07.08.2005r. Motor-Stal Rz.(play-off) --> Rewanż 14.08.05

żużel w Lublinie

Czy na mecz ze Stala powinnismy zaprosic obcokrajowca

Czas głosowania minął 7 sierpnia 2005, o 12:35

Tak
89
88%
Nie
12
12%
 
Liczba głosów: 101

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Michaleks
Posty: 7
Rejestracja: 23 kwietnia 2004, o 10:00
Lokalizacja: Lublin

#126 Postautor: Michaleks » 6 sierpnia 2005, o 15:42

przepraszam, że zadam pytanie nie zwiazane z tym wątkiem ale gdzie mozna obejrzeć dzisiejszy finał DPŚ? chodzi mi o jakis bar.

Awatar użytkownika
Regdal
Zawodowiec
Posty: 1002
Rejestracja: 30 marca 2003, o 19:29
Lokalizacja: Lublin

#127 Postautor: Regdal » 6 sierpnia 2005, o 16:41

Ciekawe czy jutro podczas prezentacji przed meczem (ewentualnie po) ujrzymy "papieskie uniesienie dłoni" naszego prezesa Pana L.K ?

andmaz
Posty: 9
Rejestracja: 5 czerwca 2003, o 21:27

#128 Postautor: andmaz » 6 sierpnia 2005, o 17:43

TEQUILA ul. Zachodnia 3 jest to boczna Nadbystrzyckiej naprzeciwko politechniki

Awatar użytkownika
K 2
Posty: 26
Rejestracja: 17 lipca 2005, o 12:24
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#129 Postautor: K 2 » 6 sierpnia 2005, o 23:37

Jak tam z pogoda u Was? Oplaca sie jechac? :>

Awatar użytkownika
sadychor
Kadrowicz
Posty: 1798
Rejestracja: 12 kwietnia 2005, o 16:16

#130 Postautor: sadychor » 6 sierpnia 2005, o 23:43

K 2 pisze:Jak tam z pogoda u Was? Oplaca sie jechac? :>

Narazie nie pada, tor późnym popołudniem nie wyglądał źle. Wg prognozy na Onecie jutro ma byc pochmurno, ale padać nie powinno.
Obrazek
Lublin miastem specjalistów teoretyków pozostających w wiecznej opozycji

Awatar użytkownika
Madlene
Posty: 92
Rejestracja: 11 kwietnia 2005, o 17:22
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#131 Postautor: Madlene » 7 sierpnia 2005, o 08:10

Jak na razie świeci ładne słoneczko i nic nie zapowiada opadów....ale zobaczymy za pare godzin :wink:

Awatar użytkownika
kilar
Trener
Posty: 3008
Rejestracja: 7 lipca 2004, o 00:29
Lokalizacja: Lublin City

#132 Postautor: kilar » 7 sierpnia 2005, o 11:54

Obecnie pogoda idealna na mecz - nie jest za goraca i nie pada.
Slysze tez, ze juz ktos na stadionie odpalil motor.

Awatar użytkownika
ZÅ‚oty
Posty: 89
Rejestracja: 24 marca 2005, o 11:32
Kontakt:

#133 Postautor: ZÅ‚oty » 7 sierpnia 2005, o 12:44

Cooper pisze:Jesli chodzi o determinacje...to rzygac mi sie chce jak pomysle o determinacji naszych zawodnikow. Trafila im sie niepowtarzalna szansa na sprawienie mega niespodzianki i wyeliminowania zdecydowanego faworyta, a tym samym zaistnienia dosc wyraznie pod koniec sezonu. To nic innego ale wielka szansa na wypromowanie sie, i nie ma zadnego znaczenia nieudany dotad sezon. Wystarczy wygrac ze Stala (co jest realne) i powlaczyc jak rowny z rownymz Rybnikiem, czyli przegrac po walce. Ale oni sa tacy zdeterminowani....
Ehh, palanty... Cala Polska by mowial o tym, ze biedny Lublin z cienkimi zawodnikami wyeliminowal bogata, naszpikowana gwiazdami Stal...

Liczy sie podejscie...


