Paweł Miesiąc

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
kilar
Trener
Posty: 3008
Rejestracja: 7 lipca 2004, o 00:29
Lokalizacja: Lublin City

Re: Paweł Miesiąc

#51 Postautor: kilar » 4 października 2011, o 19:38

Jak juz to albo Jelen albo Stachyra, a najlepiej zaden z nich.

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7231
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Paweł Miesiąc

#52 Postautor: istred » 4 października 2011, o 20:15

Ze Stachyrą to już większy problem. Chyba, że podpisze bez żadnej gwarancji startów i będzie miał konkurenta z podobnym ksm, żeby nie było jak z Sucheckim ..
Ale o czym w ogóle mowa... zawodnik miał pewne miejsce w Gdańsku - zespole, który awansował do eligi. To do Lublina przyjdzie jako zapchajdziura? Bez żartów.

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6376
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Paweł Miesiąc

#53 Postautor: kibicLBN » 4 października 2011, o 21:02

kilar pisze:Jak juz to albo Jelen albo Stachyra, a najlepiej zaden z nich.

Ja rozumiem, że nie każdy musi lubić chłopaków ze swoich stron itp. Patrząc jednak obiektywnie (tak jest w moim przypadku, bo ani gościa nie lubię, ale nic do niego nie mam) na Jeleniewskiego. To jeśli miałby by być 2 lub 3 seniorem w składzie dla drużyny walczącej o top 4' to się facet nadaje. nie mam co do tego wątpliwości. Gość ma solidne doświadczenie w I i elidze, nie był tam jakimś kozakiem , ale miewał przyzwoite sezony. W zeszłym sezonie wykręcił 1,8 a myślę że stać go na więcej. KSM taki jak u Barana czy Miesiąca, a nie powiesz mi że to słabszy zawodnik. A przepraszam raz w barażach mu się nie udało, ale to jego wina że drużyna do baraży dopuściła, a no i poza tym inni zawodnicy mieli zakaz dobrego występu w Dźwińsku :P
Niektórzy kierują się tylko sentymentami, sympatiami. Kurcze nie ma zawodnika, który by pasował każdemu.
Harris - niepewny i "Angol to będzie marudził"
B.Pedersen - z krzesełka nie podniesie ;)
itd. itd.
Ja np. jestem przeciwny dwóm naszym zawodnikom z tego sezonu w składzie meczowym, bo chłopaki mają potencjał na śr. 1,6 a Cameron 1,8 (patrząc dość optymistycznie) a KSM będą mieli powyżej 7. Czasem wato pomyśleć a nie sugerować się jedynie impulsami.
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
kilar
Trener
Posty: 3008
Rejestracja: 7 lipca 2004, o 00:29
Lokalizacja: Lublin City

Re: Paweł Miesiąc

#54 Postautor: kilar » 4 października 2011, o 21:25

Ja tam sie impulsami nie sugeruje, tylko wg mnie bledem byloby wracac do czesci skladu, ktory spadl z 1 ligi. Teraz tez przyjdzie nam jezdzic z Lokomotivem, gdzie u nich w tym roku Jelen zdobyl 2, a Stachyra 0 pt.

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4883
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Paweł Miesiąc

#55 Postautor: RadeKas » 4 października 2011, o 21:27

No z ta czescia skladu ktory spadl to prawie tak dobry argument jak z Kosciuchem i Miskowiakiem, ktorzy spuscili Poznan do 2 ligi.
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

Awatar użytkownika
kilar
Trener
Posty: 3008
Rejestracja: 7 lipca 2004, o 00:29
Lokalizacja: Lublin City

Re: Paweł Miesiąc

#56 Postautor: kilar » 4 października 2011, o 21:32

No wiec dlatego napisalem ile na Lotwie natrzaskali punktow.

