Co Ty zrobiłeś dla naszych sponsorów?

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
bartosch
Kadrowicz
Posty: 1552
Rejestracja: 27 marca 2003, o 15:43
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Co Ty zrobiłeś dla naszych sponsorów?

#51 Postautor: bartosch » 23 czerwca 2009, o 09:41

Czarek pisze:Mała prośba: jeśli już coś piszemy w tym temacie to pozytywnie.

dlatego ja wole wstrzymac sie z wypowiedzia:)
carpe diem!

dumbli
Szkółkowicz
Posty: 225
Rejestracja: 16 sierpnia 2004, o 22:00
Lokalizacja: lublin

Re: Co Ty zrobiłeś dla naszych sponsorów?

#52 Postautor: dumbli » 23 czerwca 2009, o 09:56

mikas pisze:Co do dzialan klubu w strone pozyskania sponsorow to za skandal uwazam brak mozliwosci wykupienia reklamy tylko na jeden mecz. Klub daje mozliwosc wykupienia reklam tylko na caly sezon :shock: Dla malych firm a takich w Lublinie jest wiekszosc cena za taka calosezonową reklame jest nie do przeskoczenia. A wiem, ze sa firmy ktore za mniejsze pieniadze z przyjemnoscia by sie zareklamowaly chociazby na probe raz czy klika razy w sezonie. Co wiecej klub sam zamyka sobie tym droge do pozyskiwania sponsorow w trakcie sezonu :shock: :shock: :shock:
Ktos kto za to odpowiada w klubie powinien natychmiast pozegnac sie z tą funkcją.

Od jakiegoś czasu przyglądam się działaniom klubu w tym kierunku i też stwierdzam, że źle się dzieje. Przez ostatnie lata jak chodzę na żużel to reklam było bardzo dużo, a teraz wszystkie zniknęły. Co się stało??? Ludzi na stadionie bardzo dużo a chętnych na reklamę nie ma? Nie wierzę. Tym bardziej, ze już kilka osób pisało na forum ŻE MAJĄ WRĘCZ TRUDNOSCI Z REKLAMOWANIE SIĘ NA ŻUŻLU!!!. To zaczyna trącić amatorką albo cwaniactwem, w stylu małych sponsorów mamy gdzieś bo dostaniemy pieniądze z miasta. Chyba działacze żużlowi zapatrzyli się w piłkarskich, którzy tylko liczą na miasto. Takie pójście na łatwiznę może źle się skończyć. Żeby dostawać pieniądze z miasta to jak ktoś to pisał trzeba mieć niezłe plecy a tych chyba żużel nie ma. Dlatego faktycznie trzeba się brać za robote i w końcu docenić małych i średnich sponsorów i zmienić politykę klubu ( jeżeli taka jest). Skandaliczne wyżalania się w mediach na biedę jak samemu nic się nie robi przynosi według mnie tylko odwrotny skutek.
niespokojny napisał(a):
Sprawka to człowiek mentalnie z jakiegoś starego, skrajnego PGRu na zadupiu. Kononowicz kuźwa.

Koper
Trener
Posty: 5486
Wiek: 43
Rejestracja: 8 października 2004, o 00:48
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Co Ty zrobiłeś dla naszych sponsorów?

#54 Postautor: Koper » 23 czerwca 2009, o 12:16

mikas pisze:Powiedz tez swojemu przyjacielowi, ze moze lepiej skupic sie na mniejszych firmach i jednorazowych reklamach, bo wszyscy wiedza ze w Lublinie zawsze byla bida i duzych firm jest jak na lekarstwo.


Oficjalna oferta sponsoringu ze strony klubu, która wisi też na stronie jest następująca :
Dla potencjalnych sponsorów, którzy są gotowi zasilić klub kwotą nie mniejszą niż 1000 zł przygotowaliśmy różne formy reklamy takie jak:

* baner reklamowy na ogrodzeniu stadionu (od strony Al. Zygmuntowskich);
* banery reklamowe umieszczone na płycie boiska, przy linii środkowej lub na bandzie
* umieszczenie logo Sponsora na materiałach drukowanych: biletach wstępu,

kartach VIP, karnetach, programach i plakatach meczowych;

* umieszczenie logo Sponsora podczas konferencji pomeczowych;
* logo Sponsora przy relacjach meczowych, wywiadach i innych artykułach o

