Oprawa i doping na meczach

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Czarek
Trener
Posty: 5269
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Oprawa i doping na meczach

#3101 Postautor: Czarek » 18 sierpnia 2013, o 13:56

Nie ma powodu do radości. Można było wymagać od Prezesa dobrego składu na sezon 2014, a teraz odpowie zgodnie z prawdą: "Pod wpływem presji kibiców i zawodników nie udało się zrealizować planu oszczędnościowego w 100%. W związku z tym nie mamy tyle pieniędzy na kontrakty ile byśmy sobie życzyli. Niestety pozostały pewne zobowiązania".
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7231
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Oprawa i doping na meczach

#3102 Postautor: istred » 18 sierpnia 2013, o 13:59

...a spora części kibiców powie: faktycznie tak było i poprze prezesa w 100%.

Awatar użytkownika
mundzio
Senior
Posty: 971
Wiek: 38
Rejestracja: 8 kwietnia 2010, o 15:58
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Odp: Oprawa i doping na meczach

#3103 Postautor: mundzio » 18 sierpnia 2013, o 14:45

istred pisze:Mam nadzieję, że kibice będą konsekwentni i z powodu tej całej szopki wybiorą relaks nad jeziorem lub ekstraligę w TV.


no to jezioro :) obejrze na SF.

objezdzamy GKM !

tapatalked

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7501
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Oprawa i doping na meczach

#3104 Postautor: Cooper » 18 sierpnia 2013, o 18:27

A za miesiąc przeczytamy na SyFach, ze kaemzecik ma 200 tys. dlugu, bo prezes chcial oszczedzac, ale mu kibice nie dali, no i co on mial biedny zrobic 8)
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

Awatar użytkownika
Marcinex
Senior
Posty: 726
Rejestracja: 25 listopada 2005, o 19:19
Lokalizacja: Lublin

Re: Oprawa i doping na meczach

#3105 Postautor: Marcinex » 18 sierpnia 2013, o 19:01

No jak to co, powinien oszczędzać! Lepiej zrobić 2 kroki w tył i nie mieć długów, niż jechać na kredyt. Jeżeli się dogadali, to pewnie zawodnicy dostali troszeczkę więcej niż w propozycji mailowej. Cały czas jestem zdania że lepiej jechać "nowymi" niż powiększać dług. To już nie te czasy że idea sportu jest najważniejsza, gra idzie o zbyt duże pieniądze. Po sezonie dług, zawodnicy nie będą mieli sentymentów tylko upomną się o swoje, do tego spada rodzinny Rzeszów naszej trójki... Ci którzy tak nalegali aby rozmawiać z zawodnikami i co pisali jaka to kara ich spotkała, w grudniu jak chorągiewki będą pisali że jednak można było oszczędzać, bo nasz skład wrócił do klubu w którym zaczynali kariery, my mamy problem z otrzymaniem licencji i do ostatniej chwili czekamy na promocje -60%...
Obym się grubo mylił, ale wolę aby KMŻ jeździł bez długów w środku tabeli, niż oglądać coś takiego:

http://speedwayresults.com/result.php?t ... eason=2010

http://speedwayresults.com/result.php?t ... eason=2010

http://speedwayresults.com/result.php?t ... eason=2009
Obrazek

Awatar użytkownika
truskawa
Zawodowiec
Posty: 1264
Rejestracja: 17 grudnia 2008, o 00:30

Re: Oprawa i doping na meczach

#3106 Postautor: truskawa » 19 sierpnia 2013, o 13:32

http://sport.itvl.pl/news/zasluzone-zwy ... rudziadzan

Łopata w 0.54 liczy, że kibice będą się w kolejnych meczach inaczej zachowywać 8)
SPEEDWAY MOTOR LUBLIN

Awatar użytkownika
Misionis
Junior
Posty: 407
Rejestracja: 20 września 2004, o 12:36
Lokalizacja: Lublin

Re: Oprawa i doping na meczach

#3107 Postautor: Misionis » 19 sierpnia 2013, o 14:57

truskawa pisze:http://sport.itvl.pl/news/zasluzone-zwyciestwo-grudziadzan

Łopata w 0.54 liczy, że kibice będą się w kolejnych meczach inaczej zachowywać 8)


To tak jak ja;)

Awatar użytkownika
SpeedwayEuphoria
Posty: 30
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 16:08