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4883
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Paweł Miesiąc

#57 Postautor: RadeKas » 4 października 2011, o 21:33

Swietnie, ale wiekszosc spotkan jedziemy w Lublinie, a nie na Lotwie. Jak Jeleniowi tak tamten tor nie pasuje, to pojedzie ktos inny, chociazby Miesiac jezeli go zatrzymamy.
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6376
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Paweł Miesiąc

#58 Postautor: kibicLBN » 4 października 2011, o 21:35

Ale to było 5 lat temu. Dzwińsk to tylko jedna z 8 ekip 1 ligi, a ty obudź się i popatrz na inne występy po tym meczu...
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
kilar
Trener
Posty: 3008
Rejestracja: 7 lipca 2004, o 00:29
Lokalizacja: Lublin City

Re: Paweł Miesiąc

#59 Postautor: kilar » 4 października 2011, o 21:41

RadeKas pisze:Swietnie, ale wiekszosc spotkan jedziemy w Lublinie, a nie na Lotwie. Jak Jeleniowi tak tamten tor nie pasuje, to pojedzie ktos inny, chociazby Miesiac jezeli go zatrzymamy.

Taaa i po dobrym wystepie w Lublinie, odsuwasz go od skladu. No wiesz w teorii wszystko elegancko.

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4883
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Paweł Miesiąc

#60 Postautor: RadeKas » 4 października 2011, o 21:48

Nie no lepiej nie podpisywac zawodnika, ktory u nas na torze moze pokonac kazdego, bo slabo pojedzie w jednym meczu. W teorii wszystko elegancko.
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

meesha
Trener
Posty: 7579
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Paweł Miesiąc

#61 Postautor: meesha » 4 października 2011, o 21:56

I tak przez całą zimę.

Kocham to forum :lol:
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Paweł Miesiąc

#62 Postautor: jerry78 » 4 października 2011, o 21:57

To na pewno wątek Pawła Miesiąca? :)
Przypominam, że Daniel ma swój:
viewtopic.php?f=10&t=1726&start=1325

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4883
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Paweł Miesiąc

#63 Postautor: RadeKas » 4 października 2011, o 21:59

meesha pisze:I tak przez całą zimę.

Kocham to forum :lol:


Ja jednak mysle, ze tylko do czasu az Jelen podpisze kontrakt ;).

Jerry, nie wiem o co Ci chodzi, przeciez napisalem, ze Miesiaca za Jelenia na Lotwie mozna dac ;) :lol: .
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Paweł Miesiąc

#64 Postautor: jerry78 » 4 października 2011, o 22:03

Dobra, dobra, później meesha ma kupe roboty, żeby doprowadzić to do ładu ;)

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7231
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Paweł Miesiąc

#65 Postautor: istred » 4 października 2011, o 22:28

RadeKas pisze:No z ta czescia skladu ktory spadl to prawie tak dobry argument jak z Kosciuchem i Miskowiakiem, ktorzy spuscili Poznan do 2 ligi.

Wróć i przeczytaj post do którego tak wracasz.
Napisałem - wydawało mi się - wyraźnie "abstrahując od Miśkowiaka i Kuściucha, których uważam za dobrych zawodników". Nie rozumiesz sformułowania "abstrahując od"?
Poznań to trochę osobny temat. Gdyby jechał normalnie spadła by Łódź.

Sednem całej wypowiedzi miało być to, że lepiej rozglądać się za zawodnikami z zespołów, które awansowały (zawodnicy, którzy doprowadzili do awansu), a którzy to zawodnicy nie znajdą miejsca w składzie w lidze wyżej, niż za takimi z zespołów, które spadły (zawodnicy, którzy doprowadzili do spadku).

Ja uważam, że warto spojrzeć na takich zawodników jak Gizatulin, Gafurow, Max...
Generalnie zawodników, którzy mogliby nas wzmocnić jest całe multum i dobrze, że mamy ogarniętego trenera, który będzie konstruował skład.

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4883
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Paweł Miesiąc

#66 Postautor: RadeKas » 4 października 2011, o 22:31

Abstrahowac mozesz od czego chcesz, nie zmieni to jednak faktu, ze mowienie o nich jako zawodnikach spuszczajacych Poznan to kompletna bzdura. Poznan spadl bo nie mial pieniedzy, a obaj wyzej wymienieni panowie jechali, jak na takie warunki, swietnie i w niczym nie ustepuja Gafurowowi czy Gizatulinowi, ktorych zreszta tez chetnie bym u nas zobaczyl.
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

Awatar użytkownika
kilar
Trener
Posty: 3008
Rejestracja: 7 lipca 2004, o 00:29
Lokalizacja: Lublin City

Re: Paweł Miesiąc

#67 Postautor: kilar » 4 października 2011, o 23:16

RadeKas pisze:Nie no lepiej nie podpisywac zawodnika, ktory u nas na torze moze pokonac kazdego, bo slabo pojedzie w jednym meczu. W teorii wszystko elegancko.

