FanKlub Reaktywacja

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
meesha
Trener
Posty: 7584
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

FanKlub Reaktywacja

#1 Postautor: meesha » 6 kwietnia 2009, o 15:20

W zwiazku z rozpoczeciem nowego sezonu i powrotem ligowego zuzla chcialbym zorientowac czy jest jakies zainteresowanie tematem dopingu, opraw, wyjazdow itp. wsrod lubelskich kibicow. Osoby, ktore dotychczas "ciagnely ten wozek" nieco sie ostatnio wypalily a nawet stetryczaly* :wink: W zwiazku z tym FanKlub poszukuje swiezej krwi czyli osob, ktore maja chec i czas zajmowac sie tym o czym pisalem wczesniej: rozkrecaniem dopingu na meczach, organizacja wyjazdow, opracowywaniem pomyslow na oprawe (np. transparenty okolicznosciowe, flagi itp.), zakupy materialow na oprawe, promocja speedway'a w miescie (plakaty, happeningi itp.) i inne rownie ciekawe rzeczy :) Minimalna granica wieku to 16 lat, a jedyny wymog oprocz tego to zaangazowanie w dzialalnosc - nazwijmy to - kibicowska. Skladki miesieczne ustalone sa w wysokosci 10 zl mezczyzni oraz 5 zl kobiety i mlodziez szkolna i sa mile widziane aczkolwiek nieobowiazkowe :)
Na wszelkie pytania odpowiem w tym temacie :idea:

Pomozecie :?: 8)

* stara gwradie fanklubowa prosze o nieobrazanie sie, pisalem o sobie :D
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Mateusz111
Junior
Posty: 379
Rejestracja: 8 kwietnia 2005, o 20:57
Lokalizacja: Lublin

Re: FanKlub Reaktywacja

#2 Postautor: Mateusz111 » 6 kwietnia 2009, o 15:25

O prosze, fajnie ze ktos w koncu wyszedl z taka inicjatywa :) ja jestem jak najbardziej za :D

meesha
Trener
Posty: 7584
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: FanKlub Reaktywacja

#3 Postautor: meesha » 6 kwietnia 2009, o 15:47

Zrozumialem to tak, ze skoro to jest REAKTYWACJA to znaczy ze jest ktos kto to 'wskrzesił' i podejmuje sie organizacji

Nie no FK jako taki istnieje, skads sie wczoraj te flagi i pasy przeciez wziely, chodzi po prostu o pewne ozywienie naszych skostnialych struktur, gdyz jak to ktos slusznie zauwazyl - przez ostatnie 4 lata srednia wieku w FK wzrosla o... 4 lata :lol: I niestety przez ten czas wielu z nas zakonczylo edukacje, zaczelo prace itp. i nie ma za wiele czasu na takie glupoty jak w beztroskich czasach szkolnych/studenckich :wink:
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Mateusz111
Junior
Posty: 379
Rejestracja: 8 kwietnia 2005, o 20:57
Lokalizacja: Lublin

Re: FanKlub Reaktywacja

#4 Postautor: Mateusz111 » 6 kwietnia 2009, o 15:50

meesha pisze:Nie no FK jako taki istnieje

A jednak :D :wink:

Mysle ze troche osob by sie znalazlo, ktore by z checia pomogly :)

Awatar użytkownika
Hans
Trener
Posty: 2265
Rejestracja: 22 czerwca 2006, o 16:49
Lokalizacja: Aberdeen

Re: FanKlub Reaktywacja

#5 Postautor: Hans » 6 kwietnia 2009, o 16:52

U nas to FK to dobry na wyjazdy, u nas to jest z tym różnie i w zasadzie nigdy nie było dobrze :wink:

JAG
Senior
Posty: 923
Rejestracja: 18 czerwca 2004, o 17:36

Re: FanKlub Reaktywacja

#6 Postautor: JAG » 6 kwietnia 2009, o 17:01

Hans pisze:U nas to FK to dobry na wyjazdy, u nas to jest z tym różnie i w zasadzie nigdy nie było dobrze :wink:


Hans mimo tej emotki na koncu troche przegiąłes...
moze nie zawsze było idealnie ale szereg zawodów w Lublinie miało bardzo dobra oprawe dzieki zaangażowaniu osob z fk...
zarowno przygotowywanie transparentow,flag,zakup jednorazowych akcesoriow jak i sam doping na trybunach były całkiem na poziomie(nie mowie ze na kazdym meczu ale niejeden raz)...
pozdr:)
:),czasami :(

Koper
Trener
Posty: 5486
Wiek: 43
Rejestracja: 8 października 2004, o 00:48
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: FanKlub Reaktywacja

#7 Postautor: Koper » 6 kwietnia 2009, o 17:04

Zgadzam sie z JAG, FK niejednokrotnie udowodnil ze potrafi stanac na wysokosci zadania, przypomne tez flage okolicznosciowa po smierci Antonina Kaspera, wiele ciekawych opraw na meczach, baloniki, race, szarfy żółto-biało-niebieskie, akcje ze sprzedażą koszulek i szalików Motoru Lublin.

Awatar użytkownika
tezetomaniak
Trener
Posty: 4491
Rejestracja: 12 lipca 2007, o 21:37

Re: FanKlub Reaktywacja

#8 Postautor: tezetomaniak » 6 kwietnia 2009, o 17:20

do fanklubu na razie nie zamierzam wstępowac z braku czasu, ale jedno mi przyszlo do glowy, co nie wymaga nakladow finansowych ani zbyt duzej organizacji ;)
warto byloby powrocic na meczach do witania kibicow druzyny przyjezdnej "Lublin wita xxxxx !!". mysle ze zostaloby to dobrze odebrane szczegolnie przez ludzi, ktorzy na zuzlu sa po raz pierwszy, z rodzinami itp.
jak nie postawą zuzlowcow ;] to chociaz spróbujmy zachecic ludzi fajna atmosfera na trybunach. wczoraj tego zabraklo :(

moglby tez ktos z FK ustalic ze Stypula jakis plan prezentacji zawodnikow, bo to wspolne wyczytywanie/krzyczenie nazwisk wczoraj ... ;/

p.s. to przywitanie przyjezdnych tez chyba trzeba ustalic z organizatorami, bo jak wjadą w tym momencie z Trojanowską to bedzie jeszcze wieksza porazka :P
do cwaniakow: nie madrze sie, tylko napisalem posta, akurat mi sie przypomniało ;>
Ostatnio zmieniony 6 kwietnia 2009, o 17:31 przez tezetomaniak, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kilar
Trener
Posty: 3008
Rejestracja: 7 lipca 2004, o 00:29
Lokalizacja: Lublin City

Re: FanKlub Reaktywacja

#9 Postautor: kilar » 6 kwietnia 2009, o 17:28

Wczoraj byla bardzo fajnie zorganizowana oprawa :) swietna atmosfera na trybunach, a fala palce lizac :) jestem ciekawy jak to spod dachu wygladalo, gdy druga prosta robila fale :)

Sober
Senior
Posty: 655
Rejestracja: 4 kwietnia 2004, o 12:03
Lokalizacja: Lublin

Re: FanKlub Reaktywacja

#10 Postautor: Sober » 6 kwietnia 2009, o 17:39

Nie wiem jak to wygladalo spod dachu :lol: ale z perspektywy 1-szego luku naprawde niezle, szczegolnie ta druga :)

Awatar użytkownika
kilar
Trener
Posty: 3008
Rejestracja: 7 lipca 2004, o 00:29
Lokalizacja: Lublin City

Re: FanKlub Reaktywacja

#11 Postautor: kilar » 6 kwietnia 2009, o 17:52

Dach, czy pierwszy luk - to samo :) wazne, ze po 2 stronie ;)

Awatar użytkownika
dannie
Kadrowicz
Posty: 1744
Rejestracja: 13 października 2003, o 15:08
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: FanKlub Reaktywacja

#12 Postautor: dannie » 6 kwietnia 2009, o 18:09

Zuzlowcom pierwszy mecz nie wyszedl a i kibice wolnej weszli w nowy sezon - dlatego pewnie troszke niemrawy doping. Dobrze, ze pojawila sie oprawa, udala sie fala i ogolnie mimo wszystko byla calkiem mila i fajna atomsfera :) A kibice Orla niby byli ale jakoby ich nie bylo ;) ...dlatego pewnie nie pojawilo sie nawet "Lublin wita". Ale oklaski dostali :)

Z czasem powinno byc lepiej :) Mnie po tej fali juz korcilo, zeby pojechac "Druga strona odpowiada" bo widac bylo, ze ludziom "sie chce" ale pozniej nasi zdup**yli i juz troche nie bylo z czym wyskakiwac.

No i dobra wiadomosc jest taka, ze nikt nie "burzyl sie" na Motor na trybunach. Na prezentacji cala prosta spiewala Motor. Tylko ta muzyka :shock: Poczulem sie jak na wiejskiej zabawie a nie na stadionie zuzlowym. Kto sie tym zajmuje? Feel?! Trzymajmy poziom.

Zgadzam sie, ze przy dopingu koordynacja to podstawa. Bo na nic beda nasze starania jak z glosnikow na maksa leciac bedzie "To fryzjera glooosss! Uslyszalem go.... tak to ooon!" i inne badziewia 8)
Obrazek

Awatar użytkownika
Hans
Trener
Posty: 2265
Rejestracja: 22 czerwca 2006, o 16:49
Lokalizacja: Aberdeen

Re: FanKlub Reaktywacja

#13 Postautor: Hans » 6 kwietnia 2009, o 19:23

Ja mówiłem o kwestii wszystkich kibiców siedzących na prostej przeciwległej do startu, a nie o ok. 20 śmiałkach, dla których się to liczy.

Kiedy były wyniki był doping, a jak czasy się zmieniły to 20 osób nic się nie zwojuje i nie ruszy reszty.
Zobaczymy jak to będzie następnym razem. Może pojawi się nowa krew ? :wink:

Awatar użytkownika
dannie
Kadrowicz
Posty: 1744
Rejestracja: 13 października 2003, o 15:08
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: FanKlub Reaktywacja

#14 Postautor: dannie » 6 kwietnia 2009, o 20:46

Skrot myslowy ;)
Mowiac prosta mam na mysli sektor, gdzie zazwyczaj robione sa oprawy etc. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Hans
Trener
Posty: 2265
Rejestracja: 22 czerwca 2006, o 16:49
Lokalizacja: Aberdeen

Re: FanKlub Reaktywacja

#16 Postautor: Hans » 6 kwietnia 2009, o 22:23

Nie ma problemu, lecz każdy ma prawo do swoich sugestii.
Wystarczy popatrzeć jakie było zainteresowanie oprawą przed meczem z Łodzią.
Już 27 lutego pytałem się na temat oprawy, odpowiedzi nie było.

Dlatego czekam na to, co pokażą młodzi, perspektywiczni, pełni zapału kibice.

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7501
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: FanKlub Reaktywacja

#17 Postautor: Cooper » 6 kwietnia 2009, o 23:54

Doping (np. taki na dwie strony stadionu) sie zacznie jak bedzie emocjonujacy mecz na styku (i do przodu), albo jakas hardcorowa akcja na torze, lub w wykonaniu sedziego. Takie rzeczy na zuzlu tworza sie naturalnie:)
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

Awatar użytkownika
Majo
Szkółkowicz
Posty: 192
Rejestracja: 23 marca 2009, o 21:24
Lokalizacja: Lublin/Śródmieście

