Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Kshyhu
Zawodowiec
Posty: 1243
Rejestracja: 1 lipca 2009, o 12:18
Lokalizacja: Suavineq

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3176 Postautor: Kshyhu » 13 września 2021, o 12:33

Czarek pisze:Niech w ogóle nie wraca. Żaden z niej kibic.

Czarek, opanuj się, chłopie. Z ciebie jest kibic wzorowy, bo lubisz wdychać dym, a jak ktoś nie lubi, to nie może się mianować kibicem Wielkiego Motoru?

Co powiesz o mojej sytuacji - wybrałem się na ostatni mecz rundy zasadniczej z narzeczoną w zaawansowanej ciąży. Nikt się tym nie przejmował, w ciągu całego spotkania przez jakieś 5 minut można było pooddychać świeżym powietrzem, bez dymu. Czy moja ciężarna narzeczona powinna pójść na kolejny mecz i wdychać ten dym, bo w przeciwnym wypadku zostanie wykluczona przez Czarka z grona kibiców i ma nie wracać?
Ostatnio zmieniony 13 września 2021, o 12:40 przez Kshyhu, łącznie zmieniany 1 raz.
Motor mocnyj!

Awatar użytkownika
Saeyl
Kadrowicz
Posty: 1627
Rejestracja: 1 listopada 2018, o 19:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3177 Postautor: Saeyl » 13 września 2021, o 12:35

Flagg pisze:Przepełnienie stadionu to akurat nie nowość. W 2019 problem był ten sam. Nie wiem dokladnie ile wczoraj było ludzi, na oko pewnie kolo 12-13 tysięcy.

A jedno pytanie. Ten sektor między parkiem maszyn a trybuną główną co stał pusty. On zawsze jest pusty czy był jakiś powód ku temu? Bo powiem szczerze, że nigdy do tej pory nie zwróciłem na to uwagi :D

Był pusty w tym sezonie, bo magazyn PGE Ekstraligi się tam rozkładał z rusztowaniem, ale od GP przenieśli się za ogrodzenie w kierunku stadionu lekkoatletycznego i tam teraz siedzą na rusztowaniu. Nie mam jedynie pewności czy studio Eleven też tam nie siedzi przypadkiem.

_piotrusss pisze:No na tę chwilę klub może (krótkowzrocznie) olać temat, to fakt. Ale tu tak naprawdę potrzeba oddelegować jedną, ogarnięta osobę która:
* potrafi odpowiednio formułować zdania w komunikatach klubowych
* poinstruuje ochronę by egzekwowała zakaz palenia
* poinformuje o konieczności zajmowania miejsc z biletów i jak w punkcie wyżej zapewni w razie potrzeby wsparcie ochrony
To nie wymaga ani wielkich nakładów ani zmian organizacyjnych. Nie mam pojęcia czemu tkwią w standardach drugiej ligi w tej kwestii.

Otóż to, nawet w trakcie meczu przecież mogłyby jakieś komunikaty być puszczane o zakazie palenia i zajmowaniu miejsc wyznaczonych na bilecie. Nikt nie mówi, że to nie może być nawet nagrane. Ale też nie oszukujmy się, że nagłośnienie to jakieś cudowne nie jest i czasami nic nie słychać.

ermen
Zawodowiec
Posty: 1258
Rejestracja: 2 lipca 2004, o 10:39

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3178 Postautor: ermen » 13 września 2021, o 12:37

Czarek pisze:
ermen pisze:
mema pisze:Nie wiem czy tylko ja ale wczoraj odniosłem wrażenie że było więcej ludzi niż zwykle.Wszystkie schody zastawione i trzy rzędy ludzi na koronie.


Tak jak napisałem, klub sam tworzy konfliktowe sytuacje. Moja żona po wczorajszym już zapowiedziała że to był jej ostatni mecz na stadionie, dopóki nie wróci normalność. Ile jest takich osób? Naprawdę klub nie widzi problemu?

Niech w ogóle nie wraca. Żaden z niej kibic.


Ciebie nikt to nie uważa za poważnego kibica, więc każdy z czytających z politowaniem się uśmiechnął.
Każdemu jego Everest...

