Treningi

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Treningi

#8351 Postautor: Czarek » 30 marca 2018, o 18:04

max3 pisze:Przy budżecie extraligowym musimy zakontraktować jeszcze jednego mocnego zawodnika krajowego może Jedrzejaka uda się wyciągnąć z Rzeszowa.


Po co? O awans chcesz się bić?
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

bartollo
Senior
Posty: 668
Rejestracja: 20 września 2017, o 23:36

Re: Treningi

#8352 Postautor: bartollo » 30 marca 2018, o 18:09

Trzeba stwarzac pozory. To ludzi przyciaga na stadion.

Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Treningi

#8353 Postautor: Czarek » 30 marca 2018, o 18:13

bartollo pisze:Trzeba stwarzac pozory. To ludzi przyciaga na stadion.


Pomijam nierealny temat Jędrzejaka, ale po co wydawać grubą kasę na takiego zawodnika skoro naszym celem jest utrzymanie i przebudowa stadionu, z którą zapewne w 2019 r. czeka nas wariant łódzki?
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

max3
Zawodowiec
Posty: 1242
Rejestracja: 20 listopada 2002, o 23:16
Lokalizacja: lublin

Re: Treningi

#8354 Postautor: max3 » 30 marca 2018, o 18:18

Przecież budżet extraligowy to mamy już w tym sezonie to o co mamy się bić o3,4 miejsce ?

Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Treningi

#8355 Postautor: Czarek » 30 marca 2018, o 18:19

max3 pisze:Przecież budżet extraligowy to mamy już w tym sezonie to o co mamy się bić o3,4 miejsce ?


Bo stadionu nie będziesz miał, a budżet wcale nie jest ekstraligowy.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

max3
Zawodowiec
Posty: 1242
Rejestracja: 20 listopada 2002, o 23:16
Lokalizacja: lublin

Re: Treningi

#8356 Postautor: max3 » 30 marca 2018, o 18:21

Porównywalny do Grudziądza

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7218
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Treningi

#8357 Postautor: istred » 30 marca 2018, o 18:34

Wynikiem bym się nie przejmował.
Ja mam całkiem optymistyczne wnioski po tym sparingu.
Kilka dni temu ROW w najsilniejszym składzie przegrał tam jeszcze wyżej, pomimo że Częstochowa jechała trochę słabszym składem (biegi Kudriaszowa i Lyagera wzięli lepsi Miedziński, Musielak, Zagar i Lindgren).
Wydaje się, że nasi zawodnicy całkiem nieźle sobie radzili. Nieźle wychodzili ze startu i udanie powalczyli z Miedziakiem, Lindgrenem i Musielakiem.
Ogromny plus dla Lamberta. Da nam mnóstwo punktów w tym sezonie.
Faktycznie martwi trochę Masters. Pewnie nie odzyskał pełni formy po kontuzji. Ale mamy Miesiąc więc to bardziej jego problem niż klubu.

Jeszcze sparing w Opolu, kilka treningów w Lublinie i gonimy Łódź :twisted:

NervGal
Junior
Posty: 384
Wiek: 30
Rejestracja: 22 lutego 2011, o 20:19

Re: Treningi

#8358 Postautor: NervGal » 30 marca 2018, o 19:35

:lol: :lol: :lol:

Warto przypomnieć niektórym, że to są jedne z pierwszych jazd naszych zawodników spod taśmy. Teraz jest czas na rozjeżdżanie się i testowanie sprzętu, a nie robienie wyniku, więc naprawdę te dywagacje nt. składu i kontraktowania nowych jeźdźców są durne ;) Na szczęście wygląda na to, że nikt w drużynie nie traktuje tych jazd jako walkę o skład i nie rozbija siebie oraz innych zawodników.

Awatar użytkownika
GIGI
Trener
Posty: 2673
Rejestracja: 27 marca 2003, o 11:07

Re: Treningi

#8359 Postautor: GIGI » 30 marca 2018, o 20:14

Czarek pisze:
mustafa pisze:Rozczarowująca jest postawa Mastersa. Myślałem, że będzie śmigał na poziome Lamberta, a póki co kiszka.


To nie jest rozwojowy zawodnik. Poza tym nie jest dyspozycyjny. Poroniony pomysł z tym zakontraktowaniem go.


To wez sie za prezesowanie i przestan biadolic. Za Mastersa jedzie Jonsson i bedzie gitara. Narzekasz juz od kilku tygodni.

ezbeg
Zawodowiec
Posty: 1496
Rejestracja: 14 listopada 2016, o 17:35

Re: Treningi

#8360 Postautor: ezbeg » 30 marca 2018, o 20:15

Spokojnie, to jest początek. Sezon jeszcze nie rozpoczął się. Co prawda inteligenty z komentarzy na syfach (jeden z Gniezna a drugi z Rzeszowa) przepowiadają porażkę Lublina 15.04, nie mówiąc o 8.04. Będzie dobrze w tym sezonie. Pogoda była jaka była każdy widział, zawodnicy szukają treningów, jazdy gdzie się da. Wiadomo, póki co wyniki bez szału, ale nikt o zdrowych zmysłach nie będzie zabijać się o punkty zanim zacznie się liga.

Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Treningi

#8361 Postautor: Czarek » 30 marca 2018, o 20:24

GIGI pisze:
Czarek pisze:
mustafa pisze:Rozczarowująca jest postawa Mastersa. Myślałem, że będzie śmigał na poziome Lamberta, a póki co kiszka.


To nie jest rozwojowy zawodnik. Poza tym nie jest dyspozycyjny. Poroniony pomysł z tym zakontraktowaniem go.


To wez sie za prezesowanie i przestan biadolic. Za Mastersa jedzie Jonsson i bedzie gitara. Narzekasz juz od kilku tygodni.


Bzdura! Na zakontraktowanie Mastersa narzekam już od kliku miesięcy. Reszta mi pasuje, ale ja nie mam żadnych oczekiwań poza spokojnym utrzymaniem się w lidze.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Deri
Senior
Posty: 676
Rejestracja: 17 marca 2011, o 21:23
Lokalizacja: Lublin

Re: Treningi

#8362 Postautor: Deri » 30 marca 2018, o 20:43

Tyle co napisali koledzy z Czewy na temat sparingu.
lublin ambitnie, dawid lampart świetny, juniorzy świetni (wygrali start z fredką i wieźli 5-1 chyba 2 okrążenia), lambert świetny ale nie tak pewny jeszcze, miesiąc i jeleń zaczęli jakby lepiej, potem niewyraźni, może robili roszady sprzętem.

nie widziałem rybnika, ale lublin pozytywnie jak na ten moment sezonu z małą ilością jazd. jeleń i miesiąc jak się bardziej ogarną to będzie super. juniorzy mega, a dawid lampart - z punktów nie wynika ale - na trasie prezentował się najkorzystniej
Kobieta, która jęczy w nocy, nie warczy w dzień
GeloSMT Swiat na trzeżwo jest nie do przyjęcia.;p

max3
Zawodowiec
Posty: 1242
Rejestracja: 20 listopada 2002, o 23:16
Lokalizacja: lublin

Re: Treningi

#8363 Postautor: max3 » 30 marca 2018, o 21:03

Można obejrzeć sparing na espeedway.pl ,

Robson
Senior
Posty: 758
Rejestracja: 5 września 2002, o 21:00
Lokalizacja: Lublin

Re: Treningi

#8364 Postautor: Robson » 30 marca 2018, o 21:17


Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Treningi

#8365 Postautor: Czarek » 30 marca 2018, o 21:44

Świetny sparing. Jestem zbudowany postawą naszych zawodników. Oprócz Mastersa, który nie istniał.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

bartollo
Senior
Posty: 668
Rejestracja: 20 września 2017, o 23:36

Re: Treningi

#8366 Postautor: bartollo » 30 marca 2018, o 21:53

Masters gorzej od juniorow wygladal. Mam na mysli juniorow Wlokniarza. Miesiac tez cienko. Reszta niezle.

Grucha
Junior
Posty: 364
Rejestracja: 28 czerwca 2009, o 17:43

Re: Treningi

#8367 Postautor: Grucha » 30 marca 2018, o 21:58

Masters po kontuzji jest stracił trochę okresu przygotowawczego dajcie czas będziemy po sezonie oceniać.

Awatar użytkownika
Rusek
Zawodowiec
Posty: 1261
Rejestracja: 5 września 2009, o 08:23

Re: Treningi

#8368 Postautor: Rusek » 30 marca 2018, o 22:29

Wynik nie oddaje tego co na torze. Na minus faktycznie Masters ale usprawiedliwia go fakt że jest po kontuzji. Powalczy o skład z Miesiącem tak jak wydawało mi się już przed sezonem. Oby udało się jeszcze odjechać przynajmniej ten jeden sparing w poniedziałek i oby pogoda pozwolila na to aby potrenować przed meczem na naszym torze i będzie dobrze!

Awatar użytkownika
boxing
Kadrowicz
Posty: 1689
Rejestracja: 9 sierpnia 2004, o 22:15
Lokalizacja: Lublin

Re: Treningi

#8369 Postautor: boxing » 30 marca 2018, o 23:08

Jestem pozytywnie nastawiony po tym, co zobaczyłem w sparingu. Robert Lambert swietnie, Dawid Lampart - punktowo gorzej ale tez mi się podobal i wygląda na to, ze wraz z Andreasem mogą byc mocnymi prowadzącymi pare. Daniel - trochę słabiej od nich choć tez pokazal, ze wciaz potrafi dobrze wyjść spod tasmy. Juniorzy - wiadomo, najmocniejsza para w pierwszej lidze. Nie wiem co to za defekty Wiktora - ale jak już ruszyl spod tasmy to wygladalo to bardzo dobrze. A co do Oskara - to mysle, ze najlepszy silnik jednak nie ucierpial.

