Dawid Stachyra

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
peter_3
Posty: 17
Rejestracja: 8 października 2006, o 19:05

Dawid Stachyra

#1 Postautor: peter_3 » 15 marca 2007, o 19:19

Jako że David trenuje na lubelskim torze i prawdopodobnie podpisze z nami kontrakt to uważam że warto założyć temat o tym zawodniku :D

Danio

#2 Postautor: Danio » 15 marca 2007, o 19:56

Przyznam że byłem obojętny co do kontraktowania jego, ale po dzisiejszym treningu zmieniam zdanie! Bardzo podoba mi się jego jazda i śmiem stwierdzić że to jest nasze wzmocnienie!! Tak Panowie, widać że Dawid zdobył trochę doświadczenia w Extralidze, zmienił styl jazdy, koordynuje ruchy ciałem na motorze, zobaczymy tylko jak poradzi sobie w jeździe parą! Ale trzeba przyznać że wzmocnienie nasze będzie stanowił gdyz widać róznicę w jego sprzęcie a pozostałymi zawodnikami!!

janek
Kadrowicz
Posty: 1878
Rejestracja: 17 czerwca 2006, o 21:30

#3 Postautor: janek » 15 marca 2007, o 20:01

Dawid w parze z Jeleniem będą przywozic komplety na naszym Torze.

Awatar użytkownika
bkapusta
Trener
Posty: 2778
Rejestracja: 24 listopada 2002, o 11:06
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#4 Postautor: bkapusta » 15 marca 2007, o 20:15

janek pisze:Dawid w parze z Jeleniem będą przywozic komplety na naszym Torze.


Komplety czego?
Póki stać mnie będę szalał,
I zdrowia nie żałował,
Każda dama ma cenę,
Trzeba po prostu pytać,
A nie czaić się z kwiatami.

Awatar użytkownika
luckas
Szkółkowicz
Posty: 291
Rejestracja: 27 maja 2006, o 23:33
Lokalizacja: Lublin

#5 Postautor: luckas » 15 marca 2007, o 20:19

punktów :lol: ?

janek
Kadrowicz
Posty: 1878
Rejestracja: 17 czerwca 2006, o 21:30

#6 Postautor: janek » 15 marca 2007, o 20:23

A myślicie że z kim Jeleń ma przywozić parowe zwycięstwa?
Na naszym torze są w stanie wygrać z każdym

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

#7 Postautor: $korzen$ » 15 marca 2007, o 20:38

Juz widze meksykanska fale po zwyciestwie duetu Stachyra-Jeleniewski nad Wegrzykiem i Karlssonem :lol: Panowie bez jaj...

janek
Kadrowicz
Posty: 1878
Rejestracja: 17 czerwca 2006, o 21:30

#8 Postautor: janek » 15 marca 2007, o 20:40

Raz do roku i kura ... , Wszystko jest możliwe to jest sport!!!
A kto niby wg Ciebie ma wygrać u Nas z okularnikiem???
Jaka para???? Oczywiście to wszystko teoria :lol:

Sledzio
Trener
Posty: 2203
Wiek: 39
Rejestracja: 6 lipca 2006, o 14:58
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#9 Postautor: Sledzio » 15 marca 2007, o 20:47

$korzen$ pisze:Juz widze meksykanska fale po zwyciestwie duetu Stachyra-Jeleniewski nad Wegrzykiem i Karlssonem :lol: Panowie bez jaj...


A niby dlaczego ? Karlsson walnie taśme, a Węgrzyk defekt i wygrywamy 5:0, a tak poważnie wszystko możliwe Karlsson trzyma krawężnik zawsze a Węgrzyk nie jest Gollobem.

Awatar użytkownika
jataman21
Senior
Posty: 809
Rejestracja: 9 maja 2006, o 20:05
Lokalizacja: Lublin

#10 Postautor: jataman21 » 15 marca 2007, o 22:14

Przyznam że byłem obojętny co do kontraktowania jego, ale po dzisiejszym treningu zmieniam zdanie! Bardzo podoba mi się jego jazda i śmiem stwierdzić że to jest nasze wzmocnienie!! Tak Panowie, widać że Dawid zdobył trochę doświadczenia w Extralidze, zmienił styl jazdy, koordynuje ruchy ciałem na motorze, zobaczymy tylko jak poradzi sobie w jeździe parą! Ale trzeba przyznać że wzmocnienie nasze będzie stanowił gdyz widać róznicę w jego sprzęcie a pozostałymi zawodnikami!!

