3.06.2007 TŻ Sipma Lublin - Start Gniezno

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Filip
Junior
Posty: 321
Rejestracja: 16 marca 2007, o 15:35
Lokalizacja: Lublin

3.06.2007 TŻ Sipma Lublin - Start Gniezno

#1 Postautor: Filip » 27 maja 2007, o 22:24

Mecz już w najbliższą niedzielę wiec zakładam temat, musimy go wygrać, bo inaczej cienko to widze, osobiście dokonał bym dwóch zmian co do dzisiejszego meczu z Rybnikiem, za Piszcz i Trumińskiego chętnie zobaczył bym Johnstona i Ostergaarda.

Skład, który bym wystawił.

1.Stachyra
2.Ostergaard
3.Jeleniewski
4.Johntson
5.Śledź
6.Michaluk
7.Klimek
8.L.Hansen

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6073
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

#2 Postautor: grzesieck » 27 maja 2007, o 22:32

na stadionie dzisiaj mowilem, ze w temacie o meczu ze Startem pochwale naszych zawodnikow, nasz zarzad, stadion i w ogole wszystko, bo chce zostac zacytowany w programie zawodow, ale po dzisiejszym meczu chyba jednak nie dam rady

tak czy inaczej, wygramy
METHANOL ADVENTURE TEAM

Awatar użytkownika
Hans
Trener
Posty: 2265
Rejestracja: 22 czerwca 2006, o 16:49
Lokalizacja: Aberdeen

#3 Postautor: Hans » 27 maja 2007, o 22:41

Start Gniezno do ligowych potentatów nie należy. Klub na początku sezonu wydawał się być na prawdę mocny. Nazwisko typu: Stead, Laukannen wydawało się, że mogą pokonać każdego. Świetna para juniorów- Podżuks- Gomólski, także należała to jednej z najmocniejszych w lidze, lecz kontuzja Adriana Gomólskiego zatrzymała Start w marszu w górę tabeli. Start mimo wszystko stracił sporą siłę napędową dla swojego zespołu. Jak narazie niespodzianka- tylko 5 pkt. w tabeli. Mecz powinniśmy wygrać spokojnie, bez nerwowej atmosfery. Darkin, Laukannen czy Stead niczym nadzwyczajnym Nas nie zaskoczą. A nasz klub wie najlepiej wzorem poprzedniego sezonu, że nazwiska nie jadą. W Końcu trzeba drgnąć coś w tabeli i pokazać Polsce, że Lublin walczy i wierzy w utrzymanie!

Awatar użytkownika
Dj_Korgi
Senior
Posty: 518
Wiek: 34
Rejestracja: 20 stycznia 2006, o 18:39
Lokalizacja: Lublin / czuby
Kontakt:

Re: 3.06.2007 TÅ» Sipma Lublin-Start Gniezno

#4 Postautor: Dj_Korgi » 27 maja 2007, o 22:46

Filip pisze: musimy
musimy , musimy już mi się to nudzi .
na stadionie dzisiaj mowilem, ze w temacie o meczu ze Startem pochwale naszych zawodnikow, nasz zarzad, stadion i w ogole wszystko, bo chce zostac zacytowany w programie zawodow, ale po dzisiejszym meczu chyba jednak nie dam rady
jak najbardziej ciÄ™ rozumiem
tylko 5 pkt. w tabeli
za te 5ptk. dałbym dużo
ecz powinniśmy wygrać spokojnie, bez nerwowej atmosfery
to samo słyszałem przed meczem z RKMem
Darkin, Laukannen czy Stead niczym nadzwyczajnym Nas nie zaskoczÄ…
taka sama gadka była o dzisiejszej "reszcie świata" a wiemy jak to się skończyło

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13380
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

#5 Postautor: Gelo » 27 maja 2007, o 22:56

dajcie spokój - kto przyjdzie na to dziadostwo - nie dość że dziadostwo miejscowe to jeszcze przyjezdne.

Filip
Junior
Posty: 321
Rejestracja: 16 marca 2007, o 15:35
Lokalizacja: Lublin

#6 Postautor: Filip » 27 maja 2007, o 22:58

Gelo pisze:dajcie spokój - kto przyjdzie na to dziadostwo - nie dość że dziadostwo miejscowe to jeszcze przyjezdne.


Ale żeś podsumował :lol: :lol: .

Widzów napewno będzie mniej... obawiam się, że liczba może nieprzekroczyć nawet 1000
Ostatnio zmieniony 27 maja 2007, o 23:00 przez Filip, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
InDorka
Zawodowiec
Posty: 1144
Rejestracja: 25 kwietnia 2004, o 11:26
Lokalizacja: Lublin

#7 Postautor: InDorka » 27 maja 2007, o 22:59

"Hans" Mecz powinniśmy wygrać spokojnie, bez nerwowej atmosfery. Darkin, Laukannen czy Stead niczym nadzwyczajnym Nas nie zaskoczą. A nasz klub wie najlepiej wzorem poprzedniego sezonu, że nazwiska nie jadą.


Nie umiesz wyciągać wniosków nawet po takim meczu jak dzisiejszy?
To,że dzisiaj pojechały nazwiska to przypadek rozumiem.....
Przestań grzebać klub z Gniezna,zanim nasi nie pokażą ,ze można wierzyc w atut własnego toru.Po co masz sie złościć,że mimo szczerych chęci znów nam nie wyszło.Dużo trudniej znosi sie porażki ,których sie nie brało pod uwage.

....... :( .......

kuper
Posty: 109
Rejestracja: 21 marca 2006, o 10:12
Lokalizacja: Lublin

#8 Postautor: kuper » 27 maja 2007, o 23:03

Widać własnie jakich mamy kibiców w Lublinie!!Po tak piszesz wiadomo ze nie jestes kibicem tylko poprostu sie wypwiadasz dla siebie!!prawdziwy kibic przyjdzie w deszcze w styucaji gdzie jest źle !!
Wes wogole dziadostwo to mozesz sobie znaleść ale nie w Lublnie!!

Ave motor !!!
>>ŻyCie..To..Jazda<<

harry
Trener
Posty: 4753
Rejestracja: 14 kwietnia 2003, o 11:14

#9 Postautor: harry » 27 maja 2007, o 23:04

Filip pisze:
Gelo pisze:dajcie spokój - kto przyjdzie na to dziadostwo - nie dość że dziadostwo miejscowe to jeszcze przyjezdne.


Ale żeś podsumował :lol: :lol: .

Widzów napewno będzie mniej... obawiam się, że liczba może nieprzekroczyć nawet 1000
Ja myslÄ™ ze nie przekroczy nawet zera.
" Jak powiedział mi jeden młody dziennikarz, niektórzy ludzie są genetycznie niezdolni do tego, żeby mówić prawdę" - Jacek Gajewski

kuper
Posty: 109
Rejestracja: 21 marca 2006, o 10:12
Lokalizacja: Lublin

#10 Postautor: kuper » 27 maja 2007, o 23:07

harry pisze:
Filip pisze:
Gelo pisze:dajcie spokój - kto przyjdzie na to dziadostwo - nie dość że dziadostwo miejscowe to jeszcze przyjezdne.


Ale żeś podsumował :lol: :lol: .

Widzów napewno będzie mniej... obawiam się, że liczba może nieprzekroczyć nawet 1000
Ja myslÄ™ ze nie przekroczy nawet zera.


Przekroczyc napewno przekroczy!!Bo ja sam znam ok.20 osob które przyjda i sa na dobrei na złe z tym klubem!!
>>ŻyCie..To..Jazda<<

Awatar użytkownika
pavell
Posty: 149
Rejestracja: 13 lutego 2007, o 08:33
Lokalizacja: Looblin

#11 Postautor: pavell » 27 maja 2007, o 23:09

Przekroczyc napewno przekroczy!!Bo ja sam znam ok.20 osob które przyjda i sa na dobrei na złe z tym klubem!!

Chyba nie do konca zrozumiales sugestje!

Awatar użytkownika
boxing
Kadrowicz
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sierpnia 2004, o 22:15
Lokalizacja: Lublin

#12 Postautor: boxing » 27 maja 2007, o 23:09

Harry sugerowal, ze meczu nie bedzie. To dla tych, ktorzy nie zrozumieli wpisu.
Mini-zuzel w Lublinie i mamy co roku swojego Hliba a moze nawet Jonssona!

Awatar użytkownika
Jinxsior
Junior
Posty: 365
Rejestracja: 17 lutego 2004, o 15:38
Lokalizacja: Swindon/Lublin
Kontakt:

#13 Postautor: Jinxsior » 27 maja 2007, o 23:09

Czyli co??? Koniec?? Taki prawdziwy?? Wycofanie z rozgrywek czy walkowery, te drugie chyba sporo kosztuja.
Obrazek
.GG..::2399959:...
...:speedway_jinx@wp.pl:..

Awatar użytkownika
ziomal
Posty: 145
Rejestracja: 8 października 2006, o 09:42
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#14 Postautor: ziomal » 27 maja 2007, o 23:17

myśle że nawet jak nie bedzie meczu przyjdą najwierniejsi fani
mam nadzieje, żę to nie jest koniec :(

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13380
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

#15 Postautor: Gelo » 27 maja 2007, o 23:19

Ten avatar to nie jest zbyt trafna forma uszanowania zmarłego.

harry
Trener
Posty: 4753
Rejestracja: 14 kwietnia 2003, o 11:14

#16 Postautor: harry » 27 maja 2007, o 23:19

Jinxsior pisze:Czyli co??? Koniec?? Taki prawdziwy?? Wycofanie z rozgrywek czy walkowery, te drugie chyba sporo kosztuja.
Wycofanie z rozgrywek nic nie kosztuje.
" Jak powiedział mi jeden młody dziennikarz, niektórzy ludzie są genetycznie niezdolni do tego, żeby mówić prawdę" - Jacek Gajewski

Awatar użytkownika
boxing
Kadrowicz
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sierpnia 2004, o 22:15
Lokalizacja: Lublin

#17 Postautor: boxing » 28 maja 2007, o 00:40

Jezeli jakims cudem udaloby sie zebrac kase na organizacje meczu z Gnieznem (cytuje za Harrym: "duuuzego sponsora"), to trzeba zastosowac pokerowa zagrywke i wystawic Ostergaarda, Johnstona, Nieminena i do kompletu Kennetha Hansena. Zobaczylibysmy, czy mamy przynajmniej kim walczyc w tych potencjalnych play-offach. Moooze pare zagranicznych nazwisk rownoczesnie jako "asy z rekawa" ("bardzo udane wystepy w Anglii" itp.) w "meczu o wszystko" przyciagneloby troche wiecej niz 1000 kibicow "na bilety". Jak i stranieri nie wypala - to zbieramy zabawki. Jak wypala - to pojawi sie nadzieja, bedzie mozna pomyslec i o Czerwinskim, skoro zalezy mu na zalapaniu sie gdzies do skladu. No i wysylamy ksiazke do polskiego do Artema Vodyakova, a na wakacjach puszczamy go na polska licencje :wink: :D

Szkoda, ze Jasiek nie reagowal szybciej. Jak "nie jechal" Dawid i Trumna, to lansowal teze, ze "jedziemy Polakami". Piszcz teraz bez sprzetu/formy tez jedzie bo "jedziemy krajowka". Jak juz Dawid ustabilizuje forme, Trumna wykombinuje "rakiete", a Piszcz i Jelen pojada dwucyfrowki, to jak nic "przestanie jechac" Sledz. Ale tez pojedzie bo "nasi sa pewniejsi od zagraniczniakow". Jakby J.S. reagowal natychmiast i wywalal ze skladu tego, ktory odstaje - to moze bylby cud i pare punktow wiecej na naszym koncie.

P.S. Piszcz sie obrazil na klub za ta glinke i nie trenowal? Czy byla jakas normalna przyczyna?
Mini-zuzel w Lublinie i mamy co roku swojego Hliba a moze nawet Jonssona!

Sledzio
Trener
Posty: 2203
Wiek: 39
Rejestracja: 6 lipca 2006, o 14:58
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#18 Postautor: Sledzio » 28 maja 2007, o 08:09

Z takÄ… jazdÄ… jak pokazali nasi wczoraj to na 99% polegniemy z Gnieznem, niestety ale prawda jest brutalna.

Awatar użytkownika
luckas
Szkółkowicz
Posty: 291
Rejestracja: 27 maja 2006, o 23:33
Lokalizacja: Lublin

#19 Postautor: luckas » 28 maja 2007, o 08:16

Widziałbym najlepiej takie zestawienie:

9.Śledź
10.Trumiński/Johnston
11.Nieminen/Ostergaard
12.Jeleniewski
13.Stachyra
14.Michaluk
15.Klimek
16.K.Hansen

a co do Kusa, to nawet już pod koniec sezonu będziemy mieli super zawodnika:)
Obrazek

Awatar użytkownika
kdsz
Trener
Posty: 3389
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 02:47

#20 Postautor: kdsz » 28 maja 2007, o 08:42

Wydaje mi się, że już jest wątek dotyczący meczu Lublin-Gniezno
W. Komarnicki: "To co miało pójść na piłke renczne, poszło w stronę zawodników"

Awatar użytkownika
luckas
Szkółkowicz
Posty: 291
Rejestracja: 27 maja 2006, o 23:33
Lokalizacja: Lublin

#22 Postautor: luckas » 28 maja 2007, o 09:03

kdsz pisze:Wydaje mi się, że już jest wątek dotyczący meczu Lublin-Gniezno


viewtopic.php?t=2398&postdays=0&postorder=asc&start=325
Obrazek

Awatar użytkownika
suchy1613
Szkółkowicz
Posty: 294
Rejestracja: 15 maja 2007, o 15:07
Lokalizacja: Lublin

#23 Postautor: suchy1613 » 28 maja 2007, o 09:05

Na pyt. Gela, kto przyjdzie na dziadostwo odpowiem, że ja przyjdę. Myślę, że prawdziwych kibiców, którzy nie opuszczają swojej drużyny ,kiedy nie wiedzie się najlepiej jest więcej w Lublinie. Pewnie, że nie brakuje też takich, którzy kiedyś tylko na Nielsena chodzili. Mnie osobiście bardziej cieszyły zwyciestwa naszego Roberta Dadosa i uważam, że nazywanie swoich zawodników dziadostwem zapewne nie motywuje ich do dalszej jazdy, chociaż wszyscy po wczorajszym meczu byliśmy wkurzeni .

K.A.M.I.L.
Zawodowiec
Posty: 1194
Rejestracja: 4 sierpnia 2004, o 17:25
Lokalizacja: Southampton
Kontakt:

#24 Postautor: K.A.M.I.L. » 28 maja 2007, o 09:12

Według mnie ten mecz powinien być nagłośniony w mieście jako być albo nie być ŻUŻLA w Lublinie. Jestem przekonany, że dzisiaj może jutro wszyscy spojrzą już troche inaczej.
Odnośnie meczu, ten mecz można wygrać w krajowym składzie tylko nasi zawodnicy w tym tygodniu powinni trenować pare razy w tygodniu i odpowiednio się spasować z torem. Wpis Radzia może trochę napawać optymizmem, nasi będą zdeterminowani. Chociaż każdy z zawodników pewnie przeżywa to różnie, jedni się podłamią, a drugich wzmocni do większej walki obudzi sportową złość.
Jeszcze raz podkreślę ten mecz w Lublinie powinien być określony jako być albo nie być ŻUŻLA w mieście. Wszyscy ci kibice, którzy wczoraj byli wkur****i dzisiaj lub jutro już trochę ochłoną. Zobaczą na mieście takie właśnie plakaty, zastanowią się i wg mnie zjawią się w niedzielę. Owszem znajdą się i tacy, którzy oleją sprawę. Po takim nagłośnieniu sprawy wydaje mi się frekwencja nie powinna być gorsza niż wczoraj na meczu.


Pozdrawiam
MOTOR LUBLIN

Awatar użytkownika
InDorka
Zawodowiec
Posty: 1144
Rejestracja: 25 kwietnia 2004, o 11:26
Lokalizacja: Lublin

#25 Postautor: InDorka » 28 maja 2007, o 09:36

Gelo pisze:dajcie spokój - kto przyjdzie na to dziadostwo - nie dość że dziadostwo miejscowe to jeszcze przyjezdne.


Przy takim podejściu co Ty jeszcze robisz na stadionie i na stronach żużlowych ???
Nazywanie gości dziadostwem jest nie tylko rozczarowaniem po wczorajszym meczu ,to jest zwykłe chamstwo.

Dziwi mnie mocno ,że ten post nie został jeszcze usunięty.

....... :( .......