Pozaligowe występy lubelskich zawodników

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4300
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#4776 Postautor: Torsen » 3 października 2023, o 17:03

Cooper pisze:
papi pisze:jestem przekonany, że nawet na tym forum, więcej osób kibicowało Fredrikowi przeciw Zmarzlikowi


Co jest ogólnie żenujące i przypomina czasy gdy Polska była przeciw Gollobowi, a tu nawet obecne środowisko Zmarzlika jest podzielone i "nie potrafi kibicować w zawodach indywidualnych", bo Zmarzlik nie jeździ codziennie trolejbusem z brejdakiem jedząc cebularza. No oczywiście nie to co Holder czy Lindgren, którzy pobudowali już domy na Węglinie ;]

W IMŚ prawie nigdy nie kibicowałem Polakom, bo mało którego darzyłem sympatią, a w zawodach indywidualnych narodowość, czy raczej obywatelstwo, a właściwie federacja wystawiająca licencję - ma trzeciorzędne znaczenie. Nie ma nic żenującego w tym, że kibicujesz zawodnikom, których znasz z klubu i z różnych powodów lubisz bardziej, niż Polaków z innych ośrodków żużlowych, jak np. Golloba, który przyjeżdżał na Zygmuntowskie z Polonią i doprowadzając do superniebezpiecznych sytuacji na torze rozprowadzał słabszego partnera z pary na 5:1. Można to doceniać, ale lubić trudno. Wiele osób z Lublina przez lata kibicowało Nielsenowi, Richardsonowi itd i jeśli kogoś to żenuje, to jest to wyłącznie jego problem.

Torsen to komu w GP kibicujesz? Dudkowi?
Olewam GP, nie interesuje się nim, a oglądam, jak leci w otwartej transmisji, a ja akurat nie mam niczego lepszego do roboty. Byłem osobiście na GP trzy razy i wszystkie te zawody przeszły dla mnie bez atmosfery i bez żadnych emocji.
Jak oglądam, kibicuję przede wszystkim zawodnikom Motoru, a gdy ze sobą rywalizują - na pewno nie trzymam kciuków za Zmarzlika.

Typowa afera nakręcona na zuzel.info, przez tych samych pieniaczy.

Chyba się zagalopowałeś, mój drogi. Jeśli ktoś pieniaczy, to Ty - co najmniej od roku w sposób prześmiewczy i bardzo konfrontacyjny atakując forumowiczów, którzy mają inny punkt widzenia, niż Ty. Punkt widzenia, bo o fakty sporu, zdaje się, nie ma.
O ile mi wiadomo, nikogo nie da się zmusić do polubienia kogoś. Niektóre osoby, bez względu na fakty, u niektórych nie budzą sympatii i to wszystko na ten temat. Kpisz sobie jak zwykle, ale nie wiem, czemu to ma służyć. Przekonaniu kogoś, że należy lubić Zmarzlika? Wyśmianiu z tego powodu, że nie lubi Zmarzlika? Dobre.
Zmarzlik kiedyś był wulgarnym podgorzowskim cwaniaczkiem z wybujałym ego, dziś się trochę wyrobił, ale idzie w stronę śliskiego typa, który nie wypowiada się kategorycznie, by nigdy nie można było mu zarzucić, że opowiedział się za czymś lub przeciw czemuś. W naszym przypadku jest to omijanie wypowiedzi wskazujących na przynależność do drużyny i klubu, które są na celowniku obrzydliwej i bezzasadnej, powszechnej kampanii oszczerstw. W takim momencie oczekujesz zajęcia jakiejś postawy wskazującej przynajmniej na przynależność, skoro nie stać go na odparcie ataków. Ataków, które w dużej mierze idą z jego rodzimego środowiska, a z którym Bartek, wygląda na to, konfrontować się nie chce w żaden, nawet najsubtelniejszy sposób. Odnoszę wrażenie, że jest poza drużyną. Nawet gdy nasi, jak jeden mąż, położyli mecz w Grudziądzu, to Zmarzlik zrobił 14 ;)
Nade wszystko jednak jest totalnym egoistą na torze, który nie tylko nie potrafi i nie chce jakkolwiek pomóc parterowi, ale wręcz nieraz mu przeszkadza w jeździe. Co daje innym w parkingu, tego nie wiem, bo mnie tam nie ma, nie słyszę, co mówią, nie znam się na tym, a nawet jak słyszę w jakichś kuchniach meczowych, to są to w większości wypowiedzi niezrozumiałe, niemożliwe do zweryfikowania lub bluzgi.
Nie przeczę, że Zmarzlik posiada cechy charakteru wspólne z innymi wielkimi mistrzami sportowymi, takie jak ambicja, konsekwencja, bezwzględność, egoizm. Że jest wybitnym zawodnikiem i zdobywa masę punktów. Że ma wartość marketingową itd. Doceniam go i oklaskuję, gdy przywozi punkty dla Motoru. Nie jestem jednak w stanie zmusić się do tego, by go darzyć sympatią, bo jej u mnie po prostu nie budzi. A z pieniactwem ma to tyle wspólnego, co nic.
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7551
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#4777 Postautor: Cooper » 3 października 2023, o 17:13

