1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7232
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#176 Postautor: istred » 12 września 2023, o 23:55

Nie odpowiem Ci, bo dawno mnie na Z5 nie było, ale słysząc historię o steczowaniu krzesełek zakładam, że podczas obchodu jest pewnie jakieś 75 proc. miejsc zapełnionych.
Na wyjazdach na których byłem podczas obchodu sektor gości jest zwykle prawie pełny. Brakuje tych co stoją w kolejce po piwo albo toi toia.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13326
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#177 Postautor: Gelo » 13 września 2023, o 00:02

Nominalnie goście po przegranej idą do "swoich" podziękować za przyjechanie na wyjazd i wsparcie. Mikkel w rundzie zasadniczej poszedł jednak dalej. Serduszkowanie dookoła stadionu (kilka rund) przybijanie piątek z naszymi zawodnikami (jako jedyny) serduszkowanie dookoła stadionu piechotą. Ok- wszystko rozumiem - ma w Lublinie szczególne miejsce. Ale stawia naszych chłopaków - Zmarzlika Lindgrena i Holdera w kłopotliwej sytuacji jak janusze się pobudzą.

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4285
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#178 Postautor: Torsen » 13 września 2023, o 00:29

Chciałbym, żeby ktoś kiedyś spytał o to np. Dominika - czy to rzeczywiście dla niego kłopotliwe.
Przypomnę, ze pare lat temu w Lublinie fetowano wszystkich przyjezdnych. Nie pamietam, by ktoś wtedy wspominał o kłopotliwej sytuacji, czy januszowaniu, natomiast pamietam, ze telewizor postanowił lubelskiej publiczności przyznać Szczakiela poza oficjalnymi kategoriami, bez nominacji i bez konkursu.
Michelsen zawsze tu będzie po trosze u siebie i to jest clue zagadnienia.
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5608
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#179 Postautor: niespokojny » 13 września 2023, o 00:36

Obrazek

Mikkel Michelsen kurła a nie Zmarzliki, Kubery, Lindgreny i Holdery ktorych zaraz moze nie byc. Moze go jeszcze do kina zabierzcie i popcorn kupcie.

A juz bardziej powaznie, celebracja zwyciestwa to nie miejsce na skandowanie zawodnikow druzyny przeciwnej. Po prostu nie wypada olac swoich zawodnikow. Wydawałoby sie ze to proste jak budowa cepa. Tak samo Michelsen idzie najpierw do swoich kibicow a nie do swoich psychofanow z Lublina. Nikt nikomu nic nie zabrania, cala ta dysputa rozbija sie o timing a zwolennicy zawsze i wszedzie wchodza juz na wyzyny krindzu w probach uzasadnienia swojego postepowania.
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

KrzyczącyK1b1c
Kadrowicz
Posty: 1544
Rejestracja: 22 października 2019, o 17:11

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#180 Postautor: KrzyczącyK1b1c » 13 września 2023, o 00:44

niespokojny pisze:Obrazek a nie Zmarzliki.

Zmarzlik jest genialnym żużlowcem, liderem naszej drużyny, ale niesamowicie mnie irytuje fakt, że idąc po meczu dookoła stadionu, ciągle rozmawia najczęsciej z Jackiem Holderem czy innym z chłopaków i macha totalnie olewając trybuny wzrokowo. Nie wiem czy ktoś to zauważył :) I nie, nie czepiam się BZ, tylko tak przy okazji chciałem wspomnieć :)

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4285
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#181 Postautor: Torsen » 13 września 2023, o 00:45

No ja np tuż po XV biegu wychodzę, bo na meczu jestem z dwójką jeszcze dosyć małych dzieci, więc według Twoich standardów chyba olewam ich jeszcze bardziej.

PS Machanie bez patrzenia zauważyłem już dawno. Wydaje mi się to dość powszechne u żużlowców. Tez mnie to irytuje i tez mam wrażenie, ze Bartkowi zdarza się stosunkowo często.
Nawiasem, czy Bartek wypowiedział już jakieś pozytywne zdanie na temat swojego nowego klubu, jego kibiców i miasta? Bo odnoszę wrażenie, ze on w sposób przemyślany omija wszystko, co by mu mogli kiedyś w Gorzowie wyciągnąć :lol:
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7232
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#182 Postautor: istred » 13 września 2023, o 00:52

Ale stawia naszych chłopaków - Zmarzlika Lindgrena i Holdera w kłopotliwej sytuacji jak janusze się pobudzą.
I tu jest błąd bo otworzyłeś pole do kolejnej jałowej dyskusji, a to, że Torsen wda się w polemikę, że zawodnicy z pewnością nie czują się zakłopotani, było pewniejsze niż śmierć i podatki ;)
Przypomnę, ze pare lat temu w Lublinie fetowano wszystkich przyjezdnych.
Co to znaczy fetowano? Że zawodnik dostawał brawa za wybrany wyścig albo nawet jak przechodził obok kibiców?
To już tak się nie dzieje?

Czy skandowano nazwiska zawodników rywali podczas obecności zawodników Motoru pod sektorem? Bo z tym jak chodziłem 30 lat na żużel nie spotkałem się nigdy wcześniej.
...a, pytam niewłaściwej osoby, bo przecież Ty wychodzisz 5 minut po ostatnim wyścigu i sprawy kibicowskie nigdy Cię nie interesowały ;)

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5608
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#183 Postautor: niespokojny » 13 września 2023, o 01:07

Torsen pisze:No ja np tuż po XV biegu wychodzę, bo na meczu jestem z dwójką jeszcze dosyć małych dzieci, więc według Twoich standardów chyba olewam ich jeszcze bardziej.


No dobrze, to sprobuj podczas meczu na styku siedziec cicho albo po prostu wyjsc. Zobacz co sie stanie. A potem zrob to samo krzyczac Mikkel Michelsen. Podziekowanie zawodnikow to czesc meczu i niepozadane jest wtedy wiwatowanie na czesc przeciwnikow. Nie mam nic do okazywania sympatii bylym zawodnikom, tylko sympatia dla innych nie moze byc kosztem naszych parafrazujac klasyka.
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

jarkur
Posty: 95
Rejestracja: 7 kwietnia 2022, o 18:37
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#184 Postautor: jarkur » 13 września 2023, o 06:56

Chyba mój wpis zaczął tę całą dyskusję.
Zwróćcie uwagę na to kiedy MM podchodzi do naszych kibiców. Zawsze wtedy kiedy nasi stoją przed sektorem. Nigdy wcześniej i nigdy później.

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4912
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#185 Postautor: RadeKas » 13 września 2023, o 07:07

Na obchodzie toru, który odbywa się półtorej godziny przed meczem, stadion wypełniony jest w jakichś 2/3, z czego pierwsza prosta, wejście w pierwszy łuk i druga prosta zapełnione są jeszcze bardziej. Wtedy MM dostał gromkie brawa i był skandowany co najmniej trzy razy. Ba, nawet Maks dostał większe owacje i skinął kapeluszem do trybun.

I to było właściwe miejsce na pokazanie MM swoich uczuć.

Po meczu było to fatalne i jak widać temat wychodzi już poza forum.
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

L(o)katy
Szkółkowicz
Posty: 179
Rejestracja: 27 lipca 2005, o 21:39

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#186 Postautor: L(o)katy » 13 września 2023, o 09:20

Różne podejście do Michelsena i różne (w części kibiców żadne) natężenie w wyrażaniu sympatii dla niego bierze się też stąd, że różny jest poziom wiedzy na temat okoliczności odejścia Duńczyka z naszego klubu. Część kibiców nie ma o tym żadnego pojęcia i obraz zawodnika widzi tylko przez serduszkowanie obecne i w latach poprzednich, część zna okoliczności i nie ma z nimi problemu, więc siłą rzeczy będzie na stadionie mnóstwo ludzi którzy będą skandować jego nazwisko. W moim przekonaniu na takie ciepłe traktowanie w Lublinie, Michelsen zasługiwałby gdyby faktycznie nasz klub był dla niego bliski. Tylko że to oznacza, że sympatią darzy zarówno kibiców jak i klub jako organizację wliczając w to zarząd, sponsorów itd W moim przekonaniu Michelsen dokonał bardzo dla siebie wygodnej volty ... w d.. "głębokim poważaniu" ma klub i osoby nim zarządzające a obnosi się z "miłością" do kibiców. Szczęśliwie dość szybko otrząsnąłem się z traumy po jego transferze do Czewy i z mojej perspektywy nie widzę problemu oklaskiwać go na równi z Kubą Miśkowiakiem i Kacprem Halkiewiczem podczas obchodu toru.
Obrazek

rumburaquee
Junior
Posty: 401
Rejestracja: 21 września 2021, o 10:32

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#187 Postautor: rumburaquee » 13 września 2023, o 09:44

Umie w marketing.

Karamba
Senior
Posty: 844
Rejestracja: 5 lipca 2021, o 14:24

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#188 Postautor: Karamba » 13 września 2023, o 10:54

Nie zdziwię się jak po 15 biegu ze Spartą również Mikkel się pojawi ha ha

ezbeg
Kadrowicz
Posty: 1614
Rejestracja: 14 listopada 2016, o 17:35

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#189 Postautor: ezbeg » 13 września 2023, o 11:01

Na dekoracje do Wrocławia przyleci helikopterem w momencie gdy nasi będą odbierać medale

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7514
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#190 Postautor: Cooper » 13 września 2023, o 12:07

RadeKas pisze:To "bycie w cieniu Zmarzlika" to jest największy urban legend w temacie MM.


Wymysł kilku forumowiczów, nie wiem nawet czy przypadkiem nie jednego nawet. Cały świat chce czerpać od Zmarzlika, Vacul tęskni, juniorzy się garną do Lublina, Kubera w rok zrobił skok dwie klasy, ale jeden Mikkel nie chciał być w cieniu i dlatego poszedł w ramiona Madsena.

KrzyczącyK1b1c pisze:Zmarzlik jest genialnym żużlowcem, liderem naszej drużyny, ale niesamowicie mnie irytuje fakt, że idąc po meczu dookoła stadionu, ciągle rozmawia najczęsciej z Jackiem Holderem czy innym z chłopaków i macha totalnie olewając trybuny wzrokowo. Nie wiem czy ktoś to zauważył :) I nie, nie czepiam się BZ, tylko tak przy okazji chciałem wspomnieć :)


Myślę, że z premedytacją nadmiernie nie serduszkuje w pierwszym sezonie w Lublinie. Za to robotę z zawodnikami robi top, przed sezonem było sporo teorii (do których osobiście byłem sceptyczny), że pomoże JHolderowi i znalazły one spore potwierdzenie w praktyce.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

Awatar użytkownika
Yeste
Szkółkowicz
Posty: 209
Rejestracja: 16 sierpnia 2005, o 00:41
Lokalizacja: Lublin

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#191 Postautor: Yeste » 13 września 2023, o 13:52

Myślę, że z premedytacją nadmiernie nie serduszkuje w pierwszym sezonie w Lublinie.

Zgadzam się z tą opinią i podoba mi się to, że Zmarzlik nie epatuje swoją miłością do Motoru. Trudno zresztą oczekiwać tego po niespełna roku obecności w nowym klubie. Poza tym ekspresja i sposób wyrażania emocji to zawsze jest indywidualna sprawa. Lepszy spokój i opanowanie niż - znane raczej z piłkarskich boisk - całowanie herbu w pierwszym meczu w nowych barwach czy ostentacyjny brak celebrowania gola, bo strzeliło się byłemu klubowi, w którym spędziło się pół rundy na ławce ;) A już kuriozalną była sytuacja w Ekstraklasie z ubiegłego sezonu, kiedy zawodnik Jagiellonii - Marc Gual nie cieszył się z gola strzelonego Legii, bo miał już podpisany kontrakt z warszawskich klubem. Konkludując - wolę spokojnie machającego Zmarzlika niż serduszkującego przy każdej okazji Michelsena, którego absolutnie mi w klubie nie brakuje, choć doceniam jego ogromny wkład w mistrzostwo. A jeśli chodzi o zachowania pozatorowe i interakcje z publiką to podoba mi się w tej kwestii postawa Lindgrena, którego bardzo polubiłem w tym sezonie (nie wykluczam, że powodem tej sympatii jest dobra jazda i fakt jeżdżenia w naszych barwach ;) ). A "kupił" mnie m.in. tym jak bardzo był autentyczny podczas wyjaśniania sobie sytuacji z Lampartem w meczu rundy zasadniczej na Motoarenie :)

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4912
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#192 Postautor: RadeKas » 13 września 2023, o 14:01

Swoją drogą czy Lindgren w poprzednich klubach też epatował takim "zacieszem" wychodząc po meczu do kibiców? Mocno rzuca mi się to ostatnio w oczy i wydaje się autentyczne. Widać to na początku filmiku poniżej, chociaż jest okrojone.
https://fb.watch/n1nvva1A3s/

Pytam z czystej ciekawości bo zawsze mówiono o nim raczej jak o Jane Ahonenie.

Może kolega CKM będzie wiedział?
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

Awatar użytkownika
tezetomaniak
Trener
Posty: 4503
Rejestracja: 12 lipca 2007, o 21:37

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#193 Postautor: tezetomaniak » 13 września 2023, o 14:37

Tylko żeby nie zaczął serduszkować...

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/ ... e=650600D8

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4912
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#194 Postautor: RadeKas » 13 września 2023, o 15:58

Jak zacznie serduszkować to wiedz, że coś się dzieje...
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4285
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#195 Postautor: Torsen » 13 września 2023, o 17:10

Cooper pisze:
RadeKas pisze:To "bycie w cieniu Zmarzlika" to jest największy urban legend w temacie MM.


Wymysł kilku forumowiczów, nie wiem nawet czy przypadkiem nie jednego nawet.

Jeśli masz na myśli mnie - bo ja wtedy rzeczywiście dywagowałem o odejściu MM w kontekście przyjścia Bartka - to jednak źle pamiętasz. Nie było nic o "cieniu Zmarzlika", tylko o kwotach. Uważałem i w sumie nadal uważam, że w 2022 r. transfer Zmarzlika do Lublina uruchomił rynek i licytacje o najlepszych, a ofiarą tego byli zawodnicy, którzy wcześniej uzgodnili stawki na przyszły sezon - a Michelsen w szczególności, ponieważ nigdy dotychczas nie miał gwiazdorskiego kontraktu choć de facto od dawna był liderem drużyny, a aktualnie był gwiazdą ligi u szczytu formy.

istred pisze:
Przypomnę, ze pare lat temu w Lublinie fetowano wszystkich przyjezdnych.
Co to znaczy fetowano? Że zawodnik dostawał brawa za wybrany wyścig albo nawet jak przechodził obok kibiców?

Na pewno zbijano piątki i oklaskiwano na obchodzie. Czy skandowano - nie pamiętam, bo jedynym moim wspomnieniem są artykuły na ten temat i zachwyty dziennikarzy w TV. Rzecz dotyczy naszego pierwszego roku w EL, kiedy przyjazd każdej drużyny wiązał się z obecnością gwiazd, które dotychczas znaliśmy w większości z telewizji.

L(o)katy pisze:Róróżny jest poziom wiedzy na temat okoliczności odejścia Duńczyka z naszego klubu.

To może powiedzmy sobie szczerze, że poziom wiedzy o faktach jest bliski zeru i nawet osoby, które sądzą, że się orientują, czerpią wiedzę wyłącznie z przekazu osób trzecich. Jak było naprawdę, wiedzą tylko Kępa i Michelsen, przy czym nietrudno zauważyć (!) że obaj oceniają tę kwestię skrajnie odmiennie. Myślę, że to ważne, by zdać sobie z tego sprawę.

W moim przekonaniu na takie ciepłe traktowanie w Lublinie, Michelsen zasługiwałby gdyby faktycznie nasz klub był dla niego bliski. Tylko że to oznacza, że sympatią darzy zarówno kibiców jak i klub jako organizację wliczając w to zarząd, sponsorów itd

Zupełnie się z tym nie zgadzam. Klub jest pojęciem ścisłym wyłącznie w znaczeniu prawnym, natomiast w znaczeniu potocznym - całkowicie abstrakcyjnym. Zarząd i sponsorzy nie są częścią klubu w żadnym z tych znaczeń. Moim zdaniem, Michelsen skonfliktował się z zarządem, ponieważ w swoim subiektywnym odczuciu nie został doceniony. I to wszystko.
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

go!
Trener
Posty: 3768
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#196 Postautor: go! » 13 września 2023, o 18:26

Torsen pisze:w 2022 r. transfer Zmarzlika do Lublina uruchomił rynek i licytacje o najlepszych, a ofiarą tego byli zawodnicy, którzy wcześniej uzgodnili stawki na przyszły sezon - a Michelsen w szczególności, ponieważ nigdy dotychczas nie miał gwiazdorskiego kontraktu choć de facto od dawna był liderem drużyny, a aktualnie był gwiazdą ligi u szczytu formy.

Jak widac, w kolejnym sezonie, jego gwiazdorski konrakt i gwiazdorskie stawki, ktore dostal wreszcie zasluzenie w Czestochowie, nie wplynely najlepiej na ten szczyt formy.

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4182
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#197 Postautor: papi » 13 września 2023, o 18:28

skoro już rozmawiamy o faktach, to czym jest gwiazdorski kontrakt i skąd wiadomo, że Michelsen go nie miał?

Awatar użytkownika
radonis
Zawodowiec
Posty: 1098
Rejestracja: 10 maja 2011, o 15:28
Lokalizacja: Bielsko-Biała ex Lbn

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#198 Postautor: radonis » 13 września 2023, o 18:46

Torsen pisze: Moim zdaniem, Michelsen skonfliktował się z zarządem, ponieważ w swoim subiektywnym odczuciu nie został doceniony. I to wszystko.


I to jest clou problemu: przekonania zacierają fakty.

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6419
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#199 Postautor: kibicLBN » 13 września 2023, o 18:59

Wrzesień 2023, przeddzień finału o miszczostwo Polski i serio kolejny sequel telenoweli o odejściu Michelsena z Motoru? Kyrie :roll: :cry:
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4285
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#200 Postautor: Torsen » 13 września 2023, o 20:19

papi pisze:skoro już rozmawiamy o faktach, to czym jest gwiazdorski kontrakt i skąd wiadomo, że Michelsen go nie miał?

Nie pamiętam skąd, ale to raczej tajemnica poliszynela.

radonis pisze:
Torsen pisze: Moim zdaniem, Michelsen skonfliktował się z zarządem, ponieważ w swoim subiektywnym odczuciu nie został doceniony. I to wszystko.


I to jest clou problemu: przekonania zacierają fakty.

Ale o tym, czy CZUJESZ SIĘ sprawiedliwie potraktowany, decydują właśnie przekonania, a nie fakty.
Kępa też czuje się obrażony i trochę trudno mu się dziwić, jeśli prawdziwą jest historia o jego wycieczce na Śląsk w celu odkręcenia tematu. I tak w kółko. Właśnie na tym polega większość konfliktów między dorosłymi ludźmi - obaj uważają, że zostali niesprawiedliwie potraktowani przez tego drugiego.
Ale nie o to chodzi, żeby filozofować. Moim zdaniem nic nie wskazuje, że MM obraził się na klub (dla którego wypruwał sobie żyły pod koniec poprzedniego sezonu, kiedy już było wiadomo, że odchodzi) i na miasto (które do dziś komplementuje przy każdej okazji) - czyli konflikt jest stricte personalny.
Ostatnio zmieniony 13 września 2023, o 20:40 przez Torsen, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."