Motor Lublin - GKM Grudziądz 12.05.2013 r, 18:00

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Maxx
Trener
Posty: 2963
Rejestracja: 7 października 2002, o 14:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - GKM Grudziądz 12.05.2013 r, 18:00

#326 Postautor: Maxx » 12 maja 2013, o 23:47

go! pisze:
Maxx pisze: Jakie lekcje?

To takie powiedzenie...
Kupiles walentynki i halloween? Moze niedlugo pojmiesz znaczenie powiedzenia "odrabiac lekcje"?
Nie przypuszczam, ale tez nie przekreslam Cie na starcie - nie rezygnuj!

Nie wiem co bierzesz ale bierz pół 8)

NervGal
Junior
Posty: 385
Wiek: 30
Rejestracja: 22 lutego 2011, o 20:19

Re: Motor Lublin - GKM Grudziądz 12.05.2013 r, 18:00

#327 Postautor: NervGal » 13 maja 2013, o 00:07

niespokojny pisze: Można próbować gościa seniora - Hlib, Jankowski, Gomólski, Jabłoński, Szombierski.


:o Mam nadzieję, że nigdy tego kretyna nie zobaczę w lubelskich barwach. Zresztą poza ostatnimi dwoma propozycjami żadnej nie można traktować poważnie.

Awatar użytkownika
Scibi
Senior
Posty: 641
Wiek: 42
Rejestracja: 19 marca 2012, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - GKM Grudziądz 12.05.2013 r, 18:00

#328 Postautor: Scibi » 13 maja 2013, o 00:14

Kargolo pisze: dowiedzieliśmy się że Andriej jest lepszy od Trojanowskiego i mam nadzieję że temat Rafała jest jak na razie zamknięty.

Też mam taką nadzieję. 3 punkty w Łodzi na torze który bardzo dobrze zna i 3 punkty na torze w Lublinie po wcześniejszych treningach nie przekonuje mnie do tego zawodnika :? . Na tą chwilę według mnie facet nie zasługuje na miejsce w składzie. Przed meczem typowałem wynik 42:48. Pomyliłem się o 4 punkty. Pod znakiem zapytania stał dla mnie występ Kuciapy który nie za dobrze radził sobie na treningach, ale pozytywnie mnie zaskoczył co daję perspektywy na kolejne jego spore zdobycze punktowe na Lubelskim torze. :)
Ostatnio zmieniony 13 maja 2013, o 01:19 przez Scibi, łącznie zmieniany 2 razy.

peterix
Szkółkowicz
Posty: 212
Rejestracja: 13 lipca 2004, o 07:20
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - GKM Grudziądz 12.05.2013 r, 18:00

#329 Postautor: peterix » 13 maja 2013, o 00:17

Nie wiem czy aż tak duży wpływ na dalsze występy Trojana miał ten upadek w pierwszy biegu? Jak zerkam w program to te 3 wyżebrane przez niego punkty były tylko na słabym młodzieżowcu, Karpovie (który niestety na koniec się obudził) i ...Kudriaszowie. To chyba dopełnienie jego beznadziejnego występu. Po Łodzi i dzisiejszym meczu nie widzę dla tego zawodnika nadziei w kolejnych spotkaniach i tym bardziej szkoda, że trener nie dał w 13. lub 14. biegu szansy Łukaszewskiemu.
Zawiódł według mnie też Woodword, który ciułał punkty w pierwszej fazie zawodów na zawodnikach drugiego rzutu (póki nie poznali toru), a jak przyszło do potyczki z Harrisem (2 razy) i Nicollsem to nawet pisnął. Chwała mu za 3 punkty w 14. biegu, ale poza tym to trudno się było czymkolwiek więcej zachwycać.
Młody Rujner nie miał prawa zdobyć na naszym torze żadnego punktu - a zdobył dwa. I to on wygrał mecz GKM-owi :lol:
NIGDY WIĘCEJ 2-giej LIGI!
Jestem przeciw - dymom, zadymom i serpentynom

miszti
Posty: 36
Rejestracja: 22 marca 2005, o 16:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - GKM Grudziądz 12.05.2013 r, 18:00

#330 Postautor: miszti » 13 maja 2013, o 08:49

Niestety,tak to jest jak na gościa załatwia się juniora któremu można wklepać 3x ,,0'' w program. A takiego Rujnera czy innego Cyfera aż prosiło się przywieźć za plecami... :?

