Skład na sezon 2013

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
GeloSMT
Junior
Posty: 435
Rejestracja: 20 czerwca 2010, o 14:47

Re: Skład na sezon 2013

#4526 Postautor: GeloSMT » 30 marca 2013, o 20:20

Meesha sorry ale Ty ostatnio się jakiś mega "uszczypliwy" zrobiłeś cokolwiek i ktokolwiek by nie napisał to Tobie coś nie pasuje :)
Skoro jest to prywatny folwark jednego człowieka to My jako kibice owej instytucji mamy pełne prawo do wyrażania krytyki i dezaprobaty na to co dzieje się w tym cyrku (chodź ostatnio nie dzieje się nic) :lol:

Taczka :?

henek1234
Szkółkowicz
Posty: 291
Rejestracja: 6 lipca 2011, o 21:44

Re: Skład na sezon 2013

#4527 Postautor: henek1234 » 30 marca 2013, o 20:23

meesha pisze:Ja nie wiem ile lat potrzeba, żeby zrozumieć, że tak, to jest prywatny folwark. Każdy z nas mógł sobie taki założyć przed sezonem 2008 albo 2009 i wystartować w lidze. Tylko jakoś k*#%@ nie było chętnych :roll:


wszystko ok , ale jeśli ma to być prywatny folwark to tylki li :( za własne pieniądze , a nie ciągle wyciągać ręce do miasta .Jak Rolnicki , Morawski i inni chcieli mieć prywatne kluby inwestowali swoje pieniążki :) a w Lublinie jest odwrotnie prezes w prywatnym folwarku tak ' mesha ' sam to potwierdziłeś prywatnym folwarku :) POBIERA WYNAGRODZENIE i to nie małe jak na warunki lubelskie nic nie robiąc :)

Awatar użytkownika
stefanzdzialek
Senior
Posty: 571
Rejestracja: 6 września 2005, o 11:47

Re: Skład na sezon 2013

#4528 Postautor: stefanzdzialek » 30 marca 2013, o 20:29

Prywatny byłby gdyby D.S. nie wyciągał rączki po pomoc ze środków budżetu miasta Lublin, a tak możemy go cenzurować wszyscy jak chcemy bo przepierd.la nasze pieniądze i jeszcze publicznie narzeka, że mu mało.
Wesołych Świąt.

sorry, henek mnie ubiegł

meesha
Trener
Posty: 7585
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Skład na sezon 2013

#4529 Postautor: meesha » 30 marca 2013, o 20:46

Skoro jest to prywatny folwark jednego człowieka to My jako kibice owej instytucji mamy pełne prawo do wyrażania krytyki i dezaprobaty na to co dzieje się w tym cyrku

Pewnie, że mamy prawo tylko co z tego wynika tak konkretnie? Ano nic :)

Prywatny byłby gdyby D.S. nie wyciągał rączki po pomoc ze środków budżetu miasta Lublin, a tak możemy go cenzurować wszyscy jak chcemy bo przepierd.la nasze pieniądze i jeszcze publicznie narzeka, że mu mało.

No ale przecież każdy mógł sobie taki klub założyć i ciągnąć pieniążki z miasta. Pytam zatem czemu był tylko jeden chętny i to dopiero po roku? :p

Meesha sorry ale Ty ostatnio się jakiś mega "uszczypliwy" zrobiłeś cokolwiek i ktokolwiek by nie napisał to Tobie coś nie pasuje

PMS mam :D Ale na szczęście za dwa tygodnie urlop, słoneczko, żużelek i może mi się poprawi. Chyba że tych dwóch ostatnich nie będzie to sie jeszcze pogorszy :evil:
Różnice polegają na tym, że ja twardo stąpam po ziemi, a nie bujam w obłokach jak niektórzy. W podejściu do naszego klubu ja jestem Rozum, a wy Serce ;)

Wesołych :)
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

mariusz76
Posty: 49
Wiek: 47
Rejestracja: 28 grudnia 2012, o 18:08
Lokalizacja: Lublin

Re: Skład na sezon 2013

#4530 Postautor: mariusz76 » 30 marca 2013, o 21:14

Własnie wrocilem ze starowki i zgadnijcie kogo spotkalem. Sz.Pana Zbigniewa W. otoczonego tłumem oraz telewizją hahah stałem pod zamkiem on tam byl na dole na parkingu i dobrze go slyszalem :lol: Az sobie przypomnialem jego przemowienia na Zygmuntowskich :lol:

henek1234
Szkółkowicz
Posty: 291
Rejestracja: 6 lipca 2011, o 21:44

Re: Skład na sezon 2013

#4531 Postautor: henek1234 » 31 marca 2013, o 07:46

meesha pisze:
Skoro jest to prywatny folwark jednego człowieka to My jako kibice owej instytucji mamy pełne prawo do wyrażania krytyki i dezaprobaty na to co dzieje się w tym cyrku

Pewnie, że mamy prawo tylko co z tego wynika tak konkretnie? Ano nic :)

Prywatny byłby gdyby D.S. nie wyciągał rączki po pomoc ze środków budżetu miasta Lublin, a tak możemy go cenzurować wszyscy jak chcemy bo przepierd.la nasze pieniądze i jeszcze publicznie narzeka, że mu mało.

