Oprawa i doping na meczach

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
truskawa
Zawodowiec
Posty: 1264
Rejestracja: 17 grudnia 2008, o 00:30

Re: Oprawa i doping na meczach

#3076 Postautor: truskawa » 17 sierpnia 2013, o 19:37

Ge(L)o pisze:Swoim oświadczeniem speedway euphoria pokazała, że są stowarzyszeniem kibiców sukcesu.

Teraz Jeleń i Baran cacy, bo się wypięli na Sprawkę i klub. Wcześniej transparenty z przekreślonym jeleniem i odwracanie się plecami do żużlowców walczących na torze. Chorągiewki.

W niedzielę jedzie Motor Lublin. I czy w składzie będzie Miesiąc i Kuciapa (kolejny Wasz wieloletni "ulubieniec") czy Kostro z Piszczem - niech obchodzi pana Henia z trybuny vipowskiej, a nie kibiców Speedway Euphoria.

Miałem nadzieję, że chociaż my kibice Motoru będziemy trzymać jakiś fason w tym całym syfie. Ale oczywiście musieliśmy się dostosować poziomem do Sprawki i buntowników.


W 100% popieram. Jako członek zapraszam Cię do Stowarzyszenia. Niech będzie nas tam więcej z takim myśleniem.
Mam nadzieje, że Sprawka nie straci nerwów i w przyszłym sezonie powalczy o eligę w myśl zasady psy szczekają, karawana jedzie dalej.
SPEEDWAY MOTOR LUBLIN

Awatar użytkownika
kilar
Trener
Posty: 3008
Rejestracja: 7 lipca 2004, o 00:29
Lokalizacja: Lublin City

Re: Oprawa i doping na meczach

#3077 Postautor: kilar » 17 sierpnia 2013, o 20:01

O extralige, zeby walczyc, to na mikolajki trzeba miec skompletowany caly sklad. Ze Sprawka to mozliwe ? Watpie. I jeszcze potrzebaby sponsora, ktory po Wszystkich Swietych rzuci tyle kasy, co by prezes nie musial czekac na info z Bogdanki i miasta. Realne ? Bardzo... nierealne.

go!
Trener
Posty: 3761
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

Re: Oprawa i doping na meczach

#3078 Postautor: go! » 17 sierpnia 2013, o 20:14

o elige zeby walczyc, to trzeba chciec!

buby
Szkółkowicz
Posty: 273
Wiek: 33
Rejestracja: 11 czerwca 2009, o 09:37

Re: Oprawa i doping na meczach

#3079 Postautor: buby » 17 sierpnia 2013, o 20:23

czyli co jutro meczu niema, niema co się nawet wybierać?

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5597
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Oprawa i doping na meczach

#3080 Postautor: niespokojny » 17 sierpnia 2013, o 20:50

kilar pisze:O extralige, zeby walczyc, to na mikolajki trzeba miec skompletowany caly sklad. Ze Sprawka to mozliwe ? Watpie. I jeszcze potrzebaby sponsora, ktory po Wszystkich Swietych rzuci tyle kasy, co by prezes nie musial czekac na info z Bogdanki i miasta. Realne ? Bardzo... nierealne.


Ale wybory będą 8)
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

Awatar użytkownika
TOMMY80
Posty: 26
Rejestracja: 27 stycznia 2010, o 21:51
Lokalizacja: Lublin/okolice

Re: Oprawa i doping na meczach

#3081 Postautor: TOMMY80 » 17 sierpnia 2013, o 22:22

truskawa pisze:
Ge(L)o pisze:Swoim oświadczeniem speedway euphoria pokazała, że są stowarzyszeniem kibiców sukcesu.

Teraz Jeleń i Baran cacy, bo się wypięli na Sprawkę i klub. Wcześniej transparenty z przekreślonym jeleniem i odwracanie się plecami do żużlowców walczących na torze. Chorągiewki.

W niedzielę jedzie Motor Lublin. I czy w składzie będzie Miesiąc i Kuciapa (kolejny Wasz wieloletni "ulubieniec") czy Kostro z Piszczem - niech obchodzi pana Henia z trybuny vipowskiej, a nie kibiców Speedway Euphoria.

Miałem nadzieję, że chociaż my kibice Motoru będziemy trzymać jakiś fason w tym całym syfie. Ale oczywiście musieliśmy się dostosować poziomem do Sprawki i buntowników.


W 100% popieram. Jako członek zapraszam Cię do Stowarzyszenia. Niech będzie nas tam więcej z takim myśleniem.
Mam nadzieje, że Sprawka nie straci nerwów i w przyszłym sezonie powalczy o eligę w myśl zasady psy szczekają, karawana jedzie dalej.

Chodzę na żużel od wielu lat, zrobiłem tysiące kilometrów za naszymi żużlowcami na meczach wyjazdowych, ale na ten cyrk nie pójdę. Czy SE jest grupą kibiców darka sprawki czy naszego klubu ? Przypominam , że w tym sezonie nasz klub to właśnie Jeleń, Łełek, Ciapek, i Karol oraz oczywiście Cam. To własnie Ci zawodnicy dostarczali nam emocji i wprowadzili klub do rundy finałowej i za to należy im się wynagrodzenie w postaci możliwości dalszej jazdy i zarabiania pieniędzy. Owszem można negocjować wysokość wynagrodzenia , ale trzeba rozmawiać. Poza tym czy darek w ramach oszczędności obniżył sobie wynagrodzenie? NIE. I właśnie za takie sq.......wo zbojkotuje tą parodię żużla.

PS
Pozdro dla ww zawodników 3-mcie się
Prawdziwi kibice są z wami
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ LATA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ

Sledzio
Trener
Posty: 2203
Wiek: 39
Rejestracja: 6 lipca 2006, o 14:58
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Oprawa i doping na meczach

#3082 Postautor: Sledzio » 17 sierpnia 2013, o 22:27

Proste. Moja noga również nie powstanie. Nie będzie Sprawka robił z nas idiotów. Może inaczej ze mnie, bo wy to zdania podzielone i co nie którzy uważają że Sprawka dobrze robi :lol: :lol: :lol: Nie no spoko proponuje wybudujcie mu pomnik pod stadionem jako wybawca i zbawiciel 8) 8) :lol: :lol:

Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Oprawa i doping na meczach

#3083 Postautor: Czarek » 17 sierpnia 2013, o 22:36

TOMMY80 pisze: Przypominam , że w tym sezonie nasz klub to właśnie Jeleń, Łełek, Ciapek, i Karol oraz oczywiście Cam. To własnie Ci zawodnicy dostarczali nam emocji i wprowadzili klub do rundy finałowej i za to należy im się wynagrodzenie w postaci możliwości dalszej jazdy i zarabiania pieniędzy


Kiepsko, że przez takie, a nie załatwienie sprawy żaden z ww. zawodników pewnie nie pojawi się w naszym składzie w sezonie 2014.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Sledzio
Trener
Posty: 2203
Wiek: 39
Rejestracja: 6 lipca 2006, o 14:58
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Oprawa i doping na meczach

#3084 Postautor: Sledzio » 17 sierpnia 2013, o 22:43

Albo Sprawki już nie będzie. Zawsze jest nadzieja.

konjus
Posty: 1
Rejestracja: 17 sierpnia 2013, o 20:51

Re: Oprawa i doping na meczach

#3085 Postautor: konjus » 17 sierpnia 2013, o 22:44

Powinnyśmy przyjść wszyscy pod stadion bojkotując mecz i Sprawkę, pokazując mu ile stracił prawdziwych kibiców (od razu jakaś taczka by się przydała dla Pana S)

Pirat

Re: Oprawa i doping na meczach

#3086 Postautor: Pirat » 17 sierpnia 2013, o 22:51

Ge(L)o pisze:Swoim oświadczeniem speedway euphoria pokazała, że są stowarzyszeniem kibiców sukcesu.

Teraz Jeleń i Baran cacy, bo się wypięli na Sprawkę i klub. Wcześniej transparenty z przekreślonym jeleniem i odwracanie się plecami do żużlowców walczących na torze. Chorągiewki.

W niedzielę jedzie Motor Lublin. I czy w składzie będzie Miesiąc i Kuciapa (kolejny Wasz wieloletni "ulubieniec") czy Kostro z Piszczem - niech obchodzi pana Henia z trybuny vipowskiej, a nie kibiców Speedway Euphoria.

Miałem nadzieję, że chociaż my kibice Motoru będziemy trzymać jakiś fason w tym całym syfie. Ale oczywiście musieliśmy się dostosować poziomem do Sprawki i buntowników.


ej,sorry . system padl .... roebales mnie
pisze z kom wiec sorry

Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Oprawa i doping na meczach

#3087 Postautor: Czarek » 18 sierpnia 2013, o 10:20

konjus pisze:Powinnyśmy przyjść wszyscy pod stadion bojkotując mecz i Sprawkę, pokazując mu ile stracił prawdziwych kibiców (od razu jakaś taczka by się przydała dla Pana S)


Znając życie przyjdzie paru nawalonych kolesi i będzie coś bełkotać w kierunku Sprawki.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

JohnGotti
Posty: 71
Rejestracja: 30 maja 2013, o 11:18

Re: Oprawa i doping na meczach

#3088 Postautor: JohnGotti » 18 sierpnia 2013, o 10:39

Czarek pisze:
konjus pisze:Powinnyśmy przyjść wszyscy pod stadion bojkotując mecz i Sprawkę, pokazując mu ile stracił prawdziwych kibiców (od razu jakaś taczka by się przydała dla Pana S)


Znając życie przyjdzie paru nawalonych kolesi i będzie coś bełkotać w kierunku Sprawki.




Czyli standart. Chyba jeszcze sie nie zdarzylo by ktorys kozak, napinacz z forum wygarnal Sprawce tak jak zapowiadal na forum. Piszecie tu o taczkach, buncie, bojkotach a potem z podkulonym ogonem podajecie raczke Prezesowi ;)

Darek112
Posty: 16
Rejestracja: 26 kwietnia 2013, o 17:23

Re: Oprawa i doping na meczach

#3089 Postautor: Darek112 » 18 sierpnia 2013, o 12:02

http://www.kurierlubelski.pl/artykul/97 ... ,id,t.html

Panowie i Panie jedziemy najprawdopodobniej w pełnej obsadzie:)

Widzimy się na C3 :)

Ge(L)o
Trener
Posty: 3224
Rejestracja: 26 czerwca 2006, o 12:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Oprawa i doping na meczach

#3090 Postautor: Ge(L)o » 18 sierpnia 2013, o 12:47

Mam nadzieję, że speedway euphoria będzie konsekwentna i się nie pojawi :)

Co tam będzie chodzić na józków i wynalazków.

Sprawka won.

Awatar użytkownika
Łoptymista
Trener
Posty: 3790
Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
Lokalizacja: Lublin

Re: Oprawa i doping na meczach

#3091 Postautor: Łoptymista » 18 sierpnia 2013, o 12:51

ja nie z SE
ale nie wiem czy nie umiesz czytac ze zrozumieniem czy tylko takiego udajesz?

Awatar użytkownika
truskawa
Zawodowiec
Posty: 1264
Rejestracja: 17 grudnia 2008, o 00:30

Re: Oprawa i doping na meczach

#3092 Postautor: truskawa » 18 sierpnia 2013, o 12:52

SpeedwayEuphoria odwołuje bojkot i zaprasza do kibicowania na sektorze.
SPEEDWAY MOTOR LUBLIN

Ge(L)o
Trener
Posty: 3224
Rejestracja: 26 czerwca 2006, o 12:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Oprawa i doping na meczach

#3093 Postautor: Ge(L)o » 18 sierpnia 2013, o 12:54

:lol:

kylong
Junior
Posty: 387
Rejestracja: 25 października 2004, o 20:08
Kontakt:

Re: Oprawa i doping na meczach

#3094 Postautor: kylong » 18 sierpnia 2013, o 12:56

I co w tym śmiesznego? Chyba SE osiągnęło swój cel. Prezes się obsrał, że będzie pusto i poszedł po rozum do głowy. A w oświadczeniu jasno było napisane:
Mamy jednak nadzieję, że przeprowadzone zostaną jeszcze negocjacje z zawodnikami, a w awizowanym składzie na najbliższy mecz nastąpią, oczekiwane przez kibiców, dwie regulaminowe zmiany. Chcemy do końca sezonu przeżywać żużlowe emocje na najwyższym poziomie i liczymy na to,że NASZA drużyna pojedzie już w niedzielnym meczu z GKM Grudziądz, a my będziemy mogli dopingować ją z trybun.
Nie odnajdzie więcej nas ta druga liga...!

Awatar użytkownika
GIGI
Trener
Posty: 2673
Rejestracja: 27 marca 2003, o 11:07

Re: Oprawa i doping na meczach

#3095 Postautor: GIGI » 18 sierpnia 2013, o 13:12

Śmiem wątpić że to prezes ustąpił. To jest jednak tylko moje zdanie.

Awatar użytkownika
Łoptymista
Trener
Posty: 3790
Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
Lokalizacja: Lublin

Re: Oprawa i doping na meczach

#3096 Postautor: Łoptymista » 18 sierpnia 2013, o 13:27

Moze jednak ustapil skoro strona klubowa milczy?
Gdybym byl prezesem zalezaloby mi na naglosnieniu konca sporu. Ale nie jestem... a prezesem jest czlowiek, ktoremu jest wszystko jedno czy sprzeda 2 czy 5 tys biletow.

meesha
Trener
Posty: 7575
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Oprawa i doping na meczach

#3097 Postautor: meesha » 18 sierpnia 2013, o 13:31

Oczywistym jest że to klub miał lepszą pozycję negocjacyjną. Już to gdzieś Kuper ładnie wyjaśniał. Czemu więc nagle miałby zupełnie ustąpić? Zapewne klub i zawodnicy spotkali się gdzieś "w połowie drogi" jeśli chodzi o warunki i tyle. Na tym to miało polegać przecież. Naprawdę warto czasem użyć własnej mózgownicy, a nie tylko karmić się papką medialną...
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
ravajas
Trener
Posty: 4018
Rejestracja: 16 listopada 2003, o 16:11
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Oprawa i doping na meczach

#3098 Postautor: ravajas » 18 sierpnia 2013, o 13:37

truskawa pisze:SpeedwayEuphoria odwołuje bojkot i zaprasza do kibicowania na sektorze.
dziewczyny... :(

Awatar użytkownika
truskawa
Zawodowiec
Posty: 1264
Rejestracja: 17 grudnia 2008, o 00:30

Re: Oprawa i doping na meczach

#3099 Postautor: truskawa » 18 sierpnia 2013, o 13:43

Od początku byłem przeciwny jakiemuś bojkotowi, więc odwoływanie go nie powinno mieć w ogóle miejsca. Mi też śmierdzi to chorągięwką, ale suma sumarum wszystko się dobrze ułożyło i kończymy ten temat. Wszyscy na stadion. Tylko Motor.
SPEEDWAY MOTOR LUBLIN

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7218
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Oprawa i doping na meczach

#3100 Postautor: istred » 18 sierpnia 2013, o 13:55

Mam nadzieję, że kibice będą konsekwentni i z powodu tej całej szopki wybiorą relaks nad jeziorem lub ekstraligę w TV.