Stowarzyszenie Kibiców Lubelskiego Żużla "SPEEDWAY EUPHORIA"

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
sting126
Senior
Posty: 929
Rejestracja: 3 września 2009, o 21:41

Re: Stowarzyszenie Kibiców Lubelskiego Żużla "SPEEDWAY EUPHO

#101 Postautor: sting126 » 12 maja 2015, o 15:13

W dniu wczorajszym - 11 maja 2015 r. złożyłem rezygnację z funkcji Prezesa Speedway Euphoria . W związku z tym - we wszelkich sprawach związanych z działalnością Stowarzyszenia proszę o kontakt z pozostałymi członkami Zarządu SE - Olgą Niedźwiedź, Mariuszem Kowalczykiem, Grzegorzem Sołdajem lub Michałem Adachem.
Czas na zmiany :]

Awatar użytkownika
Bozena
Senior
Posty: 568
Rejestracja: 6 maja 2009, o 11:29
Lokalizacja: Lublin

Re: Stowarzyszenie Kibiców Lubelskiego Żużla "SPEEDWAY EUPHO

#102 Postautor: Bozena » 13 maja 2015, o 17:02

Nie znam przyczyn rezygnacji, ale wielka szkoda :(

Awatar użytkownika
Scibi
Senior
Posty: 641
Wiek: 42
Rejestracja: 19 marca 2012, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: Stowarzyszenie Kibiców Lubelskiego Żużla "SPEEDWAY EUPHO

#103 Postautor: Scibi » 30 października 2015, o 18:03

http://www.dziennikwschodni.pl/sport/zu ... wosci.html
W obecnej sytuacji nie ma szans na spłatę długów i otrzymanie licencji na przyszły sezon. – Tylko cud może nas uratować, ale ja się już nie łudzę. To jest chyba koniec żużla w Lublinie. Skończyły mi się pomysły na działania. Nie będę organizował żadnych pikiet czy protestów, takie rzeczy zostawiam kibicom. Nie chcę, żeby miasto miało poczucie, że wywieramy na nim presję – kończy prezes lubelskiego klubu.

Obudźcie się!

tck
Senior
Posty: 558
Rejestracja: 16 sierpnia 2012, o 08:37

Re: Stowarzyszenie Kibiców Lubelskiego Żużla "SPEEDWAY EUPHO

#104 Postautor: tck » 30 października 2015, o 18:11

I idzcie zebrac bo szanowny wielce wielmozny prezes nie ma pomyslu??
Dostanie prezio miejska kase i wtedy to juz bedzie wiedzial jak ja wydac?

Awatar użytkownika
Scibi
Senior
Posty: 641
Wiek: 42
Rejestracja: 19 marca 2012, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: Stowarzyszenie Kibiców Lubelskiego Żużla "SPEEDWAY EUPHO

#105 Postautor: Scibi » 30 października 2015, o 18:29

A która lubelska dyscyplina sportu działa bez miejskiej kasy?
Prezio, jak i reszta osób funkcyjnych pracują w tym klubie charytatywnie, więc o tą kasę nie prosi dla siebie ;).
Kibice piłkarskiego Motoru, to by wiedzieli co w tej sytuacji zrobić, ale jak tu liczyć na rozwój speedwaya w Lublinie, jak sami jego kibice plują na swój klub...

Awatar użytkownika
Majo
Szkółkowicz
Posty: 192
Rejestracja: 23 marca 2009, o 21:24
Lokalizacja: Lublin/Śródmieście

Re: Stowarzyszenie Kibiców Lubelskiego Żużla "SPEEDWAY EUPHO

#106 Postautor: Majo » 30 października 2015, o 19:09

Scibi pisze:A która lubelska dyscyplina sportu działa bez miejskiej kasy?
Prezio, jak i reszta osób funkcyjnych pracują w tym klubie charytatywnie, więc o tą kasę nie prosi dla siebie ;).
Kibice piłkarskiego Motoru, to by wiedzieli co w tej sytuacji zrobić, ale jak tu liczyć na rozwój speedwaya w Lublinie, jak sami jego kibice plują na swój klub...

