Wiktor Przyjemski

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Yeste
Szkółkowicz
Posty: 208
Rejestracja: 16 sierpnia 2005, o 00:41
Lokalizacja: Lublin

Wiktor Przyjemski

#1 Postautor: Yeste » 8 października 2023, o 21:55

Nowy junior w zespole. Wziąwszy pod uwagę to, że - jak sam mówił - Motor wcale nie dawal mu największych pieniędzy - duży sukces klubu i Kępy. Kiedy pojawiały się pierwsze przecieki o przyjściu do Motoru to miał być tym "prowadzącym" juniorem. Wystrzał Bańbora spowodował, że dziś nie jest to już tak oczywiste i uważam, że to korzystne dla wszystkich: klubu, formacji juniorskiej i samego Wiktora. Z lubelskim torem miał już okazję poznać się (nie zawsze tak jakby sobie tego życzył), więc liczę, że do spółki z Bańborem udźwignie rolę juniorskich faworytów w przyszłym sezonie.

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4161
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Wiktor Przyjemski

#2 Postautor: papi » 8 października 2023, o 23:17

Jutro Wiktor w audycji Pięć Jeden.

Co do siły juniorów, myślę że my i Stal będziemy wyraźnie mocniejsi od pozostałych kandydatów do medali.
Unia też powinna być silna, ale dla nich celem chyba będzie PO, jak nie utrzymanie w ogóle, przynajmniej na papierze

blajar
Trener
Posty: 2583
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Wiktor Przyjemski

#3 Postautor: blajar » 8 października 2023, o 23:26

Widać, że sympatyczny młody człowiek, niech się rozwija :) Za rok miażdżymy juniorsko, w sumie, jak co roku poza pierwszym w Elidze.
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową", by Ł. Benz :lol:

SwiDarek
Junior
Posty: 362
Rejestracja: 25 września 2018, o 12:57
Lokalizacja: Lublin

Re: Wiktor Przyjemski

#4 Postautor: SwiDarek » 9 października 2023, o 09:10

Będzie dwóch srogiej klasy juniorów w 2024. O Bań(b)(dzi)ora jestem spokojny - oby Go tylko Dawid przypilnował w zimie z wagą i siłownią (swoją drogą Lampcio pokazuje, że ma rękę do młodzieży). Przyjemski zaliczy pewnie lekkiego strzała w ryja na starcie sezonu - sobaczymy jak sobie poradzi z pierwszym startem w eLidze, ale powinno być dobrze. W końcu TOP ŁAN pierwszej ligi i to wśród seniorów.
DON'T THINK!!! DRINK!!!

Haron90
Senior
Posty: 952
Rejestracja: 4 lipca 2021, o 11:03

Re: Wiktor Przyjemski

#5 Postautor: Haron90 » 9 października 2023, o 09:40

Przyjemski będzie pewnie ładnie latał przy Z5, gdzie liczy się głównie start, może być gorzej na lotniskach. Aczkolwiek będzie miał w Lublinie wszystko co potrzebne do dalszego rozwoju. Już ten sezon pokazał, że chłopak jest świadom jego słabszych stron i potrzeby pracy nad nimi. Myślę, że im dalej w sezon, tym lepiej Wiktor będzie jechał.

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6376
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Wiktor Przyjemski

#6 Postautor: kibicLBN » 9 października 2023, o 10:05

Już kiedyś pisałem. Konkurencja u21, u24 oraz fakt jaki poziom reprezentował w I lidze, nie daje podstaw aby wykręcił średnią mniejszą niż 1.6-1.8. Po prostu stawka w tych grupach będzie na tyle słaba, że Wiktor jakąś pulę punktów ma niemal gwarantowaną. Od 2 lat jest świetnie przygotowany sprzętowo, więc pytanie jak często będzie podkradać punkty seniorom.
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Haron90
Senior
Posty: 952
Rejestracja: 4 lipca 2021, o 11:03