Lepiej podpisac z lepszym zawodnikiem niz Jelen. Malo takich ? Co to swiat sie na nim konczy czy co. Tak samo bylo z Piszczem - jak my w 2 lidze, to i Piszcz z nami, bo tor zna i swoj i w ogole. Teraz 1 liga, to Jelen. Trzeba to troche przewietrzyc, a nie ciagle te same nazwiska. Jeszcze brakuje zeby tu Staszka ktos wsadzil do skladu 8)

kylong
Junior
Posty: 387
Rejestracja: 25 października 2004, o 20:08
Kontakt:

Re: Paweł Miesiąc

#68 Postautor: kylong » 4 października 2011, o 23:32

kilar pisze:Lepiej podpisac z lepszym zawodnikiem niz Jelen. Malo takich ?

A może dużo takich? Jeleń w przyszłym roku ma realne szanse na drugą linię w E-lidze(więcej klubów+ limit obco). Jestem jednak prawie pewien, że podpisze u nas, nawet za trochę mniejsze pieniądze- wiadomo, że komplety w I lidze są lepiej płatne od 3+1 ligę wyżej 8)
Ty chcesz lepszych- kogo? Oczywiście warunki to nie wyższy KSM, jako- takie doświadczenie, obecność na każdym treningu.... Ciężko znaleźć... :twisted:


Jeleń powinien jako drugi podpisać umowę na 2012- zaraz po Dzikowskim!
Nie odnajdzie więcej nas ta druga liga...!

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4883
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Paweł Miesiąc

#69 Postautor: RadeKas » 4 października 2011, o 23:34

Roznica jest taka, ze Piszcz nie robil punktow ani u nas, ani na wyjezdzie i wiekszosc z nas to przewidywala. Jelen moze walic same komplety w Lublinie, a i na wyjezdzie w 1 lidze powinien sobie poradzic. Po prostu nie rozumiem czemu nie podpisac kontraktu z takim zawodnikiem. Nie wyklucza to przeciez innych wzmocnien.

edit: meesha nie bij ;)
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

meesha
Trener
Posty: 7579
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Paweł Miesiąc

#70 Postautor: meesha » 4 października 2011, o 23:39

Nie zamierzam, zaraz grzesiecek wprawi w ruch ban-maszynę i do marca będzie spokój 8)
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Paweł Miesiąc

#71 Postautor: jerry78 » 30 listopada 2011, o 09:25


janek
Kadrowicz
Posty: 1878
Rejestracja: 17 czerwca 2006, o 21:30

Re: Paweł Miesiąc

#72 Postautor: janek » 5 stycznia 2012, o 20:16

Widać czarne na białym, ile jest warty sprzęt Pawła:
http://otomoto.pl/inny-inny-motocykl-zu ... 95294.html

Jakby żużlowcy pokroju Miesiąca, Barana, Puszakowskiego inwestowali prawdziwe pieniądze w sprzęt były by wyniki a tak ...

Awatar użytkownika
mlody26
Junior
Posty: 389
Rejestracja: 15 lipca 2010, o 22:29

Re: Paweł Miesiąc

#73 Postautor: mlody26 » 5 stycznia 2012, o 20:29

janek pisze:Jakby żużlowcy pokroju Miesiąca, Barana, Puszakowskiego inwestowali prawdziwe pieniądze w sprzęt były by wyniki a tak ...

jakby te pieniądze mieli to pewnie by je inwestowali.. :roll:

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4268
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Paweł Miesiąc

#74 Postautor: Torsen » 5 stycznia 2012, o 20:32

To do roboty, do roboty...
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6376
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Paweł Miesiąc

#75 Postautor: kibicLBN » 5 stycznia 2012, o 20:33

Weź się młody nie kompromituj i daj już spokój, bo jesteś typowym trollem i piszesz takie bzdury i tylko prowokujesz. Zauważyłeś, że temat "naszych" Józefów nurtuje ludzi i tak podpuszczasz... Józefy z KMŻeta nie miały na sprzęt :lol: , kurde weź się schowaj i nie pokazuj już nigdy...
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.