Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5601
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3276 Postautor: niespokojny » 15 września 2021, o 20:23

A myslalem ze nawet malpa ogarnie, ze te numerki po cos tam sa na tym bilecie. Niestety mylilem sie.

@Radekas moze i blizej ochrony ale i wieksze prawdopodobienstwo ze kto Cie podsiadzie :-P .
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

owen1989
Senior
Posty: 918
Rejestracja: 2 października 2008, o 10:24

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3277 Postautor: owen1989 » 15 września 2021, o 20:25

Niestety idiotów nie brakuje...

Ge(L)o
Trener
Posty: 3244
Rejestracja: 26 czerwca 2006, o 12:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3278 Postautor: Ge(L)o » 15 września 2021, o 20:25

Przynajmniej tam ludzie mają zdroworozsądkowe podejście.
Przyznać się, która beksa poleciała do kuriera się poskarżyć :mrgreen:

P.S. Jestem fanem numerowanych miejsc, jak są dobrze oznaczone i fajny stadion. Ale nie w tych warunkach na Zygmuntowskich, proszę Was.
P.S.2 Pochwalcie się, które miejsce tym razem sobie wybraliście :lol: żebym wiedział, gdzie nie siadać.
Ostatnio zmieniony 15 września 2021, o 20:29 przez Ge(L)o, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4883
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3279 Postautor: RadeKas » 15 września 2021, o 20:28

niespokojny pisze:A myslalem ze nawet malpa ogarnie, ze te numerki po cos tam sa na tym bilecie. Niestety mylilem sie.

@Radekas moze i blizej ochrony ale i wieksze prawdopodobienstwo ze kto Cie podsiadzie :-P .


Przyjdę wcześnie i zobaczę jak tam idzie stretchowanie numerowanych miejsc.
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

Awatar użytkownika
mtgo
Szkółkowicz
Posty: 150
Rejestracja: 17 kwietnia 2018, o 08:13

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3280 Postautor: mtgo » 15 września 2021, o 20:48

Ge(L)o pisze:Przynajmniej tam ludzie mają zdroworozsądkowe podejście.
Przyznać się, która beksa poleciała do kuriera się poskarżyć :mrgreen:

P.S. Jestem fanem numerowanych miejsc, jak są dobrze oznaczone i fajny stadion. Ale nie w tych warunkach na Zygmuntowskich, proszę Was.
P.S.2 Pochwalcie się, które miejsce tym razem sobie wybraliście :lol: żebym wiedział, gdzie nie siadać.

Ototo - numerowanie ma sens jak chociaż dałoby się dojść do tego konkretnego miejsca, a jak będzie tak jak ostatnio 120% to dajcie spokój z tym numerowanie. Przy okazji ile jest biletów bez miejsca określonego? 10, 20, 30%?

Leniu
Szkółkowicz
Posty: 238
Rejestracja: 30 czerwca 2020, o 18:33

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3281 Postautor: Leniu » 15 września 2021, o 21:59

mtgo pisze:
Ge(L)o pisze:Przynajmniej tam ludzie mają zdroworozsądkowe podejście.
Przyznać się, która beksa poleciała do kuriera się poskarżyć :mrgreen:

P.S. Jestem fanem numerowanych miejsc, jak są dobrze oznaczone i fajny stadion. Ale nie w tych warunkach na Zygmuntowskich, proszę Was.
P.S.2 Pochwalcie się, które miejsce tym razem sobie wybraliście :lol: żebym wiedział, gdzie nie siadać.

Ototo - numerowanie ma sens jak chociaż dałoby się dojść do tego konkretnego miejsca, a jak będzie tak jak ostatnio 120% to dajcie spokój z tym numerowanie. Przy okazji ile jest biletów bez miejsca określonego? 10, 20, 30%?


No właśnie nie daliście rady dla ludzi, którzy mieli bilet bez miejsca, jak ja kilkukrotnie w tym sezonie. Skąd ja miałem wiedzieć, które miejsca są akurat wolne? Dodam tylko, że bilety w tej samej cenie, co numerowane.

