Oprawa i doping na meczach

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Saeyl
Kadrowicz
Posty: 1619
Rejestracja: 1 listopada 2018, o 19:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Oprawa i doping na meczach

#3351 Postautor: Saeyl » 11 czerwca 2023, o 23:51

Typowa przyśpiewka z piłkarskiego Motoru, którą podchwyciła euphoria już jakiś czas temu. Na wyjazdach też czasami to śpiewają ;)

Awatar użytkownika
dannie
Kadrowicz
Posty: 1749
Rejestracja: 13 października 2003, o 15:08
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Oprawa i doping na meczach

#3352 Postautor: dannie » 24 lipca 2023, o 16:06

Coś z cyklu: "Promocja miasta poprzez sport", czyli na co Miasto wydaje 4 bańki rocznie ;)

https://www.youtube.com/watch?v=E6zjocUSzdI
Obrazek

Awatar użytkownika
Kshyhu
Zawodowiec
Posty: 1240
Rejestracja: 1 lipca 2009, o 12:18
Lokalizacja: Suavineq

Re: Oprawa i doping na meczach

#3353 Postautor: Kshyhu » 24 lipca 2023, o 16:18

Fajna sprawa, ale 18 minut... co najmniej o 15 za długo. Nikt tego nie obejrzy w całości od początku do końca, jestem o tym święcie przekonany.
Motor mocnyj!

Awatar użytkownika
dannie
Kadrowicz
Posty: 1749
Rejestracja: 13 października 2003, o 15:08
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Oprawa i doping na meczach

#3354 Postautor: dannie » 24 lipca 2023, o 16:29

Ja obejrzałem :P

Choć faktycznie same biegi przewinąłem ;)
Obrazek

Flagg
Trener
Posty: 6181
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Oprawa i doping na meczach

#3355 Postautor: Flagg » 24 lipca 2023, o 17:11

Z Gorzowa i przez 18 minut ani słowa o Obajtku, SSP i Polsce B? xD Podstawiona jakaś.

To tak pół żartem, pół serio ;)

A już na poważnie, to taki kolejny przykład, że internetowi napinacze to jedno, a jednak na stadionie przeważnie można spotkać normalnych ludzi :)
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4481
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Oprawa i doping na meczach

#3356 Postautor: Kargolo » 18 września 2023, o 06:58

Jak wszedłem wczoraj na sektor to myślałem, że się zrzygam. Euphoria próbuje zaczynać doping a didżej puszcza na pełnej "lajf is lajf" z głośników, które totalnie ich zagłusza. A chwilę później "zatańczysz ze mną jeszcze raz". Ten gość kompletnie nie czuje ani speedwaya, ani w ogóle sportu. Mam nadzieję, że to jego ostatni występ w tej roli. Niech sobie puszcza te swoje hiciory na weselach i innych biesiadach.

Euphoria świetna sektorówka, brawo! Stadion chyba głośniejszy niż zwykle, co zrozumiałe, ale chyba jednak wszyscy czekali aż zamkniemy temat dwumeczu, co ostatecznie się nie udało. Szkoda, że to nie u nas jedziemy rewanż.
Kibice Sparty też pokazali moc, pełny sektor gości, bywali słyszalni, co nie jest łatwe będąc względnie małą grupą na stadionie tak pełnym głośnych miejscowych kibiców.

ezbeg
Kadrowicz
Posty: 1614
Rejestracja: 14 listopada 2016, o 17:35

Re: Oprawa i doping na meczach

#3357 Postautor: ezbeg » 18 września 2023, o 07:10

Czasem goście byli bardziej słyszalni jak nasi.

Czarek
Trener
Posty: 5295
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Oprawa i doping na meczach

#3358 Postautor: Czarek » 18 września 2023, o 07:32

Kargolo pisze:Jak wszedłem wczoraj na sektor to myślałem, że się zrzygam. Euphoria próbuje zaczynać doping a didżej puszcza na pełnej "lajf is lajf" z głośników, które totalnie ich zagłusza. A chwilę później "zatańczysz ze mną jeszcze raz". Ten gość kompletnie nie czuje ani speedwaya, ani w ogóle sportu. Mam nadzieję, że to jego ostatni występ w tej roli. Niech sobie puszcza te swoje hiciory na weselach i innych biesiadach.

