Orzeł Łódź - Motor Lublin 21.04.2013

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
mustafa
Zawodowiec
Posty: 1482
Rejestracja: 26 stycznia 2009, o 11:39
Lokalizacja: Lubartów

Re: Orzeł Łódź - Motor Lublin 21.04.2013

#176 Postautor: mustafa » 21 kwietnia 2013, o 18:28

$korzen$ pisze:Po drugie primo mam nadzieje, ze odezwa sie znawcy, ktorzy tak mnie jak i innych kilku uzytkownikow cisneli za wieczne forsowanie Kildemanda... no i co teraz powiecie Panowie? Jak skomentujecie postawe Kildemanda w meczach z Gdanskiem i Lublinem?


Ja sumiennie przyznaję się do błędu :) Faktycznie koleś jest rewelacyjny, szczególnie na trasie. Jak już pisałem, ktoś idzie do przodu, ktoś się cofa. Minie sezon, dwa i zobaczymy go w elicie.

Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4145
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: Orzeł Łódź - Motor Lublin 21.04.2013

#177 Postautor: Perez » 21 kwietnia 2013, o 18:32

Ja Tylko mam nadzieje że Trenejro nie da szansy zrehabilitowania sie Baranowi w meczu z Łotyszami... bedzie to rownoznaczne z porażką, takie jest moje zdanie. Doprowadzi nas to do palpitacjii serca podczas jego startow jak i nie małe wkur.....e
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5602
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Orzeł Łódź - Motor Lublin 21.04.2013

#178 Postautor: niespokojny » 21 kwietnia 2013, o 18:42

Z tego co mi wiadomo, mecz ma sie odbyc w Lublinie a nie w Rzeszowie.
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

Gecko
Szkółkowicz
Posty: 259
Rejestracja: 13 września 2011, o 21:32

Re: Orzeł Łódź - Motor Lublin 21.04.2013

#179 Postautor: Gecko » 21 kwietnia 2013, o 18:46

No i łódzka juniorka nie zniszczyła nas 15:1 - nawet to nasi przywieźli więcej punktów....chociaż żal że nie wzięliśmy na gościa Patryka Malitowskiego - akurat nie jechał we Wrocławiu...
Po dzisiejszym występie Borowicza i wygraniu biegu z Batchelorem oraz przywiezieniu za plecami Sucheckiego chyba na długo możemy zapomnieć o Mateuszu jako gościu u nas....

Awatar użytkownika
Dobromir
Zawodowiec
Posty: 1483
Rejestracja: 16 marca 2003, o 10:46
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Orzeł Łódź - Motor Lublin 21.04.2013

#180 Postautor: Dobromir » 21 kwietnia 2013, o 18:56

Obawiam się, że do końca sezonu.. Trzeba gadać z Malitowskim, chłopaczyna się pogubił i w ekstralidze nie istnieje. Może lepiej by mu wyszło pojeździć trochę ligę niżej.

Awatar użytkownika
Maxx
Trener
Posty: 2963
Rejestracja: 7 października 2002, o 14:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Orzeł Łódź - Motor Lublin 21.04.2013

#181 Postautor: Maxx » 21 kwietnia 2013, o 20:56

Po pierwszych biegach byłem nieco zdumiony jak chłopaki jadą. Jeleń pokazał, ze naprawdę się przygotował do sezonu. Brawa dla Pawła za walkę, uważam, że zaliczył kapitalny występ. Mateusz również dobrze. Dochodzimy do reszty. Kuciapa - jak na extraligowca - mało. Był wolny i tylko techniką nadrabiał. Trojan - spodziewałem się po nim nieco więcej, rozczarował. Młody z Tarnowa - nie ma czego komentować, odjechał mecz. No i dochodzimy do naszej zajawkowej gwiady... Baran spaprał wszystko to, co wypracowali jego koledzy z drużyny. Tragedia, dno. Ten facet po latach startów nadal nie wie o co chodzi w żużlu.

Awatar użytkownika
Oskarinho
Junior
Posty: 324
Rejestracja: 9 kwietnia 2012, o 22:45

Re: Orzeł Łódź - Motor Lublin 21.04.2013

#182 Postautor: Oskarinho » 21 kwietnia 2013, o 21:35

Perez pisze:Gdzie ten sędzia ma oczy? Chyba w d... nawet nie chciało mu sie 5m zejść zeby obejrzeć powtorke biegu z itvl, jak mnie to moglo wkur... :evil:


No, dokładnie, też myślałem, że coś mnie trafi.

