Skład na sezon 2013

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Filip
Junior
Posty: 321
Rejestracja: 16 marca 2007, o 15:35
Lokalizacja: Lublin

Re: skład na sezon 2013

#26 Postautor: Filip » 16 września 2012, o 23:32

Jeżeli celem jest ekstraliga to powinniśmy zakontraktować 4 nowych zawodników

Harris / B.Pedersen
Gapiński/ Sundstroem / Kylmaekorpi
Jamróg /Adamczak /Lampart ( ważne przy przepisie "do lat 23")
+ junior dla zwiększenia rywalizacji np. Malczewski

Z obecnego składu: (zakładając odejście Dawida)

Miśkowiak
Jeleniewski
Miesiąc
Baran
Woodward
Borowicz
Łukaszewski
Ostatnio zmieniony 19 września 2012, o 17:27 przez Filip, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
marcin_lub
Junior
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2004, o 19:00
Lokalizacja: Lublin

Re: skład na sezon 2013

#27 Postautor: marcin_lub » 16 września 2012, o 23:39

Dziwi mnie u większości z Was Jeleniewski w składzie na przyszły sezon. Przecież kto jak kto jak nie on najbardziej zawalił w tym sezonie?!!! Przecież on był kontraktowany jako LIDER drużyny!!! Zawalił większość meczy wyjazdowych!! Jak dla mnie jest to najbardziej bezpłciowy zawodnik lubelskiego zespołu! Kiedyś"dzięki" niemu zniknął żużel w lublinie na jeden rok, teraz dzięki niemu skończyliśmy sezon w dniu dzisiejszym... Bądźcie obiektywni i oceniajcie zawodników na podstawie przekroju całego sezony a nie kilku meczy!

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4514
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: skład na sezon 2013

#28 Postautor: Kargolo » 17 września 2012, o 00:47

No to ja też się pobawię ;)
Jeśli budujemy skład na awans:
-Podstawą jest zatrzymanie Roberta i Davida (tylko niech on w końcu ogarnie ten nasz tor bo przykro się patrzyło nieraz jak walczy o punkt z Łukaszewskim...).
-Chętnie widziałbym też u nas Camerona Woodwarda - w tym sezonie jeździł nieźle, a może być jeszcze lepiej jak będzie jeździł regularnie za rok. Dobry technicznie, przyjemnie się patrzy na jego jazdę, a oprócz tego skuteczny.
-Jakiś napieracz jest tu niezbędny, a najlepiej dwóch. O jeźdźcu z GP możemy zapomnieć bo zmieniają się przepisy ale na pewno Nicholls, Bjarne, Watt, Ljung zostaną w 1 lidze, do tego myślę że w 1 lidze pracy będą szukać Artiom Łaguta, Chrzanowski, Jabłońscy, Kylmaekorpi, może Szombierski, Gafurow, Harris. Może będzie się dało wyrwać Kildemanda z Łodzi.
-Zatrzymać Borowicza i Łukaszewskiego. Nie wnikając w aferę busową jednego z nich, obaj zrobili przez ten rok spory postęp i warto ich zatrzymać i nie martwić się o juniorkę.
1.Misiek
2.Cam
3.Nicholls/Watt/Bjarne/Ljung
4.David
5.Gafurow/Harris
6.Łukaszewski
7.Borowicz

Jeśli ma być to spokojny sezon bez fajerwerków to uważam że należy zatrzymać tegoroczny skład, ewentualnie wzmocnić się kimś takim jak Mroczka, Kildemand czy młody Mikkel B. Jensen (chociaż "B.Jensen" w Lublinie nie za dobrze się kojarzy ;) ). I fajnie byłoby znów jeździć głównie polskim składem, z jednym obcokrajowcem.
1.Misiek
2.Baran/Miesiąc/Puzon/B.Jensen
3.David
4.Jeleń
5.Cameron
6.Łukaszek
7.Boro

Awatar użytkownika
vadik
Junior
Posty: 451
Rejestracja: 20 czerwca 2006, o 09:46
Lokalizacja: lbn

Re: skład na sezon 2013

#29 Postautor: vadik » 17 września 2012, o 03:41

Filip pisze:Seniorzy:

Juniorzy:
Borowicz
Łukaszewski
Kostro


Ten sezon był ostatnim Tadka jako juniora

marcin_lub pisze:teraz dzięki niemu skończyliśmy sezon w dniu dzisiejszym...


a kiedy chciałeś skończyć sezon ? 8)

Awatar użytkownika
lombard
Senior
Posty: 795
Rejestracja: 21 kwietnia 2011, o 15:44