Z takim podejściem ludzi to sie rozwinie.... Ale rozmaryn :lol: :lol:
Jacek Rempała:"Niezbyt ciepło przyjęli mnie kibice w Bydgoszczy, od jednego dostałem nawet morelem"

Awatar użytkownika
Scibi
Senior
Posty: 641
Wiek: 42
Rejestracja: 19 marca 2012, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: Stowarzyszenie Kibiców Lubelskiego Żużla "SPEEDWAY EUPHO

#107 Postautor: Scibi » 12 października 2017, o 21:16

Informujemy, że za tydzień w czwartek, 19 października, o godz. 18:00, w restauracji Siedem Życzeń, przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie, odbędzie się zebranie członków Stowarzyszenia Kibiców Lubelskiego Żużla "Speedway Euphoria", którego celem będzie podsumowanie zakończonego już sezonu 2017.
Spotkanie będzie miało charakter otwarty, dlatego zapraszamy na nie wszystkich lubelskich kibiców, którzy w nowym sezonie mają ochotę pomóc nam w tworzeniu opraw, dopingu, organizacji wyjazdów itd.
Zapraszamy również tych, którzy chcieliby nam przekazać swoje uwagi co do naszej działalności kibicowskiej oraz ewentualne sugestie, co moglibyśmy Waszym zdaniem ze swojej strony poprawić.

Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Stowarzyszenie Kibiców Lubelskiego Żużla "SPEEDWAY EUPHO

#108 Postautor: Czarek » 3 kwietnia 2018, o 19:00

Popieram i namawiam
Obrazek
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Stowarzyszenie Kibiców Lubelskiego Żużla "SPEEDWAY EUPHORIA"

#109 Postautor: Czarek » 14 kwietnia 2019, o 18:43

Za nami pierwszy ̶m̶e̶c̶z̶ ̶w̶y̶j̶a̶z̶d̶o̶w̶y̶ wyjazd w Ekstralidze. Piątkowy termin i ponad 600km do pokonania, to nie jedyne trudności jakim przyszło nam stawić czoła…

Z Lublina wyruszamy busem o 7 rano. Około 100 osób wybrało opcję dojazdu na własną rękę (głównie osobówki). Dla nas początek trasy spokojny, ale na autostradzie wpadamy w gigantyczny korek spowodowany wypadkiem. Z upływem czasu jasne stało się, że nie zdążymy na początek meczu. Pod stadion docieramy około 18:30 i tam czekała nas kolejna niemiła niespodzianka. Okazało się, że nie mamy zgody na wniesienie flagi i bębna, pomimo tego, że dopełniliśmy wszystkich wymogów klubu z Gorzowa (m.in. odpowiednio wcześniej przesłane były zdjęcia flag oraz bębna).

Nasza decyzja mogła być jedna- nie wchodzimy i wspieramy drużynę spod stadionu.
Chwile później miała miejsce kolejna chora sytuacja. Szef ochrony przekazał, że możemy podejść bliżej parku maszyn i zaczął nas prowadzić wzdłuż stadionu. Okazało się to kłamstwem i pretekstem do policyjnej interwencji, która to przejęła nas od ochrony i odgrodziła. Milicjanci bardzo skrzętnie słuchali naszych słów i za każde, które uznali za niestosowne, wręczali mandat (5x100zł).

Ostatnia rzecz warta podkreślenia- oficjalnie przyczyną niewpuszczenia na stadion była nasza rzekoma nietrzeźwość. Jest to oczywiście KŁAMSTWO. Nikt z naszej ekipy nie został sprawdzony alkomatem!

Przez cały mecz na sektorze obecna, z konkretnym dopingiem, liczna grupa samochodowa.

Nasza oficjalna liczba: 100 + 20 (pod stadionem).

A my swoje... Jesteśmy zawsze tam...
TYLKO MOTOR!


Pisałem na forum, że trzeba zrobić coś z problemem alkoholowym ekipy wyjazdowej, bo będą jaja w Ekstralidze i proszę... Pierwszy wyjazd, pierwsza wpadka.

