GKM Grudziądz - Motor Lublin 22.07. g. 17:00

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
fafel16
Szkółkowicz
Posty: 258
Rejestracja: 30 czerwca 2007, o 15:01
Lokalizacja: Lublin/Wrotków

Re: GKM Grudziądz - Motor Lublin 22.07. g. 17:00

#251 Postautor: fafel16 » 22 lipca 2012, o 21:28

http://www.facebook.com/photo.php?v=3713338387406
(kto ma Dawida w znajomych powinno mu działać)

"jesteśmy ch*j wie gdzie..."

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: GKM Grudziądz - Motor Lublin 22.07. g. 17:00

#252 Postautor: $korzen$ » 22 lipca 2012, o 21:29

Wykasowane... co tam bylo ?

edit: hehe juz wiem :)
Ostatnio zmieniony 22 lipca 2012, o 21:33 przez $korzen$, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
fafel16
Szkółkowicz
Posty: 258
Rejestracja: 30 czerwca 2007, o 15:01
Lokalizacja: Lublin/Wrotków

Re: GKM Grudziądz - Motor Lublin 22.07. g. 17:00

#253 Postautor: fafel16 » 22 lipca 2012, o 21:33

hmm mi działa link..może przez ten spróbujcie http://www.facebook.com/david.stachyra

David "Wodzirej" Stachyra :D

Awatar użytkownika
Maxx
Trener
Posty: 2970
Rejestracja: 7 października 2002, o 14:34
Lokalizacja: Lublin

Re: GKM Grudziądz - Motor Lublin 22.07. g. 17:00

#254 Postautor: Maxx » 22 lipca 2012, o 21:34

W Grudziądzu plan wykonany, jest bonus. Nie zmienia to jednak faktu, że Jeleń, Baran i Miesiąc jadą po betonie na rowerach. Tak nie może być. Mamy aspiracje, mamy niezłych zawodników, więc? Silniki spasowane tylko na luźną nawierzchnię? Umiejętności? Coś nie gra, pytanie tylko: co? Ok, wiem, wynik w sumie dla nas dobry (z uwagi na bonus), ale beton nie może być problemem. Pisałem o sile naszych na naszym torze, czas pokazać na wyjazdach, że mamy drużynę. Nie jest ważne czy jedziemy o E-ligę czy odpuszczamy, ważne czy potrafimy...
Podsumowując:
Misiek - bez dwóch zdań lider.
Dawid - bardzo dobrze ale nie ustrzegł się błędów.
Karol - błąd Wardzały, że zastąpił jego "Miśkiem" zamiast Jelenia... Pokazał, że warto walczyć.
Jeleń - ma o czym myśleć. Tak nie ma prawa jechać człowiek, który miał być jednym z liderów i w Lublinie robi +10!
Miesiąc - na betonie nie ma zawodnika, cała prawda. Ale próbował.
Łukaszewski - brak sprzętu. Sponsorów niestety też...
Borowicz - pojechał to, co do niego należało.
Reasumując - dobrze nie było ale do końca źle też nie. Czas zmobilizować co niektórych.
Gratulacje za bonus. Smutek po porażce.

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4300
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: GKM Grudziądz - Motor Lublin 22.07. g. 17:00

#255 Postautor: Torsen » 22 lipca 2012, o 21:42

Drużynowo wygraliśmy tylko 3 biegi, na szczęście wszystkie podwójnie i to wystarczyło dla uzyskania bonusa.
Oni u nas mieli więcej wygranych biegów zarówno drużynowo, jak i indywidualnie, a mimo to obraz meczu był bardzo jednostronny. Wyobrażam więc sobie, że dzisiejszy mecz tym bardziej na zacięty nie wyglądał.
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

Awatar użytkownika
Maxx
Trener
Posty: 2970
Rejestracja: 7 października 2002, o 14:34
Lokalizacja: Lublin

Re: GKM Grudziądz - Motor Lublin 22.07. g. 17:00

#256 Postautor: Maxx » 22 lipca 2012, o 21:50

Torsen zwróciłeś uwagę na zwycięstwa indywidualne i zespołowe a raczej ich brak. Racja. Tu jest pies pogrzebany. A tylko Misiek jechał.