A odnosząc się do mecz to tak: Jeleń bardzo pozytywnie, kto wie, gdyby nie ten defekt w feralnym ósmym biegu. Sędzia podjął śmieszną, żałosną i nie wiem jeszcze jaką decyzję wykluczając Trojana. Ale i tak moim zdaniem gość zawiódł na całej linii. Znajomość łódzkiego toru powinna mu dać duży handicap. Baran - czasami miałem wrażenie, że to Madej (wlecze się za stawką kilometr ...), Miesiąc bardzo pozytywnie no i oczywiście walka z Kildemandem - miód. Łukaszewski bardzo fajnie, troche zabrakło mu szczęścia i chyba odważę się przed meczem z Daugą przybić mu osobiście "piątkę" :). Z Łotyszami za Barana koniecznie Cam i Trojan z Kudriaszowem walka o skład. Ogólnie nasi na plus, wszystko nieźle, ale gryzie mnie Trojan - wydaje mi się, że to on zawiódł, bo po Baranie przynajmniej ja się niczego nie spodziewałem po tym co pokazał w Rzeszowie w piątek. A nasze kierownictwo jest żałosne, tak jak ktoś wcześniej wspomniał Malitowski nie jechał we Wrocku i szkoda, bo ten mecz można było wygrać. Dziękuje za uwagę :D

Awatar użytkownika
spokojny
Junior
Posty: 458
Rejestracja: 6 czerwca 2011, o 18:28

Re: Orzeł Łódź - Motor Lublin 21.04.2013

#183 Postautor: spokojny » 21 kwietnia 2013, o 22:03

Oskarinho pisze:
Perez pisze:Gdzie ten sędzia ma oczy? Chyba w d... nawet nie chciało mu sie 5m zejść zeby obejrzeć powtorke biegu z itvl, jak mnie to moglo wkur... :evil:


No, dokładnie, też myślałem, że coś mnie trafi.

A odnosząc się do mecz to tak: Jeleń bardzo pozytywnie, kto wie, gdyby nie ten defekt w feralnym ósmym biegu. Sędzia podjął śmieszną, żałosną i nie wiem jeszcze jaką decyzję wykluczając Trojana. Ale i tak moim zdaniem gość zawiódł na całej linii. Znajomość łódzkiego toru powinna mu dać duży handicap. Baran - czasami miałem wrażenie, że to Madej (wlecze się za stawką kilometr ...), Miesiąc bardzo pozytywnie no i oczywiście walka z Kildemandem - miód. Łukaszewski bardzo fajnie, troche zabrakło mu szczęścia i chyba odważę się przed meczem z Daugą przybić mu osobiście "piątkę" :). Z Łotyszami za Barana koniecznie Cam i Trojan z Kudriaszowem walka o skład. Ogólnie nasi na plus, wszystko nieźle, ale gryzie mnie Trojan - wydaje mi się, że to on zawiódł, bo po Baranie przynajmniej ja się niczego nie spodziewałem po tym co pokazał w Rzeszowie w piątek. A nasze kierownictwo jest żałosne, tak jak ktoś wcześniej wspomniał Malitowski nie jechał we Wrocku i szkoda, bo ten mecz można było wygrać. Dziękuje za uwagę :D

Pewnie zaraz wszyscy ze mnie zrobia jako nadwornego obronce zarzadu, ale czego piszesz ze kierownictwo jest zalosne bo malitowski nie jechal? Nie znasz okolicznosci to sie nie wypowiadaj. Moze chec byla tylko wrocek nie pozwolił? Tego nie wiemy. Jesli masz info ze nawet proby wyporzyczenia nie bylo to zwracam honor. P.s a kierownictwo zwaliło sprawe ze wczesniej nie zaklepalo sensownego goscia.

Awatar użytkownika
Maxx
Trener
Posty: 2963
Rejestracja: 7 października 2002, o 14:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Orzeł Łódź - Motor Lublin 21.04.2013

#184 Postautor: Maxx » 21 kwietnia 2013, o 22:07

Nie pierwsze "zwalenie" kierownictwa. Niestety. Można było wygrac mecz. Tlumaczenie zaraz będzie, ze "chłopaki bez jazdy, bez treningow" itp.

