM Grudziądz - 18.08.2013 g. 19.30

#456 Postautor: istred » 21 sierpnia 2013, o 09:41

Można czytać to na dwa sposoby.

1. podjęło decyzję o decyzje o braku dopingu oraz (o braku) naszej obecności na sektorze
2. podjęło decyzje o braku dopingu oraz (decyzję o) naszej obecności na sektorze

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7501
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Motor Lublin-GKM Grudziądz - 18.08.2013 g. 19.30

#457 Postautor: Cooper » 21 sierpnia 2013, o 09:42

No byla to daleko idaca nadinterpretacja, niemniej jednak moglo byc nie do konca jasne sformulowanie "brak obecnosci na sektorze"...

No ale kiedys dziennikarz zadzwonilby do prezesa Speedawy Ephoria, zeby dowiedziec sie u zrodla o co kaman, a teraz przeczyta sobie cos gdzies, na swoj sposob zinterpretuje, a potem tytul na pol strony jest...
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6070
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Motor Lublin-GKM Grudziądz - 18.08.2013 g. 19.30

#458 Postautor: grzesieck » 21 sierpnia 2013, o 10:12

ja to zrozumialem tak:

1. podjęło decyzję o decyzje o braku dopingu oraz (o braku) naszej obecności na sektorze


ktokolwiek spoza SE zrozumial to inaczej?
METHANOL ADVENTURE TEAM

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin-GKM Grudziądz - 18.08.2013 g. 19.30

#459 Postautor: jerry78 » 21 sierpnia 2013, o 10:20

– Ustaliliśmy, że w meczach wyjazdowych będziemy wystawiać rezerwowy skład – mówi Dariusz Sprawka, prezes Lubelskiego Węgla KMŻ.

– Wszystko po to żeby dać tym podstawowym zawodnikom lepsze stawki za mecze w Lublinie. Na pewno w tych spotkaniach u nas pojadą Daniel Jeleniewski i Maciej Kuciapa, bo obaj zgodzili się na obniżenie wynagrodzenia. Jeśli chodzi o Karola Barana i Pawła Miesiąca to takiej pewności nie mam, bo nie odesłali mi podpisanego porozumienia zmniejszającego ich zarobki.


No widzicie GeluSMT i mlody26. Prezes ciągle czeka na odesłanie przez Pawła i Karola podpisanego porozumienia. Mówicie, że nic nie otrzymali do podpisu. A to pewnie chodzi o tą pierwszą wersję :) Widocznie dla nich nie przewidział drugiej (lepszej) wersji. :?

• Dlaczego w takim razie Baran i Miesiąc pojechali z Grudziądzem?

- Wykorzystali to, że byli w składzie i pojechali za 100 procent stawki. Musieliśmy im ustąpić. Inaczej mecz po prostu by się nie odbył. Ale nie damy się szantażować. Jeśli Karol i Paweł nie podpiszą zaproponowanego im porozumienia to nie pojadą już w żadnym spotkaniu, ani w Lublinie, ani na wyjeździe – odpowiada prezes Sprawka.


Może ja się nie znam, ale skład
9. brak zawodnika
10. Łopaczewski
11. Jeleniewski
12. Rempała
13. Kuciapa
14. Łukaszewski
15. Madej
jest regulaminowym składem i wcale nie musiało być walkowera.
Inna sprawa jeśli odmówił jazdy Rempała (bo takie chodziły słuchy) to wcale obaj nie musieli jechać w meczu, mógł jeden z nich.
Zresztą widać po awizowanym składzie, że prezes bierze się za jego ustalanie, a średnie ma o tym pojęcie. Znajomość regulaminu się kłania.

ps. cytaty pochodzą z
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbc ... /130829943

ermen
Zawodowiec
Posty: 1255
Rejestracja: 2 lipca 2004, o 10:39

Re: Motor Lublin-GKM Grudziądz - 18.08.2013 g. 19.30

#460 Postautor: ermen » 21 sierpnia 2013, o 10:23

grzesieck pisze:ja to zrozumialem tak:

1. podjęło decyzję o decyzje o braku dopingu oraz (o braku) naszej obecności na sektorze


ktokolwiek spoza SE zrozumial to inaczej?



Zrozumiałem to dokładnie tak samo. W momecie gdy to przeczytałem nie miałem żadnych wątpliwości, że SE na stadionie nie będzie. I szczerze powiedziawszy uznałem, że Stowarzyszenie taką postawą dało plamę nie do zmazania.
Inną sprawą jest to, że tego oświadczenia kibiców w ogóle nie powinno być. Ale o tym już pisałem...
Każdemu jego Everest...

