Marketing mix w klubie żużlowym

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Marketing mix w klubie żużlowym

#876 Postautor: Czarek » 27 czerwca 2018, o 20:11

Triumf w Rybniku wydarzył się podczas żużlowej "próżni" w Polsce, więc środowisko mówi głównie o Motorze. Brawo!
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
boxing
Kadrowicz
Posty: 1689
Rejestracja: 9 sierpnia 2004, o 22:15
Lokalizacja: Lublin

Re: Marketing mix w klubie żużlowym

#877 Postautor: boxing » 7 października 2018, o 20:17

Ciekaw jestem, co dostojna Komisja Do Wysoce Istotnych Spraw Krajobrazu Miasta - która skutecznie załatwiła nasze zuzlowe plotki reklamowe - robi obecnie w celu zlikwidowania podobnych, tylko znacznie wiekszych i w poteznej ilosci plotkow z podobiznami politykow wszystkich opcji? Czy członkowie komisji walczą jak lwy, rwa włosy z głowy - czy też WKDWISKM nie popełniła pół zdania w sprawie zaśmiecania miasta płotkami reklamowymi kandydatow? Chyba dannie był najbardziej zorientowany w pracach tej jakże nam potrzebnej rady czy komisji.
Mini-zuzel w Lublinie i mamy co roku swojego Hliba a moze nawet Jonssona!

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4414
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Marketing mix w klubie żużlowym

#878 Postautor: Kargolo » 7 października 2018, o 21:29

boxing pisze:Ciekaw jestem, co dostojna Komisja Do Wysoce Istotnych Spraw Krajobrazu Miasta - która skutecznie załatwiła nasze zuzlowe plotki reklamowe - robi obecnie w celu zlikwidowania podobnych, tylko znacznie wiekszych i w poteznej ilosci plotkow z podobiznami politykow wszystkich opcji? Czy członkowie komisji walczą jak lwy, rwa włosy z głowy - czy też WKDWISKM nie popełniła pół zdania w sprawie zaśmiecania miasta płotkami reklamowymi kandydatow? Chyba dannie był najbardziej zorientowany w pracach tej jakże nam potrzebnej rady czy komisji.

Bardzo celnie. Podwójne standardy to nie nowość, jeżeli mowa o polityce :P

Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4103
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: Marketing mix w klubie żużlowym

#879 Postautor: Perez » 7 października 2018, o 21:34

Tam da pewnie ich koledzy kandydaci wiec to już teraz można. ;)
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!

tck
Senior
Posty: 558
Rejestracja: 16 sierpnia 2012, o 08:37

Re: Marketing mix w klubie żużlowym

#880 Postautor: tck » 7 października 2018, o 22:04

aktualne płotki stoją chyba poza pasem drogowym i możliwości zablokowania są mniejsze, tamte stały na terenie ZDiM

Awatar użytkownika
boxing
Kadrowicz
Posty: 1689
Rejestracja: 9 sierpnia 2004, o 22:15
Lokalizacja: Lublin

Re: Marketing mix w klubie żużlowym

#881 Postautor: boxing » 7 października 2018, o 23:00

Zajrzałem na stronę Wysokiej Rady, w temacie plotkow reklamowych - ostatni wpis z września 2017 - rekomendacja usunięcia i zakazu stawiania plotkow reklamowych. I zdjęcia plotkow naszego klubu i Nocy Wojowników jako przykłady oszpecania miasta.

Plotki kandydatów wszystkich opcji widocznie jak w starej komedii Barei "niech sa stoją w zielonym". Pewnie dodają miastu uroku, albo nie ma 700-lecia miasta to można. Albo to wyjatkowe wybory i wiecej nie bedzie. Bo naszym plotkom Wysoka Rada zarzucila ze nie są incydentem tylko się powtarzają forma promocji. A miałem wrażenie, że plotki wyborcze tez - raz samorządowe, raz parlamentarne - i od początku. Ale tego Wysoka Rada nie dostrzega - plotki kandydatów jak stały kiedyś, tak stoją dalej. Tylko sportowe musiały zniknąć, bo szpecily zieleń...

Po uwaleniu naszych plotkow - tydzień później Rada zaapelował o opiekę nad bluszczami - i na tym skończyła swoje interwencje. Od roku przestrzeń miasta jest EXTRA łącznie z plotkami kandydatów i Rada nie czuje potrzeby interwencji. Po wyborach Rada obudzi się z letargu na pierwszym plotku sportowym...
Mini-zuzel w Lublinie i mamy co roku swojego Hliba a moze nawet Jonssona!

Awatar użytkownika
dannie
Kadrowicz
Posty: 1738
Rejestracja: 13 października 2003, o 15:08
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Marketing mix w klubie żużlowym

#882 Postautor: dannie » 8 października 2018, o 09:41

Z tego, co wiem, RKP/FKP jest obecnie w fazie silnej reorganizacji. Zrezygnował jej dotychczasowy Przewodniczący - Janek Kamiński. Nie jest w Radzie również jego "zastępca" Bolesław Stelmach. Trwa również odświeżanie formy działalności oraz składu. Stąd pewnie brak bezpośrednich działań - nie tylko w tej sprawie, ale we wszystkich sprawach miasta. Tak, jak pisałem ówcześnie, jest to ciało społeczne mocno uzależnione od dyspozycyjności poszczególnych członków.