tranquilo
Posty: 28
Rejestracja: 23 maja 2012, o 22:00
Lokalizacja: Lublin

Re: GKM Grudziądz - Motor Lublin 22.07. g. 17:00

#257 Postautor: tranquilo » 22 lipca 2012, o 22:04

fafel16 pisze:hmm mi działa link..może przez ten spróbujcie http://www.facebook.com/david.stachyra

David "Wodzirej" Stachyra :D


oj wklej screena, bo nic nie widać :P

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7554
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: GKM Grudziądz - Motor Lublin 22.07. g. 17:00

#258 Postautor: Cooper » 22 lipca 2012, o 22:06

Maxx pisze:Podsumowując:
Misiek - bez dwóch zdań lider.
Dawid - bardzo dobrze ale nie ustrzegł się błędów.
Karol - błąd Wardzały, że zastąpił jego "Miśkiem" zamiast Jelenia... Pokazał, że warto walczyć.
Jeleń - ma o czym myśleć. Tak nie ma prawa jechać człowiek, który miał być jednym z liderów i w Lublinie robi +10!
Miesiąc - na betonie nie ma zawodnika, cała prawda. Ale próbował.
Łukaszewski - brak sprzętu. Sponsorów niestety też...
Borowicz - pojechał to, co do niego należało.


Chyba nam nie powiesz, ze te oceny sa na podstawie SyFow? :lol: :shock:
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

NervGal
Junior
Posty: 387
Wiek: 31
Rejestracja: 22 lutego 2011, o 20:19

Re: GKM Grudziądz - Motor Lublin 22.07. g. 17:00

#259 Postautor: NervGal » 22 lipca 2012, o 22:21

Hansio na twitterze pisze:Ahhhhhrrrrrr...... Hate when you touch the tapes because the rider on the inside moves


KAROL BARAN KAROL!!!! :D Ktoś z wyjazdowiczów potwierdzi, że Karol celowo wpuszczał w taśmę Andersena? Śmiem twierdzić, że tak, nieraz już nam to pokazywał na Zygmuntowskich.

Dejman
Posty: 25
Rejestracja: 5 czerwca 2011, o 08:59

Re: GKM Grudziądz - Motor Lublin 22.07. g. 17:00

#260 Postautor: Dejman » 22 lipca 2012, o 22:39

niespokojny pisze:Masz racje nie ma co porownywac, bo wyjazdy sa duzo trudniejsze i zawodnicy zdobywaja mniej punktow niz u siebie. To ktory lepiej rokuje, ten co robi 2-6 u siebie czy ten co robi >10?


Jeżeli tym zawodnikiem co robi +10 jest Jelen,to chyba jasne,że Baran rokuje lepiej? Niech Ci ktoś to lepiej wytłumaczy,bo nie daje rady.

GeloSMT,mam nadzieje,że się z nim założyłes i nie będe musiał czytac tych żalosnych komentarzy 8)

korzen jak tam Jelen?

PS.Wie ktos co z Popkiem? Od meczu z Łodzią chyba zaginął :?

PS2.Jelen pozdrowił kibiców od transparentu ? :)

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5624
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: GKM Grudziądz - Motor Lublin 22.07. g. 17:00

#261 Postautor: niespokojny » 22 lipca 2012, o 22:43

Chlopie idz stad i nie wracaj. Sam malo sie nie posrales z Miesiacem i ile zrobil? Napinki uskuteczniaj na SF a nie tutaj. A dla twojej wiadomosci to Jelen zrobil tyle samo co Baran bo bonusy tez sie licza :)
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7233
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: GKM Grudziądz - Motor Lublin 22.07. g. 17:00

#262 Postautor: istred » 22 lipca 2012, o 23:06

Jeżeli tym zawodnikiem co robi +10 jest Jelen,to chyba jasne,że Baran rokuje lepiej? Niech Ci ktoś to lepiej wytłumaczy,bo nie daje rady.

korzen jak tam Jelen?