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - GKM Grudziądz 12.05.2013 r, 18:00

#331 Postautor: $korzen$ » 13 maja 2013, o 09:26

Niestety, ale kolega powyzej uderzyl w kolejna kwestie, ktora poza slaba dyspozycja Cama zadecydowala o porazce. Szkoda tylko, ze nic to naszych dzialaczy nie nauczy. Mecz do wygrania (znowu) i zamiast 6pkt mamy 2 pkt. Wiadomo, dojdzie Jelen za Trojana i u siebie bedziemy wlasciwie nie do pokonania. W Ostrowie bedzie mozna spokojnie powalczyc, ale niestety juz na starcie sezonu wobec wczorajszej porazki mamy noz na gardle. Tym bardziej, ze Lodz w optymalnym skladzie pojedzie u siebie Grudziadz i bedziemy mieli straszna nerwowke z Ostrovia. Pierwszy raz duzy minus dla Cama, bo to jego punktow zabraklo. Nie rozumiem natomiast pociskow w strone Ruska... jako 2 linia swoje zrobil. Przeciez wiadomo bylo, ze to zawodnik II-go ligowy z predyzspozycjami na II linie w I lidze... i tak sie wlasnie dzieje. Kudriaszov moze smigac z Rawiczem, Ostrowem itp ale na zespoly klasy Grudziadza czy Gdanska jest po prostu za slaby i 5-6 oczek to max i nie ma co nastawiac sie na wiecej. Szkoda cholernie tego meczu, szkoda cholernie Kuciapy i zeby nam znowu tego 1 punktu nie zabraklo. Kapitalny mecz, rewelacyjne mijanki i 2 luk chodzacy jak za starych czasow - bezcenne. Pytanie tylko, czy ta piekna porazka sprawi, ze na kolejnym meczu znowu beda tlumy. Takie porazki bola najbardziej a Kuciapa po meczu wygladal jak na pogrzebie. Szkoda, bardzo szkoda.

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7231
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - GKM Grudziądz 12.05.2013 r, 18:00

#332 Postautor: istred » 13 maja 2013, o 09:40

Pytanie tylko, czy ta piekna porazka sprawi, ze na kolejnym meczu znowu beda tlumy. Takie porazki bola najbardziej (...)
Bez przesady. Dla większości ludzi na stadionie najważniejsze było to, że było widowisko, emocje i fajnie spędzone niedzielnie popołudnie. Lepszy mecz przegrany w takich okolicznościach niż zwycięstwo do 30.
Tłumów pewnie nie będzie, bo na pierwszym meczu zawsze jest najwięcej osób, a później frekwencja trochę spada, ale napewno nikt ze stadionu nie wyszedł zawiedziony i ten mecz nie spowodował, że komuś się odechce żużla.

Co do seniorów, to szukanie kolejnego wydajre się wyjątkowo absurdalnym pomysłem.
Mamy jedno miejsce w składzie i trzech kandydatów (Trojanowski, Kudriaszow i Baran), do tego awans nam nie grozi, a dyspozycja naszych zawodników jednak pozwala wierzyć w spokojne utrzymanie.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13270
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - GKM Grudziądz 12.05.2013 r, 18:00