Martwi trochę dyspozycja Pawla - wciaz zdarza mu się zostać pod tasma pare dlugosci za stawka... A Sam Masters - nie był moim faworytem do składu, dyspozycja gorsza od częstochowskich juniorow, może nawet Emil pojechalby skuteczniej od niego - choć mysle, ze to wciaz skutek przebytej kontuzji - i ze w dalszej części będzie jezdzil lepiej. Gorzej nie może - obecnie jest dramat.
Mini-zuzel w Lublinie i mamy co roku swojego Hliba a moze nawet Jonssona!

mema
Senior
Posty: 672
Rejestracja: 21 marca 2004, o 20:06

Re: Treningi

#8370 Postautor: mema » 30 marca 2018, o 23:27

Masters po kontuzji ale ta walka ze Świącikiem który w ubiegłym roku w DMPJ upadał po dwa razy w jednym biegu to szok.

Grucha
Junior
Posty: 364
Rejestracja: 28 czerwca 2009, o 17:43

Re: Treningi

#8371 Postautor: Grucha » 30 marca 2018, o 23:29

boxing pisze:Jestem pozytywnie nastawiony po tym, co zobaczyłem w sparingu. Robert Lambert swietnie, Dawid Lampart - punktowo gorzej ale tez mi się podobal i wygląda na to, ze wraz z Andreasem mogą byc mocnymi prowadzącymi pare. Daniel - trochę słabiej od nich choć tez pokazal, ze wciaz potrafi dobrze wyjść spod tasmy. Juniorzy - wiadomo, najmocniejsza para w pierwszej lidze. Nie wiem co to za defekty Wiktora - ale jak już ruszyl spod tasmy to wygladalo to bardzo dobrze. A co do Oskara - to mysle, ze najlepszy silnik jednak nie ucierpial.

Martwi trochę dyspozycja Pawla - wciaz zdarza mu się zostać pod tasma pare dlugosci za stawka... A Sam Masters - nie był moim faworytem do składu, dyspozycja gorsza od częstochowskich juniorow, może nawet Emil pojechalby skuteczniej od niego - choć mysle, ze to wciaz skutek przebytej kontuzji - i ze w dalszej części będzie jezdzil lepiej. Gorzej nie może - obecnie jest dramat.


Chodź jak jechaliśmy z Ostrowem u nich to Masters lał naszych jak chciał wtedy, prawie każdy uważał że to ich chyba najmocniejszy punkt zespołu. Dajmy czas nie każdy po kontuzji nogi tak szybko wraca do optymalnej formy.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13184
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Treningi

#8372 Postautor: Gelo » 31 marca 2018, o 01:34

Obejrzałem i jestem bardzo pozytywnie nastawiony. Jazda zdecydowanie lepsza niż wynik. Ekstraligowiec na swoim torze, prawie w najmocniejszym składzie (Ogór za Madsena), a my beniaminek 1 ligi, bez startów we czterech, bez startów na taśmę, bez lidera. Bardzo podobał mi się Dawid. Nawet jak przegrywał był w kontakcie. Robert wiadomo klasa. Tego chłopaka trzeba trzymać za wszelką cenę. Bieg 9 pokazał na czym polega różnica. Sprzęt sprzęt i jeszcze raz sprzęt. Na dziś nie ma podstaw żeby Sam był w składzie. Z bólem serca ale chłopak musi się podciągnąć. Z nami czy Gnieznem w zeszłym roku robil co chcial. Osobiscie liczyłem na poziom Tungate'a czy Kurtz'a. Rozumiem kontuzja. Ale na dziś nie ma dla niego miejsca w składzie na Łódź

Awatar użytkownika
Speedway
Trener
Posty: 2519
Rejestracja: 23 września 2005, o 23:14
Lokalizacja: Łęczna

Re: Treningi

#8373 Postautor: Speedway » 31 marca 2018, o 03:05

Faktycznie z punktow D.Lamparta nie widac jak dobrze sobie radzil. Byl szybki tylko mam wrazenie ze zle wybieral sciezke na 1 luku. Ciekaw jestem dyspozycji mlodszego z braci na przestrzeni sezonu, ale coz czuje ze moze sobie pojezdzic wiecej niz te regulaminowe 3 biegi w meczu :]

P.S. Bardzo dobry komentator
Obrazek

piotr76
Senior
Posty: 714
Rejestracja: 30 marca 2006, o 09:11
Lokalizacja: Lublin/Wa-wa
Kontakt:

Re: Treningi

#8374 Postautor: piotr76 » 31 marca 2018, o 10:05

Ja nie wiem czym się podnicacie wg. mnie mamy 2.5 zawodnika Lambert Lampart i momentami Daniel reszta nie istniała no chyba że ja mam coś z oczami. ... walka z jakże znanymi na świecie juniora CKM to nie powód do dumy ...
zamiast 500 + program Beryl +

Robson
Senior
Posty: 758
Rejestracja: 5 września 2002, o 21:00
Lokalizacja: Lublin

Re: Treningi

#8375 Postautor: Robson » 31 marca 2018, o 10:53

Jeszcze sie sezon nie zaczął a już płacz. To tylko trening. Luz