Awatar użytkownika
mikas
Trener
Posty: 3291
Rejestracja: 27 kwietnia 2003, o 15:01
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Motor Lublin-GKM Grudziądz - 18.08.2013 g. 19.30

#461 Postautor: mikas » 21 sierpnia 2013, o 10:27

lombard pisze:... Teraz jak rzeszowiaki chcą kasę to ich bronicie. Fajna odmiana. A jak myślicie? Gdyby klub winny byłby Karolowi ładną sumkę to on z miłości do was i naszego klubu nie pójdzie do Sądu aby to odzyskać? Proszę was :lol:
...


Jesteś kolejną osobą, która nie rozumie sedna całej sprawy.
Tu nikt nie wstawia sie za zawodnikami ani nie jest przeciwko klubowi dla zasady.

Ci którzy krytykują prezesa Sprawkę zarzucają mu po prostu kłamstwa i niewywiązywanie się z obietnic oraz nieodpowiedni sposób rozwiązywania trudnych sytuacji.
Nie chodzi o to, że zawodnicy są ok, a klub be, bo zawodnicy zarabiaja na tyle dużo, że głodowac nie będą po obniżce stawek i każdy o tym dobrze wie.
Chodzi o to, że prezes trąbił na lewo i prawo, że podpisał realne "okrojone" w stosunku do poprzedniego roku kontrakty z których będzie w stanie sie wywiązać, a po raz kolejny okazało sie to nieprawdą i teraz za pomocą mediów próbuje rozwiązywac sytuacje i zganiac winę za swoją nieudolność w pozyskiwaniu funduszy dla klubu, na zawodników.
Zrobił po raz kolejny z gęby dupę, a to jest tylko wierzchołek góry lodowej zwanej "kłamstwa prezesa Sprawki".
Gdyby zawodnicy nie wywiązali sie ze swojego zadania jakim był awans do pierwszej czwórki i regulamin przewidywałby w drugiej częsci sezonu jazde o utrzymanie w drugiej czwórce, to wszyscy wstawili by się za prezesem odnośnie obniżek kontraktów. Jednak w tym wypadku do takich obniżek nie było żadnych podstaw poza złą sytuacją finansową klubu do której doprowadzil sam prezes. To karanie przez Sprawkę za swoją nieudolność zawodników jest krytykowane przez kibiców i nic więcej. Nikt tu z zawodników nie robi męczenników, po prostu każdy wie, że umów należy dotrzymywać. A to nie są jedyne umowy i obietnice, których nie dotrzymał.

A tym którzy wierzą Sprawce, że przy oszczędnościach w RF klub nie będzie miał długów i pierwszy w Polsce uzyska licencję na kolejny sezon gratuluję naiwności. Jak lubicie być okłamywani na każdym kroku do dalej wierzcie w te bajki tworzone na potrzebę chwili.
MOTOR LUBLIN
Obrazek

Awatar użytkownika
mikas
Trener
Posty: 3291
Rejestracja: 27 kwietnia 2003, o 15:01
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Motor Lublin-GKM Grudziądz - 18.08.2013 g. 19.30

#462 Postautor: mikas » 21 sierpnia 2013, o 10:29

istred pisze:Można czytać to na dwa sposoby.

1. podjęło decyzję o decyzje o braku dopingu oraz (o braku) naszej obecności na sektorze
2. podjęło decyzje o braku dopingu oraz (decyzję o) naszej obecności na sektorze


Ja to od początku rozumiałem tak i tak to rozumieli wszyscy członkowie Stowarzyszenia:

1. podjęło decyzje o braku dopingu oraz (o braku) naszej obecności na sektorze.

Sektor miał sie wyróżniać na tle pozostałych, aby dac do zrozumienia, że nie po to kibicowaliśmy cała rundę zawodnikom, którzy wywalczyli awans do pierwszej czwórki, aby teraz w "nagrodę", klub reprezentowali gorsi zawodnicy z którymi kibice sie w tym sezonie nie identyfikują.

Czy ktos tam widzi słowo stadion :?: :shock: :shock: :shock:

edit: oprócz Ermena ;) :shock:
MOTOR LUBLIN
Obrazek

ermen
Zawodowiec
Posty: 1255
Rejestracja: 2 lipca 2004, o 10:39

Re: Motor Lublin-GKM Grudziądz - 18.08.2013 g. 19.30

#463 Postautor: ermen » 21 sierpnia 2013, o 10:40

Napisałem wyraźnie, że w momecie, gdy to przeczytałem. Potem dopiero się zorientowałem, że chodziło o sektor.
Było nie było, przekaz był lekko mówiąc niezbyt wyraźny.
Każdemu jego Everest...