Czarek
Trener
Posty: 5335
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3179 Postautor: Czarek » 13 września 2021, o 12:40

Kshyhu pisze:
Czarek pisze:Niech w ogóle nie wraca. Żaden z niej kibic.

Czarek, opanuj się, chłopie. Z ciebie jest kibic wzorowy, bo lubisz wdychać dym, a jak ktoś nie lubi, to nie może się mianować kibicem Wielkiego Motoru?

Co powiesz o mojej sytuacji - wybrałem się na ćwierćfinał z narzeczoną w zaawansowanej ciąży. Nikt się tym nie przejmował, w ciągu całego spotkania przez jakieś 5 minut można było pooddychać świeżym powietrzem, bez dymu. Czy moja ciężarna narzeczona powinna pójść na kolejny mecz i wdychać ten dym, bo w przeciwnym wypadku zostanie wykluczona przez Czarka z grona kibiców i ma nie wracać?

Dla prawdziwego kibica komfort to drugorzędna sprawa. Liczy się mecz. Gdy nie można znieść zapachu to trzeba zmienić miejsce, a nie wypinać się na drużynę. Klub niestety nie chce reagować na tego typu sytuacje i nic z tym nie zrobimy.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
Kshyhu
Zawodowiec
Posty: 1243
Rejestracja: 1 lipca 2009, o 12:18
Lokalizacja: Suavineq

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3180 Postautor: Kshyhu » 13 września 2021, o 12:41

Czyli to klub wypina się na kibica, a nie kibic na klub. To ustaliliśmy w zeszłym tygodniu przy okazji tematu karnetów na 2019 rok.
Motor mocnyj!

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7233
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3181 Postautor: istred » 13 września 2021, o 12:42

Ciebie nikt to nie uważa za poważnego kibica, więc każdy z czytających z politowaniem się uśmiechnął.

Potwierdzam :)

Jeśli chodzi o palaczy, zajmowanie miejsc itd. to wynika to też poniekąd z przepełnienia stadionu i jego przestarzałości. Opuszczenie swojego miejsca to na tyle karkołomna wycieczka, że część osób rezygnuje czy to z pójścia po piwo, do toalety, czy na papierosa. Absolutnie nie usprawiedliwiam nikogo, ale problem złożony.
Kilkukrotnie na wyjazdach jak zwracałem uwagę palaczom, żeby zeszli niżej to nigdy nie było z tym problemów. Tylko, że tam po pierwsze było miejsce gdzie można było palić nikomu nie przeszkadzając, a po drugie odrobinę gimnastyki i można było zarówno opuścić swoje miejsce jak i zaraz na nie powrócić nie przepychając się przy tym przez kilkadziesiąt osób.

A klub... można było się przyzwyczaić, że kompletnie olewa takie tematy. Choć wystarczyłoby choćby komunikaty puszczać, samo to w jakimś stopniu na pewno by pomogło.

Awatar użytkownika
dannie
Kadrowicz
Posty: 1767
Rejestracja: 13 października 2003, o 15:08
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3182 Postautor: dannie » 13 września 2021, o 12:47

Przyznam szczerze, że też byłem zszokowany tymi problemami z zajmowaniem miejsc na stadionie. Szedłem z przekonaniem, że skoro już nie ma podziału na bilety z miejscówkami i bez, to problem zajmowania komuś miejsca nie istnieje. Jakże się zdziwiłem gdy siadając na swoim miejscu usłyszałem, że "te miejsca są zajęte/zarezerwowane". Jako że była to młoda dziewczyna to spokojnie przyjęła do wiadomości, że miejsca są zarezerwowane właśnie dla nas, bo mamy na nie bilety. Domyślam się jednak, że niektórzy musieli pewnie wdawać się w jakieś utarczki słowne z większymi cwaniakami/pieniaczami.

Absurd.

Nie da się też nie zauważyć, że wczoraj pojawiło się naprawdę dużo zupełnych kibicowskich "świeżaków", tzn. osób które pierwszy raz były na meczu. Widzę to po wpisać na portalach społecznościowych znajomych, którzy nigdy z żużlem nie mieli nic wspólnego albo z zachowań na trybunach, gdzie trzeba było sąsiadom tłumaczyć, dlaczego w programie w 14 i 15 biegu nie ma wpisanych zawodników.