#333 Postautor: Gelo » 13 maja 2013, o 09:53

Pretensje do Kudriaszowa są uzasadnione, bo punkty przywiózł mizerne. Oczywiście pojechał na miarę swoich możliwości - ale są to możliwości typowo drugoligowe i ten co go zakontraktował powinien to wiedzieć. Chłopak jest sympatyczny, ambitny i dość widowiskowy (niestety tylko na treningach) ale ściągać go gdzieś z Azji dla tych kilku punkcików wydaje się kiepską inwestycją. Zapewne posypią się na mnie gromy - ale po piątkowym treningu można było bez większego ryzyka dać szansę Baranowi. Ma przewagę nad Kudriaszowem w postaci kilkuletnej znajomości toru, na treningu nie odstawał od reszty znacząco, z dobrym startowcem jakim jest Łukaszewski robił co chciał. Wiem wiem - jeden motocykl, spartolony mecz w Łodzi, leń, leser itd. Ale to ciągle facet z jajami, nieobliczalny. Moim zdaniem Trojan zamnkął sobie drogę do składu na dłużej i po prostu będziemy skazani na Karola - przynajmniej u siebie.

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7490
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Motor Lublin - GKM Grudziądz 12.05.2013 r, 18:00

#334 Postautor: Cooper » 13 maja 2013, o 10:04

Mecz przegrany, ale o frekwencje bym sie nie martwil. Pare wyscigow naprawde na wysokim poziomie, bardzo emocjonujacych - akcje Kuciapy, Miesiaca, Harrisa, a nawet Lukaszewski pieknie Kosciucha do bandy przyprasowal. Takie mecze ludzie chca ogladac, oby w nastepnym wynik byl na nasza korzysc.

Woodward - trojka w 14 troche sie uratowal, ale ogolnie malo wyrazisty, delikatnie mowiac.
Kudriaszow - myslalem, ze bedzie bardziej z zebem jezdzil.

Reszta wiadomo, Ciapek naprawde klasa, bardzo ambitna postawa, micha sie cieszy na jego jazde. Szkoda problemow z moto, nerwowo krecil manetka juz w pierwszej odslonie 15-ego (swoja droga byl to piekny bieg, az szkoda, ze przerwany).
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - GKM Grudziądz 12.05.2013 r, 18:00

#335 Postautor: $korzen$ » 13 maja 2013, o 10:14

Baran niech jedzie, ale jak bedzie mial sprzet, przeciez dzwon Karola oznacza odrazu lubleska taktyke. Jechanie w 1 lidze 1 motocyklem to obraz totalnego dziadostwa. Kudriaszov z takimi przeciwnikami jak Grudziadz wiecej raczej robil nie bedzie, ale tez nie postawil bym zlamanego grosza, ze Baran wczoraj zrobi wiecej poniewaz zasadniczo nie ma za bardzo na czym. Puszczanie w takim meczu kolesia, ktory dysponuje 1 maszyna jest po prostu niepowazne. Trojan powinnien odpoczac i to dluzej , jako jedyny bal sie szerokiej jak ognia, chyba wiadomo co to oznacza nie? Na chwile obecna Jelen za Trojana i Kudriaszov pod 10-tke. Widowisko bylo kapitalne, ale porazka ktora odbyla sie na ostatnim luku jest cholernie boleska i do teraz nie bardzo moge sie z tym pogodzic.

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7490
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Motor Lublin - GKM Grudziądz 12.05.2013 r, 18:00

#336 Postautor: Cooper » 13 maja 2013, o 10:24

Ja sie jeszcze z porazka w Lodzi nie moge pogodzic, wiec nie jestes sam w niezgodzie:)
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5602
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Motor Lublin - GKM Grudziądz 12.05.2013 r, 18:00

#337 Postautor: niespokojny » 13 maja 2013, o 11:28

Kudriaszow pokonał Nichollsa, Karpowa, Cyfera i 2x Trojana. W 5 biegach. To jest dobry wynik? Powinien przynajmniej jednego przeciwnika na bieg pokonac. Nie oszukujmy się bo Woodward i Miesiąc to też jest druga linia, ktoś liczył na więcej? Z tym że Miesiąc jak na razie robi punkty z małą nawiązką i oby tak zostało. Trojana, Kudriaszowa i nawet Woodwarda ośmieszył wczoraj Łukaszewski. Jeżeli nie ma opcji żeby sprowadzić jeszcze jakiegoś porządnego zawodnika, to może trzeba spłacić Barana i niech kupuje drugi motocykl... Chociaż po jego zeszłorocznych wynikach to też mam obawy czy coś pomoże.
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