Awatar użytkownika
GIGI
Trener
Posty: 2673
Rejestracja: 27 marca 2003, o 11:07

Re: Orzeł Łódź - Motor Lublin 21.04.2013

#185 Postautor: GIGI » 21 kwietnia 2013, o 22:12

mustafa pisze:
$korzen$ pisze:Po drugie primo mam nadzieje, ze odezwa sie znawcy, ktorzy tak mnie jak i innych kilku uzytkownikow cisneli za wieczne forsowanie Kildemanda... no i co teraz powiecie Panowie? Jak skomentujecie postawe Kildemanda w meczach z Gdanskiem i Lublinem?


Ja sumiennie przyznaję się do błędu :) Faktycznie koleś jest rewelacyjny, szczególnie na trasie. Jak już pisałem, ktoś idzie do przodu, ktoś się cofa. Minie sezon, dwa i zobaczymy go w elicie.



ja o tym mówiłem już dwa lata temu ;)

Awatar użytkownika
Oskarinho
Junior
Posty: 324
Rejestracja: 9 kwietnia 2012, o 22:45

Re: Orzeł Łódź - Motor Lublin 21.04.2013

#186 Postautor: Oskarinho » 21 kwietnia 2013, o 23:06

spokojny pisze:Pewnie zaraz wszyscy ze mnie zrobia jako nadwornego obronce zarzadu, ale czego piszesz ze kierownictwo jest zalosne bo malitowski nie jechal? Nie znasz okolicznosci to sie nie wypowiadaj. Moze chec byla tylko wrocek nie pozwolił? Tego nie wiemy. Jesli masz info ze nawet proby wyporzyczenia nie bylo to zwracam honor. P.s a kierownictwo zwaliło sprawe ze wczesniej nie zaklepalo sensownego goscia.


Fakt może zbyt pochopnie to napisałem, ale sam napisałeś że zawalili sprawę nie biorąc dobrego gościa. Więc mniej wiecej o to mi chodziło. A próby pewnie nie było znając życie ...

Awatar użytkownika
mlody26
Junior
Posty: 389
Rejestracja: 15 lipca 2010, o 22:29

Re: Orzeł Łódź - Motor Lublin 21.04.2013

#187 Postautor: mlody26 » 21 kwietnia 2013, o 23:47

Sledzio pisze:Teraz będą fochy bo zarobił przed sezonem

beka, tekst "miszczostfo świata".
mustafa pisze: Gdzie jest zajawka ? :)

jestem silny psychicznie, nie dam sie sprowokować 8)

Awatar użytkownika
Chaser
Junior
Posty: 370
Rejestracja: 25 czerwca 2011, o 12:05

Re: Orzeł Łódź - Motor Lublin 21.04.2013

#188 Postautor: Chaser » 22 kwietnia 2013, o 00:55

Podstawowe pytanie, Łódź taka słaba czy my tacy mocni? a może my słabi, a oni to już kompletne dno? :lol: Zawsze w Łodzi mieliśmy ciężko więc wynik mnie zaskoczył. Jak widać mamy 3 luki w składzie Baran, Trojan, Junior ;) Woodward jedną z nich wypełni ale co z resztą? nie sądzę żeby Kudriaszow pokazał coś więcej niż Trojanowski.

Awatar użytkownika
spokojny
Junior
Posty: 458
Rejestracja: 6 czerwca 2011, o 18:28

Re: Orzeł Łódź - Motor Lublin 21.04.2013

#189 Postautor: spokojny » 22 kwietnia 2013, o 07:51

E tam, czy ja wiem czy trzy dziury... Baran do zmiany to pewne natomiast Trojan walczyl ile mogl i dalbym mu druga szanse w dodatku przywiozl 3x 4:2. Co do 2giego juniora to raczej nic sie nie zmieni a i tragedi z lukaszewskim nie ma wiec troche nadrabia. Swoja droga jakbysmy mieli drugiego dobrego juniora to nasza sila by bardzo wzrosla. Ktos mial nosa zeby cama wziac:)

Awatar użytkownika
yamahaR1
Senior
Posty: 982
Rejestracja: 24 lipca 2004, o 20:43
Lokalizacja: LUBLIN