Re: Wiktor Przyjemski

#7 Postautor: Haron90 » 9 października 2023, o 10:20

kibicLBN pisze:Już kiedyś pisałem. Konkurencja u21, u24 oraz fakt jaki poziom reprezentował w I lidze, nie daje podstaw aby wykręcił średnią mniejszą niż 1.6-1.8. Po prostu stawka w tych grupach będzie na tyle słaba, że Wiktor jakąś pulę punktów ma niemal gwarantowaną. Od 2 lat jest świetnie przygotowany sprzętowo, więc pytanie jak często będzie podkradać punkty seniorom.


Lublin, Gorzów, Toruń, i może Grudziądz - myślę, że parę skubnie. Gorzej będzie we Wrocławiu, Lesznie czy takiej Częstochowie.

Kaman
Kadrowicz
Posty: 1606
Rejestracja: 23 października 2018, o 09:42
Lokalizacja: LBN

Re: Wiktor Przyjemski

#8 Postautor: Kaman » 9 października 2023, o 16:08

(9/10) Oficjalnie: Wiktor w Platinum Motor Lublin!!
!! KONTRAKT PODPISANY NA ROK !!
Koniec spekulacji i domysłów. W niedzielę oficjalnie wyjaśniła się przyszłość Wiktora Przyjemskiego. 18-latek został zaprezentowany jako nowy zawodnik mistrzów Polski Platinum Motoru Lublin.

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4883
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Wiktor Przyjemski

#9 Postautor: RadeKas » 9 października 2023, o 17:29

Czyli co roku będziemy się modlić, żeby Bydgoszcz nie weszła do eligi.
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

ezbeg
Kadrowicz
Posty: 1555
Rejestracja: 14 listopada 2016, o 17:35

Re: Wiktor Przyjemski

#10 Postautor: ezbeg » 9 października 2023, o 17:40

Z Rybnikiem mogą mieć ciężka przeprawę, bo w awans Krosna nie wierzę.

Kaman
Kadrowicz
Posty: 1606
Rejestracja: 23 października 2018, o 09:42
Lokalizacja: LBN

Re: Wiktor Przyjemski

#11 Postautor: Kaman » 9 października 2023, o 18:11

ezbeg pisze:Z Rybnikiem mogą mieć ciężka przeprawę, bo w awans Krosna nie wierzę.

Ostrów faworytem

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6376
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Wiktor Przyjemski

#12 Postautor: kibicLBN » 9 października 2023, o 22:59

Od razu zaraz modlić. Ten sezon jest szczególnie ważny, bo Mateusz musi okrzepnąć jako senior, a Bańbor ma za sobą dopiero 2/3 sezonu. Negocjacje z Wiktorem trwały od dawna. Z tego co się orientuję już w 2022r. były luźne rozmowy, a przecież do niedawna Bartek Bańbor w elidze sobie nie radził. Nawet jeśli Bydzia awansuje to będziemy mieli Bańbora po 2 sezonach w elidze i wychowanków.
Zresztą skoro Bydgosz nie była w stanie powalczyć z Falubazem mając juniora który robi komplety, to skąd obawa ,że nagle bez takiego atutu będą zdecydowanym faworytem?
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4883
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Wiktor Przyjemski

#13 Postautor: RadeKas » 9 października 2023, o 23:07

A czy ja mówię, że są faworytem? Po prostu w naszym interesie będzie kibicowanie każdemu tylko nie im.

Aczkolwiek jak wezmą Pedersena to różnie może być.
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

Awatar użytkownika
Speedway
Trener
Posty: 2525
Rejestracja: 23 września 2005, o 23:14
Lokalizacja: Łęczna

Re: Wiktor Przyjemski

#14 Postautor: Speedway » 10 października 2023, o 03:07

Pedersenowi na te chwile zdecydowanie blizej do Rzeszowa. Chyba ze jeszcze poczeka na podbicie stawki. Ale w Bydgoszczy bo takiej stracie sa realistami i skupia sie raczej na spokojnym budowaniu druzyny na awans w niedalekiej przyszlosci, a nie goloceniu budzetu na przebrzmiala gwiazde.
Transfer Sorensena odbieram pozytywnie, wlasnie jako takie tworzenie podstaw pod przyszly atak szczytowy.

