TŻ Motor Lublin- Stal Gorzów Wlkp. (25.06.2006)

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
jataman21
Senior
Posty: 809
Rejestracja: 9 maja 2006, o 20:05
Lokalizacja: Lublin

#2 Postautor: jataman21 » 13 czerwca 2006, o 11:11

Joonas ma kontuzje, co jest również dużym osłabieniem dla Gorzowa.
Ja o 2pkt jestem spokojny, a znakiem zapytania jest czy uda się wywalczyć bonusa, a będzie on bardzo ważny, jeśli chcemy wylądować w pierwszej 4. Osobiście mój skład na Gorzów wyglądałby tak:
1.Åšwist
2.Brhel
3.Louis
4.Jeleniewski
5.Rempała
6.Pavlić
7.Messing
8.Tomicek

Tomicek jako super rezerwa, może zmieniać i seniora i juniora. Myślę że taki skłąd byłby optymalny na chwilę obecną. Chyba że Shields będzie już w pełni sił to w miejsce Jeleniewskiego bym go wstawił.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Marcinex
Senior
Posty: 726
Rejestracja: 25 listopada 2005, o 19:19
Lokalizacja: Lublin

#3 Postautor: Marcinex » 13 czerwca 2006, o 11:19

Stal ma już niemal pewne miejsce w pierwszej 4, zdobyła o wiele więcej pkt od nas, ale to my będziemy faworytami. O bonusa będzie bardzo ciężko, ale mecz powinniśmy wygrać. W wysokiej formie jest Louis, Knapp i Tomicek, a do zdrowia wrócił Shields. Jeleń pojedzie na rezerwie, a ze składu wypada ktoś z trójki: Rempała, Świst, Brhel. Przydał by się sparing, albo trening do wyłonienia składu :idea:
Obrazek

tomunneck

#4 Postautor: tomunneck » 13 czerwca 2006, o 11:24

no nie wiem czy stal ma takie pewne miejsce w czworce :roll:
zespol oslabiony brakiem joonasa , jedzie do krosna gdzie lekko nie musi byc , pozniej mecz w lublinie , do tego jeszcze zielonka u siebie , ostrow wyjazd :wink:
ja smiem twierdzic ze wlasnie teraz beda mieli pod gorke :wink:

Awatar użytkownika
Dobromir
Zawodowiec
Posty: 1483
Rejestracja: 16 marca 2003, o 10:46
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#5 Postautor: Dobromir » 13 czerwca 2006, o 11:58

Stali nie można w żadnym wypadku zlekceważyć. Mimo że stracili Kylmaekorpiego to nadal są groźni. Wątpie żeby sie udało zdobyć bonusa ale zwycięstwo jakoś może umordujemy.

Przypuszczalny skład stali:

Ruud
Łukaszewski albo któryś ze szwedów
Klingberg
Paluch
tu stawiam na Z/Z za Kylmaekorpiego
Brzozowski
GÅ‚uchy
Rajkowski

Mezzi
Szkółkowicz
Posty: 179
Wiek: 34
Rejestracja: 6 lipca 2005, o 15:06

#6 Postautor: Mezzi » 13 czerwca 2006, o 13:54

Mecz będzie bardzo trudny,ale po tym jak Stal straciła Joonasa Kylmaekorpiego nasze szanse wzrosły.Trzeba i tak wystawić najsilniejszy skład bo,przy kontuzji fina jest szansa na wygraną i na bonus.Być może pojedzie Adam Shields i to byłby klucz.Można wystawić skład z jedną zmianą Brhal->Shields.Widać Bohumil ma wielkie problemy sprzętowe.Ja bym Świstowi podziękował już do końca sezonu,przez niego można powiedzieć nieweszlismy do Ekstraligi.Moim zdaniem skład powinien być taki:
9.Shields
10.Jeleniewski
11.Knapp
12.Louis
13.Rempała
14.Klimek
15.Tomicek
16.Messing

Stal Gorzów walczy o bonus,więc można się spodziewać Ruuda,Klinberga Palucha i innych.Zobaczymy jaką formę pokaże Andrzej Głuchy.Jeśli Pan Kasiński nie będzie się bawił w menagera i zacznie prowadzić zespół to wygramy mecz i zdobędziemy bonus.Wynik ciężko obstawić.

