Treningi

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Saint
Zawodowiec
Posty: 1295
Rejestracja: 24 czerwca 2004, o 12:38
Lokalizacja: LUBLIN/Warszawa

Re: Treningi

#9626 Postautor: Saint » 12 kwietnia 2023, o 12:30

Wczoraj miałem chwile okazje poobserwować BZ. Wygląda, że złapał fajny kontakt z Mackiem i panami na traktorach. Żadnego gwiazdorzenia nie było u niego widać. Dodatkowo wykazał sie kilkukrotnie cierpliwością jak kibice podchodzili robić zdjęcia - widać było, że przestępował z nogi na nogę by w końcu wsiąść na motor a mimo to cierpliwie „pozował” kilka/kilkanaście razy do zdjęć. Tak samo jak „szkółkowicze” w parkingu go zaczepili przerwał ożywioną dyskusję z mechanikami .. nikogo „nie przepedził”, nikogo nie zbył „później”… co czasami widziałem u innych, znacznie mniej "lśniących” gwiazd. Mimo widocznego pośpiechu „cierpliwie” pozował do zdjęć.

Awatar użytkownika
Saint
Zawodowiec
Posty: 1295
Rejestracja: 24 czerwca 2004, o 12:38
Lokalizacja: LUBLIN/Warszawa

Re: Treningi

#9627 Postautor: Saint » 12 kwietnia 2023, o 12:34

Czy jest ktoś może na stadionie? Czy zbierają się do trenowania?

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6481
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Treningi

#9628 Postautor: kibicLBN » 12 kwietnia 2023, o 12:36

Saint pisze: nikogo „nie przepedził”, nikogo nie zbył „później”… co czasami widziałem u innych, znacznie mniej "lśniących” gwiazd. Mimo widocznego pośpiechu „cierpliwie” pozował do zdjęć.

Masz na myśli Kołodzieja? :cool:
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13380
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Treningi

#9629 Postautor: Gelo » 12 kwietnia 2023, o 12:41

kdsz pisze:
Blinki pisze:Tak to u nas jest w tym lubelskim światku, że jak wygrywa to nasz

Nie wiem, czy bym się podpisał pod tym co napisałeś. W historii klubu było kilku zawodników, którzy prezentowali wysoki poziom sportowy i stanowili ważne ogniwa naszej drużyny, a ja i tak czułem do nich autentyczną niechęć. Kolejne trójki nic w tej materii nie zmieniały. Wiem, że to nie najlepiej o mnie świadczy, ale takie są fakty.

Świadczy to o Tobie że jesteś całkiem normalny. Dla jednego priorytetem jest liga, dla drugiego reprezentacja, dla trzeciego zawody indywidualne a jeszcze innego zwykłe sympatie/antypatie. Źle by było na świecie jakby nam się podobały te same kobiety, jeździli tymi samymi samochodami czy mieli takie same poglądy. W ścieraniu się poglądów też nie ma nic złego. Ja przykładowo od małego serdecznie nie trawiłem Śwista (dalej nie trawię) ale jak przyszedł do Lublina to i wypiłem z nim wódeczkę, pogadaliśmy a potem po średnim jego sezonie nawet go broniłem na tym forum :) W mojej hierarchi najważniejszy jest po prostu Motor - a więc będę kibicował każdemu zawodnikowi który tu jeździ bez względu na prywatne sympatie i antypatie.

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7233
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Treningi

#9630 Postautor: istred » 12 kwietnia 2023, o 12:42

Gelo pisze:Absolutnie się nie zgadzam. Nie w Lublinie, nie teraz i nie w tym przypadku. Zdarzały się sporadyczne przypadki, że zawodnikowi "oberwało się" od kibiców ale to było prawie 20 lat temu a i tak w porównaniu z obecnym Toruniem była to wersja soft. Teraz jest już nowe pokolenie - przy kibicach sukcesu i wszelkiej maści januszach wytworzył się nowy model kibicowania - i bardzo dobrze. Oklaskujemy nawet przyjezdnych - co ortodoksi uważają za skrajny idiotyzm - ale mi to nie przeszkadza. Natomiast poza krytyką niektórych zawodników (głównie na forum za błędy) od 5 lat kibice nie okazali nikomu ani wrogości ani nawet niechęci. I do tego dochodzi fakt, że to Zmarzlik. A jemu ze zwykłego szacunku należy dać święty spokój.
Ależ ja absolutnie nie miałem na myśli, że ktoś będzie gwizdał na niego czy coś w ten deseń. Ogólnie odniosłem się do bardzo sceptycznego nastawienia do Zmarzlika, szczególnie po zakontraktowaniu (wypominanie "żółty wypad" itp.). Ktoś też napisał, że nie wie czy będzie potrafił się cieszyć z jego trójek przywiezionych dla Motoru.

Jestem przekonany, że na trybunach Zmarzlik zbierze ogromną owację, a po kilku znakomitych akcjach na dystansie zostanie ulubieńcem trybun.