Awatar użytkownika
rieper
Junior
Posty: 390
Rejestracja: 17 września 2007, o 12:54

Re: Motor Lublin-GKM Grudziądz - 18.08.2013 g. 19.30

#464 Postautor: rieper » 21 sierpnia 2013, o 12:28

Nie wiem co o tym mówi regulamin ale jestem ciekaw czy po wejściu do rundy finałowej klub miałby możliwość wycofania się z rozgrywek bez ponoszenia konsekwencji? Wtedy dopiero aspekt finansowy byłby kapitalny 8)

harry
Trener
Posty: 4753
Rejestracja: 14 kwietnia 2003, o 11:14

Re: Motor Lublin-GKM Grudziądz - 18.08.2013 g. 19.30

#465 Postautor: harry » 21 sierpnia 2013, o 20:36

mikas pisze:
lombard pisze:... Teraz jak rzeszowiaki chcą kasę to ich bronicie. Fajna odmiana. A jak myślicie? Gdyby klub winny byłby Karolowi ładną sumkę to on z miłości do was i naszego klubu nie pójdzie do Sądu aby to odzyskać? Proszę was :lol:
...


Jesteś kolejną osobą, która nie rozumie sedna całej sprawy.
Tu nikt nie wstawia sie za zawodnikami ani nie jest przeciwko klubowi dla zasady.

Ci którzy krytykują prezesa Sprawkę zarzucają mu po prostu kłamstwa i niewywiązywanie się z obietnic oraz nieodpowiedni sposób rozwiązywania trudnych sytuacji.
Nie chodzi o to, że zawodnicy są ok, a klub be, bo zawodnicy zarabiaja na tyle dużo, że głodowac nie będą po obniżce stawek i każdy o tym dobrze wie.
Chodzi o to, że prezes trąbił na lewo i prawo, że podpisał realne "okrojone" w stosunku do poprzedniego roku kontrakty z których będzie w stanie sie wywiązać, a po raz kolejny okazało sie to nieprawdą i teraz za pomocą mediów próbuje rozwiązywac sytuacje i zganiac winę za swoją nieudolność w pozyskiwaniu funduszy dla klubu, na zawodników.
Zrobił po raz kolejny z gęby dupę, a to jest tylko wierzchołek góry lodowej zwanej "kłamstwa prezesa Sprawki".
Gdyby zawodnicy nie wywiązali sie ze swojego zadania jakim był awans do pierwszej czwórki i regulamin przewidywałby w drugiej częsci sezonu jazde o utrzymanie w drugiej czwórce, to wszyscy wstawili by się za prezesem odnośnie obniżek kontraktów. Jednak w tym wypadku do takich obniżek nie było żadnych podstaw poza złą sytuacją finansową klubu do której doprowadzil sam prezes. To karanie przez Sprawkę za swoją nieudolność zawodników jest krytykowane przez kibiców i nic więcej. Nikt tu z zawodników nie robi męczenników, po prostu każdy wie, że umów należy dotrzymywać. A to nie są jedyne umowy i obietnice, których nie dotrzymał.

A tym którzy wierzą Sprawce, że przy oszczędnościach w RF klub nie będzie miał długów i pierwszy w Polsce uzyska licencję na kolejny sezon gratuluję naiwności. Jak lubicie być okłamywani na każdym kroku do dalej wierzcie w te bajki tworzone na potrzebę chwili.


MIkasie, dzięki bo już od dłuższego czasu chciałem napisać dokładnie cos takiego.
Bardzo wiele osób manipuluje właśnie takimi gadkami, że bardzo wiele kibiców nie chce systemu oszczędnościowego. Jest tak jak napisał Mikas. Nikt nie napisał, że nie chce oszczędności ale sposób wprowadzenia tego w czyn.....
Katastrofa... :(
" Jak powiedział mi jeden młody dziennikarz, niektórzy ludzie są genetycznie niezdolni do tego, żeby mówić prawdę" - Jacek Gajewski

Awatar użytkownika
Monter_77
Posty: 127
Rejestracja: 20 sierpnia 2004, o 01:38
Lokalizacja: Z kontenera

Re: Motor Lublin-GKM Grudziądz - 18.08.2013 g. 19.30

#466 Postautor: Monter_77 » 22 sierpnia 2013, o 01:48

mikas pisze:
lombard pisze:... Teraz jak rzeszowiaki chcą kasę to ich bronicie. Fajna odmiana. A jak myślicie? Gdyby klub winny byłby Karolowi ładną sumkę to on z miłości do was i naszego klubu nie pójdzie do Sądu aby to odzyskać? Proszę was :lol:
...