BR
Senior
Posty: 958
Rejestracja: 18 kwietnia 2005, o 16:04

Re: Motor Lublin - GKM Grudziądz 12.05.2013 r, 18:00

#338 Postautor: BR » 13 maja 2013, o 11:53

Mecz świetny, emocje do końca, dawno nie było takiego widowiska na Zygmuntowskich. 15-ty bieg to prawie jak w e-lidze lub GP ;)

PS. Szczypiornistek wczoraj to wszędzie pełno było, nawet na scenie juwenaliowej się pojawiły :)

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - GKM Grudziądz 12.05.2013 r, 18:00

#339 Postautor: $korzen$ » 13 maja 2013, o 12:02

niespokojny pisze:Kudriaszow pokonał Nichollsa, Karpowa, Cyfera i 2x Trojana. W 5 biegach. To jest dobry wynik? Powinien przynajmniej jednego przeciwnika na bieg pokonac. Nie oszukujmy się bo Woodward i Miesiąc to też jest druga linia, ktoś liczył na więcej? Z tym że Miesiąc jak na razie robi punkty z małą nawiązką i oby tak zostało. Trojana, Kudriaszowa i nawet Woodwarda ośmieszył wczoraj Łukaszewski. Jeżeli nie ma opcji żeby sprowadzić jeszcze jakiegoś porządnego zawodnika, to może trzeba spłacić Barana i niech kupuje drugi motocykl... Chociaż po jego zeszłorocznych wynikach to też mam obawy czy coś pomoże.


W przypadku Cama potrzebny jest tylko i wylacznie porzadny trening. Dowieziono nawierzchni takze zeszloroczne ustawienia mogly po prostu "nie jechac" Porzadny trening i Cam bedzie robil swoje. Wiekszy problem mamy z dwojka Kudriaszov-Baran.

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6376
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Motor Lublin - GKM Grudziądz 12.05.2013 r, 18:00

#340 Postautor: kibicLBN » 13 maja 2013, o 13:34

Pretensje o przegraną miejmy do Ryana Fishera.
niespokojny pisze:Nie oszukujmy się bo Woodward i Miesiąc to też jest druga linia, ktoś liczył na więcej?

Zapomnij o poprzednich dwóch sezonach i patrz na dyspozycję Pawła w tym roku - ósma śr.2,067 . Ok? Facet ma 2 niezłe starty, na dystansie najszybszy. W finałowym biegu mija kolejno 3 gości, odpowiada na kontrę i tylko hak Harrisa spowodował, że nie zapisaliśmy mu w programie 3'. 12+1 wyglądało by ładniej. Jak dla mnie jest dość pewny bo wiadomo, że ogórków łyknie na dystansie
Kuciapa ładnie pojechał, najlepiej w biegu kiedy się bronił przed Kościuchem i atakował Karpowa. Oczy dookoła głowy, wyszło doświadczenie.
Cam chyba słabszy niż rok temu na polskich torach, takie mam wrażenie po tych dwóch spotkaniach.
Łukaszewski świetnie.
Kudriaszow słabo , a Trojan - patologia. 1 bieg to już kompromitacja zupełna. Nie chcę go już oglądać, na serio.
Z Jeleniem byśmy wygrali w cuglach, ale i tak wspaniały mecz i super walka. Dla pocieszenia dodam wypowiedź Kempińskiego:
Robert Kempiński (trener GKM Grudziądz): Spotkanie mogło się podobać, było bardzo zacięte. Pomimo braku Jeleniewskiego, Lublin stawił nam duży opór. Myślę że Daniel zdobyłby więcej punktów niż zastępujący go Kudriaszow i wtedy gospodarze mogliby wygrać. To daje nam dużo do myślenia przed rewanżem w Grudziądzu.
:)
Patrzę na tą ekipę i po 3 meczach nie obawiam się o utrzymanie. Myślę że Kempes nie chciał się wypowiedzieć kurtuazyjnie tylko takie są realia. Zabrakło 1 mocnego zawodnika i tyle. Głowa do góry i oby więcej takich spotkań u nas (mówię o szarżach :) )
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - GKM Grudziądz 12.05.2013 r, 18:00

