Treningi

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
_piotrusss
Kadrowicz
Posty: 1655
Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Treningi

#8651 Postautor: _piotrusss » 7 września 2018, o 12:39

Z drugiej strony na silniku Lamparta zrobił 9 punktów z Gdańskiem.
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4161
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Treningi

#8652 Postautor: papi » 7 września 2018, o 12:40

ale oprócz tego że jest wolny to jeździ jak paralita i odpuszcza każdemu kogo ma w zasięgu wzroku. Więc być może po kontuzji z początku roku jest jakaś blokada... Tylko zastanawia to, że w Anglii na dziurawych torach jakoś może przyzwoicie punktować.

Awatar użytkownika
mustafa
Zawodowiec
Posty: 1482
Rejestracja: 26 stycznia 2009, o 11:39
Lokalizacja: Lubartów

Re: Treningi

#8653 Postautor: mustafa » 7 września 2018, o 12:41

Można powiedzieć, że popełnia błędy, jeździ jak paralita i jest łatwo mijany. Ale jak jest się wolnym to często tak to wygląda. Mi również wydaje się że u niego to tylko kwestia sprzętu i jego dopasowania.

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4461
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Treningi

#8654 Postautor: Kargolo » 7 września 2018, o 12:47

Dokładnie tak. Jest wolny to i czuje się niepewnie na motocyklu.

Awatar użytkownika
_piotrusss
Kadrowicz
Posty: 1655
Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Treningi

#8655 Postautor: _piotrusss » 7 września 2018, o 12:49

Każdy kto ma pod sobą zbyt słaby sprzęt będzie jechał jak „paralita”, bo po prostu jedynym sposobem na dowiezienie jakichkolwiek punktów jest kurczowe trzymanie się jednej linii po której jakoś da się ten motocykl prowadzić. U Sama pewnie nałożyło się wiele czynników. Nie trafił z silnikami, nie ma dobrego mechanika który pomoże się dopasować do toru. No i presja o której pisał Cooper. Tutaj nie ma porównania z Anglią czy Szwecją.
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski

Ge(L)o
Trener
Posty: 3244
Rejestracja: 26 czerwca 2006, o 12:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Treningi

#8656 Postautor: Ge(L)o » 7 września 2018, o 12:52

Cooper pisze: Lebiediew poradzil sobie z nia dopiero, gdy zmienil klub.

Za to presja zje go w finale :mrgreen:

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6069
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Treningi

#8657 Postautor: grzesieck » 7 września 2018, o 12:57

Kargolo pisze:
Cooper pisze:I tak od 15 meczow, ile mozna tego sluchac? Czy on ma bana na zakupy silnikow?

Bana nie ma. Kwestia chęci zainwestowania. Łełek też był pod dużą presją, bo nie jeździł, więc nie zarabiał. Nie wyobrażam sobie większej presji niż brak możliwości zarabiania pieniędzy. Kupił silnik i zawodnik nie do poznania. Sam olewa polską ligę i tyle. Nie doszukiwałbym się problemów w jego głowie, bo jest zwyczajnie wolny jak wóz z węglem na trasie.


a oprocz tego:

a) Sam jest czesto 'zmuszany' przez Lamberta do jechania para przez co nie moze wybierac swoich sciezek i traci pozycje
b) to wlasnie na niego leci wiekszosc rezerw taktycznych rywali

a nie, chwila, punkt b) juz nie ma zastosowania odkad przestalismy wygrywac wszystko jak leci...
METHANOL ADVENTURE TEAM

Awatar użytkownika
Hayden
Trener
Posty: 2089
Wiek: 31
Rejestracja: 13 maja 2009, o 22:03

Re: Treningi

#8658 Postautor: Hayden » 7 września 2018, o 13:11

Jest dziś trening?
Motor mocny

Awatar użytkownika
GIGI
Trener
Posty: 2673
Rejestracja: 27 marca 2003, o 11:07

Re: Treningi

#8659 Postautor: GIGI » 7 września 2018, o 13:13

Cooper pisze:
I tak od 15 meczow, ile mozna tego sluchac? Czy on ma bana na zakupy silnikow?

Moim zdaneim tu w ogole nie chodzi o sprzet, tylko o "glowe". Sam jest w PL pod duza presja, niestety negatywna. Lebiediew poradzil sobie z nia dopiero, gdy zmienil klub.


No wlasnie, sam widziales ze kiedy Sam dostal sprzet od Lamparta to i jazda byla lepsza. Ja jednak w glowie Sama nie siedze i nie wiem o co chodzi. Dlaczego nie inwestuje w sprzet? To pytanie trzeba zadac samemu zawodnikowi.
W kazdym badz razie w ciagle skutki kontuzji ktorej sie nabawil przed sezonem po prostu nie wierze. Slaba wymowka.

Moze sprobowac zamienic pary na Lokomotiv I Jonssona puscic z Mastersem? Malo kto potrafi tak ''holowac'' jak Andreas :)

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4461
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Treningi

#8660 Postautor: Kargolo » 7 września 2018, o 14:31

Dzisiaj trening też o 16?