Re: Oprawa i doping na meczach

#3108 Postautor: SpeedwayEuphoria » 3 maja 2014, o 19:06

Podobała wam się oprawa na meczu otwarcia ze Stalą Rzeszów? Chcielibyśmy w podobnym stylu uatrakcyjnić każdy mecz Motoru, jednak bez waszej pomocy jest to niemożliwe. Dołącz do nas, lub przynajmniej wesprzyj finansowo przelewem na konto bankowe, nr rachunku 93 2030 0045 1110 0000 0258 1250 (BGŻ), lub wrzucając pieniądze na jutrzejszym meczu ze Startem Gniezno do specjalnych puszek, które będą mieli nasi członkowie. Dzięki !
MOTOR LUBLIN

tck
Senior
Posty: 558
Rejestracja: 16 sierpnia 2012, o 08:37

Re: Oprawa i doping na meczach

#3109 Postautor: tck » 3 maja 2014, o 19:36

Jak znowu bede mial okazje pozyskac rolki to obiecuje je przekazac;)

Awatar użytkownika
_piotrusss
Kadrowicz
Posty: 1655
Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Oprawa i doping na meczach

#3110 Postautor: _piotrusss » 5 maja 2014, o 07:15

Sober pisze:PS. Do kibicow spiewajacych na C - radzilbym troszke poprawic doping, bo 30 chlopakow z Gniezna bylo glosniejszych i wyrazniejszych niz caly Wasz sektor.

Nie zgodzę się. Jak na ilość ludzi na sektorze SE, było naprawdę przyzwoicie. Co do Gniezna to chyba dużo zależało od miejsca w którym się siedziało. Na pierwszym łuku Gniezno brzmiało momentami jak grupa przedszkolaków, za to SE potrafiła ryknąć jak należy. Poza tym aktywność przez całe spotkanie i kolejna dobra oprawa to jak dla mnie progres. Oby tak dalej.
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski

Awatar użytkownika
InDorka
Zawodowiec
Posty: 1138
Rejestracja: 25 kwietnia 2004, o 11:26
Lokalizacja: Lublin

Re: Oprawa i doping na meczach

#3111 Postautor: InDorka » 20 lipca 2014, o 21:41

Wielkie wyrazy uznania dla autorów dzisiejszej oprawy, poswięconej Grzegorzowi Knappowi.
Elegancko i z klasą.
Dodatkowy plus za perfekcyjne naciagnięcie sektorówki i spokojne trwanie pod nią przez długi czas w skupieniu...

Spiker kilkakrotnie zapowiadał o zbiórce złotówek do wędrujących puszek w trakcie meczu. Nie wiem któredy chodziły te osoby, ale żadnej puszki nie zauważyłam.
Wchodziłam na stadion tuż przed 18:00 i tez nikogo z puszką nie widziałam.
~~~~~~~~
"Na pewno" pisze się naprawdę osobno, a "naprawdę" pisze się na pewno razem.
~~~~~~~~

Awatar użytkownika
Maxx
Trener
Posty: 2963
Rejestracja: 7 października 2002, o 14:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Oprawa i doping na meczach

#3112 Postautor: Maxx » 20 lipca 2014, o 21:48

Brawa za oprawę poświęconą Grześkowi. To było TO. Wielkie dzięki!

Awatar użytkownika
Piocze
Senior
Posty: 607
Rejestracja: 30 stycznia 2010, o 12:37

Re: Oprawa i doping na meczach

#3113 Postautor: Piocze » 20 lipca 2014, o 21:51

No za tymi puszkami to trzeba było się mocno rozglądać, jakaś dziewczynka chciała wrzucić i pytała mnie pod budą, gdzie można znaleźć ludzi z puszkami.
Ale za oprawę dla Grześka wielkie brawa!
" Miasto zamiast dać nam pieniądze, wydaje je na ludzi przebranych za marchewki."

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4462
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Oprawa i doping na meczach

#3114 Postautor: Kargolo » 21 lipca 2014, o 15:19

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/zdjec ... hoto-start
Nic dodać nic ująć. Nie przesadzone, ale z wielką pompą. Ogromny szacunek chłopaki.

Manitou
Kadrowicz
Posty: 1717
Rejestracja: 25 marca 2004, o 13:45
Lokalizacja: 081//022
Kontakt:

Re: Oprawa i doping na meczach

#3115 Postautor: Manitou » 21 lipca 2014, o 15:51

... i dziewczyny!

