Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Flagg
Trener
Posty: 6298
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3076 Postautor: Flagg » 7 września 2021, o 16:36

Ale kto cie dyma? Mogłes oddac karnet, dostać zwrot całej kasy i mieć święty spokój. Decydując się na zatrzymanie karnetu wiedziales, że nie będzie to równoznaczne z wejsciem na stadion. Do kogo masz pretensje?
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5624
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3077 Postautor: niespokojny » 7 września 2021, o 16:38

Kępa z Więckowskim jezeli chcesz nazwisk.
W ofercie bylo wejscie na mecze Motoru w sezonie 2021. Czy mecz play off to juz nie jest sezon 2021?! Zero szacunku do kibica, w Gorzowie nawet byla przedsprzedaz. Pewnie polowa stadionu juz upchana a reszta frajerow z karnetami pod brama moze poogladac.
Ostatnio zmieniony 7 września 2021, o 16:42 przez niespokojny, łącznie zmieniany 1 raz.
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

Haron90
Senior
Posty: 993
Rejestracja: 4 lipca 2021, o 11:03

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3078 Postautor: Haron90 » 7 września 2021, o 16:42

Ktoś wam to powiedział wprost? Karnety nigdy nie obowiązywały rund Play off. Tak się kończy życzeniowe myślenie i liczenie że będzie tak, jak sobie wymyśliłem. Myśląc realistycznie wiadomo, że tak będzie. O co ten płacz?

Awatar użytkownika
dannie
Kadrowicz
Posty: 1767
Rejestracja: 13 października 2003, o 15:08
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3079 Postautor: dannie » 7 września 2021, o 16:45

O to, że oferta klubu mówiła tak: nie oddasz karnetu, masz przedsprzedaż na sezon 2021.

Czy sezon 2021 się skończył czy coś przeoczyłem?
Obrazek

Flagg
Trener
Posty: 6298
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3080 Postautor: Flagg » 7 września 2021, o 16:46

Ty sobie założyłeś, że mecze PO się wliczają w pakiet, ja wiedzac, że od zawsze karnety dają przywileje tylko na RZ, zalozylbym inaczej. Zawsze możesz udać się po poradę prawną, by ktoś co określił, czy tak skonstruowana oferta powinna zawierać PO czy nie.

Można też było się po prostu dopytać w klubie przed podjęciem decyzji :)
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Haron90
Senior
Posty: 993
Rejestracja: 4 lipca 2021, o 11:03

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3081 Postautor: Haron90 » 7 września 2021, o 16:49

Logicznie myśląc klub nie mógł oferować czegoś, czego nie wiedział że będzie miał do zaoferowania. Proste i logiczne A pretensje do klubu w tym momencie niedorzeczne.

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5624
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3082 Postautor: niespokojny » 7 września 2021, o 16:49

Pierwszą możliwością dotyczącą zakupionego przez Państwa karnetu jest jego wymiana na Pakiet Korzyści, w skład którego wchodzą:
- 40% na zakup karnetu na sezon 2022 w przedsprzedaży, która zagwarantuje Państwu możliwość kupna karnetu przed sprzedażą regularną
- dostęp do przedsprzedaży biletów w sezonie 2021 przy obecności kibiców na trybunach
- 20% zniżki w Oficjalnym Sklepie Kibica na cały asortyment (stacjonarnie oraz online)
W celu otrzymania wyżej wymienionych świadczeń nie musicie Państwo podejmować żadnych kroków – każda osoba, która posiada zakupiony karnet będzie mogła użyć Pakietu Korzyści, które dla Państwa przygotowaliśmy. Wszystkie osoby, które w sezonie 2020 zdecydowały się na bluzę teamową automatycznie mogą skorzystać z wyżej wymienionego pakietu.
Drugą opcją jest całościowy zwrot pieniędzy za zakupione karnety. Można go dokonać do końca kwietnia 2021 roku. W celu jego otrzymania, prosimy o kontakt z platformą sprzedażową eventim.pl za pomocą formularza, znajdującego się pod linkiem – https://www.eventim.pl/help/cancellation/1. Firma rozpatrzy Państwa wniosek, a następnie zgodnie z Art. 15zp. 1. w ciągu 180 dni zwróci wpłacone pieniądze.
W przypadku firm oraz administracji publicznej prosimy o bezpośredni kontakt z eventim.pl na adres mailowy b2b@eventim.pl.
Wielokrotnie byliśmy świadkami niesamowitej wyrozumiałości z Państwa strony, o którą po raz kolejny prosimy. Dzięki Państwa wsparciu, wpływy z karnetów pozwoliły nam na utrzymanie klubu w PGE Ekstralidze w sezonie 2020.
Przeciągająca się pandemia w znacznym stopniu utrudnia nam funkcjonowanie oraz wprowadza ogromny niepokój. Wybranie pierwszego pakietu w znacznym stopniu pozwoli nam przetrwać kolejny, ciężki dla nas sezon i nie zmarnować ostatnich lat ciężkiej pracy.