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/81616 ... ieapEMMxgc

Jeden z komentarzy lubelskich kibiców: Byłeś pod stadionem i widziałeś że byliśmy nawaleni ? Owszem było pite tak jak na każdym wyjezdzie ale z kulturką bez pijaństwa żadnego pijanego Policja nie zwinęła.
Tego nie rozumiem! Macie cały rok by się nachlać i nie możecie się powstrzymać w tych wyjątkowych chwilach jakimi są mecze wyjazdowe w Ekstralidze?! Robicie chlew i skandal na całą Polskę. W I i II lidze uchodziło to płazem, a szkoda, bo byłaby to znakomita okazja do oczyszczenia ekipy z alkoholików.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
tezetomaniak
Trener
Posty: 4468
Rejestracja: 12 lipca 2007, o 21:37

Re: Stowarzyszenie Kibiców Lubelskiego Żużla "SPEEDWAY EUPHORIA"

#110 Postautor: tezetomaniak » 14 kwietnia 2019, o 18:52

Milicjanci


:lol:

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7218
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Stowarzyszenie Kibiców Lubelskiego Żużla "SPEEDWAY EUPHORIA"

#111 Postautor: istred » 14 kwietnia 2019, o 21:56

Czarku. Miał być tydzień. Pomijając zasadę, że termin liczy się od dnia następnego, to nawet wliczając godziny, zabrakło kilku.

Nie przeszkadzałoby mi to, jednak powrót w wyjątkowo słabym stylu.
Pite było, owszem. Po piwie zaraz po starcie autokaru, wiele godzin przed meczem. Pod stadionem każdy z kibiców miał zero.
Ostatnio zmieniony 14 kwietnia 2019, o 21:56 przez istred, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mikas
Trener
Posty: 3291
Rejestracja: 27 kwietnia 2003, o 15:01
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Kibiców Lubelskiego Żużla "SPEEDWAY EUPHORIA"

#112 Postautor: mikas » 14 kwietnia 2019, o 21:56

Nie byłem na tym wyjeździe, ale z pierwszej ręki wiem, że to nie alkohol był powodem nie wpuszczenia kibiców na stadion tylko zmiana zdania przez włodarzy Stali Gorzów i zakaz wniesienia flagi i bębna, na co kilka dni wcześniej klub z Gorzowa zgodę wyraził, więc Czarek zluzuj portki, bo jak zwykle zachowujesz się jak nietoperz. Nasi kibice dostali zgodę na wejście na stadion jednak bez barw i bębna, na co się nie zgodzili.
MOTOR LUBLIN
Obrazek

Awatar użytkownika
Fantys
Senior
Posty: 985
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, o 11:24

Re: Stowarzyszenie Kibiców Lubelskiego Żużla "SPEEDWAY EUPHORIA"

#113 Postautor: Fantys » 15 kwietnia 2019, o 12:43

Jestem pewien że Czarek to słynny Cezary T z fb !

Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Stowarzyszenie Kibiców Lubelskiego Żużla "SPEEDWAY EUPHORIA"

#114 Postautor: Czarek » 15 kwietnia 2019, o 15:57

mikas pisze:Nie byłem na tym wyjeździe, ale z pierwszej ręki wiem, że to nie alkohol był powodem nie wpuszczenia kibiców na stadion tylko zmiana zdania przez włodarzy Stali Gorzów i zakaz wniesienia flagi i bębna, na co kilka dni wcześniej klub z Gorzowa zgodę wyraził, więc Czarek zluzuj portki, bo jak zwykle zachowujesz się jak nietoperz. Nasi kibice dostali zgodę na wejście na stadion jednak bez barw i bębna, na co się nie zgodzili.


