Play-off o utrzymanie w I lidze: Start Gniezno - TŻ Lublin

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Ge(L)o
Trener
Posty: 3249
Rejestracja: 26 czerwca 2006, o 12:14
Lokalizacja: Lublin

Play-off o utrzymanie w I lidze: Start Gniezno - TŻ Lublin

#1 Postautor: Ge(L)o » 28 sierpnia 2007, o 16:42

No to ja sobie założę teraz temat o meczu :wink:
Spotkanie już w najbliższą niedzielę. Mecz, w którym według mojej opinii, mamy minimalne szanse na zwycięstwo czy "zwycięski" remis.
Dobra forma Cieślewicza i powracającego po kontuzji Gomólskiego, którzy na gnieźnieńskim owalu mogą być nie do ugryzienia. Drugi junior - Podżuks i znów dostajemy 5-1 na dzień dobry.
Z obcokrajowców sprowadzą pewnie Steada, Laukkanena, Allena (?) i pomimo luk w składzie (T.Rempała, Jabłoński) stać ich na pewne zwycięstwo nad naszymi Koziołkami.
Rzućmy wszystkie siły na mecze w Lublinie :!:

Filip
Junior
Posty: 321
Rejestracja: 16 marca 2007, o 15:35
Lokalizacja: Lublin

Re: Play-off o utrzymanie w I lidze: Start Gniezno - TŻ Lublin

#2 Postautor: Filip » 28 sierpnia 2007, o 17:10

Mecz trudny patrząc realnie niestety przegramy sądze 49:41 dla Gniezna coś takiego. Oczywiście jest szansa na wygraną ale będzie baaaaaaardzo trudno. Wzioł bym Nieminena i Kennetha Hansena po to aby sprawdzić ich forme na polskich torach.

1.Jeleniewski
2.Nieminen
3.Stachyra
4.Piszcz
5.Śledź
6.brak zawodnika
7.Klimek
8.Kenneth Hansen

bartexs1
Senior
Posty: 519
Rejestracja: 7 marca 2004, o 19:35
Lokalizacja: LBN

Re: Play-off o utrzymanie w I lidze: Start Gniezno - TŻ Lublin

#3 Postautor: bartexs1 » 28 sierpnia 2007, o 18:29

taniej wyniesie oddac mecz walkowerem w Gnieźnie, i potem 2 mecze u nas. Gniezno naciągnie się na koszty, bo oni jeżdżą w play off z obco... Oddając mecz walkowerem kolejny plus to: więcej czasu przygotowania do meczy w Lublinie, a także nie mniej ważne OSZCZĘDNOŚĆ SPRZĘTU. Rywalizacja i tak toczy się do 2 wygranych...

Awatar użytkownika
Mars
Zawodowiec
Posty: 1344
Rejestracja: 25 listopada 2002, o 19:52

Re: Play-off o utrzymanie w I lidze: Start Gniezno - TŻ Lublin

#4 Postautor: Mars » 28 sierpnia 2007, o 18:34

ja proponuje oddac walkower w tym meczu poniewaz niema sensu jechac we 4.. z czego tylko 2 zawodnikow ma szanse na zdobycie pkt..

POZDRAWIAM
LUBELSKI WĘGIEL za 2 mln złotych :lol: :lol:

Ge(L)o
Trener
Posty: 3249
Rejestracja: 26 czerwca 2006, o 12:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Play-off o utrzymanie w I lidze: Start Gniezno - TŻ Lublin

#5 Postautor: Ge(L)o » 28 sierpnia 2007, o 18:38

Mam nadzieję, że aż tak drastycznych kroków nie podejmiemy :? Poza tym za walkower chyba się płaci...

Awatar użytkownika
Hans
Trener
Posty: 2265
Rejestracja: 22 czerwca 2006, o 16:49
Lokalizacja: Aberdeen

Re: Play-off o utrzymanie w I lidze: Start Gniezno - TŻ Lublin

#6 Postautor: Hans » 28 sierpnia 2007, o 18:39

Panowie, przecież za walkower też się płaci. Nic nie ma za darmo :lol:
Durny pomysł, mało powiedziane- głupi pomysł.

