ŻKS Ostrovia - Motor Lublin 07.07.2013

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
yamahaR1
Senior
Posty: 982
Rejestracja: 24 lipca 2004, o 20:43
Lokalizacja: LUBLIN

ŻKS Ostrovia - Motor Lublin 07.07.2013

#1 Postautor: yamahaR1 » 1 lipca 2013, o 08:19

No to mamy 6 dni na przygotowanie się do meczu o życie. Patrząc na to co się dzieje w tym roku na naszym torze nie wiem czy nie będzie nam łatwiej wygrać na wyjeździe niż jeżdżąc u siebie.
Nie wiem co się stało z Woodwardem ale trzeba mu szybko wytłumaczyć jak ważny mecz nas czeka w niedzielę.
Na deser zostaje ulubiony temat juniorów :? Łukaszewski już chyba wszystkim pokazał jaką przyszłość wiąże z żużlem. W składzie musi być ale jako uzupełnienie, tylko kogo można na niedzielę brać?? Zakładając, że Sprawka podejdzie poważnie do tematu i pieniądze się znajdą kto w ogóle ma termin ?

Przed meczem z nami Ostrów jedzie w czwartek do Łodzi i jestem prawie pewny, że tam wygra. Musimy im wyrwać 3pkt i później mamy sporo czasu na przygotowania na betonie do meczu z Gdańskiem.

max3
Zawodowiec
Posty: 1242
Rejestracja: 20 listopada 2002, o 23:16
Lokalizacja: lublin

Re: ŻKS Ostrovia - Motor Lublin 07.07.2013

#2 Postautor: max3 » 1 lipca 2013, o 08:27

Najważniejszy mecz sezonu!! Koniecznie jakos gosc musi jechac MAZUR z Tarnowa.

Awatar użytkownika
tezetomaniak
Trener
Posty: 4491
Rejestracja: 12 lipca 2007, o 21:37

Re: ŻKS Ostrovia - Motor Lublin 07.07.2013

#3 Postautor: tezetomaniak » 1 lipca 2013, o 10:14

Koniecznie musiał jechać też Borowicz.

Awatar użytkownika
Łoptymista
Trener
Posty: 3790
Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
Lokalizacja: Lublin

Re: ŻKS Ostrovia - Motor Lublin 07.07.2013

#4 Postautor: Łoptymista » 1 lipca 2013, o 10:20

:lol:
Niestety tezetomaniak ma racje. Juniorzy juz dawno sie skonczyli. Ale tak to jest jak sie przystepuje do rozgrywek z jednym juniorem.
Mamy lipe ze skladem, bo nie jada nasi mlodzi, ale takze Cam w ostatnich startach odstawia padake. Senior tez bym nam soie przydal, ale ich jest teraz tyle samo co dobrych juniorow.
Obecnie Ostrow jest mocniejszy od nas nie tylko zawodniczo co raczej pod wzgledem spryty, chamskiego cwaniactwa i determinacji. Dlatego w wygrana tam nie wierze. Trzeba sie juz szykowac do operacji GDANSK

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6376
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: ŻKS Ostrovia - Motor Lublin 07.07.2013

#5 Postautor: kibicLBN » 1 lipca 2013, o 10:26

Tu trzeba sypnąć olbrzymim groszem i namówić Toruń, który ma praktycznie pewne 1 miejsce po zasadniczej żeby puścił Przedpełskiego na ten mecz. Taką tylko mam koncepcję. Ale to nierealne :?
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

piteRR
Posty: 121
Rejestracja: 14 maja 2012, o 18:35

Re: ŻKS Ostrovia - Motor Lublin 07.07.2013

#6 Postautor: piteRR » 1 lipca 2013, o 11:41

Dajcie spokój z tym Przedpełskim. Widzicie co ten chłopak robi w elidze? Przecież Toruń teraz będzie na niego chuchał i dmuchał, żeby nic mu się nie stało, więc o jakimkolwiek występie w roli gościa można zapomnieć. I myślę że nie ma takich pieniędzy, które by ich przekonały. Unibax to jest chyba najbogatszy klub ekstraligi, a na pewno posiadający najbogatszego sponsora. Opłacając co mecz Golloba, Warda, Holdera i Miedziaka, to kwoty z wypożyczenia Przedpełskiego oni nawet nie odczują.
Czas na załatwienie dobrego gościa już minął, a każdy z naszych ligowych rywali (oprócz Gdańska, który ma znakomitego Pieszczka) świetnie ten czas wykorzystał.