Nie wiem, czy bym się podpisał pod tym co napisałeś. W historii klubu było kilku zawodników, którzy prezentowali wysoki poziom sportowy i stanowili ważne ogniwa naszej drużyny, a ja i tak czułem do nich autentyczną niechęć. Kolejne trójki nic w tej materii nie zmieniały. Wiem, że to nie najlepiej o mnie świadczy, ale takie są fakty.
Tak z ciekawości, o kogo chodzi?

samba
Senior
Posty: 574
Rejestracja: 25 września 2018, o 12:16

Re: Treningi

#9631 Postautor: samba » 12 kwietnia 2023, o 12:45

kdsz pisze:
Blinki pisze:Tak to u nas jest w tym lubelskim światku, że jak wygrywa to nasz

Nie wiem, czy bym się podpisał pod tym co napisałeś. W historii klubu było kilku zawodników, którzy prezentowali wysoki poziom sportowy i stanowili ważne ogniwa naszej drużyny, a ja i tak czułem do nich autentyczną niechęć. Kolejne trójki nic w tej materii nie zmieniały. Wiem, że to nie najlepiej o mnie świadczy, ale takie są fakty.


Racja, ja tak miałem przykładowo z Łagutą dlatego cieszę się że już go nie ma w Lublinie

Awatar użytkownika
ravajas
Trener
Posty: 4042
Rejestracja: 16 listopada 2003, o 16:11
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Treningi

#9632 Postautor: ravajas » 12 kwietnia 2023, o 12:48

O, a mnie ciekawi przykład Łaguty. Nie lubiliście/nie lubicie go, bo...? Lubiliście/lubicie go, bo...?

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7554
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Treningi

#9633 Postautor: Cooper » 12 kwietnia 2023, o 12:48

Ja się jarałem od początku, że BZ95 ląduje w Lublinie, więc mam fajniej :)
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7233
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Treningi

#9634 Postautor: istred » 12 kwietnia 2023, o 12:57

Ja też się cieszyłem, że przychodzi Zmarzlik. Generalnie jest to jeden z moich ulubionych "nielubelskich" żużlowców. Głównie z powodu wspaniałej, widowiskowej jazdy. Po prostu nie lubić zawodnika, który daje tyle emocji na torze. Szkoda, że takich zawodników jest tak mało. Żużel byłby ciekawszy.
Łagutę lubiłem za styl jazdy i specyficzne podejście do żużla.

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6074
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Treningi

#9635 Postautor: grzesieck » 12 kwietnia 2023, o 13:01

mysle, ze na forum wszyscy doskonale pamietaja, kto najglosniej krzyczal 'NIE DLA ZMARZLIKA W LUBLINIE' :)
METHANOL ADVENTURE TEAM

Ge(L)o
Trener
Posty: 3274
Rejestracja: 26 czerwca 2006, o 12:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Treningi

#9636 Postautor: Ge(L)o » 12 kwietnia 2023, o 13:11

Ja krzyczałem głośno, ale nie wiem czy najgłośniej.

Awatar użytkownika
Saint
Zawodowiec
Posty: 1295
Rejestracja: 24 czerwca 2004, o 12:38
Lokalizacja: LUBLIN/Warszawa

Re: Treningi

#9637 Postautor: Saint » 12 kwietnia 2023, o 13:17

Ge(L)o pisze:Ja krzyczałem głośno, ale nie wiem czy najgłośniej.

Z obecnych nadal na forum - tak ;)

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7233
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Treningi

#9638 Postautor: istred » 12 kwietnia 2023, o 13:21

Blisko, choć myślę, że nie o tego forumowicza chodzi ;)

ezbeg
Kadrowicz
Posty: 1658
Rejestracja: 14 listopada 2016, o 17:35

Re: Treningi

#9639 Postautor: ezbeg » 12 kwietnia 2023, o 13:23

Nie no Retrospeedway był chyba za. No chyba że inny zbanowany - Sebekmotor.

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4300
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Treningi

#9640 Postautor: Torsen » 12 kwietnia 2023, o 13:25

Ja chyba nic nie krzyczałem.
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

Flagg
Trener
Posty: 6300
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Treningi

#9641 Postautor: Flagg » 12 kwietnia 2023, o 13:25

Ja na poczatku też byłem przeciw. Ale nie wiem, czy krzyczałem najgłośniej ;)
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4300
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Treningi

#9642 Postautor: Torsen » 12 kwietnia 2023, o 13:30

Ja byłem przeciw i wcale się tego nie wypieram. Postać Zmarzlika definitywnie i zapewne bezpowrotnie zmienia charakter drużyny - charakter, który bardzo lubiłem i który przecież ostatecznie się sprawdził jako mistrzowski.
Dziś drużyna ma twarz i charakter Zmarzlika. Perfekcyjnej firmy, w której wszystko jest "naj".