Widzisz Daniel... jak mówiłem to 3 miesiące temu to wszyscy mnie równo zjechali i wyśmiali. Z Piszczem jak go porownywałem to każdy ze mnie drwił, a teraz co 2 mówi że ooo Dawid poprawił to tamto, jednak 2 lata w e-lidze dały swoje.
Pozdrawiam
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4165
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

#11 Postautor: papi » 15 marca 2007, o 22:17

Jatamanie to tylko treningi, nie zapominaj o tym. To że teraz się prezentuje dobrze nie daję żadnej gwarancji, że nagle oczaruje nas wszystkich swoją formą w czasie sezonu. Także spokojnie z takimi ocenami, prawdziwa jazda wszystko zweryfikuje i wtedy zobaczymy kto miał rację...

rumburaque
Szkółkowicz
Posty: 245
Rejestracja: 19 listopada 2004, o 15:36
Lokalizacja: lublin

#12 Postautor: rumburaque » 15 marca 2007, o 23:00

Może tajne komplety....

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

#13 Postautor: $korzen$ » 15 marca 2007, o 23:05

Ja natomiast radze sie wstrzymac i nie podniecac, bo na prawde nie ma jeszcze czym. Pierwsze IV kolejki zweryfikuja wszystko, zwlaszcza mecze u nas z Poznaniem i Ostrowem. Jakby sie Dawid nie prezentowal, ja i tak w pierwszej kolejnosci patrzyl bede na Sledzia, Johnstona i Piszcza. Ale jezeli Dawid zrobi ze 12 z Poznaniem i pozniej wygra z Karlssonami badz Wegrzykami ( :lol: ) tu dokladnie w tym temacie uderze sie w piers.

Pozdrawiam

Sledzio
Trener
Posty: 2203
Wiek: 39
Rejestracja: 6 lipca 2006, o 14:58
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#14 Postautor: Sledzio » 15 marca 2007, o 23:45

Zobaczymy czy Dawidek będzie taki kozak w Grudziadzu, czy będzie swoją maszyną powalał wszystkich na kolana, jak narazie to cienias jest, to ze rok temu czy 2 lata temu wygrywał turnieje w lidze jako tako zdobywal punkty na juniorach zobaczymy czy teraz będzie taki dobry, tak jak napisal Pan Jarek Siwek, gdyby Dawid jeżdzil tak szybko w lidze jak na treningach to bylby w czołówce Extraligi.
Już niedługo się okaże czy będzie umieral za Tż Lublin jak większość naszych wspaniałych wychowanków.

meridol

#15 Postautor: meridol » 15 marca 2007, o 23:53

harry napisał tak:
"Seba gdyby jeździł w meczach tak szybko jak na treningach byłby w czołówce eligi. "
Ostatnio zmieniony 15 marca 2007, o 23:54 przez meridol, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13304
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

#16 Postautor: Gelo » 15 marca 2007, o 23:53

Dokładnie - w jezdzie pojedyńczo kazdy cienias moze sie wykazac ładną techniką. Oczekuję, że Dawid przełoży dobre wrazenie jakie dzisiaj zrobił na wyrafinowane punktowanie w lidze.

rob7
Senior
Posty: 896
Rejestracja: 12 sierpnia 2004, o 17:35

#17 Postautor: rob7 » 16 marca 2007, o 10:04

Sledzio pisze:Zobaczymy czy Dawidek będzie taki kozak w Grudziadzu, czy będzie swoją maszyną powalał wszystkich na kolana, jak narazie to cienias jest, to ze rok temu czy 2 lata temu wygrywał turnieje w lidze jako tako zdobywal punkty na juniorach zobaczymy czy teraz będzie taki dobry, tak jak napisal Pan Jarek Siwek, gdyby Dawid jeżdzil tak szybko w lidze jak na treningach to bylby w czołówce Extraligi.
Już niedługo się okaże czy będzie umieral za Tż Lublin jak większość naszych wspaniałych wychowanków.


Harry pisał o Trumińskim a nie o Dawidzie...
a w Grudziądz to Dawid może być "taki kozak" tam tor zazwyczaj beton, że gwożdzia wbić sie nie da; Dawid jest "startowcem" i przy szybkim wyjściu spod taśmy może być nie do złapania.

meesha
Trener
Posty: 7585
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#18 Postautor: meesha » 16 marca 2007, o 10:22

może być nie do złapania.

