Pozaligowe występy lubelskich zawodników

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
wojtek_78
Szkółkowicz
Posty: 249
Rejestracja: 2 kwietnia 2003, o 16:39
Lokalizacja: Lublin

#51 Postautor: wojtek_78 » 2 czerwca 2005, o 21:08

DonKamizi pisze:Moje gratulacje...rzeczywiście droga do Krosna jest strasznie kręta i trudno ją zapamiętać.


Nie dość, że kręta to zapewne jeszcze kupa zbójców po drodze :lol: :D

Awatar użytkownika
boxing
Kadrowicz
Posty: 1689
Rejestracja: 9 sierpnia 2004, o 22:15
Lokalizacja: Lublin

#52 Postautor: boxing » 2 czerwca 2005, o 21:41

Krosno jest jakies pechowe i szczegolnie dla zuzlowcow trudne do namierzenia: mlodsi forumowicze pewnie nie pamietaja, ale chyba z 10 lat temu niejaki Brian Andersen tez mial problem ze znalezieniem stadionu "Wilkow" i wyladowal w Krosnie... Odrzanskim. I strasznie sie zdziwil, ze speedway niby taki popularny w Polsce, a w tym Krosnie nikt nie slyszal, ze maja stadion, tor a nawet cala druzyne zuzlowa :wink:
Mini-zuzel w Lublinie i mamy co roku swojego Hliba a moze nawet Jonssona!

rumburaque
Szkółkowicz
Posty: 245
Rejestracja: 19 listopada 2004, o 15:36
Lokalizacja: lublin

#53 Postautor: rumburaque » 2 czerwca 2005, o 21:57

trochę wyrozumiaości przecież oni w lewo i w kółko 4 razy :D

Awatar użytkownika
Łoptymista
Trener
Posty: 3790
Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
Lokalizacja: Lublin

#54 Postautor: Łoptymista » 2 czerwca 2005, o 22:00

DonKamizi pisze:Podobno, jak wypowiada się na oficjalnej stronie Dyrektor pomylili drogi :lol: i się spóźnili.
Moje gratulacje...rzeczywiście droga do Krosna jest strasznie kręta i trudno ją zapamiętać.
Na mecz ligowy pewnie jechali z przewodnikiem :wink:


Ludzie ale DZIADOSTWO! Od sezonu transferowego jakieś fatum zawisło nad tym klubem, kontrakty to klęska, chore koncepcje odnośnie juniorów i planów drużyny. A teraz jeszcze taki pasztet. WSTYD. WSTYD po stokroć wstyd.
Co nas czeka w niedzielę? Może już teraz rozdajmy zawodnikom mapki z drogą na nasz stadion, a papiery zawodników niech zbierze meesha (lubi zbierać papierki). Inaczej nasze gwiazdy jeszcze potopią się w Bystrzycy, bo pomylą ją z parkiem maszyn :oops: :oops: :oops: :oops:
PS czemu to jozkom nie przytrafiają się takie wpadki? (wyjaśnienie - pytanie retoryczne)

Davv
Kadrowicz
Posty: 1847
Rejestracja: 1 maja 2005, o 18:26
Lokalizacja: LUBLIN

#55 Postautor: Davv » 2 czerwca 2005, o 22:13

Ja proponuje tego pana co maluje na starcie te białe kreseczki wysłać już do Rybnika (tylko z przewodnikiem) i niech maluje drogę naszym sierotkom.

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7445
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

#56 Postautor: Cooper » 2 czerwca 2005, o 23:30

Okęcie-Opole 2h 15min

Lublin-Krosno 4h 03min



:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


Wszystko zalezy, ze tak powiem, od determinacji...
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Awatar użytkownika
sadychor
Kadrowicz
Posty: 1798
Rejestracja: 12 kwietnia 2005, o 16:16

#57 Postautor: sadychor » 2 czerwca 2005, o 23:51

Od razu się nabijacie. A może chłopaki zabawili za długo przy Wielkiej Betonowej po drodze :?: Może ta cała akcja ma jakiś głębszy ukryty sens :?: Np.: niech się kibice pośmieją bo jacyś smutni ostatnio na tym stadionie siedzą, albo to: niech nas przeciwnicy mają za, delikatnie mówiąc, niezorganizowanych. Takie budowanie pozycji słabszego, a potem trach :!: E-liga nasza :!: :!: :wink: :D

Awatar użytkownika
Łoptymista
Trener
Posty: 3790
Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
Lokalizacja: Lublin

#58 Postautor: Łoptymista » 2 czerwca 2005, o 23:53

Cooper pisze:Okęcie-Opole 2h 15min

Lublin-Krosno 4h 03min



:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


Wszystko zalezy, ze tak powiem, od determinacji...


Czepiasz siÄ™ i to podle! Wstyd mi za Ciebie.

A ja się zaczynam martwić. Poważnie. Ktoś wie czy nasz orły znalazły drogę powrotną :?: Przecież teraz mogą być już w Rumunii, nawet o tym nie wiedząc. Trzeba ich ratować.

Awatar użytkownika
sadychor
Kadrowicz
Posty: 1798
Rejestracja: 12 kwietnia 2005, o 16:16

#59 Postautor: sadychor » 2 czerwca 2005, o 23:58

Łoptymista pisze:A ja się zaczynam martwić. Poważnie. Ktoś wie czy nasz orły znalazły drogę powrotną :?: Przecież teraz mogą być już w Rumunii, nawet o tym nie wiedząc. Trzeba ich ratować.


Do niedzieli wrócą, martwmy się lepiej o zmysł orjentacji Franka, bo on podobno w sobotę to aż w Niemczech startuje....Nie wiem kurde, może niech znaczy drzewa :?:

Awatar użytkownika
Mrucky
Posty: 111
Rejestracja: 28 marca 2004, o 09:55
Lokalizacja: Rzeszów

#60 Postautor: Mrucky » 3 czerwca 2005, o 00:23

Dziwna sprawa z tym co mów wasz dyrektor. My w Krośnie byliśmy już o 15:20 i Adam Pietraszko był w parku maszyn z dwoma motorami. W drodze na trybuny spotkalismy Jacka Ziółkowskiego , który mówił wyraźnie, że zapomniano licencji którą ma dostarczyć Dominiczak. Zawodnik z Lublina przybył na stadion KSŻ-u, ale tuż po prezentacji, więc wg. mnie z tą pomyloną drogą to "ściema" 8)

sledzio

#61 Postautor: sledzio » 3 czerwca 2005, o 00:26

haha zablądzili haha ale paranoja co to się dzieje w tym klubie pierwszy raz cos takiego słysze że nasze gwiazdy zabladzili hehe

meesha
Trener
Posty: 7575
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#62 Postautor: meesha » 3 czerwca 2005, o 00:32

Mrucky pisze:Dziwna sprawa z tym co mów wasz dyrektor. My w Krośnie byliśmy już o 15:20 i Adam Pietraszko był w parku maszyn z dwoma motorami. W drodze na trybuny spotkalismy Jacka Ziółkowskiego , który mówił wyraźnie, że zapomniano licencji którą ma dostarczyć Dominiczak. Zawodnik z Lublina przybył na stadion KSŻ-u, ale tuż po prezentacji, więc wg. mnie z tą pomyloną drogą to "ściema" 8)
Czemu ściema - Adam pewnie przyjechał sam z Częstochowy, a z Lublina mieli przyjechać Dominiczak i Wrona.
I właśnie najbardziej interesujące jest kto "zapomniano" bo wychodzi na to, że to na Krzysiu Dominiczaku spoczywał obowiązek dostarczenia dokumentów do Krosna - tylko nie wiem czy został jakimś kierownikiem czy dorabia jako kurier :wink:
Ale w sumie fajnie - jak już mi przeszło wkur***nie to znów mam kolejną (po MACECu i MDMP) porcję zdrowego śmiechu... Bo juz tylko śmiech nam został :P
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
Mrucky
Posty: 111
Rejestracja: 28 marca 2004, o 09:55
Lokalizacja: Rzeszów

#63 Postautor: Mrucky » 3 czerwca 2005, o 00:37

meesha pisze:Czemu ściema - Adam pewnie przyjechał sam z Częstochowy, a z Lublina mieli przyjechać Dominiczak i Wrona.


Bo Jacek Ziółkowski wyraźnie powiedział, że wasi zawodnicy zapomnieli licencji i Dominiczak ma je dostarczyć. Wygląda więc na to, że zawodnik TŻ-u musiał zawrócić aby te papiery dostarczyć do Krosna.