Pieniactwo to czepianie się, że Zmarzlik nie mówił gdzieś tam w wywiadzie nazwy Motor, albo bije brawo nie patrząc w oczy kibicom. To jest pieniactwo czystej postaci, żeby nie powiedzieć że przypie*dalanie się o glupoty.

Nie ma nic żenującego w tym, że kibicujesz zawodnikom, których znasz z klubu i z różnych powodów lubisz bardziej, niż Polaków z innych ośrodków żużlowych, jak np. Golloba


Nie ma nic bardziej żenującego niż być na GP na obcej ziemi i słuchac jak kibice z Leszna głośno wspierają np.Emila, a z Częstochowy Madsena. Byłem tego świadkiem kilka razy i nigdy tego nie mogłem pojąć, sorry.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4300
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#4778 Postautor: Torsen » 3 października 2023, o 17:14

Widzę.
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7551
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#4779 Postautor: Cooper » 3 października 2023, o 17:17

Nie polecam zawodów międzynarodowych więc, bo chyba nie czujesz ich sensu.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4300
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#4780 Postautor: Torsen » 3 października 2023, o 17:21

Nie czuję ich klimatu. Natomiast, jak pisałem, przynależność państwowa w zawodach indywidualnych jest moim zdaniem na dalszym planie, tak jak np w tenisie. Zawodnicy reprezentują przede wszystkim siebie, kraj w dalszej kolejności.
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7551
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#4781 Postautor: Cooper » 3 października 2023, o 17:23

Te hymny tylko wszystko psują na koniec, powinni puszczać ulubioną piosenkę Bartka.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13380
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#4782 Postautor: Gelo » 3 października 2023, o 17:54

Cooper pisze:Pieniactwo to czepianie się, że Zmarzlik nie mówił gdzieś tam w wywiadzie nazwy Motor, albo bije brawo nie patrząc w oczy kibicom. To jest pieniactwo czystej postaci, żeby nie powiedzieć że przypie*dalanie się o glupoty.

Jako pieniacz czuję się wywołany do tablicy. Jasne dopóki trzepie punkty wszystko inne można uznać za "głupoty". Tylko w czym on jest gorszy/lepszy od Domina, Matiego czy nawet Jarka, którego przez całą karierę związki z Lublinem były de facto żadne? Dlaczego nazwa pracodawcy, który płaci mu miliony konsekwentnie staje mu ością w gardle? Boi się reakcji gorzowskich kibiców? Nie chce się komuś narazić? Bądźmy poważni. Ci co go mieli znienawidzić za odejście z Gorzowa już to zrobili. Przy okazji znienawidzili Motor jako klub jakby zmiana klubu w profesjonalnym sporcie była czymś niespotykanym. I tutaj dochodzimy do sedna sprawy. Egocentryzm i egoizm. Zapewne jest zaangażowany w działanie klubu, jest na każdym treningu, jest na odprawie, dzieli się spostrzeżeniami. Ok. Ale za taką jazdę jak w Częstochowie taki Domin powinien mu zasadzic kopa w dupę...

