1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4300
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#226 Postautor: Torsen » 14 września 2023, o 11:28

go! pisze:
Torsen pisze:MM155: Cześć KK. To mówisz, że podaliśmy sobie ręce i obowiązuje kwota X, tak? Po dżentelmeńsku, tak? Tylko zapomniałeś mi powiedzieć, że zakontraktowałeś BZ95 za kwotę XXX, tak? Tego BZ95, którego 2 miesiące temu pojechałem 3 razy na jego torze, w tym w XV biegu, dając Lublinowi zwycięstwo, tak? Tego, który ma taką samą średnią jak ja, tak? To wal się na ryj.

KK: nie bedziesz mi mowil kogo mam zatrudniac i za jakie stawki. Jak ci twoja nie pasuje to idz do Czewy ciulac te jedynki.

MM155: A pójdę. Tak to se możesz gadać z Jamrogiem i Buczkiem, a nie z kimś, kto od czterech lat ratuje ci drużynę.
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

Awatar użytkownika
ravajas
Trener
Posty: 4041
Rejestracja: 16 listopada 2003, o 16:11
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#227 Postautor: ravajas » 14 września 2023, o 11:28

Mówi Pismo Święte: Czyż nie umówiłem się z Tobą na denara? Weź zatem co Twoje i odejdź (od stołu negocjacyjnego).

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4300
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#228 Postautor: Torsen » 14 września 2023, o 11:30

Klub żużlowy to nie Królestwo Boże.
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6072
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#229 Postautor: grzesieck » 14 września 2023, o 11:30

wyobrazam sobie Torsena w pokoju obklejonym plakatami Michelsena, cos jak to slynne zdjecie mlodego Mbappe siedzacego na lozku w pokoju obklejonym plakatami Cristiano Ronaldo

jest 14.09.2023, zaraz jedziemy kolejny final DMP, Zmarzlik, Holder, Lindgren oraz Kubera sa w statystykach wyzej od MM, a Hampelowi juz niewiele brakuje, jakakolwiek tesknota za MM w tym momencie jest absurdalna, a proba zaklinania rzeczywistosci po raz n-ty i sugerowania, ze nie wiemy dlaczego MM odszedl (oczywiscie ze wiemy dlaczego, bo w Czestochowie dostal wiecej kasy), jest po prostu smieszna.
METHANOL ADVENTURE TEAM

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7551
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#230 Postautor: Cooper » 14 września 2023, o 11:33

Torsen pisze:MM155: A pójdę. Tak to se możesz gadać z Jamrogiem i Buczkiem, a nie z kimś, kto od czterech lat ratuje ci drużynę.


Ta, jeszcze "Motor to ja".

Można powiedzieć ze całe szczęście, że poszedł, bo byłby przepłaconym typem ze średnią niższą od potencjalnych następców ;]


Można też snuć teorie i ciągle dowodzić tego co chcemy by było, albo dowodzić jak było, pytanie tylko czy chodzi o prawdę czy o rację :)
Ostatnio zmieniony 14 września 2023, o 11:34 przez Cooper, łącznie zmieniany 1 raz.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7233
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#231 Postautor: istred » 14 września 2023, o 11:33

Rok minął, żałoba trwa dalej.

Pomijając już plotki, to panowie się nie dogadali, MM wybrał Częstochowę, Kępa brak obecności MM w Lublinie. Każdy wybrał dla siebie rozwiązanie, które wówczas uważał dla siebie za lepsze. I mieli do tego pełne prawo. Dlatego nie widzę sensu tej dyskusji.
Czy to MM miał prawo zerwać ustalenia, bo Zmarzlik dostał więcej (dla mnie totalna abstrakcja), czy to Kępa miał prawo oczekiwać trzymania się ustaleń. Dziś to kompletnie bez znaczenia.

Cieszę się jedynie, że Lindgren skończy ten sezon ze średnia wyższą niż MM. Taka osobista satysfakcja i pstryczek w nos Świącika i całej Częstochowy, w której Fredka nie potrafił osiągnąć adekwatnego dla siebie poziomu.

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7551
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#232 Postautor: Cooper » 14 września 2023, o 11:36

Poza tym sytuacja jest klarowna, Kępa zrobił dobrze, a Michelsen źle, choć próbuje udawać wciąż, że wszystko git.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7233
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#233 Postautor: istred » 14 września 2023, o 11:38

Otóż to.
Kępa uważał, że najlepsze dla klubu będzie zrezygnowanie z usług MM. MM uznał, że najlepsze dla niego będzie wybranie oferty Częstochowy. Obaj mieli do tego prawo.

