Skład na sezon 2013

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
poli
Senior
Posty: 900
Rejestracja: 2 listopada 2005, o 16:08
Kontakt:

Re: Skład na sezon 2013

#4426 Postautor: poli » 17 lutego 2013, o 21:53


Awatar użytkownika
mlody26
Junior
Posty: 389
Rejestracja: 15 lipca 2010, o 22:29

Re: Skład na sezon 2013

#4427 Postautor: mlody26 » 17 lutego 2013, o 23:24

KU RWA tego czytac sie nie da! Klub nie uregulowal zadnych zaleglosci wobec NASZYCH zawodnikow. Pieniadze dostali tylko ci ktorzy pojada przeciwko nam w pierwszym meczu..
Sprawka odejdz I nie rob wiecej wstydu bo przekraczasz wszystkie granice przyzwoitosci I dobrego smaku..

Awatar użytkownika
losiu
Junior
Posty: 455
Rejestracja: 5 kwietnia 2009, o 21:15

Re: Skład na sezon 2013

#4428 Postautor: losiu » 17 lutego 2013, o 23:32

No tak... swoich traktować jak śmieci, a innych jak jajko, super.
Karol Baran Karol!

Awatar użytkownika
MikeMistrz
Senior
Posty: 866
Rejestracja: 8 stycznia 2009, o 20:29

Re: Skład na sezon 2013

#4429 Postautor: MikeMistrz » 18 lutego 2013, o 07:03

Ja jak mam do wyboru wierzyć Sprawce, którego słów nikt oficjalnie nie dementuje, albo gościowi który większość życia spędził na pisaniu apoteozy Barana, to wybieram jednak DS. Chyba że młody ma jakieś dowody na to, to inna para kaloszy. ;)

jack08

Re: Skład na sezon 2013

#4430 Postautor: jack08 » 18 lutego 2013, o 08:16

poli pisze:http://www.kurierlubelski.pl/artykul/764105,zuzlowcy-kmz-lublin-wyjada-na-treningi-na-poludnie-europy,id,t.html


Obrazek

MikeMistrz pisze:Ja jak mam do wyboru wierzyć Sprawce, którego słów nikt oficjalnie nie dementuje, albo gościowi który większość życia spędził na pisaniu apoteozy Barana, to wybieram jednak DS. Chyba że młody ma jakieś dowody na to, to inna para kaloszy. ;)


Czyli zaliczasz się do osób, które są perfidnie robione w balona przez DS :)

Mad
Senior
Posty: 994
Rejestracja: 31 marca 2012, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Skład na sezon 2013

#4431 Postautor: Mad » 18 lutego 2013, o 09:18

MikeMistrz pisze:Ja jak mam do wyboru wierzyć Sprawce, którego słów nikt oficjalnie nie dementuje, albo gościowi który większość życia spędził na pisaniu apoteozy Barana, to wybieram jednak DS. Chyba że młody ma jakieś dowody na to, to inna para kaloszy. ;)

.... a kto niby oficjalnie ma zaprzeczyć tym słowom?

Awatar użytkownika
mustafa
Zawodowiec
Posty: 1482
Rejestracja: 26 stycznia 2009, o 11:39
Lokalizacja: Lubartów

Re: Skład na sezon 2013

#4432 Postautor: mustafa » 18 lutego 2013, o 09:23

jack08 pisze:Czyli zaliczasz się do osób, które są perfidnie robione w balona przez DS :)


Tylko, że tutaj na forum już tyle razy ludzie byli robieni w balona przez innych użytkowników dając się nabrać na ich sprawdzone 100% info, że nie dziwie się, że większość woli opierać się na oficjalnych informacjach niż na bzdurnych plotkach z forum.

Ja mam pytanie do młody26 - bo jak rozumiem jesteś osobą związaną z Karolem. Skoro ten nasz klub jest taki zły to dlaczego ten nieszczęsny Karol Baran cały czas podpisuje kontrakty z tym klubem, już 4 rok z rzędu. Nie może sobie w końcu znaleźć jakiegoś lepszego klubu?

Awatar użytkownika
mlody26
Junior
Posty: 389
Rejestracja: 15 lipca 2010, o 22:29

Re: Skład na sezon 2013

#4433 Postautor: mlody26 » 18 lutego 2013, o 09:54

Odnioslem sie do wszystkich naszych rajderow, nie tylko Karola. Szkoda, ze jeszcze niektorzy lykaja klamstewka Dariusza jak mlode pelikany. Wierzcie dalej..

jack08

Re: Skład na sezon 2013

#4434 Postautor: jack08 » 18 lutego 2013, o 09:57

mustafa pisze:większość woli opierać się na oficjalnych informacjach niż na bzdurnych plotkach z forum.