Awatar użytkownika
Oskarinho
Junior
Posty: 324
Rejestracja: 9 kwietnia 2012, o 22:45

Re: ŻKS Ostrovia - Motor Lublin 07.07.2013

#7 Postautor: Oskarinho » 1 lipca 2013, o 12:18

Dokładnie tak. Teraz to trzeba załatwić tylko takiego, który gwarantuje więcej niż zero, bo nawet 2 pkt mogą zaważyć na wyniku, a kto wie może na utrzymaniu. Też bym był za Mazurem. Chłopak chyba jechał w Ostrowie sparing i tam całkiem nieźle wypadł. Poznał troszeczkę tor także na pewno nic nie stracimy a możemy tylko zyskać. Trzeba ostro trenować na asfalcie i brać komisarza.

Kalhorn
Junior
Posty: 323
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 19:27

Re: ŻKS Ostrovia - Motor Lublin 07.07.2013

#8 Postautor: Kalhorn » 1 lipca 2013, o 12:36

Mnie by bardzo nie ździwiło jakby jako gość w Ostrowie pojechał Mazur...


w ekipie gospodarzy.

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5602
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: ŻKS Ostrovia - Motor Lublin 07.07.2013

#9 Postautor: niespokojny » 1 lipca 2013, o 12:46

Mazura chcą w składzie nawet kibice Tarnowa 8)

W czwartek mecz Łodzi z Ostrowem. Ciężko to napisać ale... trzeba trzymać kciuki za Ostrów. Jeżeli Ostrów wygra w Łodzi i z nami będzie miał 15 pkt i bankową 4. Łódź ma teraz 11 i w ostatniej kolejce ciężko im będzie przegrać u siebie z Rawiczem 8) . Gdańsk przyjedzie w takim układzie do nas na mecz o nic. Bo nie będziemy mieli szans wejścia do pierwszej 4, więc może odpuszczą sobie kombinację z komisarzami itd. Wtedy utrzymamy się kosztem Lokomotivu, który spadnie bo ma gorszy bilans z nami.

Na Ostrów koniecznie komisarz+Mazur+treningi na betonie. A wystarczyło wyłożyć kilka tys. na Adamczewskiego który miał wczoraj wolne i każdy mógłby spać spokojnie i do końca rundy jeździć nawet samymi Madejami. :?
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

Speedway-Mati
Zawodowiec
Posty: 1240
Rejestracja: 19 stycznia 2006, o 08:53
Lokalizacja: Lublin

Re: ŻKS Ostrovia - Motor Lublin 07.07.2013

#10 Postautor: Speedway-Mati » 1 lipca 2013, o 12:58

Za krótka nazwa drużyny Ostrowa w tytule wątku :twisted:
Poproszę komisarza...znaczy się...administratora o interwencję 8)
Ostatnio zmieniony 1 lipca 2013, o 13:00 przez Speedway-Mati, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Oskarinho
Junior
Posty: 324
Rejestracja: 9 kwietnia 2012, o 22:45

Re: ŻKS Ostrovia - Motor Lublin 07.07.2013

#11 Postautor: Oskarinho » 1 lipca 2013, o 12:59

A właśnie może jeszcze Adamczewskiego uda się załatwić jeżeli Zgardziński pojedzie w Falubazie.
niespokojny pisze:
W czwartek mecz Łodzi z Ostrowem. Ciężko to napisać ale... trzeba trzymać kciuki za Ostrów. Jeżeli Ostrów wygra w Łodzi i z nami będzie miał 15 pkt i bankową 4. Łódź ma teraz 11 i w ostatniej kolejce ciężko im będzie przegrać u siebie z Rawiczem 8) . Gdańsk przyjedzie w takim układzie do nas na mecz o nic. Bo nie będziemy mieli szans wejścia do pierwszej 4, więc może odpuszczą sobie kombinację z komisarzami itd. Wtedy utrzymamy się kosztem Lokomotivu, który spadnie bo ma gorszy bilans z nami.


