Stadion

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6067
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Stadion

#6176 Postautor: grzesieck » 24 września 2018, o 17:52

mustafa pisze:dość politykowania, grzesieck gdzie jest temat "Motor Lublin w sezonie 2019" :)


no chce zalozyc ale nie da sie na razie :D
METHANOL ADVENTURE TEAM

Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Stadion

#6177 Postautor: Czarek » 24 września 2018, o 19:10

bartollo pisze:I Dudowskiego bota - Czarka. Uwiera Cie ze ci Zuk wytracil glowny argument przeciw - stadion, i bolszewicka metoda probujesz go opluc i wykreowac na wroga, mimo ze jeszcze nie mial szansy spelnic swej obietnicy. Obiecal klub zuzlowy i wysokie wsparcie - dotrzymal slowa. Oceniaj jego wklad w zuzel a nie rozmazujesz obraz Pruszonem. Na razie nie ma powodow do paniki. Znajde czas to poszukam i twoich postow o biedronkach.


Spierałem się z Pruszkowskim w sprawie stadionu i nie zgadzałem się z nim. On chciał piłkarsko-żużlowego stadionu na Zygmuntowskich, a ja uważałem, że to absurd i trzeba rozdzielić piłkarzy i żużlowców. Szukaj moich postów o biedronkach. Jeśli znajdziesz to nie jesteś głupim pajacem.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6338
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Stadion

#6178 Postautor: kibicLBN » 24 września 2018, o 19:20

Czarku przestań. Po co kipisz jadem. Po co psuć tą atmosferę? Kibicujecue tej samej drużynie. To jest teraz najważniejsze.
Bartolla też się to tyczy. Panowie to nie ten czas ani miejsce
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Stadion

#6179 Postautor: Czarek » 24 września 2018, o 19:44

kibicLBN pisze:Czarku przestań. Po co kipisz jadem. Po co psuć tą atmosferę? Kibicujecue tej samej drużynie. To jest teraz najważniejsze.
Bartolla też się to tyczy. Panowie to nie ten czas ani miejsce


Opanuj się. Wzywałem tylko do opamiętania się w kwestii promowania tutaj obietnic wyborczych i wiary w nie, a zostałem zaatakowany przez wyznawców sekty, którzy projektują na mnie swój hejt. Za chwilę pojawią się następni kandydaci na urząd prezydenta i przedstawią swoje propozycje dotyczące stadionu i co? Będzie je wszystkie tu omawiać? Cieszmy się awansem i nie dajmy się wciągnąć w kampanię wyborczą żadnego z kandydatów.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
Hayden
Trener
Posty: 2073
Wiek: 31
Rejestracja: 13 maja 2009, o 22:03

Re: Stadion

#6180 Postautor: Hayden » 24 września 2018, o 19:51

Jeżeli ten kandydat jest jednocześnie prezydentem Lublina to co niestosownego jest w dyskusji nt. jego zapowiedzi? Nikt tu nikogo ani niczyich pomysłów wyborczych nie promuje, a Twoja reakcja podchodzi pod jakąś paranoję.
Oczywiście wycieczki osobiste Twoich 'oponentów' nie są lepsze.
Motor mocny

Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Stadion

#6181 Postautor: Czarek » 24 września 2018, o 19:57

Hayden pisze:Jeżeli ten kandydat jest jednocześnie prezydentem Lublina to co niestosownego jest w dyskusji nt. jego zapowiedzi? Nikt tu nikogo ani niczyich pomysłów wyborczych nie promuje, a Twoja reakcja podchodzi pod jakąś paranoję.


Miły Kolego, przecież zarzucono mi mieszanie polityki do żużla, więc grzecznie proszę: nie róbmy tego, nie organizujmy tu kampanii żadnego z kandydatów.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
Hayden
Trener
Posty: 2073
Wiek: 31
Rejestracja: 13 maja 2009, o 22:03

Re: Stadion

#6182 Postautor: Hayden » 24 września 2018, o 20:13

Drogi Czarku, nie odpowiadam za to co piszą inni użytkownicy, natomiast to Ty moim zdaniem niezrozumiale zareagowałeś na dyskusję na temat nt. słów nie jakiegoś tam kandydata, lecz urzędującego Prezydenta Lublina
Motor mocny

Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Stadion

#6183 Postautor: Czarek » 24 września 2018, o 20:36

Hayden pisze:Drogi Czarku, nie odpowiadam za to co piszą inni użytkownicy, natomiast to Ty moim zdaniem niezrozumiale zareagowałeś na dyskusję na temat nt. słów nie jakiegoś tam kandydata, lecz urzędującego Prezydenta Lublina


Skoro sam faworyzujesz jednego z kandydatów, który nie podaje żadnych konkretów jak na urzędnika przystało, ale rzuca mglistymi obietnicami i takimi bobolami jak "ekstraklasa", "Polski Związek Żużlowy", "stadion przy Al. Racławickich", to pozostaje mi odpuścić :)
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

tck
Senior
Posty: 558
Rejestracja: 16 sierpnia 2012, o 08:37

Re: Stadion

#6184 Postautor: tck » 24 września 2018, o 21:08

dannie pisze:
Emocje po wczorajszym historycznym awansie Speed Car Motor Lublin do Ekstraligi trochę opadły, więc czas na parę informacji dla kibiców o przyszłości lubelskiego żużla:
➡Nowy stadion. To był główny temat w bardzo wielu rozmowach, jakie wczoraj miałem z kibicami. W październiku urząd miasta ogłosi przetarg na koncepcję nowego stadionu żużlowego.
➡W koncepcji będzie opisany ten obiekt z pojemnością trybun i wszystkimi funkcjami. Koncepcja powstanie w ścisłej współpracy z klubem Speed Car Motor Lublin.
➡W koncepcji będzie też odpowiedź na pytanie czy stadion powstanie w miejscu starego na al. Zygmuntowskich czy w nowym miejscu. Koncepcja będzie gotowa na wiosnę.
➡Potem natychmiast ogłosimy przetarg, zapewne w trybie "zaprojektuj - wybuduj", by skrócić czas do budowy.
➡Już w czerwcu rozmawiałem z władzami Polskiego Związku Motorowego i Ekstraligi o awansie naszego klubu. Zapewniłem, że w razie potrzeby dostosujemy stadion przy Zygmuntowskich do podstawowych wymogów Ekstraligi.
➡W zamian otrzymałem zapewnienie, że klub otrzyma warunkową licencję na udział w Ekstralidze.
➡Wszystkie niezbędne prace na stadionie przy Zygmuntowskich będą przeprowadzone na czas, by wiosną Speed Car Motor Lublin bez problemów wystartował w Ekstralidze
➡Ekstraliga to najwyższe wymagania, także finansowe. Na pewno więc zwiększy się udział miasta w finansowaniu klubu. Przypomnę, że w tym roku była to suma 2 milionów złotych, a w 2017 roku 1,2 mln zł.
➡ pojawiły się w internecie informacje o tym, że rozważamy lokalizację nowego stadionu na terenie Bike Parku przy ul. Janowskiej. To nieprawda. Nie ma i nie było takiego pomysłu.


FB Krzysztof Żuk


Zacytuję ponownie
Jakich konkretów jeszcze oczekujesz- daty ogłoszenia przetargu?

Awatar użytkownika
DrPaiHiWo
Senior
Posty: 733
Rejestracja: 10 kwietnia 2011, o 07:49

Re: Stadion

#6185 Postautor: DrPaiHiWo » 24 września 2018, o 21:29

grzesieck pisze:
mustafa pisze:dość politykowania, grzesieck gdzie jest temat "Motor Lublin w sezonie 2019" :)


no chce zalozyc ale nie da sie na razie :D


Ja już wczoraj chciałem założyć ale też miałem ten komunikat o błędzie SQL.

W ogóle to ja wnioskuje o częstsze komentowanie spotkań przez Piotra Śwista.
Poezja jego słowa ma w słowie więcej uroku od samego metanolu.
"Wprawdzie nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy ze swego rozumu. " -François de La Rochefoucauld

Awatar użytkownika
Bozena
Senior
Posty: 568
Rejestracja: 6 maja 2009, o 11:29
Lokalizacja: Lublin

Re: Stadion

#6186 Postautor: Bozena » 30 września 2018, o 09:45

Zagłosujmy na naszą oprawę z Meczu Motor:ROW/ Zostało już tylko kilka godzin na głosowanie!. Teraz mamy 6 miejsce!
http://stadionowioprawcy.net/oprawy/18- ... 4-09-2018/

Awatar użytkownika
InDorka
Zawodowiec
Posty: 1134
Rejestracja: 25 kwietnia 2004, o 11:26
Lokalizacja: Lublin

Re: Stadion

#6187 Postautor: InDorka » 30 września 2018, o 12:34

Bożenko fajnie, że wyszperalaś taką stronę. Z 6 miejsca na 1 w tak krótkim czasie.
Pełna mobilizacja, brawo my!
~~~~~~~~
"Na pewno" pisze się naprawdę osobno, a "naprawdę" pisze się na pewno razem.
~~~~~~~~

Awatar użytkownika
Bozena
Senior
Posty: 568
Rejestracja: 6 maja 2009, o 11:29
Lokalizacja: Lublin

Re: Stadion

#6188 Postautor: Bozena » 30 września 2018, o 13:15

Zaglądam czasem na tą stronę, bo są tam fajne fotki z meczów i w ubiegłym roku też głosowałam na naszą oprawę :) Mamy wyróżniających się kibiców, fajne oprawy. Mamy upragniony awans! Cieszę się więc, że jak do tej pory wygrywamy głosowanie na oprawę tygodnia, która moim zdaniem jest najlepsza wśród wszystkich nominowanych. Dziękuję wszystkim za głosowanie. Brawo my!

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Stadion

#6189 Postautor: jerry78 » 1 października 2018, o 18:56

Info z fb Żuka
Tak jak obiecałem tydzień temu zaczynamy działania związane z budową nowego stadionu żużlowego. Dzisiaj skierowałem wniosek do wieloletniego budżetu miasta o 183 miliony złotych na nowy stadion na lata 2019-2022. I zaczynamy też pracować nad koncepcją stadionu, która odpowie na pytanie, gdzie on powstanie: czy w nowym miejscu, czy też na alejach Zygmuntowskich, w miejscu obecnego stadionu.

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 6495596723

Sledzio
Trener
Posty: 2203
Wiek: 39
Rejestracja: 6 lipca 2006, o 14:58
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Stadion

#6190 Postautor: Sledzio » 1 października 2018, o 20:23

Jak nie zobaczę łopaty wbitej w miejsce stadionu tak nie uwierzę :)

Awatar użytkownika
boxing
Kadrowicz
Posty: 1689
Rejestracja: 9 sierpnia 2004, o 22:15
Lokalizacja: Lublin

Re: Stadion

#6191 Postautor: boxing » 1 października 2018, o 21:12

Sledzio pisze:Jak nie zobaczę łopaty wbitej w miejsce stadionu tak nie uwierzę :)

A śrubokręt wbity w tor może być?
Mini-zuzel w Lublinie i mamy co roku swojego Hliba a moze nawet Jonssona!

Sledzio
Trener
Posty: 2203
Wiek: 39
Rejestracja: 6 lipca 2006, o 14:58
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Stadion

#6192 Postautor: Sledzio » 2 października 2018, o 19:06

boxing pisze:
Sledzio pisze:Jak nie zobaczę łopaty wbitej w miejsce stadionu tak nie uwierzę :)

A śrubokręt wbity w tor może być?

Może być i wykałaczka.

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4414
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Stadion

#6193 Postautor: Kargolo » 2 października 2018, o 19:27

Dzisiaj zauważyłem plakat reklamujący jakieś spotkanie mieszkańców z Żukiem... na drzwiach śmietnika. W sumie zasięg informacji sięgnął 3 bloków :P
Co do stadionu to mam podobne odczucia co Sledzio. Po prostu cały czas mam w pamięci "Centrum Sportów Motorowych", a potem pozostawienie Z5 na pastwę losu i bezsensowny remont stadionu lekkoatletycznego. Od tamtej pory nie ufam kompletnie Żukowi.
Jeszcze słówko o Budżecie Obywatelskim. U mnie na osiedlu już powrzucali do skrzynek karty do głosowania z uzupełnionymi "swoimi" projektami, do wypełnienia danych osobowych i mają to później chodzić i zbierać. Także wiecie co z tym robić. Wszystkie ręce na pokład, namawiajcie rodziny i znajomych. Trzeba koniecznie pokazać po raz kolejny, że #LublinToŻużel i zdecydowanie zwyciężyć.
https://obywatelski.lublin.eu/

Mad
Senior
Posty: 994
Rejestracja: 31 marca 2012, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Stadion

#6194 Postautor: Mad » 2 października 2018, o 19:34

boxing pisze:
Sledzio pisze:Jak nie zobaczę łopaty wbitej w miejsce stadionu tak nie uwierzę :)

A śrubokręt wbity w tor może być?

Ja chcę zobaczyć kulki z błotka ala Mrozek :lol:

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Stadion

#6195 Postautor: jerry78 » 5 października 2018, o 15:24

Tutaj trochę szczegółów odnośnie stadionu
https://www.dziennikwschodni.pl/sport/z ... 28154.html

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4414
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Stadion

#6196 Postautor: Kargolo » 5 października 2018, o 15:51

Jeśli ten stary projekt jest rzeczywiście brany pod uwagę to ratusz poczeka z tą przebudową z dwóch powodów:
1. w przyszłym roku m.in. w Lublinie odbędą się MŚ U20 w piłce nożnej, a Z5 zapewne został wpisany do zgłoszenia jako boisko treningowe,
2. da nam jeszcze sezon na Estadio da Gruz i jeśli uda się utrzymać to faktycznie trzeba będzie zacząć działać, jeśli nie - będzie można dalej obiecywać i grać na czas.
Jeżeli się nie mylę co do pierwszego punktu to możemy sobie pomarzyć o skróceniu toru przed sezonem 2019.

meesha
Trener
Posty: 7574
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Stadion

#6197 Postautor: meesha » 5 października 2018, o 16:51

Stadion na Zygmuntowskich nie bedzie wykorzystywany podczas mundialu u20
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
dannie
Kadrowicz
Posty: 1738
Rejestracja: 13 października 2003, o 15:08
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Stadion

#6198 Postautor: dannie » 5 października 2018, o 17:03

Jedna z podstawowym modyfikacji projektu powinna dotyczyć zadaszenia toru.
Obrazek

Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Stadion

#6199 Postautor: Czarek » 5 października 2018, o 18:00

Niezły ochłap propagandowy. W sam raz dla żużlozjebów. Wykorzystanie starej wizualizacji nic nie kosztuje. Perspektywa budowy nowego stadionu w tym miejscu oznacza w warunkach lubelskich 2-3 lata przerwy od żużla. Oczywiście Klub nie będzie tego komentował w okresie kampanii wyborczej, a po wyborach usłyszymy komunikat: "Po konsultacjach z zarządem Speed Car Motoru Lublin uznano, że koncepcja budowy stadionu żużlowego w tym miejscu niesie ze sobą" itp. itd.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Potbelly
Posty: 33
Rejestracja: 10 października 2017, o 17:01

Re: Stadion

#6200 Postautor: Potbelly » 5 października 2018, o 20:12

Czarek pisze:Niezły ochłap propagandowy. W sam raz dla żużlozjebów. Wykorzystanie starej wizualizacji nic nie kosztuje. Perspektywa budowy nowego stadionu w tym miejscu oznacza w warunkach lubelskich 2-3 lata przerwy od żużla. Oczywiście Klub nie będzie tego komentował w okresie kampanii wyborczej, a po wyborach usłyszymy komunikat: "Po konsultacjach z zarządem Speed Car Motoru Lublin uznano, że koncepcja budowy stadionu żużlowego w tym miejscu niesie ze sobą" itp. itd.


A jesteś w stanie poczekać do tego co się wydarzy a nie już obrażać i na wszystko narzekać? :)