Skład na sezon 2013

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
stefanzdzialek
Senior
Posty: 571
Rejestracja: 6 września 2005, o 11:47

Re: Skład na sezon 2013

#3751 Postautor: stefanzdzialek » 18 stycznia 2013, o 22:31

albo wyszkolimy jakiegoś wychowanka w końcu...

No jeżeli Oskar w tym roku zda licencje w barwach KMŻ i ktoś to okrzyknie sukcesem Sprawki, to chętnie się z nim spotkam i wsadzę mu w dupę każdy kilogram sjenitu który Dariusz wspaniałomyślnie wysypał pod koła rozwoju tego talentu.

Awatar użytkownika
Extreme
Posty: 73
Rejestracja: 20 maja 2005, o 12:12

Re: Skład na sezon 2013

#3752 Postautor: Extreme » 18 stycznia 2013, o 23:28

Spieracie się - Watt czy Cameron, a pewnie nie będzie żadnego z nich, tylko Polak senior (i wcale nie tata Karola). :lol: Oprócz tego z juniorami się coś na pewno ruszy.

Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4209
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: Skład na sezon 2013

#3753 Postautor: Perez » 18 stycznia 2013, o 23:40

jerry78 pisze:Dokładnie tak. I chyba nikt z klubu nie obrazi się na mnie jeśli zdradzę, że klub szykuje dla kibiców fajną niespodziankę (już niedługo 8) ). Nie będę pisał o co chodzi, bo przestanie być to niespodzianką :)


Mam nadzieje że to będą żużloki juniory z prawdziwego zdarzenia 8)
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!

Awatar użytkownika
GIGI
Trener
Posty: 2673
Rejestracja: 27 marca 2003, o 11:07

Re: Skład na sezon 2013

#3754 Postautor: GIGI » 19 stycznia 2013, o 00:40

Brawo Jerry. Uwielbiam posty typu: rzuć kurze ziarno ;)

simona
Szkółkowicz
Posty: 229
Rejestracja: 5 listopada 2011, o 16:49

Re: Skład na sezon 2013

#3755 Postautor: simona » 19 stycznia 2013, o 04:49

pizek pisze:Już na warunkach Pana Sprawki to zawodnicy i w tamtym roku startowali a jak wyszło każdy wie... także widzę, że Pan Dariusz od zera staje się bohaterem na forum. Jak dla mnie trochę to dziwne i Ci co psioczyli tak niedawno teraz wypisują ahy i ohy jaki to Pan Dariusz dobrodziej, polityk i finansista :shock:

Mam nadzieję, że ten pozytywny oddźwięk zostanie jakoś wykorzystany, jeżeli naprawdę mamy mieć podobny skład do Gdańska czy Grudziądza i pozyskamy jakiś nowych sponsorów albo wyszkolimy jakiegoś wychowanka w końcu...także moja rada, nie podniecajmy się tak i nie wiejmy jak ta przysłowiowa chorągiewka


tak, tak te ochy i achy o naszym panu dobrodzieju skończą się tak w okolicach 5 biegu w Gdańsku :( i obym się myliła że po meczu z Ostrowem będzie podobnie 8)

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Skład na sezon 2013

#3756 Postautor: $korzen$ » 19 stycznia 2013, o 09:55

Masz racje, pomylisz sie z tym Ostrowem.

Awatar użytkownika
tezetomaniak
Trener
Posty: 4529
Rejestracja: 12 lipca 2007, o 21:37

Re: Skład na sezon 2013

#3757 Postautor: tezetomaniak » 19 stycznia 2013, o 10:55

Jeśli potwierdzi się ten skład, który ma się potwierdzić (przynajmniej seniorski) to Ostrów nie powinien dobić u nas do 35. Inna sprawa, że to pierwszy mecz na własnym torze i nowi zawodnicy muszą coś pojeździć.
A przedsezonowe jazdy w Lublinie... ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.

alfkrystian
Szkółkowicz
Posty: 293
Rejestracja: 21 czerwca 2010, o 18:33

Re: Skład na sezon 2013

#3758 Postautor: alfkrystian » 19 stycznia 2013, o 11:10

alfkrystian pisze:A mi się wydaje ,że to wasze stękanie i jęczenie ( nie wszystkich ) to zwykła sraczka i jeszcze nie jeden z tych żałobników będzie się wstydził na forum odezwać