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6070
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Play-off o utrzymanie w I lidze: Start Gniezno - TŻ Lublin

#7 Postautor: grzesieck » 28 sierpnia 2007, o 18:47

zadnych walkowerow, malo nam wstydu na cala Polske?
METHANOL ADVENTURE TEAM

ozzyyGKM
Posty: 8
Rejestracja: 21 sierpnia 2007, o 17:59

Re: Play-off o utrzymanie w I lidze: Start Gniezno - TŻ Lublin

#8 Postautor: ozzyyGKM » 28 sierpnia 2007, o 19:14

nie możecie wychodzić z założenia,że przegracie. Udało wam się już tam wygrać więc może znowu się uda. tym bardziej,że w gnieźnie pewnie są troche załamani bo już myśleli, że po kompeltnie nieudanym sezonie uda im sie utrzymać co według mnie byłoby wielkim nieporozumieniem. a jeśli już zakładacie porażke w gnieznie to może dać szanse na więcej startów juniorom co może kiedys zaowocować. w każdym razie licze że spuścicie tych oszołomów tam gdzie ich miejsce

Awatar użytkownika
Boobi
Senior
Posty: 768
Wiek: 32
Rejestracja: 13 czerwca 2007, o 19:51

Re: Play-off o utrzymanie w I lidze: Start Gniezno - TŻ Lublin

#9 Postautor: Boobi » 28 sierpnia 2007, o 19:22

walkower by wyszedł drożej niż przegrana meczu...
"Życie to jazda"

natka
Posty: 82
Rejestracja: 5 kwietnia 2004, o 09:32
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Play-off o utrzymanie w I lidze: Start Gniezno - TŻ Lublin

#10 Postautor: natka » 28 sierpnia 2007, o 19:33

nie wiem, czy czytaliście, ale w najnowszym "Tygodniku Żużlowym" (w relacji meczu Poznań- Gniezno)Arkadiusz Rusiecki - rzecznik prasowy drużyny z Gniezna poddaje pod wątpliwośc sens jazdy do Lublina. Brak im środków finansowych, więc prawdopodobnie i oni rozważają oddanie meczu walkowerem.

Awatar użytkownika
mikas
Trener
Posty: 3291
Rejestracja: 27 kwietnia 2003, o 15:01
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Play-off o utrzymanie w I lidze: Start Gniezno - TŻ Lublin

#11 Postautor: mikas » 28 sierpnia 2007, o 19:50

To jakas podpucha Rusieckiego raczej. Nie wierze, że w Gnieźnie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki pół drużyny nagle odzyskało formę. Stawiam raczej na to że napłynęło trochę gotówki i poczynili inwestycje w sprzęt i dlatego zaczeli w koncu jechać.
Mecze z Gnieznem także te u nas wcale nie będą spacerkiem tym razem.
MOTOR LUBLIN
Obrazek

koniuszko
Szkółkowicz
Posty: 206
Rejestracja: 15 kwietnia 2007, o 23:03
Lokalizacja: Lublin

Re: Play-off o utrzymanie w I lidze: Start Gniezno - TŻ Lublin

#12 Postautor: koniuszko » 28 sierpnia 2007, o 19:55

A kim ten Cieślewicz znowu jest że mamy przegrać.Goma to fakt może nieźle przypunktować ale wątpie żeby Cieślewicz objeżdżał naszych na naszym torze.Stead tak samo nie jest znów kimś wielkim,3 czy 4 punkty z Poznaniem raczej rządził nie będzie.Laukanen nie powinien z dychy wyjść podobnie i Rempała.Allen może być niebezpieczny o ile wystartuje,więc mecz jak najbardziej do wygrania.Skoro wygraliśmy z Grudziądzem z Frankowem to i możemy wygrać z Gnieznem

natka
Posty: 82
Rejestracja: 5 kwietnia 2004, o 09:32
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Play-off o utrzymanie w I lidze: Start Gniezno - TŻ Lublin

#13 Postautor: natka » 28 sierpnia 2007, o 19:59

mikas pisze:To jakas podpucha Rusieckiego raczej. Nie wierze, że w Gnieźnie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki pół drużyny nagle odzyskało formę. Stawiam raczej na to że napłynęło trochę gotówki i poczynili inwestycje w sprzęt i dlatego zaczeli w koncu jechać.
Mecze z Gnieznem także te u nas wcale nie będą spacerkiem tym razem.