Awatar użytkownika
dannie
Kadrowicz
Posty: 1742
Rejestracja: 13 października 2003, o 15:08
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3282 Postautor: dannie » 15 września 2021, o 22:10

A skąd miałeś taki bilet na półfinał? (
Obrazek

Awatar użytkownika
Cz@rek
Trener
Posty: 2835
Rejestracja: 16 maja 2004, o 15:17
Lokalizacja: lublin

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3283 Postautor: Cz@rek » 15 września 2021, o 22:20

^^^Za krew są nienumerowane.

Awatar użytkownika
dannie
Kadrowicz
Posty: 1742
Rejestracja: 13 października 2003, o 15:08
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3284 Postautor: dannie » 15 września 2021, o 22:23

To wiem, ale kolega napisał, że "w tej samej cenie".
Obrazek

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4883
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3285 Postautor: RadeKas » 15 września 2021, o 22:24

Nie masz numeru? Siadasz na dole (gdzie ludzie często zwalniają miejsce), na schodach albo stoisz na koronie. Na pewno odpowiedzią nie jest: siadam sobie gdzie chcę i siedzę bo byłem pierwszy.
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

Leniu
Szkółkowicz
Posty: 238
Rejestracja: 30 czerwca 2020, o 18:33

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3286 Postautor: Leniu » 15 września 2021, o 22:25

dannie pisze:A skąd miałeś taki bilet na półfinał? (


Kupiony od jakiegoś chłopaka w dniu meczu. Z tego co wiem, to firmowe też były niepersonalizowane i pewnie też bez miejscówek.

RadeKas pisze:Nie masz numeru? Siadasz na dole (gdzie ludzie często zwalniają miejsce), na schodach albo stoisz na koronie. Na pewno odpowiedzią nie jest: siadam sobie gdzie chcę i siedzę bo byłem pierwszy.


A dlaczego mam stać? Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje zaniedbań klubu? W czym jestem gorszy od osoby z numerem miejsca? Kupiliśmy, albo dostaliśmy bilety w tej samej cenie i ja mam stać na schodach, a ktoś sobie siedzieć? Winny jest klub, a nie osoba z biletem bez miejsca.
Ostatnio zmieniony 15 września 2021, o 22:29 przez Leniu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
dannie
Kadrowicz
Posty: 1742
Rejestracja: 13 października 2003, o 15:08
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3287 Postautor: dannie » 15 września 2021, o 22:28

No to tak jak napisal RadeKas. Nie masz miejscówki to masz miejsce stojące. Ew. w trakcie meczu siadasz na wolnym licząc się z tym, że ktoś może przyjść z biletem na nie.

Błąd klubu, że o tym nie poinformował choćby krwiodawców.
Obrazek

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4883
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3288 Postautor: RadeKas » 15 września 2021, o 22:35

Leniu pisze:
dannie pisze:A skąd miałeś taki bilet na półfinał? (


Kupiony od jakiegoś chłopaka w dniu meczu. Z tego co wiem, to firmowe też były niepersonalizowane i pewnie też bez miejscówek.

RadeKas pisze:Nie masz numeru? Siadasz na dole (gdzie ludzie często zwalniają miejsce), na schodach albo stoisz na koronie. Na pewno odpowiedzią nie jest: siadam sobie gdzie chcę i siedzę bo byłem pierwszy.


A dlaczego mam stać? Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje zaniedbań klubu? W czym jestem gorszy od osoby z numerem miejsca? Kupiliśmy, albo dostaliśmy bilety w tej samej cenie i ja mam stać na schodach, a ktoś sobie siedzieć? Winny jest klub, a nie osoba z biletem bez miejsca.