Euphoria świetna sektorówka, brawo! Stadion chyba głośniejszy niż zwykle, co zrozumiałe, ale chyba jednak wszyscy czekali aż zamkniemy temat dwumeczu, co ostatecznie się nie udało. Szkoda, że to nie u nas jedziemy rewanż.
Kibice Sparty też pokazali moc, pełny sektor gości, bywali słyszalni, co nie jest łatwe będąc względnie małą grupą na stadionie tak pełnym głośnych miejscowych kibiców.

Doping bardzo dobry, mimo kłód rzucanych pod nogi przez spikera z weselnego radiowęzła. Kibice z Wrocławia aktywni i dobrze słyszalni. Ładnie pozdrowili jednego komentatora z problemem z oceną rzeczywistości. :)
Oczywiście pojawił się także ksenofobiczny motłoch, który gwizdał i buczał na mistrza świata z powodu jego przynależności narodowej. Wstyd.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13325
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Oprawa i doping na meczach

#3359 Postautor: Gelo » 18 września 2023, o 07:56

Ta Twoja rusofilia staje się już nudna do porzygu. Płacą Ci za to?

jarkur
Posty: 95
Rejestracja: 7 kwietnia 2022, o 18:37
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: Oprawa i doping na meczach

#3360 Postautor: jarkur » 18 września 2023, o 08:05

Spartan było słychać, bo mieli proste i możliwe dla wszystkich do podchwycenia zaśpiewki. W tym samym czasie nasza Euforia intonowała 14 księgę Pana Tadeusza. Robili co mogli ale byli zagłuszani przez wrocławian. Dopiero jak zaintonowali Motor! To cały stadion się włączył. Ale na chwilę tylko, bo zaraz znowu wrócili do epopei. Opisuję tutaj sytuację chyba między biegami nominowanymi.
Wniosek nasuwa się jeden. Im prostszy doping tym skuteczniejszy.

Czarek
Trener
Posty: 5295
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Oprawa i doping na meczach

#3361 Postautor: Czarek » 18 września 2023, o 08:08

Gelo pisze:Ta Twoja rusofilia staje się już nudna do porzygu. Płacą Ci za to?

To nie jest rusofilia, ale elementarna przyzwoitość, z którą, jak widać, nie masz wiele wspólnego. Doceniam każdego zawodnika, który reprezentuje wysoki poziom sportowy bez względu na jego pochodzenie. Ty jesteś zaślepiony nienawiścią. Współczuję.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13325
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Oprawa i doping na meczach

#3362 Postautor: Gelo » 18 września 2023, o 08:21

To jest elementarna głupota a nie przyzwoitość. Współczuję
Ostatnio zmieniony 18 września 2023, o 08:21 przez Gelo, łącznie zmieniany 1 raz.

owen1989
Senior
Posty: 919
Rejestracja: 2 października 2008, o 10:24

Re: Oprawa i doping na meczach

#3363 Postautor: owen1989 » 18 września 2023, o 08:21

Popieranie ruskich nie ma zbyt wiele wspólnego z przyzwoitością

Flagg
Trener
Posty: 6181
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Oprawa i doping na meczach

#3364 Postautor: Flagg » 18 września 2023, o 08:21

jarkur pisze:Spartan było słychać, bo mieli proste i możliwe dla wszystkich do podchwycenia zaśpiewki. W tym samym czasie nasza Euforia intonowała 14 księgę Pana Tadeusza. Robili co mogli ale byli zagłuszani przez wrocławian. Dopiero jak zaintonowali Motor! To cały stadion się włączył. Ale na chwilę tylko, bo zaraz znowu wrócili do epopei. Opisuję tutaj sytuację chyba między biegami nominowanymi.
Wniosek nasuwa się jeden. Im prostszy doping tym skuteczniejszy.

Juz ktoś napisał w innym wątku. Tak to jest, jak się w finale ligi próbuje uczyć stadionu nowych przyśpiewek. Nie pyknie.