EDIT
Oczywiście, sprowadzenie go do Klubu jest osiągnięciem organizacyjnym i mi imponuje. Z pewnością też, jeśli nadarzy się okazja, zbiję z nim pięć, czy poproszę o zdjęcie - bo to wielka gwiazda. Co nie zmienia faktu, jak wyżej.
Ostatnio zmieniony 12 kwietnia 2023, o 13:35 przez Torsen, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13380
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Treningi

#9643 Postautor: Gelo » 12 kwietnia 2023, o 13:30

Ja chyba też nic nie krzyczałem :) Charakter drużyny - hm... panta rhei

Awatar użytkownika
Saint
Zawodowiec
Posty: 1295
Rejestracja: 24 czerwca 2004, o 12:38
Lokalizacja: LUBLIN/Warszawa

Re: Treningi

#9644 Postautor: Saint » 12 kwietnia 2023, o 13:37

Podbiję pytanie - czy na stadionie coś się dzieje? Nie chce mi się jechać na darmo ;)

Awatar użytkownika
Blinki
Junior
Posty: 383
Rejestracja: 16 października 2011, o 17:20

Re: Treningi

#9645 Postautor: Blinki » 12 kwietnia 2023, o 13:38

Mi się pomysł z Bartkiem podobał od początku.
Czy będzie nasz zobaczymy. Trochę to będzie zależne od jego podejścia. Nie ma co ukrywać, gdyby do nas dołączył 2 lata temu i z nim w składzie Motor zdobył by V-ce a następnie mistrza, to byłby nasz "pełną gębą".
Teraz będzie musiał się troszkę napocić, żeby ten "stary motor" przekonać.
"Nic tak nie zakłóca rywalizacji co chęć zysku"

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7554
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Treningi

#9646 Postautor: Cooper » 12 kwietnia 2023, o 13:39

Gelo pisze:Ja chyba też nic nie krzyczałem :) Charakter drużyny - hm... panta rhei



Ha ha ha :D

Gelo pisze:Na dziś nie wyobrażam sobie Zmarzlika w Lublinie


Gelo pisze:Nie będę kokietował, że nie chcę Zmarzlika w Lublinie ale jakoś tak po prostu on mi tu nie pasuje. Wygrane ze Zmarzlikiem by mi nie smakowały jak w 2018 roku.


Gelo pisze:bez Zmarzlika też można zbudować skład na mistrza. Mam obawy czy ściągnięcie go teraz nie byłoby piachem w tryby. To już zakrawa na kaprys czy fanaberię.


Gelo pisze:Mam z tym problem. Bez nadmiernej kokieterii - ja Zmarzlika w Lublinie nie widzę.


Gelo pisze:Co do Zmarzlika w Motorze - jestem na nie.


Ale trzeba przyznać, że się stopniowo przekonywałeś :)


Gelo pisze: Przemyślalem temat. Nie jestem fanem Zmarzlika w Lublinie zwłaszcza jeden do jeden z Mikkelem ale dobrze życzę swojemu klubowi. Niektórym w dupach się poprzewracało że nie chcą najlepszego żużlowca świata ostatniej dekady. Jest szansa napisać historię...
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

Flagg
Trener
Posty: 6300
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Treningi

#9647 Postautor: Flagg » 12 kwietnia 2023, o 13:51

Torsen pisze:Ja byłem przeciw i wcale się tego nie wypieram. Postać Zmarzlika definitywnie i zapewne bezpowrotnie zmienia charakter drużyny - charakter, który bardzo lubiłem i który przecież ostatecznie się sprawdził jako mistrzowski.
Sam byłem identycznego zdania. Tylko, że wszystko wskazuje na to, że ta drużyna starciłaby ten charakter bez względu na to, czy Zmarzlik by przyszedł, czy nie.
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13380
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Treningi

#9648 Postautor: Gelo » 12 kwietnia 2023, o 13:54

Tak jak napisałem - dla mnie był/jest tak gorzowski, że miałem z tym problem - możesz bez problemu znaleźć teksty o kmiotach itd. Nie wierzyłem też niemal do ostatniej chwili, że to jest realne żeby do nas przyszedł. Wtedy mogłem sobie pozwolić na sceptycyzm ale jakimś radykałem w tej kwestii nie byłem - byli lepsi. Jak Bartek oficjalnie przymuszony przez kibiców powiedział, że odchodzi (dzień wcześniej odsyłał do brata) to już wiedziałem, że chodzi o Motor. A dobro klubu jest dla mnie nadrzędnym nakazem :)

ermen
Zawodowiec
Posty: 1258
Rejestracja: 2 lipca 2004, o 10:39

Re: Treningi

#9649 Postautor: ermen » 12 kwietnia 2023, o 14:10

No Leszek Demski pełną gębą :lol:
Każdemu jego Everest...

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6074
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Treningi

#9650 Postautor: grzesieck » 12 kwietnia 2023, o 14:27

chodzilo mi o Gela, ale i zagadka, i fakt ze bedzie teraz odwracal kota ogonem, byly tak oczywiste, ze ci co trafili, nic nie wygrywaja :)
METHANOL ADVENTURE TEAM