Jesteś kolejną osobą, która nie rozumie sedna całej sprawy.
Tu nikt nie wstawia sie za zawodnikami ani nie jest przeciwko klubowi dla zasady.

Ci którzy krytykują prezesa Sprawkę zarzucają mu po prostu kłamstwa i niewywiązywanie się z obietnic oraz nieodpowiedni sposób rozwiązywania trudnych sytuacji.
Nie chodzi o to, że zawodnicy są ok, a klub be, bo zawodnicy zarabiaja na tyle dużo, że głodowac nie będą po obniżce stawek i każdy o tym dobrze wie.
Chodzi o to, że prezes trąbił na lewo i prawo, że podpisał realne "okrojone" w stosunku do poprzedniego roku kontrakty z których będzie w stanie sie wywiązać, a po raz kolejny okazało sie to nieprawdą i teraz za pomocą mediów próbuje rozwiązywac sytuacje i zganiac winę za swoją nieudolność w pozyskiwaniu funduszy dla klubu, na zawodników.
Zrobił po raz kolejny z gęby dupę, a to jest tylko wierzchołek góry lodowej zwanej "kłamstwa prezesa Sprawki".
Gdyby zawodnicy nie wywiązali sie ze swojego zadania jakim był awans do pierwszej czwórki i regulamin przewidywałby w drugiej częsci sezonu jazde o utrzymanie w drugiej czwórce, to wszyscy wstawili by się za prezesem odnośnie obniżek kontraktów. Jednak w tym wypadku do takich obniżek nie było żadnych podstaw poza złą sytuacją finansową klubu do której doprowadzil sam prezes. To karanie przez Sprawkę za swoją nieudolność zawodników jest krytykowane przez kibiców i nic więcej. Nikt tu z zawodników nie robi męczenników, po prostu każdy wie, że umów należy dotrzymywać. A to nie są jedyne umowy i obietnice, których nie dotrzymał.

A tym którzy wierzą Sprawce, że przy oszczędnościach w RF klub nie będzie miał długów i pierwszy w Polsce uzyska licencję na kolejny sezon gratuluję naiwności. Jak lubicie być okłamywani na każdym kroku do dalej wierzcie w te bajki tworzone na potrzebę chwili.


Dokładnie o to chodzi, podpisuję się dwoma rękami.
Sprawka przed sezonem wiedział jakie kontrakty podpisał. Więc mówiąc o zbilansowanym budżecie albo wykazał naiwność i nieudolność (licząc,że załatwi jeszcze jakąś kasę poza pewną z miasta, Bogdanki i biletów, a nie załatwił) albo publicznie skłamał (z premedytacją zaplanował to, ze na poważnie jedziemy tylko w rundzie zasadniczej) a "realne" kontrakty dotyczyły tylko 12 meczów.
Jest albo nieudacznikiem albo perfidnym kłamcą, ja skłaniam się ku pierwszej opcji, ale obie są dyskwalifikujące by pełnił funkcję prezesa klubu.
Nie pojdziemy dzis do kina, nie pojdziemy do kosciola, nie pojdziemy do burdelu, serce nas na Montex wola...
Obrazek

dumbli
Szkółkowicz
Posty: 225
Rejestracja: 16 sierpnia 2004, o 22:00
Lokalizacja: lublin

Re: Motor Lublin-GKM Grudziądz - 18.08.2013 g. 19.30

#467 Postautor: dumbli » 22 sierpnia 2013, o 10:38

Monter_77 pisze:Sprawka przed sezonem wiedział jakie kontrakty podpisał. Więc mówiąc o zbilansowanym budżecie albo wykazał naiwność i nieudolność (licząc,że załatwi jeszcze jakąś kasę poza pewną z miasta, Bogdanki i biletów, a nie załatwił) albo publicznie skłamał (z premedytacją zaplanował to, ze na poważnie jedziemy tylko w rundzie zasadniczej) a "realne" kontrakty dotyczyły tylko 12 meczów.
Jest albo nieudacznikiem albo perfidnym kłamcą, ja skłaniam się ku pierwszej opcji, ale obie są dyskwalifikujące by pełnił funkcję prezesa klubu.

Nie rozumiem tylko dlaczego piszesz "albo" "albo". Jak dla mnie to bez problemu jest jednym i drugim.
niespokojny napisał(a):
Sprawka to człowiek mentalnie z jakiegoś starego, skrajnego PGRu na zadupiu. Kononowicz kuźwa.