Jak tam panowie hipokryci ? wiatr się zmienił ? :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Hela
Kadrowicz
Posty: 1652
Rejestracja: 20 marca 2010, o 15:27

Re: Skład na sezon 2013

#3759 Postautor: Hela » 19 stycznia 2013, o 11:44

Nie rozumiem takich wpisów. Bo ani nie urośliśmy do miana faworyta ligi, ani nie spłaciliśmy długów, które są największym wstydem dla tego klubu, ani nie mamy jeszcze zakończonego składu. Nie rozumiem, o co mieć pretensje do ludzi i uderzać w lekko szydzące, a nawet obraźliwe tony. Ludzi piszą/pisali tu i teraz. A tam i wtedy było (wciąż jest?) niewesoło. Nie są hipokrytami. To słowo zupełnie nie pasuje do sytuacji.
Żeby krytyka była konstruktywna, należy przykre zdanie zakończyć pozytywnym akcentem.
Na przykład: Jesteś wyjątkowym ch*jem, ale masz za to ładne buty!

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6485
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Skład na sezon 2013

#3760 Postautor: kibicLBN » 19 stycznia 2013, o 12:20

alfkrystian pisze:
alfkrystian pisze:A mi się wydaje ,że to wasze stękanie i jęczenie ( nie wszystkich ) to zwykła sraczka i jeszcze nie jeden z tych żałobników będzie się wstydził na forum odezwać

Jak tam panowie hipokryci ? wiatr się zmienił ? :lol: :lol: :lol:

Ale o co ci chodzi? Czy skład jest dobry? Jak dla mnie nie jest. Nie wiem dlaczego niektórzy pieją z zachwytu. Ktoś uznał, że nie ma Mitko - znaczy się jest cudownie. Na dzień dzisiejszy mamy siłę rażenia porównywalną do Ostrowa. O Gdańsku, Grucioncu i Dźwińsku nie wspominam bo przewyższają pod każdym względem.
Porównując nas i Ostrów.
Jeleń - Szczepaniak (podobny kaliber, rówieśnicy)
Ciapek - Skóra (jw. , Ciapek rok starszy)
Karlsson - i tu trzeba by kogoś znaleźć żeby mieć przewagę
W drugiej linii mamy moim zdaniem minimalną przewagę. Mamy Barana, Łełka i Trojana. Dla porównania Oni mają Staszewskiego (poziom 3 powyższych Józefów), ale Borodullin, Gizatullin to już jednak nieco słabsi zawodnicy. Ciekaw jestem jak będzie z juniorami. Tu jeszcze możemy być od nich lepsi jeśli dogadamy dobrych gości. Ale póki nie ma tego tajemniczego kontraktu/ów to wcale tak kolorowo nie jest.
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5626
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Skład na sezon 2013

#3761 Postautor: niespokojny » 19 stycznia 2013, o 12:44

Kibic, a gdzie porównanie juniorów? 8) :lol:
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

Awatar użytkownika
ptgt
Senior
Posty: 513
Rejestracja: 10 maja 2009, o 12:15

Re: Skład na sezon 2013

#3762 Postautor: ptgt » 19 stycznia 2013, o 12:51

Do kogo chcesz porównać juniorów Ostrovii? bo my nie mamy jeszcze ani jednego :)
#NajśmieszniejszaLigaŚwiata

Awatar użytkownika
mOrphe
Posty: 118
Rejestracja: 25 lipca 2003, o 15:10
Lokalizacja: Lublin

Re: Skład na sezon 2013

#3763 Postautor: mOrphe » 19 stycznia 2013, o 13:01

kibicLBN pisze:
alfkrystian pisze:
alfkrystian pisze:A mi się wydaje ,że to wasze stękanie i jęczenie ( nie wszystkich ) to zwykła sraczka i jeszcze nie jeden z tych żałobników będzie się wstydził na forum odezwać

Jak tam panowie hipokryci ? wiatr się zmienił ? :lol: :lol: :lol:

Ale o co ci chodzi? Czy skład jest dobry? Jak dla mnie nie jest. Nie wiem dlaczego niektórzy pieją z zachwytu. Ktoś uznał, że nie ma Mitko - znaczy się jest cudownie. Na dzień dzisiejszy mamy siłę rażenia porównywalną do Ostrowa. O Gdańsku, Grucioncu i Dźwińsku nie wspominam bo przewyższają pod każdym względem.
Porównując nas i Ostrów.
Jeleń - Szczepaniak (podobny kaliber, rówieśnicy)
Ciapek - Skóra (jw. , Ciapek rok starszy)
Karlsson - i tu trzeba by kogoś znaleźć żeby mieć przewagę
W drugiej linii mamy moim zdaniem minimalną przewagę. Mamy Barana, Łełka i Trojana. Dla porównania Oni mają Staszewskiego (poziom 3 powyższych Józefów), ale Borodullin, Gizatullin to już jednak nieco słabsi zawodnicy. Ciekaw jestem jak będzie z juniorami. Tu jeszcze możemy być od nich lepsi jeśli dogadamy dobrych gości. Ale póki nie ma tego tajemniczego kontraktu/ów to wcale tak kolorowo nie jest.


Troszke przesadzasz, bo Jelen uwazam ze jest lepszy niz Szczepaniak, a taka 2 linia jak to mowicie Trojanowski, lepszy byl w zeszlym sezonie zarowno od Skornikckiego jak i Staszewskiego... starzejacy sie PK... nie wiem czy on bedzie taka armata Ostrowa... uwazam ze na chwile onecna (procz juniorow) to mamy lepszy sklad niz Ostrow

Zaratustra
Kadrowicz
Posty: 1523
Rejestracja: 10 marca 2005, o 10:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Skład na sezon 2013

#3764 Postautor: Zaratustra » 19 stycznia 2013, o 13:10

Dobrze, że Sprawka próbuje odzyskać zaufanie kibiców. Nawet nie przepadając za nim, można mu "kibicować"...

Tyle, że na razie skład mamy, jaki mamy. A nawet jak dojdzie jeden porządny obco i nie przewracający się junior, to i tak z gratulacjami dla prezesa trzeba będzie poczekać. Najbidniej do końca rundy zasadniczej, a najpewniej (nauczeni obietnicami z roku poprzedniego) do końca sezonu, kiedy okaże się, co klub osiągnął, czy nie ma żadnych długów i w jakim stanie jest szkółka...

Cieszy mnie, że Sprawka się "nie położył", że podobno skutecznie negocjuje i że (tu znów podobno ;) ) wreszcie zawiera jakieś klauzule w kontraktach, brawo! Daje to nadzieje, że klubowi nogi się nie rozjadą i jakoś to w przyszłości będzie wyglądać.

Ale wyśmiewać w taki sposób krytykujących? Typowo "bachorskie" zachowanie, zrównujące siebie samego do wypowiedzi niektórych nakazujących Sprawce "od tak, z zasady" wypie***ć, bez podania rozsądnych argumentów ;)

Trzymam kciuki za działaczy i chcę wierzyć, że wszystko wreszcie zatrybi jak należy. Ale piać z zachwytu i składać gratulacje? Jest na to zdecydowanie za wcześnie 8)

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Skład na sezon 2013

#3765 Postautor: $korzen$ » 19 stycznia 2013, o 13:34

Skornicki to poziom Kuciapy? hmm...

Awatar użytkownika
Mars
Zawodowiec
Posty: 1344
Rejestracja: 25 listopada 2002, o 19:52

Re: Skład na sezon 2013

#3766 Postautor: Mars » 19 stycznia 2013, o 13:43

Zaraz znowu połowa forum będzie nosić Prezia na rękach heh;) , chyba każdy wie jacy zawodnicy odeszli i te nasze długi. Więc nie popadajcie w zachwyt.
LUBELSKI WĘGIEL za 2 mln złotych :lol: :lol:

Awatar użytkownika
ptgt
Senior
Posty: 513
Rejestracja: 10 maja 2009, o 12:15

Re: Skład na sezon 2013

#3767 Postautor: ptgt » 19 stycznia 2013, o 13:53

Zaratustra pisze:Dobrze, że Sprawka próbuje odzyskać zaufanie kibiców. Nawet nie przepadając za nim, można mu "kibicować"...