Masz czarno na bialym, jaka nadinterpretacja?! Sezon to nie jest runda zasadnicza! Poza tym zwykle karnetu nie kupuje sie na zamkniety stadion i nie placi za bilet. Dla mnie to jawne dymansko i orzyganie być moze historycznego sukcesu.
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4205
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3083 Postautor: Perez » 7 września 2021, o 16:50

Dajcie na wstrzymanie. Drabik tani nie jest :-)
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!

Kaman
Kadrowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 23 października 2018, o 09:42
Lokalizacja: LBN

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3084 Postautor: Kaman » 7 września 2021, o 16:51

Flagg pisze:Ty sobie założyłeś, że mecze PO się wliczają w pakiet, ja wiedzac, że od zawsze karnety dają przywileje tylko na RZ, zalozylbym inaczej. Zawsze możesz udać się po poradę prawną, by ktoś co określił, czy tak skonstruowana oferta powinna zawierać PO czy nie.

Można też było się po prostu dopytać w klubie przed podjęciem decyzji :)

Również nie zakładałem inaczej, zawsze są chyba w każdym klubie na rundę zasadniczą. Ci co czują się wydymani po prostu sami się wydymali na miękko

Awatar użytkownika
dannie
Kadrowicz
Posty: 1767
Rejestracja: 13 października 2003, o 15:08
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3085 Postautor: dannie » 7 września 2021, o 16:51

Nie muszę akurat udawać się po poradę prawną do nikogo. Sam mogą ją sobie sporządzić. To Klub (jako profesjonalista/przedsiębiorca) musi się zatroszczyć o to, aby jego komunikaty (oferta) były precyzyjne. Ja jako konsument mogę założyć, że jak ktoś napisał "Sezon 2021" to jest to cały sezon, a nie faza zasadnicza, bo ktoś w klubie miał to na myśli, ale zapomniał o tym napisać.

Jakby się ktoś uparł i poszedł z tym do sądu to bardzo zdziwiłbym się, gdyby wyrok był dla niego niekorzystny.

I bez znaczenie jest fakt, że "zawsze karnet jest na fazę zasadniczą". Zwracam uwagę, że "zawsze" to nie mieliśmy pandemii i "zawsze" nie trzeb było przenosić praw z karnetu na kolejny sezon. Pierwsza (zeszłoroczna) oferta klubu mówiła o przeniesieniu karnetu na kolejny sezon i wtedy było oczywiste, że skoro w sezonie 2020 r. karnet miał obowiązywać na rundę zasadniczej to analogicznie będzie w sezonie 2021 r. Ale! Druga oferta (z tego roku) już nie była "prostym przeniesieniem praw z karnetu", ale zupełnie nowym zespołem uprawnień (świadczeń). Jest to zniżka na zakup karnetu i prawo przedsprzedaży. Prawo przedsprzedaży nie jest tym samym co prawo wstępu na mecz. Dlatego nie wiem, dlaczego miałbym zakładać, że prawo to dotyczy tylko sezonu zasadniczego, skoro i tak wartość tej oferty była niższa niż wartość samego karnetu. Zwłaszcza, że w większości klubów karnetowcy i tak mają prawo pierwszeństwa nabycia biletów w fazie playoff (pucharach itd.) - nie mylić z prawem wejścia na mecz.
Ostatnio zmieniony 7 września 2021, o 16:59 przez dannie, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5624
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3086 Postautor: niespokojny » 7 września 2021, o 16:52

Perez pisze:Dajcie na wstrzymanie. Drabik tani nie jest :-)