Awatar użytkownika
Łoptymista
Trener
Posty: 3790
Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
Lokalizacja: Lublin

#64 Postautor: Łoptymista » 3 czerwca 2005, o 00:39

Mrucky pisze:Dziwna sprawa z tym co mów wasz dyrektor. My w Krośnie byliśmy już o 15:20 i Adam Pietraszko był w parku maszyn z dwoma motorami. W drodze na trybuny spotkalismy Jacka Ziółkowskiego , który mówił wyraźnie, że zapomniano licencji którą ma dostarczyć Dominiczak. Zawodnik z Lublina przybył na stadion KSŻ-u, ale tuż po prezentacji, więc wg. mnie z tą pomyloną drogą to "ściema" 8)

Mrucky coś tam wiesz ale nie dokładnie i kity nam wciskasz.
:wink:
1. To nie był Adam tylko ktoś b. podobny do niego.
2. Zegarek i tak źle ci chodzi.
3. Jacka Z. źle zrozumiałeś chodziło o inne papiery i inne zawody.
4. To i tak nie był J. Ziółkowski.
5. A byłeś ty w ogóle w Krośnie?
6. Oficjalną wersję podaje oficjalna strona TŻ. Gdyby była w tym zamieszaniu czyjaś wina, to ten ktoś z klubu naszego jedynego przyznałby się do tego. A skoro nikt się nie przyznaje więc nie ma do czego. Prawda, że logiczne.

PS Meesha pisz...

Awatar użytkownika
Mrucky
Posty: 111
Rejestracja: 28 marca 2004, o 09:55
Lokalizacja: Rzeszów

#65 Postautor: Mrucky » 3 czerwca 2005, o 00:42

Łoptymista pisze:Mrucky coś tam wiesz ale nie dokładnie i kity nam wciskasz.
:wink:


:oops: Wydało się :P

meesha
Trener
Posty: 7575
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#66 Postautor: meesha » 3 czerwca 2005, o 00:47

Mrucky pisze:
Łoptymista pisze:Mrucky coś tam wiesz ale nie dokładnie i kity nam wciskasz.
:wink:


:oops: Wydało się :P
No pewnie, przecież wiemy wszyscy (bo już się wydało), że poprzestawialiście w Rzeszowie drogowskazy na Krosno i nasi zawodnicy dopiero we Lwowie zorientowali się, że coś jest nie tak :lol: I tylko dzięki temu Rzeszów awansował do finału. Sprytnie :P :D

PS. -> do Łoptymisty... Przecież piszę - to już jakiś 20. post dzisiaj :lol:
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
Soluk
Posty: 130
Rejestracja: 10 marca 2005, o 21:27
Lokalizacja: z Czechowa
Kontakt:

#67 Postautor: Soluk » 3 czerwca 2005, o 01:01

Nie wiem o co tu chodzi ale ktos tu sciemnia. Skoro licencja Adama jest w lublinie to w jaki sposob mial ja przywiesc Dominiczak- jadacy z Zielonki?
Nasuwa sie pytanie od czego jest kierownik druzyny, dyrektor, dzialacze?- chyba ze zgubili sie podrodze do lublina i jeszcze znalesc sie nie moga.

To nie jest smieszne to jest zalosne....

Polska to piekny kraj

pozdro

Acha jeszcze jedno ŹIÓŁKOWSKI WRÓĆ :!:

meesha
Trener
Posty: 7575
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#68 Postautor: meesha » 3 czerwca 2005, o 01:19

.:Soluk:. pisze:Nie wiem o co tu chodzi ale ktos tu sciemnia. Skoro licencja Adama jest w lublinie to w jaki sposob mial ja przywiesc Dominiczak- jadacy z Zielonki?
Nie sądzę, żeby Mały wczoraj wieczorem po MDMP w Lublinie wyruszył do domu 600 km po to by nad ranem z niego wyjechać do Krosna - wniosek: raczej na pewno nocował w Lublinie... to tak gwoli wyjaśnienia... i idę już spać bo bana dostanę za nabijanie jak nic :lol:
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
Soluk
Posty: 130
Rejestracja: 10 marca 2005, o 21:27
Lokalizacja: z Czechowa
Kontakt:

#69 Postautor: Soluk » 3 czerwca 2005, o 01:29

meesha pisze:
.:Soluk:. pisze:Nie wiem o co tu chodzi ale ktos tu sciemnia. Skoro licencja Adama jest w lublinie to w jaki sposob mial ja przywiesc Dominiczak- jadacy z Zielonki?
Nie sądzę, żeby Mały wczoraj wieczorem po MDMP w Lublinie wyruszył do domu 600 km po to by nad ranem z niego wyjechać do Krosna - wniosek: raczej na pewno nocował w Lublinie... to tak gwoli wyjaśnienia... i idę już spać bo bana dostanę za nabijanie jak nic :lol:


A tak sory, takie male niedopatrzenie, mam nadzieje ze mi wybaczysz :wink: Poprostu nie moge zrozumiec jak taka sytuacja mogla miec wogole miejsce . pozdro

Siwek Patataj

#70 Postautor: Siwek Patataj » 3 czerwca 2005, o 03:34

Poradźcie mi, co tu napisać??? :) :) :) Śmieję się, bo płakać mi się już nie chce, po prostu tylko śmiech mnie ogarnia :) :) :) Ludzie, kiedy to się skończy, kiedy Ci klubowi amatorzy wrócą do swoich biznesów, a ten klub zacznie funkcjonować tak jak powinien? Nastąpi to w ogóle kiedykolwiek?

Panu Pietraszce i Dominiczakowi mogę zasponsorować (nawet bez reklamy w programie żużlowym) samochodowe mapy Polski. Ale jazda :)

ukłoniki
lucki73

Awatar użytkownika
marcinza
Posty: 99
Wiek: 48
Rejestracja: 11 marca 2003, o 10:10
Lokalizacja: LUBLIN

#71 Postautor: marcinza » 3 czerwca 2005, o 07:23

1. rozmawiałem z kolegą z krosna i powiedział on że spóżnił się tylko dominiczak a pietraszko był wcześniej
2. wykluczeni zostali za brak licencji a nie za spóźnienie :):):)
3. a po za tym to sam wiem jak trudno jest dojechać na stadion w krośnie, połozony jet od w okolicach rynku, ale tam jest dużo uliczek jednokierunkowych i wystarczy że minie się niechcący zjazd i już 30 minut w plecy bo trzeba robić nowe kółko :):):)

Dudi
Junior
Posty: 349
Rejestracja: 29 października 2004, o 09:28

#73 Postautor: Dudi » 3 czerwca 2005, o 08:40

Dominiczak juz drugi raz "gubi drogę". Na mecz z Gorzowem nie mógł trafic do Lublina i wpadł ledwo na prezentację. A może ma jakiś dobry, nowy samochód np. produkcji francuskiej? Co by nie mówić - totalna kompromitacja organizacyjna. Żeby nie było w klubie nikogo kto ma łeb na karku i pilnuje dupereli. Ale nikogo nie powinno to dziwić - nie pilnuje się priorytetów takich jak realizacja założeń a co dopiero jakieś licencje.

Awatar użytkownika
yamahaR1
Senior
Posty: 982
Rejestracja: 24 lipca 2004, o 20:43
Lokalizacja: LUBLIN

#74 Postautor: yamahaR1 » 3 czerwca 2005, o 08:41

Najpierw się chcieliśmy zrzucać na pulpety, teraz będziemy mapy kupować niezły sezon nie ma co. Ktoś jak zwykle o czymś zapomniał, nie dopilnował i teraz nie ma jaj się przyznać tylko się zaczyna ściemnianie ile wlezie.
Ja i tak się dziwie, że w ogóle wczoraj forum działało bo ostatnio jak tylko coś się działo forum dziwnie zamknięte :roll:

Susic
Junior
Posty: 364
Rejestracja: 10 marca 2005, o 10:12
Lokalizacja: Lublin/Warszawa

#75 Postautor: Susic » 3 czerwca 2005, o 09:06

Wstyd, wstyd, wstyd...

Coraz bardziej tracę szacunek do naszych działaczy. Organizacja na poziomie drugiej ligi.
W środę na swoim torze brak składu na MDMP (i brak tasmy), w czwartek brak zawodników i licencji na zawodach MPPK. Gdybym był w GKSŻ karał bym kluby za takie rzeczy.

P.S. Wniosek z powyższych postów: oficjalna strona lubelskiego klubu podaje nieprawdziwe informacje (tzn. kłamie).