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7551
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#4783 Postautor: Cooper » 3 października 2023, o 18:20

Staram się zrozumieć ten problem z wymawianiem nazwy klubu, bo przyznam szczerze że gdyby nie nasze forum to chyba bym o tym nie wiedział... Na FB jego posty są raczej w stylu "razem z kolegami z Motoru Lublin" itp.

Tak czy inaczej jest to afera z kategorii "sezon ogórkowy".

No ale różnych rzeczy się już czepiano jeśli chodzi o BZ, a to głos za cienki, a to przeklina, a to Orlen go sponsoruje, a to krzywo macha itd. itp., taka cena być najlepszym, szczególnie w Polsce trzeba ją zawsze zapłacić.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

vaikai
Posty: 149
Rejestracja: 10 lipca 2007, o 11:01

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#4784 Postautor: vaikai » 3 października 2023, o 19:21

Ge(L)o pisze:Poza tym czuję się kibicem spełnionym, więc kolejne medale niespecjalnie mnie interesują. Chciałbym normalnie w końcu pójść na mecz :)

Wiele razy się z twoimi opiniami nie zgadzałem, a ta brzmi wyjątkowo idiotycznie. Jednak... zgadzam się z tym co napisałeś w 100%, nic dodać nic ująć, nie zmieniłbym ani jednego słowa w powyższym. Jest to dla mnie dziwne, ale mam tak samo. Dziwna nostalgia za czasami, kiedy bilet kupowało się w dniu meczu i można było usiąść gdziekolwiek się chce :D.

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4228
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#4785 Postautor: papi » 3 października 2023, o 19:28

normalnie na takie problemy zaproponowałbym wycieczkę do nieodległych ośrodków w Małopolsce i na Podkarpaciu, ale jak na złość chyba wszyscy wstają z kolan.
Przyjdzie jeszcze dzień, że będziecie żałować tych fanaberii :)

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5624
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#4786 Postautor: niespokojny » 3 października 2023, o 19:43

Moze chlopaki chca po prostu nowego stadionu?

A co do Zmarzlika o ile sie nie myle to jej nazwy tez nie wypowiada dla rownowagi.
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

Ge(L)o
Trener
Posty: 3273
Rejestracja: 26 czerwca 2006, o 12:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#4787 Postautor: Ge(L)o » 3 października 2023, o 21:36

papi pisze:normalnie na takie problemy zaproponowałbym wycieczkę do nieodległych ośrodków w Małopolsce i na Podkarpaciu, ale jak na złość chyba wszyscy wstają z kolan.
Przyjdzie jeszcze dzień, że będziecie żałować tych fanaberii :)

Ale mnie nie interesują inne kluby na ścianie wschodniej bądź na innej. Jestem Motorowcem i na mecze Motoru chcę chodzić. Wolałem po prostu 4-5 tys ludzi na stadionie, a nie 10-12. Z karnetu świadomie zrezygnowałem przed tym sezonem. To nie fanaberie, ale rozterki starego kibica. Albo kryzys wieku średniego.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13380
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#4788 Postautor: Gelo » 3 października 2023, o 22:05

Czyli ja mam komplet :) w tym roku miałem karnet ale już więcej tego nie zrobię. Na Włókniarzu coś we mnie pękło. Najpierw awantura z jakimś patusem co zajął pół sektora potem wstawanie co bieg a na koniec nosidełko z piwem na plecach. Fuck. Nigdy więcej.

Czarek
Trener
Posty: 5335
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#4789 Postautor: Czarek » 4 października 2023, o 13:46

Gelo pisze:Czyli ja mam komplet :) w tym roku miałem karnet ale już więcej tego nie zrobię. Na Włókniarzu coś we mnie pękło. Najpierw awantura z jakimś patusem co zajął pół sektora potem wstawanie co bieg a na koniec nosidełko z piwem na plecach. Fuck. Nigdy więcej.