Re: Orzeł Łódź - Motor Lublin 21.04.2013

#190 Postautor: yamahaR1 » 22 kwietnia 2013, o 09:14

nosa? raczej ten ktoś dał d... że Cam dogadany tak późno. Mam nadzieję, że na koniec sezonu nie będzie brakowało tych punktów ze słabej Łodzi

Awatar użytkownika
losiu
Junior
Posty: 455
Rejestracja: 5 kwietnia 2009, o 21:15

Re: Orzeł Łódź - Motor Lublin 21.04.2013

#191 Postautor: losiu » 22 kwietnia 2013, o 09:43

Co jak co ale najbardziej po meczu to jestem zadowolony z Łukaszewskiego, 5 punktów na wyjeździe, gdyby nie to wykluczenie to spokojnie dwa albo jeden by dowiózł (fakt faktem że było by 4-2 w plecy zamiast 3-3 ale to szczegół) widać, że chłopak się bardzo stara i mu zależy. Jako pierwszy do nas wyszedł i nam podziękował za doping :)
Karol Baran Karol!

Awatar użytkownika
GIGI
Trener
Posty: 2673
Rejestracja: 27 marca 2003, o 11:07

Re: Orzeł Łódź - Motor Lublin 21.04.2013

#192 Postautor: GIGI » 22 kwietnia 2013, o 10:45

Przed meczem 90% forum taki wynik brałoby w ciemno. Nie zapominajmy o jednym istotnym fakcie. Ogromna wpadka sedziego który niesłusznie wykluczył Trojana również nie była bez wpływu na końcowy wynik. To trochę podcięło nam skrzydła. Jestem przekonany o tym że sporo drużyn w Łodzi pogubi punkty. Pierwsze koty za płoty. Nie jest źle.

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7501
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Orzeł Łódź - Motor Lublin 21.04.2013

#193 Postautor: Cooper » 22 kwietnia 2013, o 10:54

Na porazke zlozylo sie kilka czynnikow - "zajawka" Barana, olewcze podejscie klubu do tematu drugiego juniora (nawet cienki Madej wiozl przez moment Zorro), oraz postawa sedziego. Mozna dlugo dyskutowac co mialo decydujacy wplyw.

Natomiast trzeba zauwazyc, ze fenomenalnie pojechal Jelen i bardzo dobrze Miesiac (obydwaj mocno zaskoczyli w stosunku do oczekiwan). Zdecydowanie wiecej mozna bylo sie tez spodziewac po juniorach lodzkich - rowniez przez ich postawe wynik byl na styku caly mecz.

Tak czy inaczej, uwazam osobiscie, ze sfrajerzylismy mecz klasycznie, po lubelsku. Mecz byl jak najbardziej do wygrania, ale tak jak wiekszosc kibicow, tak i chyba klub za sukces przed meczem ustalil dobicie do 40 punktow.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Orzeł Łódź - Motor Lublin 21.04.2013

#194 Postautor: jerry78 » 22 kwietnia 2013, o 11:14

Ja mam żal do Karola, że nie potrafi jasno postawić sprawy. "Sorry, nie jestem przygotowany do meczu, bo to czy tamto, zależy mi na wyniku drużyny i nie chce dać plamy". Woodward w tamtym roku potrafił tak zrobić. Karol przyjeżdżając na mecz z jednym - dosłownie jednym - motocyklem (był jedynym takim zawodnikiem w parku maszyn) musiał zdawać sobie sprawę, że jest nieprzygotowany. Trener też powinien o tym wcześniej wiedzieć i choćby z tego powodu dokonać zmiany Barana na Kudriaszowa.
Ja tam od razu go nie skreślam, bo jak się przygotuje to będzie mocny, ale najpierw niech się przygotuje.
Nie dość, że jego postawa zaważyła o punktach w Łodzi, to jeszcze może sam sobie zamknąć drogę do składu na kilka ładnych meczów.
Znam te tłumaczenia z brakiem wywiązania się z umowy przez Sprawkę, ale dlaczego nie przeszkodziło to Jeleniowi, Miesiącowi, Kuciapie czy Łukaszewskiemu na przygotowanie się do sezonu? Tylko Karol był pokrzywdzony?