No i co w zwiazku z tym? Przeciez i tak place za bilet. Tu chodzi TYLKO i az o prawo pierwszenstwa na ktore sie z klubem umawialem.
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

Awatar użytkownika
maestro76
Zawodowiec
Posty: 1112
Rejestracja: 23 listopada 2003, o 16:56
Lokalizacja: Åšwidnik

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3087 Postautor: maestro76 » 7 września 2021, o 16:53

Lekki smrodek jest, to fakt, ale mam pierwszeństwo pierwokupu na przyszły sezon i mi to jakoś rekompensuje straty.
Poza tym w tej sytuacji nie było szans żeby każdemu dogodzic
never ride faster than your angel can fly

Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4205
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3088 Postautor: Perez » 7 września 2021, o 16:53

Istred czy Torsen Ci pomogą zakładaj sprawę w sądzie.
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!

Flagg
Trener
Posty: 6298
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3089 Postautor: Flagg » 7 września 2021, o 16:54

dannie pisze:Nie muszę akurat udawać się po poradę prawną do nikogo. Sam mogą ją sobie sporządzić. To Klub (jako profesjonalista/przedsiębiorca) musi się zatroszczyć o to, aby jego komunikaty (oferta) były precyzyjne. Ja jako konsument mogę założyć, że jak ktoś napisał "Sezon 2021" to jest to cały sezon, a nie faza zasadnicza, bo ktoś w klubie miał to na myśli, ale zapomniał o tym napisać.

Jakby się ktoś uparł i poszedł z tym do sądu to bardzo zdziwiłbym się, gdyby wyrok był dla niego niekorzystny.

No to śmiało. Ja bym jednak skorzystał z drugiej opinii :)
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

blajar
Trener
Posty: 2601
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3090 Postautor: blajar » 7 września 2021, o 16:57

Ja przeczytawszy sobie treść posta z korzyściami kompletnie nie dziwię się irytacji. Nikt raczej nie oczekiwał, że karnet będzie obowiązywał w PO ale jest wyraźnie napisane, że w ramach korzyści otrzymuje się dostęp do przedsprzedaży biletów w sezonie. Sezon to sezon, dość jasny do wytłumaczenia termin, a nikt tu nie oczekuje biletu tylko chcąc normalnie zapłacić, jedynie prawa pierwokupu, jak klub obiecał.
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową"
"To mess it ip with a lion" - "nie drażnić lwa" :lol:
Czytał Łukasz Benz

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5624
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3091 Postautor: niespokojny » 7 września 2021, o 17:01

Drużyna gorzowskiej Stali zmierzy się 5 września w pierwszym spotkaniu półfinałowym fazy play-off z ekipą Motoru Lublin. Dziś o 19.47 rusza przedsprzedaż biletów na to spotkanie

W pierwszej kolejności bilety na zawody mogą nabyć posiadacze karnetów (dla rodziny, bądź znajomych) oraz kibice, którzy chociaż raz kupili bilet w sezonie 2021. Maksymalnie 6 sztuk.


Miałem Grzyba za wsioka, ale swoich kibiców bardziej szanuje niż ma to miejsce u nas. Warto dodac, że u nich karnetowicze nie placili za bilety i nie umorzyli klubowi 60% wartości karnetu.

Nikt nie chce wejść na stadion na PO na karnet, tylko chce mieć możliwość zakupu biletu zgodnie z deklaracją klubu pod koniec marca. Jaki jest więc problem? Można się tylko domyślać, że dostępnych miejsc będzie mniej niż sprzedanych zostało karnetów.
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4941
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3092 Postautor: RadeKas » 7 września 2021, o 17:14

To, że klub w biały dzień dyma karnetowiczów w tym roku to chyba każdy rozsądny człowiek jest w stanie obiektywnie przyznać. Zwłaszcza mając porównanie na inne ośrodki jak wyżej.

W związku z tym ja nawet nie marzyłem, że będę miał jakikolwiek przywilej na PO.

