19.06.05 ROW RYBNIK vs. MOTOR LUBLIN

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Krychs
Senior
Posty: 583
Rejestracja: 14 lipca 2004, o 11:07
Lokalizacja: Breslau

#126 Postautor: Krychs » 21 czerwca 2005, o 14:06

papi pisze:ja nic takiego nie pisałem, poprostu uważam że wychowankowie naszego klubu nie powinni być głównym obiektem krytyki. To właśnie oni w największej mierze przyciagają sponsorów do klubu i kibiców na trybuny. Natomiast zgadzam sie, że dobrzy żużlowcy powinni sobie radzić na każdym torze. Jednak najlepiej widzisz stosunek kibiców do wychowankow na przykładzie Jelenia i Franka. Jelenia każdy zna, wie na co go stać i nikt sie nie rozwodzi nad tym, że zdobył 1 punkt, bo znamy jego możliwości, natomiast występy Frankowa, w ktorych zdobywa po 5-6 punktów spotykają się z dużą krytyką, bo od niego oczekujemy duzo więcej :wink:


Z tymi wychowankami i ich przyciąganiem na stadion sponsorów i kibiców to bym polemizował. Kto był największym magnesem dla kibiców w zeszłym sezonie :?: Otóż Grzecho Knapp, który przecież wychowankiem naszym nie był. Wydaje mi się, że kibiców najbardziej na stadion przyciągają dobrzy żużlowcy, którzy potrafią walczyć od startu do mety o każdy punkt. A czy są to wychowankowie, czy nie to już sprawa drugorzędna...
Stosunek kibiców do wychowanków na przykładzie Franka i Jelenia to znowu jakaś iluzja. Szanujemy Daniela przede wszystkim za jego przykładanie się do treningów, profesjonalne podejście do uprawianego sportu i dobrą postawę w meczach, które można było wygrać. Franek prezentuje krańcowo inną postawę i dlatego zasłużył na niechęć kibiców. A to, że nie jest naszym wychowankiem to zupełnie inna sprawa.

Awatar użytkownika
yamahaR1
Senior
Posty: 982
Rejestracja: 24 lipca 2004, o 20:43
Lokalizacja: LUBLIN

#127 Postautor: yamahaR1 » 21 czerwca 2005, o 16:07

Cooper pisze:
Gemeran pisze:
yamahaR1 pisze:A zauważyliście, że na dosłownie każdym zdjęciu z prezentacji Jeleniewski się ustawia jak największy gwiazdor, ręce założone, bary szeroko

Przypomina mi Błażejczaka z Falubazu, tylko tamten jeszcze był zawsze nadęty na twarzy :wink: . Niestety, słabo skończyl swą żużlową karierę.


Moze troszke wyluzujcie? Czego sie czepiacie? Ze chlopak sobie tak a nie inaczej do zdjecia stoi?! Poje...lo was?! Ja jestem bardzo rozczcarowany postawa Daniela na torze w meczach wyjazdowych, ale uwazam, ze czepianie sie tego jak stoi na prezentacji to juz sa zagrywki prymitywne.


Cooper może ty troszke wyluzuj i sie tak nie rozpędzaj. Poprostu śmiesznie to wygląda i tak sobie napisałem akurat przeglądając zdjęcia ale jak dla mnie to on może sobie i leżeć na tych prezentacjach.