Awatar użytkownika
jataman21
Senior
Posty: 809
Rejestracja: 9 maja 2006, o 20:05
Lokalizacja: Lublin

#7 Postautor: jataman21 » 13 czerwca 2006, o 14:17

W wysokiej formie jest Louis, Knapp i Tomicek,


Knapp w wysokiej formie?? :shock: :shock: :shock: o kurde od kiedy ?? Czyżby liga rosyjska niektórym poprzewracała w głowie, czy jeden mecz 10pkt w 6 biegach na własnych śmieciach zrobił takie niebagatelne wrażenie :shock: :shock: :shock:




tu stawiam na Z/Z za Kylmaekorpiego


Nie wiem czy przypadkiem za Joonasa można z/z stawiać.
Bodajże Ruud,Klingberg i Głuchy mają lepsze średnie i za nich można z/z.
Joonas ma 4 średnią w drużynie.



[/quote]
Ja bym Świstowi podziękował już do końca sezonu,przez niego można powiedzieć nieweszlismy do Ekstraligi.


Cale szczeście, że to nie Ty decydujesz komu dziękujemy a komu nie.
Najlepiej zwalić wszystko na Śwista, a tak policz chłopcze że nawet z jego lepszą postawą byśmy na pierwszą 2 mieli marniutkie szanse... zawodzą chociażby Rempała, Knapp, Brhel, Louis po nich więcej się spodziewano, a już napewno po Rempale i Louisie. Świst jest jednym z zawodów tego sezonu, ale nie mozna na niego wszystkiego zwalać, jakby inni jechali to jego słaba postawa nie miałaby znaczenia.
Zawodzi 80% zespołu, jaki jest tego powód, chyba nikt w tej chwili nie potrafi sobie odpowiedzieć na to pytanie.



Stal Gorzów walczy o bonus,więc można się spodziewać Ruuda,Klinberga Palucha i innych.

A niby z kim mieliby przyjechać jak nie ze swoim podstawowymi zawodnikami?? Rzeczą oczywistą jest, że pojawi się wyżej wymieniona trójka.



Jeśli Pan Kasiński nie będzie się bawił w menagera i zacznie prowadzić zespół to wygramy mecz i zdobędziemy bonus.


Większej głupoty w tym tygodniu nie słyszałem.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Marcinex
Senior
Posty: 726
Rejestracja: 25 listopada 2005, o 19:19
Lokalizacja: Lublin

#8 Postautor: Marcinex » 13 czerwca 2006, o 14:27

jataman21 pisze:
W wysokiej formie jest Louis, Knapp i Tomicek,


Knapp w wysokiej formie?? :shock: :shock: :shock: o kurde od kiedy ?? Czyżby liga rosyjska niektórym poprzewracała w głowie, czy jeden mecz 10pkt w 6 biegach na własnych śmieciach zrobił takie niebagatelne wrażenie :shock: :shock: :shock:

Na pewno jest w wyższej formie niż Rempała (co pokazują np. wyniki w Rosji) i Świst (który ostatni raz jechał w oficjalnych zawodach w 1/4 IMP). Potwierdzeniem wysokiej formy był mecz z ZG, gdzie jako jedyny objechał Walaska.
A co do występów w Rosji, to Knapp praktycznie w każdym meczu jest liderem swojej drużyny :twisted:
Obrazek

Awatar użytkownika
kilar
Trener
Posty: 3008
Rejestracja: 7 lipca 2004, o 00:29
Lokalizacja: Lublin City

#9 Postautor: kilar » 13 czerwca 2006, o 14:31

Najpierw to trzeba doprowadzic tor do normalnosci, bo nikt sie nie bedzie zabijal, tylko po to by wygrac mecz. Shields po kontuzji (jezeli w ogole pojedzie w meczu) po przejechaniu kilku kolek na tym dziurawym torze, znow moze zaczac odczuwac bol i w tym momencie tracimy solidnego zawodnika. Czy mozna sobie pozwolic na to w tak waznym meczu ? Tymbardziej, ze nie tylko on byl kontuzjowany (Messing, Brhel). W tym momencie zawodnicy zamiast walczyc z przeciwnikiem, musza walczyc z torem i bolem. Skutek jest jeden - kolejne baty na wlasnym torze, ktory przeciez mial byc atutem.