A nie zapominaj o tym, że Dauga ma u sibie Grudziądz i też bedą chcieli wygrać, a Gdańsk na pewno nam się nie podłoży tylko dlatego że nie bedziemy mieli "czwórki"

rafir
Junior
Posty: 473
Rejestracja: 17 kwietnia 2005, o 20:30
Lokalizacja: Lublin

Re: ŻKS Ostrovia - Motor Lublin 07.07.2013

#12 Postautor: rafir » 1 lipca 2013, o 13:10

Adamczewski to jedyny sensowny junior jaki został na rynku. Za stosowną sumkę Zielona Góra nie powinna mieć oporów aby go puścić na ostrowski tor. Oszczędzało się cały sezon, no to teraz trzeba wyłożyć.

Awatar użytkownika
Hans
Trener
Posty: 2265
Rejestracja: 22 czerwca 2006, o 16:49
Lokalizacja: Aberdeen

Re: ŻKS Ostrovia - Motor Lublin 07.07.2013

#13 Postautor: Hans » 1 lipca 2013, o 15:16

Szanse na czwórkę są, ale koniecznie Panie Sprawka musimy:

- brać komisarza do Ostrowa
- wziąć kogoś z Tarnowa na gościa: Borowicz bądź Mazur


Tor w Ostrowie jest bardzo podobny geometrią do toru rzeszowskiego i w tym upatruje nasze nadzieje. Ostrów ma jechać Michalskim i Nowakiem, ale jeśli przegrają w Łodzi to staną na głowie by kogoś załatwić. Jedyne kogo będą mogli to Adamczewski bo ostatnio nie łapie się do składu Falubazu. Moim zdaniem mamy o wiele lepszy skład aniżeli Ostrów, kwestia tylko czy Porsing będzie nadal tak zapier*alał jak ostatnio czy ujdzie z niego powietrze. O Karola jestem spokojny, Maciek i Paweł zrobią swoje. Mam nadzieję, że Cam ogarnie się i walnie z siódemkę. Oczywiście jest jeszcze Daniel, którego nikt nie rozgryzie na wyjazdach...

I na koniec : Prezesie, wiem, że czytasz forum, więc proszę tylko o jedno- zrób Pan wszystko abyśmy mogli to spotkanie wygrać. Jeśli pojedziemy bez komisarza i ogarniętego gościa to każdy powie, że olaliście temat ! Poświęć się Pan dla tych kibiców, co wstaną nad ranem w niedziele i z nadzieją będą jechać do Ostrowa!

miedziany
Senior
Posty: 811
Rejestracja: 11 sierpnia 2009, o 09:52

Re: ŻKS Ostrovia - Motor Lublin 07.07.2013

#14 Postautor: miedziany » 1 lipca 2013, o 15:25

Odstawić od składy Łukaszewskiego, może chłopak przemyśli sobie pewne sprawy i dojdzie do jakiś wniosków. Brać Borowicza i Mazura. Wiadomo czy będzie jechał Czaja? Przydał by się komisarz na ten mecz, może nim być Marek Kępa??

Speedway-Mati
Zawodowiec
Posty: 1240
Rejestracja: 19 stycznia 2006, o 08:53
Lokalizacja: Lublin

Re: ŻKS Ostrovia - Motor Lublin 07.07.2013

#15 Postautor: Speedway-Mati » 1 lipca 2013, o 15:27

miedziany pisze:Odstawić od składy Łukaszewskiego, może chłopak przemyśli sobie pewne sprawy i dojdzie do jakiś wniosków. Brać Borowicza i Mazura.


A to można wystawić dwóch gości do składu? :roll:
Obrazek

piteRR
Posty: 121
Rejestracja: 14 maja 2012, o 18:35

Re: ŻKS Ostrovia - Motor Lublin 07.07.2013

#16 Postautor: piteRR » 1 lipca 2013, o 15:29

Hans pisze:Jedyne kogo będą mogli to Adamczewski bo ostatnio nie łapie się do składu Falubazu.


Adamczewski w spotkaniu z Lesznem nie wystąpił, ponieważ Unia zastrzegła sobie to przy sprzedaży zawodnika.

Talmai
Junior
Posty: 485
Rejestracja: 19 czerwca 2011, o 22:39

Re: ŻKS Ostrovia - Motor Lublin 07.07.2013

#17 Postautor: Talmai » 1 lipca 2013, o 16:05

Kępa nie może, bo jest stąd.
Lis też nie sędziuje naszych spotkań.
Nie wiem co to za Mazur ale zasięgnąłem opinii
i podobno gość nie ma totalnie startu i nie ma totalnie sprzętu,
dlatego w lidze jedzie wymarzony tu przez niektórych Borowicz,
który z Ostrowem zrobił tyle co nic.
Jeśli ktoś wychodzi spod taśmy jak Arkadiusz lub gorzej to nie wiem czy jest sens go brać,
aczkolwiek na pewno Madej jest gorszym zawodnikiem dla tarnowian.
Adamczewski to straszna łamaga ale jeśli nie będzie trudnego toru to powinien zdziałać więcej niż tarnowianie.
Hans pisze:Mam nadzieję, że Cam ogarnie się i walnie z siódemkę

za siódemkę ja bym się obraził, rok temu zrobił tam chyba 16. No chyba że 7+3 to inna rozmowa.

Deri
Senior
Posty: 676
Rejestracja: 17 marca 2011, o 21:23
Lokalizacja: Lublin

Re: ŻKS Ostrovia - Motor Lublin 07.07.2013

#18 Postautor: Deri » 1 lipca 2013, o 16:21

Speedway-Mati pisze:
miedziany pisze:Odstawić od składy Łukaszewskiego, może chłopak przemyśli sobie pewne sprawy i dojdzie do jakiś wniosków. Brać Borowicza i Mazura.


A to można wystawić dwóch gości do składu? :roll:

Będzie można, ale musi być spełniony jeden warunek. Miedziany przejmie stanowisko Szymańskiego 8)
ps. 2 junior moim zdaniem tylko Borowicz, ale to tylko moje zdanie.
Kobieta, która jęczy w nocy, nie warczy w dzień
GeloSMT Swiat na trzeżwo jest nie do przyjęcia.;p

Awatar użytkownika
tezetomaniak
Trener
Posty: 4491
Rejestracja: 12 lipca 2007, o 21:37

Re: ŻKS Ostrovia - Motor Lublin 07.07.2013

#19 Postautor: tezetomaniak » 1 lipca 2013, o 17:35

Serio myślicie, że jeżeli Ostrów zrobi równy beton, to jakikolwiek komisarz nakaże zmieniać tor na przyczepny ? :shock:

go!
Trener
Posty: 3765
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

Re: ŻKS Ostrovia - Motor Lublin 07.07.2013

#20 Postautor: go! » 1 lipca 2013, o 17:42

No wlasnie podobne watpliwosci mam w innym watku
Dlatego zastanawiam sie czy ten komisarz cokolwiek da. Chyba, zeby pomieszac ustawienia Ostrowianom, bo my i tak zaczniemy pogubieni.
Ostatnio zmieniony 1 lipca 2013, o 17:43 przez go!, łącznie zmieniany 1 raz.

Deri
Senior
Posty: 676
Rejestracja: 17 marca 2011, o 21:23
Lokalizacja: Lublin

Re: ŻKS Ostrovia - Motor Lublin 07.07.2013

#21 Postautor: Deri » 1 lipca 2013, o 17:43

Ktoś kto płaci to raczej wymaga. 8)
Jeszcze nie widziałem żeby komisarz nie ingerował w tor gospodarzy ,czyli cos w tym musi być. :?
Ostatnio zmieniony 1 lipca 2013, o 17:47 przez Deri, łącznie zmieniany 1 raz.
Kobieta, która jęczy w nocy, nie warczy w dzień
GeloSMT Swiat na trzeżwo jest nie do przyjęcia.;p

go!
Trener
Posty: 3765
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

Re: ŻKS Ostrovia - Motor Lublin 07.07.2013

#22 Postautor: go! » 1 lipca 2013, o 17:45

Woda moze kazac polac, ale bronowac do cholery chyba im nie kaze?

