Mariusz Puszakowski "Puzon"

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
kilar
Trener
Posty: 3008
Rejestracja: 7 lipca 2004, o 00:29
Lokalizacja: Lublin City

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#176 Postautor: kilar » 20 września 2010, o 13:16

Gelo pisze:niekoniecznie - jak pokazal np. mecz Rawicz - Lodz jak sie nie wygrywa biegów indywidualnie to sie nie wygrywa meczu. Na Jace tez trzeba znalezc sposób zeby go pokonac.

No sila rzeczy sie meczu nie wygra, bo najwyzej bedzie remis. Tak tylko obrazowo napisalem, bo sam Rempala im awansu nie da.

A nasi nie moga oprotestowac ich toru i zazadac od sedziego, zeby nakazal polanie nawierzchni ? Jak to jest, bo nie wiem ? U nas to ciagle jakies ubijanie, rownanie itd, a w druga strone to nie idzie, jak tor jest za twardy ?
Ostatnio zmieniony 20 września 2010, o 13:18 przez kilar, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13270
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#177 Postautor: Gelo » 20 września 2010, o 13:17

jest jeszcze Jankes, ktory lubi trzasnąc komplet. a jak beton polejesz wodą to sie robi lodowisko a nie przyczepnie. Nie podejrzewam, że Lodz zrobi nam prezent przyczepnym torem.

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4268
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#178 Postautor: Torsen » 20 września 2010, o 13:32

Jedyna szansa na przyczepny tor w Łodzi to kilkudniowe opady i determinacja miejscowych, by odjechać mecz w umówionym terminie.
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

magichope
Posty: 10
Rejestracja: 14 września 2010, o 00:33

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#179 Postautor: magichope » 28 września 2010, o 16:02

Jestem pod wrażeniem postawy Mariusza Puszakowskiego. Widać, że nie odpuszcza i daje z siebie wszystko. Jako pierwszy zaczął tereningi w Grudziądzu (chociaż wiadomo, że ma blisko) i w Łodzi naprawdę pokazał klasę!Gratuluję!!

P.S. Obawiam się, że jeśli w barażach nie wywalczymy I ligii to Mariusza sprzatnie nam sprzed nosa jakiś inny klub. A szkoda by było tak dobrego zawodnika! Którego osobiście uwielbiam:)

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5602
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#180 Postautor: niespokojny » 28 września 2010, o 16:27

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2010/ ... w-szeregu/

Na razie jest trochę za wcześnie, żeby o tym mówić. Mam jednak dużo ofert od różnych klubów, nie tylko z drugiej ligi, ale także z pierwszej. Zobaczymy, co z tego wyniknie. Jeśli Lublin będzie chciał mnie zatrzymać, to na pewno usiądę do rozmów - wyjaśnił


Hm wydaje mi sie ze moze byc wsrod tych I ligowych Orzel Lodz :) . Ale nie za ''sprzedanie'' czy cos tylko za dobra postawe. Mariusz zostan z nami! Chociaz znajac naszych dzialaczy o kontraktach dowiemy sie po 70% znizce i na tydzien przed zamknieciem okna :roll:
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

asid
Senior
Posty: 586
Rejestracja: 3 grudnia 2007, o 15:48
Lokalizacja: Pruszków

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#181 Postautor: asid » 28 września 2010, o 16:31

Puzona kusi Grudziadz juz od jakiegos czasu ale tam zmiany w zarzadzie maja byc i jeszcze nie wiadomo. Jesli awansujemy to zostanie.

buby
Szkółkowicz
Posty: 273
Wiek: 33
Rejestracja: 11 czerwca 2009, o 09:37

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#182 Postautor: buby » 28 września 2010, o 16:44

asid pisze:Puzona kusi Grudziadz juz od jakiegos czasu ale tam zmiany w zarzadzie maja byc i jeszcze nie wiadomo. Jesli awansujemy to zostanie.


heheh ciekawe

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#183 Postautor: jerry78 » 30 września 2010, o 10:17


buby
Szkółkowicz
Posty: 273
Wiek: 33
Rejestracja: 11 czerwca 2009, o 09:37

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#184 Postautor: buby » 30 września 2010, o 10:27




Nie działa link:/

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#185 Postautor: jerry78 » 30 września 2010, o 10:29

U mnie działa ! Jakby co to cały wywiad:

Mariusz Puszakowski: Ważny mecz u siebie
- Lublin idzie w dobrym kierunku, żeby w przyszłości mieć super drużynę – mówi Mariusz Puszakowski. Oto rozmowa z żużlowcem Lubelskiego Węgla KMŻ.

Czego zabrakło Wam do zwycięstwa w Łodzi?
- Mnie ogólnie dobrze się jeździło, chociaż miałem problemy ze sprzęgłem. Jednak jadąc we dwóch nie uda się wygrać meczu. Problemów z torem nie miałem i zrobiłem co w mojej mocy. Mam nadzieję, że nie zawiodłem kibiców, a jeśli tak, to przepraszam. Zgadzam się z trenerem, który powiedział, że gdyby pozostali zrobili połowę tego co ja, to mecz byłby do przodu.

Zawiedli Lukas Dryml i Richard Sweetman, a Karol Baran dobrze jechał tylko w pierwszej części meczu.
- Nie chcę wypowiadać się za kolegów. W trakcie meczu szybko wymienialiśmy uwagi i ocenę jazdy innych pozostawiam trenerowi. Mogę mówić za siebie. Pękła mi linka sprzęgła i później moje starty nie były już takie, jak w pierwszych biegach.

Było dużo zastrzeżeń co do sposobu polewania toru wodą.
- Na naszych polach wody było aż za dużo, prawie pływaliśmy.

Zaskoczeni byliście tak liczną grupą lubelskich kibiców?
- Należą im się podziękowania za wspaniały doping. Naprawdę staraliśmy się jak mogliśmy, ale nie wyszło. Jedni pojechali lepiej, ktoś inny zawiódł, ale stanowimy drużynę. Jestem pełen podziwu dla kibiców, w ogóle atmosfera w Lublinie jest super.

Przed Wami baraże z Rybnikiem i wciąż walka o awans?
- Musimy skupić się na meczu u siebie i zobaczyć, na jakim jesteśmy poziomie. Upatruję naszą porażkę w walce o awans w meczu w Ostrowie, w rundzie zasadniczej (KMŻ przegrał 41:48 - red.). Gdybyśmy wtedy wygrali, to punkt bonusowy z Łodzi wystarczyłby do awansu. Za późno były wzmocnienia, ale wiem, że prezesi zrobili wszystko co w ich mocy. Lublin idzie w dobrym kierunku, żeby w przyszłości mieć super drużynę. Jeśli nie teraz, to może w przyszłym roku, jak pozostanę w zespole, od początku sezonu zaczniemy wygrywać i na koniec będziemy cieszyli się z awansu.

magichope
Posty: 10
Rejestracja: 14 września 2010, o 00:33

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#186 Postautor: magichope » 30 września 2010, o 15:05

jerry78 pisze:Lublin idzie w dobrym kierunku, żeby w przyszłości mieć super drużynę. Jeśli nie teraz, to może w przyszłym roku, jak pozostanę w zespole, od początku sezonu zaczniemy wygrywać i na koniec będziemy cieszyli się z awansu.


"Jak pozostanę w zespole..." Oby bo może być ciężko o podobnego zawodnika.

Awatar użytkownika
GIGI
Trener
Posty: 2673
Rejestracja: 27 marca 2003, o 11:07

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#187 Postautor: GIGI » 30 września 2010, o 16:21

jak nie awansujemy to bankowo Puzon leci do pierwszej ligi. Grudziądz czeka.. niestety a może i stety bo chłopak zapracował sobie na to.

Awatar użytkownika
Hela
Kadrowicz
Posty: 1652
Rejestracja: 20 marca 2010, o 15:27

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#188 Postautor: Hela » 30 września 2010, o 16:35

Tak, jasne. Wszyscy czekają z otwartymi rę�mi.
Sory, ale moim zdaniem już �zeszłym�oku pokazał, ż�pi�wsza liga to za wysokie progi dla niego - aby oczywiście j�dzić n�tak� poziomie jak u nas. 5-6 punktów w mecz�i ciągła niepe�ość 'kto mnie��az zastąpi'. Moim zda�em lepiej jeździć na jego m�jsc�w drugiej lidze i robić za lidera niż n� łapać się do�kładu�p. �art�Gniezn�
Żeby krytyka była konstruktywna, należy przykre zdanie zakończyć pozytywnym akcentem.
Na przykład: Jesteś wyjątkowym ch*jem, ale masz za to ładne buty!

