Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
meesha
Trener
Posty: 7583
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#651 Postautor: meesha » 3 kwietnia 2013, o 14:27

Egon pisze:
meesha pisze:Wracając do cen - w mojej branży (hotelarstwo) też bywa tak, że za nocleg w hotelu ** w mieście X trzeba zapłacić więcej niż za nocleg w hotelu **** w mieście Y. I nikogo to nie dziwi specjalnie. Takie uwarunkowania rynkowe.

W niejednym hotelu już byłem, ale szczerze mówiąc takiej rozbieżności cenowej jeszcze nie spotkałem w żadnym mieście w Polsce :P

Ale to nie jest w ramach jednego tylko dwóch różnych miast. I tak, za nocleg w Grandzie lub Europie w Lublinie możesz zapłacić w pewnych okresach mniej niż w np. w Campanile'u w Warszawie czy Ibisie w Poznaniu. Ale to tylko dygresja ;)

Z biletami rodzinnymi to ogólnie świetna sprawa, tylko jest jeden problem - jak weryfikować, że wchodzące dwie osoby dorosłe i trójka dzieci to faktycznie rodzina czy sąsiedzi albo przypadkowi ludzie z łapanki pod bramą? ;) Bo chyba to nie do końca o to chodzi, żeby za darmo wpuścić jakiegoś łebka na stadion, który pozbawiony opieki będzie później dokazywał :p Czyli co? Akt ślubu + akty urodzenia dzieci? A czy np. dwóch panów i dziecko to też rodzina? Oj zaraz by była z tego jakaś afera na skalę co najmniej ogólnopolską :lol:
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7231
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#652 Postautor: istred » 3 kwietnia 2013, o 14:57

Z biletami rodzinnymi to ogólnie świetna sprawa, tylko jest jeden problem - jak weryfikować, że wchodzące dwie osoby dorosłe i trójka dzieci to faktycznie rodzina czy sąsiedzi albo przypadkowi ludzie z łapanki pod bramą? ;) Bo chyba to nie do końca o to chodzi, żeby za darmo wpuścić jakiegoś łebka na stadion, który pozbawiony opieki będzie później dokazywał :p Czyli co? Akt ślubu + akty urodzenia dzieci? A czy np. dwóch panów i dziecko to też rodzina? Oj zaraz by była z tego jakaś afera na skalę co najmniej ogólnopolską :lol:
Rozumiem, że cały ten fragment napisałeś z przymrużeniem oka :)

Po kij weryfikować?
Z punktu widzenia klubu nie ma najmniejszego znaczenia czy to przychodzi matka z własnym dzieckiem czy z dzieckiem sąsiadów. Czy jak łepek zapłaci dychę i "pozostawiony bez opieki będzie później dokazywał" to już będzie OK?
Warto czasem zaufać ludziom. Nawet jak wejdzie 50 "nieuprawnionych" dzieci to kasa klubu nie ucierpi.
A czy dwóch panów i dziecko to rodzina? Wymyślasz sztuczny problem. Bilety rodzinne są stosowane w wielu miejscach i jakoś nie słychać o problemach przy ich stosowaniu.

Oczywiście, jeśli się jest z zasady przeciwko czemuś to bardzo łatwo wymyślić różne nieracjonalne i wirtualne problemy.

I warto zauważyć, że "bilet rodzinny" to jedynie nazwa biletu. Krąg osób i zasady zakupu określa klub i ma w tym zakresie pełną dowolność.