Racja, racja i jeszcze raz racja; przypomina sie sytuacja gks katowice w tamtym sezonie,chlopaki grali za Bóg zaplać, ale mieli wbite do łba, ze tylko dobra postawa na boisku sie wypromuja, a nie narzekaniem ze brak kasy. I taki np dawid plizga poszedl do zaglebia lubin a tam kasy jest w brod. Jest jak jest, kasy brak, ale w 2 ostatnich spotkaniach dac z siebie wszystko, a moze akurat sie uda. A narzekac zawsze mozna po sezonie, jacy to niewyplacalni sa w Lublinie i szukac wyplacalnego klubu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Fenol
Posty: 22
Rejestracja: 15 marca 2004, o 21:33
Lokalizacja: Lublin

#134 Postautor: Fenol » 7 sierpnia 2005, o 13:44

Czy ktoś wie czy dzisiejsze zawody odbędą się zgodnie z planem?? Jak tam stan toru??

Awatar użytkownika
Miras
Posty: 39
Rejestracja: 3 marca 2004, o 06:22

#135 Postautor: Miras » 7 sierpnia 2005, o 14:04

Po co ci to ? zawodnik jesteÅ› jakiÅ› czy co ... stan toru mu jest potrzebny hehe
Z pierwszego pola masz pewnie pierwszy bieg, co? to radzę sobie dobrze koleinke wykopać(najlepiej jak już zaczniesz) bo po prawej będziesz miał startowca - Stachyrke juniora ... nie daj mu się założyć, plisssssss

Będzie gdzieś w radio relacja z tego spotkania?

Radio Via - jak zwykle w niedziele przestali nadawac przez neta...
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
kilar
Trener
Posty: 3008
Rejestracja: 7 lipca 2004, o 00:29
Lokalizacja: Lublin City

#136 Postautor: kilar » 7 sierpnia 2005, o 14:05

:shock: :lol: :lol: - pytanie retoryczne :lol:
Oczywiscie, ze sie odbeda :wink: Nie slyszysz jak juz ktos (Joonas :?: :?: ) na torze trenuje 8)

Awatar użytkownika
DonKamizi
Senior
Posty: 629
Rejestracja: 2 czerwca 2003, o 15:57
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#137 Postautor: DonKamizi » 7 sierpnia 2005, o 17:12

Ludzie jest ten mecz czy nie :?: :?: :?:
Siedze w kafejce w Obzorze, na syfach wynik 0:0, na smsy nikt nie odpisuje....dajcie jakis znak bo mnie qrwica wezmie :cry: :cry:

Z tego wszystkiego zapomnialem ze u mnie jest godzina do przodu, wiec dopiero teraz czas na start.
Perła ponad wszystko :) :)
Pozdrowienia dla Krzyżaków
GG 4113059


http://www.otwieramy.pl/?p=89413

K.
Posty: 25
Rejestracja: 24 września 2004, o 22:59
Lokalizacja: Lbn
Kontakt:

#138 Postautor: K. » 7 sierpnia 2005, o 17:32

Bez nerw :-)
Była już próba a teraz kropi.
Cierpliwości Mr M :-)
ps. jest Joonas :-)

http://www.radio.lublin.pl jest relacja - powinieneś to odbierać :-)

Awatar użytkownika
DonKamizi
Senior
Posty: 629
Rejestracja: 2 czerwca 2003, o 15:57
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#139 Postautor: DonKamizi » 7 sierpnia 2005, o 18:31

Jak narazie calkiem calkiem...Zeby jeszcze tak Franek ruszyl w koncu dupe

EDIT:No i wykrakalem.Ruszyl sie w 12 biegu widze :wink:

EDIT numer dwa:Myslalem, ze chociaz punktem ale wreszcie wygramy z nimi...
Tak wiec za tydzien spotykamy sie w Rzeszowie na meczu, ktory skonczy nasze marzenia o awansie :lol: :lol:
A teraz ide sobie na Zagorke.Wasze zdrowie. :wink:
Perła ponad wszystko :) :)
Pozdrowienia dla Krzyżaków
GG 4113059


http://www.otwieramy.pl/?p=89413

max3
Zawodowiec
Posty: 1242
Rejestracja: 20 listopada 2002, o 23:16
Lokalizacja: lublin

