Grzegorz Dzikowski

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
ptgt
Senior
Posty: 512
Rejestracja: 10 maja 2009, o 12:15

Re: Grzegorz Dzikowski

#401 Postautor: ptgt » 16 maja 2012, o 15:36

Jeśli to żart to bardzo głupi...
#NajśmieszniejszaLigaŚwiata

Awatar użytkownika
Dobromir
Zawodowiec
Posty: 1483
Rejestracja: 16 marca 2003, o 10:46
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Grzegorz Dzikowski

#402 Postautor: Dobromir » 16 maja 2012, o 15:38

Nie chorągiewki tylko, sobie nie radził chłop. To nie 2 liga już. A Wardzała pomijająć fakt, że jest bliżej to osiągnięcia ma znacznie większe. Mam nadzieje, że będzie to punkt zwrotny tego sezonu dla nas, tak jak w zeszłym roku po odejściu Wilka.

Awatar użytkownika
Hayden
Trener
Posty: 2073
Wiek: 31
Rejestracja: 13 maja 2009, o 22:03

Re: Grzegorz Dzikowski

#403 Postautor: Hayden » 16 maja 2012, o 15:42

Nie wiem co o tym myslec, dziekuje Dzikowskiemu za awans do I ligi ale w tym sezonie juz tak rozowo nie bylo.

Jezeli zmiana trenera spowoduje czestsze treningi i odnowienie dzialalnosci szkolki to wyjdzie nam to na plus.
Motor mocny

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7218
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Grzegorz Dzikowski

#404 Postautor: istred » 16 maja 2012, o 15:46

Pomimo błędów jakie popełniał uważam Dzikowskiego za bardzo dobrego trenera. Przynajmniej w porównaniu z Wilkiem.
Ciekaw jestem powodów tej decyzji i mam nadzieję, że Sprawka pożegnał się z nim kulturalnie...

Wardzała wydaje się całkiem niezłym wyjściem. Jeśli Dzikowski nie chciał zająć się na poważnie trenerką (trenować juniorów i robić treningów drużyny), a Wardzała się do tego zobowiązał to uważam ten ruch za słuszny.
Zobaczymy jak będzie, ale Dzikowski na pewno zostanie w Lublinie zapamiętany z dobrej strony.

Awatar użytkownika
Lumpproletariacki
Posty: 149
Rejestracja: 19 listopada 2007, o 20:03

Re: Grzegorz Dzikowski

#405 Postautor: Lumpproletariacki » 16 maja 2012, o 15:50

Moim zdaniem będzie powtórka z Kasińskiego. Nie wierzę w to, że brak treningów to tylko wina Dzikowskiego. Na pewno nie on odpowiada za wysokie porażki w Łodzi i Dauga, podstawowy problem tkwi w przedsezonowym założeniu, że Jeleń będzie liderem, przy czym nigdy nie było żadnych przesłanek żeby tak twierdzić.

Decyzja zbyt pochopna, kompletnie jej nie rozumiem, Dzikowski za dużo dla nas zrobił żeby tak go teraz traktować. Wracamy do naszego ulubionego kierunku tarnowsko-rzeszowskiego, przecież dzięki temu mieliśmy w ostatnich latach tak wiele sukcesów...

Kretyńskie posunięcie.

Properr
Posty: 119
Rejestracja: 6 stycznia 2012, o 03:55

Re: Grzegorz Dzikowski

#406 Postautor: Properr » 16 maja 2012, o 15:51

Dobrze zrobili. Dzikowski sobie treningi, na juniorów wogóle nie zwracał uwagi a w dodatku wybierał zawodników po przez własne widzi mi sie. Panu Grzegorzowi dziękuje natomiast za awans.

Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Grzegorz Dzikowski

#407 Postautor: Czarek » 16 maja 2012, o 15:53

Trener Dzikowski wykonał w Lublinie kawał dobrej roboty. Za to należą mu się serdeczne podziękowania. Jednak są argumenty za jego zwolnieniem. Jedziemy fatalnie, a Wardzała poprowadzi dodatkowo szkółkę i być może "zrobi" nam ze swojego wychowanka jednego z lepszych juniorów w lidze.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4414
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Grzegorz Dzikowski

#408 Postautor: Kargolo » 16 maja 2012, o 15:55

Co tu dużo mówić. Teraz i tak raczej gorzej być nie może więc pan Wardzała jest w komfortowej sytuacji. Panu Dzikowskiemu dziękuję za awans i fajny poprzedni sezon. Szkoda że w tym roku jakoś nie za bardzo chciało mu się coś robić z drużyną.
Jak tak dalej pójdzie to Wardzała za rok wywalczy z nami awans do ekstraligi a za 2 lata znowu w trakcie sezonu zmiana trenera na lepszego, może na Cieślaka ;)

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6067
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Grzegorz Dzikowski

#409 Postautor: grzesieck » 16 maja 2012, o 16:10

Lumpproletariacki pisze:Moim zdaniem będzie powtórka z Kasińskiego.


a co ma Kasiński do Wardzały?
METHANOL ADVENTURE TEAM

Awatar użytkownika
bartosch
Kadrowicz
Posty: 1552
Rejestracja: 27 marca 2003, o 15:43
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Grzegorz Dzikowski

#410 Postautor: bartosch » 16 maja 2012, o 16:12

mam nadzieje, ze nastepny w kolejce jest prezes, ktory wkoncu uderzy sie w piers i sie poda do dymisji, a na koniec zrobi przelew chociaz czesci swojego wynagrodzenia na konto klubu.
carpe diem!

Shack
Administrator
Posty: 1827
Rejestracja: 10 sierpnia 2002, o 20:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Grzegorz Dzikowski

#411 Postautor: Shack » 16 maja 2012, o 16:13

grzesieck pisze:
Lumpproletariacki pisze:Moim zdaniem będzie powtórka z Kasińskiego.


a co ma Kasiński do Wardzały?


Tarnow !

Zaratustra
Kadrowicz
Posty: 1523
Rejestracja: 10 marca 2005, o 10:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Grzegorz Dzikowski

#412 Postautor: Zaratustra » 16 maja 2012, o 16:14

Lumpproletariacki pisze:Decyzja zbyt pochopna, kompletnie jej nie rozumiem, Dzikowski za dużo dla nas zrobił żeby tak go teraz traktować. Wracamy do naszego ulubionego kierunku tarnowsko-rzeszowskiego, przecież dzięki temu mieliśmy w ostatnich latach tak wiele sukcesów...

Kretyńskie posunięcie.


Nikt nie zwalnia trenera po 3 kolejkach za brak wyników. Decyzja zbyt pochopna mi się więc nie wydaje. Prawdziwych powodów tej decyzji niestety prawdopodobnie nie poznamy (chyba, że Dziki zalazł za skórę Sprawce i ten da pożywkę dziennikarzom). I nie dopatrywałbym się tutaj też złego traktowania Dzikowskiego.Myślę, że Sprawka i Dzikowski podjęli tą decyzję wspólnie, a nie na zasadzie typowego zwolnienia trenera. Rozeszły się wizje kierowania "statkiem", to trzeba się rozstać szybko, żeby statek nie zdążył utonąć.
Ja tej decyzji ani nie popieram, ani nie krytykuje, bo za mało znam konkretów, a Panu Grzegorzowi dziękuję za to, co do tej pory zrobił dla klubu i co z tym klubem osiągnął.

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7218
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Grzegorz Dzikowski

#413 Postautor: istred » 16 maja 2012, o 16:18

Nie, no bez przesady. Tylko kompletny idiota mógłby zwolnić trenera z powodu wyników w naszej sytuacji.
...więc w sumie nie jest to wykluczone ;)

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Grzegorz Dzikowski

#414 Postautor: jerry78 » 16 maja 2012, o 16:42

Na pewno nie była to decyzja obustronna, trener Dzikowski został dzisiaj zaskoczony. Na pewno się tego nie spodziewał. Dzięki trenerze za awans. Co ta zmiana przyniesie okaże się w najbliższej przyszłości.

