Tadeusz Kostro

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
KosaRKS
Zawodowiec
Posty: 1107
Rejestracja: 17 lipca 2008, o 12:35

Re: Tadeusz Kostro

#301 Postautor: KosaRKS » 14 października 2010, o 10:43

Dla mnie Tadek jest jednak jednym z odkryc tej ligi. To byl jego pierwszy sezon jazdy, takiej normalnej ligowej jazdy. Na wyjazdach mu nie szło, ale w meczach u siebie ma 2gą średnią ligi (wśród juniorów, wyższą ma tylko Kudriaszow - 2,174) - 1,825, wyższą niż Kowalczyk, Rosen czy Kajzer. Awansował do Finału MIMP, w półfinale w którym odpadł obrońca tytułu. Większość torów widział 1 raz na oczy, więc można go jakoś usprawiedliwić za te wyniki w meczach wyjazdowych (średnia 0,703).
Naczelny obrońca Karola Barana.

Awatar użytkownika
MLSpeedy
Junior
Posty: 352
Rejestracja: 10 grudnia 2007, o 16:30
Lokalizacja: Lublin

Re: Tadeusz Kostro

#302 Postautor: MLSpeedy » 14 października 2010, o 11:26

Postep zrobil duzy i tu nie ma watpliwosci ale z tym Tarnowem to przesada. Ja watpie czy Tadek poradzilby sobie w 1 lidze. Moze w Lublinie jeszcze by cos ujechal ale na wyjazdach to 0,0,0.

Awatar użytkownika
Hela
Kadrowicz
Posty: 1652
Rejestracja: 20 marca 2010, o 15:27

Re: Tadeusz Kostro

#303 Postautor: Hela » 14 października 2010, o 11:32

Nie zgadzam się. Dużo zależy od sprzętu - a jak pisał manq - Tadzio jeździ na remontowanych silnikach Wardzały z 2005 roku (aż się wierzyć nie chce). Kiedy był przypływ środków z Bogdanki i wpływy na bieżąco Tadek robił postępy. Kiedy kasa się skończyła, nie było z czego wycisnąć mocy. Moim zdaniem Tadek bije na głowę resztę juniorów w z Tarnowa i jeśli Azoty nie zdecydują się na ściągnięcie kogoś z zewnątrz, będą chcieli postawić na Tadeusza. Szkoda, bo moim zdaniem warto na niego postawić. Tym bardziej, że rok czasu został w niego zainwestowany. Teraz może być już tylko lepiej.
Żeby krytyka była konstruktywna, należy przykre zdanie zakończyć pozytywnym akcentem.
Na przykład: Jesteś wyjątkowym ch*jem, ale masz za to ładne buty!

Awatar użytkownika
Dobromir
Zawodowiec
Posty: 1483
Rejestracja: 16 marca 2003, o 10:46
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Tadeusz Kostro

#304 Postautor: Dobromir » 14 października 2010, o 11:33

Tarnów nie ma polskich juniorów. a w przyszłym sezonie zostanie im tylko Jakub Jamróg więc nawet przy założeniu że będą chcieli ściągnąć kogoś lepszego to Tadzio im się przyda żeby rywalizować o skład z Jamrogiem

Smirnek_
Senior
Posty: 990
Wiek: 33
Rejestracja: 28 października 2006, o 14:58
Lokalizacja: Czechów!

Re: Tadeusz Kostro

#305 Postautor: Smirnek_ » 14 października 2010, o 11:36

A co w przypadku jak Jamróg okaże się lepszy? Zostaną mu starty w rozgrywkach młodzieżowych. Lepiej dla niego by było jakby jeździł w klubie, w którym ma pewne miejsce w składzie. U nas by miał 8)

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7218
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Tadeusz Kostro

#306 Postautor: istred » 14 października 2010, o 11:49

Dla niego lepiej, ale nie dla Unii, a to ona decyduje.