Witamy w Lublinie, Wiktor. Obys sukcesami i starzem w naszych barwach przebil swych imiennikow.
Obrazek

jarkur
Posty: 95
Rejestracja: 7 kwietnia 2022, o 18:37
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: Wiktor Przyjemski

#15 Postautor: jarkur » 10 października 2023, o 07:07

Jak słuchałem wczoraj 5.1, to naszła mnie jedna myśl. Tembr głosu i sposób wypowiedzi Wiktora przypomina mi... Łełka. Już lubię tego chłopaka.

Flagg
Trener
Posty: 6097
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Wiktor Przyjemski

#16 Postautor: Flagg » 10 października 2023, o 10:23

Przyjemski jest oczywiscie spora wartościa dodaną, ale nie jest absolutnie niezbędny Motorowi. Dlatego nie ma co rozpaczać, jeśli np. za rok wróci do Bydgoszczy. Z reką w nocniku nie zostaniemy, bo jest Bańbor, a Jaworski właściwie ze stratu na start robi duże postępy. Ale absolutnie nie zdziwi mnie, jeśli Przyjemski już w barwach Polonii za juniora nie pojedzie. Nawet jeśli Bydgoszcz awansuje. Dużo zależy od tego, jak w tym Lublinie będzie mu się powodzić. Jeśli będą sukcesy, będzie rozwój i wyniki, to powrót do "domu" nie będzie taką łatwą decyzją.
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Haron90
Senior
Posty: 952
Rejestracja: 4 lipca 2021, o 11:03

Re: Wiktor Przyjemski

#17 Postautor: Haron90 » 10 października 2023, o 10:41

To tak jak z Dudkiem ... jakoś nie widzę wielkiego powrotu do Zielonej, ciekawe jak wspaniali kibice go przyjmą? :D

Bydgoszcz może się łudzić, że jak awansują, to Wiktor jako pierwszy podpisze kontrakt. Prawda jest taka, że po sezonie spędzonym w topowym klubie, wśród żużlowców z absolutnego światowego czuba, Wiktor nie będzie chciał wracać do Bydgoszczy, walczyć o utrzymanie i dodatkowo użerać się z Kanclerzem juniorem.

KrzyczącyK1b1c
Zawodowiec
Posty: 1485
Rejestracja: 22 października 2019, o 17:11

Re: Wiktor Przyjemski

#18 Postautor: KrzyczącyK1b1c » 10 października 2023, o 17:59

Haron90 pisze:To tak jak z Dudkiem ... jakoś nie widzę wielkiego powrotu do Zielonej

Trochę inna sytuacja. Dudek ma podpisany kontrakt w Apatorze na dwa lata (jeszcze jeden sezon). Wiktor jest u nas na rok i był to fundamentalny warunek jego teamu.

Haron90 pisze:Prawda jest taka, że po sezonie spędzonym w topowym klubie, wśród żużlowców z absolutnego światowego czuba, Wiktor nie będzie chciał wracać do Bydgoszczy, walczyć o utrzymanie i dodatkowo użerać się z Kanclerzem juniorem.

Nie wiem dlaczego odpowiadasz za Wiktora. Widać, że jest on bardzo mocno przywiązany do Bydgoszczy. Wydaje się, że znacznie bardziej niż Zmarzlik do Gorzowa.

go!
Trener
Posty: 3765
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

Re: Wiktor Przyjemski

#19 Postautor: go! » 10 października 2023, o 18:16

KrzyczącyK1b1c pisze:Nie wiem dlaczego odpowiadasz za Wiktora.

