Grzegorz Dzikowski

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13362
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Grzegorz Dzikowski

#451 Postautor: Gelo » 17 maja 2012, o 09:15

Oczywiście, że da się polemizować.

Acha - czyli mamy jednak punkty. Interesujące. Być może o czymś nie wiem
Czy liczyłeś na zwycięstwo w Gnieźnie albo na Łotwie?

Nie - ale skoro już się tak potoczyło, że prowadzimy w Gnieźnie 8 punktami - a to bardzo dużo - to grzechem było tego nie dowieźć do końca. Okazje do sprawienia sensacji nie zdarzają się często, nieczęsto też Jeleniewski ma dzień konia. Zostało to spartolone. Szkoda

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6449
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Grzegorz Dzikowski

#452 Postautor: kibicLBN » 17 maja 2012, o 09:29

Gelo pisze:nie chodzi o miejsce - chodzi o punkty w tej tabeli - jako jedyny zespół w kraju mamy ZERO - czy z tym da sie polemizować?

A znasz inny zespół w tym kraju który nie miał okazji jechać meczu na własnym torze (poza Piłą) ?
Popatrz że w kraju jest sporo zespołów bez punktów wyjazdowych:
Rzeszów, Toruń, Częstochowa, Wrocław, Gdańsk i uwaga CAŁA I LIGA...
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7233
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Grzegorz Dzikowski

#453 Postautor: istred » 17 maja 2012, o 09:35

Gelo pisze:
Czy liczyłeś na zwycięstwo w Gnieźnie albo na Łotwie?

Nie
Czyli poza meczem w Łodzi - gdzie i tak ciężko było w nas widzieć faworyta - wszystko zgodnie z planem.
Więc o co ten szum i skąd to nagłe zaskoczenie, że mamy 0 ?

Awatar użytkownika
lombard
Senior
Posty: 795
Rejestracja: 21 kwietnia 2011, o 15:44

Re: Grzegorz Dzikowski

#454 Postautor: lombard » 17 maja 2012, o 09:35

Zwolnienie at hock jest zaskoczeniem i jak pisała Hela musi mieć podwójne dno. Ale...było minęło. Dziękujemy Panie trenerze. Powodzenia w nowym klubie 8)
Wardzała jak przyjeżdżał do nas z młodymi jaskółkami to mu się chciało i był aktywny. Oby tak było i tym razem :D
A co do postu Gela to ma połowiczną rację niestety. Tabela wskazuje jakoby jesteśmy chłopcem do bicia i każdy począwszy od najbliższego meczu jedzie do nas po punkty. Teraz trzeba udowodnić,że tu punktów nie ma. Ciężki mecz nas czeka... :?
Oczywiście porażki wyjazdowe to nie tragedia bo prawie wszyscy na wyjeździe przegrywają 8)

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13362
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Grzegorz Dzikowski

#455 Postautor: Gelo » 17 maja 2012, o 09:51

Popatrz że w kraju jest sporo zespołów bez punktów wyjazdowych: Rzeszów, Toruń, Częstochowa, Wrocław, Gdańsk i uwaga CAŁA I LIGA...

niezupełnie - Gniezno wygrało w Ostrowie zdaje się. Grudziądz też ma punkt wyjazdowy na Gnieźnie. Ale to jakby nas interesować nie powinno - jeżeli mamy awansować do czwórki powinniśmy patrzeć na siebie. I to nasze ZERO jest mocno ugruntowane ujemnymi małymi punktami. Porażki wyjazdowe są jakby "planowe" - ale ich rozmiary w Łodzi i Dauga są zdecydowanie za duże jak na odrabianie u siebie. Jak na odrabianie u siebie bez treningów - i tu główna wina Dzikowskiego.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13362
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Grzegorz Dzikowski

#456 Postautor: Gelo » 17 maja 2012, o 10:00

nie napiszę niczego odkrywczego - żeby awansować do czwórki musimy być lepsi od dwóch drużyn. Zakładając, że wygrywamy wszystko u siebie możemy przeskoczyć Ostrów, który już stracił punkty na własnym torze. Zakładając, że do czwórki awansują najmocniejsze Gniezno i Grudziądz, musimy pokonać albo Loko albo Łódź. A tu oba wyjazdy były ostro w tył. Jak dla mnie zdecydowanie za wysoko przegraliśmy oba te mecze żeby zgarnąć dwa bonusy. W każdym bądź razie może jestem małej wiary i kiepsko to widzę.