Awatar użytkownika
bkapusta
Trener
Posty: 2778
Rejestracja: 24 listopada 2002, o 11:06
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#10 Postautor: bkapusta » 13 czerwca 2006, o 14:34

Marcinex pisze:
jataman21 pisze:
W wysokiej formie jest Louis, Knapp i Tomicek,


Knapp w wysokiej formie?? :shock: :shock: :shock: o kurde od kiedy ?? Czyżby liga rosyjska niektórym poprzewracała w głowie, czy jeden mecz 10pkt w 6 biegach na własnych śmieciach zrobił takie niebagatelne wrażenie :shock: :shock: :shock:

Na pewno jest w wyższej formie niż Rempała (co pokazują np. wyniki w Rosji) i Świst (który ostatni raz jechał w oficjalnych zawodach w 1/4 IMP). Potwierdzeniem wysokiej formy był mecz z ZG, gdzie jako jedyny objechał Walaska.
A co do występów w Rosji, to Knapp praktycznie w każdym meczu jest liderem swojej drużyny :twisted:




Rempala jako jedyny objechal Walaska w Zg ;-)
9. Rempała (64.56), Walasek, Suchecki, Świst (u/w) 3-3 (31-23)

W Rosji:
3. Jacek Rempała (3,d1,3,3,1*) 10+1
5. Grzegorz Knapp (2*,3,2,1,1) 9+1


:twisted: :twisted: :twisted:
Póki stać mnie będę szalał,
I zdrowia nie żałował,
Każda dama ma cenę,
Trzeba po prostu pytać,
A nie czaić się z kwiatami.

meesha
Trener
Posty: 7574
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#11 Postautor: meesha » 13 czerwca 2006, o 14:34

Kilar jakie dziury :?:
Ładny dzionek dzisiaj więc polecam spacer na Zygmuntowskie. Jeśli tor się "nie zepsuł" i wygląda tak jak na zawodach amatorów to jest to najrówniejszy tor lubelski na przestrzeni ostatnich 3 a może nawet 5 lat :) Choć amatrszczaki i tak sobie na nim nie radzili (choć nie wszyscy, Bzulo zapierdzielał i mu tor nie porzeszkadzał, no ale on prawie profesjonalista :wink: )
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
jataman21
Senior
Posty: 809
Rejestracja: 9 maja 2006, o 20:05
Lokalizacja: Lublin

#12 Postautor: jataman21 » 13 czerwca 2006, o 14:42

Na pewno jest w wyższej formie niż Rempała (co pokazują np. wyniki w Rosji) i Świst (który ostatni raz jechał w oficjalnych zawodach w 1/4 IMP). Potwierdzeniem wysokiej formy był mecz z ZG, gdzie jako jedyny objechał Walaska.
A co do występów w Rosji, to Knapp praktycznie w każdym meczu jest liderem swojej drużyny