W tym jesteś gorszy, że nie masz konkretnego miejsca na konkretne krzesełko. Przykro mi, ale to jest właśnie takie proste
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

Leniu
Szkółkowicz
Posty: 238
Rejestracja: 30 czerwca 2020, o 18:33

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3289 Postautor: Leniu » 15 września 2021, o 22:56

Ale ja nawet nie muszę tego wiedzieć, że miejsca są numerowane. Trzeba siadać na krzesłach, z których odpadł numer ;)

owen1989
Senior
Posty: 918
Rejestracja: 2 października 2008, o 10:24

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3290 Postautor: owen1989 » 15 września 2021, o 23:00

No pewnie, ty nie musisz nic wiedzieć, masz bilet i tobie się należy :)

Leniu
Szkółkowicz
Posty: 238
Rejestracja: 30 czerwca 2020, o 18:33

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3291 Postautor: Leniu » 15 września 2021, o 23:10

Tego nie powiedziałem, bo gdyby była taka potrzeba, to ustąpiłbym miejsca osobie z biletem na to miejsce. Po prostu dalej zrzucacie winę klubu na ludzi z biletami bez miejsca. Chodzi mi tylko o to, że macie jednostronne stanowisko, bo większość miała bilety z miejscami.

Awatar użytkownika
dannie
Kadrowicz
Posty: 1742
Rejestracja: 13 października 2003, o 15:08
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3292 Postautor: dannie » 15 września 2021, o 23:19

Oczywiście, że wina leży po stronie klubu za brak jasnych komunikatów i zamęt z nienumerowanymi biletami.

Odnośnie kibiców krytykujemy jedynie tych, którzy mając numerowane miejsce mieli na to wywalone od początku, a niekiedy jeszcze wdając się w kłótnie z osobami, których miejsca zajęły.
Obrazek

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7231
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3293 Postautor: istred » 15 września 2021, o 23:30

Leniu pisze:Ale ja nawet nie muszę tego wiedzieć, że miejsca są numerowane. Trzeba siadać na krzesłach, z których odpadł numer ;)

Jasne, że nie musisz wiedzieć. Dopóki ktoś nie przyjdzie i nie pokaże Ci biletu na to konkretne miejsce na którym akurat siedzisz.

Nie ogarniam jak w ogóle może być o to dyskusja. Ktoś ma bilet, na bilecie ma określone miejsce. Oznacza to dokładnie, że wykupił od klubu możliwość zajęcia dokładnie tego miejsca, które jest określone na bilecie. Każdy kto to miejsce zajmuje jest zwykłym burakiem, bez względu na przyczynę czy zaniedbania klubu. Przecież nawet do Lublina od lat dojeżdżają pociągi z numerowanymi miejscami czy są kina, gdzie tez miejsca są numerowane. Chyba był czas się nauczyć co oznacza wskazane miejsce na bilecie...

Awatar użytkownika
Yeste
Szkółkowicz
Posty: 208
Rejestracja: 16 sierpnia 2005, o 00:41
Lokalizacja: Lublin

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3294 Postautor: Yeste » 16 września 2021, o 00:25

"Pikniki robią aferę. :) Przyjdzie taki 10 minut przed meczem bo ma miejsce. Realia stadionu są inne. Zapraszam do Osterwy jak chce numerowane"

"Nie kibice kręcą aferę lecz piknikowi co przychodzi bo to w modzie jest teraz ...są ludzie co zawsze od lat siedzą w tym samym miejscu i to dla nich norma a jak nie ma możliwości wyboru miejsc to tak się to kończy  że damesie żużel w oko leci i przypuli sukieneczkę"

"Kurier lubelski i wszystko jasne, nigdy chyba nie kupował autor postu biletu co oznacza że jest typowym dzbanem i nie wie że miejsce jest losowe pozdrawiam środkowym palcem"

"Jak przychodzą na ostania chwilę to co się dziwić januszom"

"To jest Lublin i każdy siada gdzie chce"

"Kibice chcą? Ciekawe którzy???"

Komentarze na fb KL pod postem z artykułem o tym, że kibice żużlowi chcą większego porządku na trybunach. Nie było chyba żadnego głosu popierającego tezę z artykułu. No, także do kina, albo do pociągu z takimi pomysłami. A najlepiej do Osterwy... :roll:

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5601
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3295 Postautor: niespokojny » 16 września 2021, o 01:41

Przynajmniej wiadomo kto streczowal krzeselka. Jezeli takie janusze i cwaniaki tez pokaza sie w przyszlym roku na karnetach to juz sie trzeba za porzadnymi butami zaczac rozgladac, stosujac podejscie Gela z warszawskiej zylety. Nie mogl wybrac miejsca wiec moze zajac komus. Prawo dzungli a raczej cebuli juz od jakiegos czasu przestalo obowiazywac, a konkretnie po tym jak sie strecze tratowali w sprincie na oklejanie sektorow i pokazywali to z drona w tv. Chluby miastu i mieszkancom te sceny nie przyniosly.