Sprawka nie raz kłamał w mediach i to później wyszło. Cały sezon czytaliśmy, że płaci na bieżąco :) Myśli, że może mówić sobie oficjalnie w mediach co tylko chce, bo zawodnicy mają kontraktami zamknięte usta. Na szczęście są tacy ludzie jak mlody26, który nie podlega takim zakazom a wie dokładnie wszystko.
Niby dlaczego mlody26 miałby rozsiewać plotki i do tego nieprawdziwe? Jaki by miał w tym cel? Pomyślałeś o tym?

mustafa pisze:Skoro ten nasz klub jest taki zły to dlaczego ten nieszczęsny Karol Baran cały czas podpisuje kontrakty z tym klubem, już 4 rok z rzędu. Nie może sobie w końcu znaleźć jakiegoś lepszego klubu?


5 rok z rzędu jeśli już. A dlaczego Sprawka nie może przestać w końcu okłamywać kibiców? Dlaczego nie może odejść z tego stanowiska, tylko tak się kurczowo go trzyma? Kasa, misiu, kasa.

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Skład na sezon 2013

#4435 Postautor: $korzen$ » 18 lutego 2013, o 10:10

Ale wedlug moich informacji to co napisal Mlody to najprawdziwsza prawda, dostalem dokladnie takie samo info. Oprocz tego wrobelki cwierkaja, ze nasi nie dostali jeszcze zadnych transz na przygotowanie do sezonu. Jak jest w rzeczywistosci? To wiedza juz tylko zainteresowane strony, ale ja raczej kierowal bym sie w strone tego, co pisze Mlody. Ciezki nas czeka sezon oj ciezki...

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7554
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Skład na sezon 2013

#4436 Postautor: Cooper » 18 lutego 2013, o 11:38

Nie muszą wrobelki cwierkać, przecież DS sam to powiedział w cytowanym wyżej wywiadzie do KL, że szukają kasy na wypłaty przedsezonowe.

O tu:

Mają teraz dużo potrzeb, bo to dla nich okres inwestycyjny. My, po tym jak spłaciliśmy zadłużenie, które wynosiło ponad 400 tys. zł, teraz szukamy kolejnych środków na sprzęt dla zawodników. Luty i marzec to główne miesiące, w których oni zaopatrują się w niezbędne akcesoria. Szukamy na to funduszy, ponieważ zależy nam, aby jak najszybciej i w jak największym stopniu pomóc im. Nie jest to jednak takie proste, bo są pewne terminy umów ze sponsorami - dodaje Sprawka. 


To są dopiero jaja:)
Ostatnio zmieniony 18 lutego 2013, o 11:49 przez Cooper, łącznie zmieniany 2 razy.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

simona
Szkółkowicz
Posty: 229
Rejestracja: 5 listopada 2011, o 16:49

Re: Skład na sezon 2013

#4437 Postautor: simona » 18 lutego 2013, o 11:44

$korzen$ pisze:Ale wedlug moich informacji to co napisal Mlody to najprawdziwsza prawda, dostalem dokladnie takie samo info. Oprocz tego wrobelki cwierkaja, ze nasi nie dostali jeszcze zadnych transz na przygotowanie do sezonu. Jak jest w rzeczywistosci? To wiedza juz tylko zainteresowane strony, ale ja raczej kierowal bym sie w strone tego, co pisze Mlody. Ciezki nas czeka sezon oj ciezki...


wiadomo przecież że nadworny żużla lubelskiego musiał spłacić zaległości za sezon 2012 :) który przecież cały sezon niby jechaliśmy bez żadnych zobowiązań 8) tak samo zawodnicy pojadą na zgrupowie na południe Europy jak sobie sami zorganizują wyjazd :) kolejny blef najwyższego aby kibicom zamydlić oczy :shock: że wszystko jest ok :?

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Skład na sezon 2013

#4438 Postautor: jerry78 » 18 lutego 2013, o 12:00

mlody26 pisze:KU RWA tego czytac sie nie da! Klub nie uregulowal zadnych zaleglosci wobec NASZYCH zawodnikow. Pieniadze dostali tylko ci ktorzy pojada przeciwko nam w pierwszym meczu..
Sprawka odejdz I nie rob wiecej wstydu bo przekraczasz wszystkie granice przyzwoitosci I dobrego smaku..


