Działalność Lubelskiego FanKlubu Żużlowego

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Egon
Zawodowiec
Posty: 1498
Wiek: 35
Rejestracja: 13 czerwca 2009, o 10:10
Lokalizacja: Lublin/Turka

Re: Działalność Lubelskiego FanKlubu Żużlowego

#376 Postautor: Egon » 7 stycznia 2013, o 21:36

Aż tak słabo oceniasz frekwencję w nadchodzącym sezonie? ;) Ja myślę, że jeszcze będziemy mile zaskoczeni z tego powodu i że zainteresowanie będzie na dużo większym poziomie niż ten bidny tysiąc ;) Żeby nie robić offtopa to informujcie na bieżąco bo setki osób w tym ja czekają w kolejce do stowarzyszenia ;)
Motor! Motor! Tylko Motor!

J. Stachyra: "Między ligami jest przepaść, tylko się o tym głośno nie mówi, ale to się wie."

meesha
Trener
Posty: 7575
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Działalność Lubelskiego FanKlubu Żużlowego

#377 Postautor: meesha » 7 stycznia 2013, o 21:51

Na tyle oceniam liczbe zuzlozjebow w tym miescie. Na podstawie m.in. lat 1996-97 :) a na powtorke z w/w nalezy sie nastawiac...
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
truskawa
Zawodowiec
Posty: 1264
Rejestracja: 17 grudnia 2008, o 00:30

Re: Działalność Lubelskiego FanKlubu Żużlowego

#378 Postautor: truskawa » 8 stycznia 2013, o 01:04

Gdyby Stowarzyszenie Kibiców liczyło 1000 członków i każdy z nich zapłacił z góry roczną składkę, to stać by je było na założenie Sportowej Spółki Akcyjnej, bez Sprawki :)
SPEEDWAY MOTOR LUBLIN

Sebaw
Posty: 9
Rejestracja: 17 grudnia 2012, o 15:29

Re: Działalność Lubelskiego FanKlubu Żużlowego

#379 Postautor: Sebaw » 8 stycznia 2013, o 09:42

Egon pisze:Myślę, że jednak zbyt dużo wymagasz od Fanklubu. 2/3 tego co napisałeś to są jakieś bajki.


Co twoim zdaniem w mojej wypowiedzi jest bajką a co nie?????????

Sebaw
Posty: 9
Rejestracja: 17 grudnia 2012, o 15:29

Re: Działalność Lubelskiego FanKlubu Żużlowego

#380 Postautor: Sebaw » 8 stycznia 2013, o 09:51

meesha pisze:Na tyle oceniam liczbe zuzlozjebow w tym miescie. Na podstawie m.in. lat 1996-97 :) a na powtorke z w/w nalezy sie nastawiac...


To dość z odległych czasów oceniasz ilu będzie "żużlozjebów". Wtedy był całkiem inny klub i całkiem inna sytuacja i nie koniecznie musi to się powtórzyć

Manitou
Kadrowicz
Posty: 1716
Rejestracja: 25 marca 2004, o 13:45
Lokalizacja: 081//022
Kontakt:

Re: Działalność Lubelskiego FanKlubu Żużlowego

#381 Postautor: Manitou » 8 stycznia 2013, o 10:33

Tru o czym Ty marzysz tutaj. Jeden gość opowiada jakieś swoje mrzonki, a Ty podchwytujesz? Ja bym jednak wolał, żeby FK pozostał przy jakości, a nie szedł w ilość. Przy 1000 członków to by był jeden burdel i niczego by się nie dało ustalić...

Awatar użytkownika
truskawa
Zawodowiec
Posty: 1264
Rejestracja: 17 grudnia 2008, o 00:30

Re: Działalność Lubelskiego FanKlubu Żużlowego

#382 Postautor: truskawa » 8 stycznia 2013, o 12:02

Mani wiadomo. Tak sobie tylko bujam w obłokach i podsuwam pomysł, jak się można pozbyć niedobrego prezesa ;) Swoją drogą FC Barcelona ma okolo 200 000 socios i jakoś wszystko elegancko da się u nich ustalić ;)
SPEEDWAY MOTOR LUBLIN

Sebaw
Posty: 9
Rejestracja: 17 grudnia 2012, o 15:29

Re: Działalność Lubelskiego FanKlubu Żużlowego

#383 Postautor: Sebaw » 8 stycznia 2013, o 12:15

Manitou pisze:Tru o czym Ty marzysz tutaj. Jeden gość opowiada jakieś swoje mrzonki, a Ty podchwytujesz? Ja bym jednak wolał, żeby FK pozostał przy jakości, a nie szedł w ilość. Przy 1000 członków to by był jeden burdel i niczego by się nie dało ustalić...


Mani ale ja dałem przykład i nie mówię że ma tylu być fanklubowiczów bo kto będzie chciał to się zapisze albo nie. A co do mojej wypowiedzi to dałem tylko swoją opinię ale nie mówię że tak musi być bo zarząd fk i tak zrobi co zechce.

meesha
Trener
Posty: 7575
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Działalność Lubelskiego FanKlubu Żużlowego

#384 Postautor: meesha » 8 stycznia 2013, o 12:46

Sebaw pisze:Wtedy był całkiem inny klub i całkiem inna sytuacja i nie koniecznie musi to się powtórzyć

Czasy inne, ale jakoś tych "chorych na żużel" czyli takich co to siedzą na stadionie nawet na byle juniorskich zawodach więcej niż tysiąc raczej nie ma.
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
olien
Posty: 66
Wiek: 35
Rejestracja: 9 lipca 2011, o 23:18
Lokalizacja: Kalina

Re: Działalność Lubelskiego FanKlubu Żużlowego

#385 Postautor: olien » 9 stycznia 2013, o 11:04

Sebaw pisze:Coś widzę że sprawy sądowe likwidują zapał niektórych osób związanych z fk. Bo były wielkie zapowiedzi co do założenia fk a nic się nie dzieje


Podstawową sprawą wydaje mi się rozróżnienie czym jest FK a czym stowarzyszenie, bo to dwie różne rzeczy. Może stąd się biorą nieporozumienia. Do FK można było przystąpić, było ogłoszenie o spotkaniu/niach z tego co pamiętam. Natomiast do Stowarzyszenia można dołączyć w momencie, kiedy osiągnie osobowość prawną tj. otrzyma KRS i pozwolenie na działalność.
"
I teraz moje pytanie Sebaw: masz zastrzeżenia do FK czy Stowarzyszenia?

Sebaw
Posty: 9
Rejestracja: 17 grudnia 2012, o 15:29

Re: Działalność Lubelskiego FanKlubu Żużlowego

#386 Postautor: Sebaw » 9 stycznia 2013, o 12:19

Ja nie mam zastrzeżeń. A fk wogole istnieje???????

Awatar użytkownika
KosaRKS
Zawodowiec
Posty: 1107
Rejestracja: 17 lipca 2008, o 12:35

Re: Działalność Lubelskiego FanKlubu Żużlowego

#387 Postautor: KosaRKS » 9 stycznia 2013, o 17:02

FK i Stowarzyszenie to przecież te same osoby... Tylko obecnie do stowarzyszenia należą członkowie założyciele, jak będzie wszystko załatwione to będzie można wstąpić do stowarzyszenia.
Naczelny obrońca Karola Barana.