Z jakiegoś powodu w klubie srają na karnetowiczów. Może po prostu wiedzą, że i tak ujdzie im na sucho, bo co by nie zrobili to komplet będzie i w niedzielę, i w finale, a na przyszły rok i tak wszystkie karnety pójdą jak świeże bułeczki. Więc po co się starać?
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

max3
Zawodowiec
Posty: 1242
Rejestracja: 20 listopada 2002, o 23:16
Lokalizacja: lublin

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3093 Postautor: max3 » 7 września 2021, o 17:17

Jak się dostaje 5 mln z miasta kolejne ze spółek skarbu państwa to kibiców można olać.

mema
Senior
Posty: 681
Rejestracja: 21 marca 2004, o 20:06

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3094 Postautor: mema » 7 września 2021, o 17:21

Haron90 pisze:Ktoś wam to powiedział wprost? Karnety nigdy nie obowiązywały rund Play off. Tak się kończy życzeniowe myślenie i liczenie że będzie tak, jak sobie wymyśliłem. Myśląc realistycznie wiadomo, że tak będzie. O co ten płacz?

Przypomnij proszę w którym to roku w Ekstralidze w Lublinie nie obowiązywały karnety jak weszliśmy do play-off.

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4514
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3095 Postautor: Kargolo » 7 września 2021, o 17:36

max3 pisze:Jak się dostaje 5 mln z miasta kolejne ze spółek skarbu państwa to kibiców można olać.

Tutaj nawet nie o to chodzi. Po prostu nie ma potrzeby walki o kibiców, bo oni między sobą walczą o bilety.

I nie powinno mieć żadnego znaczenia, że karnet był na rundę zasadniczą. Znaczenie powinien mieć komunikat klubu o "pakiecie korzyści". Tam nie było słowa o tym, że przedsprzedaż nie będzie dotyczyć playoffów, ale że będzie dotyczyć "sezonu 2021", którego playoffy są przecież częścią.

Pozostaje walka, mam nadzieję, że uda się kupić mimo wszystko...

Awatar użytkownika
_piotrusss
Kadrowicz
Posty: 1655
Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3096 Postautor: _piotrusss » 7 września 2021, o 18:11

Flagg pisze:No to śmiało. Ja bym jednak skorzystał z drugiej opinii :)

Ale tak poważnie, o jaką opinię Ci chodzi? Tutaj nie było przeniesienia karnetu na kolejny sezon, bo w takim wypadku karnetowicze wchodziliby na mecze bez kupowania biletów. No i wtedy rzeczywiście jakieś zasady wstępu na mecz za okazaniem karnetu miałyby zastosowanie. Ale to była oddzielna oferta przeznaczona dla osób, które zdecydują się na zatrzymanie karnetu jako pamiątki/cegiełki dla klubu. Jedną z korzyści wynikających z tej oferty była możliwość wzięcia udziału w przedsprzedaży biletów na mecze w sezonie 2021. Tutaj naprawdę nie ma pola na wątpliwości, zapis jest jasny. Klub się z niego nie wywiązał i podobnie jak osoby powyżej czuję się oszukany. Ciężko traktować poważnie takie podejście do kibiców i nie mam ochoty polować na karnet 2022. Możecie się naśmiewać, wyzywać czy lekceważyć takie osoby jak ja, ale klub powinien brać pod uwagę fakt, że kiedyś ta moda na żużel się skończy/spowszednieje i jeśli chcą zapełniać regularnie także stadion na 15k, to powinno im zależeć na tym by traktować kibiców z szacunkiem. By nadal zabierali rodziny czy znajomych na mecze.
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski

Flagg
Trener
Posty: 6298
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3097 Postautor: Flagg » 7 września 2021, o 18:36

To może tak.

Nie wiem, być może to wynik mojego podjeścia do takich spraw, bo ja nie lubię nieścisłości, szczególnie, gdy chodzi o kwestie finansowe. Dla mnie stwierdzenie "na sezon 2021" jest bardzo nieścisłe i wiedząc, że powszechną praktyką jest to, że karnety na mecze ligowe (nie tylko w żużlu) nie obejmują fazy PO, to nie zakładałbym z góry korzystnej dla mnie wersji, że sezon 2021 znaczy wszystkie mecze (pominę szczegół, że karnetowicze robili dym na FB klubu nawet w przypadku SGP domagajać się pierszeństwa) Ja bym po prostu sie dopytal przed podjęciem decyzji.