SKMŻ Lublin ukazujących się w mediach patronujących, tj.: MM Moje miasto Lublin,

* baner reklamowy Sponsora na oficjalnej stronie internetowej Klubu
* logotyp firmy przy tabeli biegu sponsorowanego
* spoty reklamowe oraz informacje o firmie czytane przez spikera zawodów
* umieszczenie logo Sponsora na kombinezonie zawodnika
* umieszczenie logo Sponsora na osłonie motocykla
* umieszczenie logo Sponsora na osłonie kierownicy
* umieszczenie logo Sponsora na strojach osób funkcyjnych
* reklama firmy na tablicy świetlnej
* inne niekonwencjonalne formy reklamy, w tym różnego rodzaju reklama firmy w czasie prezentacji zawodników przed rozpoczęciem zawodów, stoiska promocyjne firmy na stadionie, degustacje, akcje ulotkowe, flagi z logo sponsora prezentowane przez zawodników w czasie rundy honorowej

Każda oferta sponsorska może podlegać negocjacjom cenowym.


Wymiary banerów reklamowych oraz ich treść będą szczegółowo opracowane z zarządem klubu. Koszty związane z wykonaniem, montażem i adaptacją obiektów klubu na potrzeby sponsora, ponosi sponsor.

KMŻ Lublin dołoży wszelkich starań by jak najlepiej wyeksponować znak sponsora, szczególnie w mediach lubelskich i ogólnopolskich.

Współpraca ze sponsorem realizowana będzie zgodnie z podpisaną umową w oparciu o Kodeks Cywilny.

Zapraszamy do Współpracy

Awatar użytkownika
Bozena
Senior
Posty: 568
Rejestracja: 6 maja 2009, o 11:29
Lokalizacja: Lublin

Re: Co Ty zrobiłeś dla naszych sponsorów?

#55 Postautor: Bozena » 23 czerwca 2009, o 13:37

mikas pisze:Halo to nie forum piwne :!:

Chyba jednak mikas lepiej sobie piwko strzelić najlepiej to lubelskie mocne :) .
Uff ! Jak się gorąco zrobiło :D

Awatar użytkownika
Romus
Posty: 17
Rejestracja: 21 czerwca 2009, o 09:25
Lokalizacja: Lublin

Re: Co Ty zrobiłeś dla naszych sponsorów?

#56 Postautor: Romus » 23 czerwca 2009, o 14:04

Masz rację. :) Lepiej wypić razem lubelski browarek, niż wykłócać się o głupoty, ;) tym bardziej, że dla nas wszystkich liczy się to samo. DOBRO LUBELSKIEGO KLUBU. :)

Awatar użytkownika
luCas
Kadrowicz
Posty: 1598
Rejestracja: 26 stycznia 2004, o 19:52

Re: Co Ty zrobiłeś dla naszych sponsorów?

#57 Postautor: luCas » 23 czerwca 2009, o 14:08

Halo to nie forum piwne

Zwlaszcza,ze zadne szanujace sie forum piwne nie porusza w takim wymiarze tematu sikow typu Tyskie,Zywiec czy Perla, sprzedawanych nam przez koncerny pod nazwa "piwo". :lol:
"Kto nie potępia - ten przyzwala" - Jan Karski

Awatar użytkownika
mikas
Trener
Posty: 3291
Rejestracja: 27 kwietnia 2003, o 15:01
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Co Ty zrobiłeś dla naszych sponsorów?

#59 Postautor: mikas » 23 czerwca 2009, o 15:26

Koper pisze:
mikas pisze:Powiedz tez swojemu przyjacielowi, ze moze lepiej skupic sie na mniejszych firmach i jednorazowych reklamach, bo wszyscy wiedza ze w Lublinie zawsze byla bida i duzych firm jest jak na lekarstwo.


Oficjalna oferta sponsoringu ze strony klubu, która wisi też na stronie jest następująca :

bla bla bla

Zapraszamy do Współpracy


Koper ten Twoj post to jak cios ponizej pasa.
Najpierw do mnie dzwonisz, zebym zmienil swojego poprzedniego posta, w ktorym napisalem informacje jaką uzyskalem od viceprezesa klubu za Twoim posrednictwem odnosnie minimalnej kwoty jaka klub oczekuje od ewentualnego sponsora (i jest to kwota kilka razy wieksza niz podana w zacytowanym przez Ciebie tekscie ze strony). Ja to robie, bo nie uwazam ze jest to konieczne do zachowania sensu mojej wypowiedzi. A Ty po chwili z premedytacja wklejasz ta informacje, ktora jest calkowice niezgodna z informacja, ktora uzyskalem od Ciebie wczesniej. Trzeba bylo od razu mnie poinformowac ze jest taka forma reklamy a nie teraz prosic o edytowanie posta, zebys mogl odpowiedziec i zeby wyszlo na Twoje.
Nieladnie.

P.S. Swoja droga zdzieranie od kogos 1000zł np. za malą zmiankę w programie zawodow o jego firmie, tych mniejszych sponsorow nie zachęci. Nie wiem czy dobrze pamietam (jesli ktos ma gdzies jeszcze oferte sponsorska TŻ to moze sprawdzic), ale za czasow TZ sponsor biegu placil cos w okolicach 500zł za mecz i to w czasach gdy o kryzysie nikt nawet nie pomyslal.
MOTOR LUBLIN
Obrazek

Awatar użytkownika
Bozena
Senior
Posty: 568
Rejestracja: 6 maja 2009, o 11:29
Lokalizacja: Lublin

Re: Co Ty zrobiłeś dla naszych sponsorów?

#61 Postautor: Bozena » 23 czerwca 2009, o 15:39

luCas pisze:
Halo to nie forum piwne

Zwlaszcza,ze zadne szanujace sie forum piwne nie porusza w takim wymiarze tematu sikow typu Tyskie,Zywiec czy Perla, sprzedawanych nam przez koncerny pod nazwa "piwo". :lol:

Ale przy piwku, albo mocniejszym trunku to i sponsora można przypadkiem do sportu przekonać. Trzeba być tylko w odpowiednim miejscu, czasie i towarzystwie. Szkoda, że przypadkowo przy tej okazji jedynie nasze piłkarki ręczne chyba skorzystały 8)

Koper
Trener
Posty: 5486
Wiek: 43
Rejestracja: 8 października 2004, o 00:48
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Co Ty zrobiłeś dla naszych sponsorów?

#62 Postautor: Koper » 24 czerwca 2009, o 01:29

mikas pisze:
Koper pisze:
mikas pisze:Powiedz tez swojemu przyjacielowi, ze moze lepiej skupic sie na mniejszych firmach i jednorazowych reklamach, bo wszyscy wiedza ze w Lublinie zawsze byla bida i duzych firm jest jak na lekarstwo.


Oficjalna oferta sponsoringu ze strony klubu, która wisi też na stronie jest następująca :

bla bla bla

Zapraszamy do Współpracy


Koper ten Twoj post to jak cios ponizej pasa.
Najpierw do mnie dzwonisz, zebym zmienil swojego poprzedniego posta, w ktorym napisalem informacje jaką uzyskalem od viceprezesa klubu za Twoim posrednictwem odnosnie minimalnej kwoty jaka klub oczekuje od ewentualnego sponsora (i jest to kwota kilka razy wieksza niz podana w zacytowanym przez Ciebie tekscie ze strony). Ja to robie, bo nie uwazam ze jest to konieczne do zachowania sensu mojej wypowiedzi. A Ty po chwili z premedytacja wklejasz ta informacje, ktora jest calkowice niezgodna z informacja, ktora uzyskalem od Ciebie wczesniej. Trzeba bylo od razu mnie poinformowac ze jest taka forma reklamy a nie teraz prosic o edytowanie posta, zebys mogl odpowiedziec i zeby wyszlo na Twoje.
Nieladnie.



Prosilem Cie o wyedytowanie posta bo taka mialem prosbe od wiceprezesa aby akurat tego co Tobie przekazalem nie przekazywac na forum ogolnym tylko bezpośrednio zainteresowanej osobie, a nie aby wyszlo na moje, sorry Mikas jesli tak to odebrałeś, zresztą podobne pytanie zadał Sting i rowniez mu przekazalem taka informacje.

Poza tym Mikas, daleki jestem do zadawania ciosów poniżej pasa...po prostu w kontekscie Twojej wypowiedzi wkleiłem oficjalne dane ktore wisza na stronie a moze ktore nie kazdy nawet czyta (to ostatnie bylo glowna motywacja). Aby zastanowic sie tutaj na forum wlasnie na ten temat ktory poruszyłes a mianowicie:
mikas pisze:(...)moze lepiej skupic sie na mniejszych firmach i jednorazowych reklamach, bo wszyscy wiedza ze w Lublinie zawsze byla bida i duzych firm jest jak na lekarstwo.