Grudziądz to dziwny tor, niby beton jak piszesz ale jakimś dziwnym trafem miejscowi potrafią wyprzedzać "na trasie" tak zwanych "startowców". No i co z tym fantem począć :?: :D
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7502
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

#19 Postautor: Cooper » 16 marca 2007, o 10:23

No, podobnie jak Trumna. Wiec we dwoch powinni razem trzasnac ze 28 pkt. Moze reszta niestartowcow zrobi brakujace 18...

Zeby to bylo takie proste... :roll:
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

meesha
Trener
Posty: 7585
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#20 Postautor: meesha » 16 marca 2007, o 10:29

Coop nie zapominaj o Jeleniu. Też startowiec 8) Tak więc ze 40 punktów mamy pewne 8) A przecie Śledź też sroce spod ogona nie wypadł :) Cholera, nie będzie na nas mocnych w tym roku :D :wink:
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7502
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

#21 Postautor: Cooper » 16 marca 2007, o 10:38

O jaaacie, czteru startofcuuufff 8) Normalnie jedziemy ich :D Myslisz, ze juniory dorzuca te brakujace 4-6 pkt.? Ja mysle, ze jak popracuja nad startami, to na bank 8) A co to sie bedzie dzialo, jak np. taki Ostergaard, albo inny Kauko okaze sie dobrym startowcem :lol: :twisted: Jaaacie, budzet nam padnie po 2 meczach za te 150 pkt. do wyplaty 8)
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

meesha
Trener
Posty: 7585
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#22 Postautor: meesha » 16 marca 2007, o 10:51

Te 6 punktów dorzuci nasz jedyny walczak*, ale nie powiem kto, bo to będzie zupełne zaskoczenie dla przeciwników, którzy myślą, że mamy samych startowców :D

*bynajmniej nie Waldemar :wink:
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13304
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

#23 Postautor: Gelo » 16 marca 2007, o 11:07

meesha pisze:Te 6 punktów dorzuci nasz jedyny walczak*, ale nie powiem kto, bo to będzie zupełne zaskoczenie dla przeciwników, którzy myślą, że mamy samych startowców :D

*bynajmniej nie Waldemar :wink:

sierżant Walczak z przygód psa Cywila?

Awatar użytkownika
Radzio
Senior
Posty: 937
Rejestracja: 26 grudnia 2002, o 13:09
Lokalizacja: Lublin

#24 Postautor: Radzio » 16 marca 2007, o 13:01

No to nic innego nam nie zostaje jak zbierać autokar i w lany poniedziałek jechać (który to już lany poniedziałek w Grudziądzu będzie;p) po zwycięstwo. Pierwsze na wyjeździe od czasów 45:44 w Rzeszowie. Standardowo do Grudziądza pewnie ja będę organizował wyjazd:)

Sledzio
Trener
Posty: 2203
Wiek: 39
Rejestracja: 6 lipca 2006, o 14:58
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#25 Postautor: Sledzio » 16 marca 2007, o 13:28

rob7 pisze:
Sledzio pisze:Zobaczymy czy Dawidek będzie taki kozak w Grudziadzu, czy będzie swoją maszyną powalał wszystkich na kolana, jak narazie to cienias jest, to ze rok temu czy 2 lata temu wygrywał turnieje w lidze jako tako zdobywal punkty na juniorach zobaczymy czy teraz będzie taki dobry, tak jak napisal Pan Jarek Siwek, gdyby Dawid jeżdzil tak szybko w lidze jak na treningach to bylby w czołówce Extraligi.
Już niedługo się okaże czy będzie umieral za Tż Lublin jak większość naszych wspaniałych wychowanków.


Harry pisał o Trumińskim a nie o Dawidzie...
a w Grudziądz to Dawid może być "taki kozak" tam tor zazwyczaj beton, że gwożdzia wbić sie nie da; Dawid jest "startowcem" i przy szybkim wyjściu spod taśmy może być nie do złapania.


Wiem że o Trumińskim ale obaj są bardzo szybcy na treningu to gdyby Dawid szybko tak jeżdził jak na treningach to też byłby w czołówce Extraligi.
Poczekajmy do 9 kwietnia wtedy okaże się jak szybcy są nasze gwiazdy.