Awatar użytkownika
Egon
Zawodowiec
Posty: 1498
Wiek: 35
Rejestracja: 13 czerwca 2009, o 10:10
Lokalizacja: Lublin/Turka

Re: Orzeł Łódź - Motor Lublin 21.04.2013

#195 Postautor: Egon » 22 kwietnia 2013, o 11:43

Czy nasza gwiazda już się obraziła, że pojechała tylko trzy biegi i nie pojedzie w niedzielę, czy dopiero zamierza strzelić focha?
Od kiedy pamiętam to bronię Karola ale powoli i ja wymiękam.

Szkoda tego meczu, mogło się różnie ułożyć, ale jak zwykle niestety znów muszę przeczytać na forum, że sfrajerzyliśmy..po lubelsku :P
Motor! Motor! Tylko Motor!

J. Stachyra: "Między ligami jest przepaść, tylko się o tym głośno nie mówi, ale to się wie."

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5602
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Orzeł Łódź - Motor Lublin 21.04.2013

#196 Postautor: niespokojny » 22 kwietnia 2013, o 11:45

Po prostu Baran polozyl lache na ten mecz i przy okazji trenera, kibicow itd. A pozniej smieszne zazalenia, ze trener traktuje go jak szmaciarza i nie wystawia do nominowanych. Szopka z poprzedniego roku, sprzed dwoch lat z Krakowa sie powtarza. Jezeli ktos liczyl, ze cos sie w koncu zmieni to sie zawiodl, w tym ja. Cala zima przepierdziana.
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Orzeł Łódź - Motor Lublin 21.04.2013

#197 Postautor: $korzen$ » 22 kwietnia 2013, o 11:58

Dlatego tez dalsze bronienie Barana podchodzi juz pod lekka chorobe psychiczna, ja mam go juz po prostu dosc. A wczorajszym wpisem na fejsie totalnie zniszczyl mi psychike. Woodward bez dwoch zdan na Daugavpils.

Awatar użytkownika
Misionis
Junior
Posty: 407
Rejestracja: 20 września 2004, o 12:36
Lokalizacja: Lublin

Re: Orzeł Łódź - Motor Lublin 21.04.2013

#198 Postautor: Misionis » 22 kwietnia 2013, o 12:22

Co do Barana, to oczywiście sytuacja się powtarza, ale skoro się powtarza, to głupotą byłoby go odsuwać od składu, bo co roku jest padaka na początku sezonu, a później staje się szybki i jest mocnym punktem drużyny.

Jeszcze zobaczycie, że pojedzie w niedziele i zdobędzie sporo ważnych punktów.

Mnie najbardziej zawiódł Trojan i to jego bym zastąpił Woodwardem. Skoro jechał u siebie i zdobył tyle punktów, to ile zdobędzie na wyjeździe w Lublinie?

Największe wrażenie zrobił na mnie wczoraj Miesiąc. Był strasznie szybki, ale widać było brak objeżdżenia, bo strasznie nim miotało (Kudriaszowa prawie wbił w bandę, zabrakło centymetrów:))

Sędzie kompletnie dał ciała. Zachował się jakby sędziował sparing.

Jeleń pojechał tak, jak powinien, czyli mega. Tak trzymać!

Awatar użytkownika
GIGI
Trener
Posty: 2673
Rejestracja: 27 marca 2003, o 11:07

Re: Orzeł Łódź - Motor Lublin 21.04.2013

#199 Postautor: GIGI » 22 kwietnia 2013, o 12:25

Misionis pisze:Największe wrażenie zrobił na mnie wczoraj Miesiąc. Był strasznie szybki, ale widać było brak objeżdżenia, bo strasznie nim miotało (Kudriaszowa prawie wbił w bandę, zabrakło centymetrów:))


Coś przegapiłem ??

Awatar użytkownika
Misionis
Junior
Posty: 407
Rejestracja: 20 września 2004, o 12:36
Lokalizacja: Lublin

Re: Orzeł Łódź - Motor Lublin 21.04.2013

#200 Postautor: Misionis » 22 kwietnia 2013, o 12:35

To było chyba jak wjeżdżali w 2 okrążenie. Tak mi się przynajmniej wydawało, że przejechał przed nim bardzo blisko:) pozdro!


No tak, Kildemanda oczywiście hahahaa:)