Ten napływ nowych kibiców jest naprawdę ogromny.
Ostatnio zmieniony 13 września 2021, o 12:55 przez dannie, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
_piotrusss
Kadrowicz
Posty: 1655
Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3183 Postautor: _piotrusss » 13 września 2021, o 12:49

Czarek no dla prawdziwego tak, ale chodzi o to by - jeśli kiedyś będziemy mogli wejść na stadion dwudziestotysięczny - do tych 8000 "prawdziwych" dołączyło 10 000 "pikników", którzy wybiorą się na żużel tak, jak co jakiś czas chodzą do kina, teatru czy na koncert. A taki widz gdy poczuje się traktowany niepoważnie przez organizatora, więcej nie przyjdzie.

A tak z drugiej strony, to ja jako ten "prawdziwy" nie wyobrażam sobie by zabrać swoje dziecko na mecz, dopóki nie będę miał pewności że nikt mu nie będzie dmuchał dymem w twarz czy kłócił o miejsce. A wszyscy wiemy, jak się w ogromnej ilości zaczynają historie o pasji do żużla. "Zabrał mnie kiedyś tata/mama/wujek na mecz...". Dla mnie jedna z najwyraźniejszych migawek dzieciństwa, to siedzenie na drewnianej ławce na pierwszym łuku i zbieranie kamyków, które dopiero co wyleciały spod kół motocykli. Kto wie, czy bez tamtego meczu w ogóle bym się tym sportem zainteresował.
Ostatnio zmieniony 13 września 2021, o 12:52 przez _piotrusss, łącznie zmieniany 1 raz.
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski

Czarek
Trener
Posty: 5335
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3184 Postautor: Czarek » 13 września 2021, o 12:51

Dobrze wiedzieć, że na finale będzie więcej miejsca na stadionie, bo kibice komfortu się obrazili.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
Kshyhu
Zawodowiec
Posty: 1243
Rejestracja: 1 lipca 2009, o 12:18
Lokalizacja: Suavineq

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3185 Postautor: Kshyhu » 13 września 2021, o 12:55

Stary, czy ty jesteś tak bezdennie głupi, czy chcesz nas wszystkich nabrać? :shock: :shock: :shock:

Wymagamy podstawowego standardu, nie żadnego komfortu. Że jak masz na bilecie napisane Sektor A1 Rząd 10 Miejsce 21 to nawet jak spóźnisz się na pierwszy bieg, bo ci akurat uciekł autobus, to to miejsce na ciebie czeka. Że jeśli zgodnie z przepisami wyższego rzędu obowiązuje zakaz palenia na obiektach sportowych, to nikt nie dmucha ci w twarz śmierdzącym dymem.
To jest komfort? Myślę, że w centrum Europy w XXI wieku jest to minimalny standard.
Motor mocnyj!

Awatar użytkownika
Hayden
Trener
Posty: 2112
Wiek: 31
Rejestracja: 13 maja 2009, o 22:03

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3186 Postautor: Hayden » 13 września 2021, o 12:57

Czarek pisze:Dobrze wiedzieć, że na finale będzie więcej miejsca na stadionie, bo kibice komfortu się obrazili.

Odpowiem Ci w Twoim stylu czyli bez merytoryki a z jednocześnie przedstawiając jedynie opinię jako bezsprzeczny fakt: nie, nie będzie.
Motor mocny

peterix
Szkółkowicz
Posty: 212
Rejestracja: 13 lipca 2004, o 07:20
Lokalizacja: Lublin

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3187 Postautor: peterix » 13 września 2021, o 12:57

Flagg pisze:A jedno pytanie. Ten sektor między parkiem maszyn a trybuną główną co stał pusty. On zawsze jest pusty czy był jakiś powód ku temu? Bo powiem szczerze, że nigdy do tej pory nie zwróciłem na to uwagi :D