Moim zdaniem wiec ludzie z automatu i bezmyślnie założyli, że faza PO też wchodzi w grę, bo tak im było po prostu korzystniej. Ale po przemyśleniu, zgodzę się, że sposób sformułowania komunikatu przez klub mógł być mylący i ludzie mają prawo być rozczarowani.

Odnośnie "dbania o kibica" i stawiania Stali jako przykładu. Zaczniijmy od tego, że Stal tych karnetów sprzedała ile? Tysiąc? Dwa? Oni sobie mogli pozwolić na dodatkowe benefity. Jakby u nas klub to zrobił, to straty z tego tytułu byłyby gigantyczne.
I teraz dochodzimy do kwesti, czy faktycznie ten kibic z karnetem jest cenniejszy dla klubu, niż kibic bez karnetu. I moim zdaniem nie jest. Te 8 czy 9 tys karnetów nie trafiło w ręce najbardziej zagorzałych fanów, którzy będa z zespołem na dobre i na złe. Nie, pewnie połowa conajmniej trafiła do tych "pikników", którzy jak się skończy moda to zapomną w ogóle gdzie jest Z5. I zapewnienie ich dodatkowych benefitów z tytułu tego, że mieli szczęście w "losowaniu" karnetów w 2019 roku nic w tej kwestii nie zmieni. Liczba wiernych kibiców, którym dwa lata temu nie udało się karnetu dostać jest podejrzewam równa tym, co go kupili. Klub wiec musi siłą rzeczy dbać o obie strony. Zważywszy na to, że karnetowicze znów będą w nieporównywalnie korzystniejszej sytuacji w roku przyszłym, to w tym zdecydował się chociaż wyrównać szansę i dać tym, którzy szczęścia nie mieli szansę na obejrzenie najważniejszych spotkań byc może w histroii klubu.

Karnetowiczom się to nie będzie podobać. Ci, którzy karnetów nie mają beda zachwyceni. Ale naprawdę sugerowanie, że Ci którym się w 2019 poszczęściło sa jakimś lepszym sortem kibica jest imo niepoważne.
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5624
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3098 Postautor: niespokojny » 7 września 2021, o 18:44

Flagg nie kompromituj sie juz i przestan wciskac kit. Sezon to sezon tu nie ma pola na niedomowienia i myslenia nad interpretacja bo czym innym jest wejscie na karnet, a czym innym pierwszenstwo zakupu biletow w danym sezonie. W praktyce stadionow nie zamykano i karnetowicze za bilety nie placili. Taka byla praktyka.

Interpretowac mozesz sobie jak chcesz. Licza sie fakty. A one sa takie ze sezon 2021 w Lublinie trwa. Tobie brakuje przede wszystkim obiektywizmu, a dlaczego to w sumie mam to gdzies.

A co do glodnych kawalkow o tych co karnetu nie kupili. Na ostatnie dwa mecze bilety nie zostaly WYPRZEDANE. Mozna bylo isc i zobaczyc. Ja jestem w plecy tysiac zlotych za mozliwosc pierwszenstwa na de facto 1 mecz, bo na 2 mecze stadion byl zamkniety, na jeden sie nie dostalem a na ostatnie dwa i tak bym wszedl. I teraz ktos przypadkowy dostanie sie na stadion ogladac historyczne zawody, a ja byc moze nie, a jak juz to nie z rodzina. To jest sprawiedliwe twoim zdaniem? Klub prosi o pomoc a na koncu mowi w sumie to spier...
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

Badzia
Szkółkowicz
Posty: 241
Rejestracja: 13 listopada 2019, o 23:40
Lokalizacja: Lublin

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3099 Postautor: Badzia » 7 września 2021, o 19:10

„Oszukali mnie banda złodziejów polskich!!” To po prostu nie mieści się w głowie. Kuzwa na każdym kroku można chwalić zarząd klubu a oni w kwestii karnetów walą takie babole, że rece opadają. Kazdy kto oddał klubowi 300zl czy ile tam karnet kosztował i zacierał rece ze na luzaku wejdzie na mecze PO. Chyba za dużo się oglądają na partię rządząca.

Flagg
Trener
Posty: 6298
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Bilety i karnety - ceny, dostępność itp.