Ogólnie mam wrażenie, że od jakiegos czasu na stadionie panuje lekkie "zmęczenie materiału". Zeszły sezon niosła jeszcze walka o złoto, ale w tym trochę słychać, że króliczek został dogoniony. I wcale nie zwalałbym tego na niedzielnych kibiców, którzy przychodzą porobić sobie foty, bo tacy wbrew pozorom chętniej włączają się w doping niż "Panie, ja tu od 81 siedzę".
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Metalliczny
Senior
Posty: 755
Rejestracja: 10 sierpnia 2003, o 20:23
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Oprawa i doping na meczach

#3365 Postautor: Metalliczny » 18 września 2023, o 08:34

Ja sam stałem się trochę "piknikiem stadionowym", szczególnie na Z5, gdzie niekoniecznie już mam chęć drzeć się cały mecz (co innego wyjazdy). Zgadzam się, że trochę widać zmęczenie, zwłaszcza u tych "starszych" kibiców. Mnie mierzi kilka rzeczy - to, że w klubie kibic jest jak maszynka do pieniędzy i można go cisnąć jak cytrynę - upychając ponadprogramową ilość ludzi na stadion, konieczność walki o przyzwoite miejsce jak podczas promocji na karpia w Lidlu bo brak numerowanych miejsc, podnoszenie cen biletów ponad miarę, czy brak wymiernych korzyści dla karnetowiczów (szczególnie tych kilkusezonowych), czy o święta matko i córko - strefa kibica "biletowana" czy zakończenie sezonu też "biletowane". No są granice jednak.

Dodatkowym aspektem jest to, co się dzieje na stadionie ze spikerką - wczoraj to już przekroczyło chyba wszystkie granice. Od głośników napierdzielających ponad miarę (gdy cały sezon połowa nie działa albo przerywa), po tańcmelodie rodem z remizy, czy to obciachowe "nic się nie dzieje lalalala", do czego - o zgrozo, dołącza się także SE. Przecież to jest taka cepelia, że aż wstyd, jarmark w Skowieszynie lepiej wygląda.

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7514
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Oprawa i doping na meczach

#3366 Postautor: Cooper » 18 września 2023, o 09:15

Przecież było nawet AC/DC :P

Wczoraj było nagłośnienie na murawie, więc muzyka (i niestety darcie japy spiker) było słychać dużo lepiej. Ze 2-3 kawałki dobrze poleciały w mojej ocenie, podobała mi się muzyka na próbie toru i jingle po biegu. Mam wrażenie zresztą, że na ten mecz był dodatkowy DJ, a Dominik został na murawie i piłował tylko do mikrofonu.

Szkoda tylko że wszystko było kopiuj-wklej do zeszłorocznego finału, nawet to "zatańczysz jeszcze raz", nikt tam się nawet nie wysila na coś więcej... Największym osiągnięciem DJa z Lublina jest festyniarska tradycja "jaki tu spokój" plus dajcie brawa dla tych 4 kozaków. No i to w sumie dobrze podsumowuje jakość tego festynu. A no i jeszcze kopiuj-wklej tekst Stypuły.

Co do konfliktu muzyka-doping, nie zauważyłem raczej, doping był mocny momentami i cały stadion, niemniej rzeczywiście przed nominowanymi siadł zupełnie.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

Czarek
Trener
Posty: 5295
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Oprawa i doping na meczach

#3367 Postautor: Czarek » 18 września 2023, o 09:40

owen1989 pisze:Popieranie ruskich nie ma zbyt wiele wspólnego z przyzwoitością

Dostałeś zielone światło na sianie nienawiści , a wszystkich, którzy tego nie robią wrzuciłeś do grona osób, których nienawidzisz.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13325
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Oprawa i doping na meczach

#3368 Postautor: Gelo » 18 września 2023, o 09:58

Jak rozumiem Błochin strzelajacy w tył głowy polskim oficerom dostał od Stalina zielone światło do siania miłości i pokoju? Jak rozumiem rosyjscy żołnierze zakładający akumulatory na genitalia jeńców również powinni cieszyć się szacunkiem i miłością? Tak wiem- uprzedzając fakty Artiom nie na z tym nic wspólnego. Jest mistrzem świata, którego trzeba docenić. Więc wyjaśniam - to ten sam naród, ten sam mental. Mental jaskiniowca. Większość poborowych, którzy gwałcą, kradną i mordują są z głębokiej Rosji. Z okolic Bolszoja Kamienia również.