Awatar użytkownika
Popek
Senior
Posty: 635
Rejestracja: 8 stycznia 2011, o 10:28

Re: Grzegorz Dzikowski

#415 Postautor: Popek » 16 maja 2012, o 16:42

Wardziała coby nie mowic osiagniecia w karierze trenerskiej ma dosyc spore, wyszkolil juz troche juniorow w tym Kołodzieja, mam nadzieje ze przede wszystkim szkolka ruszy i do tego treningi powinny byc znacznie czesciej.

Dzikowskiemu dziekuje za awans i niezwykle emocjonujaca i udana koncowke tamtego sezonu, ale w tym mialem wrazenie ze jest nawet gorzej z trenowaniem niz u Wilka.

Zaratustra
Kadrowicz
Posty: 1523
Rejestracja: 10 marca 2005, o 10:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Grzegorz Dzikowski

#416 Postautor: Zaratustra » 16 maja 2012, o 16:47

jerry78 pisze:Na pewno nie była to decyzja obustronna, trener Dzikowski został dzisiaj zaskoczony. Na pewno się tego nie spodziewał. Dzięki trenerze za awans. Co ta zmiana przyniesie okaże się w najbliższej przyszłości.


Dzięki za uchylenie rąbka tajemnicy. W takim razie sprawa zaczyna nieco pośmierdywać 8) Ale za to jest szansa na to, że po wywiadzie z Dzikowskim, Sprawka zacznie gadać ;)

meesha
Trener
Posty: 7575
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Grzegorz Dzikowski

#417 Postautor: meesha » 16 maja 2012, o 16:53

Popek pisze:Wardziała coby nie mowic osiagniecia w karierze trenerskiej ma dosyc spore, wyszkolil juz troche juniorow w tym Kołodzieja,

Tylko kiedy to było? Teraz jest na emeryturze, wnuki bawi i jakoś nie bardzo widzę, że będzie mu się nadal chciało jakoś wybitnie angażować w nowym miejscu po 128 latach pracy w Tarnowie. Obym się mylił...
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Zaratustra
Kadrowicz
Posty: 1523
Rejestracja: 10 marca 2005, o 10:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Grzegorz Dzikowski

#418 Postautor: Zaratustra » 16 maja 2012, o 17:03

Czas pokaże.. Ale po tym, co "napomknął" jerry, kibicom należą się od Sprawki wyjaśnienia (podanie przyczyn; jak kto woli ;) )

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13180
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Grzegorz Dzikowski

#419 Postautor: Gelo » 16 maja 2012, o 17:46

Ludzie - o czym Wy mówicie? Wygraliśmy w zeszłym roku w Rawiczu i od razu - "Dzikowski zbawca". A prawda jest taka, że trener pierwszy raz spotkał się z zawodnikami i prezesem... na stadionie w Rawiczu. Jaka jego zasługa że wygraliśmy? Jaka jego zasługa, że wygraliśmy z Ostrowem u siebie skoro szalę na naszą korzyść przechylił... Gomólski?
Jedyna kwestia jaką się odróżniał od Wlka było to, że potrafił zmobilizować do treningów Barana i resztę - ale czy zadecydowało o tym tylko i wyłącznie jego zaangażowanie? Mam wątpliwości. To co dochodziło do mnie przed tym sezonem aż jeżyło mi resztkę włosów na głowie - propozycje odsunięcia od składu do końca sezonu liderów i ściąganie w ich miejsce Kusów i tym podobnych ogórków pozostawię nawet bez komentarza. Ilość przeprowadzonych treningów - do tej pory wręcz śmieszna, opieszałość w organizowaniu wyjechania na tor po zimie, idiotyczny charmonogram sparingów, błędy taktyczne podczas meczów. Wymieniać można długo. Za podsumowanie niech służy tabela - będąc trzecią siłą w lidze jesteśmy jedynym zespołem w Polsce bez punktu. Jak dla mnie wystarczy.