Awatar użytkownika
kmzlublinfan
Senior
Posty: 561
Wiek: 34
Rejestracja: 7 stycznia 2010, o 14:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Tadeusz Kostro

#307 Postautor: kmzlublinfan » 14 października 2010, o 12:01

Z tego co mi wiadomo, to Tadzio przez ostatnie dwa sezony miał kontuzje. Więc ten sezon może zaliczyc jako udany. Patrzmy też na to, że przejeździł cały sezon, co do tej pory w Tarnowie nie było możliwe.

Awatar użytkownika
Hela
Kadrowicz
Posty: 1652
Rejestracja: 20 marca 2010, o 15:27

Re: Tadeusz Kostro

#308 Postautor: Hela » 14 października 2010, o 12:44

Smirnek_ pisze:A co w przypadku jak Jamróg okaże się lepszy? Zostaną mu starty w rozgrywkach młodzieżowych. Lepiej dla niego by było jakby jeździł w klubie, w którym ma pewne miejsce w składzie. U nas by miał 8)


A dlaczego ma się okazać lepszy? Trzeba wierzyć w siebie jeśli chce się coś w życiu osiągnąć. Tadek w tym roku odjechał dużo zawodów. A Jamróg tylko patrzył na innych jak jeżdżą.
Żeby krytyka była konstruktywna, należy przykre zdanie zakończyć pozytywnym akcentem.
Na przykład: Jesteś wyjątkowym ch*jem, ale masz za to ładne buty!

Manitou
Kadrowicz
Posty: 1716
Rejestracja: 25 marca 2004, o 13:45
Lokalizacja: 081//022
Kontakt:

Re: Tadeusz Kostro

#309 Postautor: Manitou » 14 października 2010, o 18:34

Mało ważne który okaże się lepszy, w Unii musieliby mieć jeszcze mniej wyobraźni niż nasi "bohaterowie" z klubu, żeby nie mieć jakiejś rezerwy na wypadek kontuzji juniora, więc moim zdanie na 93 % możemy o Tadziu zapomnieć. W ogóle tak się zastanawialiśmy ze znajomymi ostatnio i wyszło nam, że możemy mieć naprawdę problem ze zorganizowaniem kogoś wartościowego na tą pozycję. Oczywiście z Polaków, bo jako zagraniczny może jeszcze jeździć Ryszard.

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Tadeusz Kostro

#310 Postautor: jerry78 » 14 października 2010, o 20:31

Tadzio na spotkaniu bardzo dziękował kibicom za wspieranie go, nawet w tych trudnych chwilach. Z jego słów można było wyczytać, że bardzo chce u nas zostać. Zapewnić mu szybki sprzęt i mielibyśmy z niego niezły pożytek. Teraz niestety wszystko w rękach Tarnowa.

Awatar użytkownika
Egon
Zawodowiec
Posty: 1498
Wiek: 35
Rejestracja: 13 czerwca 2009, o 10:10
Lokalizacja: Lublin/Turka

Re: Tadeusz Kostro

#311 Postautor: Egon » 15 października 2010, o 11:39

Manitou pisze:Mało ważne który okaże się lepszy, w Unii musieliby mieć jeszcze mniej wyobraźni niż nasi "bohaterowie" z klubu, żeby nie mieć jakiejś rezerwy na wypadek kontuzji juniora, więc moim zdanie na 93 % możemy o Tadziu zapomnieć. W ogóle tak się zastanawialiśmy ze znajomymi ostatnio i wyszło nam, że możemy mieć naprawdę problem ze zorganizowaniem kogoś wartościowego na tą pozycję. Oczywiście z Polaków, bo jako zagraniczny może jeszcze jeździć Ryszard.
Ja myślę, że nawet na 99% można o Tadziu zapomnieć. Trzeba się przygotować na to, że cała II liga w przyszłym sezonie na pozycji krajowego juniora będzie miała jakieś wynalazki.
Motor! Motor! Tylko Motor!