#341 Postautor: $korzen$ » 13 maja 2013, o 13:54

Ja chce zeby szeroka na 2 luku chodzila tak jak wczoraj juz do konca sezonu. Miesiac z Jeleniem beda nam robic wowczas zajebiste show 8)

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - GKM Grudziądz 12.05.2013 r, 18:00

#342 Postautor: jerry78 » 13 maja 2013, o 14:36

Cam przynajmniej doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że średnio mu poszło. Na fb napisał:

"Sorry guys. I was not good enough. We should have won this match. Well done Paweł Miesiąc and Maciej Kucipa. You guys were awesome!"

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13270
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - GKM Grudziądz 12.05.2013 r, 18:00

#343 Postautor: Gelo » 13 maja 2013, o 14:45

Muszę jednak zwrócić uwagę na jeden fakt, który nazywa się Maciej Kuciapa. Z tego co zauważyłem jego wygrane nie budzą aż tak wielkiego entuzjazmu i chociaż znam podłoże braku tego entuzjazmu, to po tym co facet wyczynia przestaję to kumać. Trzeba być obiektywnym i oddać cesarzowi co cesarskie. Gość jak na razie bardzo skutecznie wypełnia megawyrwę po Miśkowiaku jest w znakomitej formie jak na 1 ligę (co muszę przyznać jest dla mnie lekkim zaskoczeniem). Po trzech odjechanych meczach zdecydowanie zasługuje na to być stać się ulubieńcem lubelskich kibiców.

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5602
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Motor Lublin - GKM Grudziądz 12.05.2013 r, 18:00

#344 Postautor: niespokojny » 13 maja 2013, o 15:05

Ale ogólnie to jesteśmy za tym żeby tor był taki jak wczoraj co? :) Pisałem że tor przeszkadzał nie tylko przeciwnikom ale też nam. Miesiąc, Kuciapa mogli pokazać co potrafią. Jeleń brał na ZK Chrzanowskiego i Kołodzieja na jednym łuku tak jak Harris wczoraj Kudriaszowa i Trojana, więc śmiało można zakładać że stać go na fajne akcje. Woodward też się pewnie spasuje w końcu. Jednak moim zdaniem mamy problem porównując skład do poprzedniego sezonu. Stachyra nic nie jechał, ale mieliśmy juniorów, którzy w prawie każdym meczu robili 5:1 w biegu juniorskim. W przypadku Madeja mamy same zera, a przecież Rujner nie miał prawa zrobić choćby punktu. Dlatego dalej twierdze, że jeśli chcą powalczyc o pierwszą 4, to trzeba szukać wszędzie punktów i trzeba załatać albo pozycję seniorską, albo juniorską.
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7231
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - GKM Grudziądz 12.05.2013 r, 18:00

#345 Postautor: istred » 13 maja 2013, o 15:30

Muszę jednak zwrócić uwagę na jeden fakt, który nazywa się Maciej Kuciapa.
Zawsze miałem go za dość chimerycznego zawodnika. Jak dobrze wyjdzie ze startu to punkty przywiezie, jeśli zaśpi to na dystansie nie powalczy.
Jednak za walkę, którą pokazał wczorej należy mu się duży szacunek.

Co do juniorów, to coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że to oni robią różnicę i wygrywają mecze.
Ciekaw jestem jak będą wyglądali juniorzy u nas za rok. ...Łukaszewskiego sobie "szkoliliśmy" przez dwa lata, a na juniora, który już coś umie chyba nikt nie liczy.