Wiadomo z czego znana jest ta ekipa, a skoro sama wyciągnęła ten skandal na światło dzienne (nie wiem po co) to warto podkreślić, że trzeźwi ludzie po pierwszym komentarzu nagrodzonym mandatem od policji siedzą cicho, a tu mamy 5 takich mandatów. Po drugie ekipie tej nie od dziś wydaje się, że samodzielnie rządzi na stadionie przy Zygmuntowskich i sektorze wyjazdowym. Nie będę wzorem SE wyciągał tu wszystkich brudów, ale tak samo było w Gorzowie, a wydawanie poleceń kibicom, którzy weszli na stadion możecie sobie wsadzić gdzieś. Możecie sobie także darować bluzgi kierowane do innych kibiców przez megafon na Z5 i ostentacyjne ignorowanie fali gdy ta wychodzi z inicjatywy innego sektora. Śmieszni jesteście.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
mikas
Trener
Posty: 3291
Rejestracja: 27 kwietnia 2003, o 15:01
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Kibiców Lubelskiego Żużla "SPEEDWAY EUPHORIA"

#115 Postautor: mikas » 17 kwietnia 2019, o 09:52

No grunt to nie być na miejscu i stwierdzić, że wszyscy byli pijani... Jak już sobie coś w tej swojej głowie umyślisz to na pewno tak było. Nie ważne, że nikt tam na miejscu nie zgłaszał uwag co do trzeźwości osób z busa...Czarek wie lepiej.
Bez odbioru, bo szkoda czasu na Ciebie.
MOTOR LUBLIN
Obrazek

Awatar użytkownika
dannie
Kadrowicz
Posty: 1738
Rejestracja: 13 października 2003, o 15:08
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Kibiców Lubelskiego Żużla "SPEEDWAY EUPHORIA"

#116 Postautor: dannie » 17 kwietnia 2019, o 10:06

Ale sprawa chyba po części została już "wyjaśniona". Ktoś ze SE źle wysłał e-maila do Stali i ten nie dotarł, stąd odmowa wniesienia flag jako "niezatwierdzonych". Oczywiście przy odrobinie dobrej woli dało się to załatwić na miejscu, ale widać po stronie Gorzowa mają podejście skrajnie formalistyczne. Ciężko się jednak dziwić biorąc pod uwagę, że sfera kibicowska w e-lidze nie wygląda tak cukierkowo jak to było w I i II lidze i dmuchają na zimne. Nie każdy musi wiedzieć, jaki to "wyższy poziom kultury kibicowskiej" na salony wprowadza Motor.

Nie rozgrzeszam formalistycznego podejścia Stali, ale też nie uważam żeby w tym kontekście robić z tego gównoburzę. Trzeba się zebrać w sobie i przypilnować, aby w kolejnych meczach nie było takich "wpadek". Do tego trzymać wysoki poziom kibicowania, a za kilka miesięcy zapracuje się na "dobrą opinię" na e-ligowych stadionach. Wtedy może nie będzie już takich problemów.
Obrazek

Awatar użytkownika
Scibi
Senior
Posty: 641
Wiek: 42
Rejestracja: 19 marca 2012, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: Stowarzyszenie Kibiców Lubelskiego Żużla "SPEEDWAY EUPHORIA"

#117 Postautor: Scibi » 17 kwietnia 2019, o 13:29

Ten niepoprawnie wprowadzony adres e-mail jest moim niedopatrzeniem i biorę za tą pełną odpowiedzialność. Błąd polegał na wstawieniu kreski nad o. W natłoku obowiązków związanych z organizacją wyjazdu, które często trzeba wykonywać w pośpiechu, najzwyczajniej w świecie mi się wkradł. Po wysłaniu wiadomości nie przyszedł mi żaden zwrot na pocztę, stąd nie miałem podstaw przypuszczać, że coś poszło niesprawnie. Na drugi dzień po jego wysłaniu, kilkakrotnie próbowałem się skontaktować telefonicznie ws. z klubem z Gorzowa na dwa numery telefonów, żeby upewnić się, czy mamy akceptację klubu na wniesienie zgłoszonych elementów do prowadzenia dopingu. Niestety żaden z wybranych numerów nie odpowiadał, co nie zmienia jednak faktu, że adres został wprowadzony niepoprawnie. Wśród kibiców, którzy na ten mecz dotarli w grupie zorganizowanej, nie było osób pijanych i to nie miało żadnego wpływu na to, że nie weszliśmy na stadion, jak również na mandaty, które tego dnia otrzymaliśmy. Na stadion nie weszliśmy, bo nie chcieliśmy wejść bez flag, a mandaty dostaliśmy za prowadzenie dopingu poza obrębem stadionu, co gorzowska policja uznała za zakłócanie porządku publicznego. Jeśli ktoś poczuł się z tego tytułu urażony lub skrzywdzony, to najmocniej przepraszam. Tyle na ten temat.

