Grzegorz Dzikowski

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6336
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Grzegorz Dzikowski

#1 Postautor: kibicLBN » 6 czerwca 2011, o 09:24

W obecnej, bardzo trudnej sytuacji nowy trener będzie miał wiele pracy i problemów na swej drodze. Kto waszym zdaniem powinien zastąpić obecnego szkoleniowca? Ja swojego zdecydowanego faworyta nie mam i niewiele jest nazwisk, które dają pewność że sytuacja się znacząco poprawi. Dlatego też J.Stachyra wydaje się niezłym pomysłem. Bo o konieczności zmiany trenera nie trzeba chyba nikogo przekonywać.
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
Dobromir
Zawodowiec
Posty: 1483
Rejestracja: 16 marca 2003, o 10:46
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Trener lubelskiej drużyny

#2 Postautor: Dobromir » 6 czerwca 2011, o 09:30

Moim zdaniem, powinniśmy szukać kogoś kto jest cwaniakiem typu Marek Cieślak. Wilk niestety niestety zupełnie się do tej pracy nie nadaje. Ciężko w połowie sezonu nam będzie kogoś znaleźć...

Awatar użytkownika
Carew
Szkółkowicz
Posty: 183
Rejestracja: 30 maja 2004, o 23:50
Lokalizacja: Lublin

Re: Trener lubelskiej drużyny

#3 Postautor: Carew » 6 czerwca 2011, o 09:30

Za Jasiem przemawia też fakt, że jak mało kto zna nasz tor. W klubie potrzebna jest rewolucja a nie rozmowa jak to było po meczu z Krakowem. Czyjaś głowa musi polecieć żeby pozostali się obudzili a tym kimś jest trener.
----- FORZA JUVE -----

Jaackx
Posty: 6
Rejestracja: 27 kwietnia 2011, o 14:38

Re: Trener lubelskiej drużyny

#4 Postautor: Jaackx » 6 czerwca 2011, o 09:33

Rafał Wilk (trener Lubelskiego Węgla KMŻ): Dzisiejszy wynik to nie wina jednego, czy dwóch zawodników, cała drużyna dziś pojechała tak, jak pojechała... Debiutujący Cameron Woodward nie wypadł najgorzej, ale w tym zespole jak nie jeden zawodnik ma słabszy mecz, to drugi. Myślę, że do składu wróci Simon Stead, musimy odrabiać punkty, które straciliśmy. Mecz z Piłą to bardzo boląca nas porażka, tym bardziej, że jechaliśmy u siebie i punkty nam uciekły.

jakoś po tej wypowiedzi nie zanosi się ,żeby trajnero wołk podał się do dymisji .
chociaż chciałbym się mylić .

PavelPL
Posty: 70
Rejestracja: 22 maja 2010, o 15:28
Kontakt:

Re: Trener lubelskiej drużyny

#5 Postautor: PavelPL » 6 czerwca 2011, o 09:34

Fajnie, że Trener Wilk podjął się reanimowania lubelskiego żużla w 2009 i pewnie w porównaniu z naszymi raczkującymi działaczami wiedział o tym sporcie w klubie najwięcej. Za to mu dziękuję. Przyszedł jednak czas aby iść do przodu. Bezwzględnie potrzebny jest w klubie jakiś powiew świeżości. Nie zarzucam absolutnie trenerowi Wilkowi, że chce źle jednak w klubie ewidentnie coś nie gra. Nie znamy kulisów więc nie wiem czemu - czy brak dyscypliny, umiejętności czy jakieś konflikty, ale po prostu mimo teoretycznie dobrego składu jedziemy padakę. Wszędzie za wynik bezpośrednio odpowiada trener i dlatego uważam, że zmiana jest konieczna.