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13270
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Treningi

#8661 Postautor: Gelo » 7 września 2018, o 14:41

Kargolo pisze: Wiem, że u Ciebie miłość do Mastersa ciągle żywa, ale przyznaj, że warto sprawdzić w ostatnim momencie nawet tego najsłabszego Szweda. Masters olał nas - wszystkich kibiców, działaczy którzy dali mu szansę oraz kolegów z drużyny, którzy walczą o awans. Potraktował polską ligę rozrywkowo i jeździ do tej pory na jakichś beznadziejnych osiołkach.
Wolę ambitnego Szweda niż olewczego Kangura. Myślę, że tegoroczną postawą Samuel Masters zamknął sobie drogę do 1 LŻ na najbliższe lata. Szkoda, bo facet potrafi jeździć, ale jego przygotowanie sprzętowe było żenujące. Jeśli byłbym osobą decyzyjną w klubie to postawiłbym na Joela na Loko - nie mamy nic do straceni.
Tu nie chodzi o miłość do Mastersa. Wkurza mnie brakiem formy podejrzewam bardziej niż 99% tego forum, bo pokladalem w nim wielkie nadzieje. Gdyby jechał połowę tego co w zeszłym roku bylbym spokojny o awans. Czy nic nie tracimy? Sądzę, że tracimy 5-6 punktów a półfinał to nie jest dobry moment na eksperymenty. Joel w zeszłym roku był pośmiewiskiem w elitserien. Nie życzę mu źle, chciałbym w interesie drużyny żeby pojechał i zrobił dwucyfrowkę ale to raczej nierealne. Jedyny dostępny który byłby być może wyraźnie lepszy od Mastersa to Smoliński. A tak tor weryfikuje wszystko. Stawiasz kiepskiego Mastersa z Klingiem na taśmę i ten kiepski Masters klepie młodego okrutnie. I ma klepać, bo jest lepszym żużlowcem. Nikogo to nie powinno dziwić

Awatar użytkownika
MarFi
Posty: 20
Wiek: 40
Rejestracja: 3 maja 2018, o 22:56
Lokalizacja: Lublin

Re: Treningi

#8662 Postautor: MarFi » 7 września 2018, o 14:55

Chętnie zobaczę jak Masters "klepie" Klinga i życzę mu tego. Mam jednak przeczucie, że Joel sprawi mu dziś niemiłą niespodziankę i obnaży jego słabości.
Pytanie tylko czy jest w ogóle trening?

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4461
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Treningi

#8663 Postautor: Kargolo » 7 września 2018, o 14:59

Jeśli Kling przegra spod taśmy z Mastersem to przyznam Ci rację.
Jeśli natomiast pojedynek będzie przynajmniej na remis to ja stawiałbym na Joela.
Z tym, że tracimy 5-6 punktów to też chyba przesadziłeś. Tydzień temu Masters zrobił w dwóch biegach 1 punkt, chociaż Loko było okrutnie słabe. Wcześniej w Łodzi 2 punkty w pięciu startach, a poprzednio jedno zwycięstwo i trzy śliwki w Gnieźnie. Także 6 punktów Sam zdobył łącznie w ostatnich trzech meczach z Łodzią, Gnieznem i Daugavpils. Jak Ci wyszło, że zdobędzie tyle samo w jednym meczu, albo chociaż razem w dwóch finałowych z Rybnikiem? Jeśli Szwed będzie cieniował jak Kangur to też nie dostanie więcej niż dwa starty.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13270
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Treningi

#8664 Postautor: Gelo » 7 września 2018, o 15:03

Na tyle oceniam Mastersa na naszym torze przeciwko takiemu rywalowi jak Loko. Po Gdańsku kiedy na trasie był wolny jak zawsze nikt chyba nie miał do niego pretensji co do punktów.

Awatar użytkownika
Hayden
Trener
Posty: 2089
Wiek: 31
Rejestracja: 13 maja 2009, o 22:03

Re: Treningi

#8665 Postautor: Hayden » 7 września 2018, o 16:37

Na stadionie o 16 Jonsson i chyba nasz nowy junior. AJ sam kręci kółka i gada że Śledziem, był jeszcze Lambert ale się nawet nie wypakował i gdzieś zniknął.
Motor mocny

BlueRay73
Posty: 54
Wiek: 51
Rejestracja: 28 sierpnia 2018, o 23:25
Lokalizacja: Lublin/Śródmieście

Re: Treningi

#8666 Postautor: BlueRay73 » 7 września 2018, o 17:01

może przyczyną słabych występów Mastersa są tory ,nie forma tylko permanentny beton? może lepiej się czuje kiedy jest przyczepnie? może nie ma sprzętu na twarde nawierzchnie? przecież nie zapomniał jak się jeździ

Awatar użytkownika
Rusek
Zawodowiec
Posty: 1268
Rejestracja: 5 września 2009, o 08:23

Re: Treningi

#8667 Postautor: Rusek » 7 września 2018, o 17:25

Zbyt długo czekamy i nie ma co się zastanawiać. Ten sezon cieniuje okrutnie w naszej lidze. Typuje że jutro pojedzie Szwed i zobaczymy na co go stać. Później będziemy myśleć co dalej. Najlepiej by było gdyby na finał gotowy był Daniel, szczególnie na mecz na naszym torze, ale musi być na tyle wyleczony aby nie odczuwał żadnego dyskomfortu. Czy to możliwe...