Awatar użytkownika
Fork
Zawodowiec
Posty: 1217
Rejestracja: 13 marca 2005, o 11:40
Lokalizacja: Koziego Grodu

Re: Motor Lublin - GKM Grudziądz 12.05.2013 r, 18:00

#346 Postautor: Fork » 13 maja 2013, o 15:38

Gelo pisze:Muszę jednak zwrócić uwagę na jeden fakt, który nazywa się Maciej Kuciapa. Z tego co zauważyłem jego wygrane nie budzą aż tak wielkiego entuzjazmu i chociaż znam podłoże braku tego entuzjazmu, to po tym co facet wyczynia przestaję to kumać. Trzeba być obiektywnym i oddać cesarzowi co cesarskie. Gość jak na razie bardzo skutecznie wypełnia megawyrwę po Miśkowiaku jest w znakomitej formie jak na 1 ligę (co muszę przyznać jest dla mnie lekkim zaskoczeniem). Po trzech odjechanych meczach zdecydowanie zasługuje na to być stać się ulubieńcem lubelskich kibiców.


W trakcie biegu 15, gdy Maciek prowadził myślałem sobie, "nigdy bym się nie spodziewał po sobie, że będę wykrzykiwał z bananem na twarzy jego nazwisko po meczu" no ale zapeszyłem ;) A na przeszkodzie stanęły rzeczy martwe. Kuciapa ode mnie jak i od całego sektora na przeciw krytej zebrał gromkie brawa za walkę (w całym meczu). Jeszcze przed sezonem pisałem, że facet nie zszedł od dekady w I lidze poniżej 1,9 pkt/b. i oby statystyki na koniec sezonu potwierdziły regułę.
trening czyni mistrza.

Awatar użytkownika
Dobromir
Zawodowiec
Posty: 1483
Rejestracja: 16 marca 2003, o 10:46
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Motor Lublin - GKM Grudziądz 12.05.2013 r, 18:00

#347 Postautor: Dobromir » 13 maja 2013, o 15:42

A czy ktoś zwrócił uwagę, że Łukaszewski jest póki co najlepszym krajowym juniorem w lidze. Ale by była juniorka razem z Borowiczem, aż strach pomyśleć...

meesha
Trener
Posty: 7579
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Motor Lublin - GKM Grudziądz 12.05.2013 r, 18:00

#348 Postautor: meesha » 13 maja 2013, o 15:45

Chciałem jeszcze wrócić do tych szprych Łełka. Wcale bym się nie zdziwił jeśli je stracił podczas biegu, ale wcześniej niż w tej sytuacji z Harrisem gdzie leżał. Kilka razy się tam wciskał między płot a przeciwnika i obstawiam, że właśnie wtedy mogło się to stać. Bez dwóch szprych chyba da się jechac dalej. A przy upadku kontaktu nie było. Tak to było widać z budy. A w telewizyjnej powtórce podobna perspektywa...
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - GKM Grudziądz 12.05.2013 r, 18:00

#349 Postautor: jerry78 » 13 maja 2013, o 15:47

Dobromir pisze:A czy ktoś zwrócił uwagę, że Łukaszewski jest póki co najlepszym krajowym juniorem w lidze. Ale by była juniorka razem z Borowiczem, aż strach pomyśleć...

Najlepszym krajowym juniorem jest Lebiediew, natomiast z Polaków faktycznie Łukaszewski ;)
A gdyby był Borowicz u nas to mielibyśmy 6 pkt na koncie a nie 2.

Awatar użytkownika
Scibi
Senior
Posty: 641
Wiek: 42
Rejestracja: 19 marca 2012, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - GKM Grudziądz 12.05.2013 r, 18:00

#350 Postautor: Scibi » 13 maja 2013, o 15:50

Z facebooka:
Andrey Kudriashov "Dziękuje wszystkim za wspaniały doping! Niestety nie miałem okazji potrenować przed zawodami ale obiecuję, że następne mecze będą o wiele lepsze! Jeszcze raz dzięki za doping i do zobaczenia na następnym meczu! "

Trzymamy kciuki. :)