Inna kwestia to kto tym trenerem zostanie i będzie w stanie to wszystko ogarnąć :/

bartexs1
Senior
Posty: 519
Rejestracja: 7 marca 2004, o 19:35
Lokalizacja: LBN

Re: Trener lubelskiej drużyny

#6 Postautor: bartexs1 » 6 czerwca 2011, o 09:37

Wilk nie ma nawet odrobiny honoru aby przyznać się że nie nadaje się na trenera, nie potrafi sam publicznie powiedzieć, że podaje się do dymisji...Inni jakoś to potrafią...A taka jest niestety prawda...Trener powinien wsiąść na motor, pokazać zawodnikom jak mają jeździć...a niestety wilk nie jest w stanie tego zrobić...Jedynie co potrafi, to zrobić z lubelskiego klubu rzeszowską kolonię i tyle....I tak klub go trzyma o rok za długo... a lubelskie realia bardzo dobrze zna JANUSZ STACHYRA

Awatar użytkownika
mustafa
Zawodowiec
Posty: 1482
Rejestracja: 26 stycznia 2009, o 11:39
Lokalizacja: Lubartów

Re: Trener lubelskiej drużyny

#7 Postautor: mustafa » 6 czerwca 2011, o 09:40

kibicLBN pisze:Dlatego też J.Stachyra wydaje się niezłym pomysłem.


J. Stachyra niezłym pomysłem? Szkoda tylko, że w 2007 spuścił nas z wielkim hukiem do drugiej ligi.

asid
Senior
Posty: 586
Rejestracja: 3 grudnia 2007, o 15:48
Lokalizacja: Pruszków

Re: Trener lubelskiej drużyny

#8 Postautor: asid » 6 czerwca 2011, o 10:01

Ja słyszałem, że klub dostał kasę z funduszu dla niepełnosprawnych i zwolnienie Wilka = zwrot kasy. Można jednak chyba inne stanowisko Rafałowi zaproponować.
Z nazwisk to Jasek może?
Ostatnio zmieniony 6 czerwca 2011, o 10:04 przez asid, łącznie zmieniany 1 raz.

Tobuls
Szkółkowicz
Posty: 181
Wiek: 45
Rejestracja: 23 sierpnia 2010, o 09:37
Lokalizacja: Lublin

Re: Trener lubelskiej drużyny

#9 Postautor: Tobuls » 6 czerwca 2011, o 10:04

asid pisze:Ja słyszałem, że klub dostał kasę z funduszu dla niepełnosprawnych i zwolnienie Wilka = zwrot kasy.



:D :D :D Wcale bym się nie zdziwił gdyby to była prawda.
Zawsze najlepszy - Hans Nielsen

Davv
Kadrowicz
Posty: 1847
Rejestracja: 1 maja 2005, o 18:26
Lokalizacja: LUBLIN

Re: Trener lubelskiej drużyny

#10 Postautor: Davv » 6 czerwca 2011, o 10:08

Trener sam nic nie zdziała. Jeśli nie będzie poparcia w działaczach to ch.. z tego będzie. Nawet jak by dołączył do nas team Żyto-CzCze-Cieślak-Chomski to jeśli prezes będzie lał na wszystko to wyników nie będzie. To APELATOR żądzi w klubie i musi się pan Zbynio zastanowić, czy ziomki Wilk i Sprawka są warci upadku żużla, czy ważniejszy jest klub i wsparcie LW. Czasu zostało niewiele bo w Rawiczu też nikt punktów za darmo nie odda i decyzje muszą być dziś, najpóźniej jutro. Wydaje mi się, że jeśli Zibi pójdzie do Tarasa i przyzna się, że spierd.lił sprawę, ufając do końca ziomom to jest szansa, że nawet w przypadku braku awansu Bogdanka zostanie.

Awatar użytkownika
yamahaR1
Senior
Posty: 982
Rejestracja: 24 lipca 2004, o 20:43
Lokalizacja: LUBLIN

Re: Trener lubelskiej drużyny

#11 Postautor: yamahaR1 » 6 czerwca 2011, o 10:26

Wilk tak jak nie ma charakteru na bycie trenerem tak samo nie potrafi przyznać się do błędu i odejść. Jeżeli go nie wywalą i to szybko to już będzie jakiś szczyt debilizmu.
Za chwilę mecz z Rawiczem, który jest lepszy od Krosna a nowy trener musi mieć jeszcze czas na zrobienie z 2 porządnych treningów.
W związku z tym albo dzisiaj/jutro szybkie konkretne decyzje bez kolejnego chorego ultimatum dla tego amatora, albo można już się zainteresować ewentualnym barażem
To, że ja i kilku znajomych za kadencji Wilka na stadionie już się nie pojawimy raczej nikogo nie zainteresuje, ale ewentualny rozpad klubu przy braku awansu już chyba powinien :?:

Awatar użytkownika
Łoptymista
Trener
Posty: 3790
Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
Lokalizacja: Lublin

Re: Trener lubelskiej drużyny

#12 Postautor: Łoptymista » 6 czerwca 2011, o 10:29

Z. Wojciechowski na raozmowe z Tarasame powinien pojechac z workiejm, w ktorym beda glowy Wilka i Sprawki. O ile w odwolanie terenera moge jeszcze uwierzyc, to ten drugi pan jest raczej nie do ruszenia. Dozywotni kredyt zaufania:/ Poza tym przeca on prezesem jest dopiero kilka miesiecy. Uczy sie :lol: No i najwazniejsze, bardzo sie stara.

Awatar użytkownika
InDorka
Zawodowiec
Posty: 1134
Rejestracja: 25 kwietnia 2004, o 11:26
Lokalizacja: Lublin

Re: Trener lubelskiej drużyny

#13 Postautor: InDorka » 6 czerwca 2011, o 10:35

yamahaR1 pisze: albo można już się zainteresować ewentualnym barażem

Dobrze, ze dodales "ewentualnym".
Inaczej musialbym uwierzyc, ze juz niczego nigdzie nie przegramy.
~~~~~~~~
"Na pewno" pisze się naprawdę osobno, a "naprawdę" pisze się na pewno razem.
~~~~~~~~

kylong
Junior
Posty: 387
Rejestracja: 25 października 2004, o 20:08
Kontakt:

Re: Trener lubelskiej drużyny

#14 Postautor: kylong » 6 czerwca 2011, o 10:39

Po pierwsze musi być trener z autorytetem, a nie taki, że zawodnicy spekulują na temat składu.

Mateusz Łukaszewski:
Może faktycznie trzeba Mariusza spróbować, nie wiem, nie mi o tym decydować.


Paweł Miesiąc:
Za mało zgrania, każdy mecz – inny skład. Ten skład z Opola był naprawdę dobry i powinniśmy do niego wrócić, ale czy to nie jest za późno to nie wiem.
Nie odnajdzie więcej nas ta druga liga...!

Davv
Kadrowicz
Posty: 1847
Rejestracja: 1 maja 2005, o 18:26
Lokalizacja: LUBLIN

Re: Trener lubelskiej drużyny

#15 Postautor: Davv » 6 czerwca 2011, o 10:40

Łoptymista pisze:Z. Wojciechowski na raozmowe z Tarasame powinien pojechac z workiejm, w ktorym beda glowy Wilka i Sprawki. O ile w odwolanie terenera moge jeszcze uwierzyc, to ten drugi pan jest raczej nie do ruszenia. Dozywotni kredyt zaufania:/ Poza tym przeca on prezesem jest dopiero kilka miesiecy. Uczy sie :lol: No i najwazniejsze, bardzo sie stara.

Oj jest do ruszenia i to bardzo szybko. Jeśli Zbynio go będzie trzymał to 2 (chyba największych) sponsorów odpada :?

Awatar użytkownika
Łoptymista
Trener
Posty: 3790
Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
Lokalizacja: Lublin

Re: Trener lubelskiej drużyny

#16 Postautor: Łoptymista » 6 czerwca 2011, o 10:57

No to jest jakas iskierka... Tylko krucafiks czasu na dzialania malutko

Davv
Kadrowicz
Posty: 1847
Rejestracja: 1 maja 2005, o 18:26
Lokalizacja: LUBLIN

Re: Trener lubelskiej drużyny

#17 Postautor: Davv » 6 czerwca 2011, o 11:08

Czasu wcale nie ma.