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7233
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Grzegorz Dzikowski

#457 Postautor: istred » 17 maja 2012, o 10:19

Faktycznie, bandy pocięli nam w marcu...

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13362
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Grzegorz Dzikowski

#458 Postautor: Gelo » 17 maja 2012, o 10:42

a jaki jest sens Twojego pytania i jaki to ma związek z tematem?

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Grzegorz Dzikowski

#459 Postautor: jerry78 » 17 maja 2012, o 10:44

Gelu, Ty tak mało wiesz dlaczego nie było treningów, albo dlaczego tak mało a wydajesz oceny i wskazujesz winnego. Tylko pogratulować.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13362
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Grzegorz Dzikowski

#460 Postautor: Gelo » 17 maja 2012, o 10:47

widocznie nie wiem tak mało albo wiem wystarczająco dużo zeby wskazać winnego. Z pewnością winnym małej ilości treningów nie jest palant który pociął bandy.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13362
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Grzegorz Dzikowski

#461 Postautor: Gelo » 17 maja 2012, o 12:22

nie wiem co o tym mówią przepisy ale wydaje mi sie, że nie mogli tak jak nie mogliby np. bez lekarza i karetki. Ale problem band jest marginalny. Zostały pocięte 5-6 maja. A co się wydarzyło do tego dnia przez półtora miesiąca? Odpowiedz jest jedna - nic.

BR
Senior
Posty: 958
Rejestracja: 18 kwietnia 2005, o 16:04

Re: Grzegorz Dzikowski

#462 Postautor: BR » 17 maja 2012, o 12:27

gadacie tak jakby to sprawa treningów czy miejsce w tabeli po 3 wyjazdowych meczach była przyczyną zwolnienia trenera ;)

sieny
Posty: 26
Rejestracja: 19 marca 2012, o 10:01

Re: Grzegorz Dzikowski

#463 Postautor: sieny » 17 maja 2012, o 14:03

Co do Dzikowskiego należy mu podziękować za ubiegły sezon, że ogarnął ten burdel po Wilku. W obecnym sezonie mamy 0 pkt i jak to już w fachu trenerskim jest trzeba się liczyć, że można stracić prace. Pozostaje życzyć Wardzale zaangażowania i wyników- "umarł król-niech żyje król"

Rudy
Junior
Posty: 423
Rejestracja: 5 września 2010, o 17:17

Re: Grzegorz Dzikowski

#464 Postautor: Rudy » 17 maja 2012, o 14:17

BR pisze:gadacie tak jakby to sprawa treningów czy miejsce w tabeli po 3 wyjazdowych meczach była przyczyną zwolnienia trenera ;)


To jakie to drugie dno jest w końcu ?
"Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem".

Dvyfryn
Posty: 42
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, o 18:53

Re: Grzegorz Dzikowski

#465 Postautor: Dvyfryn » 17 maja 2012, o 16:28

A mnie się wydaje, że to była obopólna decyzja odnośnie odejścia. Prezes miał ciepło od sponsorów a Grzesiu nie miał motywacji bo nie ma celu ten sezon... W zeszłym sezonie mówił wyraźnie, że rajcują go beznadziejne sytuacje. A może i w Gdańsku bardziej się na czymś innym skupia i nie w głowie mu na razie trenażerka?

Awatar użytkownika
Egon
Zawodowiec
Posty: 1498
Wiek: 35
Rejestracja: 13 czerwca 2009, o 10:10
Lokalizacja: Lublin/Turka

Re: Grzegorz Dzikowski

#466 Postautor: Egon » 17 maja 2012, o 19:34

No to mógł poczekać jeszcze do niedzieli i może miałby beznadziejną sytuację, która zaczęłaby go rajcować i w końcu coś by drgnęło.. :?
Motor! Motor! Tylko Motor!

J. Stachyra: "Między ligami jest przepaść, tylko się o tym głośno nie mówi, ale to się wie."

Awatar użytkownika
Bozena
Senior
Posty: 568
Rejestracja: 6 maja 2009, o 11:29
Lokalizacja: Lublin

Re: Grzegorz Dzikowski

#467 Postautor: Bozena » 18 maja 2012, o 08:40

Może,że jedynie mecz w Gnieźnie był do wygrania przez drużynę prowadzoną przez Grzegorza Dzikowskiego, pozostałe same wyjazdowe, wygrane mecze były poza naszym zasięgiem. Tak naprawdę to nasz były trener nie miał okazji się wykazać i chyba za wcześnie klub się rozstał z kimś, kto przecież awansował z nami do 1-ej ligi. Myślę nawet, że ryzykowne jest zatrudnianie nowego trenera, przed pierwszym meczem rozgrywanym u siebie. Byłych zawodników z Gdańska i trenera Dzikowskiego będę zawsze dobrze wspominać.Temu ostatniemu należą się wielkie słowa uznania za poprzedni sezon.
Jak będzie z trenerem Wardzałą wkrótce zobaczymy...Ja liczę przynajmniej na to, że ruszy się w końcu coś w kierunku szkolenia młodzieży.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13362
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Grzegorz Dzikowski