#140 Postautor: max3 » 7 sierpnia 2005, o 19:47

Jedyne poztywne wrazenie z tego meczu to jazda Piszcza ,Kylmakorpiego i Lyko:
Frankow tragedia on ledwo co trzyma sie na motocyklu ,Jeleniewski podobnie nawet tracil punktujace pozycje ,Pietraszko tylko, kraweznik kraweznik .Po sezonie 3/4 druzyny do wymiany.W Rzeszowie rewelcja Kuciapa.

Awatar użytkownika
kilar
Trener
Posty: 3008
Rejestracja: 7 lipca 2004, o 00:29
Lokalizacja: Lublin City

#141 Postautor: kilar » 7 sierpnia 2005, o 19:49

Zdrowie przede wszystkim Joonasa za to co dzisiaj wyprawial na torze :!: 8) Naprawde chcialbym go widziec za rok znow w naszych barwach, gdyz to jest zawodnik jakiego nam potrzeba. Podpisujmy z nim kontrakt jak najszybciej poki nie zrobi tego jakis inny 1-ligowy klub. Piszcz tez dzisiaj szalal jak nigdy, a ta wpadka w ostatnim wyscigu i tak ujmy mu nie przynosi. Mecz ogolnie bardzo ciekawy, oprawa zawodow chyba najlepsza w tym sezonie (nie wiem jak tam bylo na Krosnie).
Podsumowywujac - sezon do dupy, ale liga uratowana. Kilka roszad w skladzie i za rok powinno byc lepiej...

max3
Zawodowiec
Posty: 1242
Rejestracja: 20 listopada 2002, o 23:16
Lokalizacja: lublin

#142 Postautor: max3 » 7 sierpnia 2005, o 19:52

Tylko Jonasowi brakuje jednej rzeczy-STARTOW.

Awatar użytkownika
Carew
Szkółkowicz
Posty: 183
Rejestracja: 30 maja 2004, o 23:50
Lokalizacja: Lublin

#143 Postautor: Carew » 7 sierpnia 2005, o 20:14

Mecz mógł się podobać, podobało mi sie najbardziej jak Joonas cieszył sie po zwyciestwie w 6 biegu, (jak małe dziecko :D ), 8 bieg ładny w wykonaniu Joonasa kiedy to niemal równo wpadł ze Śledziem na kreske :mrgreen: .
Jestem za tym aby zatrzymac go na kolejny sezon bo dobry jest, niech władze klubu podpisza z nim kontrakt na kolejny sezon zanim zrobi to inny 1-ligowy klub (znajac zycie pewnie marma go bedzie kusiła)
pozdro.
----- FORZA JUVE -----

Awatar użytkownika
Gemeran
Posty: 62
Rejestracja: 18 kwietnia 2005, o 13:55
Lokalizacja: Lublin

#144 Postautor: Gemeran » 7 sierpnia 2005, o 20:23

Bardzo ciekawy mecz. Szkoda że nie udało się go wygrać. Po prostu Rzeszów był lepszy, przede wszystkim sprzętowo. No i te starty... U nas właściwie jedynie Kylmakorpi wzniósł się na wyżyny. Szkoda że Piszcz nie pociągnął do końca w takim stylu jak zaczął. Co do Kylmakorpiego to zdecydowanie chcę aby na następny sezon pozostał. Biegi z jego udziałem to najlepsza reklama żużla. Można się czepiać jego startów. Ale jak ktoś robi 13 pkt z Rzeszowem to jest prawdziwym liderem. Nawieźć kilka kamazów nawierzchni i będzie śmigał jeszcze lepiej. Franków - szkoda że nie trenuje w Lublinie i w czasie zawodów dopasowuje się do toru. Poza tym sędzia by nam wielkiej krzywdy nie zrobił jakby Frankowa wykluczył w czwartym jego starcie. Jeleniewski i Pietraszko dziś trochę za wolni, bywało lepiej. Juniorzy - walczyli, zwłaszcza Łyko mógł się podobać. Gdyby nie kontuzja na końcu sezonu mogło być całkiem nieźle.

kylong
Junior
Posty: 387
Rejestracja: 25 października 2004, o 20:08
Kontakt:

#145 Postautor: kylong » 7 sierpnia 2005, o 20:27

wszystkim brakuje startów..... z tego co pamiętam wygraliśmy tylko 1 start - bieg 9. tylko na pierwszym łuku klinberg wpakował się pomiędzy naszych. ogólnie mecz całkiem fajny. no i pierwszy raz w tym roku atmosfera na trybunach 8)
bardzo mi się podobała taka pioseneczka : [ciach] - jeszcze raz cos takiego, a dostaniesz ostrzezenie - jas
jeleń- przeciętnie no i szkoda tej sytuacji z biegu 2. ale to nie do końca jego wina.
pietraszko- podobnie jak jeleń-słabo
piszcz- początek dobry końcówka słaba
franków- no coment
kylmaekorpi- lider zespołu słabe starty ale znakomicie na dystansie. na znakomitym sprzęcie
juniorzy- brak sprzętu i małe umiejętności. przegraliśmy 6 pkt. a właśnie tyle punktów więcej od naszych juniorów zdobyli juniorzy rzeszowscy
Nie odnajdzie więcej nas ta druga liga...!

Metalliczny
Senior
Posty: 755
Rejestracja: 10 sierpnia 2003, o 20:23
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#147 Postautor: Metalliczny » 7 sierpnia 2005, o 20:49

To i ja na gorąco. Mecz bardzo ładny, dużo walki. U nas nie zawiódł Joonas, dobry początek Piszcz, pózniej wolny. Jeleń poobijany to do niego nie mam pretensji. Reszta słabo. Łyko ma możliwości, cholera, gdyby więcej pojeździł na tym torze, nie dostawalibyśmy 1:5 w pierwszym biegu. Z Rzeszowa podobał się Kuciapa i Baran, Klingberg jakoś tak niewyraźnie. Swoja drogą, kierownik Ziółkowski, wszyscy go chwalą, klub z aspiracjami a nawet plastronu dla Szweda nie mieli - ot specjalisty z Józkowa

Parę słów o dziczy z Ukrainy - takich kibiców trzeba brać pod ścianę i strzelać. Chołota, dzicz, prostactwo. Najpierw przed prezentacją zasmrodzili I łuk że się oddychać nie dało, potem ta akcja z upadkeim, gdzie powłazili na siatkę jak małpy i klęli na Bogu ducha winnego Piszcza. Tomek wstaje po groźnym upadku a oni do niego - Piszcz ty skurwysynu, wypierdalaj (przepraszam, ale to cytat). Brawo.

Co do Rzeszowa - z czym do e-ligi? No z czym? Z szóstą drużyna sezonu ledwo wygrać? Męczyć się niemiłosiernie? Nie macie żadnych szans.

sledzio

#148 Postautor: sledzio » 7 sierpnia 2005, o 21:29

ehhh najlepszy meczyk w tym sezonie jaki widziałem mimo porażki piękny meczyk !!! To co Jonnas wyprawiał dzisiaj to poprostu mistrzostwo swiata , wszystko co tracił na starcie nadrabiał na dystansie jeszcze brawa dla tego Pana !!! Piszczyk też bardzo ładnie nie można mu odmówić chęci do walki Jeleniewski szkoda mi tego chłopaka w pierwszym swoim biegu gdzie już ostatni łuk śledziowi łańcuch sie zerwał jak na mój wzrok i jeleń nie chciał na niego wpaść to po bandzie jechał aż zachaczył i przekoziołkował ale na szczęście nic mu się nie stalo noi może póżniej moim zdaniem miał kiepskie wyniki Franków kiepsko nawet bardzo kiepsko mimo ze wygrał raz Pietraszko tak sobie łyko jak na debiut po kontuzji przed lubelską publicznością tez łądnie a dominiczak tragedia ogólnie meczyk ok !!!


Ale najlepsze było obok sektoru kibiców Marmy hehe gdzie w biegu 12 wywrócili się wszyscy wszystko wyglądało dość grożnie i sędzia powtórzył bieg w całej obsadzie noi kibicom marnej drużynie to się nie spodobało i zaczeli krzyczeć sędzia c**j to my na nich że j***ć Rzeszów j***ć to nie wiem co oni chcieli udowodnić swoją głupotą ale powiesili nasz szalik na kratach i jak dla mnie chcieli chyba spalić to jeden z kibiców pobiegł sobie na sektor kibiców z Rzeszowa i wziął sobie szalik hehe a kibice z Rzeszowa stali jak Żurawie i sie patrzyli jak zostają zkrojeni z szalika hehe zieja z was Ukraino nasz kochana :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Ostatnio zmieniony 7 sierpnia 2005, o 21:50 przez sledzio, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
skuba
Posty: 76
Rejestracja: 24 kwietnia 2005, o 18:59
Lokalizacja: Lubartow
Kontakt:

#149 Postautor: skuba » 7 sierpnia 2005, o 21:35

No to i ja dorzucę pare słów. Przede wszystkim brawa dla Joonasa. On poprostu rządził dzisiaj. Robił wszystkich jak chciał. No poza tym jednym biegiem co przyjechał za Pietraszką (choć z mojej subiektywnej perspektywy wygądało, jakgy Focus nie dał mu się minąć) to rewelka. Mam nadzieję, że ujrzymy go w przyszłym sezonie, bo ja będę jeździł na mecze choćby dla jego jazdy :wink: . Reszta zespołu słabo. No Tomek na początku pokazał klasę, później jakoś zwolnił, ale początek dobry więc wychodzi na zero :) Franek lipa. Później się rozkręcił i nabrał prędkości, ale mimo wszystko nie pokazał za wiele. Daniela można usprawiedliwić tym upadkiem. I myśle, że gdyby nie to, to byłoby lepiej. Najgorzej, wedłóg mnie wypadł Adam. Słabe starty, wolny, taki bez wyrazu. Nie ten Adam co z Krosnem (choć przeciwnik lepszy). Ogólnie mecz fajny. Wiele mijanek, czasami nam sędzia pomógł :wink: , czasami rzeszowscy zawodnicy (defektami). Obstawiałem, że będzie 48:42 dla nas, no ale cóż.... Fajnie było.

Ps. Jeśli moja teoria co do tego, że Franek się pod koniec meczu roszkęcił byłaby słuszna, to moim zdaniem w biegu 14, lepiej było puścić Jelenia i właśnie Franka. Myślę, że mogliby więcej zdziałać niź Pietruch.

Ps2. Czy to Rzeszów miał takie wspaniałe, nie defektujące maszyny, którymi nas przewyższał. Jakoś tak nie zauważyłem specjalnie :D :wink:

Ps3. JOONAS RZÄ„DZI :wink:
To jechalismy przez ta Serbie:)

Awatar użytkownika
Fork
Zawodowiec
Posty: 1217
Rejestracja: 13 marca 2005, o 11:40
Lokalizacja: Koziego Grodu

#150 Postautor: Fork » 7 sierpnia 2005, o 21:43

Gdybysmy mieli tak szybkie motocykle jak STAL to... dzisiaj pewnie bysmy wogole nie mieli meczu poniewaz zajelibysmy... drugie miejsce....

Start wygrywali ... GOscie bez wiekszych problemow :) a jezeli udalo sie "naszemu" dobrze wystartowac to... na trasie zostal wyprzedzony. Sadze ze i Adam i Mariusz a Takze Juniorzy zrobili by wiecej oczek gdyby... byli szybsi...
Nie oszukujmy sie ale Mariusz wie jak sie jezdzi w e-lidze a to co pokazal dzisiaj to... czarna rozpacz ( chociaz moglobyc gorzej) nie wiem, moze sie nie znam ale
Lepszy sponssor a co za tym idze wiecej kasy i lepszy sprzet byly sprzymiezencem dla rywala i ... poprostu wygrali, a my mozemy odjechac mecz rewanzowy i zbierac sily na nasteony rok...
Pozdrawiam
trening czyni mistrza.