Awatar użytkownika
stefanzdzialek
Senior
Posty: 571
Rejestracja: 6 września 2005, o 11:47

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#653 Postautor: stefanzdzialek » 3 kwietnia 2013, o 15:03

Jakoś na Montexie od kilku sezonów funkcjonuje bilet rodzinny i nikt z tego afery gejowskiej nie robi, ani aktów urodzenia przed wejściem nie sprawdza.
A co do "naginania" zasad przy wejściu na rodzinny, to też warto czasem przymknąć oko, sam wchodziłem przez "dziurę w płocie" jak miałem 8-11 lat bo kasy na bilet nie było a pan z opaską na ręku nie chciał już wierzyć, że chodzę do przedszkola :lol:
Ale te lewe wejścia spłaciłem i spłacam przez kolejne 20 kilka lat. Ja, moja żona, znajomi, ale dzieci już nie. Bo 55 zł za 2 normalne + program to naprawdę sporo w dzisiejszych czasach, i nie płacę kolejnych 20 czy 30 zł, dzieci siedzą z babcią :oops:

A co do porównań hotelowych:

cena w Grand Lublin = cena w Campanile'u w Warszawie (czyli rozumiem że hotel Premium w mieście "powiatowym" jest w tej samej cenie co hotel Economy w stolicy).

czyli analogicznie:

cena za bilet KMŻ > cena za bilet Wybrzeże - rozumiemy to jako: widowisko Premium w mieście portowym ze światowej klasy zabytkami w mieście Lublin jest droższe niż słabe widowisko w prowincjonalnym Gdańsku, tak?
Bo jak inaczej się odnieść do twojego porównania?

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7501
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#654 Postautor: Cooper » 3 kwietnia 2013, o 15:04

meesha pisze:Wracając do cen - w mojej branży (hotelarstwo) też bywa tak, że za nocleg w hotelu ** w mieście X trzeba zapłacić więcej niż za nocleg w hotelu **** w mieście Y.


Ba, sa takie przyklady namacalne, ze za nocleg w takiej samej klasy (i tej samej sieci) hotelu ceny sa zdecydowanie inne w np. Krakowie niz w Warszawie czy innym miescie. I to czesto nie jest relacja "mniejsze miasto-niższe ceny", np. w Ibisie mozna wyhaczyc nocleg w Krakowie sporo ponizej 100 zl, wlasnie ze wzgledu na konkurencje i pewnie jeszcze kilka innych czynnikow.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

meesha
Trener
Posty: 7583
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#655 Postautor: meesha » 3 kwietnia 2013, o 15:06

istred pisze:Rozumiem, że cały ten fragment napisałeś z przymrużeniem oka :)

Owszem. Generalnie powinno być tak jak piszesz. Póki są wolne miejsca na stadionie to nie ma co się zabijać o te 50 czy 100 osób dodatkowych, które wejdą gratis czy za symboliczne 2 złote. Problem by był jakby od tłumów stadion pękał w szwach (choć on i bez tego pęka), popyt przewyższał podaż itd. Wtedy takie promocje nie będą potrzebne, ale to na razie czysta teoria. Póki co prezes się nie chce zgodzić na takie rozwiązanie z biletami "rodzinnymi", ale będziemy go dalej męczyć :)

Zostawcie już te hotele w spokoju. Czytajcie uważnie - napisałem "w pewnych okresach". Czyli np. w czasie dużej imprezy sportowej (wystarczy GP w Toruniu by się hotelarzom w dupach poprzewracało z cenami, już nie wspomnę o takim np. Euro) albo w czasie dużych targów czy zjazdów. Generalnie chodziło o wskazanie na fakt, że cena jakiejś usługi jest wypadkową wielu czynników i nie zawsze płaci się więcej za teoretycznie lepszą usługę, a mniej za teoretycznie gorszą. KONIEC :)
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

andriej
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2013, o 13:27

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#656 Postautor: andriej » 13 maja 2013, o 13:34

Mam do sprzedania karnet ulgowy, nowy kosztował 80 zł. Karnet jest bez 1 meczu więc pozostało jeszcze 5 wejść (5*15= 75zł) czyli wychodzi 1 mecz gratis CENA - 60 PLN
Tel: 795817795; GG: 8292295

Krzysztof
Posty: 96
Rejestracja: 30 listopada 2002, o 00:17
Lokalizacja: Lublin/Birmingham

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#657 Postautor: Krzysztof » 8 czerwca 2013, o 20:21

Witam,

Mam pytanie, bo nigdzie nie moge znaleźć informacji na interesujący mnie temat.
Chodzi mi o cene biletów (jednorazowych) na trybune VIP; o ile takowe istnieją (dawno nie byłem w Lublinie)
Możliwe, że było pisane o tym wcześniej, ale sorry nie mam jakoś wytrwałości w szukaniu...

