Spotkanie Forumowiczów [edycja warszawska]

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
bkapusta
Trener
Posty: 2778
Rejestracja: 24 listopada 2002, o 11:06
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Spotkanie Forumowiczów [edycja warszawska]

#251 Postautor: bkapusta » 26 kwietnia 2009, o 12:52

Becia, piotr76 - ja jednak nie jade, bede sie musial przeprowadzac w ten weekend wiec rajdy do Rawicza odpadaja ;/

Trzymcie sie i milej zabawy ;)

Dojechac by PKP sie da tylko z powrotem gorzej :P
Póki stać mnie będę szalał,
I zdrowia nie żałował,
Każda dama ma cenę,
Trzeba po prostu pytać,
A nie czaić się z kwiatami.

piotr76
Senior
Posty: 714
Rejestracja: 30 marca 2006, o 09:11
Lokalizacja: Lublin/Wa-wa
Kontakt:

Re: Spotkanie Forumowiczów [edycja warszawska]

#252 Postautor: piotr76 » 26 kwietnia 2009, o 18:23

Becia co robimy ???
Jedziemy na mecz PKP ???
mecz zaczyna się o 15.00 2,5 godziny mecz i na ten 17.45 zdążymy ??? a jak nie to wychodzimy przed końcem ...

Ps. Ponoć z peronu odrazu wchodzi się na stadion ...
zamiast 500 + program Beryl +

Awatar użytkownika
Becia
Posty: 29
Rejestracja: 11 czerwca 2006, o 00:27
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Spotkanie Forumowiczów [edycja warszawska]

#253 Postautor: Becia » 26 kwietnia 2009, o 18:30

napisalam Ci PW, ale chwilowo nie wiem co robie jezeli dobek ma jeszcze miejsca to pojade z nim z Lublina narazie czekam na odpowiedz

Manitou
Kadrowicz
Posty: 1718
Rejestracja: 25 marca 2004, o 13:45
Lokalizacja: 081//022
Kontakt:

Re: Spotkanie Forumowiczów [edycja warszawska]

#254 Postautor: Manitou » 1 maja 2009, o 13:09

Jezeli ktos z Was nudzi sie 17go maja to WTS organizuje wyjazd do Torunia na superextrazajebiaszczy nowy stadion, gdzie odbedzie sie mecz z falubazami. Koszt 80 zl w tym wliczony bilet normalny.

Wiecej TIU

Manitou
Kadrowicz
Posty: 1718
Rejestracja: 25 marca 2004, o 13:45
Lokalizacja: 081//022
Kontakt:

Re: Spotkanie Forumowiczów [edycja warszawska]

#255 Postautor: Manitou » 22 maja 2009, o 16:37

"Magia MotoAreny"

Po raz pierwszy od sześciu lat udało się zorganizować wyjazd autokarowy na zawody żużlowe z Warszawy! Prawie 40-osobowa grupa kibiców wybrała się do Torunia wraz z Warszawskim Towarzystwem Speedwaya na pasjonująco zapowiadający się mecz pomiędzy miejscowym Unibaxem a Falubazem Zielona Góra.

- Trudno było nam ocenić, jakie zainteresowanie wywoła możliwość wyjazdu. Wydawało mi się, że trafiliśmy na genialny termin. W tym samym czasie, poza drugim przełożonym meczem w Gdańsku, nie odbywały się inne konkurencyjne zawody. Do Torunia nie jest aż tak daleko, bilety nie są drogie, a dodatkowym smaczkiem miała być MotoArena - mówił przed wyjazdem Wojciech Jankowski, wiceprezes WTS-u. Ostatecznie organizatorom udało się skompletować pełny autokar, który w niedzielny poranek wyruszył spod Pałacu Kultury i Nauki.

Słusznym posunięciem okazała się wcześniejsza rezerwacja biletów, ponieważ już dzień wcześniej zostały wykupione wszystkie wejściówki na sektor niebieski. Nowy, imponujący obiekt może pomieścić 15 tysięcy kibiców. Widoczność jest perfekcyjna z każdego punktu, niezależnie od kondygnacji, na której się siedzi. Dzięki wywieszonej biało-czerwonej fladze "Warszawa" grupa przyjezdnych kibiców siedząca na wyjściu z pierwszego łuku była widoczna z daleko. Wyjazd nie przeszedł również bez echa w transmisji telewizyjnej, w której redaktor Rafał Darżynkiewicz z TVP Sport nie zapomniał wspomnieć o licznej grupie ze stolicy.

Jeśli tylko pojawi się zapotrzebowanie na kolejne wspólne wyjazdy, Warszawskie Towarzystwo Speedwaya z pewnością weźmie wszystkie propozycje pod uwagę.

źródło: Warszawskie Towarzystwo Speedwaya

Rafał Pydziński

Manitou
Kadrowicz
Posty: 1718
Rejestracja: 25 marca 2004, o 13:45
Lokalizacja: 081//022
Kontakt:

Re: Spotkanie Forumowiczów [edycja warszawska]

#257 Postautor: Manitou » 22 maja 2009, o 21:53

owszem 8)

Manitou
Kadrowicz
Posty: 1718
Rejestracja: 25 marca 2004, o 13:45
Lokalizacja: 081//022
Kontakt:

Re: Spotkanie Forumowiczów [edycja warszawska]

#258 Postautor: Manitou » 26 maja 2009, o 19:45

Relacja z niedzielnego pokazu mody

P.S.: Aganesu - wybacz prosze 8)

Awatar użytkownika
Cz@rek
Trener
Posty: 2837
Rejestracja: 16 maja 2004, o 15:17
Lokalizacja: lublin

Re: Spotkanie Forumowiczów [edycja warszawska]

#259 Postautor: Cz@rek » 27 maja 2009, o 11:06

Czyżby Redstar szykował się do "żużlowej kolekcji"?
Oj przydałaby się i przy okazji firmowe (klubowe?) stoisko na stadionie.
A taki pokazik z modelkami to i u nas wypadałoby zorganizować 8)

meesha
Trener
Posty: 7599
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Spotkanie Forumowiczów [edycja warszawska]

#260 Postautor: meesha » 27 maja 2009, o 13:01

Ziutek , a Ty gdzie? Cos nie widze Cie na zdjeciach :)

BTW - w dniach 4/5 czerwca bede wizytowal stolnice ;) Mam nadzieje, ze nie bede musial w czwartek wieczorem siedziec przed telewizorem w hotelu i spotkam sie na jakims malym z pianka z warszawiakami malowanymi :)
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
bkapusta
Trener
Posty: 2778
Rejestracja: 24 listopada 2002, o 11:06
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Spotkanie Forumowiczów [edycja warszawska]

#261 Postautor: bkapusta » 27 maja 2009, o 13:08

meesha pisze:Ziutek , a Ty gdzie? Cos nie widze Cie na zdjeciach :)

BTW - w dniach 4/5 czerwca bede wizytowal stolnice ;) Mam nadzieje, ze nie bede musial w czwartek wieczorem siedziec przed telewizorem w hotelu i spotkam sie na jakims malym z pianka z warszawiakami malowanymi :)

No mozesz mi piwo kupic.
Póki stać mnie będę szalał,
I zdrowia nie żałował,
Każda dama ma cenę,
Trzeba po prostu pytać,
A nie czaić się z kwiatami.

DJPEPE
Junior
Posty: 437
Rejestracja: 12 kwietnia 2009, o 17:19

Re: Spotkanie Forumowiczów [edycja warszawska]

#262 Postautor: DJPEPE » 3 czerwca 2009, o 09:36

W magazynie Wokół Toru migawki z ww. pokazu mody żużlowej, a tu miłe akcenciki lubelskie. I znowu się okazało, że najpiękniejsze warszawianki są ...przyjezdne.

piotr76
Senior
Posty: 714
Rejestracja: 30 marca 2006, o 09:11
Lokalizacja: Lublin/Wa-wa
Kontakt:

Re: Spotkanie Forumowiczów [edycja warszawska]

#263 Postautor: piotr76 » 3 czerwca 2009, o 11:14

DJPEPE pisze:W magazynie Wokół Toru migawki z ww. pokazu mody żużlowej, a tu miłe akcenciki lubelskie. I znowu się okazało, że najpiękniejsze warszawianki są ...przyjezdne.


No cóż nie chce Cię martwić ale jedna z "naszych" to jednak rodowita warszawianka ... :lol: 8)
zamiast 500 + program Beryl +

DJPEPE
Junior
Posty: 437
Rejestracja: 12 kwietnia 2009, o 17:19

Re: Spotkanie Forumowiczów [edycja warszawska]

#264 Postautor: DJPEPE » 3 czerwca 2009, o 13:24

To tylko takie stopniowanie
lublinianki - piękne
warszawianki - piękniejsze
warszawianki ..przyjezdne - najpiękniejsze
Ale to tylko słowa piosenki ? :D

Susic
Junior
Posty: 364
Rejestracja: 10 marca 2005, o 10:12
Lokalizacja: Lublin/Warszawa

wyjazd na DPŚ do Leszna

#265 Postautor: Susic » 17 czerwca 2009, o 13:28

Czy ktoś z "warszawiaków" wybiera sie do Leszna na Drużynowy Puchar Świata?
Pojechałbym na baraż (czwartek 16.07) i finał (sobota 18.07) i ewentualnie w niedzielę gdzieś na żużel ligowy (Z.Góra, Gorzów, Częstochowa, Toruń, Ostrów, Grudziądz, Opole, Łódź albo nawet Miskolc). Noclegi gdzieś w Lesznie lub okolicach.
Jest ktoś zainteresowany taką wycieczką? - wyjazd i powrót z/do Warszawy.
Mateusz Borowicz o jeździe na przyczepnej nawierzchni: "Lubię czuć motocykl, to że parzy mnie w tyłek i jedzie do przodu."