PS2.Jelen pozdrowił kibiców od transparentu ? :)
Przestań się tak brandzlować Baranem, bo zrobił dokładnie tyle samo punktów co Jeleniewski. Z tym, że dwa z tych punktów Baran dostał za free, a Jeleń wywalczył.
Zresztą moim zdaniem, powinieneś od swojego mentora dostać w papu za próbowanie wytworzenia wśród kibiców jakiejś chorej atmosfery rywalizacji pomiędzy Baranem i Jeleniewskim.

Można pogratulować zawodnikom wywalczenia punktu bonusowego. Trzeba uznać to za sukces, bo meczu wygrać się nie dało. Zresztą, Grudziądz sfrajerzył w 13 biegu i czym tego bonusa praktycznie nam oddał (oczywiście nie zapominam o podwójnej wygranej w 14 biegu).

Niestety wyszło na to, o czym pisała większość kibiców przed meczem - za Miesiąca trzeba było wstawić Woodwarda.
I mam nadzieję, że po tym meczu trener też już będzie wiedział, że w RF powinien jeździć Woodward. Za kogo? Pewnie właśnie za Pawła.

Awatar użytkownika
Maxx
Trener
Posty: 2970
Rejestracja: 7 października 2002, o 14:34
Lokalizacja: Lublin

Re: GKM Grudziądz - Motor Lublin 22.07. g. 17:00

#263 Postautor: Maxx » 22 lipca 2012, o 23:19

Cooper pisze:
Maxx pisze:Podsumowując:
Misiek - bez dwóch zdań lider.
Dawid - bardzo dobrze ale nie ustrzegł się błędów.
Karol - błąd Wardzały, że zastąpił jego "Miśkiem" zamiast Jelenia... Pokazał, że warto walczyć.
Jeleń - ma o czym myśleć. Tak nie ma prawa jechać człowiek, który miał być jednym z liderów i w Lublinie robi +10!
Miesiąc - na betonie nie ma zawodnika, cała prawda. Ale próbował.
Łukaszewski - brak sprzętu. Sponsorów niestety też...
Borowicz - pojechał to, co do niego należało.


Chyba nam nie powiesz, ze te oceny sa na podstawie SyFow? :lol: :shock:

"Nam" czyli komu? Kogo reprezentujesz tutaj kolego Cooper?:) Siebie, czy kogoś więcej? Jakieś detale, szczegóły, upoważnienia etc.?:)
SyFy dzisiaj dla wielu były jedyną miarodajną transmisją, jeśli zatem posiadałeś bardziej wartościowe w tym względzie źródło to trzeba było się podzielić a nie teraz grać "cFaniaka".:) Na meczu byłem. I co? Łyso?
Wam nie powiem :shock: - odpowiadając na Wasze pytanie Towarzyszu Cooper 8)

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: GKM Grudziądz - Motor Lublin 22.07. g. 17:00

#264 Postautor: $korzen$ » 22 lipca 2012, o 23:56

Dejman pisze:
korzen jak tam Jelen?


Przepraszam moderatorow i innych uzytkownikow, ale nie wytrzymam. Czlowieku je***j sobie baranka w sciane, bo innej rady dla ciebie nie mam. Gdzie ja cos pisalem o Jeleniu chory czlowieku? Napisalem, ze debilnym rozwiazaniem jest odsuwanie Woodwarda przy wstawianiu w jego miejsce Miesiaca/Barana. Karol ostatnie dwa biegi pojechal bardzo dobrze, ale poczatek meczu mial fatalny. Na temat Miesiaca pisal wiecej nie bede, bo kazdy kto w miare sledzi forum zna doskonale moje zdanie na temat tego zawodnika. Pierdnales sobie pare stron wczesniej zdanie w stylu "A co jak Baran pojedzie lepiej niz np. Jelen?" jednoczesnie ignorujac fakt, ze na temat Jelenia nie wspomnialem przed meczem nawet slowa. Nie wiem co chcesz mi udowdonic, ale zatrzymaj sobie swoj wyimaginowany swiat dla siebie. I jeszcze raz ci powtorze, na dzisiaj Baran szoruje Woodwardowi deflektor. Dziekuje dobranoc.