tylko, ze mogło być tak, ze napływ gotówki był na mecz z Poznaniem (mecz o wszystko), postawili na jedną kartę, myśleli ze się uda i prawie sie udało, a teraz szans na kolejny przypływ kasy nie ma.
My też nie powinniśmy lekceważyć Gniezna ani, jak niektórzy, stawiać sie na straconej pozycji. po prostu tzreba podejsc do tego jak do zadania, które musi być wykonane dobrze i tyle. ja wiem, ze łatwo mi tak pisać, ale narzekanie na pewno nie pomożę a zakładanie, że to łatwy mecz już nieraz pokazało, że łatwo można sie pomylić a los lubi płatać figle.

ozzyyGKM
Posty: 8
Rejestracja: 21 sierpnia 2007, o 17:59

Re: Play-off o utrzymanie w I lidze: Start Gniezno - TŻ Lublin

#15 Postautor: ozzyyGKM » 29 sierpnia 2007, o 06:42

koniuszko pisze:A kim ten Cieślewicz znowu jest że mamy przegrać.Goma to fakt może nieźle przypunktować ale wątpie żeby Cieślewicz objeżdżał naszych na naszym torze.Stead tak samo nie jest znów kimś wielkim,3 czy 4 punkty z Poznaniem raczej rządził nie będzie.Laukanen nie powinien z dychy wyjść podobnie i Rempała.Allen może być niebezpieczny o ile wystartuje,więc mecz jak najbardziej do wygrania.Skoro wygraliśmy z Grudziądzem z Frankowem to i możemy wygrać z Gnieznem

a ty kim jestes? dla ciebie kazdy zawodnik jest nikim o ile nie jezdzi w lublinie. doniedawna pytales kim jest hefe, puszakowski czy staszek. teraz juz wiesz kim sa. obys sie nie musial przekonywac kim sa ci o ktorych teraz pytasz

koniuszko
Szkółkowicz
Posty: 206
Rejestracja: 15 kwietnia 2007, o 23:03
Lokalizacja: Lublin

Re: Play-off o utrzymanie w I lidze: Start Gniezno - TŻ Lublin

#16 Postautor: koniuszko » 29 sierpnia 2007, o 11:04

ozzyyGKM pisze:
koniuszko pisze:A kim ten Cieślewicz znowu jest że mamy przegrać.Goma to fakt może nieźle przypunktować ale wątpie żeby Cieślewicz objeżdżał naszych na naszym torze.Stead tak samo nie jest znów kimś wielkim,3 czy 4 punkty z Poznaniem raczej rządził nie będzie.Laukanen nie powinien z dychy wyjść podobnie i Rempała.Allen może być niebezpieczny o ile wystartuje,więc mecz jak najbardziej do wygrania.Skoro wygraliśmy z Grudziądzem z Frankowem to i możemy wygrać z Gnieznem

a ty kim jestes? dla ciebie kazdy zawodnik jest nikim o ile nie jezdzi w lublinie. doniedawna pytales kim jest hefe, puszakowski czy staszek. teraz juz wiesz kim sa. obys sie nie musial przekonywac kim sa ci o ktorych teraz pytasz



Nie pytałem sie kim jest Staszek i Puszak tylko kim jest Hefe(podobno według was gwiazda) nie twierdze że nie jest dobry tylko że w tym sezonie sie wypalił więc chłopcze czytaj ze zrozumieniem posty albo sie zamknij i nie wypisuj bredni że coś takiego napisałem.Co do naszych to wierze w Śledzia,Jelenia i w Dawida a reszta to przeciętniacy lub słabiaki.

Awatar użytkownika
GIGI
Trener
Posty: 2673
Rejestracja: 27 marca 2003, o 11:07

Re: Play-off o utrzymanie w I lidze: Start Gniezno - TŻ Lublin

#17 Postautor: GIGI » 29 sierpnia 2007, o 23:23

Koniuszko a ja wierzę w Boga!! Nie żartuję....
Poza tym mam prośbę do adminów o selekcję użytkowników na forum!

Gołym okiem widać że wakacje się jeszcze nie skończyły!

Naprawde nie chce mi się juz pisać na tym forum. Przecież to pachnie jakąś brazyliską telenowelą...