No ale przecież każdy mógł sobie taki klub założyć i ciągnąć pieniążki z miasta. Pytam zatem czemu był tylko jeden chętny i to dopiero po roku? :p

Meesha sorry ale Ty ostatnio się jakiś mega "uszczypliwy" zrobiłeś cokolwiek i ktokolwiek by nie napisał to Tobie coś nie pasuje

PMS mam :D Ale na szczęście za dwa tygodnie urlop, słoneczko, żużelek i może mi się poprawi. Chyba że tych dwóch ostatnich nie będzie to sie jeszcze pogorszy :evil:
Różnice polegają na tym, że ja twardo stąpam po ziemi, a nie bujam w obłokach jak niektórzy. W podejściu do naszego klubu ja jestem Rozum, a wy Serce ;)

jeśli jest takie Twoje stanowisko że kasę z miasta można przeznaczać na prywatny folwark to tylko pogratulować i śmierdzi mi wazeliną
a jeśli by tych dwóch nie było w klubie to pojawili by się sponsorzy nowi :) jak i ci którzy zaprzestali prywatny folwark sponsorować :)
a teraz
WESOŁYCH ŚWIĄT

meesha
Trener
Posty: 7585
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Skład na sezon 2013

#4532 Postautor: meesha » 31 marca 2013, o 08:20

jeśli jest takie Twoje stanowisko że kasę z miasta można przeznaczać na prywatny folwark

No ale odłóż na chwilę na bok emocje i tak na chłodno powiedz. Czy ten klub FORMALNIE jest spółdzielnią kibiców, a może spółką której udziałowcami są kibice, czy może stowarzyszeniem kilkunastu osób na czele ze Zbigniewem Wojciechowskim?
Klub organizuje mecze, na które sprzedaje bilety. My je możemy kupić albo nie. I tyle mamy wpływu. Do kina też możesz pójść, albo nie jeśli Ci nie odpowiada reżyser lub aktorzy w nim grający.
A kasę od miasta czy z UE może ciągnąć praktycznie każdy podmiot, tylko musi to odpowiednio uzasadnić. I od kontrolowania sposobów wydatkowania tej kasy są też odpowiednie instytucje, a nie pan Zenek i pani Krysia z wejścia w pierwszy łuk...

W którym zatem punkcie mijam się z prawdą???

Mnie interesuje sport i emocje na torze, a nie politykierstwo, krytykanctwo i inne typowe nasze narodowe cechy. I tak z roku na rok jest coraz mniej sportu w tym sporcie to po co jeszcze sobie samemu dokładać do łba jakichś spraw, które nie powinny mnie obchodzić?

jeśli by tych dwóch nie było w klubie to pojawili by się sponsorzy nowi

Oh yesssss, you made my day :D
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
Cz@rek
Trener
Posty: 2835
Rejestracja: 16 maja 2004, o 15:17
Lokalizacja: lublin

Re: Skład na sezon 2013

#4533 Postautor: Cz@rek » 31 marca 2013, o 23:58

meesha,że tez Tobie sie chce... 8)Takie dyskusje toczą sie tu od lat...pewnej grupie ludzi nie przetłumaczysz.Ja tej zimy wszedłem na forum moze ze 3 góra cztery razy i wiesz jakos mam przeczucie graniczące z pewnoscią ze niewiele straciłem :D

henek1234
Szkółkowicz
Posty: 291
Rejestracja: 6 lipca 2011, o 21:44

Re: Skład na sezon 2013

#4534 Postautor: henek1234 » 1 kwietnia 2013, o 10:29

to tym dwóm; mescha ; za to że mamy :) i bez nich nie dałoby się utrzymać takiej dyscypliny jak speedway to należy postawić POMNIK :) a dodatkowo nazwać którąś ulicę w mieście Lublinie za to że nie potrafili utrzmać zespołu z poprzedniego sezonu :) ze względu na aspekt finansowy :(
dodatkowo może jeszcze D.S zostanie za to że jest prezesem nieskazitelnie prawdomównyn i najlepszym z nalepszych :) wysunąć wniosek aby został honorowym obywatelem miasta Lublina :lol:

meesha
Trener
Posty: 7585
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Skład na sezon 2013

#4535 Postautor: meesha » 1 kwietnia 2013, o 11:18

No cóż. Jednak na takim poziomie nie da się dyskutować :(
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

mariusz76
Posty: 49
Wiek: 47
Rejestracja: 28 grudnia 2012, o 18:08
Lokalizacja: Lublin

Re: Skład na sezon 2013

#4536 Postautor: mariusz76 » 1 kwietnia 2013, o 11:27

Mesha moim zdaniem ma w większości spraw rację... A większość to brak słów, prawie wszyscy powinni być prezesami naszego klubu wtedy byłoby najlepiej. A i nie zapomniałem o bileteach, żeby były za darmo, oczywiście skład jak w Toruniu no i super. I jeszcze najczęściej nic nie robicie dla fanklubu ani dla klubu... Za pewne jak będziemy znowu walczyć w Play-offach to jeszcze będziecie śpiewać jakich my mamy znakomitych riderów i że zawsze "wiedzieliście" że tak będą jeździć 8)
Ludzie ogarnijcie się! Żużel to nasz sport, Motor to nasz klub na zawsze. W czasie porażek i sukcesów. Więc zamiast krytykować to poprostu przemilczeć pewne sprawy i poczekać do końca sezonu bo tak na prawdę nie wiemy jak nasi chłopacy będą jeździć... :?
Pozdro

Awatar użytkownika
stefanzdzialek
Senior
Posty: 571
Rejestracja: 6 września 2005, o 11:47

Re: Skład na sezon 2013

#4537 Postautor: stefanzdzialek » 2 kwietnia 2013, o 20:04

Przeczekałem milcząco w 2007 roku :(

mariusz76
Posty: 49
Wiek: 47
Rejestracja: 28 grudnia 2012, o 18:08
Lokalizacja: Lublin

Re: Skład na sezon 2013

#4538 Postautor: mariusz76 » 2 kwietnia 2013, o 20:35

stefanzdzialek pisze:Przeczekałem milcząco w 2007 roku :(



Na pewno tak niebędzie, do póki jestemy my, kibice Motoru,! :)