Awatar użytkownika
Chaser
Junior
Posty: 370
Rejestracja: 25 czerwca 2011, o 12:05

Re: GKM Grudziądz - Motor Lublin 22.07. g. 17:00

#265 Postautor: Chaser » 23 lipca 2012, o 00:04

Można się było spodziewać, że Jeleń nie pojedzie w Grudziądzu tak rewelacyjnie jak u siebie ale mimo wszystko on i Baran nie zawiedli na całej linii i "coś" przywieźli 8) natomiast Miesiąc.. pisałem wcześniej, że za niego powinien być Cam ale to chyba każdy tak uważał oprócz trenera. Szkoda, że Gniezno też urwało bonusa :(

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5624
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: GKM Grudziądz - Motor Lublin 22.07. g. 17:00

#266 Postautor: niespokojny » 23 lipca 2012, o 01:29

Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

Apocalips
Zawodowiec
Posty: 1498
Rejestracja: 31 marca 2003, o 15:33
Lokalizacja: Warszawa/Lublin
Kontakt:

Re: GKM Grudziądz - Motor Lublin 22.07. g. 17:00

#267 Postautor: Apocalips » 23 lipca 2012, o 04:42

NervGal pisze:
Hansio na twitterze pisze:Ahhhhhrrrrrr...... Hate when you touch the tapes because the rider on the inside moves


KAROL BARAN KAROL!!!! :D Ktoś z wyjazdowiczów potwierdzi, że Karol celowo wpuszczał w taśmę Andersena? Śmiem twierdzić, że tak, nieraz już nam to pokazywał na Zygmuntowskich.

Karol zrobił dzisiaj w drugiej części meczu kawał dobrej roboty. Przy taśmie Andersena faktycznie "troszkę" się poruszył ;)
"Bo serce bije mocniej niż pięści..." - Motor 1950 Lublin

Pozdrawiam - Apocalips

Awatar użytkownika
lombard
Senior
Posty: 795
Rejestracja: 21 kwietnia 2011, o 15:44

Re: GKM Grudziądz - Motor Lublin 22.07. g. 17:00

#268 Postautor: lombard » 23 lipca 2012, o 07:38

przede wszystkim gratulacje dla chłopaków za zdobycie bonusa na trudnym jakby nie patrzeć terenie. Zdobywanie bonusów na torach kandydatów do awansu to nie byle co, także nie przeginajmy z krytyką. Owszem Pawłowi nie wyszło i zapewne zdaje sobie sprawę, że teraz w jego miejsce wchodzi Cameron, ale nie jedźmy po chłopaku bo i on jeszcze dla nas w tym sezonie pojedzie. Sezon się nie kończy a wchodzi w fazę zasadniczą. Dobrze, że Robert z Dawidem ciągnęli wynik a Daniel z Karolem się przebudzili (doświadczenie to tez ważna sprawa). Jeśli Cameron zrobi więcej jak Łełek, to w rewanżu może wygramy. Jak widać losy meczu potrafią się nieoczekiwanie odmieniać. Trzeba zachować zimną krew i do przodu. Prezes Sprawka ma teraz problem, bo zawodnicy walczą o punkty (za to mają płacone) i jeśli coś tam powygrywają a ktoś gdzieś zgubi punkty to chcesz czy nie chcesz ekstraliga może być 8)

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7554
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: GKM Grudziądz - Motor Lublin 22.07. g. 17:00

#269 Postautor: Cooper » 23 lipca 2012, o 08:28

Maxx pisze:
Cooper pisze:
Maxx pisze:Podsumowując:
Misiek - bez dwóch zdań lider.
Dawid - bardzo dobrze ale nie ustrzegł się błędów.
Karol - błąd Wardzały, że zastąpił jego "Miśkiem" zamiast Jelenia... Pokazał, że warto walczyć.
Jeleń - ma o czym myśleć. Tak nie ma prawa jechać człowiek, który miał być jednym z liderów i w Lublinie robi +10!
Miesiąc - na betonie nie ma zawodnika, cała prawda. Ale próbował.
Łukaszewski - brak sprzętu. Sponsorów niestety też...
Borowicz - pojechał to, co do niego należało.