Awatar użytkownika
bkapusta
Trener
Posty: 2778
Rejestracja: 24 listopada 2002, o 11:06
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: wyjazd na DPŚ do Leszna

#266 Postautor: bkapusta » 17 czerwca 2009, o 13:38

Susic pisze:Czy ktoś z "warszawiaków" wybiera sie do Leszna na Drużynowy Puchar Świata?
Pojechałbym na baraż (czwartek 16.07) i finał (sobota 18.07) i ewentualnie w niedzielę gdzieś na żużel ligowy (Z.Góra, Gorzów, Częstochowa, Toruń, Ostrów, Grudziądz, Opole, Łódź albo nawet Miskolc). Noclegi gdzieś w Lesznie lub okolicach.
Jest ktoś zainteresowany taką wycieczką? - wyjazd i powrót z/do Warszawy.

To sie moze na finale spotkamy bo ja postaram sie tak zorganizowac czas zeby na final wpasc :)
Póki stać mnie będę szalał,
I zdrowia nie żałował,
Każda dama ma cenę,
Trzeba po prostu pytać,
A nie czaić się z kwiatami.

piotr76
Senior
Posty: 714
Rejestracja: 30 marca 2006, o 09:11
Lokalizacja: Lublin/Wa-wa
Kontakt:

Re: Spotkanie Forumowiczów [edycja warszawska]

#267 Postautor: piotr76 » 18 czerwca 2009, o 12:41

Poszukuje miejsca w samochodzie na mecz z Opolem. Niestety ale moge jechac na mecz i po meczu wracac jak by ktos tak wlasnie jechal to chetnie sie zabiore.
zamiast 500 + program Beryl +

Manitou
Kadrowicz
Posty: 1718
Rejestracja: 25 marca 2004, o 13:45
Lokalizacja: 081//022
Kontakt:

Re: Spotkanie Forumowiczów [edycja warszawska]

#269 Postautor: Manitou » 4 lipca 2009, o 10:01

WTS pisze:Serdecznie zapraszam na warsztaty komentatorskie, ktore odbeda sie we wtorek, 7 lipca 2009 r. w Resturacji Rooster (ul. Krakowskie Przedmiescie 8).

Wszyscy zainteresowani będa mogli podjac probe zmierzenia się z samodzielnym komentowaniem zawodow zuzlowych. Dla najlepszych uczestnikow Warszawskie Towarzystwo Speedwaya przewidzialo nagrody niespodzianki.

Gosciem specjalnym spotkania będzie Tomasz Lorek!
Udzieli on wszystkim uczestnikom warsztatow profesjonalnych porad.

Poczatek o godzinie 20:30.

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7233
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Spotkanie Forumowiczów [edycja warszawska]

#270 Postautor: istred » 16 lipca 2009, o 11:13

Pytanie do warszawiakow - o ktorej trzeba wyjechac z wawy zeby wyrobic sie na 18 na jutrzejszy mecz? Chodzi mi przede wszystkim ile czasu stania w korkach trzeba doliczyc?

Susic
Junior
Posty: 364
Rejestracja: 10 marca 2005, o 10:12
Lokalizacja: Lublin/Warszawa

Re: Spotkanie Forumowiczów [edycja warszawska]

#271 Postautor: Susic » 16 lipca 2009, o 11:19

2-2,5 godz. z rogatek Wawy to minimum.
Korek w Kolbieli mozna troche oinac skrecajac np. w prawo na Jatne i wyjezdzajac przed samym rondem, potem juz nie ma korkow.
Najgorsza to sama Warszawa- ja z Pragi (Targowa) w piatki do rogatek jadę min. 40min.
Mateusz Borowicz o jeździe na przyczepnej nawierzchni: "Lubię czuć motocykl, to że parzy mnie w tyłek i jedzie do przodu."

Awatar użytkownika
bkapusta
Trener
Posty: 2778
Rejestracja: 24 listopada 2002, o 11:06
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Spotkanie Forumowiczów [edycja warszawska]

#272 Postautor: bkapusta » 16 lipca 2009, o 11:36

Susic pisze:2-2,5 godz. z rogatek Wawy to minimum.
Korek w Kolbieli mozna troche oinac skrecajac np. w prawo na Jatne i wyjezdzajac przed samym rondem, potem juz nie ma korkow.
Najgorsza to sama Warszawa- ja z Pragi (Targowa) w piatki do rogatek jadę min. 40min.[

Wszystko zalezy ja z Wilanowa/Wawa jade do Lublina ok 2,5 h.

istred wszystko zalezy z jakiej czesci Wawy jedziesz - ja bym proponowal - walem na poludnie do trasy gora kalwaria - kolbiel, pozniej na kolbiel i na lublin [inne warjacje tej trasy to przed kolbiela w prawo i wsiami do glownej, jeszcze inna to nie skrecac na kolbiel tylko leciec prosto na pulawy i odbic w okolicach wilgi na garwolin].
Póki stać mnie będę szalał,
I zdrowia nie żałował,
Każda dama ma cenę,
Trzeba po prostu pytać,
A nie czaić się z kwiatami.

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7233
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Spotkanie Forumowiczów [edycja warszawska]

#273 Postautor: istred » 16 lipca 2009, o 11:59

Jechal bede z samego centrum, okolice Ronda ONZ.
Chyba rzeczywiscie pojade Walem, zeby ominac Zakret.
Na mapach google znalazlem taka trase, ze jade Walem, w Dziecinowie skrecam na Osieck, Pilawe i do trasy. Wyjezdzam przed obwodnica Garwolina. Moze tak byc?

I rozumiem ze trzeba wyjechac tak przed 15 zeby spokojnie na mecz zdazyc?

Awatar użytkownika
bkapusta
Trener
Posty: 2778
Rejestracja: 24 listopada 2002, o 11:06
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Spotkanie Forumowiczów [edycja warszawska]

#274 Postautor: bkapusta » 16 lipca 2009, o 12:22

istred pisze:Jechal bede z samego centrum, okolice Ronda ONZ.
Chyba rzeczywiscie pojade Walem, zeby ominac Zakret.
Na mapach google znalazlem taka trase, ze jade Walem, w Dziecinowie skrecam na Osieck, Pilawe i do trasy. Wyjezdzam przed obwodnica Garwolina. Moze tak byc?

I rozumiem ze trzeba wyjechac tak przed 15 zeby spokojnie na mecz zdazyc?

Moze tak byc. Z Centruma to chyba najlepiej bedzie Ci leciec Wislostrada i na Siekierkowski, za mostem na Wal i strzalka.
Póki stać mnie będę szalał,
I zdrowia nie żałował,
Każda dama ma cenę,
Trzeba po prostu pytać,
A nie czaić się z kwiatami.

Manitou
Kadrowicz
Posty: 1718
Rejestracja: 25 marca 2004, o 13:45
Lokalizacja: 081//022
Kontakt:

Re: Spotkanie Forumowiczów [edycja warszawska]

#275 Postautor: Manitou » 1 sierpnia 2009, o 14:07

Warszawskie Towarzystwo Speedwaya serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków sportu żużlowego na otwartą konferencję prasową, w czasie której zostanie przedstawione autorskie rozwiązanie dotyczące stadionu żużlowego w Warszawie. Konferencja odbędzie się w sali konferencyjnej Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe m. st. Warszawy (ul. Podskarbińska 2). Początek o godzinie 13:00 w najbliższy wtorek (4.08).

Konferencja przeznaczona jest przede wszystkim dla dziennikarzy, ale miejsca nie zabraknie dla wszystkich zainteresowanych tematem nowego stadionu zuzlowego w stolicy. Konferencja nie doszlaby do skutku gdyby nie pomoc Pana Macieja Kusmierczyka z Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Poludnie.

- We wtorek swoje poglady na temat reaktywacji sportu zuzlowego w Warszawie wyraza osoby ze swiata biznesu, sportu oraz polityki. Osobiscie uwazam, ze wylacznie wspolne dzialania moga zaowocowac w przyszlosci w sprawie odbudowy sportu zuzlowego. Gwarantuje, ze wtorkowe spotkanie bedzie mialo duza wartosc merytoryczna, a najwieksza atrakcje powinien stanowic nasz nowy pomysl zwiazany ze stadionem - powiedzial Wojciech Jankowski, wiceprezes Warszawskiego Towarzystwa Speedwaya.

Swoj udzial w konferencji potwierdzily nie tylko media sportowe, ale także biznesowe, a nawet ekonomiczne.

zrodlo: Warszawskie Towarzystwo Speedwaya

Rafal Pydzinski