Re: skład na sezon 2013

#30 Postautor: lombard » 17 września 2012, o 07:32

Oczywiście priorytetem jest pozostawienie większości składu bo potencjał jest, natomiast brakuje jednego mega napieracza który będzie niezbędny żeby powalczyć w trudnych spotkaniach. Nie oszukujmy się. Gdybyśmy awansowali to i tak byłoby połowę składu do wymiany więc nie dziwcie się, że ekstraligi jeszcze nie ma, bo i plany na ten sezon były przecież inne, a gadanie o walce o ekstraligę to takie gadanie pod publiczkę 8) Po pierwszej konferencji i po kontraktach będzie wiadomo o co jedziemy w kolejnym sezonie. Apetyt urósł to fakt, ale cieszmy się że mamy to co mamy, bo nie jest źle. Oby było jeszcze lepiej. Byłem na jednym z ostatnich meczów ekstraligowych w Tarnowie i powiem wam, że wielkiej różnicy to nie ma. Dalibyśmy radę. No park maszyn jest do zbudowania żeby każdy zawodnik miał swój boks. Dużo elementów mamy nawet lepszych ale np. ciągniczek i brona musi być lepsza. Natomiast syreny po przerwaniu biegu to tam prawdziwa porażka :lol: Fajny stadionik taki płaski i szeroki. Nasz wypiętrzony. Mało kas i ciężko tam wszystko znaleźć. U nas łatwiej. Inny browar ich sponsoruje he he. Publika podobna chociaż żyleta sprawniejsza ale reszta to w ogóle nie kibicuje i nie ma że druga strona odpowiada. No i jeszcze jest taka różnica że w ekstralidze to jest bieg za biegiem. Ledwo spiker zdąży zapowiedzieć i już bursztynowe światło. O muzyce musielibyście zapomnieć. Pozdro 8)

pulkownik
Junior
Posty: 317
Rejestracja: 20 lipca 2011, o 18:46

Re: skład na sezon 2013

#31 Postautor: pulkownik » 17 września 2012, o 07:50

1 Miśkowiak
2 Miesiąc
3 Baran
4 Stachyra
5 Kościuch
6 Łukaszewski
7 Borowicz

rezerwowi:
Wieczorek, Woodward, Korneliussen

Awatar użytkownika
Dobromir
Zawodowiec
Posty: 1484
Rejestracja: 16 marca 2003, o 10:46
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: skład na sezon 2013

#32 Postautor: Dobromir » 17 września 2012, o 08:10

Krzysztof Jabłoński - po tym sezonie chyba na ekstraligę już chyba się więcej nie zdecyduje a na 1 to świetny napieracz. 3 ostatnie sezony średnia powyżej 2,0. Do Gniezna raczej nie wróci. Obawiam się tylko, że Gdańsk go zgarnie...

Davv
Kadrowicz
Posty: 1847
Rejestracja: 1 maja 2005, o 18:26
Lokalizacja: LUBLIN

Re: skład na sezon 2013

#33 Postautor: Davv » 17 września 2012, o 08:38

pulkownik pisze:1 Miśkowiak
2 Miesiąc
3 Baran
4 Stachyra
5 Kościuch
6 Łukaszewski
7 Borowicz

rezerwowi:
Wieczorek, Woodward, Korneliussen


Kościuch za Jelenia i świat? :lol: :lol:

Kościuch 1,824
Jeleń 1,844

Weź sobie kup koło...

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: skład na sezon 2013

#34 Postautor: $korzen$ » 17 września 2012, o 09:24

Dobromir pisze:Krzysztof Jabłoński - po tym sezonie chyba na ekstraligę już chyba się więcej nie zdecyduje a na 1 to świetny napieracz. 3 ostatnie sezony średnia powyżej 2,0. Do Gniezna raczej nie wróci. Obawiam się tylko, że Gdańsk go zgarnie...


Popieram w 100% Jablonski to jeden z pierwszych seniorow, pod ktorych powinnismy robic podchody. Na I lige super zawodnik. To samo Kildemand, uwazam, ze bedzie mega kozakiem.