Awatar użytkownika
DrPaiHiWo
Senior
Posty: 733
Rejestracja: 10 kwietnia 2011, o 07:49

Re: Trener lubelskiej drużyny

#18 Postautor: DrPaiHiWo » 6 czerwca 2011, o 11:14

Davv pisze:
Łoptymista pisze:Z. Wojciechowski na raozmowe z Tarasame powinien pojechac z workiejm, w ktorym beda glowy Wilka i Sprawki. O ile w odwolanie terenera moge jeszcze uwierzyc, to ten drugi pan jest raczej nie do ruszenia. Dozywotni kredyt zaufania:/ Poza tym przeca on prezesem jest dopiero kilka miesiecy. Uczy sie :lol: No i najwazniejsze, bardzo sie stara.

Oj jest do ruszenia i to bardzo szybko. Jeśli Zbynio go będzie trzymał to 2 (chyba największych) sponsorów odpada :?


To ja błagam o Jarosława S. Na nowy sezon jeszcze nam Lee Richarsona zakontraktuje :D
"Wprawdzie nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy ze swego rozumu. " -François de La Rochefoucauld

Davv
Kadrowicz
Posty: 1847
Rejestracja: 1 maja 2005, o 18:26
Lokalizacja: LUBLIN

Re: Trener lubelskiej drużyny

#19 Postautor: Davv » 6 czerwca 2011, o 11:35

Jarosław S., Janusz S. - wydaje mi się, że jednak nic z tego. W przypadku harrego to sympatia do żużla może jedynie coś zmienić, ale nie za bardzo widzę na to szanse. Najlepiej niech sam się wypowie. W przypadku Jaśka to obowiązki względem Dawida są na piewszym miejscu i nie wiem w jaki sposób klub mógłby to rozwiązać.

Awatar użytkownika
Fantys
Senior
Posty: 985
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, o 11:24

Re: Trener lubelskiej drużyny

#20 Postautor: Fantys » 6 czerwca 2011, o 11:41

Ja mam nadzieję że jak Wilk odejdzie kolejnym pseudo trenerem nie zostanie Z.Studziński !!

Awatar użytkownika
kilar
Trener
Posty: 3008
Rejestracja: 7 lipca 2004, o 00:29
Lokalizacja: Lublin City

Re: Trener lubelskiej drużyny

#21 Postautor: kilar » 6 czerwca 2011, o 11:44

No wlasnie, wszyscy sa za odejsciem Wilka (w tym i ja), tylko kto na jego miejsce ? Nie liczac Stachyry.

Awatar użytkownika
DrPaiHiWo
Senior
Posty: 733
Rejestracja: 10 kwietnia 2011, o 07:49

Re: Trener lubelskiej drużyny

#22 Postautor: DrPaiHiWo » 6 czerwca 2011, o 11:48

Pamiętajcie ,że Pan Wojciechowski to przede wszystkim poseł, któremu zalezy na poparciu. Jeśli by kibice w większej grupie do niego napisali to raczej nie mógłby pozostać obojętny....
"Wprawdzie nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy ze swego rozumu. " -François de La Rochefoucauld

Kalix
Szkółkowicz
Posty: 213
Rejestracja: 6 maja 2009, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Trener lubelskiej drużyny

#23 Postautor: Kalix » 6 czerwca 2011, o 11:51

gdzieś była taka lista osób posiadających uprawnienia do trenowania

Davv
Kadrowicz
Posty: 1847
Rejestracja: 1 maja 2005, o 18:26
Lokalizacja: LUBLIN

Re: Trener lubelskiej drużyny

#24 Postautor: Davv » 6 czerwca 2011, o 11:54

Uprawnienia? Na sztukę kogokolwiek, nawet Wilka zatrzymać, tylko żeby się nie "wtrancał".

harry
Trener
Posty: 4753
Rejestracja: 14 kwietnia 2003, o 11:14

Re: Trener lubelskiej drużyny

#25 Postautor: harry » 6 czerwca 2011, o 13:14

Z ostatnich wieści spływających wynika, że nie ma w ogóle tematu zwolnienia Sprawki i zwolnienie Wilka będzie bardzo, ale to bardzo trudne.
Odnośnie siebie to już sie wypowiadałem.
" Jak powiedział mi jeden młody dziennikarz, niektórzy ludzie są genetycznie niezdolni do tego, żeby mówić prawdę" - Jacek Gajewski