Szkółka

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Regdal
Zawodowiec
Posty: 1002
Rejestracja: 30 marca 2003, o 19:29
Lokalizacja: Lublin

#101 Postautor: Regdal » 23 czerwca 2005, o 01:17

Cz@rek pisze:A wracając do głownego wątku.
TŻ SIPMA postępuje zgodnie ze standardami unijnymi :!: :wink:
Popatrzmy na Danię,Szwecję czy nawet Anglię jak tam funkcjonują szkółki( to już serio)
żużlowe...
...tor,trener,lekarz czasami metanol i...tyle,reszta to inwestycja rodziców czasami pomoc
drobnych sponsorów czy starszych zawodników.I zaraz po licencji kontrakt zawodowy
(nie wiem czy tam funkcjonuje coś takiego jak "amator"chyba że w rozumieniu hobbisty
który jeździ bo lubi ale też dlatego że go stać).
No w końcu weszliśmy do unii,trzeba przestawić myślenie. :mrgreen:


A czy regulamin PZMotu jest przystosowany do realiów Unii ?

Awatar użytkownika
mikas
Trener
Posty: 3291
Rejestracja: 27 kwietnia 2003, o 15:01
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#102 Postautor: mikas » 23 czerwca 2005, o 17:22

Może nie do końca na temat, ale bardzo ciekawa sprawa a propos ostrowskiego diamenciku który był uważany przez fachowców za wielki talent,do którego nawet Klimkowi jeszcze sporo brakuje. To co przeczytałem daje wiele do myślenia. Ciekawe czy klub z Ostrowa jest teraz zadowolony z tego,że wkładali w niego kase.
http://www.sportowefakty.pl/index.php?d ... s_id=69400
MOTOR LUBLIN
Obrazek

Snys
Zawodowiec
Posty: 1007
Rejestracja: 6 kwietnia 2004, o 17:51
Lokalizacja: Lublin

#103 Postautor: Snys » 23 czerwca 2005, o 17:31

mikas pisze:Może nie do końca na temat, ale bardzo ciekawa sprawa a propos ostrowskiego diamenciku który był uważany przez fachowców za wielki talent,do którego nawet Klimkowi jeszcze sporo brakuje. To co przeczytałem daje wiele do myślenia. Ciekawe czy klub z Ostrowa jest teraz zadowolony z tego,że wkładali w niego kase.
http://www.sportowefakty.pl/index.php?d ... s_id=69400


Niezle ich zalatwił. Ale z tego co czytałem na innych portalach (nie wiem ile w tym prawdy) to podobno ćpun jest...

Awatar użytkownika
Lublin_Fan
Zawodowiec
Posty: 1369
Rejestracja: 26 sierpnia 2002, o 18:10
Lokalizacja: Lublin

#104 Postautor: Lublin_Fan » 23 czerwca 2005, o 20:37

Biedny ten Ostrow :)
Ale to tylko dowodzi temu, że nie ma sensu inwestować zbyt grubej kasy w szkółkowiczów. W tym wieku chłopakom może się wszystko odmienić z dnia na dzień i stwierdzi, że żużel jest jednak nudny.



Pozdr.

Siwek Patataj

#105 Postautor: Siwek Patataj » 23 czerwca 2005, o 21:24

...
Ostatnio zmieniony 12 sierpnia 2005, o 07:04 przez Siwek Patataj, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Lublin_Fan
Zawodowiec
Posty: 1369
Rejestracja: 26 sierpnia 2002, o 18:10
Lokalizacja: Lublin

#106 Postautor: Lublin_Fan » 23 czerwca 2005, o 21:58

Lucki wystawia oceny za dowodzenie :lol: ;)
Niestety, ale czasami różnice naszych poglądów są na tyle duże, że Twoja ocena nie robi na mnie wrażenia :)


Chociaz chcialbym bardzo, żeby dwója od Ciebie była jedyną niegatywną oceną w mojej sesji egzaminacyjnej ;)


Pozdr.