Masz racje. Niech sie nikt w tym temacie nie odzywa poki Wiktor sie nie zarejstruje.

Awatar użytkownika
Rusek
Zawodowiec
Posty: 1268
Rejestracja: 5 września 2009, o 08:23

Re: Wiktor Przyjemski

#20 Postautor: Rusek » 10 października 2023, o 18:21

Wiktor jest jeszcze bardzo młody. Wiadomo że przyszedł do Nas bo chciał do ekstraligi i to właściwy wybór jeśli chce się rozwijać. W audycji radiowej wypadł bardzo fajnie, rozsądny z niego chłopak. To że wróci kiedyś do Bydgoszczy to więcej niż pewne, tylko ten zespół musi wejść do tej ekstraligi. A kiedy to będzie to nie wiadomo.
Zmarzlik przyszedł w innych okolicznościach, on dla Stali jeździł już trochę lat. I moim zdaniem wcale nie jest pewne czy jeśli będzie zmieniał klub za jakiś czas to od razu wróci do Gorzowa. Tak też być nie musi.

KrzyczącyK1b1c
Zawodowiec
Posty: 1485
Rejestracja: 22 października 2019, o 17:11

Re: Wiktor Przyjemski

#21 Postautor: KrzyczącyK1b1c » 10 października 2023, o 18:22

go! pisze:
KrzyczącyK1b1c pisze:Nie wiem dlaczego odpowiadasz za Wiktora.

Masz racje. Niech sie nikt w tym temacie nie odzywa poki Wiktor sie nie zarejstruje.

Co? xD "Wiktor nie będzie chciał wracać do Bydgoszczy" to są słowa jakby był z jego otoczenia xD

Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4145
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: Wiktor Przyjemski

#22 Postautor: Perez » 10 października 2023, o 18:32

A Gollob wrócił do Bydgoszczy?
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!

KrzyczącyK1b1c
Zawodowiec
Posty: 1485
Rejestracja: 22 października 2019, o 17:11

Re: Wiktor Przyjemski

#23 Postautor: KrzyczącyK1b1c » 10 października 2023, o 18:44

Perez pisze:A Gollob wrócił do Bydgoszczy?

Gollob odchodził z Bydgoszczy jako spełniony zawodnik Polonii, z dorobkiem złotych medali DMP dla Bydgoszczy, w wieku 32 lat. Chyba jednak trochę inna sytuacja.

ezbeg
Kadrowicz
Posty: 1555
Rejestracja: 14 listopada 2016, o 17:35

Re: Wiktor Przyjemski

#24 Postautor: ezbeg » 10 października 2023, o 19:02

A i Polonia była bankrutem, przez co nie było stać klubu na utrzymanie Golloba.

Haron90
Senior
Posty: 952
Rejestracja: 4 lipca 2021, o 11:03

Re: Wiktor Przyjemski

#25 Postautor: Haron90 » 10 października 2023, o 19:43

KrzyczącyK1b1c pisze:
go! pisze:
KrzyczącyK1b1c pisze:Nie wiem dlaczego odpowiadasz za Wiktora.

Masz racje. Niech sie nikt w tym temacie nie odzywa poki Wiktor sie nie zarejstruje.

Co? xD "Wiktor nie będzie chciał wracać do Bydgoszczy" to są słowa jakby był z jego otoczenia xD


Jest to forum, wyraziłem swoją opinię i przekonanie na dany temat. Chyba jasne jest, że za samego zawodnika się nie wypowiadam? Idąc twoim tokiem myślenia, od razu zamknijmy forum. Albo chociaż zbanujmy ludzi, którzy nie są z najbliższego otoczenia danego zawodnika, i nie dostali od tegoż zawodnika autoryzacji, na upublicznianie informacji ...
Gdyby mi się chciało, to prześledziłbym Twoje wypowiedzi, na pewno wszystkie zostały osobiście potwierdzone.