J. Stachyra: "Między ligami jest przepaść, tylko się o tym głośno nie mówi, ale to się wie."

Manitou
Kadrowicz
Posty: 1716
Rejestracja: 25 marca 2004, o 13:45
Lokalizacja: 081//022
Kontakt:

Re: Tadeusz Kostro

#312 Postautor: Manitou » 15 października 2010, o 12:25

Egon pisze:Trzeba się przygotować na to, że cała II liga w przyszłym sezonie na pozycji krajowego juniora będzie miała jakieś wynalazki.
I w tym upatruję naszą szansę, może i będziemy mieli jakiegoś paralitę, ale inni wcale nie będą mieli lepiej na pozycji polskiego juniora. Kluczowe może okazać się trafienie dobrego juniora zagranicznego i tu nadal Sweetman wydaje mi się najlepszym rozwiązaniem, tylko to jego zamiłowanie do baletów... :? Jakby nie mógł w zimie walić gaz, a w lecie trzymać gaz :lol:

go!
Trener
Posty: 3761
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

Re: Tadeusz Kostro

#313 Postautor: go! » 15 października 2010, o 14:18

Manitou pisze: może i będziemy mieli jakiegoś paralitę, ale inni wcale nie będą mieli lepiej na pozycji polskiego juniora.

Mani, jak tak bedzie to trzeba z 15 paralitow bo sie powybijaja "po drodze" :)

Awatar użytkownika
Piocze
Senior
Posty: 607
Rejestracja: 30 stycznia 2010, o 12:37

Re: Tadeusz Kostro

#314 Postautor: Piocze » 15 października 2010, o 14:38

Może licencję zda Krzysztof Ławniczak? :lol:
" Miasto zamiast dać nam pieniądze, wydaje je na ludzi przebranych za marchewki."

Awatar użytkownika
KosaRKS
Zawodowiec
Posty: 1107
Rejestracja: 17 lipca 2008, o 12:35

Re: Tadeusz Kostro

#315 Postautor: KosaRKS » 17 października 2010, o 15:19

sportowefakty.pl pisze:- Chcę bardzo podziękować kibicom za doping i życzliwość przez cały sezon. Kiedy słyszy się na stadionie głośne "Tadzio Kostro ciśnie ostro" to od razu motywuje! Nigdy nie czułem tak wspaniałej atmosfery, w Tarnowie było z tym trochę gorzej... Bardzo chciałbym zostać w Lublinie na przyszły rok, ale wszystko zależy od klubu z Tarnowa. W najbliższym czasie tam pojadę i będę walczył o swoje! - zapowiada Tadek Kostro.


Najbardziej podoba mi się ten fragment "W najbliższym czasie tam pojadę i będę walczył o swoje!" :D

Caly wywiad KLIK
Naczelny obrońca Karola Barana.

Awatar użytkownika
Kshyhu
Zawodowiec
Posty: 1234
Rejestracja: 1 lipca 2009, o 12:18
Lokalizacja: Suavineq

Re: Tadeusz Kostro

#316 Postautor: Kshyhu » 17 października 2010, o 15:45

Fajny chłopak :)
Motor mocnyj!

majster
Posty: 77
Rejestracja: 25 lipca 2010, o 16:46

Re: Tadeusz Kostro

#317 Postautor: majster » 17 października 2010, o 21:55

Motocykl, który posiadam kupiliśmy z tatą


a mnie ten :P

oby został, w przyszłości może być z niego solidny zawodnik

Awatar użytkownika
Cz@rek
Trener
Posty: 2828
Rejestracja: 16 maja 2004, o 15:17
Lokalizacja: lublin

Re: Tadeusz Kostro

#318 Postautor: Cz@rek » 17 października 2010, o 23:04

No jak tu się dziwnić ze z najmocniejszymi drużynami nie punktował :? Szczególnie na beton trzeba bardzo mocne silniki,
to co w klubie nie widzieli na czym jeździ?! To stawia w zupełnie innym świetle jego wyniki z końcówki sezonu.
Mam nadzieję że uda się Tadzia zatrzymać bo oprócz ambicji ma naprawde serce do walki na torze.A jeśli będzie miał jeszcze odpowiedni sprzęt...to naprawde bedzie naszym mocnym punktem.