Awatar użytkownika
Saint
Zawodowiec
Posty: 1292
Rejestracja: 24 czerwca 2004, o 12:38
Lokalizacja: LUBLIN/Warszawa

Re: Oprawa i doping na meczach

#3369 Postautor: Saint » 18 września 2023, o 10:46

Obaj … ileż można…. Nie wiem, który z Was ma bardziej „zabetonowaną” głowę. Tego na prawdę, się nie daje czytać …

Metalliczny
Senior
Posty: 755
Rejestracja: 10 sierpnia 2003, o 20:23
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Oprawa i doping na meczach

#3370 Postautor: Metalliczny » 18 września 2023, o 11:18

+1

Czarek
Trener
Posty: 5295
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Oprawa i doping na meczach

#3371 Postautor: Czarek » 18 września 2023, o 14:47

Saint pisze:Obaj … ileż można…. Nie wiem, który z Was ma bardziej „zabetonowaną” głowę. Tego na prawdę, się nie daje czytać …

Odnoszę do sytuacji ze stadionu. Wiem, że dyskutuje ze mną fanatyk, ale to zdarzenie naprawdę miało wczoraj miejsce i pasuje do tego tematu.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Leniu
Szkółkowicz
Posty: 240
Rejestracja: 30 czerwca 2020, o 18:33

Re: Oprawa i doping na meczach

#3372 Postautor: Leniu » 18 września 2023, o 21:35

Czarek pisze:
Saint pisze:Obaj … ileż można…. Nie wiem, który z Was ma bardziej „zabetonowaną” głowę. Tego na prawdę, się nie daje czytać …

Odnoszę do sytuacji ze stadionu. Wiem, że dyskutuje ze mną fanatyk, ale to zdarzenie naprawdę miało wczoraj miejsce i pasuje do tego tematu.

Przyganiał kocioł garnkowi. Prawda jest taka, że to Ty jesteś prowodyrem Waszej pyskówki z Gelem.

Geest
Senior
Posty: 655
Wiek: 36
Rejestracja: 16 stycznia 2004, o 21:29

Re: Oprawa i doping na meczach

#3373 Postautor: Geest » 19 września 2023, o 21:56

Gelo pisze:Więc wyjaśniam - to ten sam naród, ten sam mental. Mental jaskiniowca.

Nie wiem czy to nadmierne uproszczenie czy manipulacja pod postawioną tezę, ale wyrokowanie o mentalności danego człowieka na podstawie zbrodniczych czynów jego rodaków to podła logika.
I w ogóle nie tędy droga, o ile jako gatunek nie chcemy się szybko powybijać wierząc, że to po naszej stronie rzeki rodzą się lepsi ludzie niż gdzieś dalej.

Natomiast sam Łaguta chyba o wojnie różne rzeczy mówił, pisał (i kasował) i pewnie nigdy nie poznamy jego prawdziwej motywacji. Jeśli bał się, że ktoś może wypaść przez okno, to gwizdy raczej go mało ruszają.

Czarek
Trener
Posty: 5295
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Oprawa i doping na meczach

#3374 Postautor: Czarek » 19 września 2023, o 22:03

Leniu pisze:
Czarek pisze:
Saint pisze:Obaj … ileż można…. Nie wiem, który z Was ma bardziej „zabetonowaną” głowę. Tego na prawdę, się nie daje czytać …

Odnoszę do sytuacji ze stadionu. Wiem, że dyskutuje ze mną fanatyk, ale to zdarzenie naprawdę miało wczoraj miejsce i pasuje do tego tematu.

Przyganiał kocioł garnkowi. Prawda jest taka, że to Ty jesteś prowodyrem Waszej pyskówki z Gelem.

Wypowiadałem się na temat.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13325
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Oprawa i doping na meczach

#3375 Postautor: Gelo » 19 września 2023, o 22:11

Geest pisze:
Gelo pisze:Więc wyjaśniam - to ten sam naród, ten sam mental. Mental jaskiniowca.

Nie wiem czy to nadmierne uproszczenie czy manipulacja pod postawioną tezę, ale wyrokowanie o mentalności danego człowieka na podstawie zbrodniczych czynów jego rodaków to podła logika.
I w ogóle nie tędy droga, o ile jako gatunek nie chcemy się szybko powybijać wierząc, że to po naszej stronie rzeki rodzą się lepsi ludzie niż gdzieś dalej.

Natomiast sam Łaguta chyba o wojnie różne rzeczy mówił, pisał (i kasował) i pewnie nigdy nie poznamy jego prawdziwej motywacji. Jeśli bał się, że ktoś może wypaść przez okno, to gwizdy raczej go mało ruszają.
mam wątpliwą przyjemność poznać kilku Rosjan w ciągu ostatniego roku. W sumie mili ludzie - same kobiety - z cywilizowanych wydawałoby się regionów (Krym). Co oni wygadują o Polsce (na przykład) to włos się na głowie jeży.