Jestem jednak więcej niż pewny, że zdanie 90% członków FKP o płotkach wyborczych jest dokładnie takie samo jako o płotkach reklamowych.

Faktycznie, część członków FKP kandyduje w bieżących wyborach, ale chyba tylko z listy ruchów miejskich (ale tych prawdziwych, a nie udawanych i przyklejonych do Kukiza). Nomen omen, komitetu, którego plakatów/płotków etc. nie widziałem.

Pewnie - w razie ew. sprzeciwu - ze strony kandydatów reklamujących się na płotkach pojawiłyby argumenty, że to rozwiązanie tymczasowe. Mnie ono nie przekonuje, bo - dla mnie sama idea plakatu wyborczego jest niepotrzebny, absurdalna, a nawet szkodliwa.

Już lata temu o tym przekonywaliśmy w ramach działań FRL w ramach akcji "Idealny kandydat ma poukładane w głowie, nie na plakacie".
http://www.frl.org.pl/content/view/222/87/

Coś tam te działania pomogły, bo jednak - mimo tych płotków (których nie usprawiedliwiam) - to jednak Lublin przez tymi wyborami, a Lublin przed wyborami 8 lat temu, to zupełnie coś innego:

Obrazek
Źródło: DzW


Edit:
Swoją drogą normalnie szok, że bez płotków ludzie w tym roku wiedzieli, kiedy jest mecz żużlowy, z kim i do tego dotyczyło to prawie 9 ty.s ludzi na każdym meczu ;)
Obrazek

Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Marketing mix w klubie żużlowym

#883 Postautor: Czarek » 23 września 2021, o 11:28

Mam nadzieję, że kwestia ogromnego sukcesu Motoru Lublin nie rozegra się jedynie w gronie tych, którzy zdobyli bilety na mecz, ale zwróci uwagę całego Lublina. Powitanie medalistów w świetle kamer (Plac Zamkowy, Plac Litewski?), banery z podziękowaniami itp. to podstawa.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
dannie
Kadrowicz
Posty: 1738
Rejestracja: 13 października 2003, o 15:08
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Marketing mix w klubie żużlowym

#884 Postautor: dannie » 6 października 2021, o 20:53

Jak tam impreza pod CSK? Na zdjęciach, które mi mignęły tłumów nie widziałem. Jak wyszło?

Edit:
Dobra, widziałem u Mikkela, że nie było źle ;)
Obrazek

KrzyczącyK1b1c
Zawodowiec
Posty: 1453
Rejestracja: 22 października 2019, o 17:11

Re: Marketing mix w klubie żużlowym

#885 Postautor: KrzyczącyK1b1c » 6 października 2021, o 21:26

dannie pisze:Jak tam impreza pod CSK? Na zdjęciach, które mi mignęły tłumów nie widziałem. Jak wyszło?

Edit:
Dobra, widziałem u Mikkela, że nie było źle ;)

Podbijam. Ktoś opisze wrażenia?

Flagg
Trener
Posty: 5990
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Marketing mix w klubie żużlowym

#886 Postautor: Flagg » 6 października 2021, o 22:06

W skrócie

A) Mechanicy Motoru tańczący Macarene
B) "Nawalony" Domin
C) Stępniewski na Malediwach
D) Mikkel śpiewający "Ja kocham Motor" o 4 rano
E) Koszulki "Motor Mocnyj"
F) replay Tv: 2019 rok Wrocław - Lublin. Drabik, Laguta, Janowski. Spoiler alert: Motor 5:1

:cool:
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Robson
Senior
Posty: 758
Rejestracja: 5 września 2002, o 21:00
Lokalizacja: Lublin

Re: Marketing mix w klubie żużlowym

#887 Postautor: Robson » 6 października 2021, o 22:12

Haha, az mnie zatkalo jak Domin zaczął bełkotać :lol: :lol:

Ostatecznie sie wytlumaczył ;)

Flagg
Trener
Posty: 5990
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Marketing mix w klubie żużlowym

#888 Postautor: Flagg » 6 października 2021, o 22:17

My z kumpel byliśmy pewni, że coś albo wypił albo wypalił przed wyjściem :D
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
Saeyl
Kadrowicz
Posty: 1600
Rejestracja: 1 listopada 2018, o 19:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Marketing mix w klubie żużlowym

#889 Postautor: Saeyl » 6 października 2021, o 23:49

Chyba każdy słyszał, że Dominik mówił jakby coś ciapnął, haha :D
Ale pewnie stres dołożył cegiełkę, a i później mówili, że po prostu się słyszał w głośnikach i dlatego wolno mówił.

