Dofinansowanie klubu przez miasto

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Radzio
Senior
Posty: 937
Rejestracja: 26 grudnia 2002, o 13:09
Lokalizacja: Lublin

Re: Dofinansowanie klubu przez miasto

#52 Postautor: Radzio » 28 sierpnia 2009, o 10:05

jutro o 10 na stadionie będziemy robić transparent.
Jeśli, ktoś chce pomóc niech przyjdzie, bo będzie sporo malowania :)

wstępnie tekst na transparent "Radni Wac, Piatek, Sadowski przeciw lubelskiemu zuzlowi"
ale jeśli ktoś ma dobry pomysł niech podsunie.

owen1989
Senior
Posty: 918
Rejestracja: 2 października 2008, o 10:24

Re: Dofinansowanie klubu przez miasto

#53 Postautor: owen1989 » 28 sierpnia 2009, o 10:30

Ja mam dobry pomysl, ale niecenzuralny :lol: ale przynajmniej sie rymuje :lol:

Awatar użytkownika
mikas
Trener
Posty: 3291
Rejestracja: 27 kwietnia 2003, o 15:01
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Dofinansowanie klubu przez miasto

#54 Postautor: mikas » 28 sierpnia 2009, o 10:34

Dajcie Piątka na pierwszym miejscu, jest najbardziej rozpoznawalny i trzeba mu najwiecej zaszkodzic ;)
Proponuje tez aby zasygnalizowac w klubie, ze warto aby spiker podczas meczu podziekowal, Daniewskiemu i Drozdowi za poparcie. Niech inni radni widza, ze jesli cos zrobia dla zuzla to zostanie to zauwazone, docenione i podane do wiadomosci kibicow.
MOTOR LUBLIN
Obrazek

Sledzio
Trener
Posty: 2203
Wiek: 39
Rejestracja: 6 lipca 2006, o 14:58
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Dofinansowanie klubu przez miasto

#55 Postautor: Sledzio » 28 sierpnia 2009, o 10:55

Radzio pisze:jutro o 10 na stadionie będziemy robić transparent.
Jeśli, ktoś chce pomóc niech przyjdzie, bo będzie sporo malowania :)

wstępnie tekst na transparent "Radni Wac, Piatek, Sadowski przeciw lubelskiemu zuzlowi"
ale jeśli ktoś ma dobry pomysł niech podsunie.

A da rade o 12 ??? Z chęcią bym pomógł.

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Dofinansowanie klubu przez miasto

#56 Postautor: jerry78 » 28 sierpnia 2009, o 10:56

Podobnie jak mikas uważam, że nie tylko należy dyskredytować osoby nieprzychylne żużlowi ale również promować nazwiska chcące pomóc naszej dyscyplinie sportu. Myślę że to mogłoby być zachętą dla innych radnych, aby wspierać lubelski żużel mający największą rzeszę kibiców w Lublinie.

Awatar użytkownika
Egon
Zawodowiec
Posty: 1498
Wiek: 35
Rejestracja: 13 czerwca 2009, o 10:10
Lokalizacja: Lublin/Turka

Re: Dofinansowanie klubu przez miasto

#57 Postautor: Egon » 28 sierpnia 2009, o 12:08

Wlasnie..przypomniala mi sie jedna kwestia o ktorej wczoraj byla mowa na posiedzeniu.. Mianowicie oplaty za wynajmowanie stadionu od MOSiR-u. Ciekawe jest to ze KMZ jak i Motor Lublin placa MOSiR-owi za korzystanie ze stadionu, a na przyklad juz pilkarki reczne za korzystanie z hali (wynajmowanie jej) placic nie musza. Moim skromnym zdaniem, to korzystanie z hali jest jednak drozsze niz korzstanie ze stadionu. Nazywa sie to preferencyjne..cos tam..nie pamietam :D a kwoty nie sa male. Miesieczne korzystanie ze stadionu bez takich zabiegow jak rownanie toru, ochrona itd. kosztuje od 4000 do 6000 tys zl. Dodac warto, ze klub tutaj nie ma zaleglosci w oplatach, przynajmniej tak powiedzial prezes Wojciechowski, ze placa bo chca wprowadzac nowe standardy :) . Natomiast Motor Lublin nie placi, tylko wystosowal jakies pismo o umorzenie tych zaleglosci :? Tu akurat prze komisja wypadlismy in plus :) Co do tych dziwnych regul ze jedni placa (tak na prawde to chyba tylko my:]) a inni nie..radnym tez sie to w sumie nie podoba i byla mowa ze beda chcieli cos z tym zrobic..
Motor! Motor! Tylko Motor!