do tego warto odnosic sie do stanowiska oficjalnego klubu przedstawionego w zacytowanym przeze mnie fragmencie, ze oczekuje nie mniej niz 1000 zl od potencjalnych sponsorów (a co do tej kwoty ktora Mikas uzyskałes to nie tyle dotyczy minimalnej kwoty co juz za konkretna reklame a mianowicie sposnoring biegu sprzedawanej jak sie okazuje z gory na caly sezon - byc moze jest takie zainteresowanie ta forma reklamy ze jest łatwo znajduje sie 15 sponsorow gotowych tak sie reklamowac z gory juz za caly sezon, ale w takim razie pytanie i mysle ze sluszne co z pozostalymi ktorzy nie dysponuja mozliwoscia sposnringu na kwote 1000 zl i wiecej, na co zreszta zwrociłes uwagę:
mikas pisze:P.S. Swoja droga zdzieranie od kogos 1000zł np. za malą zmiankę w programie zawodow o jego firmie, tych mniejszych sponsorow nie zachęci.


Mysle ze w takim wypadku nie tyle nalezy zapytac klub ile kosztuje zareklamowanie sie poprzez sponsorowanie jednego biegu, czy tez przez jakas inna forme reklamy z wyzej wymienionych za ktora klub oczekuje nie mniej niz 1000 zl ale raczej co klub moze zaoferowac potencjalnemu sposnorowi ktory jest gotowy przekazac na rzecz klubu powiedzmy 500 zł czy nawet 300 zł? Tak jak Ci Mikas mowilem planuje takie wnioski i inne jakie urodzily sie na tym forum nt. sponsoringu w naszym klubie zebrac i przekazac Panu Adamczukowi ktory odpowiada za sprawy związane ze sponsoringiem w klubie.

Awatar użytkownika
Aganesu
Posty: 69
Rejestracja: 15 maja 2009, o 13:45

Re: Co Ty zrobiłeś dla naszych sponsorów?

#64 Postautor: Aganesu » 24 czerwca 2009, o 04:45

bartosch pisze:
Czarek pisze:Mała prośba: jeśli już coś piszemy w tym temacie to pozytywnie.

dlatego ja wole wstrzymac sie z wypowiedzia:)

Odebrali wolność słowa...
\m/

Koper
Trener
Posty: 5486
Wiek: 43
Rejestracja: 8 października 2004, o 00:48
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Co Ty zrobiłeś dla naszych sponsorów?

#65 Postautor: Koper » 25 czerwca 2009, o 13:51


harry
Trener
Posty: 4753
Rejestracja: 14 kwietnia 2003, o 11:14

Re: Co Ty zrobiłeś dla naszych sponsorów?

#66 Postautor: harry » 25 czerwca 2009, o 18:37

Czy ja już oślepłem??? :shock: Gdzie jest SIPMA?
" Jak powiedział mi jeden młody dziennikarz, niektórzy ludzie są genetycznie niezdolni do tego, żeby mówić prawdę" - Jacek Gajewski

Awatar użytkownika
bartosch
Kadrowicz
Posty: 1552
Rejestracja: 27 marca 2003, o 15:43
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Co Ty zrobiłeś dla naszych sponsorów?

#67 Postautor: bartosch » 25 czerwca 2009, o 18:54

Koper pisze:Złota 100 Lubelszczyzny: http://www.strefabiznesu.dziennikwschod ... 16068.html

niezla sciagawa dla mnie, dziekuje!:)
carpe diem!

Awatar użytkownika
piv
Junior
Posty: 406
Rejestracja: 8 sierpnia 2005, o 01:59

Re: Co Ty zrobiłeś dla naszych sponsorów?

#68 Postautor: piv » 25 czerwca 2009, o 19:19

Spoko. Przychody udokumentowane 8)

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7218
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Co Ty zrobiłeś dla naszych sponsorów?

#69 Postautor: istred » 26 czerwca 2009, o 23:35


Koper
Trener
Posty: 5486
Wiek: 43
Rejestracja: 8 października 2004, o 00:48
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Co Ty zrobiłeś�la naszych sponsorów�

#70 Postautor: Koper » 8 lipca 2009, o 09:48

Znalazlem ciekawy wywiad z Karkosikiem ktory jak twierdzi nie czesto pojawia sie na zawodach zuzlowych w Toruniu chociaz wylozyl na ten klub niezla sumke o ktorej od jednego sponsora w Lublinie nawet nam sie nie snilo...gdyby taki Palikot chcial podobnie wylozyc na lubelski zuzel (jakies mniejsze sumki rzucal juz na pilkarki reczne i na pilkarzy Motoru).