Pozdrawiam i z góry dziękuje.
...

Awatar użytkownika
Egon
Zawodowiec
Posty: 1498
Wiek: 35
Rejestracja: 13 czerwca 2009, o 10:10
Lokalizacja: Lublin/Turka

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#658 Postautor: Egon » 9 czerwca 2013, o 11:01

Nie ma jednorazowych biletów na krytą trybunę.
Motor! Motor! Tylko Motor!

J. Stachyra: "Między ligami jest przepaść, tylko się o tym głośno nie mówi, ale to się wie."

Awatar użytkownika
Cz@rek
Trener
Posty: 2835
Rejestracja: 16 maja 2004, o 15:17
Lokalizacja: lublin

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#659 Postautor: Cz@rek » 9 czerwca 2013, o 12:16

Oczywiscie że są-koszt 40zł.Bilety są numerowane. 8)

Awatar użytkownika
Egon
Zawodowiec
Posty: 1498
Wiek: 35
Rejestracja: 13 czerwca 2009, o 10:10
Lokalizacja: Lublin/Turka

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#660 Postautor: Egon » 9 czerwca 2013, o 12:31

Poważnie? Na którymś meczu osoba przede mną w kolejce chciała kupić i usłyszała w okienku "nie sprzedajemy". Stad moja prawiepewnosć :P a i w rozpisce na stronie klubowej ich nie ma więc jestem zdziwiony ;)
Motor! Motor! Tylko Motor!

J. Stachyra: "Między ligami jest przepaść, tylko się o tym głośno nie mówi, ale to się wie."

Awatar użytkownika
Remus
Senior
Posty: 654
Rejestracja: 16 czerwca 2009, o 14:11

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#661 Postautor: Remus » 9 czerwca 2013, o 13:27

Sektor pod dachem jest chyba tylko dla karnetowców VIP i ludzi z zaproszeniami. Tak mi się wydaje, nie jestem pewien więc nie chcę wprowadzać w błąd.
Obrazek

Krzysztof
Posty: 96
Rejestracja: 30 listopada 2002, o 00:17
Lokalizacja: Lublin/Birmingham

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#662 Postautor: Krzysztof » 9 czerwca 2013, o 17:35

... chyba jednak zadzwonie...

Pozdrawam
...

Awatar użytkownika
Cz@rek
Trener
Posty: 2835
Rejestracja: 16 maja 2004, o 15:17
Lokalizacja: lublin

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#663 Postautor: Cz@rek » 9 czerwca 2013, o 19:29

Ja za to jestem pewien.Bilety są dostępne ale nie w kazdej kasie bo jest ich niewielka ilosc.

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6376
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#664 Postautor: kibicLBN » 20 czerwca 2013, o 20:16

Z jednej strony niby coś klub robi, żeby na mecze przychodziły całe rodziny:
fejsbuk klubowy pisze:Mamo, Tato idziemy na żużel ! :)

Takim hasłem klub KMŻ Lubelski Węgiel chciałby promować Rodzinne uczestnictwo na zawodach żużlowych w naszym mieście. Naszą intencją jest, aby na meczach naszej drużyny obdarowywać nagrodami naszych najmłodszych kibiców.

Zapraszamy już w najbliższą sobotę 22.06.2013r.!
Jedna z naszych fanek zostanie laureatką bardzo miłej nagrody. Zgodnie z życzeniem sponsora laureatką na sobotnich zawodach może być tylko Dziewczynka w wieku od 1-do 6 lat. Na kolejne zawody przygotujemy prezent dla Chłopca.
.
Zasady udziału w konkursie:
Udział w konkursie bierze tylko to dziecko, które jest na zawodach. Proszę na karteczce wpisać imię i nazwisko oraz wiek swojej pociechy. Przy wejściu głównym na stadion wrzucić kartkę do urny.


Życzymy Szczęścia i dobrej Zabawy!!! :)

W takim razie dlaczego nie ma biletów rodzinnych?
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Davv
Kadrowicz
Posty: 1847
Rejestracja: 1 maja 2005, o 18:26
Lokalizacja: LUBLIN

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#665 Postautor: Davv » 20 czerwca 2013, o 20:22

Jak napisałeś - jest to życzenie sponsora. Sprawka pewnie nawet paznokcia nie umoczył.

Pomysł jednak dobry i pewnie po raz pierwszy w tym sezonie udam się z córką na meczyk. Szkoda tylko, że godzina średnia dla 5-latki.

zuzlopiotrek
Posty: 72
Wiek: 32
Rejestracja: 30 kwietnia 2013, o 09:30

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#666 Postautor: zuzlopiotrek » 20 czerwca 2013, o 20:37

Nie wydaje mi sie zeby byla to inicjatywa sponsora, raczej ktos z klubu rzucil taki ppomysl. Poza tym ostatnio w klubie dzieje sie duzo dobrego, jednaakze to jasne, ze najwieksi szczekacze nie oczywiscie niee przyznadza mi racji I dalej bedzie pocisk na prezesa, bo przeciez jest zlodziejem I nieudacznikiem.

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#667 Postautor: jerry78 » 20 czerwca 2013, o 22:38

Nie wyobrażam sobie brać dziecko na mecz o tej porze, gdzie powrót do domu wypada w okolicach godziny 22. Są w ogóle rodzice, którzy katowaliby swoje naprawdę małe dziecko (1-6 lat) do tak późnej pory?
Fajna inicjatywa, ale jak mecz jest max o 17 a nie 19:30. :?

Awatar użytkownika
Cz@rek
Trener
Posty: 2835
Rejestracja: 16 maja 2004, o 15:17
Lokalizacja: lublin

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#668 Postautor: Cz@rek » 20 czerwca 2013, o 22:53

^^^No dokładnie,już lepiej dać hasło reklamowe:Synu zabierz swego Ojca na mecz! :D Dzień Ojca tuz tuż 8)

Davv
Kadrowicz
Posty: 1847
Rejestracja: 1 maja 2005, o 18:26
Lokalizacja: LUBLIN

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#669 Postautor: Davv » 20 czerwca 2013, o 23:24

jerry78 pisze:Nie wyobrażam sobie brać dziecko na mecz o tej porze, gdzie powrót do domu wypada w okolicach godziny 22. Są w ogóle rodzice, którzy katowaliby swoje naprawdę małe dziecko (1-6 lat) do tak późnej pory?
Fajna inicjatywa, ale jak mecz jest max o 17 a nie 19:30. :?


No bez przesady. Moja córa to w wieku 3 lat na weselach do 2 w nocy tańczyła. Nie było szansy jej położyć i nie widzę w tym żadnego katowania. Zgadzam się, że robiąc konkursy dla dzieci powinni wyznaczyć inną godzinę, ale na 19:30 tacy 5-6 latkowie spokojnie mogą przyjść.

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#670 Postautor: jerry78 » 21 czerwca 2013, o 08:19

Nie ma co porównywać wesela do meczu. Na weselu dziecko ma zajęcie, jest pochłonięte bieganiem, tańczeniem, zabawami z innymi dziećmi i wtedy późna pora dziecku nie przeszkadza.
Z wysiedzeniem o późnej porze grzecznie w miejscu jest już dużo gorzej. Dziecko bardzo szybko zaczyna się nudzić i marudzić: tato jeść, tato pić, tato srać, tato spać. Nie dość, że samo nie ogląda meczu, bo jeszcze nie rozumie do końca o co tam chodzi, to jeszcze rodzicowi nie daje w spokoju obejrzeć. Poza tym wbrew pozorom nad dzieckiem w wieku 1-3 łatwiej zapanować niż w wieku 4-6, ze względu na jego świadomość czasu i miejsca, w którym się znajduje oraz jego potrzeb w danym momencie. Zresztą o dzieciach można by długo.
Do tego dochodzi niepewność pogody i możliwość wystąpienia burz, więc ja osobiście bym nie zaryzykował, ale jak to woli.