J. Stachyra: "Między ligami jest przepaść, tylko się o tym głośno nie mówi, ale to się wie."

Koper
Trener
Posty: 5486
Wiek: 43
Rejestracja: 8 października 2004, o 00:48
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Dofinansowanie klubu przez miasto

#58 Postautor: Koper » 28 sierpnia 2009, o 12:21

Egon pisze:Miesieczne korzystanie ze stadionu bez takich zabiegow jak rownanie toru, ochrona itd. kosztuje od 4000 do 6000 tys zl.
Egon teraz to się rozpędziłes 8) 4000-6000 tys zl to piekny budzet z ktorym pewnie powalczylibysmy nie tylko o pierwsza lige ale pewnie awansowali do extraligi :)

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7218
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Dofinansowanie klubu przez miasto

#59 Postautor: istred » 28 sierpnia 2009, o 12:33

w innych miastach np. Świdnik kluby w których zarządach zasiadja
radni miasta nie dostaja kasy z dotacji miasta bo Radcy Prawni
urzędu miasta Świdnik uznali że to ewidentny konflikt interesów

a w Lublinie idą cyrki - kase dostaje klub którego prezesem jest
radny miasta a w komisji rewizyjnej zasiada żona drugiego radnego a
stypendia z kasy miasta otrzymywali (byc moze i nadal otrzymuja ale
tego niesprawdzałem) synowie pewnego nieporadnego

komentarz pod artykułem w gazeta.pl

Awatar użytkownika
Egon
Zawodowiec
Posty: 1498
Wiek: 35
Rejestracja: 13 czerwca 2009, o 10:10
Lokalizacja: Lublin/Turka

Re: Dofinansowanie klubu przez miasto

#60 Postautor: Egon » 28 sierpnia 2009, o 12:51

Koper pisze:Egon teraz to się rozpędziłes 8) 4000-6000 tys zl to piekny budzet z ktorym pewnie powalczylibysmy nie tylko o pierwsza lige ale pewnie awansowali do extraligi :)
Wiem ze to nie sa duze pieniadze ale zawsze to pieniadze..bardziej chodzilo mi o to ze placimy za cos za co inni placic nie musza, a kwota juz jest niewazna..tak jak bylo z cena programu podniesiona przez pania z kiosku o 1zl. Niby nikogo ta zlotowka nie urzadza ale wiele osob czulo sie pokrzywdzonych czy tez oszukanych. 5tys niby dla klubu nic ale jak sie ma problemy z kasa to chyba kazdy grosz sie liczy. Poza tym napisalem to raczej jako ciekawostke :P
Motor! Motor! Tylko Motor!

J. Stachyra: "Między ligami jest przepaść, tylko się o tym głośno nie mówi, ale to się wie."

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4864
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Dofinansowanie klubu przez miasto

#62 Postautor: RadeKas » 28 sierpnia 2009, o 12:56

Jak czytam to co sie na tej komisji wyprawialo to az mi zal dupe sciska. Nienawidze takiej skurwy**** hipokryzji jaka przedstawil pan Sadowski. Moze byc pewien ten czlowiek ze glosu w okolicach moich znajomych i rodziny nie otrzyma. Az troche wstyd studiowac politologie...
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

Awatar użytkownika
Egon
Zawodowiec
Posty: 1498
Wiek: 35
Rejestracja: 13 czerwca 2009, o 10:10
Lokalizacja: Lublin/Turka

Re: Dofinansowanie klubu przez miasto

#63 Postautor: Egon » 28 sierpnia 2009, o 13:14

Gawrzyk pisze:nie zrozumiales Kopera.
Chodzi o to co napisales. 4 000 tys. to 4 000 000.
Wow fakt :D 4 000 000 i to na miesiac :D sory za pomylke :P
Motor! Motor! Tylko Motor!

J. Stachyra: "Między ligami jest przepaść, tylko się o tym głośno nie mówi, ale to się wie."

Awatar użytkownika
Radzio
Senior
Posty: 937
Rejestracja: 26 grudnia 2002, o 13:09
Lokalizacja: Lublin

Re: Dofinansowanie klubu przez miasto

#64 Postautor: Radzio » 28 sierpnia 2009, o 14:09

zakupiłem wszystkie potrzebne rzeczy do transparentu.
Jest to dość duże przedsięwzięcie i proszę aby kto może niech przyjdzie na stadion jutro od 9 będziemy. Tego się nie da zrobić w kilka osób. W niedziele na meczu będzie telewizja (retransmisja w TVP Lublin) będziemy mogli pokazać swoje niezadowolenie. Tak samo jak do malowania transparentu tak i na meczu będzie potrzebna duża liczba aby pokazać miastu, że na żużel chodzi dużo ludzi i jest dla kogo to organizować.

pomyślcie, co można pokrzyczeć (coś związanego z wyborami w przyszłym roku) w niedziele na meczu, ale bez wulgaryzmów ;)

Jutro kto chce pomóc niech przyjdzie (kto ma pędzle około 2,5 cm szerokości niech bierze)

DJPEPE
Junior
Posty: 437
Rejestracja: 12 kwietnia 2009, o 17:19

Re: Dofinansowanie klubu przez miasto

#65 Postautor: DJPEPE » 28 sierpnia 2009, o 14:41

Radzio pisze:zakupiłem wszystkie potrzebne rzeczy do transparentu.
Jest to dość duże przedsięwzięcie i proszę aby kto może niech przyjdzie na stadion jutro od 9 będziemy. Tego się nie da zrobić w kilka osób. W niedziele na meczu będzie telewizja (retransmisja w TVP Lublin) będziemy mogli pokazać swoje niezadowolenie. Tak samo jak do malowania transparentu tak i na meczu będzie potrzebna duża liczba aby pokazać miastu, że na żużel chodzi dużo ludzi i jest dla kogo to organizować.

pomyślcie, co można pokrzyczeć (coś związanego z wyborami w przyszłym roku) w niedziele na meczu, ale bez wulgaryzmów ;)

Jutro kto chce pomóc niech przyjdzie (kto ma pędzle około 2,5 cm szerokości niech bierze)

Wiem , widzę, że napisałeś '' wszystkie ... '' , ale może jeszcze coś potrzeba - to pisz , mogę dokupić i '' podrzucić '' , bo czasu to ja w sobotę [ wiadomo dlaczego ] mam niewiele.
A od rymowanek jest paru '' specy '' na forum . :lol: :D

Awatar użytkownika
Masi
Senior
Posty: 780
Rejestracja: 28 kwietnia 2009, o 20:26
Lokalizacja: Lublin (Dziesiąta)

Re: Dofinansowanie klubu przez miasto

#67 Postautor: Masi » 28 sierpnia 2009, o 15:57

Radzio pisze: W niedziele na meczu będzie telewizja (retransmisja w TVP Lublin) będziemy mogli pokazać swoje niezadowolenie.


Nie będzie tv. Na 200%.
-Jurek Mordel zadowolony...
- No tak...
- Żona w domu także... :D

meesha
Trener
Posty: 7574
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Dofinansowanie klubu przez miasto

#69 Postautor: meesha » 28 sierpnia 2009, o 16:05

Ja bym dodal na koncu jakies "zapamietamy", albo "bedziemy pamietac" dla zwiekszenia sily przekazu :) Miejsca powinno wystarczyc ;)
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
Łoptymista
Trener
Posty: 3790
Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
Lokalizacja: Lublin

Re: Dofinansowanie klubu przez miasto

#70 Postautor: Łoptymista » 28 sierpnia 2009, o 16:06

co do hasla. moze takie


Piatek, Wac, Sadoski. Zuzel dolujecie durnie. Policzymy sie z wami przy urnie.

meesha
Trener
Posty: 7574
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Dofinansowanie klubu przez miasto

#71 Postautor: meesha » 28 sierpnia 2009, o 16:07

Juz jednego kolege redaktora Piatek ciagal po sadach za znieslawienie. Chcesz byc nastepny :?: :P
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
Egon
Zawodowiec
Posty: 1498
Wiek: 35
Rejestracja: 13 czerwca 2009, o 10:10
Lokalizacja: Lublin/Turka

Re: Dofinansowanie klubu przez miasto

#72 Postautor: Egon » 28 sierpnia 2009, o 16:08

Jak dla mnie glupie..kiedy oni beda w urnie... :lol: :lol:
Sory nie moglem sie powstrzymac :D
Motor! Motor! Tylko Motor!

J. Stachyra: "Między ligami jest przepaść, tylko się o tym głośno nie mówi, ale to się wie."

Awatar użytkownika
Łoptymista
Trener
Posty: 3790
Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
Lokalizacja: Lublin

Re: Dofinansowanie klubu przez miasto

#73 Postautor: Łoptymista » 28 sierpnia 2009, o 16:10

meesha a za co ma mnie niby pozywac :]

@Egon co do glupie...to... a zreszta sam moze sie domyslisz


EDIT
wersja dla Egona i innych ktorzy nie wiedza co to jest urna z glosami

Piatek, Wac, Sadoski zuzel dolujecie - naszych glosow nigdy nie dostaniecie

meesha
Trener
Posty: 7574
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Dofinansowanie klubu przez miasto

#74 Postautor: meesha » 28 sierpnia 2009, o 16:13

No za "durnia". On jest bardzo wyczulony na swoim punkcie :D
Swoja droga Wac i Piatek startuja z mojego okregu. Juz mi sie nieco zaweza krag kandydatow :)
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
Łoptymista
Trener
Posty: 3790
Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
Lokalizacja: Lublin

Re: Dofinansowanie klubu przez miasto

#75 Postautor: Łoptymista » 28 sierpnia 2009, o 16:17

durnie nie odnosi sie do potencjalu umyslowego tego osobnika, ale jest to ocena dzialan tych osob - dzialaczyy samorzadowych - do czego mam prawo. to taki obywatelski udzial w debacie publicznej i wyrazenie opinii na temat jakosci pracy lubelskich radnych do czego jako wyborca i obywatekl mam pelne prawo

ale skoro boisz sie slowa "durnie" to moze to: Piatek Wac Sadowski zuzlowi pomoc nie chcecie glosu od nas nie dostaniecie