Odzyskaj zaufanie kibiców - zbuduj drużyne z zawodników odwiecznego rywala. :lol:
#NajśmieszniejszaLigaŚwiata

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4954
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Skład na sezon 2013

#3768 Postautor: RadeKas » 19 stycznia 2013, o 14:57

Odwieczny rywal :lol: .

Prawie jak Gorzow z Zielonka 8) .
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6485
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Skład na sezon 2013

#3769 Postautor: kibicLBN » 19 stycznia 2013, o 15:03

$korzen$ pisze:Skornicki to poziom Kuciapy? hmm...

http://speedway.com.pl/riders/adam-skornicki/
http://speedway.com.pl/riders/maciej-kuciapa/
Ten sam syndrom - w I lidze potrafi być niezłym kozakiem w elidze nie istnieje. Fakt że ostatni sezon Skóra miał mega słaby jak na niego.
mOrphe pisze:Troszke przesadzasz, bo Jelen uwazam ze jest lepszy niz Szczepaniak, a taka 2 linia jak to mowicie Trojanowski, lepszy byl w zeszlym sezonie zarowno od Skornikckiego jak i Staszewskiego... starzejacy sie PK... nie wiem czy on bedzie taka armata Ostrowa... uwazam ze na chwile onecna (procz juniorow) to mamy lepszy sklad niz Ostrow

Też proponuje spojrzeć w statystyki.
http://speedway.com.pl/riders/michal-szczepaniak/
http://speedway.com.pl/riders/daniel-jeleniewski/
Chodzi o to że Jeleń na swoim torze potrafi wygrać z absolutnie każdym, nawet w elidze to udowadniał, ale jest typowym matadorem własnego toru, Szczepaniak w mniejszym stopniu (btw mistrzem w tej dziedzinie Jamroży 8) ) Popatrz obiektywnie. Tych dwóch zawodników od lat odnotowuje bardzo podobne wyniki. Ja wiem, że Daniel jest z Lublina, ale za to punktów nie dają ;) Przed rokiem Szczepan był minimalnie lepszy mimo że Łódź oficjalnie olewała wyjazdy.
Trojanowski. Miał lepszą średnia w zeszłym roku, ale nie powiesz mi chyba w przekroju całej kariery , zwłasz ostatnich lat, żejest lepszy od Skóry :shock: ? Co by nie mówić to IMP no i w I lidze nieraz wykręcił ponad 2,0.
Staszewski to średniak, dlatego zaliczyłem go do tej grupy. Pomijając to czyim jest szwagrem to facet ma fajne podejście do tego sportu i ładnie się zachował w 2011r., najlepiej z całej ekipy Ostrowa (mówię tu o przyznaniu się do porażki i szacunku dla rywali - nas), ale to tak poza nawiasem ;)
A Karlsson starzeje się, ale ciężko wrzucic go do tego samego worka co Barana i Łełka, ale może to tylko wbite w mózg przekonanie, że to wartościowy zawodnik zwłaszcza w realiach I ligi.
PS. Bezsenność spowodowała że spojrzałem wczoraj na komentarze na SF pod info o Kuciapie i taką mam perełkę:
wy na nas buczoki my na was ukraincy i gra gitara tradycja musi byc podtrzymywana z pokolenia na pokolenie
:lol:
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
mOrphe
Posty: 118
Rejestracja: 25 lipca 2003, o 15:10
Lokalizacja: Lublin

Re: Skład na sezon 2013

#3770 Postautor: mOrphe » 19 stycznia 2013, o 16:23

kibicLBN pisze:Chodzi o to że Jeleń na swoim torze potrafi wygrać z absolutnie każdym, nawet w elidze to udowadniał, ale jest typowym matadorem własnego toru, Szczepaniak w mniejszym stopniu (btw mistrzem w tej dziedzinie Jamroży 8) ) Popatrz obiektywnie. Tych dwóch zawodników od lat odnotowuje bardzo podobne wyniki. Ja wiem, że Daniel jest z Lublina, ale za to punktów nie dają ;) Przed rokiem Szczepan był minimalnie lepszy mimo że Łódź oficjalnie olewała wyjazdy.