Flagg
Trener
Posty: 5992
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Stowarzyszenie Kibiców Lubelskiego Żużla "SPEEDWAY EUPHORIA"

#118 Postautor: Flagg » 17 kwietnia 2019, o 21:05

Może sie nie znam, ale to raczej nie ludzi tutaj na forum powinniście przepraszać. Z powodu Waszego oświadczenia i licznych artykułów, które powstały na jego podstawie, dość konkretnie uderzyliście w klub z Gorzowa i jego wizerunek. Jak dla mnie, to przydałoby się przynajmniej wydac jakieś oświadczenie prostujące nieco Wasze zarzuty w ich kierunku. Tego wymagałaby choćby zwykła ludzka uczciwość.
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6067
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Stowarzyszenie Kibiców Lubelskiego Żużla "SPEEDWAY EUPHORIA"

#119 Postautor: grzesieck » 17 kwietnia 2019, o 21:47

Scibi, moze zmien poczte, ja wyslalem maila na adres biuro@stalgorzów.pl i dostalem maila zwrotnego po jakims czasie, ze nie da sie dostarczyc wiadomosci
METHANOL ADVENTURE TEAM

Awatar użytkownika
losiu
Junior
Posty: 455
Rejestracja: 5 kwietnia 2009, o 21:15

Re: Stowarzyszenie Kibiców Lubelskiego Żużla "SPEEDWAY EUPHORIA"

#120 Postautor: losiu » 18 kwietnia 2019, o 11:20

Należy jeszcze dodać, że klub z Gorzowa odmówił zwrotu pieniędzy za bilety, a także nie wydawał paragonów.
Karol Baran Karol!

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Stowarzyszenie Kibiców Lubelskiego Żużla "SPEEDWAY EUPHORIA"

#121 Postautor: $korzen$ » 18 kwietnia 2019, o 11:35

No z tym brakiem paragonow ciekawa historia, bo juz to slyszalem w ostatnich dniach od paru osob. Pewnie pojdzie na splate Gorzowskich kredytow... a troche ich do splacenia maja. Zlitujcie sie nad ta biedna Stala, pewnie licza, ze dolozycie sie do kontraktu Zmarzlika na sezon 2020 :cool:

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4414
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Stowarzyszenie Kibiców Lubelskiego Żużla "SPEEDWAY EUPHORIA"

#122 Postautor: Kargolo » 3 marca 2020, o 14:37

Wiadomo coś na temat wyjazdu do Wrocławia?
Gdzie będzie można nabyć bilety na sektor? Kiedy otwieracie listę?
Planujemy wybrać się osobówką i miło by było dopingować z jednego sektora ;)

Awatar użytkownika
Fantys
Senior
Posty: 985
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, o 11:24

Re: Stowarzyszenie Kibiców Lubelskiego Żużla "SPEEDWAY EUPHORIA"

#123 Postautor: Fantys » 3 marca 2020, o 16:23

tóż to jeszcze miesiąc czasu.

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4414
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Stowarzyszenie Kibiców Lubelskiego Żużla "SPEEDWAY EUPHORIA"

#124 Postautor: Kargolo » 4 marca 2020, o 20:56

Jasne. Ale ze względu na duże rozczarowanie wielu w kwestii karnetów spodziewam się dużego zainteresowania :)

Awatar użytkownika
Fantys
Senior
Posty: 985
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, o 11:24

Re: Stowarzyszenie Kibiców Lubelskiego Żużla "SPEEDWAY EUPHORIA"

#125 Postautor: Fantys » 5 marca 2020, o 17:46

Pewnie tak ,ale więcej informacji pewnie będzie 2 tygodnie przed meczem.