Chyba nam nie powiesz, ze te oceny sa na podstawie SyFow? :lol: :shock:

"Nam" czyli komu? Kogo reprezentujesz tutaj kolego Cooper?:) Siebie, czy kogoś więcej? Jakieś detale, szczegóły, upoważnienia etc.?:)
SyFy dzisiaj dla wielu były jedyną miarodajną transmisją, jeśli zatem posiadałeś bardziej wartościowe w tym względzie źródło to trzeba było się podzielić a nie teraz grać "cFaniaka".:) Na meczu byłem. I co? Łyso?
Wam nie powiem :shock: - odpowiadając na Wasze pytanie Towarzyszu Cooper 8)


Nam, czyli uzytkownikom forum. Nie spinaj sie tak, nikt Cie nie aresztuje. Korci mnie, zeby zadac Ci kilka szczegolowych pytan odnosnie meczu, ale po co ma byc znowu komus lyso 8)
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

Awatar użytkownika
ravajas
Trener
Posty: 4042
Rejestracja: 16 listopada 2003, o 16:11
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: GKM Grudziądz - Motor Lublin 22.07. g. 17:00

#270 Postautor: ravajas » 23 lipca 2012, o 08:32

lombard pisze:(...) nie jedźmy po chłopaku bo i on jeszcze dla nas w tym sezonie pojedzie.
Obawiam się, że lepiej gdyby już nie jechał. Jak pisałem trochę wcześniej, musimy golić wszystkich u siebie jak najwyżej, a na wyjazdach CO NAJMNIEJ pilnować bonusów. Boję się, że w sytuacji wyboru pomiędzy Camem a Pawłem w meczach na naszym torze, lepszym rozwiązaniem będzie postawienie na Cama.

pulkownik
Junior
Posty: 317
Rejestracja: 20 lipca 2011, o 18:46

Re: GKM Grudziądz - Motor Lublin 22.07. g. 17:00

#271 Postautor: pulkownik » 23 lipca 2012, o 09:23


Awatar użytkownika
Łoptymista
Trener
Posty: 3790
Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
Lokalizacja: Lublin

Re: GKM Grudziądz - Motor Lublin 22.07. g. 17:00

#272 Postautor: Łoptymista » 23 lipca 2012, o 09:24

Istred powiedz jakie pkt Baran dostal za free?
Widziales mecz. jak sie pisze na podstawie syfow to wiele nie widac




a co do Andersena to wydawalo mi sie ze pelzal od poczatku. Milo ze Karol zachecil go do zerwania tasmy

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: GKM Grudziądz - Motor Lublin 22.07. g. 17:00

#273 Postautor: jerry78 » 23 lipca 2012, o 09:33

Apocalips pisze:Karol zrobił dzisiaj w drugiej części meczu kawał dobrej roboty. Przy taśmie Andersena faktycznie "troszkę" się poruszył ;)


A co ciekawe tuż przed biegiem powiedział na głos, że wpuści Hansa w taśmę :) No i jego plan wypalił perfekcyjnie :)

tranquilo
Posty: 28
Rejestracja: 23 maja 2012, o 22:00
Lokalizacja: Lublin

Re: GKM Grudziądz - Motor Lublin 22.07. g. 17:00

#274 Postautor: tranquilo » 23 lipca 2012, o 09:40

pulkownik pisze:http://www.youtube.com/watch?v=C6LD01hKyNw

znalazlem :D


czad :)

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7233
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: GKM Grudziądz - Motor Lublin 22.07. g. 17:00

#275 Postautor: istred » 23 lipca 2012, o 09:56

Łoptymista pisze:Istred powiedz jakie pkt Baran dostal za free?
Widziales mecz. jak sie pisze na podstawie syfow to wiele nie widac

Być może i niewiele, ale przywiezienie na 5:0 oznacza, że żaden rywal nie dojechał do mety.
Wiem, że atakował Cyrana i ten się przewrócił po takim ataku, ale jakby nie było, gdy rywal nie dojeżdża do mety to te punkty są "za darmo".
Oczywiście chodzi o bieg 13.

I wcale nie staram się umniejszać roli Barana, bo załapał w odpowiednim momencie i między innymi dzięki niemu mamy tego bonusa.
Chodzi bardziej o robienie sztucznego napięcia wśród kibiców pomiędzy Jeleniewskim i Baranem przez pachołków Barana i podniecanie się tym, że Daniel też nie pojechał dobrego meczu.