Awatar użytkownika
tezetomaniak
Trener
Posty: 4489
Rejestracja: 12 lipca 2007, o 21:37

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#189 Postautor: tezetomaniak » 30 września 2010, o 16:40

ciekawe jak się Puzonowi będzie się widziała 2 liga jak sobie policzy wszystko z nowymi stawkami : ]

asid
Senior
Posty: 586
Rejestracja: 3 grudnia 2007, o 15:48
Lokalizacja: Pruszków

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#190 Postautor: asid » 30 września 2010, o 16:43

Nie wszyscy ale akurat Grudziadz tak. Sytuacja jest o tyle dobra dla nas, ze tam zmiany w zarzadzie zajda prawdopodobnie.

Awatar użytkownika
GIGI
Trener
Posty: 2673
Rejestracja: 27 marca 2003, o 11:07

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#191 Postautor: GIGI » 30 września 2010, o 21:42


Awatar użytkownika
boxing
Kadrowicz
Posty: 1703
Rejestracja: 9 sierpnia 2004, o 22:15
Lokalizacja: Lublin

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#192 Postautor: boxing » 7 października 2010, o 22:32

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2010/ ... lowy-w-se/
Po co Puzonowi wyscigi z juniorami na twardym gdanskim torze? Pasuje jeden silnik na Rybnik? Wystarczy niczego nie zmieniac po Lodzi.
Mini-zuzel w Lublinie i mamy co roku swojego Hliba a moze nawet Jonssona!

max3
Zawodowiec
Posty: 1242
Rejestracja: 20 listopada 2002, o 23:16
Lokalizacja: lublin

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#193 Postautor: max3 » 8 października 2010, o 16:25

Po cholere on startuje w Gdansku z tak mało doswiadczconymi zawodnikami, zamiast przygotowywac sie na niedziele w Lublinie.

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6069
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#194 Postautor: grzesieck » 8 października 2010, o 23:17

Zawody skończyły się nieciekawie dla Mateusza Lampkowskiego. W drugim wyścigu
wjechał on w prowadzącego Mariusza Puszakowskiego. Obaj żużlowcy wrócili o własnych siłach do parku maszyn mimo że młodzieżowiec Lotosu Wybrzeża długo nie podnosił się z toru. Ostatecznie Lampkowski z powodu braków sprzętowych i nie najlepszego samopoczucia nie pojawił się już na torze.


...
METHANOL ADVENTURE TEAM

Diablica
Posty: 7
Rejestracja: 17 września 2010, o 13:42

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#195 Postautor: Diablica » 25 października 2010, o 16:53

Widziałam dzisiaj dość zadowolonego Mariusza na mieście. Czyżby dobry znak?:)

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6069
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#196 Postautor: grzesieck » 25 października 2010, o 17:08

na ktorym miescie? ;) grudziadzkim czy lubelskim? jezeli na lubelskim to pewnie cos Ci sie pomylilo, bo watpie zeby Mariusz z nudow do Lublina przyjezdzal
METHANOL ADVENTURE TEAM

Awatar użytkownika
Hela
Kadrowicz
Posty: 1652
Rejestracja: 20 marca 2010, o 15:27

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#197 Postautor: Hela » 25 października 2010, o 17:15

Dlaczego od razu pomyliło. Może przyjechał po zaległości i ponegocjować kontrakt? Dobrze by to o nim świadczyło.
Żeby krytyka była konstruktywna, należy przykre zdanie zakończyć pozytywnym akcentem.
Na przykład: Jesteś wyjątkowym ch*jem, ale masz za to ładne buty!

asid
Senior
Posty: 586
Rejestracja: 3 grudnia 2007, o 15:48
Lokalizacja: Pruszków

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#198 Postautor: asid » 25 października 2010, o 17:21

Są szanse że Puzon zostanie (większe niż Karol).

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6069
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#199 Postautor: grzesieck » 25 października 2010, o 17:32

Hela pisze:Dlaczego od razu pomyliło. Może przyjechał po zaległości i ponegocjować kontrakt? Dobrze by to o nim świadczyło.


no ale przeciez Puzon ma facebooka...

=]
METHANOL ADVENTURE TEAM

Diablica
Posty: 7
Rejestracja: 17 września 2010, o 13:42

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#200 Postautor: Diablica » 25 października 2010, o 19:03

Dokładnie na lubelskim deptaku.:) Na bank mi się nie pomyliło, Mariusza poznam wszędzie. Zresztą widziałam go z dosyć bliska i szlismy na przeciwko siebie więc nie ma szans na pomyłkę.