ermen
Zawodowiec
Posty: 1255
Rejestracja: 2 lipca 2004, o 10:39

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#671 Postautor: ermen » 21 czerwca 2013, o 08:30

Jerry, piszesz tak jak moim znajomi, kiedy nie wyobrażali sobie jak można zabrac dziecko w góry, gdy ma pół roku, potem rok, dwa, trzy...

Mojego chłopaka (5 lat) zabieram na zawody od tego roku i jestem sam zdziwiony jak to przeżywa. Nie marudzi, jest faktycznie zawodami zainteresowany, wypełnia program nie potrafiąc jeszcze pisać :) Wcześniej zabierałem go na treningi i po pół godzinie juz miał dosyć. Widocznie zawody to jednak co innego. Co do pory to faktycznie, gdyby zawody były wcześniej, myślę że więcej dzieci rodzice wzięliby na zawody. Ale nie da się dogodzić wszystkim.
Każdemu jego Everest...

Awatar użytkownika
kuba
Szkółkowicz
Posty: 191
Rejestracja: 7 czerwca 2003, o 11:05

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#672 Postautor: kuba » 21 czerwca 2013, o 08:35

Witam, orientujecie sie może jak wygląda sprawa wjazdu motocyklem na zawody? Czy jeśli przyjade na 2 kólkach to mam wejscie za darmo? Czy musze uczestniczyć w tej prezentacji zawodników ?

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#673 Postautor: jerry78 » 21 czerwca 2013, o 08:38

Żeby była jasność to tak naprawdę chodzi mi właśnie o porę, a nie o samą inicjatywę, bo każda mająca na celu przyciągnięcie kibiców jest bardzo pozytywna.

Awatar użytkownika
mustafa
Zawodowiec
Posty: 1482
Rejestracja: 26 stycznia 2009, o 11:39
Lokalizacja: Lubartów

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#674 Postautor: mustafa » 21 czerwca 2013, o 08:44

na mecz z Lokomotivem o 19.30 moja koleżanka zabrała pierwszy raz córkę, która ma niecałe 4 lata. na początku siedliśmy w sektorze obok "żylety" , ale mała bardzo szybko powiedziała, że chce iść tam gdzie uderzają tym bębenkiem :)
Okazało się że zawody bardzo jej się podobają. Nie dość że w ogóle nie marudziła, to jeszcze klaskała z nami na "szkocji" i krzyczała "motor". Nawet jak Łukaszewski się wywalił, to krzyczała ze wszystkimi "Mateusz Łukaszewski". Dodając do tego, że na stadionie jest popcorn, lody i wata cukrowa to była już wniebowzięta :)

Z meczu wracaliśmy przed 22gą i od razu powiedziała: kiedy następny raz jedziemy na "zabawę" :)
Potem koleżanka trochę się wkurzała, bo mała nie chciała zasnąć do 24 i opowiadała babci o motorach i o tym jak na sektorze ktoś uderzał bębenkiem :) Więc uwierzcie, że nawet dla małych dzieci taki mecz to fajne przeżycie, a późna pora nie jest żadnym problemem.

Awatar użytkownika
kdsz
Trener
Posty: 3335
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 02:47

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#675 Postautor: kdsz » 21 czerwca 2013, o 09:59

Mój siostrzeniec pierwszy raz na GP w Toruniu był w wieku 6 lat. Mimo wielogodzinnej podróży pociągiem bez problemu wytrzymał cały (długi) turniej, fajerwerki i powrót do hotelu. O północy wciąż miał siłę biegać. Emocje...
W. Komarnicki: "To co miało pójść na piłke renczne, poszło w stronę zawodników"