Awatar użytkownika
Speedway
Trener
Posty: 2519
Rejestracja: 23 września 2005, o 23:14
Lokalizacja: Łęczna

Re: Marketing mix w klubie żużlowym

#890 Postautor: Speedway » 7 października 2021, o 14:51

Impreza zrobiona troche "na kolanie", jak sam Dryla przyznal, ponoc z inicjatywy samych zawodnikow. Tlumow nie bylo, na szczescie. I tak kolejka po autografy stala ponad godzine, choc ten kociol i napieranie ze wszystkich stron ciezko nazwac kolejka.
Ziolkowski rzekomo juz byl w drodze na dzisiejsza gale Ekstraligi. Albo pojechal rowerem, albo schowali go zeby nie wkurwiac ludzi. Kepa tez tylko przemykal gdzies tam po sali, jak zwykle w cieniu.
Obrazek

Flagg
Trener
Posty: 5990
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Marketing mix w klubie żużlowym

#891 Postautor: Flagg » 7 października 2021, o 15:33

Speedway pisze: Kepa tez tylko przemykal gdzies tam po sali, jak zwykle w cieniu.


I na to trzeba zwrócić uwagę. Nie wyobrażam sobie, że na takim spotkaniu w innych klubach miało zabraknąc np. Ruski, Grzyba, Mrozka czy Świącika. Nie tylko by tam byli, ale i pewnie grali pierwsze skrzypce. A tutaj była pełna uwaga na zawodników.Ani Kępy, ani Więckowskiego, ani nikogo z zarządu nie było. Jak dla mnie klasa.
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
Rusek
Zawodowiec
Posty: 1261
Rejestracja: 5 września 2009, o 08:23

Re: Marketing mix w klubie żużlowym

#892 Postautor: Rusek » 7 października 2021, o 18:42

Krótka relacja z wczorajszej imprezy na kanale Lubelska.tv
https://youtu.be/Yth9QfKanwU

Ogólnie bardzo fajna inicjatywa fajna luźna atmosfera super prowadzący duet Marcin & Tomek świetnie to poprowadzili po raz kolejny.
Najgorsza organizacja a właściwie jej brak przy kolejce po autografy. Ale to wina ochrony która chyba nie wiedziała co zrobić...

Wielkie DZIĘKUJEMY!!

Awatar użytkownika
mundzio
Senior
Posty: 967
Wiek: 38
Rejestracja: 8 kwietnia 2010, o 15:58
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Marketing mix w klubie żużlowym

#893 Postautor: mundzio » 8 października 2021, o 17:01

Jak to “Biuro Ochrony Bussinesu“ w kamizelce z napisem "Officer" nie ogarnęło tematu?

Awatar użytkownika
Retrospeedway
Senior
Posty: 572
Rejestracja: 26 września 2019, o 14:41

Re: Marketing mix w klubie żużlowym

#894 Postautor: Retrospeedway » 9 października 2021, o 10:48

Gdzie można dostać te wpinki co mieli nasi przypięte do garniaków na gali Ekstraligi ?

Sledzio
Trener
Posty: 2203
Wiek: 39
Rejestracja: 6 lipca 2006, o 14:58
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Marketing mix w klubie żużlowym

#895 Postautor: Sledzio » 9 października 2021, o 13:14

Szkoda że klub nie postarał się bardziej ze zdjęciami zawodników jak to miało miejsce w 19r.

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4414
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Marketing mix w klubie żużlowym

#896 Postautor: Kargolo » 20 kwietnia 2022, o 08:25

Domin ma sygnowaną własnym nazwiskiem wędkę ;)
https://www.facebook.com/10005728207638 ... 033172462/

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4105
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Marketing mix w klubie żużlowym

#897 Postautor: papi » 20 kwietnia 2022, o 08:44

i to w barwach Motoru :)

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6336
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Marketing mix w klubie żużlowym

#898 Postautor: kibicLBN » 20 kwietnia 2022, o 10:39

Kurde, lubiłem go i tak, ale jak jeszcze kolega po kiju to jest moim ulubieńcem! :D
Wędka chyba żeby na rowerze skoczyć na rybki, bo 5-cioskład.
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
Kshyhu
Zawodowiec
Posty: 1234
Rejestracja: 1 lipca 2009, o 12:18
Lokalizacja: Suavineq

Re: Marketing mix w klubie żużlowym

#899 Postautor: Kshyhu » 20 kwietnia 2022, o 12:35

Przecież to w ramach reklamy zostało wykonane przez tego pana, który pozuje z Dominikiem do zdjęć, on zajmuje się produkcją wędek. Nie zdziwiłbym się wcale, gdyby się okazało, że Kubera nie ma nawet pojęcia, co z taką wędką zrobić :))
Motor mocnyj!

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4863
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Marketing mix w klubie żużlowym

#900 Postautor: RadeKas » 20 kwietnia 2022, o 12:37

W wywiadzie u Majewskiego mówił, że lubi łowić ryby żeby odpocząć i że nawet że Zmarzlikiem w Szwecji im się zdarzało.
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.