Talmai
Junior
Posty: 485
Rejestracja: 19 czerwca 2011, o 22:39

Re: ŻKS Ostrovia - Motor Lublin 07.07.2013

#23 Postautor: Talmai » 1 lipca 2013, o 18:10

Deri pisze:Jeszcze nie widziałem żeby komisarz nie ingerował w tor gospodarzy

widocznie kręcisz się w pobliżu tych w Lublinie. :)
Wczoraj w tv mówili, że w Gorzowie komisarz praktycznie nie dotykał toru.
Gorzów zrobił tor do walki bez dziur i się nie czepiał.
Na takiej nawierzchni oczywiście gospodarze skończyli mecz już w 13 biegu :lol:
Nawierzchnia różniła się od zwyczajowo przygotowywanej przez Palucha gdzie walki było bardzo mało.
Walczył stary Holta, a młody MJJ (acz IMŚJ) co bieg to lepsze akcje na dystansie.
Wygrali lepsi. Kasprzak mówił, ze dla niego było za mało przyczepnie ale to chyba bardziej chodziło o rynny i dziury których mu brakowało :lol:
W pierwszym meczu tych drużyn wynik był na styku, widowisko też świetne, za co pochwały zebrał
komisarz Marek.

Awatar użytkownika
mustafa
Zawodowiec
Posty: 1482
Rejestracja: 26 stycznia 2009, o 11:39
Lokalizacja: Lubartów

Re: ŻKS Ostrovia - Motor Lublin 07.07.2013

#24 Postautor: mustafa » 1 lipca 2013, o 18:19

Talmai pisze:Wczoraj w tv mówili, że w Gorzowie komisarz praktycznie nie dotykał toru.Gorzów zrobił tor do walki bez dziur i się nie czepiał.


W ekstralidze komisarz jest "z urzędu", w pierwszej lidze jest na zamówienie gości. Czujesz różnicę?

Awatar użytkownika
Hela
Kadrowicz
Posty: 1652
Rejestracja: 20 marca 2010, o 15:27

Re: ŻKS Ostrovia - Motor Lublin 07.07.2013

#25 Postautor: Hela » 1 lipca 2013, o 19:15

Sprowadzanie instytucji do nazwisk nie jest najlepszym pomysłem. Tak jak i kierowanie się stereotypami. Np. takimi, że Gałandziuk zły bo ubija, a Plech dobry bo daje tory przyczepne. Wydaje mi się, że wszystkich komisarzy obowiązuje ten sam regulamin i ich działania są uzależnione od tego co zastaną na torze. Na potwierdzenie można podać dwa przykłady - np. wczoraj w Lesznie, gdzie komisarzem był Gałandziuk jechali ponoć na niezłej kopie, a niedawno w Rzeszowie, gdzie torem zarządzał Marek Kępa gospodarze bardzo narzekali, że zabronił tor lać wodą i było bardzo twardo. Widocznie trzymają się regulaminu.

A jeśli ma być o meczu to myślę, że branie Mazura nie rozwiąże problemów na juniorze. To nie jest zawodnik, który cokolwiek gwarantuje. Teraz takich już po prostu nie ma wielu. Przespał prezes okres, gdy można było dobrego juniora znaleźć i nie przepłacić. Młodzi instytucję gościa potraktowali jako szansę na rozwój i sami garnęli się do jazdy. Teraz to już musztarda po obiedzie. Choć i bez mocnego juniora na gościu KMŻ powinien poradzić sobie z Ostrowiakami i awansować do playoff. Bez paniki 8)
Żeby krytyka była konstruktywna, należy przykre zdanie zakończyć pozytywnym akcentem.
Na przykład: Jesteś wyjątkowym ch*jem, ale masz za to ładne buty!