Re: FanKlub Reaktywacja

#19 Postautor: Majo » 9 kwietnia 2009, o 22:10

meesha pisze:W zwiazku z rozpoczeciem nowego sezonu i powrotem ligowego zuzla chcialbym zorientowac czy jest jakies zainteresowanie tematem dopingu, opraw, wyjazdow itp. wsrod lubelskich kibicow. Osoby, ktore dotychczas "ciagnely ten wozek" nieco sie ostatnio wypalily a nawet stetryczaly* :wink: W zwiazku z tym FanKlub poszukuje swiezej krwi czyli osob, ktore maja chec i czas zajmowac sie tym o czym pisalem wczesniej: rozkrecaniem dopingu na meczach, organizacja wyjazdow, opracowywaniem pomyslow na oprawe (np. transparenty okolicznosciowe, flagi itp.), zakupy materialow na oprawe, promocja speedway'a w miescie (plakaty, happeningi itp.) i inne rownie ciekawe rzeczy :) Minimalna granica wieku to 16 lat, a jedyny wymog oprocz tego to zaangazowanie w dzialalnosc - nazwijmy to - kibicowska. Skladki miesieczne ustalone sa w wysokosci 10 zl mezczyzni oraz 5 zl kobiety i mlodziez szkolna i sa mile widziane aczkolwiek nieobowiazkowe :)
Na wszelkie pytania odpowiem w tym temacie :idea:

Pomozecie :?: 8)

* stara gwradie fanklubowa prosze o nieobrazanie sie, pisalem o sobie :D

ja jestem chętny mam czas 16lat itd.. :lol: :lol:
Jacek Rempała:"Niezbyt ciepło przyjęli mnie kibice w Bydgoszczy, od jednego dostałem nawet morelem"

meesha
Trener
Posty: 7584
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: FanKlub Reaktywacja

#20 Postautor: meesha » 9 kwietnia 2009, o 23:14

Zatem zapraszam jutro w czasie treningu na trybune pod barem ( wyjscie z drugiego luku). Jakbysmy sie nie mogli znalezc to 602 537 414 8)
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Speedway-Mati
Zawodowiec
Posty: 1240
Rejestracja: 19 stycznia 2006, o 08:53
Lokalizacja: Lublin

Re: FanKlub Reaktywacja

#21 Postautor: Speedway-Mati » 10 kwietnia 2009, o 21:50

meesha pisze:Zatem zapraszam jutro w czasie treningu na trybune pod barem ( wyjscie z drugiego luku). Jakbysmy sie nie mogli znalezc to 602 537 414 8)


Cholera...a ja przegapiłem :(
Ale myślę, że jesz cze będzie jakaś okazja, tak :?:
Obrazek

Speedway-Mati
Zawodowiec
Posty: 1240
Rejestracja: 19 stycznia 2006, o 08:53
Lokalizacja: Lublin

Re: FanKlub Reaktywacja

#23 Postautor: Speedway-Mati » 10 kwietnia 2009, o 22:01

sting126 pisze:Okazja bedzie. Zwlaszcza,ze dzisiaj nie zglosil sie nikt. Przynajmniej dopóki ja bylem na treningu, ale nie sadze zeby potem cos sie zmienilo.


Zapewne nie dlatego, że nie ma zainteresowania tylko ze względu na święta... wyjazdy, zakupy, przygotowania.
Obrazek

Awatar użytkownika
Marun
Junior
Posty: 400
Rejestracja: 21 czerwca 2007, o 11:01

Re: FanKlub Reaktywacja

#24 Postautor: Marun » 10 kwietnia 2009, o 22:07

Ja niestety nie mogłem dzisiaj przyjść na trening... następnym razem jak nic mi nie wypadnie na pewno się zgłoszę

meesha
Trener
Posty: 7584
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: FanKlub Reaktywacja

#25 Postautor: meesha » 10 kwietnia 2009, o 23:51

Nie ma problemu panowie :) Harmonogram spotkań FanKlubu na najblizsze dni:
poniedzialek 16:00 - 21:00 Pub Tifosi, ul. Okopowa budynek DOKP
wtorek 18:00 - 22:20 Pub Tequila, ul. Zachodnia
sroda - jak wyzej
czwartek - jak wyzej :D

W przypadku problemow ze znalezieniem naszej wesolej gromadki - w poniedzialek to ci, ktorzy beda sie gapic w telewizor na TVP Sport, w kolejne dni - ci, ktorzy beda siedziec przy barze 8) Zapraszamy :)
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...