Napewno to ja waże 118kg... a wyniki w Rosji pokazują że są na zbliżonym poziomie, w ostatnim meczu jak to bkapusta Ci pokazał Rempałą lepiej wypadł. Jesli mamy porównywać tych zawodników, to z Walaskiem sobie poradzili po razie, Rempała wygrał z nim u niego na torze wiec moim zdaniem z plusem dla niego. No ja nie wiem czy takim potwierdzeniem wysokiem formy był mecz z ZG 10pkt w 6 startach na własnym torze mnie na kolana nie powala, a jeden bieg gdzie juz mecz był przesądzony też mnie wielce nie fascynuje. Trudno żeby nie był liderem rosyjskiej drużyny, w końcu kto z nim jeżdzi w zespole?? Ostatnio liderem został Jacek Rempała.
Moim zdaniem Jacek jest lepszy od Grześka bez 2 zdań, może teraz ma słabsze dni a mimo to niżej poziomu Grześka nie schodzi. Świst Świstem, nadal uważam że jakby chciał i się przyłożył to by jechał, trzeba go w jakichś sposób przycisnąc, pozwolić trenować i rywalizować i dać jakieś ultimatum.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
bkapusta
Trener
Posty: 2778
Rejestracja: 24 listopada 2002, o 11:06
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#13 Postautor: bkapusta » 13 czerwca 2006, o 14:45

jataman21 pisze:
Na pewno jest w wyższej formie niż Rempała (co pokazują np. wyniki w Rosji) i Świst (który ostatni raz jechał w oficjalnych zawodach w 1/4 IMP). Potwierdzeniem wysokiej formy był mecz z ZG, gdzie jako jedyny objechał Walaska.
A co do występów w Rosji, to Knapp praktycznie w każdym meczu jest liderem swojej drużyny


Napewno to ja waże 118kg...


Nareszcie ktos wazy wiecej niz ja :)
Póki stać mnie będę szalał,
I zdrowia nie żałował,
Każda dama ma cenę,
Trzeba po prostu pytać,
A nie czaić się z kwiatami.

Awatar użytkownika
kilar
Trener
Posty: 3008
Rejestracja: 7 lipca 2004, o 00:29
Lokalizacja: Lublin City

#14 Postautor: kilar » 13 czerwca 2006, o 15:14

meesha pisze:Kilar jakie dziury :?:
Ładny dzionek dzisiaj więc polecam spacer na Zygmuntowskie. Jeśli tor się "nie zepsuł" i wygląda tak jak na zawodach amatorów to jest to najrówniejszy tor lubelski na przestrzeni ostatnich 3 a może nawet 5 lat :) Choć amatrszczaki i tak sobie na nim nie radzili (choć nie wszyscy, Bzulo zapierdzielał i mu tor nie porzeszkadzał, no ale on prawie profesjonalista :wink: )

Jaka jest pewnosc, ze ten tor sie nie rozleci w trakcie zawodow ?

ps. amatorka jak amatorka, nawet na asfalcie mieliby problemy :lol: 8) :wink:

Awatar użytkownika
Kiry
Senior
Posty: 564
Wiek: 46
Rejestracja: 5 września 2002, o 14:09
Lokalizacja: ze starej szkoły

#15 Postautor: Kiry » 13 czerwca 2006, o 19:50

Joonas pomyka już w szwecji :lol:
jak dotąd przywiózł 1,2,3
wiec na szczeście raczej przyjedzie do nas z Gorzowem i powinien pokazać niezły szoł 8)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kubbas
Junior
Posty: 432
Rejestracja: 17 sierpnia 2002, o 13:34
Lokalizacja: Lublin !!
Kontakt:

#16 Postautor: Kubbas » 13 czerwca 2006, o 19:52

Niewiem czy to nie jakas pomylka ale jesli nie to wychodzi na to ze w tej chwili Joonas Kylmaekorpi bierze wlasnie udzial w meczu ligi Szwedzkiej Bajen Speedway - Indianerna i jak narazie ma (1,2,3)

Tak wiec powrocil na tor szybciej niz by sie komukolwiek wydawalo czy to tylko pomylka ;] ?

rob7
Senior
Posty: 896
Rejestracja: 12 sierpnia 2004, o 17:35

#18 Postautor: rob7 » 13 czerwca 2006, o 23:10

Shields raczej jeszcze nie jest gotowy do jazdy, 3 punkty i to na kolegach z drużyny....
tak więc chyba tak
1.Åšwist
2.Knapp
3.Brhel
4.Rempała
5.Louis
6.Messing
7.Tomicek
8.Jeleniewski
PS.
... co z Ruudem, dzisiaj po wykluczeniu w pierwszym biegu już więcej nie pojechał, wie ktoś? coś?