Apel do wszystkich, szczególnie wielkich ,,nowych '' znawców : Zastanówcie się 2 razy zanim coś napiszecie ..... Przecież to nic wielkiego, wystarczy nacisnąć klawisz bkspc lub del, w zależności po której stronie litery jesteście ;)


pozdrawiam

Sledzio
Trener
Posty: 2203
Wiek: 39
Rejestracja: 6 lipca 2006, o 14:58
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Play-off o utrzymanie w I lidze: Start Gniezno - TŻ Lublin

#18 Postautor: Sledzio » 30 sierpnia 2007, o 08:20

Start dorwal niezłego kopa i będzie teraz trudnej wygrać w Gnieźnie.
Pojechać w wariancie oszczędnościowym i skupić się na meczach w Lublinie jeżeli odbędą się dwa.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13305
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Play-off o utrzymanie w I lidze: Start Gniezno - TŻ Lublin

#19 Postautor: Gelo » 30 sierpnia 2007, o 13:14

Filip pisze:Mecz trudny patrząc realnie niestety przegramy sądze 49:41 dla Gniezna coś takiego. Oczywiście jest szansa na wygraną ale będzie baaaaaaardzo trudno. Wzioł bym Nieminena i Kennetha Hansena po to aby sprawdzić ich forme na polskich torach.

1.Jeleniewski
2.Nieminen
3.Stachyra
4.Piszcz
5.Śledź
6.brak zawodnika
7.Klimek
8.Kenneth Hansen

Wystarczy spojrzeć w kalendarz, żeby wiedzieć, ze w niedziele Nieminen jeździ w Anglii.
http://www.workingtonspeedway.com/fixtures.html

Po meczu w Grudziądzu odechciało mi się udzielania na forum. Wszystko co się napisze w dobrej w końcu wierze jest puszczane mimo uszu. Szkoda czasu i nerwów.

Awatar użytkownika
FREDek
Szkółkowicz
Posty: 250
Rejestracja: 5 lutego 2006, o 15:24
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Play-off o utrzymanie w I lidze: Start Gniezno - TŻ Lublin

#20 Postautor: FREDek » 30 sierpnia 2007, o 18:53

Wybiera się ktoś do Gniezna?
"Chwala… jednych jest, ze pisza… dobrze, a innych, ze sie do tego nie zabieraja…."

Obrazek

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6070
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Play-off o utrzymanie w I lidze: Start Gniezno - TŻ Lublin

#21 Postautor: grzesieck » 30 sierpnia 2007, o 19:00

w Poznaniu dwoch kibicow gnieznienskich powiedzialo nam, ze jak przyjedziemy do Gniezna to nie wyjdziemy ze stadionu, wiec pewnie strach wszystkich oblecial i nikt nie jedzie ; )
METHANOL ADVENTURE TEAM

Awatar użytkownika
Fork
Zawodowiec
Posty: 1217
Rejestracja: 13 marca 2005, o 11:40
Lokalizacja: Koziego Grodu

Re: Play-off o utrzymanie w I lidze: Start Gniezno - TŻ Lublin

#22 Postautor: Fork » 30 sierpnia 2007, o 19:10

A ma ktos jakies wolne miejsca? 8)
trening czyni mistrza.

Koper
Trener
Posty: 5486
Wiek: 43
Rejestracja: 8 października 2004, o 00:48
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Play-off o utrzymanie w I lidze: Start Gniezno - TŻ Lublin

#23 Postautor: Koper » 31 sierpnia 2007, o 04:42


Awatar użytkownika
kdsz
Trener
Posty: 3340
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 02:47

Re: Play-off o utrzymanie w I lidze: Start Gniezno - TŻ Lublin

#24 Postautor: kdsz » 31 sierpnia 2007, o 10:50

Jedzie jakiś młody zagraniczniak, czy odpuszczamy walkę o zwycięstwo i koncentrujemy się na meczach w Lublinie? Mam nadzieję, że chłopaki jednak podejmą rękawicę, bo wygrać w Gnieźnie można, o czym przekonuje całkiem nieodległa historia.
W. Komarnicki: "To co miało pójść na piłke renczne, poszło w stronę zawodników"

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7502
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Play-off o utrzymanie w I lidze: Start Gniezno - TŻ Lublin

#25 Postautor: Cooper » 31 sierpnia 2007, o 11:07

A ja licze na Piszcza. W Grudziadzu jezdzil na takim wkur..., ze w Gnieznie ze slabszymi przeciwnikami i lepszym troche torze do walki powinno byc dobrze. Pierwszy luk rozgrywa swietnie, na trasie tez bardzo ambitnie. Mam nadzieje, ze to sie przelozy na punkty, choc nawet jesli zdobedzie 5, a wszystkie beda z trzecich miejsc z wyscigow 4:2 dla nas, to tez bede zadowolony. Jeszcze, zeby Tomek mial cos troszke lepszego niz tego osiolka na ktorym musi sie uzerac na dystansie.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]