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4268
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Treningi

#8668 Postautor: Torsen » 7 września 2018, o 17:35

Hayden pisze:był jeszcze Lambert ale się nawet nie wypakował i gdzieś zniknął.
Ale nie z Oskarem? :cool:
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

kondzio78
Szkółkowicz
Posty: 227
Rejestracja: 22 sierpnia 2017, o 15:35

Re: Treningi

#8669 Postautor: kondzio78 » 7 września 2018, o 17:37

Rusek pisze:Zbyt długo czekamy i nie ma co się zastanawiać. Ten sezon cieniuje okrutnie w naszej lidze. Typuje że jutro pojedzie Szwed i zobaczymy na co go stać. Później będziemy myśleć co dalej. Najlepiej by było gdyby na finał gotowy był Daniel, szczególnie na mecz na naszym torze, ale musi być na tyle wyleczony aby nie odczuwał żadnego dyskomfortu. Czy to możliwe...
Tak tak Jeleniewski zbawca.Juz chyba zapomniałeś jak wyborną formą dysponował przed kontuzją że nawet nielapał sie do składu.Teraz ledwo co chodzi no ale za trzy tygodnie to co innego wsiadzie i wszystkich pozamiata.

Awatar użytkownika
_piotrusss
Kadrowicz
Posty: 1655
Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Treningi

#8670 Postautor: _piotrusss » 7 września 2018, o 17:42

Wyborną nie, ale na naszym torze to z jedną nogą będzie lepszy od Sama. Ogólnie to najciężej będzie w tym pierwszym meczu finałowym. Daniel/Sam może skończyć bez punktów podobnie jak Konieczny. Reszta nie może mieć gorszego dnia, bo wtopimy tak, że w rewanżu nawet z Oskarem i Danielem tego nie odrobimy.
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski

Awatar użytkownika
Rusek
Zawodowiec
Posty: 1268
Rejestracja: 5 września 2009, o 08:23

Re: Treningi

#8671 Postautor: Rusek » 7 września 2018, o 18:02

Doskolane pamiętam jak jeździł Daniel w tym sezonie i miał różne występy i sam się denerwowałem jak miał takie chwile że należało mu się odstawienie od składu. Ale na swoim torze punkty robi. A spojrzeć na Mastersa to całokształt jest wręcz opłakany i jest naszym niewypałem sezonu. Przyczyny nie znamy, ale poprawy brak wręcz to wszystko poszło w drugą stronę mi się wydaje. Chyba nie takie były oczekiwania przed sezonem od Kangura. Bo po co komu "druga linia" w postaci obcokrajowca??

tck
Senior
Posty: 558
Rejestracja: 16 sierpnia 2012, o 08:37

Re: Treningi

#8672 Postautor: tck » 7 września 2018, o 18:55

Gdyby Jeleń się nie połamał to by nie było tematu Mastersa bo by grzał ławę i tyle....

kondzio78
Szkółkowicz
Posty: 227
Rejestracja: 22 sierpnia 2017, o 15:35

Re: Treningi

#8673 Postautor: kondzio78 » 7 września 2018, o 19:09

tck pisze:Gdyby Jeleń się nie połamał to by nie było tematu Mastersa bo by grzał ławę i tyle....
A nie Miesiąc? Zdecyduj się bo ja się już pogubiłem.Miesiąca za ostatni w Dauga juz pokochales?Dla mnie to cała trójka nie powinna jeździc w Nice.Poziom niżej owszem.

blajar
Trener
Posty: 2583
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Treningi

#8674 Postautor: blajar » 7 września 2018, o 19:10

Czyli Masters z Klingiem nic dziś nie jeździli? Dziwne to, obu powinno zależeć...
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową", by Ł. Benz :lol:

tck
Senior
Posty: 558
Rejestracja: 16 sierpnia 2012, o 08:37

Re: Treningi

#8675 Postautor: tck » 7 września 2018, o 19:39

kondzio78 pisze:
tck pisze:Gdyby Jeleń się nie połamał to by nie było tematu Mastersa bo by grzał ławę i tyle....
A nie Miesiąc? Zdecyduj się bo ja się już pogubiłem.Miesiąca za ostatni w Dauga juz pokochales?Dla mnie to cała trójka nie powinna jeździc w Nice.Poziom niżej owszem.


A to kiedykolwiek na jazdę Misiąca narzekałem? Bo sobie nie przypominam... przynajmniej w porównaniu jego jazdy z jazdą Samego Mistrza.