Manitou
Kadrowicz
Posty: 1718
Rejestracja: 25 marca 2004, o 13:45
Lokalizacja: 081//022
Kontakt:

Re: skład na sezon 2013

#35 Postautor: Manitou » 17 września 2012, o 09:28

Ja uważam, że nie ma co zbytnio kombinować przy nieźle pracującej maszynie. Dorzucić dobrego obco zamiast Cama i można jechać tym co mamy (o ile w ogóle uda się tych zawodników zatrzymać, ale to insza inszość). Brać Toninho albo Bjarne i jedziemy. Tylko to musiałaby chyba kopalnia wydobycie zwiększyć ;)

Awatar użytkownika
TomBronx
Posty: 32
Rejestracja: 3 maja 2010, o 11:21
Lokalizacja: Lublin

Re: skład na sezon 2013

#36 Postautor: TomBronx » 17 września 2012, o 09:36

Manitou pisze:Tylko to musiałaby chyba kopalnia wydobycie zwiększyć ;)


:) Jeżeli będą chcieli zatrzymać Dawida i Miśka to również będą musieli zwiększyć obroty :)

harry
Trener
Posty: 4753
Rejestracja: 14 kwietnia 2003, o 11:14

Re: skład na sezon 2013

#37 Postautor: harry » 17 września 2012, o 09:38

Kopalnia to wydobywa tyle że mogłaby sponsorować cały polski żużel.
Problemem jest tylko wydobycie tych pieniędzy z kopalni.
" Jak powiedział mi jeden młody dziennikarz, niektórzy ludzie są genetycznie niezdolni do tego, żeby mówić prawdę" - Jacek Gajewski

Manitou
Kadrowicz
Posty: 1718
Rejestracja: 25 marca 2004, o 13:45
Lokalizacja: 081//022
Kontakt:

Re: skład na sezon 2013

#38 Postautor: Manitou » 17 września 2012, o 09:50

Oj harry, ja to wiem, to tylko taka przenośnia była :)

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4514
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: skład na sezon 2013

#39 Postautor: Kargolo » 17 września 2012, o 09:56

harry pisze:Problemem jest tylko wydobycie tych pieniędzy z kopalni.

To może jakiś marsz na kopalnię urządzimy. Powiemy Tarasowi że potrzebujemy pieniążki bo chcemy sobie kupić tego co u nas ostatnio 15 pkt zdobył i tego drugiego.. ciemnoskórego :D

harry
Trener
Posty: 4753
Rejestracja: 14 kwietnia 2003, o 11:14

Re: skład na sezon 2013

#40 Postautor: harry » 17 września 2012, o 10:05

Po meczu starałem się trochę wyciągnąć od niektórych pomysłów na przyszły sezon. I pierwsze wnioski już można wyciągać. Zobaczcie pomeczowe wywiady.
" Jak powiedział mi jeden młody dziennikarz, niektórzy ludzie są genetycznie niezdolni do tego, żeby mówić prawdę" - Jacek Gajewski

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: skład na sezon 2013

#41 Postautor: $korzen$ » 17 września 2012, o 10:50

Siedze do 19 w robocie i nie mam jak obejrzec z glosem, ktos moze zdac mala relacje z wywiadow :) ?

zombie
Szkółkowicz
Posty: 181
Rejestracja: 15 czerwca 2010, o 17:49

Re: skład na sezon 2013

#42 Postautor: zombie » 17 września 2012, o 10:56

da ktos line? bo znalezc jakos nie moge

K.A.M.I.L.
Zawodowiec
Posty: 1194
Rejestracja: 4 sierpnia 2004, o 17:25
Lokalizacja: Southampton
Kontakt:

Re: skład na sezon 2013

#43 Postautor: K.A.M.I.L. » 17 września 2012, o 12:58

Po obejrzeniu wywiadów po meczu w Gnieźnie i ja pobawie się w podanie składu na sezon 2013 :)

Miśkowiak
K. Jabłoński
Woffinden/Woodward
Jeleniewski
Watt
Borowicz
Łukaszewski

Po wywiadzie z Dawidem, jakoś nie wierzę w to że zostanie na przyszły sezon. Jakiś ekstraligowy klub z pewnością będzie chciał mieć go w swoich szeregach, a Dawid jak sam wspomniał chce już się ścigać z najlepszymi. Jeśli jednak podpisałby kontrakt to niech walczy z Jeleniem o skład.
Wierzę w to że trenerem pozostanie Marian Wardzała. Dosypać nowej nawierzchni na jesień i w przyszłym sezonie nasz obecny trener miałby większe pole manewru co do przygotowania nawierzchni toru. Co najważniejsze może skończyłyby się cyrki z torem i zniknęłyby dziury które pojawiają się w trakcie meczu.


Pozdrawiam
MOTOR LUBLIN

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6481
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: skład na sezon 2013

#44 Postautor: kibicLBN » 17 września 2012, o 13:07

$korzen$ pisze:Siedze do 19 w robocie i nie mam jak obejrzec z glosem, ktos moze zdac mala relacje z wywiadow :) ?