ale w tych statystykach zarowno w I lidze jak i ekstralicze Jelen wykrecil lepsze srednie

Trojanowski. Miał lepszą średnia w zeszłym roku, ale nie powiesz mi chyba w przekroju całej kariery , zwłasz ostatnich lat, żejest lepszy od Skóry :shock: ? Co by nie mówić to IMP no i w I lidze nieraz wykręcił ponad 2,0.


Za zaslugi Skora moze i jest lepszy, ale to juz nie te lata, co pokazal w tamtym sezonie, starzeje sie i to bylo widac, czasu nie oszukasz, a u niego mocno mu sie w kosc dal.

A Karlsson starzeje się, ale ciężko wrzucic go do tego samego worka co Barana i Łełka, ale może to tylko wbite w mózg przekonanie, że to wartościowy zawodnik zwłaszcza w realiach I ligi.


Patrz wyzej, to samo co w przypadku Skory, bardzo lubie Pikeja, ale to juz nie te lata, sadze ze Kuciapa bedzie lepszym rajderem niz PK w tym sezonie

Talmai
Junior
Posty: 485
Rejestracja: 19 czerwca 2011, o 22:39

Re: Skład na sezon 2013

#3771 Postautor: Talmai » 19 stycznia 2013, o 16:37

Lubelski hicior transferowy znalazł podobno miejsce w najbardziej poczytnej gazecie brukowej. :shock:
W rubryce 'wzloty i upadki'. :lol:
W kolumnie 'wzloty' znalazł się Kobe Bryant. Za co, zapomniałem spytać. Upadek stał się udziałem innego tuza sportu Macieja Kuciapy.
Powód ? Podpisanie kontraktu w KMŻ.
Jeśli to prawda to Sprawka powinien pozwać Axel Springer za pomiatanie "marką" lubelskiego klubu.
Cenię ligowe dokonania Ciapka, ale w 1 lidze jeździli mistrzowie świata Loram czy Nicki Pedersen.
Zatem godzi to w ten określony klub heh. Do czego to doszło, żeby taki as upadł tak nisko...

ptgt pisze:Odzyskaj zaufanie kibiców - zbuduj drużyne z zawodników odwiecznego rywala.

O czymś nie wiem ? Odwiecznym rywalem Rzeszowa jest - o ile mi wiadomo - Tarnów.
Lublin odwiecznego rywala nie ma (a szkoda, bo to mobilizuje publikę przy braku chęci).
Co najwyżej takim rywalem może być równie sympatyczne co Lublin Krosno.
Kawał historii, bilans cały czas na noże, po ostatniej wyjazdowej wiktorii chyba wyszliśmy nawet jednym zwycięstwem na plus. :)
Dla Rzeszowa możemy być co najwyżej drużyną farmerską na wzór szwedzki.
Lublin objeżdża tych rzeszowian, których Rzeszów w danej chwili nie chce bo są za słabi.
Rzeczywiście odwieczny rywal ! Ludzie prezesowi tego nie zapomną ! :lol:

Awatar użytkownika
Rabiosa
Junior
Posty: 318
Rejestracja: 12 października 2011, o 15:05

Re: Skład na sezon 2013

#3772 Postautor: Rabiosa » 19 stycznia 2013, o 16:49

Jak dobrze pamiętam to było tak ...
Jakieś 10-15 lat temu , roku dokładnego nie pamiętam , kibice Motoru piłkarskiego pojechali na wyjazd do Rzeszowa i tam oklepali kilku kibiców żużlowej Stali i zakosili parę szalików.
Potem te szaliki chyba zostały spalone przy okazji meczu żużlowego z Rzeszowem.
W tamtym okresie adminem forum rzeszowskiego był taki rudzielec co bardzo często odnosił się do kibiców z Lublina bez szacunku na modnym w tamtym okresie forum ogólnopolskim sportsboard.
Ogólnie szły bluzgi na forach , jak również wjazdy na forum Rzeszowa z naszej strony.
Później na meczu z Rzeszowem w Lublinie były szarpanki w sektorze , i chyba poleciało kilka rac w rzeszowian ... stąd takie to zatargi lubelsko-rzeszowskie z przeszłości. 8)