Niestety coraz więcej jest takich opinii wyrażanych przez kibiców, którzy chodzą na żużel od wielu lat. Dojdzie do tego, że na stadionie dominować będą świeżaki, uczący się kolorów kasków, fani stadionowego piwa, a z czasem zwolennicy piłkarskich standardów kibicowania.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

KrzysiekS
Junior
Posty: 427
Rejestracja: 12 grudnia 2018, o 09:10

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#4790 Postautor: KrzysiekS » 4 października 2023, o 14:21

Łza dla cieniów minionych...
Niestety tak to działa. Już dwa lata temu stojąc z kumplem na koronie dywagowaliśmy nad tym kiedy to "szaleństwo" się skończy i wrócimy na dawne śmieci ;) Kiedyś nawet pomiędzy nieznajomymi zdarzyło się rzeczowo podyskutować. Nasuwa się na usta ironiczne "kiedyś to było!". Wydaje mi się że jeszcze ze dwa złota, potem chwilka kryzysu i zostaną ci którzy mają zostać. Moim marzeniem jest aby ta chwilka kryzysu była czymś takim z czym obecnie mierzy się Unia Leszno, a nie jej imienniczka z Tarnowa. Tego sobie i Wam życzę. Pięknie byłoby gdybyśmy usadowili się na plus dziesięć sezonów w ekstralidze, a równocześnie nieco zeszło tej mody i ciśnienia. Aby z przypadkowym sąsiadem można było znowu zagadnąć o występ w Szwecji w ostatnim tygodniu np Cierniaka czy wspólnie używać skrótu MDMP wiedząc o co chodzi;)

meesha
Trener
Posty: 7595
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#4791 Postautor: meesha » 4 października 2023, o 14:35

Nie ma takich zawodow MDMP

;)
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Ge(L)o
Trener
Posty: 3273
Rejestracja: 26 czerwca 2006, o 12:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#4792 Postautor: Ge(L)o » 4 października 2023, o 15:03

Świeżak ! <wytyka palcem>

Awatar użytkownika
Saint
Zawodowiec
Posty: 1295
Rejestracja: 24 czerwca 2004, o 12:38
Lokalizacja: LUBLIN/Warszawa

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#4793 Postautor: Saint » 4 października 2023, o 15:26

Gelo pisze:
Cooper pisze:Pieniactwo to czepianie się, że Zmarzlik nie mówił gdzieś tam w wywiadzie nazwy Motor, albo bije brawo nie patrząc w oczy kibicom. To jest pieniactwo czystej postaci, żeby nie powiedzieć że przypie*dalanie się o glupoty.

Jako pieniacz czuję się wywołany do tablicy. Jasne dopóki trzepie punkty wszystko inne można uznać za "głupoty". Tylko w czym on jest gorszy/lepszy od Domina, Matiego czy nawet Jarka, którego przez całą karierę związki z Lublinem były de facto żadne? Dlaczego nazwa pracodawcy, który płaci mu miliony konsekwentnie staje mu ością w gardle? Boi się reakcji gorzowskich kibiców? Nie chce się komuś narazić? Bądźmy poważni. Ci co go mieli znienawidzić za odejście z Gorzowa już to zrobili. Przy okazji znienawidzili Motor jako klub jakby zmiana klubu w profesjonalnym sporcie była czymś niespotykanym. I tutaj dochodzimy do sedna sprawy. Egocentryzm i egoizm. Zapewne jest zaangażowany w działanie klubu, jest na każdym treningu, jest na odprawie, dzieli się spostrzeżeniami. Ok. Ale za taką jazdę jak w Częstochowie taki Domin powinien mu zasadzic kopa w dupę...

To co Bartek powinien zrobić Dominowi za wywrócenie w Szwecji.? Bo Bartek wstał otrzepał się i jechał dalej - bo to jest żużel. Może nie jest ‚gentelmanem’ jak Leigh Adams ale ma te same standardy wobec innych i wobec siebie. Jak ktoś z nim pojedzie mocniej, nie rozpacza przed kamerami i nie oczekuje przeprosin. Dlatego nie przeprasza sam .. dlatego on jest 4 krotnym MŚ a niestety - mimo olbrzymiej sympatii do niego - Adams ani razu. Nie dalej jak wczoraj miałem przyjemność posłuchać Macieja Giemze i Mikołaja Marczyka, i obaj powiedzieli jednym głosem - w motorsporcie zawodnik w trybie wyścigowym musi być egoistą i despotą - nie mylić z postawą życiową. W wyścigach, rajdach nie ma miejsca na pomyłki i wachania - musisz mieć tryb „skurczybyka” chyba, że zależy od tego czyjeś życie. Z członkami teamu są kumplami, ale w park ferme stają się dyktatorem. I tak samo na trasie. Tylko wtedy osiąga się sukcesy na miarę BZ.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13380
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#4794 Postautor: Gelo » 4 października 2023, o 16:50