Wardzała i Ziółkowski stwierdzili, że szkoda meczu, ale sezon dobry i takie tam.
Stachyra raczej ucieknie, bardzo mocno dziękował kibicom, chce z najlepszymi się ścigać.
Sprawka mówił że trochę szkoda że się nie udało, rozpływał się chwaląc Miśkowiaka i że chce go utrzymać i gadali z nim już wcześniej.
Misiek - jest zadowolony i mu się u nas podoba. Szkoda że się nie udało.
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

miedziany
Senior
Posty: 811
Rejestracja: 11 sierpnia 2009, o 09:52

Re: skład na sezon 2013

#45 Postautor: miedziany » 17 września 2012, o 13:15

Zdajecie sobie chyba sprawę że jeżeli ligi zostaną połączone to możemy pomarzyć sobie o Dawidzie i Miśku!! Składu bym nie zmieniał wogóle. Dziwi mnie troche postawa niektórych forumowiczów odsuwających od składu Jelenia, Łełka i Barana, może po tym pierwszym troche więcej się spodziewaliśmy, ale nie zapominajcie że jest bardzo dobry na naszym torze. Chyba nie chcieli byście żeby przyjechał do LBN za rak w roli gościa :? A Łełek z Baranem(nie zapominajcie że jako jedyny zawodnik jest z nami od początku) zasłużyli sobie żeby zostać. JAk dla mnie Miesiąc zrobił ogromny postęp w tym sezonie. Szukał bym tylko jakiekiegoś młodego, utalentowanego zawodnika za wschodu, ewentualnie pogadać z Puzonem o powrocie.

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6481
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: skład na sezon 2013

#46 Postautor: kibicLBN » 17 września 2012, o 13:24

Jeleń miał tylko jeden dobry wyjazd, 2 czy 3 tragiczne i reszta po prostu słabe. Jak zależy nam na bonusach to można brać ;)
Miesiąc poprawił się niebotycznie i zostawił bym zwłaszcza, że nie robi fochów i nie będzie drogi.
Co do Barana to mam podobne zdanie do tezetomaniaka:
tezetomaniak pisze:Dlaczego nie chciałbym widzieć Barana w składzie 2013 ? Za wysokie progi, po prostu. Karol fajnie śmigał w 2 lidze, ale w 1 zaczynają sie wyścigi z (jednak) profesjonalistami. I nie ma miejsca na czekanie, aż jaśniepan złapie zajawkę. Prawda jest taka, że gdyby nie cyrk z Korneliussenem, to Barana dawno w składzie by nie było. Już nawet Miesiąc się ogarnął. To oczywiście nie wszystkie zarzuty w stosunku do Karola, bedzie jeszcze czas ; >


I też widział bym Rope w składzie. Zajebisty zadzior, w dodatku mocny i pewniejszy od naszych Józefów i Jelenia. 10 pkt w Długopisach na wejście, same plusy ;) Niektórzy się wkurzają jak wozi po płotach , ale ja zawsze mówię na trybunie : Cicho ja bym chciał żeby dla mojego klubu ktoś tak jeździł :)
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

miedziany
Senior
Posty: 811
Rejestracja: 11 sierpnia 2009, o 09:52

Re: Skład na sezon 2013

#47 Postautor: miedziany » 17 września 2012, o 13:34

A tak w ogóle to wiadomo kiedy ma być spotkanie prezesów 1 i 2 ligi? Oby nas nie połączyli....

meesha
Trener
Posty: 7595
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Skład na sezon 2013

#48 Postautor: meesha » 17 września 2012, o 13:37

Yyyyy, 3 września?

Nie połączyli. Chociaż wszystko się może do góry nogami przewrócić gdy ruszy machina licencyjna i na placu boju zostanie np. 2 czy 3 drużyny w drugiej lidze..
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
ptgt
Senior
Posty: 513
Rejestracja: 10 maja 2009, o 12:15

Re: Skład na sezon 2013

#49 Postautor: ptgt » 17 września 2012, o 13:43

A ja bym konsekwentnie stawiał na Zengote, w e-lidze sobie nie poradził, ale w turniejach śmigał całkiem przyzwoicie, do tego młody i perspektywiczny zawodnik, na pierwszoligowe tory mógłby być to dobry napieracz.
#NajśmieszniejszaLigaŚwiata

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Skład na sezon 2013

#50 Postautor: $korzen$ » 17 września 2012, o 14:03

Misiek
Kildemand
K. Jablonski
Stachyra/Woodward/Jelen
Watt
Borowicz
Lukaszewski

Tak na goraco.