#3100 Postautor: Flagg » 7 września 2021, o 19:47

niespokojny pisze:Flagg nie kompromituj sie juz i przestan wciskac kit. Sezon to sezon tu nie ma pola na niedomowienia i myslenia nad interpretacja bo czym innym jest wejscie na karnet, a czym innym pierwszenstwo zakupu biletow w danym sezonie. W praktyce stadionow nie zamykano i karnetowicze za bilety nie placili. Taka byla praktyka.


Nie widzę sensu się powtarzać. Dla mnie sformułowanie "sezon 2021" wiedząć jednocześnie, że karnety przewaznie nie zapewniały benefitów na faze PO zapala lampkę w głowie. Dla Ciebie - nie. Ja nie przekonam Ciebie, Ty mnie.

Interpretowac mozesz sobie jak chcesz. Licza sie fakty. A one sa takie ze sezon 2021 w Lublinie trwa. Tobie brakuje przede wszystkim obiektywizmu, a dlaczego to w sumie mam to gdzies.


Nie wiem dlaczego miałoby mi brakowac obiektywizmu, skoro w poprzednim poście przyznałem Wam rację odnośnie biletów na PO. Napisałem, ze komunikacja z klubu była myląca i mogła wprowadzić w bład, wiec macie prawo byc sfrustrowani. Nie wiem czego jeszcze oczekujesz? Buzi? Przeprosin?

A co do glodnych kawalkow o tych co karnetu nie kupili. Na ostatnie dwa mecze bilety nie zostaly WYPRZEDANE. Mozna bylo isc i zobaczyc. Ja jestem w plecy tysiac zlotych za mozliwosc pierwszenstwa na de facto 1 mecz, bo na 2 mecze stadion byl zamkniety, na jeden sie nie dostalem a na ostatnie dwa i tak bym wszedl.

Skoro tak lubisz fakty, to o nich porozmawiajmy. Co Ci klub obiecał za zachowanie karnetu? Prawo do pierwokupu biletu, w sytuacji gdy kibice będą mogli wejsc na stadion. Czy takie prawo miałeś? Miałeś w 5 meczach, czyli w tylu, na ile mogli wejść kibice. Czy z tego prawa skorzystałeś, czy nie, to jest Twoja osobista sprawa i ani mnie, ani klub nie obchodzi. Klub tutaj się wywiązał w 100% z tego co obiecał. Cała reszta okoliczności, które wymieniasz nie ma kompletnie żadnego znaczenia. Klub dostarczył to, co obiecał. Jeśli przed podjęciem decyzji nie brałeś pod uwage tego, że na niektórych meczach moze Cie nie być, na inny nie uda Ci sie kupić mimo pierwszeństwa (co było dość logiczne, skoro to pierwszeństwo miało 8k ludzi, a wpuszczali 3k lub 5k) lub że koniec końców otworzą stadiony na full, to jest to tylko i wyłącznie Twoja wina. Nikt Cię do zatrzymywania karnetu nie zmuszał. Znałeś warunki, wiedziałeś jakie są okoliczoności. Mozesz teraz oczywiście wmawiać wszystkim jak ludzie na SM, że "gdybym wiedział, że PO nie ma w pakiecie, to bym zwrócił karnet", ale nikt tego nie łyknie.

No i apropo głodnych kawałków. To te o "pomocy klubowi" zachowaj dla siebie. Ludzie zatrzymywali karnety nie dlatego, żeby pomóc klubowi, ale dla własnych korzyści. Właśnie dla pierwokupu biletów i karnetu na przyszły sezon. I ze strachu, że jak teraz oddadza, to za rok nie kupią.

Powtórze jeszcze raz. Zreflektowałem się od czasu pierwszego posta na ten temat i napisałem, że rozumiem frustrację, że zostaliście wprowadzeni w błąd. napisałem też, że moim zdaniem nie wynikało to z podejścia klubu za zasadzie "mamy wywalone na karnetowców, dali kasę wiec niech spadają", a bardziej z chęci udobruchania obu grup kibicowskich. Tych za karnetami i tych bez. Przeciez klub nie wywiązał się w stosunku do Was chyba tylko z jednego. Z prawa pierwokupu na dwa mecze fazy PO. Cała reszta się zgadza i jest zgodna z tym, co klub proponował w pakiecie. A tutaj od 2 sezonów czytamy żale karnetowców, jak to Was klub r**a bez mydła na kazdym kroku, jakim to uciśnionym narodem jesteście.
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski