Mariusz Puszakowski "Puzon"

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
radonis
Zawodowiec
Posty: 1098
Rejestracja: 10 maja 2011, o 15:28
Lokalizacja: Bielsko-Biała ex Lbn

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#351 Postautor: radonis » 25 maja 2011, o 21:11

Dzisiaj Puzon w prezencie od PZM i GKSŻ stracił prawdopodobnie silnik.
W jednym z biegów zjeżdżał do parkingu z gotującym się silnikiem.

Awatar użytkownika
Hela
Kadrowicz
Posty: 1652
Rejestracja: 20 marca 2010, o 15:27

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#352 Postautor: Hela » 25 maja 2011, o 21:27

A na starych nie notował defektów? Tłumik to najlepsze co się mogło trafić zawodnikom. Wymówka na każdą okazję.
Żeby krytyka była konstruktywna, należy przykre zdanie zakończyć pozytywnym akcentem.
Na przykład: Jesteś wyjątkowym ch*jem, ale masz za to ładne buty!

Awatar użytkownika
freshrap
Posty: 106
Rejestracja: 20 kwietnia 2011, o 07:47

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#353 Postautor: freshrap » 25 maja 2011, o 21:36

Puzon ewidentnie nie w formie...
Nosił Wilk razy kilka, ponieśli i Wilka...

Awatar użytkownika
Desmo
Junior
Posty: 312
Rejestracja: 16 czerwca 2010, o 10:17

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#354 Postautor: Desmo » 26 maja 2011, o 16:13

Jak awansujemy to będzie cud nad Bystrzycą!!!

Awatar użytkownika
Husay
Posty: 18
Rejestracja: 29 maja 2011, o 07:16
Lokalizacja: Lublin

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#355 Postautor: Husay » 31 maja 2011, o 11:50

freshrap pisze:Puzon ewidentnie nie w formie...




Puzonowi zależy na kasie,więc jak będzie chciał zarobić to i forma będzie :wink: :wink:

tomunneck
Posty: 56
Rejestracja: 12 lipca 2007, o 21:42

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#356 Postautor: tomunneck » 31 maja 2011, o 12:07

no tak, teraz pewnie nie chce zarabiac bo ma wujka szejka arabskiego.

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#357 Postautor: jerry78 » 31 maja 2011, o 12:17

A do tego ma dodatkowy problem, bo Karol wystrzelił, a skład i z Puzonem i z Karolem cieżko sobie teraz wyobrazić. Ratuje go chyba tylko forma na 12-15 punktów w każdym meczu.

Smirnek_
Senior
Posty: 990
Wiek: 33
Rejestracja: 28 października 2006, o 14:58
Lokalizacja: Czechów!

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#358 Postautor: Smirnek_ » 31 maja 2011, o 12:21

Pecha to będzie miał dopiero jak Sweetman przyjedzie w niedzielę i z marszu walnie z 10pkt, a nie daj Bóg, żeby i Stead zakręcił się koło takiego wyniku. Wtedy nie wiem co by się musiało stać, żeby znalazło się miejsce w składzie dla Puzona.

1000

Awatar użytkownika
radonis
Zawodowiec
Posty: 1098
Rejestracja: 10 maja 2011, o 15:28
Lokalizacja: Bielsko-Biała ex Lbn

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#359 Postautor: radonis » 31 maja 2011, o 12:43

Smirnek_ pisze:Pecha to będzie miał dopiero jak Sweetman przyjedzie w niedzielę i z marszu walnie z 10pkt, a nie daj Bóg, żeby i Stead zakręcił się koło takiego wyniku. Wtedy nie wiem co by się musiało stać, żeby znalazło się miejsce w składzie dla Puzona.

1000


Sporo zależy od dalszych jazd Carlosa. Przez KSM to oni bezpośrednio między sobą "rywalizują" o miejsce w składzie.

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6485
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#360 Postautor: kibicLBN » 31 maja 2011, o 17:53

Puzon w obliczu przyjścia Woodwarda jest w sytuacji patowej (KSM) nie wiem kiedy i czy w ogóle faceta zobaczymy w lidze.
A że założyłem się z Davvem to nie wiem jak to rozwiązać. Jest średnia 2,000 czyli wygrałem, mecze 4 były jeśli chodzi o drużynę, a nie wiadomo czy Puzon pojedzie jeszcze, więc jak Davv? Proponuję remis...
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
pav4u
Szkółkowicz
Posty: 298
Rejestracja: 7 kwietnia 2004, o 13:30
Lokalizacja: lublin
Kontakt:

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#361 Postautor: pav4u » 31 maja 2011, o 21:26

niech mnie ktos oswieci... w ktorym 1/4 IMP jedzie nasz ''lidejro'' z ubieglego roku ?
no bo to przeciez ambitny zawodnik i sam nie odpuscilby prestizowych zawodow !
no chyba ze jezdzi tylko za kasiorke w lidze? 8)

:lol:

Davv
Kadrowicz
Posty: 1847
Rejestracja: 1 maja 2005, o 18:26
Lokalizacja: LUBLIN

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#362 Postautor: Davv » 1 czerwca 2011, o 19:19

kibicLBN pisze:Puzon w obliczu przyjścia Woodwarda jest w sytuacji patowej (KSM) nie wiem kiedy i czy w ogóle faceta zobaczymy w lidze.
A że założyłem się z Davvem to nie wiem jak to rozwiązać. Jest średnia 2,000 czyli wygrałem, mecze 4 były jeśli chodzi o drużynę, a nie wiadomo czy Puzon pojedzie jeszcze, więc jak Davv? Proponuję remis...


No wygrałeś, wygrałeś. Jednak styl tego wszystkiego pozostawia wiele do życzenia także śmiało przyjmuję remis :) Nie wiem czy w tym wypadku obaj nie powinniśmy przeznaczyć po 20 zł na konto Mariuszka ze względu na to, że musi chłopak za coś żyć.

Awatar użytkownika
Flint
Szkółkowicz
Posty: 259
Rejestracja: 27 marca 2009, o 21:08

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#363 Postautor: Flint » 2 czerwca 2011, o 00:21

Smirnek_ pisze:Pecha to będzie miał dopiero jak Sweetman przyjedzie w niedzielę i z marszu walnie z 10pkt,

Pecha to wg mnie mieliście z powodu kogoś tam, kto nie postawił od początku na Sweetmana. Ja nie kumam dlaczego nie jechaliście z nim w każdym meczu.
Przecież to kozak.. Tyle, że potrzebuje się naprawdę wjeździć w Polskę. A jak typ dostaje zaproszenie na 17 mecz w sezonie po raz pierwszy to to jest jakiś ordynarny i nieśmieszny żart, a odpowiedzialnemu za ten stan rzeczy należy się karny penis w czoło.

kibicLBN pisze:Puzon w obliczu przyjścia Woodwarda jest w sytuacji patowej (KSM) nie wiem kiedy i czy w ogóle faceta zobaczymy w lidze.

Szydera. Ty naprawdę myślisz, że Puszakowski już w tym sezonie nie wyjedzie na tor w barwach Lublina? :lol:
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
radonis
Zawodowiec
Posty: 1098
Rejestracja: 10 maja 2011, o 15:28
Lokalizacja: Bielsko-Biała ex Lbn

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#364 Postautor: radonis » 2 czerwca 2011, o 09:13

Flint pisze: A jak typ dostaje zaproszenie na 17 mecz w sezonie po raz pierwszy to to jest jakiś ordynarny i nieśmieszny żart, a odpowiedzialnemu za ten stan rzeczy należy się karny penis w czoło.


"Karny kutas" kolego.