Podrążyłem trochę temat, popytałem tu i ówdzie i wydaje mi się, że problem tkwi w komunikacji pomiędzy prezesem a zawodnikiem. Karol jest przekonany, że wystawił wszystkie faktury tak jak należy i oczekuje kasy (pewnie też się wkurza, że wszyscy dostają tylko nie on), a klub oczekuje od Karola korekty faktury i bez niej nie może wypłacić Karolowi zaległej kasy.
Nie mam możliwości i wiedzy, żeby ocenić kto ma rację w tym sporze. Dziwne, że Karol nie wie nic, że musi jeszcze wystawić jakąś korektę.
Zwyczajnie w świecie panowie muszą się dogadać i wyjaśnić sobie nieporozumienie.
Ostatnio zmieniony 18 lutego 2013, o 12:02 przez jerry78, łącznie zmieniany 1 raz.

Mad
Senior
Posty: 994
Rejestracja: 31 marca 2012, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Skład na sezon 2013

#4439 Postautor: Mad » 18 lutego 2013, o 12:01

Klub nie organizuje obozu! Jak pojadą to tylko indywidualnie i to nie, że Lubelski Węgiel to organizuje tylko dla tego, że zawodnicy sami sobie to zorganizowali. Daro zręcznie sobie to obmyślił :lol:

Awatar użytkownika
mustafa
Zawodowiec
Posty: 1482
Rejestracja: 26 stycznia 2009, o 11:39
Lokalizacja: Lubartów

Re: Skład na sezon 2013

#4440 Postautor: mustafa » 18 lutego 2013, o 12:26

jerry78 pisze:
mlody26 pisze:KU RWA tego czytac sie nie da! Klub nie uregulowal zadnych zaleglosci wobec NASZYCH zawodnikow. Pieniadze dostali tylko ci ktorzy pojada przeciwko nam w pierwszym meczu..
Sprawka odejdz I nie rob wiecej wstydu bo przekraczasz wszystkie granice przyzwoitosci I dobrego smaku..


Podrążyłem trochę temat, popytałem tu i ówdzie i wydaje mi się, że problem tkwi w komunikacji pomiędzy prezesem a zawodnikiem. Karol jest przekonany, że wystawił wszystkie faktury tak jak należy i oczekuje kasy (pewnie też się wkurza, że wszyscy dostają tylko nie on), a klub oczekuje od Karola korekty faktury i bez niej nie może wypłacić Karolowi zaległej kasy.
Nie mam możliwości i wiedzy, żeby ocenić kto ma rację w tym sporze. Dziwne, że Karol nie wie nic, że musi jeszcze wystawić jakąś korektę.
Zwyczajnie w świecie panowie muszą się dogadać i wyjaśnić sobie nieporozumienie.


A Młody26 pisze, że oprócz jego Karola nie dostali zaległej kasy też nasi inni zawodnicy. To kto mówi prawdę ?

Davv
Kadrowicz
Posty: 1847
Rejestracja: 1 maja 2005, o 18:26
Lokalizacja: LUBLIN

Re: Skład na sezon 2013

#4441 Postautor: Davv » 18 lutego 2013, o 13:10

mlody26 mówi prawde. Zapł�one mają �lko Misiek Stachyra i Juniorzy.

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7233
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Skład na sezon 2013

#4442 Postautor: istred » 18 lutego 2013, o 13:14

Davv pisze:mlody26 mówi prawde. Zapł�one mają �lko Misiek Stachyra i Juniorzy.

No i oczywiście prezes jest pewnie z wypłatą dla siebie na bieżąco :)

Mad
Senior
Posty: 994
Rejestracja: 31 marca 2012, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Skład na sezon 2013

#4443 Postautor: Mad » 18 lutego 2013, o 13:27

Jeżeli w tym w�ystkim co pisze młody jest pra�a, że tylko paru �wodników ma zapłacone�o już te�z możemy po�edzieć, ż�nie wystartuj�y �lidze. Termin to 31 stycznia. Każde inne rozwiązanie � znaczy, że D�iusz jednak jest �chsztaplerem!

Davv
Kadrowicz
Posty: 1847
Rejestracja: 1 maja 2005, o 18:26
Lokalizacja: LUBLIN

Re: Skład na sezon 2013

#4444 Postautor: Davv » 18 lutego 2013, o 13:34

Chłopaki podpisali ugody i pod tym względem nie ma kłopotu. Podobno kasa ma być na dniach, ale gorzej z kasą za podpis.