I te miejsca własnie klub mógł zaoferować honorowym krwiodawcom bez uszczerbku dla miejsc na pozostałych trybunach! Akcję popieram tylko jej efekt doprowadzał w rezultacie do konfliktów na trybunach.
Wszędzie w cywilizowanym świecie, jak mam bilet na dane miejsce to jest to MOJE miejsce. Organizator imprezy ma obowiązek mi to przy pomocy służb (ochrony) zagwarantować!
A u nas dziwna moda na mieszanie miejsc numerowanych i nienumerowanych (patrz ^^ermen), streczowanie sektorów, zajmowanie całych połaci trybun już na 1,5 czy 2 godziny przed meczem.
Szczytem bezczelności jest siadanie na dowolnym miejscu i wykłócanie się potem w stylu "bo sobie zająłem, trzeba było przyjść wcześniej". Dziesiątki durnych pytań "czy to miejsce miejsce jest wolne?", skoro wiadomo że cały stadion wyprzedany i miejsca są numerowane!!
Pilnujmy swoich miejsc i żądajmy by ochrona w tym pomagała! Nie po to przychodzę na wyznaczone miejsce, zawsze co najmniej godzinkę wcześniej, żeby się szarpać z podchmielonym gościem, który zajął pół rzędu krzesełek ze swoją ekipą ziomków, albo cały betonowy schodek za ostatnim rzędem krzesełek.
Bardzo proszę Klub nie róbcie już żadnych promocji biletowych na finał! Niech wszystkie miejsca będą numerowane i niech jedna osoba może kupić max 2 (DWA) bilety na jedno konto na eventim. Zwiększy to dwukrotnie szansę zakupu biletu dla pojedynczego kibica, a nie przypadkowych osób, którzy przyszli "bo jest dziś ważny mecz o medal".
NIGDY WIĘCEJ 2-giej LIGI!
Jestem przeciw - dymom, zadymom i serpentynom

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13380
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3188 Postautor: Gelo » 13 września 2021, o 13:00

Zgadzam się - z jednym zastrzeżeniem. Kupując bilet nie miałem wpływu na wybór "mojego miejsca".

Flagg
Trener
Posty: 6300
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3189 Postautor: Flagg » 13 września 2021, o 13:06

peterix pisze:
Flagg pisze:I te miejsca własnie klub mógł zaoferować honorowym krwiodawcom bez uszczerbku dla miejsc na pozostałych trybunach! Akcję popieram tylko jej efekt doprowadzał w rezultacie do konfliktów na trybunach.


IMO to tylko część problemu, i to chyba nie ta większa. Wydaje mi się, że zajmowanie nieswoich miejsc wynika głównie z tego, że ludzie chcą chodzić większymi grupami i siedzieć koło siebie. A jeśli masz bilety rozchodzące się w kilka minut + limit 4 na osobę, to nie ma szans , zeby kupić większą pulę koło siebie.
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Czarek
Trener
Posty: 5335
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3190 Postautor: Czarek » 13 września 2021, o 13:07

Kshyhu pisze:Stary, czy ty jesteś tak bezdennie głupi, czy chcesz nas wszystkich nabrać? :shock: :shock: :shock:

Wymagamy podstawowego standardu, nie żadnego komfortu. Że jak masz na bilecie napisane Sektor A1 Rząd 10 Miejsce 21 to nawet jak spóźnisz się na pierwszy bieg, bo ci akurat uciekł autobus, to to miejsce na ciebie czeka. Że jeśli zgodnie z przepisami wyższego rzędu obowiązuje zakaz palenia na obiektach sportowych, to nikt nie dmucha ci w twarz śmierdzącym dymem.
To jest komfort? Myślę, że w centrum Europy w XXI wieku jest to minimalny standard.

Chyba sam jesteś głupi skoro nie zrozumiałeś, że jestem jak najbardziej za tym by Klub zdyscyplinował palaczy i dopilnował by każdy mógł siąść na swoim miejscu. Krytykuję jedynie obrażanie się na Klub i nieprzychodzenie w związku z tym na stadion.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Kaman
Kadrowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 23 października 2018, o 09:42
Lokalizacja: LBN

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3191 Postautor: Kaman » 13 września 2021, o 13:11

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
dannie
Kadrowicz
Posty: 1767
Rejestracja: 13 października 2003, o 15:08
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3192 Postautor: dannie » 13 września 2021, o 13:14

I o to chodzi, że osoba odpowiedzialna za social media klubie powinna od razu takie komentarze wyłapać i natychmiast zareagować jednoznacznym stanowiskiem, że mamy XXI w. i numerowane miejsca są po to, aby z nich korzystać.
Obrazek

Haron90
Senior
Posty: 993
Rejestracja: 4 lipca 2021, o 11:03

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3193 Postautor: Haron90 » 13 września 2021, o 13:21

Niestety na stadion przychodzą różni ludzie. Są tacy, co szanują innych ludzi, ale są też tacy, co inteligencją nie grzeszą i mają gdzieś, że czasy II ligowej nędzy minęły (i mam nadzieję, że nie wrócą). Problem jest i na pewno nie można tego odpuścić. A patologii u nas na stadionie ogrom:

1. Zajmowanie nie swoich miejsc bo "tu zawsze tak było, trzeba było przyjść 5h wcześniej i sobie zająć" - to chyba najgorsze. Klub powinien mieć przy każdy zejściu do sektorów stewardów, którzy tłumaczyliby, dlaczego już tak nie jest. Jak nic z tym klub nie zrobi, to w końcu ktoś będzie zbierał zęby z ziemi, i wcale nie będę się temu dziwił.

2. Palenie szlug w tłumie - kolejny szczyt chamstwa. Chcesz jarać? Powinny być strefy dla palaczy i tyle w tym temacie. Co bardziej kulturalni opuszczali swoje miejsca, ale nie brakowało buraków, co mieli to w dupie i palili na miejscach w tłumie.

3. Wpychanie się w kolejkę po piwo - wszyscy stoją, wszyscy czekają. Nie zdążysz? Trudno. Przyszedłeś obejrzeć mecz, czy chlać piwsko? Wczoraj gość próbował wj***ć się w kolejkę zasłaniając się małym dzieckiem, że ONO nie wytrzyma stania tyle w kolejce. No litości.

4. Wstawanie na każdy bieg. Osobiście sam lubię stać i kibicować, ale jak jest sytuacja, że dostaję miejsce siedzące, to wypada siedzieć na tej dupie i nie przeszkadzać ludziom za mną. Jak komuś to nie pasuje to wyjazd na koronę.


Czasy pustego stadionu minęły i trzeba sobie parę kwestii we łbach poprzestawiać.

Kaman
Kadrowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 23 października 2018, o 09:42
Lokalizacja: LBN

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3194 Postautor: Kaman » 13 września 2021, o 13:23

dannie pisze:I o to chodzi, że osoba odpowiedzialna za social media klubie powinna od razu takie komentarze wyłapać i natychmiast zareagować jednoznacznym stanowiskiem, że mamy XXI w. i numerowane miejsca są po to, aby z nich korzystać.

To jest prywatna grupa kibicowska. Zresztą nie ważne podejście kibiców prędko nie zmieni się...

Awatar użytkownika
Kshyhu
Zawodowiec
Posty: 1243
Rejestracja: 1 lipca 2009, o 12:18
Lokalizacja: Suavineq

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3195 Postautor: Kshyhu » 13 września 2021, o 13:27

W tym głowa Klubu, żeby się zmieniło.

Wielu z nas bywało na wyjazdach na różnych stadionach żużlowych. Czy w którymkolwiek innym ośrodku ekstraligowym panuje taki chaos i chamstwo w w/w kwestiach (numeracja miejsc i palenie na sektorach), jak u nas? Na pewno nie.
Motor mocnyj!

Awatar użytkownika
Cz@rek
Trener
Posty: 2836
Rejestracja: 16 maja 2004, o 15:17
Lokalizacja: lublin

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3196 Postautor: Cz@rek » 13 września 2021, o 13:36

Mi moje miejsce które "wylosowałem" przy zakupie nie specjalnie pasowało ,ale nawet nie pomyślałem żeby zajmować komuś inne- poszedłem sobie na koronę i grzecznie usiadłem na betonie ;)
Ale faktycznie widziałem utarczki o numerowane miejsca a i palących było jakby więcej.
I jeszcze jedna sprawa która na meczach mnie trochę irytuje ,sprzedaż programów.
Czy naprawdę nie może być choćby JEDNEGO punktu gdzie można kupić tylko program???
A nie przed każdym meczem stać po 15-20 min.do okienka gdzie ludzie (i dobrze) oglądają, kupują różne klubowe suweniry.