Awatar użytkownika
Flint
Szkółkowicz
Posty: 259
Rejestracja: 27 marca 2009, o 21:08

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#365 Postautor: Flint » 2 czerwca 2011, o 10:10

Kutas to wulgaryzm kolego. :mrgreen:


Pojechałem kulturą. 8)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
radonis
Zawodowiec
Posty: 1098
Rejestracja: 10 maja 2011, o 15:28
Lokalizacja: Bielsko-Biała ex Lbn

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#366 Postautor: radonis » 2 czerwca 2011, o 10:20

Napisałem w "cudzysłowie" bo to nazwa własna akcji społecznościowej, którą nota bene popieram

Awatar użytkownika
yamahaR1
Senior
Posty: 982
Rejestracja: 24 lipca 2004, o 20:43
Lokalizacja: LUBLIN

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#367 Postautor: yamahaR1 » 2 czerwca 2011, o 13:32

Za nami dopiero 4 mecze i jeszcze dużo więcej do zarobienia niż by musiał ewentualnie wydać na sprzęt. Poważnie myślicie, że Puzon odpuści sobie cały sezon? Tory drugoligowe zna, wie jaki sprzęt mu potrzebny i w sytuacji kiedy MUSI a nie tylko powinien, jeszcze sporo namiesza.

tej akcji społecznej może Puzonowi nie podpowiadajcie bo zdaje się, że z "trenerem" im nie po drodze ;)

Awatar użytkownika
radonis
Zawodowiec
Posty: 1098
Rejestracja: 10 maja 2011, o 15:28
Lokalizacja: Bielsko-Biała ex Lbn

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#368 Postautor: radonis » 2 czerwca 2011, o 14:36

yamahaR1 pisze:tej akcji społecznej może Puzonowi nie podpowiadajcie bo zdaje się, że z "trenerem" im nie po drodze ;)


Słuchaj ten komentarz dot. akcji społecznej chyba dotyczył Rysia Słodkiego.
Jeżeli bym się mylił to proszę mnie sprostować

Awatar użytkownika
Maxx
Trener
Posty: 2971
Rejestracja: 7 października 2002, o 14:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#369 Postautor: Maxx » 17 lipca 2011, o 22:57

Specjalnie dla Shack'a: PUZON ZNOWU ZAWALIŁ. :shock:

Shack
Administrator
Posty: 1827
Rejestracja: 10 sierpnia 2002, o 20:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#370 Postautor: Shack » 18 lipca 2011, o 07:32

Mariusz Puszakowski (Lubelski Węgiel KMŻ): Nawet nie wiem ile punktów zrobiłem, ale dzisiejszego meczu nie zaliczę do udanych. Kolejny raz przytrafiło mi się zero, aczkolwiek jestem drugim w parze, nie jestem prowadzącym i w jakiś sposób ze swojej roli się wywiązałem. Mnie to jednak w najmniejszym stopniu nie zadowala. Chciałbym zdobywać tych punktów więcej, ale czasem nie wychodzi. Takie jest życie, taki jest sport...

grzesiek
Szkółkowicz
Posty: 153
Rejestracja: 6 lipca 2003, o 01:37
Lokalizacja: lublin
Kontakt:

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#371 Postautor: grzesiek » 18 lipca 2011, o 09:16

Shack pisze:Mariusz Puszakowski (Lubelski Węgiel KMŻ): Nawet nie wiem ile punktów zrobiłem, ale dzisiejszego meczu nie zaliczę do udanych. Kolejny raz przytrafiło mi się zero, aczkolwiek jestem drugim w parze, nie jestem prowadzącym i w jakiś sposób ze swojej roli się wywiązałem. Mnie to jednak w najmniejszym stopniu nie zadowala. Chciałbym zdobywać tych punktów więcej, ale czasem nie wychodzi. Takie jest życie, taki jest sport...