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4462
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Oprawa i doping na meczach

#3116 Postautor: Kargolo » 21 lipca 2014, o 16:17

Oczywiście! Przepraszam za niedopatrzenie :D

Awatar użytkownika
InDorka
Zawodowiec
Posty: 1138
Rejestracja: 25 kwietnia 2004, o 11:26
Lokalizacja: Lublin

Re: Oprawa i doping na meczach

#3117 Postautor: InDorka » 17 maja 2015, o 20:51

Piękny pomysł z sektorowką -w/g mnie można to powtarzać na każdym meczu w tym roku.
Tylko nie mogę zrozumieć tych żałobnych kolorów...radość wyrażona na czarno?

Przed rozwinięciem całości można było rozgryźć górny napis: "Po 20 latach odzyskany"
I widząc, że na dole zanosi się na dalszy ciąg , po źałobnych kolorach spodziewałam się raczej smutnego dokończenia w rodzaju: "umrze z głodu w pierwszym roku " z braku kibiców i pieniędzy na wszystko.
A tu rozwija się zapewnienie, że " już go nigdy nie oddamy"

Treść jak najbardziej na TAK, ale kolory niefortunnie wybrane.
~~~~~~~~
"Na pewno" pisze się naprawdę osobno, a "naprawdę" pisze się na pewno razem.
~~~~~~~~

Sledzio
Trener
Posty: 2203
Wiek: 39
Rejestracja: 6 lipca 2006, o 14:58
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Oprawa i doping na meczach

#3118 Postautor: Sledzio » 17 maja 2015, o 21:40

Mam nadzieje że dotrzymacie słowa i NIGDY nazwa MOTOR nie zniknie z nazwy drużyny :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Blinki
Junior
Posty: 364
Rejestracja: 16 października 2011, o 17:20

Re: Oprawa i doping na meczach

#3119 Postautor: Blinki » 29 czerwca 2015, o 12:17

Mam prośbę do Gela lub kogoś z zarządzających dopingiem na sektorze od bystrzycy. Chłopaki wczorajsza sektorowka przebiła wszystkie była naprawdę super, mam jednak prośbę wtajemniczcie resztę sektora przed rozpoczęciem "efektu" np. Zaraz pójdzie w górę sektorowka a na mój znak śpiewamy wszyscy to i to. Bo zauważyłem nie po raz pierwszy ze na sektorze siadają raczej te same osoby, wiec się podporządkują i efekt możne być jeszcze lepszy.
"Nic tak nie zakłóca rywalizacji co chęć zysku"

Awatar użytkownika
InDorka
Zawodowiec
Posty: 1138
Rejestracja: 25 kwietnia 2004, o 11:26
Lokalizacja: Lublin

Re: Oprawa i doping na meczach

#3120 Postautor: InDorka » 29 czerwca 2015, o 12:38

Bardzo lubię takieefekty specjalne jak dwie ostatnie sektorówki.
Wczorajsza rozwinęłą się expresowo.
Szkoda tylko, że na tak krótko...
Gdyby to ode mnie zależało, rozwjalabym ją w momencie wyjścia chłopaków z tunelu.
Połowa naszych zawodńików nie rozumie oczywiście przekazu lubelskiego lipca, druga połowa to młodzież, więc jak dla mnie wczorajsza sektorówk była dla kibiców.
Zawodnicy mało widzą jak przejeżdzają pod nią, a prżez całą rundę honorową byłaby lepiej wyeksponowana.
No chyba, że pod nią jest duszno... To wtedy nie ma o czym mówić i musi tak być.
Ale oczywiście i jak zwykle brawo za pomysł i wykonanie.
~~~~~~~~
"Na pewno" pisze się naprawdę osobno, a "naprawdę" pisze się na pewno razem.
~~~~~~~~

Awatar użytkownika
dannie
Kadrowicz
Posty: 1744
Rejestracja: 13 października 2003, o 15:08
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Oprawa i doping na meczach

#3121 Postautor: dannie » 29 czerwca 2015, o 13:00

Za oprawę duży plus. Dobre wyczucie na mecz z Gdańskiem :)

Natomiast uwagi (mam nadzieję, że jednak konstruktywne) do prowadzonego dopingu. Pracujcie nad lepszym wyczuciem chwili (tzw. timing ;) ). Dużo tracicie na tym w odbiorze.

Na stadionie cisza jak makiem zasiał, muzy brak, spiker nic nie mówi, motory nie warczą i ...nic. Nagle zaczyna napierdzielać z głośników muzyka, zawodnicy wyjeżdżają do biegu, konkretny harmider, a sektor nad Bystrzycą zaczyna skandować "Druga strona odpowiada...", która to druga strona praktycznie nie ma szans tego usłyszeć, bo jednak siła rażenia głosów znad Bystrzycy nie wygra z siłą maszyn (motocykle + głośniki). I później oczywiście na zapytanie "Kto wygra mecz?" nikt albo prawie nikt nie odpowiada. Was to pewnie... denerwuje, a i przed gośćmi trochę siara ;)

Musicie "żyć" tym, co dzieje się na stadionie i na trybunach. Nie tylko na Waszym sektorze, ale poza nim również. Wyczuć, że jak właśnie wygraliśmy bieg to ludzie z wielką radością podłapią szkocję albo falę, ale jak przed chwilą zawodnik zaliczył groźny upadek to już niekoniecznie.

To samo z dłuższymi przerwami w zawodach. Przerwa na kosmetykę toru to właśnie moment na "zabawy na trybunach", bo żużel to trochę taki popierdzielony sport, że jak akurat się coś dzieje to się nie kibicuje, a jak "nuda" to wtedy czas na doping. U nas niestety pół sektora wychodzi wtedy z trybun...

Plusy to dobrze słyszalny i fajnie działający w tym sezonie bęben. Wyraźnie słychać m.in. kiedy po szkocji ma pójść "Motor". Szkoda, że nie wszyscy słuchają :>
Obrazek

PolonistaLublin
Posty: 45
Rejestracja: 14 grudnia 2013, o 22:50

Re: Oprawa i doping na meczach

#3122 Postautor: PolonistaLublin » 29 czerwca 2015, o 20:30

A propos dopingu na meczu...
http://youtu.be/JObkT5kUMBs

Awatar użytkownika
Scibi
Senior
Posty: 641
Wiek: 42
Rejestracja: 19 marca 2012, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: Oprawa i doping na meczach

#3123 Postautor: Scibi » 3 sierpnia 2019, o 13:47

Potrzebujemy hali do malowania opraw. Najlepiej takiej o wymiarach 32 × 12 metrów, gdyż tyle ma sektor od Bystrzycy i takich rozmiarów są prezentowane sektorówki.
Jeśli będzie trochę mniejsza, to też sobie poradzimy. Aktualnie za jej wynajem musimy płacić i biorąc pod uwagę powierzchnię, jakiej potrzebujemy, nie są to małe sumy. Temat dotyczy już raczej przyszłego sezonu, ale gdyby ktoś miał możliwość jej udostępnienia i chciałby pomóc, to proszę o kontakt na pw.

Awatar użytkownika
Scibi
Senior
Posty: 641
Wiek: 42
Rejestracja: 19 marca 2012, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: Oprawa i doping na meczach

#3124 Postautor: Scibi » 12 października 2019, o 16:50

Poszukuję specjalisty od nagłośnienia. Konkretnie chodzi o sektor od Bystrzycy. Pomoc w jego wyborze oraz instalacje. Jeśli wśród forumowiczów jest ktoś, kto ma wiedzę na ten temat i chciałby pomóc, to proszę, o kontakt na pw. Temat hali jest nadal aktualny, więc tu również, po raz kolejny, zwracam się o pomoc i sory za post pod postem. Mamy w Lublinie teoretycznie kilkanaście tysięcy kibiców, z czego kilkaset uważa się za tych najwierniejszych. Nie może być tak, że z tego angażuje się 10 osób, a cała reszta oczekuje na efekty tej pracy!

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4462
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Oprawa i doping na meczach

#3125 Postautor: Kargolo » 6 lipca 2020, o 14:13

Chciałbym tylko zwrócić uwagę, że ostatni mecz domowy był potwierdzeniem tego jak potrzebna jest Euphoria na stadionie. Fatalna jakość dopingu, zero synchronizacji, nawet głupia fala nie za bardzo wychodziła. W sumie tylko szkocja jako tako, reszta bardzo słabo.
Czas dać im te 50 wejściówek i się przeprosić ;)