Awatar użytkownika
wojtek_78
Szkółkowicz
Posty: 249
Rejestracja: 2 kwietnia 2003, o 16:39
Lokalizacja: Lublin

#107 Postautor: wojtek_78 » 23 czerwca 2005, o 23:14

lucki73 pisze:
Lublin_Fan pisze:Biedny ten Ostrow :)
Ale to tylko dowodzi temu, że nie ma sensu inwestować zbyt grubej kasy w szkółkowiczów. W tym wieku chłopakom może się wszystko odmienić z dnia na dzień i stwierdzi, że żużel jest jednak nudny.

Pozdr.


No, to jest koronny argument :) Najlepiej niech nikt nie szkoli, bo przecież każdy szkółkowicz może zacząć pić, ćpać. Lublin_Fanie, z "dowodzenia" dwója, niestety, przy mojej całej sympatii do Ciebie.

ukłoniki :)
lucki73


A wystarczy zwrócić uwagę na jedno słowo. "zbyt". Lublin_Fan nie twierdzi, że nie warto inwestować. Po prostu wszystko musi mieć swoje granice. Dwója z czytania ze zrozumieniem.

Koper
Trener
Posty: 5486
Wiek: 43
Rejestracja: 8 października 2004, o 00:48
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#108 Postautor: Koper » 23 czerwca 2005, o 23:48

wojtek_78 pisze:
lucki73 pisze:
Lublin_Fan pisze:Biedny ten Ostrow :)
Ale to tylko dowodzi temu, że nie ma sensu inwestować zbyt grubej kasy w szkółkowiczów. W tym wieku chłopakom może się wszystko odmienić z dnia na dzień i stwierdzi, że żużel jest jednak nudny.

Pozdr.


No, to jest koronny argument :) Najlepiej niech nikt nie szkoli, bo przecież każdy szkółkowicz może zacząć pić, ćpać. Lublin_Fanie, z "dowodzenia" dwója, niestety, przy mojej całej sympatii do Ciebie.

ukłoniki :)
lucki73


A wystarczy zwrócić uwagę na jedno słowo. "zbyt". Lublin_Fan nie twierdzi, że nie warto inwestować. Po prostu wszystko musi mieć swoje granice. Dwója z czytania ze zrozumieniem.


Cos Wojtek czuje ze my w Lublinie mamy jeszcze duzy zapas aby nie przekroczyc przypadkiem tych granic :wink:

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7501
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

#109 Postautor: Cooper » 24 czerwca 2005, o 10:49

Dzis w Kurierze jest artykul o tym, jak to o Klimka zabijaja sie najlepsze kluby w Polsce. :roll:
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

Snys
Zawodowiec
Posty: 1007
Rejestracja: 6 kwietnia 2004, o 17:51
Lokalizacja: Lublin

#110 Postautor: Snys » 24 czerwca 2005, o 10:51

Cooper pisze:Dzis w Kurierze jest artykul o tym, jak to o Klimka zabijaja sie najlepsze kluby w Polsce. :roll:


http://www.kurier.lublin.pl/modules.php ... =0&thold=0

Awatar użytkownika
jas
Senior
Posty: 757
Rejestracja: 11 stycznia 2004, o 12:31
Lokalizacja: Lublin / Erie, PA
Kontakt:

#111 Postautor: jas » 24 czerwca 2005, o 11:25

cos mocno tajemnicze te kluby :lol: . nawet nie napisano jakie :wink:
Srodmiescie zawsze z MOTOREM!!!

jotem
Posty: 83
Rejestracja: 31 stycznia 2003, o 14:12
Lokalizacja: Lublin

#112 Postautor: jotem » 24 czerwca 2005, o 11:37

Jak już ktoś wcześniej napisał takich "Klimków" jest w Polce kilunastu jak nie więcej.
Niech najpierw się chłopak pokaże w prawdziwych zawodach np. na minitorze. Narazie jest tylko mistrzem treningów i nikim więcej.

Koper
Trener
Posty: 5486
Wiek: 43
Rejestracja: 8 października 2004, o 00:48
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#113 Postautor: Koper » 24 czerwca 2005, o 12:07

jotem pisze:Jak już ktoś wcześniej napisał takich "Klimków" jest w Polce kilunastu jak nie więcej.
Niech najpierw się chłopak pokaże w prawdziwych zawodach np. na minitorze. Narazie jest tylko mistrzem treningów i nikim więcej.


Nigdy nie zapomne jak o Jarka Hampela zabijaly sie dwa kluby Unia Leszno i Polonia Pila, o Hliba tez chyba byla walka a co do tego artykulu ciekawe co na to djrafix :wink:

Awatar użytkownika
DonKamizi
Senior
Posty: 629
Rejestracja: 2 czerwca 2003, o 15:57
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#114 Postautor: DonKamizi » 24 czerwca 2005, o 12:38

Klimek ma talent do tego sportu co widać gołym okiem.Nie dziwię się wcale, że gdy czasami czegoś tam brakuje jego Ojciec potrafi się upomnieć o pewne rzeczy.Może robi to w trochę "nieodpowiedni" sposób ale ja go wychowywać nie będę :wink:
Dla mnie nie będzie dziwne jeżeli Rafał zrobi licencję w barwach innego klubu a nam powie "do widzenia".Zobaczymy co wtedy powiedzą wszyscy Ci, którzy nie robią nic aby zatrzymać tego chłopaka w klubie lub chociaż pokazać, że im na tym zależy.
Bo niestety prawda jest taka, że jest to po paru latach posuchy w szkółce chłopak, który rokuje nadzieje na większe zdobycze punktowe niż nasi obecni juniorzy.
Perła ponad wszystko :) :)
Pozdrowienia dla Krzyżaków
GG 4113059


http://www.otwieramy.pl/?p=89413

rob7
Senior
Posty: 896
Rejestracja: 12 sierpnia 2004, o 17:35

#115 Postautor: rob7 » 24 czerwca 2005, o 12:50

a powiedz tak konkretniej co klub może w tej sprawie zrobić oprócz udostępnienia toru, metanolu, trenera, warsztatu i mechanika przecież Klimek nie startuje w zawodach i nie potrzebuje super sprzętu a tak na marginesie to nie wierze w te wydatki na poziomie 220 tys. bo i ma co? A jeżeli już przed licencją zaczyna się od szantażu to na miejscu TŻ życzyłbym powodzenia w tych innych klubach żeby tylko nie skończyło sie to tak jak w przypadku Alana M.

Siwek Patataj

#116 Postautor: Siwek Patataj » 24 czerwca 2005, o 14:14

...
Ostatnio zmieniony 12 sierpnia 2005, o 07:05 przez Siwek Patataj, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
DonKamizi
Senior
Posty: 629
Rejestracja: 2 czerwca 2003, o 15:57
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#117 Postautor: DonKamizi » 24 czerwca 2005, o 15:56

rob7 pisze:..... A jeżeli już przed licencją zaczyna się od szantażu to na miejscu TŻ życzyłbym powodzenia w tych innych klubach żeby tylko nie skończyło sie to tak jak w przypadku Alana M.


A kto tu kogoś szantażuje :?: O jednej z propozycji dla Klimka wiadomo już od dosyć dawna.Żeby trenować i zrobić licencję w innym klubie...artykuł w Kurierze tylko to potwierdza a i klubów prawdopodobnie jest więcej.
W tymże artukule Ojciec Rafała mówi wyraźnie, że chcą aby startował on w Lublinie...to ma być ten szantaż :?: :?: Nie wyczytałem nigdzie "....dajcie albo startujemy gdzie indziej".

I tak pewnie decyzję o przyszłej przynależności klubowej Klimka podejmie jego Ojciec.

Dla mnie jakiekolwiek konflikty na tej linnii kiedy chłopak jest coraz bliżej stania się zawodnikiem są zupełnie bezsensowne.A kto miał rację to pewnie zobaczymy w przyszłym sezonie....
Perła ponad wszystko :) :)
Pozdrowienia dla Krzyżaków
GG 4113059


http://www.otwieramy.pl/?p=89413

Awatar użytkownika
sadychor
Kadrowicz
Posty: 1798
Rejestracja: 12 kwietnia 2005, o 16:16

#118 Postautor: sadychor » 25 czerwca 2005, o 00:59

Ciągle tylko senior Klimek, młody Klimek, dwieście tysięcy i "o Klimka starają się inne kluby". Michaluk też nie jeździ, a wokół niego takiej zadymy nie ma. Powstaje pytanie: co z Maćkiem :?: Stara się jakiś klub o jego osobę, czy ot tak daje sobą kierować i wspomaga swoim nazwiskiem czyjeś interesy :?: Bo ja już się pogubiłem :oops:

PS Jeżeli to tak wszystko ze szczerego serca i ma na celu poprawę funcjonowania( :?: ) szkółki( :?: ) to tych pytań nie było...
Obrazek
Lublin miastem specjalistów teoretyków pozostających w wiecznej opozycji

Awatar użytkownika
Regdal
Zawodowiec
Posty: 1002
Rejestracja: 30 marca 2003, o 19:29
Lokalizacja: Lublin

#119 Postautor: Regdal » 25 czerwca 2005, o 09:11

A po co wogóle ta szkółka w Lublinie,jest tylu chętnych do jazdy juniorów,że za "czapkę śliwek" chętnie zasilą nasz jeszcze pierwszoligowy skład.Od pewnego czasu jak widać lepiej opłaca się stawiać na obcych niż swoich,a Bałabuch,Wrona,Kosiński,Polak czy Klimek niech sobie robią co chcą.
Śmieszne dla mnie są wypowiedzi że oni to właśnie "obrazili się na klub",któremu tak bardzo na nich zależy,że nie trzeba patrzeć przez "lupę" aby to dostrzec.
Ciekawe tylko dokąd zaprowadzi lubelski żużel tą drogą.
Dominiczak,Łyko,Śmieja - TAK.
Bałabuch i cała lubelska szkółka - NIE.
Byłbym nieszczery gdybym zapomniał o Kacprze Kępie,bo na tego chłopaka jako jednego z niewielu stawia klub,zapominając jednak ,że w krótkim czasie nie da się zrobić dobrego żużlowca nawet przy wydatnym wsparciu słynnego ojca.

Awatar użytkownika
Cz@rek
Trener
Posty: 2835
Rejestracja: 16 maja 2004, o 15:17
Lokalizacja: lublin

#120 Postautor: Cz@rek » 26 czerwca 2005, o 23:07

Nie wiem czy wszyscy zwrócili uwagę ale na dzisiejszym meczu po raz pierwszy od "wieków"
ogłoszono nabór do szkółki :!: :shock: Klub zaprasza chłopców z rocznika 89,90 wraz z rodzicami we środę o 17-tej do świetlicy klubowej gdzie będzie oczekiwał na nich trener
Bielecki :!:

Krychs
Senior
Posty: 583
Rejestracja: 14 lipca 2004, o 11:07
Lokalizacja: Breslau

#121 Postautor: Krychs » 26 czerwca 2005, o 23:17

Cz@rek pisze:Nie wiem czy wszyscy zwrócili uwagę ale na dzisiejszym meczu po raz pierwszy od "wieków"
ogłoszono nabór do szkółki :!: :shock: Klub zaprasza chłopców z rocznika 89,90 wraz z rodzicami we środę o 17-tej do świetlicy klubowej gdzie będzie oczekiwał na nich trener
Bielecki :!:


Może w końcu coś drgnie w sprawie szkółki. Szkółkowicze ponadto zostali obdarowani oponami.
Wobec fatalnych wyników I drużyny w tym sezonie, należy zrobić wszystko by utrzymać I ligę i za rok postawić na własną młodzież :!:

Awatar użytkownika
boxing
Kadrowicz
Posty: 1703
Rejestracja: 9 sierpnia 2004, o 22:15
Lokalizacja: Lublin

#122 Postautor: boxing » 26 czerwca 2005, o 23:41

Cz@rek pisze:Nie wiem czy wszyscy zwrócili uwagę ale na dzisiejszym meczu po raz pierwszy od "wieków"
ogłoszono nabór do szkółki :!: :shock: Klub zaprasza chłopców z rocznika 89,90 wraz z rodzicami we środę o 17-tej do świetlicy klubowej gdzie będzie oczekiwał na nich trener
Bielecki :!:

Za pierwszym razem spiker powiedzial, ze Glogowski, a w powtorce ogloszenia, ze Bielecki. Mogl od razu dodac, zeby przychodzili tylko ci, ktorych stac na zakup motocykli dla swych pociech - tak, aby uniknac rozczarowan.
Mini-zuzel w Lublinie i mamy co roku swojego Hliba a moze nawet Jonssona!

Awatar użytkownika
sadychor
Kadrowicz
Posty: 1798
Rejestracja: 12 kwietnia 2005, o 16:16

#123 Postautor: sadychor » 26 czerwca 2005, o 23:47

boxing pisze:Za pierwszym razem spiker powiedzial, ze Glogowski, a w powtorce ogloszenia, ze Bielecki. Mogl od razu dodac, zeby przychodzili tylko ci, ktorych stac na zakup motocykli dla swych pociech - tak, aby uniknac rozczarowan.


I ci co mogą przeznaczyć na to średnio ok.115 tyś. PLN rocznie :wink: :wink: Ale coś się ruszyło. Michaluk jedzie na egzamin, oby to był dobry znak.
Obrazek
Lublin miastem specjalistów teoretyków pozostających w wiecznej opozycji

Michael

#124 Postautor: Michael » 26 czerwca 2005, o 23:48

Ja jeszcze sie zdeka usmialem ze Maciek ma przystapic do egzaminu w lipcu.

Chlopak nie ma talentu umiejetnosci sprzetu a tu egzamin.

Szkoda mi go troche bo nawet jak zda to co potem :?:

Bedzie kiblowal tak jak Szymon czy Krzysio.

Awatar użytkownika
kaczka
Posty: 57
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 18:55
Lokalizacja: my sie znamy?

Daj mu spokój

#125 Postautor: kaczka » 27 czerwca 2005, o 00:10

Michael pisze:Ja jeszcze sie zdeka usmialem ze Maciek ma przystapic do egzaminu w lipcu.

Chlopak nie ma talentu umiejetnosci sprzetu a tu egzamin.

Szkoda mi go troche bo nawet jak zda to co potem :?:

Bedzie kiblowal tak jak Szymon czy Krzysio.


Napisze w punktach:

1. Maciek przystępuje do egzaminu na licencje, ponieważ brak w klubie juniorów, a im wcześniej zacznie na zawodach startować tym lepiej...

2. Szymon i Krzysiek mają 19 i 20 lat a Maciek "zaledwie" 16. Jest to odpowiedni wiek na rozpoczęcie startów. Nie wspomnę, że Maciek wygrywał na treningach z Wroną... Aha! Czasem udało mu się Rafała "łyknąć".

3. Jeśli biegi juniorskie mamy na 5-1 w plecy to dobrze by było, żeby do końca sezonów Maciek startował w tych biegach i oswoił się z atmosferą zawodów. A może zrobi pierwsze punkty szybciej niż nam się wydaje, czego jemu i klubowi życzę...?

4. Trzeba pamiętać, że klub, który nie ma nadmiaru gotówki nie właduje kasy w wyjazd na licencje, gdzie egzamin ma być oblany...

5. Jak jest licencja to łatwiej o sponsora, a jak łatwiej o sponsora to sprzęt jest itd.