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4941
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3197 Postautor: RadeKas » 13 września 2021, o 13:42

O to to. Kupowanie programu kiedy przed Tobą sznur ludzi kupujących czapeczkę dla bombelka to po prostu koszmar. Wystarczy oddelegować jedno okienko do sprzedaży tylko i wyłącznie programów...
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4230
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3198 Postautor: papi » 13 września 2021, o 13:42

o to to, nawet nie musi być oddzielny punkt. Niech jedno z trzech stanowisk będzie przeznaczone tylko do sprzedaży programów

EDIT: zostałem wyprzedzony :D

Czarek
Trener
Posty: 5335
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3199 Postautor: Czarek » 13 września 2021, o 13:45

Haron90 pisze:Niestety na stadion przychodzą różni ludzie. Są tacy, co szanują innych ludzi, ale są też tacy, co inteligencją nie grzeszą i mają gdzieś, że czasy II ligowej nędzy minęły (i mam nadzieję, że nie wrócą). Problem jest i na pewno nie można tego odpuścić. A patologii u nas na stadionie ogrom:

1. Zajmowanie nie swoich miejsc bo "tu zawsze tak było, trzeba było przyjść 5h wcześniej i sobie zająć" - to chyba najgorsze. Klub powinien mieć przy każdy zejściu do sektorów stewardów, którzy tłumaczyliby, dlaczego już tak nie jest. Jak nic z tym klub nie zrobi, to w końcu ktoś będzie zbierał zęby z ziemi, i wcale nie będę się temu dziwił.

2. Palenie szlug w tłumie - kolejny szczyt chamstwa. Chcesz jarać? Powinny być strefy dla palaczy i tyle w tym temacie. Co bardziej kulturalni opuszczali swoje miejsca, ale nie brakowało buraków, co mieli to w dupie i palili na miejscach w tłumie.

3. Wpychanie się w kolejkę po piwo - wszyscy stoją, wszyscy czekają. Nie zdążysz? Trudno. Przyszedłeś obejrzeć mecz, czy chlać piwsko? Wczoraj gość próbował wj***ć się w kolejkę zasłaniając się małym dzieckiem, że ONO nie wytrzyma stania tyle w kolejce. No litości.

4. Wstawanie na każdy bieg. Osobiście sam lubię stać i kibicować, ale jak jest sytuacja, że dostaję miejsce siedzące, to wypada siedzieć na tej dupie i nie przeszkadzać ludziom za mną. Jak komuś to nie pasuje to wyjazd na koronę.


Czasy pustego stadionu minęły i trzeba sobie parę kwestii we łbach poprzestawiać.

Popieram poza wstawaniem podczas biegów, zwłaszcza że wczoraj nie dało się inaczej, bo ludzie stali na schodach.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

peterix
Szkółkowicz
Posty: 212
Rejestracja: 13 lipca 2004, o 07:20
Lokalizacja: Lublin

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3200 Postautor: peterix » 13 września 2021, o 13:54

Gelo pisze:Zgadzam się - z jednym zastrzeżeniem. Kupując bilet nie miałem wpływu na wybór "mojego miejsca".


No i masz rację. Z tymi biletami przez eventim to nigdy nie wiadomo wcześniej: czy będzie wybór miejsc czy losowanie. Klub nigdy wcześniej nie informuje czy sam wybierzesz miejsce czy system. Ostatnio system. Ale dlaczego, to nie wiem. Kto o tym decyduje eventim czy klub?
Jakby było ścisłe przestrzeganie zakupionych miejsc, to pewnie część ludzi by zrezygnowała z rzędów 1-3 (zwłaszcza na łuku) lub grzecznie stałaby na koronie. A tak wbija się na chama na krzesełka byle gdzie i jest chaos...
NIGDY WIĘCEJ 2-giej LIGI!
Jestem przeciw - dymom, zadymom i serpentynom