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Grzegorz Dzikowski

#420 Postautor: jerry78 » 16 maja 2012, o 18:03

.
Ostatnio zmieniony 16 maja 2012, o 18:33 przez jerry78, łącznie zmieniany 1 raz.

miedziany
Senior
Posty: 811
Rejestracja: 11 sierpnia 2009, o 09:52

Re: Grzegorz Dzikowski

#421 Postautor: miedziany » 16 maja 2012, o 18:04

meesha pisze:
Popek pisze:Wardziała coby nie mowic osiagniecia w karierze trenerskiej ma dosyc spore, wyszkolil juz troche juniorow w tym Kołodzieja,

Tylko kiedy to było? Teraz jest na emeryturze, wnuki bawi i jakoś nie bardzo widzę, że będzie mu się nadal chciało jakoś wybitnie angażować w nowym miejscu po 128 latach pracy w Tarnowie. Obym się mylił...


Chyba to wszystko powiiny byc w kontrakcie, jego obowiazki itd od tego bedzie zalezalo jego zaangazowanie. Wiadomo na ile podpisal ten kontrakt?? Tylko do konca sezonu czy dłuzej? Skoro chce mu sie tej ternerki to o emeryturze moze zapomniec... :D

klops
Junior
Posty: 310
Rejestracja: 4 maja 2012, o 22:17

Re: Grzegorz Dzikowski

#422 Postautor: klops » 16 maja 2012, o 18:09

Dziwna sprawa z tym trenerem. Nie był nieomylny, popełniał błędy - jak każdy kto coś robi. Odjechaliśmy trzy mecze, wszystkie na wyjazdach - nie wyszły, fakt. Tylko czy z Jeleniem w aktualnej dyspozycji, z zawodzącym Kornikiem i Camem, te mecze były do wygrania? Moim zdaniem nie i nie pomógłby tu nawet Cieślak :) A jednostronna decyzja kierownictwa naszego klubu o zwolnieniu trenera świadczy o tym, że w klubie puszczają komuś nerwy co przypomina mi niezapomniany styl prezesa pewnego klubu z Warszawy w piłce kopanej :) Decyzja dziwi tym bardziej, że skład na ten sezon podobno był mocno konsultowany z trenerem. Nawet na tym forum, była ogromna presja aby przedłużyć z nim kontrakt. A tu szast, prast - trzy mecze w plecy i plaża. Dziwne.
a czego wypociny wytłumacz mi czego.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13180
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Grzegorz Dzikowski

#423 Postautor: Gelo » 16 maja 2012, o 18:12

jerry78 pisze:Ale podejrzewam Gelu, że byłbyś bardziej zadowolony z awizowanego składu, jaki przysłał Dzikowski do klubu niż ten podany przez Wardzałę

Nie mam wiedzy w tym zakresie - jaki skład podał Dzikowski a jaki Wardzała? Jeżeli Dzikowski chciał Korneliussena a nie Woodwarda - to dla mnie oczywiste - chociażby z oczywistego powodu, że Duńczyk moze dwa dni u nas pojezdzić i sie spasować - a Cam ma mecz w sobote wiec nici z treningu.

Apocalips
Zawodowiec
Posty: 1498
Rejestracja: 31 marca 2003, o 15:33
Lokalizacja: Warszawa/Lublin
Kontakt:

Re: Grzegorz Dzikowski

#424 Postautor: Apocalips » 16 maja 2012, o 18:17

A możę chciał Korneliussena za Jelenia ? Chociaż akurat w przypadku meczu w Lublinie byłaby to raczej błędna decyzja.

Dziękuje trenerze za poprzedni sezon! Będzie Pan mile wspominany w Lublinie. Szkoda, że tak szybko się ta współpraca zakończyła.
"Bo serce bije mocniej niż pięści..." - Motor 1950 Lublin

Pozdrawiam - Apocalips

Piguła
Szkółkowicz
Posty: 221
Rejestracja: 30 listopada 2011, o 09:49

Re: Grzegorz Dzikowski

#425 Postautor: Piguła » 16 maja 2012, o 18:19

No mi się wydaje, że mogło chodzić o innego Twojego "ulubieńca"

----
Edit: Apocalips szybszy