#468 Postautor: Gelo » 18 maja 2012, o 08:57

nie przeceniałbym roli trenera w sporcie żużlowym. Ten czy inny nie sprawi, że z dnia na dzień Kostro czy Jeleniewski będzie jezdził inaczej. Niezmiennie uwazam, czy to z Dzikowskim czy teraz z Wardzałą wygramy w niedzielę, ale mam za mało wiary w bonus.

Awatar użytkownika
GIGI
Trener
Posty: 2673
Rejestracja: 27 marca 2003, o 11:07

Re: Grzegorz Dzikowski

#469 Postautor: GIGI » 18 maja 2012, o 08:59

Nie wiem jak dlugopisy ale Lodz mozna bylo przegrac mniej. Tu byl blad Dzikowskiego i to bardzo duzy, wrecz niewybaczlany( taktyczne). Poza tym brak treningow na naszym torze( odleglosc Gdansk- Lublin- nagle za duza?). Zaczelismy olewac temat? Wypowiedzi w prasie ze o nic nie jedziemy? Prezio nie wytrzymal( wiem ze sam nie lepszy) . Co do tamtego roku, no prosze Cie, to mysmy mieli druzyne marzen jak na 2-ga lige( pomijajac Pile).

edit: Odpowiedz na post Bozeny, Gelo uprzedzil.

Awatar użytkownika
Bozena
Senior
Posty: 568
Rejestracja: 6 maja 2009, o 11:29
Lokalizacja: Lublin

Re: Grzegorz Dzikowski

#470 Postautor: Bozena » 18 maja 2012, o 09:28

Tylko, że jak ta drużyna marzeń 2 ligi na początku sezonu jeździła?
Jeżeli chodzi o niedzielny mecz również mam mikrą wiarę w bonus, chyba, że Jeleniewski w końcu ogarnie się i nasi juniorzy pojadą gruuubo powyżej oczekiwań 8) Cóż, może akurat nie zawsze nadzieja matką głupich ?Oby tak było.

ermen
Zawodowiec
Posty: 1258
Rejestracja: 2 lipca 2004, o 10:39

Re: Grzegorz Dzikowski

#471 Postautor: ermen » 18 maja 2012, o 09:53

Gelo pisze:nie przeceniałbym roli trenera w sporcie żużlowym.


Powiem więcej, nie przeceniałbym roli trenera Dzikowskiego w awansie do I ligi.
Każdemu jego Everest...

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Grzegorz Dzikowski

#472 Postautor: $korzen$ » 18 maja 2012, o 13:55

Nie przesadzajmy, w zeszlym sezonie Dziki zrobil kawal dobrej roboty. Ale ten sezon to juz inna bajka.

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5613
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Grzegorz Dzikowski

#473 Postautor: niespokojny » 18 maja 2012, o 14:15

Wytlumacz sponsorom, ze te mecze wyjazdowe byly z gory skazane na porazke. Osobiscie uwazam ejdnak, ze przy dobrych wiatrach mozna bylo wygrac w Lodzi poki mieli jeszcze Fierleja w skladzie, a porazka w Dauga nie powinna byc wieksza niz ok 12 pkt. Cos mi sie wydaje, ze prezesowi telefon zaczal sie grzac i trzeba bylo znalezc jakiegos kozla ofiarnego. Brak treningow tez dobrze o Dzikowskim nie swiadczyl. No a z Wardzala upiekli dwie pieczenie na jednym ogniu. Jakby nie patrzec Wardzala to zywa legenda UT, zdobył Mistrzostwo Polski jako trener. Najwieksze nadzieje jakie z nim wiaze to jednak to, ze ruszy sie cos w szkolce i zamiast grupy slabych juniorow sciagniemy jednego dobrego a reszte uzupelnimy swoimi.
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

Awatar użytkownika
Remus
Senior
Posty: 654
Rejestracja: 16 czerwca 2009, o 14:11

Re: Grzegorz Dzikowski

#474 Postautor: Remus » 2 czerwca 2013, o 15:05

Obrazek