Swoja droga nie zapomne podobnej historii na GP w Bydgoszczy w 2006 r. Wchodzimy 2 godziny przed zawodami, maks po 10 osob na sektorze. Nie ma gdzie siedziec, wszystko zajete. Wiec takie praktyki nie tylko u nas. Tam w dodatku lawki wtedy byly.

Jedynym rozwiazaniem skutecznie ograniczajacym podsiadanie jest ograniczenie ruchu pomiedzy sektorami i osobne wejscia na konkretne sektory. Ale u nas jest to praktycznie niewykonalne.
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4143
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3296 Postautor: Perez » 16 września 2021, o 07:10

Kupię jeden normalny za normalną cenę jakby ktoś posiadał na zbyciu. Priv

Edit. Dwa też wezmę :-)
Ostatnio zmieniony 16 września 2021, o 09:14 przez Perez, łącznie zmieniany 1 raz.
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!

Awatar użytkownika
Łoptymista
Trener
Posty: 3790
Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
Lokalizacja: Lublin

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3297 Postautor: Łoptymista » 16 września 2021, o 08:48

dannie pisze:Oczywiście, że wina leży po stronie klubu za brak jasnych komunikatów i zamęt z nienumerowanymi biletami.

Odnośnie kibiców krytykujemy jedynie tych, którzy mając numerowane miejsce mieli na to wywalone od początku, a niekiedy jeszcze wdając się w kłótnie z osobami, których miejsca zajęły.


Bilety bez numerów dostają min krwiodawcy i sponsorzy. Nie wiem w jakich ilościach, ale sądząc po przeładowaniu stadionu nie takich małych. Później klub za pomoca Eventimu opyla nam miejsca numerowane. Pewno się nie znam, ale odnoszę wrażenie, że wprowadzenie ładu i przestrzeganie zasady "moje miejsce na bilecie jest moim miejscem na stadionie" nie leży w interesie klubu z wiadomych względów. Rozumiem taką pazerność, ale nie pochwalam.
Ostatnio zmieniony 16 września 2021, o 08:56 przez Łoptymista, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4883
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3298 Postautor: RadeKas » 16 września 2021, o 08:52

Swoją drogą brak szacunku do kibica w tym klubie przechodzi ludzkie pojęcie. Traktują nas jak bydło. Zapędzić do obory i spokój. Niech sobie radzą.

Wszystko w tym klubie działa idealnie lub prawie idealnie, ale podejście do zwykłych ludzi jest mniej więcej takie samo jak podejście polityków do wyborców.
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

Awatar użytkownika
kdsz
Trener
Posty: 3327
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 02:47

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3299 Postautor: kdsz » 16 września 2021, o 09:00

Łoptymista pisze:Rozumiem taką pazerność, ale nie pochwalam.

A ja nie rozumiem. Stadion nie jest z gumy i organizator musi o tym wiedzieć. Dla własnego bezpieczeństwa. Mi niedawne pożary w Gorzowie i ZG dały sporo do myślenia. Strach pomyśleć co by się mogło stać w przypadku konieczności ewakuacji widzów z naszego stadionu.
W. Komarnicki: "To co miało pójść na piłke renczne, poszło w stronę zawodników"

Awatar użytkownika
Łoptymista
Trener
Posty: 3790
Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
Lokalizacja: Lublin

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3300 Postautor: Łoptymista » 16 września 2021, o 09:02

Rozumiem w znaczeniu: wiem, że ludzie są pazerni i chcą mieć max dużo kasy. ;)

Osobiście wpienia mnie to i uważam za jawny przejaw byznesowego januszowania.