Lokomotive Daugavpils - Motor Lublin 9.06.2013

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Radoskon
Posty: 63
Rejestracja: 17 lipca 2010, o 17:30

Re: Lokomotive Daugavpils - Motor Lublin 9.06.2013

#76 Postautor: Radoskon » 10 czerwca 2013, o 15:33

no tak , tylko ze nasi tor na lotwie mniej wiecej znali a maciek ja nie wiem czy on tak kiedykolwiek jezdzil chociaz raz , mecz ok w ogole w tym roku wyjazdy mamy super , oby pogoda w czwartek dopisala bo jedna ulewa i po zawodach

Awatar użytkownika
ravajas
Trener
Posty: 4024
Rejestracja: 16 listopada 2003, o 16:11
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Lokomotive Daugavpils - Motor Lublin 9.06.2013

#77 Postautor: ravajas » 10 czerwca 2013, o 15:59

Wyrównane występy wyjazdowe są efektem prób toru.
Co do Jelenia: jak wróci do formy to będziemy wymiatać wszystkich. Czyli pewnie gdzieś na listopad będzie ok.
A co do awansu: czy ktokolwiek jeszcze wierzy w czystość sportu? Czysty sport istniałby wyłącznie wtedy, gdyby drużyny były reprezentowane przez wychowanków, jadących "ku chwale ojczyzny". A skoro każdy klub, który dysponuje pieniędzmi może sobie zakontraktować kogokolwiek, to o czym my mówimy? Rok temu Miśkowiak zdobywał punkty dla Lublina, dziś punktuje dla naszych rywali. Jak to się ma do czystości sportu? Oprócz posiadania ewentualnych ambicji sportowych, zawodnicy przede wszystkim muszą mieć na uwadze czyje loga mają na kewlarach.

Awatar użytkownika
tezetomaniak
Trener
Posty: 4489
Rejestracja: 12 lipca 2007, o 21:37

Re: Lokomotive Daugavpils - Motor Lublin 9.06.2013

#78 Postautor: tezetomaniak » 10 czerwca 2013, o 16:06

Rok temu Miśkowiak zdobywał punkty dla Lublina, dziś punktuje dla naszych rywali


Można nawet powiedzieć, że reprezentował Poznań przez dwa lata, a potem punktował dla Lublina.

Oprócz posiadania ewentualnych ambicji sportowych, zawodnicy przede wszystkim muszą mieć na uwadze czyje loga mają na kewlarach.


Nie wierze, że to czytam :shock: Idąc dalej przykładem Miśkowiaka, najlepiej jakby został w Pile i zakończył karierę po 3-4 sezonach.

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Lokomotive Daugavpils - Motor Lublin 9.06.2013

#79 Postautor: $korzen$ » 10 czerwca 2013, o 16:36

ravajas pisze:Co do Jelenia: jak wróci do formy to będziemy wymiatać wszystkich. Czyli pewnie gdzieś na listopad będzie ok.


Ravajas jestes mistrzem, poprawiles mi humor na caly dzien, idealne podsumowanie Jelenia. Moge to sobie wziac jako podpis pod postami :D ?

Awatar użytkownika
ravajas
Trener
Posty: 4024
Rejestracja: 16 listopada 2003, o 16:11
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Lokomotive Daugavpils - Motor Lublin 9.06.2013

#80 Postautor: ravajas » 10 czerwca 2013, o 17:20

no możesz... marzyłem, aby trafić do podpisu u tezetomaniaka, ale w ostateczności możesz i Ty :(



;)

Awatar użytkownika
ravajas
Trener
Posty: 4024
Rejestracja: 16 listopada 2003, o 16:11
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Lokomotive Daugavpils - Motor Lublin 9.06.2013

#81 Postautor: ravajas » 10 czerwca 2013, o 17:21

tezetomaniak pisze:
Rok temu Miśkowiak zdobywał punkty dla Lublina, dziś punktuje dla naszych rywali

Można nawet powiedzieć, że reprezentował Poznań przez dwa lata, a potem punktował dla Lublina.
Wiem.
tezetomaniak pisze:
Oprócz posiadania ewentualnych ambicji sportowych, zawodnicy przede wszystkim muszą mieć na uwadze czyje loga mają na kewlarach.

Nie wierze, że to czytam :shock: Idąc dalej przykładem Miśkowiaka, najlepiej jakby został w Pile i zakończył karierę po 3-4 sezonach.
Dlaczego najlepiej?

Awatar użytkownika
tezetomaniak
Trener
Posty: 4489
Rejestracja: 12 lipca 2007, o 21:37

Re: Lokomotive Daugavpils - Motor Lublin 9.06.2013

#82 Postautor: tezetomaniak » 10 czerwca 2013, o 17:30

Najlepiej dla czystości sportu, o której pisałeś :) Chociaż nie rozumiem zupełnie, dlaczego widzisz w transferach jakiś problem. Polscy żużlowcy i tak są jedną z bardziej lojalnych grup. Zaległości finansowe, powtarzające się co sezon ugody, tylko żeby zdobyć upragnioną licencję. A zawodnika się spłaci jak będzie ;) Miśkowiak, Stachyra i wielu innych miało widocznie swoje powody do zmiany klubu. Jeżeli chodzi o Lublin, to wcale się nie dziwię.

Awatar użytkownika
ravajas
Trener
Posty: 4024
Rejestracja: 16 listopada 2003, o 16:11
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Lokomotive Daugavpils - Motor Lublin 9.06.2013

#83 Postautor: ravajas » 10 czerwca 2013, o 21:39

Ja w transferach nie widzę niczego złego ogólnie. Moja wypowiedź raczej miała charakter żalu, że zawodnicy nie tylko reprezentują kluby, w których jeżdżą, ale także swoich dobroczyńców. Najbardziej bolesne jest to wtedy, kiedy zachodzi konflikt interesów; wtedy najczęściej cierpi na tym duch sportu. Takie mam wrażenie.