Cytat w poscie nizej bo w tym poscie po wklejeniu nie dalo sie tego czytac.
Ostatnio zmieniony 8 lipca 2009, o 09:50 przez Koper, łącznie zmieniany 1 raz.

Koper
Trener
Posty: 5486
Wiek: 43
Rejestracja: 8 października 2004, o 00:48
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Co Ty zrobiłeś dla naszych sponsorów?

#71 Postautor: Koper » 8 lipca 2009, o 09:49

Kryzys trwa w najlepsze, giełda spada, a pan kupuje toruński klub żużlowy Unibax. Opłaca się?

Roman Karkosik: Są kwoty, które mogę wyłożyć, nie martwiąc się, czy przyniosą zysk. Unibax kosztował mnie 4 mln zł, cóż to jest wobec 2 mld zł, które podobno straciły na wycenie moje spółki? (śmiech)

Gdy kupowałem Unibax, nie zakładałem, żeby na nim zarobić. Chciałem wesprzeć lokalny klub. Tak się złożyło, że miał on poważne problemy finansowe, a ja jestem najbardziej znanym toruńskim biznesmenem. No i nie wypadało nie pomóc. Korzyści z tego, że jestem właścicielem klubu, też zresztą widzę. Na lokalnym rynku łatwiej mi się rozmawia z potencjalnymi kontrahentami. No i dochodzi osobista satysfakcja, kiedy drużyna wygrywa.

Lubi pan żużel?

Roman Karkosik Wypada mi powiedzieć, że tak (śmiech). Byłem na meczu cztery razy, a na stadionie mam zaciszne, osłonięte szybą miejsce, w którym obserwując zawodników, mogę swobodnie rozmawiać o biznesie.


caly wywiad tutaj: http://wyborcza.pl/biznes/1,82244,6790998,Roman_Karkosik_dla_GW__zarobie_na_Radiu_Maryja_.html?as=2&ias=2&startsz=x

Awatar użytkownika
Egon
Zawodowiec
Posty: 1498
Wiek: 35
Rejestracja: 13 czerwca 2009, o 10:10
Lokalizacja: Lublin/Turka

Re: Co Ty zrobiłeś dla naszych sponsorów?

#72 Postautor: Egon » 8 lipca 2009, o 11:05

Lubi pan żużel?

Wypada mi powiedzieć, że tak (śmiech). Byłem na meczu cztery razy, a na stadionie mam zaciszne, osłonięte szybą miejsce, w którym obserwując zawodników, mogę swobodnie rozmawiać o biznesie.

Heh..kupił sobie klub można powiedzieć dla zabawy :) No oprócz tego że chciał pomóc ;) Jak dla mnie to ciut dziwne ale z drugiej strony nic miał bym nic przeciwko temu żeby u nas się ktoś chciał tak "zabawić" 8) Np. pan Tadeusz Chmiel właściciel Black Red White.. było w jakimś rankingu że to najbogatszy człowiek na Lubelszczyźnie z majątkiem około 800mln zł z tego co pamiętam 8) Czym dla takich ludzi jest taki klubik jak nasz KMŻ.. Tylko nie wiem czy nie trzeba by było zmieniać barw klubowych na czarno-czerwono-białe :D
Motor! Motor! Tylko Motor!

J. Stachyra: "Między ligami jest przepaść, tylko się o tym głośno nie mówi, ale to się wie."

Awatar użytkownika
piv
Junior
Posty: 406
Rejestracja: 8 sierpnia 2005, o 01:59

Re: Co Ty zrobiłeś�la naszych sponsorów�

#73 Postautor: piv » 8 lipca 2009, o 11:49

bedzie mial gdzie prac pieniazki :twisted:

harry
Trener
Posty: 4753
Rejestracja: 14 kwietnia 2003, o 11:14

Re: Co Ty zrobiłeś dla naszych sponsorów?

#74 Postautor: harry » 8 lipca 2009, o 12:43

To znaczy w tym zacisznym miejscu na stadionie ma prać te pieniądze 8) ? A pralkę mu tam wstawili? :roll: :lol:
" Jak powiedział mi jeden młody dziennikarz, niektórzy ludzie są genetycznie niezdolni do tego, żeby mówić prawdę" - Jacek Gajewski

Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Co Ty zrobiłeś dla naszych sponsorów?

#75 Postautor: Czarek » 23 lutego 2017, o 17:37

Chyba wiadomo, co należy zrobić po dzisiejszej informacji dotyczącej sponsora. :)
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.