No i chociażby na tą wypowiedz, stawiałbym na niego dalej. Ambicje też sie liczą. Śmiem twierdzić że Baran nie zrobiłby wiecej punktów niz Puzon, a narzekałby na wszystko tylko nie na swoja dyspozycję. A to że silniki, a to że tor, a to że zupa była za słona......
NA ZAWSZE WIERNI !!!


CHCESZ DOSTAĆ BILET NA MECZ?? ZAJRZYJ NA NASZ FANPAGE
https://www.facebook.com/ncplusfelicitylublin/

Nasz Salon NC+ w FELICITY w sezonie 2019 będzie wspierał Lubelski Żużel


https://www.facebook.com/Kamery-Lublin/

Awatar użytkownika
boxing
Kadrowicz
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sierpnia 2004, o 22:15
Lokalizacja: Lublin

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#372 Postautor: boxing » 18 lipca 2011, o 20:07

A ja uwazam, ze narzekalby klasycznie - na nowe tlumiki :)
Mini-zuzel w Lublinie i mamy co roku swojego Hliba a moze nawet Jonssona!

Shack
Administrator
Posty: 1827
Rejestracja: 10 sierpnia 2002, o 20:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#373 Postautor: Shack » 19 lipca 2011, o 11:32

Po meczu w Pile trener Grzegorz Dzikowski był umiarkowanie zadowolony z postawy Mariusza Puszakowskiego. Jest zdania, że na tle innych zawodników występ "Puzona" nie był najgorszy. - Uważam, że postawienie na Mariusza było dobrą decyzją. Patrząc na pozostałych wypadł dobrze. "Dobrze" to powiedziane oczywiście na wyrost. Zrobił swoje punkty i nie był chociażby tak jak Zbyszek, który jako najsłabsze ogniwo zawiódł całkowicie - powiedział szkoleniowiec.


:lol: :lol: :lol:

jakiś kolejny układzik się szukuje, umiarkowanie zawodolony :)

pewnie tak samo jak Sprawka w Pile, tez sie umiarkowanie cieszył :)

turek
Szkółkowicz
Posty: 244
Rejestracja: 3 maja 2009, o 09:50

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#374 Postautor: turek » 19 lipca 2011, o 12:38

Co jak co, ale Puzon w Pile pokazał, że warto na niego stawiać. Daje ten występ pewne nadzieje, że Pusz odnajdzie zeszłoroczną dyspozycję. Oby najbliższe trzy mecze na naszym torze były takim przełamaniem, zyskaniem pewności siebie i okazją do zarobienia w kontekście inwestycji sprzętowych przed najważniejszymi meczami sezonu (Ostrów, Równe, ew. baraż). Pierwszy start świetny. W kolejnym znowu do wyjścia z łuku było super, jechali przecież z Cameronem na 5:1.. niby szkolny błąd, ale tutaj moim zdaniem pojawia się kwestia zgrania, rozjeżdżenia. Ciężko o zrozumienie z kolegą z pary, jeśli jedzie się z nim dopiero 4 bieg.

ermen
Zawodowiec
Posty: 1258
Rejestracja: 2 lipca 2004, o 10:39

Re: Mariusz Puszakowski "Puzon"

#375 Postautor: ermen » 19 lipca 2011, o 12:46

Jak można byc zadowolonym z występu zawodnika, który robi 6 punktów, z czego dwa na kolegach z drużyny? Na co innego jednak chciałbym zwrócic uwagę. Puzon w wywiadzie mówi:
"... Kolejny raz przytrafiło mi się zero, aczkolwiek jestem drugim w parze, nie jestem prowadzącym i w jakiś sposób ze swojej roli się wywiązałem."
A gdyby jechał jako prowadzący, to ile punktów powinien zdobyc ,aby wywiązac się ze swojej roli? To mówi jeździec z KSM 9,50, który stara się wmówić, że jest zawodnikiem drugiej linii...
Każdemu jego Everest...