Awatar użytkownika
tezetomaniak
Trener
Posty: 4466
Rejestracja: 12 lipca 2007, o 21:37

Re: Tadeusz Kostro

#319 Postautor: tezetomaniak » 17 października 2010, o 23:16

Cz@rek pisze:Szczególnie na beton trzeba bardzo mocne silniki

a to ciekawostka przyrodnicza :shock:

Awatar użytkownika
Boobi
Senior
Posty: 768
Wiek: 32
Rejestracja: 13 czerwca 2007, o 19:51

Re: Tadeusz Kostro

#320 Postautor: Boobi » 17 października 2010, o 23:50

A czy przypadkiem na beton silników to się nie osłabia?
"Życie to jazda"

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4245
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Tadeusz Kostro

#321 Postautor: Torsen » 18 października 2010, o 01:20

Jeśli tylko "przypadkiem", to się jeździ na betonie jak nasi ;)
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

Awatar użytkownika
Cz@rek
Trener
Posty: 2828
Rejestracja: 16 maja 2004, o 15:17
Lokalizacja: lublin

Re: Tadeusz Kostro

#322 Postautor: Cz@rek » 18 października 2010, o 10:02

tezetomaniak pisze:
Cz@rek pisze:Szczególnie na beton trzeba bardzo mocne silniki

a to ciekawostka przyrodnicza :shock:

To może sie i nie znam,pewnie na betonie liczy się technika i braki sprzetowe można nadrobić na dystansie?
8)

Awatar użytkownika
Hela
Kadrowicz
Posty: 1652
Rejestracja: 20 marca 2010, o 15:27

Re: Tadeusz Kostro

#323 Postautor: Hela » 18 października 2010, o 10:29

Chyba nie o to chodzi. Bardziej o fakt, że na betonowym torze, tyle koło motocykla którego silnik jest bardzo silny będzie się po prostu kręcić i ślizgać. Coś jak rower na asfalcie posypanym piachem, kiedy naciskasz mocno pedały. Dlatego na betonie bardziej liczy się dopasowanie, aby znaleźć ten odpowiedni moment, gdy koło nie ślizga się. Przynajmniej tak mi się wydaje w teorii 8)
Żeby krytyka była konstruktywna, należy przykre zdanie zakończyć pozytywnym akcentem.
Na przykład: Jesteś wyjątkowym ch*jem, ale masz za to ładne buty!

Awatar użytkownika
mustafa
Zawodowiec
Posty: 1482
Rejestracja: 26 stycznia 2009, o 11:39
Lokalizacja: Lubartów

Re: Tadeusz Kostro

#324 Postautor: mustafa » 18 października 2010, o 10:30

Jeżeli silniki są za mocne i koło nie ma jak "zahaczyć się" o nawierzchnię bo jest twardo to po prostu się ślizga i zawodnik zostaje na starcie. I takim samym sposobem na trasie nie można za bardzo dogonić zawodnika pomimo że silnik jest mocny. Tak to chyba mniej więcej można sobie wyobrazić.

edit: Hela mnie uprzedziła

Awatar użytkownika
Cz@rek
Trener
Posty: 2828
Rejestracja: 16 maja 2004, o 15:17
Lokalizacja: lublin

Re: Tadeusz Kostro

#325 Postautor: Cz@rek » 18 października 2010, o 11:03

Pełna zgoda,ale pewnie nie można przesadzić w drugą stronę bo na zbyt słabym silniku to też nie zwojuje sie za wiele.
Ale generalnie w moim wczesniejszym poście może się nieco źle wyraziłem, bo bardziej chodzilo mi o to że nie można w tak ważnych meczach jeździć na wyeksplatowanym sprzecie i powinien byc taki sprzęt podrasowany (wzmocniony,tuningowany itp.) lub nawet wymieiony (np.wypożyczony) na bardziej odpowiedni.