Dziś wiemy, że to Kępa miał rację, a MM podjął błędną decyzję.

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4300
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#234 Postautor: Torsen » 14 września 2023, o 11:39

grzesieck pisze:wyobrazam sobie Torsena w pokoju obklejonym plakatami Michelsena, cos jak to slynne zdjecie mlodego Mbappe siedzacego na lozku w pokoju obklejonym plakatami Cristiano Ronaldo

jest 14.09.2023, zaraz jedziemy kolejny final DMP, Zmarzlik, Holder, Lindgren oraz Kubera sa w statystykach wyzej od MM, a Hampelowi juz niewiele brakuje, jakakolwiek tesknota za MM w tym momencie jest absurdalna, a proba zaklinania rzeczywistosci po raz n-ty i sugerowania, ze nie wiemy dlaczego MM odszedl (oczywiscie ze wiemy dlaczego, bo w Czestochowie dostal wiecej kasy), jest po prostu smieszna.

Nawet nie mam jego czapki.
Finał przeciwko połowie drużyny jakoś mnie nie ekscytuje, może się tylko lekko boję, abyśmy nie skompromitowali się jak Toruń. Czyli zwycięstwo zamiast radości przyniesie co najwyżej ulgę.
Sprawę Michelsena wywlekła "druga strona". Rozumiem niuans, że większości nie chodzi o sam fakt pozdrawiania go, tylko o czas, w jakim się to dzieje, tym nie mniej pojawiają się też liczne wpisy dyskredytujące go za okoliczności odejścia, co moim zdaniem jest niesprawiedliwe i tyle. Można przekonywać, że zachował się jak k*tas? Można. To chyba można też go bronić - bo ja uważam, że Kępa powinien był uczynić dla Michelsena wyjątek w swoim zasadniczym traktowaniu zawodników i negocjacji (tym bardziej, że - moim zdaniem - ukrywając transfer Zmarzlika nie prowadził ich uczciwie). CO ZRESZTĄ PRZYZNAŁ, UDAJĄC SIĘ NA RENEGOCJACJE, tylko najwyraźniej wcześniej zrobił coś, co sprawiło, że nie było już z kim gadać. To są bardzo oczywiste rzeczy, ale jakoś nie mogą się przebić.
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

Awatar użytkownika
kdsz
Trener
Posty: 3388
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 02:47

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#235 Postautor: kdsz » 14 września 2023, o 11:40

Torsen pisze:Tylko zapomniałeś mi powiedzieć, że zakontraktowałeś BZ95 za kwotę XXX, tak?


Pieniądze dla BZ95 i pieniądze dla MM155 to jednak inna para kaloszy. Istnieje zasadnicza różnica między dobrym ligowcem z Danii, a najwybitniejszym polskim żużlowcem w historii. Zresztą o czym tu pisać. Dzięki zaskakującemu manewrowi Mikkela mamy w Motorze parę Lindgren-Holder zamiast duetu Michelsen-Lampart. Bo chyba tak to miało pierwotnie wyglądać, prawda? Obu naszych byłych zawodników niespecjalnie lubiłem (chociaż doceniam ich wkład w sukcesy Motoru), a Freddiemu kibicuję od lat. Z mojej perspektywy to była świetna wymiana na każdej możliwej płaszczyźnie.
W. Komarnicki: "To co miało pójść na piłke renczne, poszło w stronę zawodników"

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4228
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#236 Postautor: papi » 14 września 2023, o 11:46

Torsen pisze:Kępa powinien był uczynić dla Michelsena wyjątek w swoim zasadniczym traktowaniu zawodników i negocjacji (tym bardziej, że - moim zdaniem - ukrywając transfer Zmarzlika nie prowadził ich uczciwie).

No pewnie że nieuczciwie, prezesi powinni publikować w dzienniku kiedy i z kim rozmawiają. Ciekawe jak się musiał czuć Buczkowski kiedy liczył na nowy kontrakt w Motorze, a Kępa dogadywał Drabika. Bezczelnego mamy prezesa

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4300
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#237 Postautor: Torsen » 14 września 2023, o 11:48

Istnieje coś takiego, jak wartość rynkowa, czyli abstrakcyjna kwota wynikająca z realiów obrotu. Transfer najlepszego żużlowca świata jest czymś, co ten rynek wywraca, ponieważ powoduje, że wszystkie stawki muszą pójść w górę. Gorzów traci najlepszego żużlowca świata, więc ma furę kasy na zapełnienie luki po nim i z tą furą rusza w świat na poszukiwania (ostatecznie przewalili ją na Woźniaka, Vacula i Thomsena, ale to ich sprawa). Rusza lawina, bo krzeseł jest zawsze mniej niż tańczących, a pierwsze zwolnione krzesło to krzesło najlepszego i najdroższego gościa. Przemilczenie transferu w negocjacjach powoduje, że ktoś pozycjonuje się w oparciu o stare stawki, a nie o te, które będą obowiązywać za chwilę. Lidera się tak nie traktuje.
Tyle mam do powiedzenia.
A, i gratuluję Jakubowi Kępie zamiany, która ewidentnie jest dla klubu korzystna, przynajmniej póki co.
Ostatnio zmieniony 14 września 2023, o 11:49 przez Torsen, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7551
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#238 Postautor: Cooper » 14 września 2023, o 11:49

Torsen pisze: ukrywając transfer Zmarzlika nie prowadził ich uczciwie).



Ej, ale skąd to wiesz?

Abstrahując już od faktu, że każdy wiedział, że KK od dawna namawia BZ95, tylko jeden Mikkel nie.


CO ZRESZTĄ PRZYZNAŁ, UDAJĄC SIĘ NA RENEGOCJACJE, tylko najwyraźniej wcześniej zrobił coś, co sprawiło, że nie było już z kim gadać.


Renegocjacje były na prośbę również otoczenia MM155 (nie wnikam czy sponsorskiego czy menadżerskiego), tyle, że ostatecznie MM się jednak wypiął. Z perspektywy wydarzeń - KK tu popełnił błąd, że w ogóle coś jeszcze próbował.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4205
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#239 Postautor: Perez » 14 września 2023, o 11:49

Torsen cały czas próbuje przekonać że Michelsen nie wiedział o transferze Bartka, absurd według mnie. Jakieś argumenty, fakty że takowa sytuacja miała miejsce? To jest tylko w twojej głowie.
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4300
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#240 Postautor: Torsen » 14 września 2023, o 11:53

Cooper pisze:
CO ZRESZTĄ PRZYZNAŁ, UDAJĄC SIĘ NA RENEGOCJACJE, tylko najwyraźniej wcześniej zrobił coś, co sprawiło, że nie było już z kim gadać.


Renegocjacje były na prośbę również otoczenia MM155 (nie wnikam czy sponsorskiego czy menadżerskiego), tyle, że ostatecznie MM się jednak wypiął. Z perspektywy wydarzeń - KK tu popełnił błąd, że w ogóle coś jeszcze próbował.

Błąd, czy nie, to pojechał - czyli przyznał, że do stołu można usiąść po raz drugi. Michelsen go olał, co jest nie do zaakceptowania i nie do obrony, ale zakładam, że zrobił to z jakiegoś powodu i że powodem tym nie było ani złe samopoczucie ani gówniarska chęć zagrania prezesowi na nosie. Musiało się wydarzyć coś, że nie chciał już nim gadać.
Aha, jeszcze jedno. Gdyby Michelsen w lipcu 22 wypiął się na klub, jak niektórzy twierdzą, że uczynił, to nie byłoby mistrzostwa, nie byłoby jazdy ze złamaną nogą itd. Właśnie to dowodzi, że Michelsen nie obraził się na klub, tylko na Jakuba Kępę.
Teraz już naprawdę kończę.
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

Awatar użytkownika
Yeste
Szkółkowicz
Posty: 209
Rejestracja: 16 sierpnia 2005, o 00:41
Lokalizacja: Lublin

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#241 Postautor: Yeste » 14 września 2023, o 11:54

istred pisze:Cieszę się jedynie, że Lindgren skończy ten sezon ze średnia wyższą niż MM. Taka osobista satysfakcja i pstryczek w nos Świącika i całej Częstochowy, w której Fredka nie potrafił osiągnąć adekwatnego dla siebie poziomu.

Marek Cieślak spieszy wyjaśnić dlaczego: "Co ciekawe, w tym sezonie znacznie lepiej spisują się zawodnicy, którzy opuścili Częstochowę. Nieco odżył Bartosz Smektała, który trafił do Fogo Unii Leszno. Świetnie jeździ Fredrik Lindgren. - Z tym drugim jest zupełnie inna sytuacja. Uważam, że to nie transfer jest przyczyną jego lepszej jazdy. Kiedy Szwed jeździł w Częstochowie, to miał problemy ze zdrowiem. Dwa razy złapał covid, który mocno rozbił jego organizm. Lepsza wersja Lindgrena wynika z tego, że jest zdrowy - uważa Cieślak."

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10810 ... e-zmienilo
istred pisze:Dziś wiemy, że to Kępa miał rację, a MM podjął błędną decyzję.

January ma rację, a Dusia blefuje ;)

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5624
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#242 Postautor: niespokojny » 14 września 2023, o 11:54

W sumie to Michelsenowi powinnismy byc wdzieczni. Mial byc Michelsen i Lampart a jest Lindgren i Holder. Gdyby jezdzila u nas ta pierwsza para to o DMP byloby bardzo ciezko. A tak jestesmy w finale i do tego faworytem.

Na marginesie bawi mnie brak konsekwencji w wypowiedziach niektorych. Najpierw stwierdzenie, ze kazdy z nas ma 0 informacji jak bylo, potem ze pewne fakty sa tajemnica poliszynela, a potem stwierdzenie ze Mikus dokladnie wiedzial ile Zmarzlik dostal a nie znal stawek rynkowych jak zbijal z Kuba piateczke. Czego to ludzie nie wymysla aby tylko ciagnac w swoja strone.
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7551
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#243 Postautor: Cooper » 14 września 2023, o 11:59

Torsen pisze:Teraz już naprawdę kończę.


No szkoda, liczyłem że wyjaśnisz nam jeszcze wielką tajemnicę transferu Zmarzlika.

Torsen pisze:Właśnie to dowodzi, że Michelsen nie obraził się na klub, tylko na Jakuba Kępę.


Myślę, że ten klub to jednak Kuba Kępa, czy nam i MM się to podoba czy nie. Możesz udowadniać, że mimo tej niechęci wzajemnej jazda MM w Lublinie była możliwa, ale wszyscy wiemy, że nie, a może wręcz nawet szkodliwa.


niespokojny pisze:W sumie to Michelsenowi powinnismy byc wdzieczni.


Kapitan forever. W półfinale też się nie napiął za bardzo :)
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4205
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#244 Postautor: Perez » 14 września 2023, o 12:00

Dryła ma całkiem inną wiedzę niż covid Lindgrena. To było tylko wymówka.
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!

Haron90
Senior
Posty: 993
Rejestracja: 4 lipca 2021, o 11:03

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#245 Postautor: Haron90 » 14 września 2023, o 12:03

Perez pisze:Dryła ma całkiem inną wiedzę niż covid Lindgrena. To było tylko wymówka.


Tzn? Jaka jest mniej oficjalna wersja słabszej postawy Freda?

Karamba
Senior
Posty: 850
Rejestracja: 5 lipca 2021, o 14:24

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#246 Postautor: Karamba » 14 września 2023, o 12:05

Torsen pisze:
go! pisze:
Torsen pisze:MM155: Cześć KK. To mówisz, że podaliśmy sobie ręce i obowiązuje kwota X, tak? Po dżentelmeńsku, tak? Tylko zapomniałeś mi powiedzieć, że zakontraktowałeś BZ95 za kwotę XXX, tak? Tego BZ95, którego 2 miesiące temu pojechałem 3 razy na jego torze, w tym w XV biegu, dając Lublinowi zwycięstwo, tak? Tego, który ma taką samą średnią jak ja, tak? To wal się na ryj.

KK: nie bedziesz mi mowil kogo mam zatrudniac i za jakie stawki. Jak ci twoja nie pasuje to idz do Czewy ciulac te jedynki.

MM155: A pójdę. Tak to se możesz gadać z Jamrogiem i Buczkiem, a nie z kimś, kto od czterech lat ratuje ci drużynę.


KK odbijałeś się od ekstraligi jak od ściany a ja wyciągnąłem do ciebie pomocną dłoń którą kąsasz a idź do Misia z Kędziorą będziesz gwiazdą*

* dotyczy super filmiku przedsezonowego

Flagg
Trener
Posty: 6298
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#247 Postautor: Flagg » 14 września 2023, o 12:16

Karamba pisze:KK odbijałeś się od ekstraligi jak od ściany a ja wyciągnąłem do ciebie pomocną dłoń którą kąsasz...


Skończcie z tymi bzdurami o pomocnej. Mikkel i tak by wtedy do tej ekstraligi trafił, bo chętnych na niego i Thomsena było wielu. To nie tak, że Kępa wyciągnał go z odmętów nicości i zrobił zawodnika SGP. Mikkel miał wtedy do zaoferowania swoje punkty, których Motor potrzebował, a Motor miał do zaoferowania ekstraligowy klub, którego MIkkel szukał. Przez 4 lata Motor zapewniał mu hajs i warunki do rozwoju, a w zamian Mikkel zapewniał nam punkty, które najpierw dały utrzymanie, a potem dwa medale DMP. Nikt nikomu tutaj nie jest nic winien.
Ostatnio zmieniony 14 września 2023, o 12:19 przez Flagg, łącznie zmieniany 1 raz.
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
radonis
Zawodowiec
Posty: 1098
Rejestracja: 10 maja 2011, o 15:28
Lokalizacja: Bielsko-Biała ex Lbn

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#248 Postautor: radonis » 14 września 2023, o 12:18

Torsen pisze:
Cooper pisze:
CO ZRESZTĄ PRZYZNAŁ, UDAJĄC SIĘ NA RENEGOCJACJE, tylko najwyraźniej wcześniej zrobił coś, co sprawiło, że nie było już z kim gadać.


Renegocjacje były na prośbę również otoczenia MM155 (nie wnikam czy sponsorskiego czy menadżerskiego), tyle, że ostatecznie MM się jednak wypiął. Z perspektywy wydarzeń - KK tu popełnił błąd, że w ogóle coś jeszcze próbował.

Błąd, czy nie, to pojechał - czyli przyznał, że do stołu można usiąść po raz drugi. Michelsen go olał, co jest nie do zaakceptowania i nie do obrony, ale zakładam, że zrobił to z jakiegoś powodu i że powodem tym nie było ani złe samopoczucie ani gówniarska chęć zagrania prezesowi na nosie. Musiało się wydarzyć coś, że nie chciał już nim gadać.
Aha, jeszcze jedno. Gdyby Michelsen w lipcu 22 wypiął się na klub, jak niektórzy twierdzą, że uczynił, to nie byłoby mistrzostwa, nie byłoby jazdy ze złamaną nogą itd. Właśnie to dowodzi, że Michelsen nie obraził się na klub, tylko na Jakuba Kępę.
Teraz już naprawdę kończę.


Tak, tak bo mu tą nogę KK złamał, więc było się na co obrażać...

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4300
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#249 Postautor: Torsen » 14 września 2023, o 12:22

Obrazek
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

Karamba
Senior
Posty: 850
Rejestracja: 5 lipca 2021, o 14:24

Re: 1/2 DMP Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 10.09.2023

#250 Postautor: Karamba » 14 września 2023, o 12:25

Flagg pisze:
Karamba pisze:KK odbijałeś się od ekstraligi jak od ściany a ja wyciągnąłem do ciebie pomocną dłoń którą kąsasz...


Skończcie z tymi bzdurami o pomocnej. Mikkel i tak by wtedy do tej ekstraligi trafił, bo chętnych na niego i Thomsena było wielu. To nie tak, że Kępa wyciągnał go z odmętów nicości i zrobił zawodnika SGP. Mikkel miał wtedy do zaoferowania swoje punkty, których Motor potrzebował, a Motor miał do zaoferowania ekstraligowy klub, którego MIkkel szukał. Przez 4 lata Motor zapewniał mu hajs i warunki do rozwoju, a w zamian Mikkel zapewniał nam punkty, które najpierw dały utrzymanie, a potem dwa medale DMP. Nikt nikomu tutaj nie jest nic winien.


oczywiście ,że nie ponieważ "Ja chciałem powiedzieć , że nasz Prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi ... jak jest komuś coś winien to zaraz odda ... to znaczy nigdy nikomu nic nie jest winien, bo bardzo w tych sprawach dbający ... klub prowadzi dobrze"

PS . to tak z przymrużeniem oka sam widzisz poszedł do innego klubu i co się porobiło .