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6485
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Skład na sezon 2013

#3773 Postautor: kibicLBN » 19 stycznia 2013, o 16:55

mOrphe pisze:
ale w tych statystykach zarowno w I lidze jak i ekstralicze Jelen wykrecil lepsze srednie


Kurde będziemy się sprzeczać o jakieś setne części średniej? Różnica jeśli już jest pratycznie kosmetyczna
mOrphe pisze:Za zaslugi Skora moze i jest lepszy, ale to juz nie te lata, co pokazal w tamtym sezonie, starzeje sie i to bylo widac, czasu nie oszukasz, a u niego mocno mu sie w kosc dal.

Skóra jest rówieśnikiem Trojana... Dodaj jeszcze: jesteś tak dobry jak Twój ostatni sezon. Wiadomo że Skóra skrzydeł jakoś wielce nie rozwinie, ale Trojana niestać naśr. 2,0 a Skórę mimo wszystko tak. Ostatni sezon dla Trojana był zwykły, dla Skóry wyjątkowo nieudany i zobacz że różnica między ich średnimi nie jest jakaś drastyczna.
Patrz wyzej, to samo co w przypadku Skory, bardzo lubie Pikeja, ale to juz nie te lata, sadze ze Kuciapa bedzie lepszym rajderem niz PK w tym sezonie

To że Ciapek może być lepszy to i ja się zgadzam, jest na to spora szansa. Zobacz jednak że Karlsson notował w I lidze wyniki na poziomie top3, w 2011 jeździł jako II linia w elidze i miał średnią 1,513. Zeszły sezon faktycznie fatalny, ale to chyba w dużej mierze kwestia sprzętu bo u siebie Peter jeździł dobrze, na wyjazdach szło mu beznadziejnie i wątpię żeby to była w 100% kwestia formy. Podsumowując: Chyba możemy się zgodzić że siła rażenia seniorów Lublina i Ostrowa jest w tej chwili porównywalna. jeden powie że ze wskazaniem na Ostrów, ty że na Lublin, ale nie ma się co oszukiwać że nasz skład wygląda znacznie lepiej. Jest jednak bardziej wyrównany. Zgadza sie?
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
mOrphe
Posty: 118
Rejestracja: 25 lipca 2003, o 15:10
Lokalizacja: Lublin

Re: Skład na sezon 2013

#3774 Postautor: mOrphe » 19 stycznia 2013, o 17:19

kibicLBN pisze:ale nie ma się co oszukiwać że nasz skład wygląda znacznie lepiej. Jest jednak bardziej wyrównany. Zgadza sie?


nic dodac, nic ujac ;)

Talmai
Junior
Posty: 485
Rejestracja: 19 czerwca 2011, o 22:39

Re: Skład na sezon 2013

#3775 Postautor: Talmai » 19 stycznia 2013, o 17:22

Ostrów z nawet lepszym nieznacznie składem będzie za plecami Lublina, bo ich tor nie da im tyle przewagi co lubelski daje LW. Frekwencyjnie na pewno im pomoże, mają fajny żużel, ale wygrać tam może każdy, oczywiście oprócz Rawicza.
Rabiosa pisze:Jak dobrze pamiętam to było tak ...

"Urzekła" mnie ta historia heh, ale miałem na mysli rywalizację sportową, a ściślej żużlową.
To czy się tam kibice oklepywali, całowali, czy przytulali, to nie powód by nazywać kogoś odwiecznym rywalem, w ogóle rywalem, bo to przeciwnik jak każdy inny dla Lublina.
Zresztą w konflikcie kibiców piłkarskich z żużlowymi zawsze będę po stronie żużlowych, skąd by nie byl, jak większośc normalnych ludzi.

Karlsson zaliczył w Lublinie kompromitujący występ, biorąc pod uwagę znajomość toru, różni obcokrajowcy tu pękali ale po nim ciężko było się tego spodziewać.