Mad
Senior
Posty: 994
Rejestracja: 31 marca 2012, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Skład na sezon 2013

#4445 Postautor: Mad » 18 lutego 2013, o 13:38

Davv pisze:Chłopaki podpisali ugody i pod tym względem nie ma kłopotu. Podobno kasa ma być na dniach, ale gorzej z kasą za podpis.

Ugody do kiedy? można dalej niż styczeń?

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6481
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Skład na sezon 2013

#4446 Postautor: kibicLBN » 18 lutego 2013, o 13:48

O i szanse Trojana i Kuciapy na liderowanie rosną, bo oni kasę z poprzedniego sezonu dostali od razu po ostatnim meczu 8)
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Mad
Senior
Posty: 994
Rejestracja: 31 marca 2012, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Skład na sezon 2013

#4447 Postautor: Mad » 18 lutego 2013, o 14:12

kibicLBN pisze:O i szanse Trojana i Kuciapy na liderowanie rosną, bo oni kasę z poprzedniego sezonu dostali od razu po ostatnim meczu 8)

Czyli Trojan gdzieś na przełomie czerwca lipca! Polemizował bym czy za te grosze można wyżyć do kwietnia a nie wspomnę o przygotowaniu do nowego sezonu! Chyba za bardzo przeliczyłeś Witkowe srebrniki. Co do Kuciapy :lol: to Marta wypłaciła za te 20 pkt naszej kice te resztówki a czy staną się one dopalaczem na sezon 2013 to się okaże! Widzę to wszystko w czarnych kolorach.

dumbli
Szkółkowicz
Posty: 225
Rejestracja: 16 sierpnia 2004, o 22:00
Lokalizacja: lublin

Re: Skład na sezon 2013

#4448 Postautor: dumbli » 18 lutego 2013, o 14:35

Czyli prezes jak zwykle miał przedwczesny wytrysk w prasie. Opowiada, że wszyscy spłaceni a jednak nie wszyscy bo jakieś korekty, jakieś niejasności, ten spłacony a ten nie. Teraz będzie się licytował z zawodnikami poprzez forum. Czyli nic nowego. Wielka profeska pełna gębą. Gębą pełna od kłamstw i niedomówień. Już naprawdę zal tego słuchać. Czy ten gość jest niereformowalny? Nic nie rozumie? Na błędach się nie uczy? Jego wiarygodność w Lublinie jest bliska zeru a ten dalej fantazjuje i pcha się na pierwsze strony gazet z nieprecyzyjnymi informacjami, po których od razu wybucha skandal.
Ciekawe na ile są prawdziwe informacje o tym wyjeździe, bo już też się okazuje, że będzie chciał sobie przypisać cudzy sukces.
Jak już tak pali się do załatwiania wyjazdów zagranicznych to niech załatwi Lonigo, to będzie mógł później pojechać sobie na urlop nad Adriatyk, bo blisko, oczywiście w ramach nagrody z klubu za załatwienie extra składu na 2013 sezon. Nagrody. która sam sobie przyzna :wink: :roll: :twisted:
niespokojny napisał(a):
Sprawka to człowiek mentalnie z jakiegoś starego, skrajnego PGRu na zadupiu. Kononowicz kuźwa.

Zaratustra
Kadrowicz
Posty: 1523
Rejestracja: 10 marca 2005, o 10:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Skład na sezon 2013

#4449 Postautor: Zaratustra » 18 lutego 2013, o 16:25

To ja już się prezesowi nie dziwię, że dla niego zawodnicy już za sam złożony podpis są dla niego bohaterami. Dla mnie też by byli w takiej sytuacji :D

Oj ciężko może być zarówno z solidnymi treningami przed pierwszym meczem, jak i w ogóle z formą bohaterów na początku.

Awatar użytkownika
vadik
Junior
Posty: 451
Rejestracja: 20 czerwca 2006, o 09:46
Lokalizacja: lbn

Re: Skład na sezon 2013

#4450 Postautor: vadik » 19 lutego 2013, o 09:38

Z mojego punktu widzenia sprawa wygląda tak: Bogdanka dała pieniądze na sezon 2013 DS spłacił zadłużenia za sezon 2012. Zaraz miasto da kase + mniejsi sponsorzy DS spłaci zawodników z kontraktów na przygotowanie do sezonu. Sprawa zgrupowania tak jak wyżej ktoś pisał DS może sobie i zarezerwować tor w Lonigo, Krsko czy gdzie tam jawnie mu sie podoba, ale złotówki do wyjazdu nie dłoży.