rob7
Senior
Posty: 896
Rejestracja: 12 sierpnia 2004, o 17:35

#20 Postautor: rob7 » 14 czerwca 2006, o 10:12

... masz racje, trzeba poznać powody takiego a nie innego wyniku, bo wynik w żużlu to zawodnik, sprzęt i tor i trzeba wiedzieć co zawiodło...
jednak wyniki ze Szwecji są bardziej miarodajne niż z Anglii właśnie ze względu na podobieństwo torów i używanego sprzętu
np.
Norris w Anglii coś jedzie a do Szwecji to chyba przestali go nawet zapraszać, Hamill w Anglii nieźle w Szwecji niezbyt mu idzie

Awatar użytkownika
Dj_Korgi
Senior
Posty: 518
Wiek: 34
Rejestracja: 20 stycznia 2006, o 18:39
Lokalizacja: Lublin / czuby
Kontakt:

#21 Postautor: Dj_Korgi » 14 czerwca 2006, o 22:34

tupekson pisze:ZNOWU DOSTAJEMY LANIE!!!!!!!!!TYPUJE 35-55!!!
Gratuluje bardzo złożonej wypowiedzi .

1.Shields - nawet jak nie jest gotowy to i tak wole go od Åšwista :twisted:
2.Knapp - na naszym torze jeździ dobrze
3.Brhel - powinien pojechać koło 10 ptk
4.Rempała - zobaczymy czy tym razem więcej niż 10 ptk czy znów 4 :twisted:
5.Louis - może wreszcze pokaże na co go stać
6.Messing - mam nadzieję , że dostanie więcej szans na wyjazd na tor
7.Tomicek - czekamy na powtórkę z meczu z Falubazem
8.Jeleniewski - Nieobliczalny "DANY" :wink:

Niestety nie będzie mnie na meczu ale jestem optymistą i typuje naszą wygraną ok 6 - 10 ptk. Większa wygrana raczej nie wchodzi w rachube :wink:
Ostatnio zmieniony 15 czerwca 2006, o 10:07 przez Dj_Korgi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kdsz
Trener
Posty: 3296
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 02:47

#22 Postautor: kdsz » 15 czerwca 2006, o 09:54

Dj_Korgi pisze:5.Louis - kochany Lui
Z czego Wy się śmiejecie? :shock: Akurat w przypadku Chrisa nasz spiker Mariusz Stypuła prawidłowo wymawia nazwisko zawodnika. Nie pierwsza to jednak taka sytuacja - kilka lat temu za Strabaga [sztrabaga] też mu się oberwało, mimo, że nie popełnił żadnego błędu.
W. Komarnicki: "Absolutnie usprawiedliwiam prezesa Andrzeja Ruskę i Krystynę Kloc"

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6067
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

#23 Postautor: grzesieck » 15 czerwca 2006, o 12:47

prawda prawda, skoro nawet angielscy komentatorzy tak wymawiaja jego nazwisko to cos w tym musi byc : )
METHANOL ADVENTURE TEAM

tomunneck

#24 Postautor: tomunneck » 15 czerwca 2006, o 21:25

dzisiaj gorzow w krosnie jechal bez ruuda i joonasa
czyzby nie zaleczona kontuzja czy wariant oszczednosciowy :wink:

Awatar użytkownika
volf
Posty: 108
Rejestracja: 10 marca 2005, o 11:45

#25 Postautor: volf » 15 czerwca 2006, o 22:45

Niech Kasa sie modli,aby Niemiachy wygrali z Ekwadorem bo inaczej na meczu za duzo ludzi nie zobaczy (zwlaszcza po Ostrowie).Bedzie mecz 1/8 Anglia - druga druzyna Gr A. o godzinie 17.00 :twisted: Chyba ze mecz zostanie przesuniety na pore obiadowa :lol: :lol:

EDIT: Upssss Szwecja strzelila gola w 88 minucie :wink: wiec jeszcze wszytko mozliwe :wink: :wink: