Pimp my kibic - czyli "kup pan(i) gadżet"

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7444
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

#26 Postautor: Cooper » 26 maja 2007, o 13:46

Takie kurtki to zajebisty pomysl, tyle, ze i cena dosyc wysoka. Ale ja na jaks zajebista nie pozalowalbym. Chcialem sobie kupic taka z Anglii, ale nie wiem jaki zespol lubie 8) Kiedys fajne byly kurtki zespolu Edinburgh Monarchs, wykonane przez firme Wulf, ale teraz juz nie ma ich w ofercie...

EDIT:

Po przejrzeni strony zapodanej przez Kopera na razie najbardziej pdoobaja mnie sie kurtki Ipswich Witches.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2007, o 13:50 przez Cooper, łącznie zmieniany 1 raz.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Koper
Trener
Posty: 5486
Wiek: 43
Rejestracja: 8 października 2004, o 00:48
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#27 Postautor: Koper » 26 maja 2007, o 13:49

Ja dalbym za taka kortke rownowartosc ceny w Wielkiej Brytanii, tzn. okolo 240 zl, ale oczywiscie i jakos powinna byc adekwatna do tych kurtek jakie sa sprzedawane w Anglii.

Moze ta firma podjęłaby sie zrobienia dla nas takich kurtek (cene maja podobna jak te kurtki klubowe w Anglii). Wzorem Wielkiej Brytanii moglaby w przyszlosci rozwinąc produkcje o kurtki innych klubow w Polsce:
http://www.questsport.pl/sklep/product_ ... ucts_id=62

Tyle tylko ze to jest kurtka kolarska, ale juz sama technika nadruku zblizona do kurtek speedway :) Mozna tez poszukac innych firm, to tylko taka propozycja. Np taka firma: http://www.esa.pl/errea/err-kurtki.htm

Metalliczny
Senior
Posty: 755
Rejestracja: 10 sierpnia 2003, o 20:23
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#28 Postautor: Metalliczny » 26 maja 2007, o 14:09

Nie chcę być złym prorokiem, ale 240 zł to duuuuuża przesada i wątpie by choć 3 osoby się skusiły

Koper
Trener
Posty: 5486
Wiek: 43
Rejestracja: 8 października 2004, o 00:48
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#29 Postautor: Koper » 26 maja 2007, o 14:11

Metalliczny pisze:Nie chcę być złym prorokiem, ale 240 zł to duuuuuża przesada i wątpie by choć 3 osoby się skusiły
Nizszej ceny trudno sie tez spodziewac bo to bylaby praktycznie produkcja detaliczna a nie hurtowa, dlatego tez napisalem w poscie wyzej ze jeszcze trudno osiagalne jest dla nas abysmy tak jak w Angli mieli takie kurtki, czy taki tygodnik Speedway Star, ich po prostu na to stać a nas nie...

P.S. Mysle ze przy takich fajnych kurtakch jedna z tych trzech osob ktore jednak skusiłyby sie byłby Cooper a druga z tych trzech osob byly Koper :wink: To naprawde fajna sprawa, ja chetnie cała zimę zasuwałbym po miescie wlasnie w takiej kurtce:)

Metalliczny
Senior
Posty: 755
Rejestracja: 10 sierpnia 2003, o 20:23
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#30 Postautor: Metalliczny » 26 maja 2007, o 14:18

Też chętnie przywdziałbym taką kufajkę, ale nie za taką cenę. Nie mam nic przeciwko, aby były troszkę gorszej jakości, niż te angielskie, przez co cena byłaby bardziej przystępna.

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6067
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

#31 Postautor: grzesieck » 26 maja 2007, o 14:25

Metalliczny pisze:Nie chcę być złym prorokiem, ale 240 zł to duuuuuża przesada i wątpie by choć 3 osoby się skusiły


mysle, ze w samym obecnym i bylym FK uzbieraloby sie z 10 osob

wojtas pisze:
Takie cos sobie wymyslilem, ale rzeczywiscie slabo wyszlo i wieczorem pokminie te projekty z kozlem na karku, a z przodu moze tylko napis "speedway team" czy cus :)


zadnych speedwayow z przodu sikucie, bo nie kupie polowki : - )
METHANOL ADVENTURE TEAM

Koper
Trener
Posty: 5486
Wiek: 43
Rejestracja: 8 października 2004, o 00:48
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#32 Postautor: Koper » 26 maja 2007, o 14:28

Znalazlem firme ktora moglaby wykonac dla nas nie tylko kurtki ale rownież klubowe koszulki polo oraz bluzy polarowe:)

Odzież reklamowa
Oferta obejmuje odzież w postaci:
t-shirtów, koszulek polo, bluz polarowych ,kamizelek, kurtek ocieplanych, wiatrówek.

Produkty odzwierciedlają najnowsze trendy w dziedzinie surowców, linii, konstrukcji i kolorystyki i wychodzą naprzeciw oczekiwaniom bardzo różnych grup odbiorców.
Obok wyrobów standardowych istnieje możliwość wykonania produktów o zindywidualizowanym wzornictwie, łącznie z zaprojektowaniem i realizacją kompletnych kolekcji odzieży reklamowej, promocyjnej.

Materiały z jakich wykonywane są wyroby pochodzą od sprawdzonych, wieloletnich dostawców. Do produkcji wykorzystywana jest szeroka paleta surowców oddychających, impregnowanych, poliestrowych, mieszanki poliestru i bawełny.
Zajmujemy się także zdobieniem artykułów tekstylnych technikami: sitodruku, metodą transferową, haftem, nasze produkty ozdabiamy wszywkami żakardowymi.

Nasze wieloletnie doświadczenie i możliwości produkcyjne pozwalają na zaprojektowanie i wykonanie zarówno typowych, jak i najbardziej śmiałych, nowatorskich i oryginalnych projektów.

zrodło: http://www.jandj.pl/odziez_reklamowa.htm

EDIT: zadzwoniłem do tej firmy i tak bardzo szacunkowo gosc mi powiedzial ze tak około 170 zl moglaby wyniesc taka kurtka, duze znaczenie mialaby oczywiscie ilosc zamowien oraz czy bylaby to kurtka cieplana czy wiatrówka.

Awatar użytkownika
bkapusta
Trener
Posty: 2778
Rejestracja: 24 listopada 2002, o 11:06
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#33 Postautor: bkapusta » 26 maja 2007, o 15:13

Kurtka to nie jest zly pomysl ;) Zwlaszcza taka ;)

A co do znaczkow w klape.

Dla Policji roznego rodzaju bajery typu znaczki w klape, odznaki czy herby na sciane robi... firma z Lublina.

Sam mam klika ich gadzetow [herb na sciane itp.] i jest to calkiem niezle.

Mysle, ze wielu z nas nosi na uczelni, na egzaminy, w pracy, na roznego rodzaju spotkania stroj nieco bardziej formalny. Zawsze to jakas okazja zeby promowac klub, zuzel i pokazac komu sie kibicuje. Trudno sobie np. wyobrazic, ze zalozy sie kurtke czy szalik na taka okazje ale taki znaczek w klapie bedzie jak znalazl ;)))

http://www.metaloplastyka.lublin.pl/metaloplastyka.php
Póki stać mnie będę szalał,
I zdrowia nie żałował,
Każda dama ma cenę,
Trzeba po prostu pytać,
A nie czaić się z kwiatami.

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7444
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

#34 Postautor: Cooper » 26 maja 2007, o 15:13

Ja taka kurtke kupie, ale tylko jak bedzie wykonana przez Wulfa. Jakie swiatrowki z niewiadomo jakiej firmy, tym bardziej za 170 zeta mnie nie interesuja. Wole doplacic pare dych wiecej i miec kurtke firmy ktora dla mnie jest ikona sportu motorowego i juz sam fakt posiadania gadzetu tej firmy jest dla mnie fajny. poza tym oni robie te kurtki ze spe4cjalnego materialu, sa takie a'la motocyklowe i to tez robi roznice. Ogolnie nie mam jakiegos parcia "na marke" ale w tym wypadku nie uznaje kompromisu 8)
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Koper
Trener
Posty: 5486
Wiek: 43
Rejestracja: 8 października 2004, o 00:48
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#35 Postautor: Koper » 26 maja 2007, o 15:28

Zgadzam sie ze jak juz kupowac to porządna bo ona ma slużyc nie tylko przez jeden sezon i ma sie dobrze prezentowac. Osobiscie podobaja mi sie te kurtki dostepne na stronce do ktorego linka podałem i juz gdyby taka byla dostepna w barwach naszego klubu to chetnie zakupiłbym ją.

Co do wulfa to tutaj namiary na przedstawiciela tej firmy na Polske:
Maliniak Speedway Akcesory
ul. Przemyslowa 24
64-100 Leszno
tel; 0048 65 529 3499
fax; 0048 65 529 3499
e-mail; mailto:maliniak@maliniak.com.pl
http://www.maliniak.com.pl

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6067
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

#36 Postautor: grzesieck » 26 maja 2007, o 15:29

no zgadzam sie z cooperem, wiatrowki wg mnie nie wchodza w gree, jak juz cos robic to porzadnie, bo w przeciwnym razie te kurtki beda wygladac jak darmowki PKO ktore moja mama dostaje w pracy od ziomkow z marketingu
METHANOL ADVENTURE TEAM

Koper
Trener
Posty: 5486
Wiek: 43
Rejestracja: 8 października 2004, o 00:48
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#37 Postautor: Koper » 26 maja 2007, o 16:23

A tutaj kurtka bez duzej ilosci napisow jak to ma miejsce w przypadku kurtek w "stylu angielsim"
Obrazek

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7444
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

#38 Postautor: Cooper » 26 maja 2007, o 16:27

Bez urazy, ale wyglada troche jak najlepsze dresy za czasow Jurka Mordela 8) Angielskie wcale nie sa bogate w napisy, tylko maja efektowny desing by Wulf.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Koper
Trener
Posty: 5486
Wiek: 43
Rejestracja: 8 października 2004, o 00:48
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#39 Postautor: Koper » 26 maja 2007, o 16:35

Cooper ale obecnie chyba nie sa te kurtki angielskich klubow robione przez Wulfa? Np. wzory kurtek piratów z Poole na sezon 2007 wygladają tak:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7444
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

#40 Postautor: Cooper » 26 maja 2007, o 16:37

No i takie moim zdaniem sa beznadziejne.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6067
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

#41 Postautor: grzesieck » 26 maja 2007, o 16:45

moim zdaniem rowniez : )
METHANOL ADVENTURE TEAM

Awatar użytkownika
ravajas
Trener
Posty: 4018
Rejestracja: 16 listopada 2003, o 16:11
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#42 Postautor: ravajas » 26 maja 2007, o 16:49

może tez być przecież piersióweczka z wygrawerowanym logo klubu. identyczna jak ta z logiem celticu glasgow do szkockiej, którą był mi przysłał brat

Koper
Trener
Posty: 5486
Wiek: 43
Rejestracja: 8 października 2004, o 00:48
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#43 Postautor: Koper » 26 maja 2007, o 17:08

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Shack
Administrator
Posty: 1827
Rejestracja: 10 sierpnia 2002, o 20:45
Lokalizacja: Lublin

#44 Postautor: Shack » 26 maja 2007, o 17:43

Jak bylismy ostatnio w Barcelonie, mieliśmy okazje być w oficjalnym sklepie FC Barcelona, ktory miesci się obok stadionu. Sklep ma dwie kondygnacje. Każda kondygnacja jest wielkośći naszych najwiekszych sklepów z ciuchami w warszawskich galeriach.

Kupić można właściwie wszystko, zaczynając od typowo piłkarskich koszulek, piłek, proporczyków poprzez chipsy, wino, piórniki, ołówki, długopisy, smycze, zegary, budziki a kończąc na stoisku psim, gdzie można nabyć miski aluminiowe z logo FC Barcelona czy posłania w barwach barcy.

Tu macie pare fot:

http://net-land.pl/~shack/fcbarca

Awatar użytkownika
WBA
Szkółkowicz
Posty: 273
Rejestracja: 4 lipca 2003, o 13:20
Lokalizacja: Lublin-zone
Kontakt:

#45 Postautor: WBA » 26 maja 2007, o 23:18

Głos od zmotoryzowanych - cierpliwie czekam na niewielką naklejkę "z żużlowcem" żeby wkleić od środka na szybę samochodu.
Kiedyś miałem " H. Nielsena" ale zajmowała pół szyby w maluchu.
Teraz czasy inne, samochód inny :) przydałoby się coś takiego w miarę dyskretnego, powiedzmy 6x10 cm.

Sledzio
Trener
Posty: 2203
Wiek: 39
Rejestracja: 6 lipca 2006, o 14:58
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#46 Postautor: Sledzio » 27 maja 2007, o 01:02

Shack pisze:Jak bylismy ostatnio w Barcelonie, mieliśmy okazje być w oficjalnym sklepie FC Barcelona, ktory miesci się obok stadionu. Sklep ma dwie kondygnacje. Każda kondygnacja jest wielkośći naszych najwiekszych sklepów z ciuchami w warszawskich galeriach.

Kupić można właściwie wszystko, zaczynając od typowo piłkarskich koszulek, piłek, proporczyków poprzez chipsy, wino, piórniki, ołówki, długopisy, smycze, zegary, budziki a kończąc na stoisku psim, gdzie można nabyć miski aluminiowe z logo FC Barcelona czy posłania w barwach barcy.

Tu macie pare fot:

http://net-land.pl/~shack/fcbarca


Nic dodać nic ując, piękny sklep :)

Awatar użytkownika
bkapusta
Trener
Posty: 2778
Rejestracja: 24 listopada 2002, o 11:06
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#47 Postautor: bkapusta » 27 maja 2007, o 01:25

WBA pisze:Głos od zmotoryzowanych - cierpliwie czekam na niewielką naklejkę "z żużlowcem" żeby wkleić od środka na szybę samochodu.
Kiedyś miałem " H. Nielsena" ale zajmowała pół szyby w maluchu.
Teraz czasy inne, samochód inny :) przydałoby się coś takiego w miarę dyskretnego, powiedzmy 6x10 cm.


Albo jak sugerowalem dyskretne podkladki pod tablice rej. ;)
Póki stać mnie będę szalał,
I zdrowia nie żałował,
Każda dama ma cenę,
Trzeba po prostu pytać,
A nie czaić się z kwiatami.

Koper
Trener
Posty: 5486
Wiek: 43
Rejestracja: 8 października 2004, o 00:48
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Pimp my kibic;] - gadżety

#48 Postautor: Koper » 14 lipca 2007, o 23:56

Takie podkladki pod tablice rej. majÄ… np. w Gdansku:
http://www.sklep.lotosgdansk.pl/

Awatar użytkownika
bartosch
Kadrowicz
Posty: 1552
Rejestracja: 27 marca 2003, o 15:43
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Pimp my kibic;] - gadżety

#49 Postautor: bartosch » 15 lipca 2007, o 02:49

a ja mam czarna polowke z koziolkiem :)
carpe diem!