Niech on sobie będzie egoistą i skurczybykiem w GP. A w zawodach drużynowych w zespole mistrza Polski - jak się wychodzi na 5:1 to się nie wjeżdża intencjonalnie w ścieżkę kolegi tak że ten ląduje pod płotem i traci na jednym zakręcie dwie pozycje. Zmienił klub to i nawyki wypadałoby zmienić. Najwyraźniej ktoś mu wtedy szepnął słówko, bo w 14tym pojechali parą wzorcowo. Czyli da się...

jarkur
Posty: 96
Rejestracja: 7 kwietnia 2022, o 18:37
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#4795 Postautor: jarkur » 4 października 2023, o 17:34

Gelu, weź złóż petycję do Jakuba Kępy. Jeszcze nic nie jest ogłoszone. Niech Bartek idzie do Zielonej Góry a Jarek zostaje u nas. Będziesz szczęśliwy.
Ja pitolę. Czterokrotny mistrz świata w drużynie a ci marudzą. Naprawdę przydałby się spadek w niebyt, to może zaczęlibyście doceniać to co rzeczony Kuba zbudował i nam zafundował.
Ręce opadają.

Ge(L)o
Trener
Posty: 3273
Rejestracja: 26 czerwca 2006, o 12:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#4796 Postautor: Ge(L)o » 4 października 2023, o 18:17

Niechęć do Zmarzlika nie na nic do doceniania osiągnięć Kępy.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13380
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#4797 Postautor: Gelo » 4 października 2023, o 18:18

Nie - niech nie idzie do Zielonej Góry. Tylko przez lata takiej jazdy przyzwyczaił kibiców, komentatorów i w pewnym momencie sędziów, że tak ma być, bo to mistrz świata i jemu wolno wszystko. A zwykłemu kibicowi zarzuca się pieniactwo za jakąkolwiek próbę krytyki. Więc wyjaśniam Bartek Zmarzlik nie jest świętą krową. Też popełnia błędy. Zapewne się powtarzam ale był w Motorze taki gość- też czterokrotny mistrz świata. Też jeździł dla siebie. Ale jak przychodziło do zawodów parowych robił co chciał asekurując kolegę z pary - niezależnie czy był to Gundersen, Knudsen czy Pedersen. W Motorze też ciągnął za uszy Pawelca czy Juchę jak było to możliwe. Może mistrz świata powinien sobie pooglądać trochę vhsów.

meesha
Trener
Posty: 7595
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#4798 Postautor: meesha » 4 października 2023, o 18:33

Tak, tak, powinien tez zaczac jezdzic 80 na godzine zamiast +100. Serio nie zauwazyles jak bardzo zmienil sie zuzel na przestrzeni ostatnich 40 lat? Mniejsze predkosci umozliwialy bezpieczniejsze wykonywanie roznych manewrow na torze.
Ja nie rozumiem tego gloryfikowania "jazdy para". Wole 4:2 niz 3:3 bo lider hamowal nogami zeby nie wyprzedzic "swojego" juniora, a tymczasem jakis Madsen sie wcisnal po krawezniku na ostatnil luku i dupa...
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
dannie
Kadrowicz
Posty: 1767
Rejestracja: 13 października 2003, o 15:08
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#4799 Postautor: dannie » 4 października 2023, o 18:38

Tak czy siak oglądanie Holdera i Lindgrena jak jadą na 5:1 to zazwyczaj sama przyjemność.
Obrazek

Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4205
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#4800 Postautor: Perez » 4 października 2023, o 19:04

A ja uważam że powinniśmy w przyszłym roku atakować puchar eleven.
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!